Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Diskriminācijas murgs

Lotārs Stūre
14.10.2014.
Komentāri (32)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Biju pārliecināts, visu, kas likumīgi pienākas, vajadzētu saņemt tāpat kā pensionāriem pensiju un strādājošiem algu. Bet izrādās, ka tomēr tā nav.

Viss sākās nesen, kad TV pārraidē uzzināju, ka pastāv īpašs nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statuss. Visus šos daudzos gadus domāju, ka nacionālie pretošanās cīnītāji ir tie paši politiski represētie, kas tieši cīnījās par 18. novembra Latviju un nacionālām vērtībām. Tādēļ par to centos vairāk uzzināt, lai iegūtu to, kas man likumīgi pienākas.

Vispirms ar šo lūgumu griezos pie ģenerālprokurora Kalnmeiera. Papildus lūdzot arī atrisināt to, ka piekļūt savām un sievas VDK pratināšanas lietām un arī atmaskot VDK aģentus. Saņēmu paziņojumu, ka lūgums atstāts bez ievērības. Tā kā tas tika rakstīts uz Ģenerālprokuratūras adresi, tad to pārtvēra tās darbinieki.

Tad uzzināju personīgo Kalnmeiera e-pasta adresi, un atkal sūtījums tika pārtverts un iemests atkritumu kastē. Nezinu vai varenais likumības sargātājs nezināja par savu darbinieku visatļautību, apzināti kājām mīdot likumu par atbilžu sniegšanu? Vai arī speciāli deva rīkojumu, lai kādus 10 manus iesniegumus iemestu mēslu kastē? Tas ir cinisms un ņirgāšanās par likumdošanu.

Tad griezos pie tiesībsarga Jansona. No galvenā likuma kontrolētāja neko nesaņēmu likumīgo 30 dienu laikā. Tikai pēc 4 mēnešiem un tik pat iesniegumiem saņēmu izskaidrojumu. Dīvaini, ka iestāde, kas strikti iestājas, lai citi likumu ievērotu precīzi burts burtā, pati to apzināti pārkāpj.

Pēdējā cerībā es griezos Tieslietu ministrijā. Tur viss bija citādi, kā dienai pret nakti. Man tika pat atkārtoti izskaidrots, un personīgi arī atrakstīja ministri Bordāns un Broka. Tur valda laipnība un likumības ievērošana. No TM būtu jāmācās un jāņem piemērs ari 99% Saeimas deputātu, kuri netur par vajadzību pat atbildēt savam vēlētājam.

Izrādās, ka nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statusu noteic tikai tā pašvaldība, kur dzīvo un arī Tieslietu ministrija. Diemžēl TM nav apliecības un nozīmītes.

Dīvainības gan ir, piešķirot šo statusu. Jo obligāti nav jābūt nacionālai pretošanai un cīņai par 18.novembra Latviju. Tikai jābūt notiesātam pēc 183-1. panta un reabilitētam, un tas ir arī viss. Pēc pieminētā panta tiesāja arī par aizliegtu grāmatu, bībeļu izplatīšanu, nevainīgu aptauju veikšanu un citiem niekiem, kam ar vārdu nacionālo pilnīgi nav nekāda sakara.

Man par nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statusa iegūšanu nemaz nebūtu jāuztraucas, jo esmu tiesāts pēc 183-1. panta Augstākajā tiesā un esmu reabilitēts. Vēl papildus es tieši cīnījos un arī tiku tiesāts par nacionālām vērtībām un 18.novembra Latviju. Esmu pārliecināts, ka 99% pat tagad netic, ka tik skaidrām latviskām un nacionālām prasībām kāds būtu iedrošinājies pieskarties un ticis tiesāts. Ne velti Tieslietu ministrija pieprasīja oriģinālo tiesas spriedumu arhīvā, lai pārliecinātos, vai patiešām es to būtu iedrošinājies veikt.

Pašreizējai varai nav pilnīgi nekāda vēlēšanās apkopot brīvības cīnītājus, jo nav pilnīgi nekādas uzskaites. Vismaz 15 gadus atpakaļ tika izdota grāmata par represētajiem. Grāmatas izdošanā tika iesaistīts ari trimdas vēsturnieks A Ezergailis. Prasīju, vai arī es esmu tur iekļauts? Saņemot noliegumu, aizsūtīju Augstākās tiesas politiskā farsa dokumentus.

Saņēmu atbildi, ka galvenā noteicēja VVF no Latvijas institūta to negribot ievietot. Vai tiešām VVF neticēja, ka to kāds būtu spējis veikt, vai tikai vienīgi viņu ļauni izjokot? Arī pašai VDK šis politiskais farss bija ļoti nepatīkams ar tā skaidrajām nacionālajām prasībām. Lai tikai kāds par to neuzzina aiz dzelzs priekškara.

Labi, mans veikums nebūtu nekāds svarīgais, taču tikai gadu mijā uzzināju par varonīgo patriotu Bruno Javoišu, kas okupācijā noplēsa sarkano lupatu un tā vietā Rīgas radiotornī uzvilka Latvijas karogu. Līdz šai dienai nekur nav izdevies lasīt par drauga Ojāra Vītiņa un Jāņa Paucīša tādu pat veikumu pie Limbažu partijas komitejas ēkas. Tikai nedēļu atpakaļ uzzināju par Latvijas patriota Leo Hiršsona 6 mēnešu ieslodzīšanu VDK pagrabā vel nesenajā 1989.-1990. gadā.

Cik daudz vel ir slēpto nezināmo brīvības cīnītāju, ko pastāvošā vara apzināti slēpj, tā vietā gandrīz svēto kārtā ieceļot dažus personāžus, kas tikai vienīgi jāatceras un jāslavē? Pastāvošajai varai prioritāte neesam mēs, brīvības cīnītāji, kas viņiem deva iespēju pierīties un apzagties pie varas siles. Bet gan benžu VDK privileģēšana, jo paši baidās no tās atmaskošanas.

Tieslietu ministrija man deva oficiālu atzinumu un esmu nacionālās pretošanās kustības dalībnieks.

Bet nesakārtotās likumdošanas dēļ es nevaru saņemt apliecību un nozīmi, jo man nav Latvijas pašvaldības, kuras teritorijā es dzīvotu. 1.jūlijā pieņemt dokumentus lūdzu Rīgas domei, kas bija manas pēdējās dzīves vietas pašvaldība okupētā Latvijā. Tūlīt saņēmu izpilddirektora atbildi, ka dokumentus nepieņems, jo nedzīvoju Rīgā, bet ASV. Dīvaini, ka 1997. gadā tieši Rīgas dome man izsniedza politiski represētā nosaukumu un apliecību. Arī toreiz es dzīvoju ASV.

Griezos arī pie Saeimas deputātiem atrisināt šo lietu, bet saņēmu tikai atrakstīšanos. Saeimas priekšsēdētāja Āboltiņa lieluma mānijā pat neturēja par vajadzīgu atbildēt.

Vai tiešām no dzimtenes izraidītie brīvības cīnītāji nebauda tās pašas tiesības, ko Latvijā dzīvojošie, un kādēļ tie būtu jādiskriminē? Vai viens likums, viena taisnība visiem vairs neeksistē? Tiesību vienlīdzību garantē arī Satversme. Vai tiešām pastāvošā vara mani uzskata par 2.šķiras pilsoni?

Ļoti negribas palikt par 2. šķiras pilsoni tikai tādēļ, ka nedzīvoju tēvu zemē. Tā man ar vilcienu bija jāatstāj 1986.gadā 2 nedēļu laikā. 20 gadus es ar sievu bezcerīgi cenšamies piekļūt savām VDK pratināšanas lietām un atmaskot aģentus, kas mūs izspiegojuši un nodevuši. Saņemam tikai atraidījumu. Neticami, ka privilēģijas un neaizskaramo statusu bauda tieši Latvijas bendes VDK, un mums, nīstamajiem brīvības cīnītājiem, - tikai piga un naids.

Nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statuss būs gandarījums, ka cīņa par nacionālām vērtībām un 18.novembra Latviju nav bijusi veltīga.

Novērtē šo rakstu:

87
43

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

"Vienotība" un rudenīga seksa pamatlikums: kam puņķi, tas apakšā

FotoBez pārsteigumiem: visnotaļ pro–eiropeiskā, pro–vērtību un pro–cilvēktiesību, pro–viskaukas Vienotība, pat bez mazākās žagošanās un bez pieklājīgas gražošanās, zibenīgi piekrīt Nacionālās apvienības īsajam un cietajam ultimātam, nekādu variantu par vējonisma izpausmi nepilsoņu bērnu sakarā, un basta. Kas notiek? Nekas sevišķs, koalīcijā tāda pati kārtība kā rudens seksā: kuram puņķi, tas apakšā. Un puņķainie šoreiz ir jau tikpat kā nosprāgušās Vienotības paliekas.
Lasīt visu...

21

VVF – „trekno gadu” prezidente. Mīti un realitāte

FotoBijusī valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga nekad nav īpaši vairījusies no asas un tiešas valodas. Latvijā ir pieņemts uzskatīt, ka viņa ir viena no visu laiku izcilākajām politiķēm. Daudzi Latvijas pilsoņi viņu bezgala ciena un slavē par ieguldījumu valsts attīstībā. Tomēr atrodas daži, kuri uzdrošinās nepiebalsot augstajam novērtējumam. Viņi saka, ka pat cienījamā Vaira Vīķe-Freiberga nav bijusi nevainojama un ne viss, ko viņa stāsta, ir patiesība pēdējā instancē. Vai nav pienācis laiks īsi aplūkot viņas devumu Latvijas valstij? Padomāt – vai, raugoties ar saules neapžilbinātu skatu, vismaz daži vispārpieņemti fakti nav uzskatāmi par mītiem?
Lasīt visu...

12

Patiesība vienmēr nāk gaismā. Vienmēr

FotoSavulaik es uzrakstīju grāmatu par Andri Šķēli un nosaucu to „Kampējs”. Apzīmējums iegājās uz daudziem gadiem, bet tagad, pēc šīrīta „Dienas” publikācijas par Vairas Vīķes-Freibergas „pulksteņa lietu” man šķiet, ka ir cilvēks, kam šis apzīmējums piestāv daudz labāk.
Lasīt visu...

21

Vladimira Vaškeviča atklātā vēstule Raimondam Vējonim

FotoAugsti godātais Prezidenta kungs! Vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, jo neredzu citu veidu, kā aizstāvēt savu godu un atjaunot savu labo reputāciju.
Lasīt visu...

21

Vai turpināsim maksāt Porziņģim?

FotoAizvakar iemetu kā oli tviterezerā īsu tvītu ar jautājumu, vai man ir tomēr nācies maksāt Porziņģim par viņa piedalīšanos basketbola mačos Latvijas vienības sastāvā? Tas bija kāda kolēģa raksta retvīts, kurā viss paskaidrots par apdrošināšanas maksu, iemesliem un summu lielumiem. Apdrošināšanas summa (123 000 eiro) bija kompensēta ar nodokļu naudas palīdzību, kurā savu daļu maksāju arī es – kā jau Latvijā strādājoša persona.
Lasīt visu...

12

Atvadu vārdi Konstantīnam Pupuram

Foto1987.gads... 14.jūnijs... Bastejkalns... Cilvēku grupa gatavojas atcerēties vienu no melnākajām dienām Latvijas tautas vēsturē... Tūkstošiem nevainīgu cilvēku, ieskaitot sievietes stāvoklī, mātes un viņu zīdainīšus, viņu mazgadīgos un nepilngadīgos bērnus... Māmuliņas, tētiņi, vecmāmiņas un vectētiņi... Viņus visus arestēja un izsūtīja uz Sibīriju... Daudzi neizdzīvoja..... Daudzi, arī dzīvi palikuši, neatgriezās..... Tās cilvēku grupas vārds ir “Helsinki-86”.
Lasīt visu...

21

Replika par „vējonismu” un tizlu „pirismu”

FotoNu jau iepriekšiepriekšējā dzīvē man reiz bija tāds gadījums. Ieklīdu kādas PR firmas kantorī ikurāt brīdī, kad tur apsprieda, ko pasākt ar klientu, kuram “kaut ko vajag”. Padoma vietā uzmācos ar savu ierasto jautājumu: vai stratēģijas dokuments ir? Proti, lai taisītu puslīdz sakarīgu taktisku iznācienu, tas jābalsta iepriekš apstiprinātā stratēģijā. Kāds tur dokuments, kāda stratēģija, manas pārgudrības esot nevietā. Klientam kaut ko vajag. Kaut ko. Vajag. Jo tad būs rēķins un būs samaksa.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Zooloģe. No pamfletu cikla „Siseņi”*

To zina tikai Kremlī. Zina ne visā Kremlī, bet tikai divos Kremļa kabinetos. No tiem viens kabinets atrodas 3.stāvā, bet otrs...

Foto

Tumšādainais Džordžs atbraucis pirms daudziem gadiem, viņam Latvija nepatīk, gribot braukt prom, tomēr nebrauc vis

Portāls Diena šodien ir publicējis no valsts naudas pārtiekošā Sabiedrības integrācijas...

Foto

Par klaju tiesību ignoranci* Lembergam sniegt liecības krimināllietā

Šodien Rīgas apgabaltiesa piemēroja man kārtējo procesuālo sankciju, kā arī aizliedza turpināt liecību sniegšanu, kategoriski nosakot, ka visas...

Foto

Pidriķis vai sabotieris?

Kad pirmoreiz padzirdēju par pašreizējā prezidenta Raimonda Vējoņa ieceri virzīt ideju par Latvijas pilsonības automātisku piešķiršanu jaunpiedzimušiem nepilsoņu bērniem arī gadījumā, ja neviens...

Foto

„De Facto” paustā informācija par it kā SIA “Belss” radītajām priekšrocībām ir nepamatota

2017. gada 10. septembrī Latvijas Televīzijas raidījumā “De Facto” tika pārraidīts sižets „Kā...

Foto

Pagodinos nosūtīt izskatīšanai likumprojektu “Par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem”

Saeimas Prezidijam: saskaņā ar Latvijas Republikas Satversmes 65. pantu pagodinos Jums nosūtīt izskatīšanai likumprojektu “Par nepilsoņa...

Foto

Atklāta vēstule Valsts prezidentam: kam Jūs devāt zvērestu - tautai vai ierēdņiem?

Par notiekošo valstī atbildīgs ir tās vadītājs. Jūs, stājoties amatā, devāt mums zvērestu. Pierādiet,...

Foto

Deputāti, vai jūsos ir kaut nedaudz cilvēcības? Kļūstiet beidzot par cilvēkiem

Pēdējās dienās plašu publicitāti ir guvusi zvērināta tiesu izpildītāja veikta ievešana valdījumā, kur ar spēku...

Foto

Visa ārstu sertifikācijas sistēma pašlaik ir nelikumīga

Jums raksta ārsta–psihiatra Oskara Bundžas pacienti un pacientu tuvinieki, kas izveidojuši brīvprātīgu atbalsta grupu, lai nezaudētu psihiatra pakalpojumu saņemšanu...

Foto

Sarkano parvēniju spožums un posts

Rietumu kultūrā populārais salikums „spožums un posts” sākās ar kurtizānēm – pērkamām elegantām sievietēm, kurām ir labvēļi augstākajā sabiedrībā. Romānu „Kurtizāņu...

Foto

Viegli koloniāls „Telia” pātagas cirtiens

Nu, ko, esam sagaidījuši Ziemeļeiropas telekomunikāciju impērijas atbildes triecienu Latvijas suverēnas sakaru politikas centieniem: vai nu LMT un Lattelecom tikšot apvienoti – vai...

Foto

Vai tiešām darbs dara veselu, kā tas šķiet Reira ministrijai?

Ikviens no mums kādreiz ir bijis saaukstējies, patiesībā saaukstēšanās ir biežākais iemesls skolas un darba kavēšanai,...

Foto

Sociālisms - un kāpēc tas ir tik "toksisks" mūsdienu valdošajai elitei

Sociālisms (no lat. sociare - dalīties") ir plašs sociālo un ekonomisko iekārtu kopums, kuru mērķis...

Foto

Valsts prezidents uzticamus palīgus nevar atstāt bez atlīdzības

Viņnedēļ sacēlās liels žēlabains kaķu koncerts, ka prezidents regulāri prēmējot preses Siksni un pārējos mazos palīgus, neatskaitīdamies par...

Foto

Vai “dalītā izmeklēšana” nav organizētās noziedzības interesēs?

Šis raksts ir kārtējās pārdomas pēc TV raidījumu “Tieša runa” un par ierakstu publikāciju t.s. oligarhu lietā. TV raidījumā...

Foto

Palieciet (vismaz pagaidām) "katrs savā vietā", es (vismaz pagaidām) palikšu savā

Man ir patiess prieks ik reizi, kad par to "risku pazaudēt valsti" runā un raksta...

Foto

Stagnantais šarlatāns

Sastopami divi skaisti un šajā saulē aktuāli svešvārdi – stagnāts un stagnants. Burtu ziņā līdzība liela, taču katram vārdam ir sava nozīme....

Foto

Nelikumīgas putnu patversmes ir problēma ne tikai Latvijā vien

Pēc iepazīšanās ar Pietiek publikācijām par to, kā Latvijas devītais bagātākais cilvēks beidzot ir atvēlējis finanšu līdzekļus, lai viņa...

Foto

Ierēdņu nekompetence vai apzināta atsevišķu uzņēmumu lobēšana?

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi un iesniegusi Ministru kabinetā apstiprināšanai noteikumu projektu "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 4.3.1.specifiskā atbalsta mērķa...

Foto

Jaunie mežu ciršanas plāni: likumdošana kā loģikas kļūda

Viens no politiķu lielākajiem riskiem ir nonākšana apkaunojošās situācijās, kurās jācenšas paskaidrot neiespējama saikne – starp savu rīcību...

Foto

Šis ir vēsturisks brīdis ar unikālu iespēju beidzot atrisināt OIK sakārtošanas jautājumu

Latvijas Atjaunojamās Enerģijas federācija (turpmāk–LAEF) jau 2017.gada maijā Ekonomikas ministrijā (turpmāk-EM) tika iepazīstināta ar...

Foto

Par sabiedriskā radio šefa meklēšanu un žurnālistikas “produkta” kvalitātes izpratni

Šajās dienās kārtējās komisijas atkal Rīgā gatavos kandidātus Latvijas vecākā (joprojām dzīvā) masmedija ar nosaukumu “Latvijas...

Foto

Tautas politiskā apziņa: faktori un tehnoloģijas

Tautas politisko apziņu nosaka tautas nacionālais raksturs jeb, svešvārdā izsakoties, mentalitāte – atsevišķam cilvēkam vai cilvēku kopai (tautai) raksturīgs domāšanas...

Foto

„Uzņēmējs” Skudra un viņa blēža loģika

Ar interesi iepazinos ar portālā publicēto rakstu, ko parakstījis bēdīgi slavenais „uzņēmējs”, kādreizējais bankas izsūtāmais zēns Uldis Skudra, kurš pēdējos...

Foto

Latvijā reiderismu piesedz tiesībsargājošās institūcijas

Jau kopš 2013. gada ilgst mērķtiecīgi uzbrukumi no Gulama Mohammada Gulami grupas puses. Ir pamats uzskatīt, ka viņa interesēs darbojas arī...

Foto

Mēs jaunu pasauli sev celsim. Jau atkal

Brīdi pēc Šarlotesvilles notikumiem sociālos medijus pāršalca skandaloza ziņa par it kā kādai Sorosa finansētai antifa aktīvistu grupai piederošu Evergreen koledžas (ASV) kampusā...

Foto

Aicinām Veselības ministriju izbeigt pacientu mānīšanu

Iekaisīgu zarnu slimību un psoriāzes pacienti aicina Veselības ministriju izbeigt pacientu mānīšanu un beidzot nodrošināt efektīvu medikamentu pieejamību....

Foto

Kāda ir Saeimas atbildība?

Latvijas attīstība pēdējos 27 gados liecina, ka Satversmē rakstītās normas ir tikai deklaratīvas un iedzīvotāji - tauta tiek vērtēta zemāk par slaucamu...

Foto

Autoratlīdzība ir jāmaksā. Aicinājums Latvijas autoriem

Latvijas Rakstnieku savienības vārdā aicinu Latvijas rakstošos autorus rūpīgi izvērtēt dažādu projektu vadītāju (tostarp tādu, kas pārstāv Latvijas Republikas uzņēmējus,...

Foto

Muhameda portrets

Ceturtdien, 17.augustā Katalonijas pilsētā Barselonā musulmaņi pastrādāja kārtējo teroraktu, ar automobili ietriecoties cilvēkos un laupot 14 nevainīgas dzīvības, tostarp diviem maziem bērniem atņemot tēvu. Nākamajā dienā...

Foto

Motivācija celt labklājību vai ņemt kukuli?

Latvijas attīstību kavē tas, ka cilvēkiem, kam esam uzticējuši attīstīt mūsu valsti, nav patiesas motivācijas to darīt, izņemot politisko atbildību....

Foto

Valstiskuma metabolisms un kultūras liekulība

2017.gada vasarā „Rīdzenes sarunas” sašūpoja latviešu vislielāko politisko grēku – LR krimināli oligarhisko valsts iekārtu. Tika sašūpots valstiskums visaugstākajā līmenī. Tāpēc pret...

Foto

Par manis paša kļūdām es pats esmu maksājis, maksāju un turpināšu maksāt

Te manas pārdomas, kuras rakstīju reiz, kad pēc kārtējās, enerģētiski, intelektuāli un sirdsgudri piesātinātās...

Foto

Ašeradens būs īstais

Labdien, biedri un atbalstītāji, visi. kam rūp tiesiska, latviska un eiropeiska Latvija! Šajā sestdienā mēs sanāksim kopā. lai lemtu par mūsu partijas nākotni,...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas Republikas 12. Saeimas deputātam Andrejam Judinam

Latvijas Republikas 12. Saeimas 2017. gada 21. jūlija ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums ar nosaukumu “Par valsts...

Foto

Latvijas attīstība Šveika garā jeb ķemertiņu reģistram būt

Brīdināts, ka pēc likuma par šķiņķa zādzību pienākas sods no 6 mēnešiem līdz 20 gadiem, krietnais kareivis Šveiks...

Foto

SS.LV un VID strīds parāda, ka dzīvojam represīvā valstī

Šodien Cīrules kundze LTV paziņoja, ka strīds starp VID un SS.lv esot pievērsis uzmanību tam, vai būt...

Foto

Haltūra, ko veselības ministre Čakša sauc par likumprojektu un kas Kučinskim šķiet derīga

Lai novērstu uzmanību no veselības aprūpes pamatproblēmām – mediķu streika, zemas efektivitātes un...

Foto

Nevajag eksperimentēt ar sešgadniekiem

Laikā, kad Izglītības un zinātnes ministrija gatavo apjomīgu nozares reformu, kas skar dažādus būtiskus jautājumus, tostarp t.s. sešgadnieku jautājumu, jāatceras, ka mēģinājumi...

Foto

Par "iztīrīto" Nacionālo mākslas muzeju un elitāri politisko kroni

Pēc ilgstošas rekonstrukcijas 2016. gadā vasaras sākumā cilvēku apskatei tika atvērts Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM) ar...

Foto

Par valsts un pašvaldību amatpersonu elektroniskās sarakstes atbilstību likumam

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienība (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības un...

Foto

Papildizglītības un katalizatora izpalīdzība

Tagadnes politiķu intelektuālā potenciāla objektīvs vērtējums nav sasniedzams bez jaunām zināšanām. Tas pavēloši attiecas uz LR politiķu vērtējumu. LR politisko kadru analītika...

Foto

Piespiedu noma: diena, kad es atguvu ticību taisnīgai tiesai

Lai cik tiesas neatkarīgas, likums nemainās no tā, kura tiesa to piemēro. It kā ābeces patiesība. Nesen...

Foto

Mums Molotova – Ribentropa pakta sekas ir jālikvidē pilnībā

Darbu ir sākusi Saeimas izmeklēšanas komisija, kam būtu jāvērtē oligarhu sarunas un lietas izmeklēšanas izčākstēšanas iemesli. Taču...

Foto

Kaimiņš "sēž, vēro un neko nelaiž uz āru"

Pietiek lasītāji pēdējā laikā interesējušies – kur pēc pašvaldību vēlēšanu iznākuma esot pazudis latvju tautas interešu pēdējais aizstāvis...

Foto

Mīti un patiesība par „Lidl” jaunajām darbavietām un zemajām cenām

Latvijā Lidl ienākšana mazumtirdzniecības segmentā sākusies ar ceļa izzāģēšanu – slepenības aura ap Rīgas mikrorajonā Purvciemā gaidāmo koku...

Foto

SS.LV ir mūsu sabiedrības un ēnu ekonomikas spogulis

Es neaizstāvu Valsts ieņēmumu dienestu (VID) par izvēlēto problēmas risināšanas formu, jo uzskatu, ka bija un ir citi...

Foto

Ēēēēēēēēēēē...

Man nudien nebija nodoma divas dienas pēc kārtas izteikties par vienu un to pašu tēmu, taču pašreizējās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ilzes Cīrules pirmdienas...