Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Diskursīvā levitācija

Arturs Priedītis
14.12.2019.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

janis

17.12.2019. 21:32

Par Latvijas frankfurtieti nav runa,bet I.Siliņa gribēja uzlekt augstāk par pēcpusi.Otrs Inkins.

Atbildēt

Pie pārdaugavas falla

16.12.2019. 06:28

»

manupraat

Latvijas armijaa priek'snieki ar lielajaam zvaigzneem ir izbiju'sie padomju armijas virsnieki, Latvijas tieslietu sisteemas vadiibaa ir izbiju'sie padomju tie'sne'si un prokurori. Vai gan kaads briinums, ka Latvijias zinaatnee valda izbiju'sie padomju laika ma'gistri un bakalauri. Tas, par ko te raksta...


Tā vēl nebūtu lielākā traģēdija, jo kur gan citus bij ņemt ja ne ar padomju izglītību. Lielākā traģēdija bija tā, ka čeka atlasīja nelietīgākos un ar kompromatiem, dēļ kā tādus viegli bija vadīt kurp vajag. Un ap sevi tie savukārt savāca tādus pašus neliešus un glupos beztautības muldētājus. Rezultātā Latvija izlaupīta, meži izzāģēti, ražošana tikai daži procenti no iespējām, bet parādsaistības vispasaules žīdiem jau 11 miljardi.

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

15.12.2019. 15:21

»

Pusspŗāgušais Induļis Durka, taszs Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, jobanaijsz deblojidīc

Šķic atejas bdrē un ārā nelīzst Induli Durka no Dikļiem! Jobanaizs LpSR milici


knàb suudà regulàri, aborta upuri Kakuédàjs kas jùtas kà patriots no svaigu izkàrnìjumu garśas!

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, to tu zini no personīgas pieredzes.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par pieqirs-komas debiiloiidu un pusnospŗāgušo planpŗatinu Egmaŗu Kakuedaju.

Atbildēt

Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids,

15.12.2019. 15:20

»

Atkal Indulis Duka tas Eggmaŗŗsz Kakeedaajjs

piemīzisz Priedīša paparus! Škic atejā suudabraaļi Duka un Priedīt uz kakaam un ārā nenāciet


atkal pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

izdrāz sevi zem astes kārtējo reizi, piebirst-komas plānpŗātiņ.

Atbildēt

mēs jau pētām reliģiju, astroloģiju, ezotēriku

15.12.2019. 09:45

tauta stulba, pērk, tikai pasaule neprot mūs novērtēt..................................kā tur ar to svētā ūdens tirdzniecību kpv??????????? Jūras ūdens iet labi.............................rigviram un meldonijam nepaveicās

Atbildēt

Arturs Priedītis

15.12.2019. 04:01

Pie manis visādi griežas tūksošiem apjukuši cilvēki un jautā, kā tu godāts un cienīgs cilvēks, ka izgājis augstāko VDK skolu raugies uz šo visu parādību kas šeit, šajā kultūcilvēku hiperfobilizētajā telpā notiek? Um es jums visiem saku, ar pilnu atnirofikanisko sajūtu subluimatīvo atbildību-šis process ir deģeneratīvi hipertrofēti hiperbolizēts un neatgriezeniski hipertrofēts, esiet cieti savā parliecībā,stiprinieties, mēs bijušie un esošie VDK biedri esam šeit, visur, jums pa labi, jums pa kreisi, apakšā un virsū, mēs esam visur, lai kur jūs skatītos visur jūsu skatiens sadursies ar mūsējo, mēs esam jūsos iekšā! Mēs vadam šos procecus un kontrolējam! Esmu Maskavas pilnvarotais pārstāvis, un pieprasu ta arī pret mani izturēties!

Atbildēt

Par laimi

14.12.2019. 23:11

»

hm

Kurčatova institūta direktors (Krievijā) par jaunajiem zinātniekiem izteicās tā, ka pie viņiem pēc skolas atnākot strādāt. Vai šis jaunais cilvēks būs zinātnieks ,vai ne, to varot pateikt tikai pēc 3 gadiem...


ir arī talantīgi jaunie zinātnieki, par kuru zinātniskajām spējām un ieguldījumu šaubas nerodas objektīvu iemeslu dēļ. Visu cieņu viņiem par izturību un panākumiem šajā birokrātiskajā sistēmā ar blatu blatiem un idiotiskiem nosacījumiem.

Ja augstskolu personāls rimtos pierunāt maģistrus turpināt studijas doktorantūrā statistikas dēļ, nevis perspektīvas pētījumu idejas pēc, situācija būtu labāka.

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

14.12.2019. 23:04

»

Škic Mikropisan Induli Duka LPSR milici

atejas caurumā un ārā nelien Eggmaŗ Kakēdaaj


tev atkal šizas lēkme vai kārtējie pilnmēness sindroma gļuki?

pieqirs-komas plānpŗātiņam Eggmaŗam Kakedajam kārtējā lapspisma trakumsēŗgas lēkme..

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par pieqirs-komas debiiloiidu un pusnospŗāgušo planpŗatinu Egmaŗu Kakuedaju.

Atbildēt

levitants

14.12.2019. 21:41

Spriest par pārtikas kvalitāti pēc sūdu mušu lidojumiem var iedomāties tikai izkūkojies čekas ziņotājs pēc aicinājuma.

Atbildēt

hm

14.12.2019. 21:26

Kurčatova institūta direktors (Krievijā) par jaunajiem zinātniekiem izteicās tā, ka pie viņiem pēc skolas atnākot strādāt. Vai šis jaunais cilvēks būs zinātnieks ,vai ne, to varot pateikt tikai pēc 3 gadiem.
Kā ar jebkuru talantu. Proti zīmēt, dziedāt, dejot, ir talants zinātnes nozarē ...
Skumjāk ir tad, kad zīmē, kuri neprot zīmēt, dzied, kuri nenotur meldiņu, par zinātniekiem saucās, pateicoties sakariem vai sarakstītiem plaģiātiem.
Lai tas nenotiktu, nepieciešami objektīvi rādītāji. Šai gadījumā tas ir kolektīvs.

Atbildēt

Diemžēl

14.12.2019. 20:37

Diemžēl Latvijas pašreizējai valdošai kliķei zinātne nav vajadzīga, nav ne intereses par to, ne sajēgas kas tā tāda ir.
Jo kliķei svarīga ir laba vieta pie siles, žuļicības.

Atbildēt

Arturs Priedītis

14.12.2019. 17:43

Diskursīvā levitācijas ir īpaša slepena garīgā prakse, ka sietver sevī regulāru anusilinga un sfingteringa treniņus, praktizējot šo nežēlīgi, neiedomājami sarežģīto tehniku,nedrīkst izlaist nevienu dienu! Pretējā gadījumā zudīs levitāniska iespēja-vienkārši tavs zarnu trakts vilks tevi zemē!Šo sarežģīto treniņu kopumu es apguvu VDK skolā, tā kā tai vajadzīgs īpaši augsti attīstīts intelekts, tad jums visai “kultūrnācijai ” levitācijas galvenais avots un ģenerējošais faktors nav un nebūs pieejams. Šo tehniku pārvaldu tikai es un mani bijušie un esošie kolēģi!

Atbildēt

Škic Mikropisan Induli Duka LPSR milici

14.12.2019. 17:36

»

Zinītis

Paldies par labu rakstu. Dīvaini, ka jauno zinātnieku savienību vada persona, kura nemaz nav jaunā zinātniece


atejas caurumā un ārā nelien Eggmaŗ Kakēdaaj!

Atbildēt

c'est exact

14.12.2019. 16:30

ne tikai pilī levitē, arī MK un saeimā un katrs kā nu māk...

Atbildēt

Zinītis

14.12.2019. 15:48

Paldies par labu rakstu. Dīvaini, ka jauno zinātnieku savienību vada persona, kura nemaz nav jaunā zinātniece.

Atbildēt

Viņš

14.12.2019. 14:10

»

Cik tirsīsi Praidīt!

Aizrijies ar saviem mēsliem, latviešu kropli


ienīst latviešus! Viņš nevar būt latvietis!!!

Atbildēt

Cik tirsīsi Praidīt!

14.12.2019. 13:45

Aizrijies ar saviem mēsliem, latviešu kropli!

Atbildēt

manupraat

14.12.2019. 12:58

Latvijas armijaa priek'snieki ar lielajaam zvaigzneem ir izbiju'sie padomju armijas virsnieki, Latvijas tieslietu sisteemas vadiibaa ir izbiju'sie padomju tie'sne'si un prokurori. Vai gan kaads briinums, ka Latvijias zinaatnee valda izbiju'sie padomju laika ma'gistri un bakalauri. Tas, par ko te raksta Priediitis ir PADOMJU zinaatnes turpinaajums peeckomunisma apstaak'los. Un tam ar latvie'su tautu nav pilniigi nekaada sakara. Nacionaali noska'notiem cilveekiem ce'l's uz zinaatni jau kop's padomju varas ienaak'sanas Latvijaa tika sleegts.

Atbildēt

Latvis

14.12.2019. 12:37

Pareizi! Latvieši tāpēc nedraudzējas ar zinātni, kad mežoņi tika pie varas, tūlīt Rīgā iznīcināja zinātni, tās vietā sapuņķojot savus puņķus un tos slavinot kā zinātni. Latvieši ir gudra tauta. Zina, ka ar zinātni nav jādraudzējas.

Atbildēt

Secinājums

14.12.2019. 12:29

Zinātne tā pati reliģija vien ir,tāpat kā partijas,viss balstās tikai uz ticību.
Piemēram,neviens cilvēks elektronu vai atomu nav ne redzējis ne nosvēris,ir tikai teorija,bet uz tās tiek balstīti tālākie atzinumi.
Par partijām un reliģijām vispār nav jēgas runāt.

Atbildēt

Arturs Priedītis

14.12.2019. 12:05

XXI gs. sākumā viens no politiskā un ekonomiskā terora galvenajiem ieročiem ir sankcijas. Vārds “sankcijas” reizē ir planetāri populārākais jēdziens politiskajos diskursos. Dievs varētu sankcijas uzlikt arī latviešu varas inteliģencei par diskursīvo levitāciju (lidināšanos mākoņos), kas reizē ir neattīstības, tumsonības, nelietības, nekaunības, šarlatānisma, pseidointelektuālisma patīkams apliecinājums vietējā etniskajā populācijā. Protams, nākas stipri šaubīties, vai sankcijas kaut ko dos. Varas inteliģence ir neglābjami sapuvusi. Tai pa vidu maisās tautas cēlākais cilvēciskais spēks – interneta kraupaino piemēslotāju divīzija ar saviem kraupaino primātu smirdīgajiem izdalījumiem (sveiciens “Pietiek” šausmīgajam latviešu kraupainajam nelietim-trollim). Neapšaubāmi, šis spēks ir apklusināms tikai ar mietu pa muti. Taču ar pārējiem Dievs varētu pamēģināt. Varbūt notiek pasaules brīnums, un sankcijas ir spējīgas transformēt latviešu gaišo mentalitāti un apvaldīt latviešu diskursīvo levitāciju. Sankcijas varētu būt dažādas. Piemēram, “nācijas tēvam” varētu neļaut baudīt bezmaksas ēdienu 24 stundas, ja viņš ir no sava ķermeņa izlaidis kādu glamūrīgu pseidointelektuālu muļķību. Savukārt, “Delfi” redakcijas pederastiem varētu sankcijās noteikt liegumu veidot rubriku “Versijas”, kas visvairāk piesmirdina sabiedrisko apziņu ar tukšu gaisa grābstīšanu. Latviešu valstiski politiskā triumfa “583 darāmo darbu” diriģentu Kariņu nāksies izolēt kādā skaņas necaurlaidīgā būri, lai “kultūrnācija” netiktu mānīta ar izcilā muļķa muļķībām. Tomēr ir viena āķīga problēma. Var sadumpoties “kultūrnācija”. Tā var neatbalstīt Dieva formulētās sankcijas. “Kultūrnācija”, visticamākais, bez diskursīvās levitācijas nespēj eksistēt. Ja spētu, tad nebūtu jāraksta ne dotā eseja, ne šis komentārs. Diskursīvās levitācijas galvenais avots un ģenerējošais faktors ir pati “kultūrnācija”.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...