Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to PIETIEK

06.12.2016. 09:15

vai ir zināms A.Rubina advokāta vārds un uzvārds. Steidzami vajag !!!!

Atbildēt

Latvijas pilsonis

23.08.2015. 08:00

Kaut vairāk mums Latvijā būtu tādi cilvēki , kā profesors, ārsts Andris RUBINS, kuri cīnās par taisnību un Latvijas tautas uzplaukumu. Ka zināms profesors Andris RUBINS un viņa sieva ,arī ārste,ir izaudzinājuši un izskolojusi piecus bērnus, kuri visi strādā Latvijā.

Apsveicu ārstu Andri Rubīnu ar uzvaru Eiropas tiesa.
Taisnība ir triumfējusi.

Atbildēt

noverotājs

23.08.2015. 07:52

Latvijas Valsti ir jāmaina tiesu sistēma un likumdošana.
Par Latvijas Valsts zaudējumiem ir jāatbild tiem , kas ir pārkāpuši likumu un no viniem arī ir jāpiedzen zaudējumi( šajā gadījumā būtu jāmaksā RSU un rektoram Jānim Gardovskim , arī Rīgas Apgabal tiesas un Augstākās tiesas tiesnešiem kuri pieļāva likuma pārkāpšanu), nevis kā ir pašreiz kad jāmaksā valstij.
Apsveicu profesoru Andri Rubīnu ar cīņu pret netaisnību un uzvaru Eiropas Cilvēktiesibu tiesā

Atbildēt

Latvijas pilsonis

23.08.2015. 07:42

Profesors Andris Rubīns ir viens no ievērojamākiem ārstiem un profesoriem Latvijā un pasaulē, daudzu medicīnas grāmatu autors, daudzu starptautisku kongresu organizētājs un vadītājs.
Tas ka Latvijas valdība cīnījās pret Andri Rubīnu, aizstāvot Rīgas Stradiņa universitāti( rektors Jānis Gardovskis), kur tika pārkāptas pret profesoru pilsoņtiesības un negodīgo Rīgas Apgabaltiesas tiesnešus, liecina par Latvijas valdības pagrimumu.
Profesors Andris Rubīns uzvarēja Eiropas Cilvektiesību tiesa. Ar to arī viņu apsveicam.

Atbildēt

krievžīds

20.08.2015. 15:08

Rubīns ir tautas ienaidnieks, grib atlīdzību no valsts budžeta.

Nelietīgs elements.

Atbildēt

satelitvalsts

20.08.2015. 12:26

krievijas kolonija Latvija ar kolaborantiem varturiem,izpilda Kremla uzdevumus tikai un intereses

Atbildēt

krievžids

20.08.2015. 12:16

nejaukt ar karkluvācieti, karklukrievu..

Tāviņam vajag, lai taisnojas!

Atbildēt

phē

20.08.2015. 11:42

Jā, žēl, ka neviens tiesnesis šajā valstī ne par ko neatbild!

Atbildēt

izturību Rubīnam!

20.08.2015. 11:21

Vai Augstākā tiesa vēl nedomā pārskatīt lietu sakarā ar jaunatklātiem apstākļiem? Vai Stradiņu Universitāte nedomā atjaunot Andri Rubīnu darbā Stradiņa Universitātē un sakarā ar to, ka Rubīns ir profesors sarīkot jaunas Stradiņa Universitātes rektora vēlēšanas sakarā ar to, ka Rubīnam pretlikumīgi tas bija liegts? Ja viņi to nedara, tad lai Andris Rubīns cīnās tik ilgi, kamēr atjauno to stāvokli, kas viņam pienākās. Arī vainīgajiem par visu jāsamaksā no sava personīgā maka, nevis no nodokļu maksātāju (ieskaitot Rubīna bērnu) naudas.

Atbildēt

Nikolajs Avens

20.08.2015. 11:14

»

jurists

Žurnālists M. Ziemiņš savā grāmatā Trešā Atmoda raksta: Sevišķi slepenās Kremļa instrukcijas Latvijā pārpublicēja Interfrontes laikraksts Jūrmala krievu valodā. Tajā ir vesela sistēma rūpīgi pārdomātu pamācību, kā ieņemtajā valstī panākt pilnīgu metropoles ietekmi. Pavisam instrukcijā ir 45 punkti. ...


Nožēlojamākais ir tas, ka pseido goda vīrs Redisons dzīvo vienā mājā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 76 ar Andri Rubīnu. Arī Augstākās tiesas tiesnesis Normunds Salenieks, kurš noraidīja Andra Rubīna prasību, pēc būtības arī ir Andra Rubīna kaimiņš, jo turpat dzīvo Normunda Salenieka tēvs, bijušais tieslietu ministrs Jānis Salenieks. Andris Rubīns norāvis daudzu juristu divkosības plīvuru, parādot viņu gļēvulīgo, divkosīgo, melīgo un divkosīgo dabu.

Atbildēt

Latvijas pilsonis

20.08.2015. 11:08

Profesors Andris Rubīns ir taisnības cinītājs, tāpēc varas partijas un korumpētā nomeklatūra ir pret viņu.
Rubīns ir pierādījis , ka viņam it taisnība un uzvarēja Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Atbalstīsim profesoru Andri Rubīnu.

Atbildēt

jurists

20.08.2015. 11:07

»

Vai tas ir tas pats Rubins kurš?

Fragments no...


Žurnālists M. Ziemiņš savā grāmatā Trešā Atmoda raksta: Sevišķi slepenās Kremļa instrukcijas Latvijā pārpublicēja Interfrontes laikraksts Jūrmala krievu valodā. Tajā ir vesela sistēma rūpīgi pārdomātu pamācību, kā ieņemtajā valstī panākt pilnīgu metropoles ietekmi. Pavisam instrukcijā ir 45 punkti. Lūk tikai daži no tiem. Likumdošanā jāpanāk, lai visi tiesiskie un organizātoriskie rīkojumi nebūtu precīzi un saskaņoti. Panākt, lai tiktu izveidotas uz reiz vairākas komisijas, neviena no kurām nebūtu tiesīga pieņemt galīgo lēmumu. Panākt visu līmeņu administratīvā aparāta maksimālu palielinājumu, pieņemt darbā tādas personas, kas centīgi pilda uzticētos pienākumus, bet neiedziļinās lietas būtībā. Politiku attiecībā uz individuālo zemniecību veidot tādu, lai saimniekošana neatmaksātos, ražotā produkcija būtu zemas kvalitātes, bet pārtiku iztikai nāktos ievest. Panākt, lai visos amatos strādājošie saņemtu pēc iespējas zemākas algas, jo sevišķi veselības, izglītības un tiesu sistēmā strādājošie. Nesaukt pie atbildības tās personas, kuras partija izvirzījuse vadošā amatā, īpašos gadījumos pārcelt paaugstinātā amatā citur. Censties privatizēt visus lielos objektus: fabrikas, veikalus, namus Jūrmalā. Jo vairāk mēs šeit būsim, jo drīzāk mēs Latviju atgriezīsim Krievijas sastāvā (citāta beigas).

---------------------

Rubīns ir neērts Latvijas izlaupītājiem un nodevējiem. Rubīns pierādījis arī Aivara Borovkova vadītās Latvijas Juristu biedrības, Ivara Redisona vadītās biedrības Par godīgumu tiesu varas sistēmā Temīda un Riharda Bunkas vadītās Latvijas Juristu apvienības divkosīgo raksturu, jo tās biedrības neprotestēja par rupjiem un acīmredzamiem cilvēktiesību pārkāpumiem pret cienījamo profesoru Andri Rubīnu.

Atbildēt

Vai tas ir tas pats Rubins kurš?

20.08.2015. 10:52

Fragments no
Latvijas Republikas 6. Saeimas ārkārtas sesijas sēdes stenogrammas
1997.gada 28.augustā.
Andris Rubins
Latviju, Saeimu un valdību pārvalda tikai viena partija. Kā mani vēlētāji saka, tā ir Latvijas izsaimniekotāju partija, kuru veido vairākas frakcijas - tās ir “Latvijas ceļš”, “Tēvzemei un Brīvībai”, LNNK, “Saimnieks”, “zemnieki”, kristīgie demokrāti un citi.
http://www.saeima.lv/steno/st_97/st2808.html

Atbildēt

Profesori

20.08.2015. 08:55

Profesoram Rubīnam ir taisnība. Rīgas Stradiņa universitātē( rektors Jānis Gardovskis)valda diktatūra. Darbinieki ir iebaidīti. Ja runās pretī vadībai vai teiks taisnību, tiks atlaisti no darba.

Atbildēt

Kontrolieris

20.08.2015. 08:26

No ECT tiesas sprieduma un pietiek.com var saprast ka profesors Andris Rubīns tika represēts un atbrīvots no darba Rīgas Stradiņa universitātē(RSU) par to ka viņš kritizēja vadību par nesaimnieciskumu un līdzekļu izsaimniekošanu, kas bija norādīts Valsts kontroles revīzijas slēdzienā par ko pret RSU ir ierosināts Kriminālprocess.Tas it pret Rubīnu vērsās tāpēc, ka viņš cīnījās par taisnību.

Atbildēt

Novērotājs

20.08.2015. 08:13

kapēc valdiba redzot ka ECT Spriedums 2015.g. 13.janvarī pardādija, ka Latvijā pret profesoru Andri Rubinu Rīgas Stradiņa universitātē bija pārkāptas cilvēktiesības ,tas nozimē, ka Latvijā Rīgas Apgabaltiesa un Augstākā tiesa sprieda nepareizi,tomēr valdība Spriedumu pārsūdzēja ECT Lielajā palātā. Tas ir valdība neaizstāv Latvijas pilsoņu brīvību un tiesības.

Atbildēt

tu

20.08.2015. 07:50

»

Buba

Bet varbūt Jūs skandalozā rakstura `dēļ Jūs kolektīvā negrib, - tad taču vajadzētu aiziet ar godu...


nepieļauj domu, ka cieņu arī neizrādīja? Varbūt pat izrādīja klaju necieņu? Pie mums jau visi, kas iestājas par taisnību un godīgumu ir kašķīgi, riebīgi maitas. Ieteikums kādreiz tiem pēlējiem pašiem uz sevi tā uzmanīgi paskatīties :):):) Ka nepaliek nelabi no sava glumuma, gļēvulības, līšanas un liekulības...........

Atbildēt

Balts etniskais

20.08.2015. 07:12

Valdības spēja ir Nozagt! Dom,as lidinās pa gaisu, velns, ko lai vēl nozog. Kā tos letiņus pataisīt plikus un nabagus?
Ja jau Latvijas Saeima nav bijusi spējīga pieņemt (jau 12 gadus velk garumā) 21. Hartas 12 pantu, kas nozīmē pa tiešo Latvijas pilsoņi drīkst griezties Eiropas tiesā par nebūšanām Latvijā. patreiz ir jātiesājās Latvijā, jāiziet četras tiesu instances un tad tikai drīksti griezties Hāgas, vai citās Eiropas tiesās. Tas mums prasa vismaz piecus gadus. Latvijā LPSR nav beidzies, nomainīts tikai karogs un himna. Tā pati nomenklatūra turpina čakarēt mūsu dzīvi. Tā kā gatavojamies 4. novembrī Saeimas atsaukšanu! Grūti ies, bet cita ceļa nav,

Atbildēt

real

20.08.2015. 02:16

iesudzet Eiropas tiesa dombrovska/straujumas rezimu ir katra pilsona goda lieta un pienakums !

Atbildēt

cenzura

19.08.2015. 21:52

Nav labi no tautas slept patiesibu.Dzive var notikt visadi.Ja pasiem birokratiem vajadzes kadreiz cinities par savu taisnibu,ko tad?

Atbildēt

Students

19.08.2015. 21:22

Man ir prieks ka profesors Andris Rubins uzvarēja un kauns par Latvijas valdību,kas ar viņu tiesājās

Atbildēt

Pilsonis

19.08.2015. 21:10

Sorry, Rubins :)

Atbildēt

Pilsonis

19.08.2015. 21:08

Kad mērkaķi spriedumu "pareizi" iztūlkos, izrādīsies , ka Rubenis tiesu ir zaudējis ! Kāpēc viss LV notiek caur pakaļu?

Atbildēt

Tāpēc

19.08.2015. 20:51

jau nevar iztulkot, jo, tad nāksies vienu otru lietu atjaunot jaunatklātu apstākļu dēļ :D:D:D Mums jau mazajam cilvēkam visur bāž muti ciet :):)

Atbildēt

!

19.08.2015. 20:33

»

atbalstītājs


asv kolonija latvija koloboracionistu valdiba neko nenosaka un ne par ko neatbild.

Atbildēt

atbalstītājs

19.08.2015. 20:17


Es atbalstu Profesoru,ārstu Andri RUBINU un man ir kauns par Latvijas Valdību kura tiesājās ar ārstu, profesoru, tērēja mūsu nodokļu maksātāju naudu, zaudēja tiesu un kaunu visai Latvijai. Es domāju, ka valdība nestrādā Latvijas pilsoņu interesēs

Atbildēt

Jurists

19.08.2015. 20:09

Valdības sēdes cik zināms notiek latviešu valodā.
Ja nebija Sprieduma tulkojums latviski, tad jāpieņem, ka Valdība pilnīgi uzticējās Ārlietu ministrijas pārstāvei Kristīnei Līcei, Viņa un ministrs Rinkēvičs faktiski nosaka ECT Spriedumu pārsūdzību.Arī šajā gadījuma pret ārstu, profesoru Andri Rubinu. Vai tas bija pareizi ? es domāju ka nē. ECT lēma Andrim Rubinam par labu.

Atbildēt

Novērotājs

19.08.2015. 19:49

Jautājums jau ir ne tikai par to kāpēc nav tulkojums latviski,bet kāpēc Latvijas Valdība pārsūdzēja Eiropas cilvēktiesību tiesas 2015.g 13.janvāra Spriedumu pret Latvijas profesoru ,ārstu Andri RUBINU un kā valdība varēja pamatot lēmumu, ja Spriedums nebija iztulkots.

Atbildēt

19.08.2015. 19:38

»

Jurists

ja valdība maksātu Lato Lapsam par tulkošanu es esmu parliecināts, ka Spriedums būtu iztulkots mēneša laikā


Ja Latvijas valstij kāds maksātu par tulkošanu, tad arī būtu iztulkots.

Atbildēt

starp citu

19.08.2015. 19:18

Valdības un tiesu portāla mājas lapās nav iespējams normāli atrast iepriekšējo ECT nolēmumu tulkojumus latviešu valodā, kuros tā saucamā Latvijas valsts zaudējusi. Varbūt kāds zina, kur meklēt?

Atbildēt

19.08.2015. 17:55

Latvijas valsts nelabvēlība.Audzina brutālus likumam nepakļāvīgus pilsoņus.

Atbildēt

hmm

19.08.2015. 17:31

Nez, cik ātri tiek iztulkoti ECT spriedumi lietās, kuras LV uzvarējusi (ja tādi vispār ir)? :D

Atbildēt

Šķiet, ka

19.08.2015. 17:12

šķiet, ka par Latvijas tiesneses/tiesneša palīgu ECT bija miljonāra v.tamuža dēls (vismaz agrāk bija, tētis pie i.ziemeles iekārtojis bija) ...

Atbildēt

Aijai

19.08.2015. 17:10

jebkur Internetā ievadot vārdus "sagrieztais zviedru kuģis un Latvijas miljonu kompensācija par to" .

Kristīne maļinovska (līce) rūpējas par valdības darbu ECT.

Atbildēt

zvirbule

19.08.2015. 16:44

»

Aija

Kur var izlasīt Kristīnes Līces (Maļinovskas) CV


Jautājumu var arī izvērst plašāk: vai Latvijā trūkst juristu, ka to pārstāv notiesāta persona. Atcerieties Māri Purgaili un zviedru sagriezto kuģa lietu?

Atbildēt

Aija

19.08.2015. 16:42

Kur var izlasīt Kristīnes Līces (Maļinovskas) CV?

Atbildēt

Jurists

19.08.2015. 16:40

»

Tik pat labi virsraksts varētu būt


ja valdība maksātu Lato Lapsam par tulkošanu es esmu parliecināts, ka Spriedums būtu iztulkots mēneša laikā

Atbildēt

viesturs

19.08.2015. 16:38

Kādā citā portālā tika slavēts jaunais VK vadītājs Krieviņš - lūk tda viņam pirmais darbiņš lai šada veida mulkības netiktu vairotas !

Atbildēt

Latvijas pilsonis

19.08.2015. 16:25


valdībai vai Saeimai ir jāpieņem likums par to cik ilgā laika no Sprieduma, tam ir jābūt iztulkotam un publicētam Latvijā presē vai kāda no portāliem

Atbildēt

Niknais

19.08.2015. 16:07

"Tāpēc ne Konvencija, ne kāds cits starptautisks vai nacionāls tiesību akts nevarot noteikt un nenosakot termiņus, kādos ECT spriedumiem ir jābūt iztulkotiem un publicētiem, uzsver ĀM."

Kādas muļķības. Spriedums ir izpildāms pēc tā spēkā stāšanās, un tad kad tas ir iztulkots valsts valodā, no kā izriet ka normas nosaka ka spriedumam jābūt iztulkotam līdz tā spēkā stāšanās brīdim, savādāk to nedrīkst izpildīt (nedrīkst izmaksāt kompensāciju) līdz ar to pasakot ka tulkot to var bezgalīgi ilgi ir analogs tam ka pasaka ka spriedumu var arī nepildīt.

Atbildēt

Latvijas prettautiskajai valdībai

19.08.2015. 16:03

Latvijas Valdībai,
Ārlietu ministrijai,
Tieslietu ministrijai,

Valsts Kontrolei,

Tiesībsargam,

KNAB,
2015.gada 3.martā notika ministru kabineta sēde, ( sēdes protokols Nr 12, paragrāfs 42), kurā nolēma Eiropas Cilvēktiesibu tiesas 2015.gada 13.janvāra spriedumu " Rubins pret Latviju" iesniegt ECT Llielajā palāta un pēc spieduma stāšanās spēkā, to Ārlietu ministrijai tulkot latviski.
Mans jautājumi Jums :
1.Kā valdība, Ministru kabinets varēja izlemt jautājumu par ECT 2015.g 13.janvāra Sprieduma" Rubins pret Latviju" pārsūdzēšanu ECT Lielajā palāta,ja Valdības sēde nebija Sprieduma tulkojums latviešu valodā ? Cik man zināms LR valdības sēdes notiek latviešu valodā.

2. Vai tad valdības ministri neiepazīstas ar lietas būtību pirms izlemj tik svarīgus jautājumus ? vai tad LR Valdības ministriem bija nodrošināts tulkojums ?

3. Vai es, ka ieinteresētā persona varu iepazīties ar šo Ministru kabineta 2015.g 3.marta protokolu ? Vai te bija Sprieduma latviskais tulkojums ?

4.Cik ilga laikā Ārlietu ministrijai ir jāsagatavo tulkojums, no ECT Sprieduma pasludināšanas vai stāšanās spēkā par ECT Spriedumu un jāievieto mājas lapā vai jāpublicē ?
5. Kas ierosināja ECT 2015.g Spriedumu" Rubins pret Latviju" pārsudzēt ECT Lielajā palātā, ņemot vērā, ka Latvijas tiesnese ECT bija balsojusi Profesoram Andrim Rubinam labvēligi ?

6.Kad es varēšu saņemt ECT Sprieduma latvisko tulkojumu ?

7.Cik Latvijas Valdibai izmaksāja tiesvedība ECT pret Latvijas Valsts profesoru,ārstu Andri Rubinu ?

8. Vai Latvijas Valdība analizē ECT tiesu rezultātus? Ja jā, tad kad tiks analizēts mans gadījums ?


Ar cieņu,
Profesors, ārsts Andris RUBINS

Atbildēt

19.08.2015. 15:45

Tik pat labi virsraksts varētu būt-
"Divarpus mēnešos Lato Lapsa nespēj iztulkot ECT spriedumu Rubina lietā"
vai
"Divarpus mēnešos Andris Rubins nespēj iztulkot ECT spriedumu Rubina lietā"

Atbildēt

lauķis

19.08.2015. 15:04

Rinkevičam nav laika tulkot , viņam ar sievi jāstumdās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...