Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tā lūk

19.06.2017. 17:48

LR Tieslietu ministrijai
Brīvības bulvāris 36, Rīga, LV-1536
Tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam
Andra Bernoviča
„Gruntēni”, Vietalvas pag., Pļaviņu nov., LV-5109
IESNIEGUMS

Gribu vērst Jūsu uzmanību uz to, ka Aizkraukles rajona tiesā ir uzskatāmi redzams gadījums, kad tiesu izpildītāja ( Ligita Gulbe ) izdomā veidu kā apiet likumu un panākt sev vēlamo rezultātu, tas ir - izspiežot naudu iedzīvošanās nolūkā uz citu cilvēku nelaimes rēķina. Likumā ir rakstīts, ka nedrīkst piedzīt uzturlīdzekļus ar atpakaļejošu datumu, bet manā gadījumā tieši tas ir izdarīts. 2009. gadā tika piedzīti uzturlīdzekļi, tomēr bijusī sieva Ilze Bernoviča izpildrakstu neiesniedza tiesu izpildītājai, jo vienojāmies bērnus uzturēt kopīgi bez tiesu izpildītājas. Norunu esmu pildījis – esmu materiāli rūpējies par visiem 3 bērniem. 2014. gadā bijusī sieva Ilze Bernoviča vairs negribēja rēķināties ar mūsu norunu, jo es apprecējos otru reizi un devās pie tiesu izpildītājas, kur radās plāns, kā uzturlīdzekļus no manis piedzīt atkārtoti. Tiesā tika melots, ka es visu laiku esot draudējis un tāpēc bijusī sieva neesot agrāk griezusies pie tiesu izpildītājas. Viss ir muļķības, jo viņa dzīvo no 2008. gada kopā ar citu vīrieti citā vietā, kā arī nav saprotams – es taču nestāvēju 5 gadus ne pie tiesu izpildītajas biroja, ne pie Aizkraukles tiesas, kā arī nav nekas par to rakstīts policijai. Bērniem nekas netrūka, jo abi par viņiem rūpējāmies un tas bija vienīgais iemesls, kapēc izpildraksts netika iesniegts. 2014. gadā Aizkraukles rajona tiesas tiesnese Sarmīte Daukšte izsniedza Ilzei Bernovičai izpildrakstu ar atpakaļejošu datumu ( datētu ar 2009. gadu ), kas nav likumīgi.
Bez tam, esmu Aizkraukles tiesā panācis DNS tikai vienam bērnam no trijiem, kas ir nenormāla situācija, ja laulība 2008. gadā tika škirta sievas neuzticības dēļ, kā arī esmu piedalījies Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanā un guvis invaliditāti. Izejot veselības pārbaudes, Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas ārste apšaubīja faktu, ka man varētu būt iespējami veseli 3 bērni un teica : sieva Jūs krāpj, bet Aizkraukles rajona tiesa paternitātes jautājumu risina ar tiesneša personisko pārliecību nevis DNS analīzēm.
Divi bērni ir pilngadīgi, precējušies, kā arī viņiem pašiem jau ir bērni. Jānim Bernovičam ir 27 gadi un Elīnai Piļjanovskai ( dzimušai Bernovičai ) ir 24 gadi, bet tas netraucē Aizkraukles tiesu uzklausīt viņu visāda veida melīgās liecības, kuru mērķis ir gūt sev materiālu labumu, jo neesmu iedevis naudu viņu kāzām, dzīvokļiem, mašīnām, bet man nav tik lielas materiālās iespējas. Aizkraukles tiesa pieļauj, ka ar tēvu izrēķinās pilngadīgie bērni, kuri patiesībā vēlas izsolīt manu vienīgo no represētā vectēva mantoto īpašumu un naudu sadalīt, ko neesmu pelnījis.
Uzturlīdzekļu lieta tika dalīta neskaitāmās lietās un to pa šiem gadiem ir skatījušas visas Aizkraukles rajona tiesas tiesneses, kas rada vēl lielāku haosu un iespēju noslēpt būtiskus faktus, lai pie tiem vairs nebūtu iespējams atgriezties vajadzības gadījumā.
Pēdejo Aizkraukles rajona tiesas lēmumu ( pievienots e-pastam ) pārsūdzēšu. Pievērsiet uzmanību – pat fakts, ka skaitu uz Elīnas Piļjanovskas ( dzimušas Bernovičas ) kontu naudu nav pierādījums tam, ka materiāli par viņu esmu rūpējies. Savukārt, Amandas Līgas Bernovičas konts no tiesas tika slēpts un Ilze Bernoviča par meliem sodīta netika, kad atklājās, ka tāds konts eksistē un māte pati ar to rīkojas.
Esmu par visu šo rakstījis KNABam, bet atbildes vestulē 02.05.2017. ir rakstīts, ka man jāgriežas Tieslietu ministrijā pie tieslietu ministra, jo tieslietu ministrs ir tiesīgs ierosinat disciplinārlietu pret zvērinātu tiesu izpildītaju pēc personas sūdzības, kā arī ir tiesības atstādināt zvērinātu tiesu izpildītāju no amata darbību veikšanas līdz disciplinārlietas izlemšanai.
11.05.2017 Andris Bernovičs

Atbildēt

Zigmunds

19.06.2017. 15:14

»

Neiedziļinoties detaļās

Vai tad par saimniecisko darbību tiek maksāts PVN? Kas tie par murgiem


Nu, tā summa, kas norādīta amatpersonu deklarācijā ir kāda? Pēc nodokļiem vai pirms? Man šķiet, ka pirms.
Tiesu izpildītāji, laikam jau visi, ir PVN maksātāju reģistrā, kā PVN maksātāji, tādēļ arī to atlīdzībām valsts ir pamanījusies uzmest virsū PVN, tālāk vēl no tā, kas paliek pēc PVN nomaksāšanas no tās atlīdzības tiek nomaksāts IIN.
Tad var parēķināt kādu krējumu pati valsts saņem no šī institūta.

Atbildēt

ar

19.06.2017. 15:08

Ar tādu kopsummu pilnīgi pietiktu izglītības reforamai!

Atbildēt

Točilka

19.06.2017. 12:27

Prasās pēc Čerņecka komentāra

Atbildēt

juris

19.06.2017. 12:04

.....jo nav saņemta kardināla atļauja.

Atbildēt

Josifs

19.06.2017. 11:08

Līga Krima no Limbažiem Ienāk. no saimn. darbības un komercdarb 73729.00 EUR. Tikai tādi nieka gandrīz 74 tūkstoši, un tas Limbažos. Tad kādas summas apgrozās Rīgā?

Atbildēt

vispār

19.06.2017. 09:37

"VID nespēj paskaidrot, kas ir publiskošanas kavēklis, ņemot vērā, ka deklarācijas tiek iesniegtas elektroniski un tās nav jāievada manuāli."
Deklarācijas tiek publiskotas manuāli!

Atbildēt

kalašnikovs

19.06.2017. 03:53

Cīrulien ,būs ziepes!

Atbildēt

interesanti

18.06.2017. 23:01

Sprūds, iespējams, ar 'Trasta komercbankas' naudu dzēsis parādu uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam, kuru bieži vien tiesā aizstāvēja bijusī Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese Ineta Malahovska (Aloiza Blonska meitas, bijušās tiesneses un tieslietu ministres Ingrīdas Labuckas kolēģe un draudzene) no Langstiņiem.
Vai VID ģenerāldirektorei Cīrulei neinteresē Sprūds, Krūmiņš, Malahovska, Gaidis Bērziņš, Dzintars Rasnačs, Andris Guļāns, Jānis Maizītis, Aivars Borovkovs?

Atbildēt

jā gan

18.06.2017. 21:35

»

kukū

Vai tad jūsu nosauktie ir politiķi? Viņu sejās , pat ar lupu aplūkojot, grūti atklāt kaut kādas intelekta pazīmes, tie ir parazīti, kas eksistē izmantojot savu bāleliņu vientiesību un tos apzogot


Toties čekas maisi tiek sargāti perfekti,te nu šiem kundziņiem liels tautas nodevēju paldies un liels fui no komunistiskā režīma upuriem.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.06.2017. 19:53

»

Zigmunds

Ehh.. katru gadu viens un tas pats dzeltenais sviests. Kurš tad ir miljonus nopelnījis gada laikā? Neviens...


Vai tad par saimniecisko darbību tiek maksāts PVN? Kas tie par murgiem?

Atbildēt

tieslietu ministrs Dzintaronkuls

18.06.2017. 18:37

6.pants. Zvērinātus tiesu izpildītājus amatā ieceļ uz mūžu, un šajā amatā viņi var būt līdz sešdesmit piecu gadu vecumam; šo termiņu pēc Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes priekšlikuma tieslietu ministrs var pagarināt līdz septiņdesmit gadiem.

Atbildēt

Zigmunds

18.06.2017. 18:04

Ehh.. katru gadu viens un tas pats dzeltenais sviests. Kurš tad ir miljonus nopelnījis gada laikā? Neviens.
Būtībā no visas tās naudas tiek samaksāts 21% PVN, iedzīvotāju ienākumu nodoklis, tiek algoti darbinieki, segtas biroja izmaksas utt. Nav tā nozare sen vairs tik pelnoša, jo nanku nekustamie lielākā daļa ir iztirgota.

Atbildēt

gudrajiem nav jāzog

18.06.2017. 16:06

tie spēj nopelnīt. Par na sen nav šaubu.............

Atbildēt

aha

18.06.2017. 16:05

nju valsts kapitālsabiedrību ieliktnīšu/rīkotājdirektorīšu deklarācijas ar pusotru mēnesi marinēja :))

Atbildēt

J

18.06.2017. 15:04

kāpēc valsts šiem ir garantējusi tādu labklājību?

Atbildēt

kukū

18.06.2017. 15:03

»

rīdzinieks

Raivis Dzintars, Gaidis Bērziņš, Imants Parādnieks, Jānis Iesalnieks un Dzintars Rasnačs katrās vēlēšanās sauc: krievi nāk! Bet kas notiek? Faktiski vēlētāju ievēlēto tēvzemiešu juristu mafija latviešiem atņem īpašumus, lai tos dārgāk pārdotu tiem pašiem krieviem. Tiesas ir zem katras kritikas. Vai ...


Vai tad jūsu nosauktie ir politiķi? Viņu sejās , pat ar lupu aplūkojot, grūti atklāt kaut kādas intelekta pazīmes, tie ir parazīti, kas eksistē izmantojot savu bāleliņu vientiesību un tos apzogot!

Atbildēt

rīdzinieks

18.06.2017. 14:45

Raivis Dzintars, Gaidis Bērziņš, Imants Parādnieks, Jānis Iesalnieks un Dzintars Rasnačs katrās vēlēšanās sauc: krievi nāk! Bet kas notiek? Faktiski vēlētāju ievēlēto tēvzemiešu juristu mafija latviešiem atņem īpašumus, lai tos dārgāk pārdotu tiem pašiem krieviem. Tiesas ir zem katras kritikas. Vai tiešām 10% vēlētāji to atbalsta?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...