Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tā lūk

19.06.2017. 17:48

LR Tieslietu ministrijai
Brīvības bulvāris 36, Rīga, LV-1536
Tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam
Andra Bernoviča
„Gruntēni”, Vietalvas pag., Pļaviņu nov., LV-5109
IESNIEGUMS

Gribu vērst Jūsu uzmanību uz to, ka Aizkraukles rajona tiesā ir uzskatāmi redzams gadījums, kad tiesu izpildītāja ( Ligita Gulbe ) izdomā veidu kā apiet likumu un panākt sev vēlamo rezultātu, tas ir - izspiežot naudu iedzīvošanās nolūkā uz citu cilvēku nelaimes rēķina. Likumā ir rakstīts, ka nedrīkst piedzīt uzturlīdzekļus ar atpakaļejošu datumu, bet manā gadījumā tieši tas ir izdarīts. 2009. gadā tika piedzīti uzturlīdzekļi, tomēr bijusī sieva Ilze Bernoviča izpildrakstu neiesniedza tiesu izpildītājai, jo vienojāmies bērnus uzturēt kopīgi bez tiesu izpildītājas. Norunu esmu pildījis – esmu materiāli rūpējies par visiem 3 bērniem. 2014. gadā bijusī sieva Ilze Bernoviča vairs negribēja rēķināties ar mūsu norunu, jo es apprecējos otru reizi un devās pie tiesu izpildītājas, kur radās plāns, kā uzturlīdzekļus no manis piedzīt atkārtoti. Tiesā tika melots, ka es visu laiku esot draudējis un tāpēc bijusī sieva neesot agrāk griezusies pie tiesu izpildītājas. Viss ir muļķības, jo viņa dzīvo no 2008. gada kopā ar citu vīrieti citā vietā, kā arī nav saprotams – es taču nestāvēju 5 gadus ne pie tiesu izpildītajas biroja, ne pie Aizkraukles tiesas, kā arī nav nekas par to rakstīts policijai. Bērniem nekas netrūka, jo abi par viņiem rūpējāmies un tas bija vienīgais iemesls, kapēc izpildraksts netika iesniegts. 2014. gadā Aizkraukles rajona tiesas tiesnese Sarmīte Daukšte izsniedza Ilzei Bernovičai izpildrakstu ar atpakaļejošu datumu ( datētu ar 2009. gadu ), kas nav likumīgi.
Bez tam, esmu Aizkraukles tiesā panācis DNS tikai vienam bērnam no trijiem, kas ir nenormāla situācija, ja laulība 2008. gadā tika škirta sievas neuzticības dēļ, kā arī esmu piedalījies Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanā un guvis invaliditāti. Izejot veselības pārbaudes, Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas ārste apšaubīja faktu, ka man varētu būt iespējami veseli 3 bērni un teica : sieva Jūs krāpj, bet Aizkraukles rajona tiesa paternitātes jautājumu risina ar tiesneša personisko pārliecību nevis DNS analīzēm.
Divi bērni ir pilngadīgi, precējušies, kā arī viņiem pašiem jau ir bērni. Jānim Bernovičam ir 27 gadi un Elīnai Piļjanovskai ( dzimušai Bernovičai ) ir 24 gadi, bet tas netraucē Aizkraukles tiesu uzklausīt viņu visāda veida melīgās liecības, kuru mērķis ir gūt sev materiālu labumu, jo neesmu iedevis naudu viņu kāzām, dzīvokļiem, mašīnām, bet man nav tik lielas materiālās iespējas. Aizkraukles tiesa pieļauj, ka ar tēvu izrēķinās pilngadīgie bērni, kuri patiesībā vēlas izsolīt manu vienīgo no represētā vectēva mantoto īpašumu un naudu sadalīt, ko neesmu pelnījis.
Uzturlīdzekļu lieta tika dalīta neskaitāmās lietās un to pa šiem gadiem ir skatījušas visas Aizkraukles rajona tiesas tiesneses, kas rada vēl lielāku haosu un iespēju noslēpt būtiskus faktus, lai pie tiem vairs nebūtu iespējams atgriezties vajadzības gadījumā.
Pēdejo Aizkraukles rajona tiesas lēmumu ( pievienots e-pastam ) pārsūdzēšu. Pievērsiet uzmanību – pat fakts, ka skaitu uz Elīnas Piļjanovskas ( dzimušas Bernovičas ) kontu naudu nav pierādījums tam, ka materiāli par viņu esmu rūpējies. Savukārt, Amandas Līgas Bernovičas konts no tiesas tika slēpts un Ilze Bernoviča par meliem sodīta netika, kad atklājās, ka tāds konts eksistē un māte pati ar to rīkojas.
Esmu par visu šo rakstījis KNABam, bet atbildes vestulē 02.05.2017. ir rakstīts, ka man jāgriežas Tieslietu ministrijā pie tieslietu ministra, jo tieslietu ministrs ir tiesīgs ierosinat disciplinārlietu pret zvērinātu tiesu izpildītaju pēc personas sūdzības, kā arī ir tiesības atstādināt zvērinātu tiesu izpildītāju no amata darbību veikšanas līdz disciplinārlietas izlemšanai.
11.05.2017 Andris Bernovičs

Atbildēt

Zigmunds

19.06.2017. 15:14

»

Neiedziļinoties detaļās

Vai tad par saimniecisko darbību tiek maksāts PVN? Kas tie par murgiem


Nu, tā summa, kas norādīta amatpersonu deklarācijā ir kāda? Pēc nodokļiem vai pirms? Man šķiet, ka pirms.
Tiesu izpildītāji, laikam jau visi, ir PVN maksātāju reģistrā, kā PVN maksātāji, tādēļ arī to atlīdzībām valsts ir pamanījusies uzmest virsū PVN, tālāk vēl no tā, kas paliek pēc PVN nomaksāšanas no tās atlīdzības tiek nomaksāts IIN.
Tad var parēķināt kādu krējumu pati valsts saņem no šī institūta.

Atbildēt

ar

19.06.2017. 15:08

Ar tādu kopsummu pilnīgi pietiktu izglītības reforamai!

Atbildēt

Točilka

19.06.2017. 12:27

Prasās pēc Čerņecka komentāra

Atbildēt

juris

19.06.2017. 12:04

.....jo nav saņemta kardināla atļauja.

Atbildēt

Josifs

19.06.2017. 11:08

Līga Krima no Limbažiem Ienāk. no saimn. darbības un komercdarb 73729.00 EUR. Tikai tādi nieka gandrīz 74 tūkstoši, un tas Limbažos. Tad kādas summas apgrozās Rīgā?

Atbildēt

vispār

19.06.2017. 09:37

"VID nespēj paskaidrot, kas ir publiskošanas kavēklis, ņemot vērā, ka deklarācijas tiek iesniegtas elektroniski un tās nav jāievada manuāli."
Deklarācijas tiek publiskotas manuāli!

Atbildēt

kalašnikovs

19.06.2017. 03:53

Cīrulien ,būs ziepes!

Atbildēt

interesanti

18.06.2017. 23:01

Sprūds, iespējams, ar 'Trasta komercbankas' naudu dzēsis parādu uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam, kuru bieži vien tiesā aizstāvēja bijusī Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese Ineta Malahovska (Aloiza Blonska meitas, bijušās tiesneses un tieslietu ministres Ingrīdas Labuckas kolēģe un draudzene) no Langstiņiem.
Vai VID ģenerāldirektorei Cīrulei neinteresē Sprūds, Krūmiņš, Malahovska, Gaidis Bērziņš, Dzintars Rasnačs, Andris Guļāns, Jānis Maizītis, Aivars Borovkovs?

Atbildēt

jā gan

18.06.2017. 21:35

»

kukū

Vai tad jūsu nosauktie ir politiķi? Viņu sejās , pat ar lupu aplūkojot, grūti atklāt kaut kādas intelekta pazīmes, tie ir parazīti, kas eksistē izmantojot savu bāleliņu vientiesību un tos apzogot


Toties čekas maisi tiek sargāti perfekti,te nu šiem kundziņiem liels tautas nodevēju paldies un liels fui no komunistiskā režīma upuriem.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.06.2017. 19:53

»

Zigmunds

Ehh.. katru gadu viens un tas pats dzeltenais sviests. Kurš tad ir miljonus nopelnījis gada laikā? Neviens...


Vai tad par saimniecisko darbību tiek maksāts PVN? Kas tie par murgiem?

Atbildēt

tieslietu ministrs Dzintaronkuls

18.06.2017. 18:37

6.pants. Zvērinātus tiesu izpildītājus amatā ieceļ uz mūžu, un šajā amatā viņi var būt līdz sešdesmit piecu gadu vecumam; šo termiņu pēc Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes priekšlikuma tieslietu ministrs var pagarināt līdz septiņdesmit gadiem.

Atbildēt

Zigmunds

18.06.2017. 18:04

Ehh.. katru gadu viens un tas pats dzeltenais sviests. Kurš tad ir miljonus nopelnījis gada laikā? Neviens.
Būtībā no visas tās naudas tiek samaksāts 21% PVN, iedzīvotāju ienākumu nodoklis, tiek algoti darbinieki, segtas biroja izmaksas utt. Nav tā nozare sen vairs tik pelnoša, jo nanku nekustamie lielākā daļa ir iztirgota.

Atbildēt

gudrajiem nav jāzog

18.06.2017. 16:06

tie spēj nopelnīt. Par na sen nav šaubu.............

Atbildēt

aha

18.06.2017. 16:05

nju valsts kapitālsabiedrību ieliktnīšu/rīkotājdirektorīšu deklarācijas ar pusotru mēnesi marinēja :))

Atbildēt

J

18.06.2017. 15:04

kāpēc valsts šiem ir garantējusi tādu labklājību?

Atbildēt

kukū

18.06.2017. 15:03

»

rīdzinieks

Raivis Dzintars, Gaidis Bērziņš, Imants Parādnieks, Jānis Iesalnieks un Dzintars Rasnačs katrās vēlēšanās sauc: krievi nāk! Bet kas notiek? Faktiski vēlētāju ievēlēto tēvzemiešu juristu mafija latviešiem atņem īpašumus, lai tos dārgāk pārdotu tiem pašiem krieviem. Tiesas ir zem katras kritikas. Vai ...


Vai tad jūsu nosauktie ir politiķi? Viņu sejās , pat ar lupu aplūkojot, grūti atklāt kaut kādas intelekta pazīmes, tie ir parazīti, kas eksistē izmantojot savu bāleliņu vientiesību un tos apzogot!

Atbildēt

rīdzinieks

18.06.2017. 14:45

Raivis Dzintars, Gaidis Bērziņš, Imants Parādnieks, Jānis Iesalnieks un Dzintars Rasnačs katrās vēlēšanās sauc: krievi nāk! Bet kas notiek? Faktiski vēlētāju ievēlēto tēvzemiešu juristu mafija latviešiem atņem īpašumus, lai tos dārgāk pārdotu tiem pašiem krieviem. Tiesas ir zem katras kritikas. Vai tiešām 10% vēlētāji to atbalsta?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...