Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tā lūk

19.06.2017. 17:48

LR Tieslietu ministrijai
Brīvības bulvāris 36, Rīga, LV-1536
Tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam
Andra Bernoviča
„Gruntēni”, Vietalvas pag., Pļaviņu nov., LV-5109
IESNIEGUMS

Gribu vērst Jūsu uzmanību uz to, ka Aizkraukles rajona tiesā ir uzskatāmi redzams gadījums, kad tiesu izpildītāja ( Ligita Gulbe ) izdomā veidu kā apiet likumu un panākt sev vēlamo rezultātu, tas ir - izspiežot naudu iedzīvošanās nolūkā uz citu cilvēku nelaimes rēķina. Likumā ir rakstīts, ka nedrīkst piedzīt uzturlīdzekļus ar atpakaļejošu datumu, bet manā gadījumā tieši tas ir izdarīts. 2009. gadā tika piedzīti uzturlīdzekļi, tomēr bijusī sieva Ilze Bernoviča izpildrakstu neiesniedza tiesu izpildītājai, jo vienojāmies bērnus uzturēt kopīgi bez tiesu izpildītājas. Norunu esmu pildījis – esmu materiāli rūpējies par visiem 3 bērniem. 2014. gadā bijusī sieva Ilze Bernoviča vairs negribēja rēķināties ar mūsu norunu, jo es apprecējos otru reizi un devās pie tiesu izpildītājas, kur radās plāns, kā uzturlīdzekļus no manis piedzīt atkārtoti. Tiesā tika melots, ka es visu laiku esot draudējis un tāpēc bijusī sieva neesot agrāk griezusies pie tiesu izpildītājas. Viss ir muļķības, jo viņa dzīvo no 2008. gada kopā ar citu vīrieti citā vietā, kā arī nav saprotams – es taču nestāvēju 5 gadus ne pie tiesu izpildītajas biroja, ne pie Aizkraukles tiesas, kā arī nav nekas par to rakstīts policijai. Bērniem nekas netrūka, jo abi par viņiem rūpējāmies un tas bija vienīgais iemesls, kapēc izpildraksts netika iesniegts. 2014. gadā Aizkraukles rajona tiesas tiesnese Sarmīte Daukšte izsniedza Ilzei Bernovičai izpildrakstu ar atpakaļejošu datumu ( datētu ar 2009. gadu ), kas nav likumīgi.
Bez tam, esmu Aizkraukles tiesā panācis DNS tikai vienam bērnam no trijiem, kas ir nenormāla situācija, ja laulība 2008. gadā tika škirta sievas neuzticības dēļ, kā arī esmu piedalījies Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanā un guvis invaliditāti. Izejot veselības pārbaudes, Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas ārste apšaubīja faktu, ka man varētu būt iespējami veseli 3 bērni un teica : sieva Jūs krāpj, bet Aizkraukles rajona tiesa paternitātes jautājumu risina ar tiesneša personisko pārliecību nevis DNS analīzēm.
Divi bērni ir pilngadīgi, precējušies, kā arī viņiem pašiem jau ir bērni. Jānim Bernovičam ir 27 gadi un Elīnai Piļjanovskai ( dzimušai Bernovičai ) ir 24 gadi, bet tas netraucē Aizkraukles tiesu uzklausīt viņu visāda veida melīgās liecības, kuru mērķis ir gūt sev materiālu labumu, jo neesmu iedevis naudu viņu kāzām, dzīvokļiem, mašīnām, bet man nav tik lielas materiālās iespējas. Aizkraukles tiesa pieļauj, ka ar tēvu izrēķinās pilngadīgie bērni, kuri patiesībā vēlas izsolīt manu vienīgo no represētā vectēva mantoto īpašumu un naudu sadalīt, ko neesmu pelnījis.
Uzturlīdzekļu lieta tika dalīta neskaitāmās lietās un to pa šiem gadiem ir skatījušas visas Aizkraukles rajona tiesas tiesneses, kas rada vēl lielāku haosu un iespēju noslēpt būtiskus faktus, lai pie tiem vairs nebūtu iespējams atgriezties vajadzības gadījumā.
Pēdejo Aizkraukles rajona tiesas lēmumu ( pievienots e-pastam ) pārsūdzēšu. Pievērsiet uzmanību – pat fakts, ka skaitu uz Elīnas Piļjanovskas ( dzimušas Bernovičas ) kontu naudu nav pierādījums tam, ka materiāli par viņu esmu rūpējies. Savukārt, Amandas Līgas Bernovičas konts no tiesas tika slēpts un Ilze Bernoviča par meliem sodīta netika, kad atklājās, ka tāds konts eksistē un māte pati ar to rīkojas.
Esmu par visu šo rakstījis KNABam, bet atbildes vestulē 02.05.2017. ir rakstīts, ka man jāgriežas Tieslietu ministrijā pie tieslietu ministra, jo tieslietu ministrs ir tiesīgs ierosinat disciplinārlietu pret zvērinātu tiesu izpildītaju pēc personas sūdzības, kā arī ir tiesības atstādināt zvērinātu tiesu izpildītāju no amata darbību veikšanas līdz disciplinārlietas izlemšanai.
11.05.2017 Andris Bernovičs

Atbildēt

Zigmunds

19.06.2017. 15:14

»

Neiedziļinoties detaļās

Vai tad par saimniecisko darbību tiek maksāts PVN? Kas tie par murgiem


Nu, tā summa, kas norādīta amatpersonu deklarācijā ir kāda? Pēc nodokļiem vai pirms? Man šķiet, ka pirms.
Tiesu izpildītāji, laikam jau visi, ir PVN maksātāju reģistrā, kā PVN maksātāji, tādēļ arī to atlīdzībām valsts ir pamanījusies uzmest virsū PVN, tālāk vēl no tā, kas paliek pēc PVN nomaksāšanas no tās atlīdzības tiek nomaksāts IIN.
Tad var parēķināt kādu krējumu pati valsts saņem no šī institūta.

Atbildēt

ar

19.06.2017. 15:08

Ar tādu kopsummu pilnīgi pietiktu izglītības reforamai!

Atbildēt

Točilka

19.06.2017. 12:27

Prasās pēc Čerņecka komentāra

Atbildēt

juris

19.06.2017. 12:04

.....jo nav saņemta kardināla atļauja.

Atbildēt

Josifs

19.06.2017. 11:08

Līga Krima no Limbažiem Ienāk. no saimn. darbības un komercdarb 73729.00 EUR. Tikai tādi nieka gandrīz 74 tūkstoši, un tas Limbažos. Tad kādas summas apgrozās Rīgā?

Atbildēt

vispār

19.06.2017. 09:37

"VID nespēj paskaidrot, kas ir publiskošanas kavēklis, ņemot vērā, ka deklarācijas tiek iesniegtas elektroniski un tās nav jāievada manuāli."
Deklarācijas tiek publiskotas manuāli!

Atbildēt

kalašnikovs

19.06.2017. 03:53

Cīrulien ,būs ziepes!

Atbildēt

interesanti

18.06.2017. 23:01

Sprūds, iespējams, ar 'Trasta komercbankas' naudu dzēsis parādu uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam, kuru bieži vien tiesā aizstāvēja bijusī Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese Ineta Malahovska (Aloiza Blonska meitas, bijušās tiesneses un tieslietu ministres Ingrīdas Labuckas kolēģe un draudzene) no Langstiņiem.
Vai VID ģenerāldirektorei Cīrulei neinteresē Sprūds, Krūmiņš, Malahovska, Gaidis Bērziņš, Dzintars Rasnačs, Andris Guļāns, Jānis Maizītis, Aivars Borovkovs?

Atbildēt

jā gan

18.06.2017. 21:35

»

kukū

Vai tad jūsu nosauktie ir politiķi? Viņu sejās , pat ar lupu aplūkojot, grūti atklāt kaut kādas intelekta pazīmes, tie ir parazīti, kas eksistē izmantojot savu bāleliņu vientiesību un tos apzogot


Toties čekas maisi tiek sargāti perfekti,te nu šiem kundziņiem liels tautas nodevēju paldies un liels fui no komunistiskā režīma upuriem.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.06.2017. 19:53

»

Zigmunds

Ehh.. katru gadu viens un tas pats dzeltenais sviests. Kurš tad ir miljonus nopelnījis gada laikā? Neviens...


Vai tad par saimniecisko darbību tiek maksāts PVN? Kas tie par murgiem?

Atbildēt

tieslietu ministrs Dzintaronkuls

18.06.2017. 18:37

6.pants. Zvērinātus tiesu izpildītājus amatā ieceļ uz mūžu, un šajā amatā viņi var būt līdz sešdesmit piecu gadu vecumam; šo termiņu pēc Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes priekšlikuma tieslietu ministrs var pagarināt līdz septiņdesmit gadiem.

Atbildēt

Zigmunds

18.06.2017. 18:04

Ehh.. katru gadu viens un tas pats dzeltenais sviests. Kurš tad ir miljonus nopelnījis gada laikā? Neviens.
Būtībā no visas tās naudas tiek samaksāts 21% PVN, iedzīvotāju ienākumu nodoklis, tiek algoti darbinieki, segtas biroja izmaksas utt. Nav tā nozare sen vairs tik pelnoša, jo nanku nekustamie lielākā daļa ir iztirgota.

Atbildēt

gudrajiem nav jāzog

18.06.2017. 16:06

tie spēj nopelnīt. Par na sen nav šaubu.............

Atbildēt

aha

18.06.2017. 16:05

nju valsts kapitālsabiedrību ieliktnīšu/rīkotājdirektorīšu deklarācijas ar pusotru mēnesi marinēja :))

Atbildēt

J

18.06.2017. 15:04

kāpēc valsts šiem ir garantējusi tādu labklājību?

Atbildēt

kukū

18.06.2017. 15:03

»

rīdzinieks

Raivis Dzintars, Gaidis Bērziņš, Imants Parādnieks, Jānis Iesalnieks un Dzintars Rasnačs katrās vēlēšanās sauc: krievi nāk! Bet kas notiek? Faktiski vēlētāju ievēlēto tēvzemiešu juristu mafija latviešiem atņem īpašumus, lai tos dārgāk pārdotu tiem pašiem krieviem. Tiesas ir zem katras kritikas. Vai ...


Vai tad jūsu nosauktie ir politiķi? Viņu sejās , pat ar lupu aplūkojot, grūti atklāt kaut kādas intelekta pazīmes, tie ir parazīti, kas eksistē izmantojot savu bāleliņu vientiesību un tos apzogot!

Atbildēt

rīdzinieks

18.06.2017. 14:45

Raivis Dzintars, Gaidis Bērziņš, Imants Parādnieks, Jānis Iesalnieks un Dzintars Rasnačs katrās vēlēšanās sauc: krievi nāk! Bet kas notiek? Faktiski vēlētāju ievēlēto tēvzemiešu juristu mafija latviešiem atņem īpašumus, lai tos dārgāk pārdotu tiem pašiem krieviem. Tiesas ir zem katras kritikas. Vai tiešām 10% vēlētāji to atbalsta?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...