Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ķekavnieks

19.07.2017. 05:32

Interesanti, kā tas viss beidzās?

Atbildēt

Ķekavniece

08.06.2016. 11:33

Ļoti skumji, ja EM un VARAM saka, ka tiek pārkāpts likums, tad Ķekava spurojas pretī un neviens neko nevar padarīt. Vai tas ir tiesiski noteikt, cik man uz mana zemes gabala būvēt lielu ēku, šķūni, garāžu? Galvenais, lai ir uzbūvēta tehniski pareiza un pēc laika neuzveļas uz galvas. Kāpēc saimniecības ēka nevarētu būt lielāka par māju? Ģimenē ir 2 automašīnas, zālespļāvējs, varbūt kāds mazs traktoriņš, tad vēl rūme jāatvēl visādām saimniecības mantām un lietām. Kas par to? Lai būvē, cik lielu vēlas!

Atbildēt

Rindā tupētājs

26.04.2016. 21:09

»

Andis

Galvenais putras vārītājs ir Mikanovskis-pelēkais kardinālis


Dzirdēju reiz jauku sarunu gaiteńa rindā: " Vi k komu? K Mikanovsky? Ū, eto vobše pizgdec!"

Atbildēt

Jānis

22.04.2016. 09:10

Nesiet tikai kukuli. Ķekavas būvvaldei uz..irst uz tām ministrijām. Es arī savā laikā kārtoju jautājumu par vēl skaidrākām nelikumībām un pārkāpumiem iesaistot VARAM. Viņi man skaidri pateica, ka neko nevarot izdarīt, jo viņiem esot tikai rekomendējošan funkcija. Pašvaldība var visu. Meklējiet citus ietekmēšanas līdzekļus. Slavenais advokāts Platacis arī uzskatīja ka var visu....

Atbildēt

Alvils

19.04.2016. 21:33

»

Anita

Ķekavas būvvaldes vadītāja Aizstrautas kundze gan Būvniecības likumu, gan Vispārīgos būvnoteikumus un Ēku būvnoteikumus traktē pēc sava prāta. Pēc Būvniecības ieceres un būvprojekta minimālā sastāvā izskatīšanas, netiek izsniegta būvatļauja ar projektēšanas nosacījumiem vai arī motivēts atteikums par...


Tieši tā viņi dara, atgriež būvprojektu minimālā sastāvā ar lapeli, kurā ar ķeburainu rokrakstu uzskricelētas prasības, un kad tās tiek izpildītas, uzskricelē jaunu lapeli. Lai gan pēc likuma pēc būvprojekta minimālā sastāvā jāizsniedz projektēšanas nosacījumi.
Tas ir veids, kā likt šķēršļus būvprojektam, lai gaidītu kukuli, jo vidu darot likumā noteiktā kārtībā šādu kukuli ir sarežģīti izspiest.

Atbildēt

iz

13.04.2016. 09:23

būvvapdē kā čūskibedrē visiem uz visiem ir skeletei un būvindpektoru mirstiība ari virs ķekavas pašvaldības vidējās

Atbildēt

Mikanovskis

08.04.2016. 11:12

»

Andis

Galvenais putras vārītājs ir Mikanovskis-pelēkais kardinālis


Pelēkie kardināli parasti daudz zina ;)

Atbildēt

vaivaivai

08.04.2016. 08:29

»

yokko

Interesanti...nevar atļauties būvēt māju lielāku par 60m2, bet taisās būvēt milzīgu pagrabu (40m2) lielu saimniecības ēku. Ar ko tad viņš tur nodarbosies


Vispār jau tas ir tikai normāli,ka saimniecības ēka ir lielāka par dzīvojamo. Laukos cilvēki nodarbojas ar lauksaimniecību,biškopību,lopkopību un visos laikos saimniecības ēkas,pagrabi bijuši lielāki par dzīvojamo māju. Paši jau kaut kā sarūmēsies,bet viss vajadzīgais saimniekošanai ir jāizvieto un jāizveido pamatīgi! Palūkojiet Lietuvas saimniecībās, mājiņa maziņa ,maziņa, toties traktoram ir nojume,saimiecības ēka divreiz lielāka un vēl pagrabs,kur glabāt saražoto.....vēl lielāks.
Cilvēki cenšas veidot saimniecības,bet vienmēr jau būs skauği ierēdnīši,kas atradīs pareizo likuma pantu un kamēr nepadalīsies......

Atbildēt

Zinatajs ar pieredzi

07.04.2016. 21:32

Diemzel jaatzist loti daudz nolaidibas un pasdarbibas Kekavas domes vienibu darbu_ pratvederi, kas trakte un tulko tiesiskos aktus pec savas saprasanas. Darbinieki tik nomaina kabinetu un amata nosaukumu un aida _ uztaisam riesta danci pa apli karteja pavasari un beigas tieso darbu pienakumiem laika neatliek. Atnak apmekletajs, kas citu interesu del tiek aizsutits talak ar neskaidriem nosacijumiem bez konkretiem laika grafikiem,jo ta galvena doma ir griezt riesta danci.Ja darba laika Kekavas novada darbinieki var atlauties sedet draudzigajos, Sejas gramata, Civinatava u.c. tada veida ar darbu saistosos tiesiskos socialo tiklu vietnes, tad jau rezultats tikai passaprotams. Tur vismaz var atrast jaunas asinis intrigam un riestam, a kas tad tur par interesiti papirisus parakstit _ tur tak nekada labuma nav.Alga tapat bus, pusdienas laiku atnemt neviens nevar un galvenais nenokavet darba dienas beigas, lai ar kadu darba kolegiti paspaiditos masinite. Tas tak ir interesantak :)

Atbildēt

Andis

07.04.2016. 20:22

»

yokko

Interesanti...nevar atļauties būvēt māju lielāku par 60m2, bet taisās būvēt milzīgu pagrabu (40m2) lielu saimniecības ēku. Ar ko tad viņš tur nodarbosies


yokko, kas Tev par daļu? Lai cilvēks dara kā grib. Tā ir tikai un viņa darīšana. Tu laikam esi ,,īstenais...., kurš pats neko nedara un citus tik apd...

Atbildēt

Modests

07.04.2016. 19:55

Dot pa galvu vajag ar faktiem, un visiem kopā, tad būs rezultāts.

Atbildēt

Aija

07.04.2016. 19:15

Izskatās, ka šeit ir klubiņš cilvēku apliešanai ar dubļiem. Varbūt kādreiz vajadzētu sākt no sevis- ko es nepareizi saprotu, vai daru un tad meklēt, ko citi dara nepareizi?
Arī es esmu parasts cilvēks, kurš būvvaldē ir griezies vairākas reizes un arī mans arhitekts ir strādājis ar šo būvvaldi, neko sliktu pat pateikt nevaru.
Varu teikt- visu cieņu Aizstrauta kundzei un pārējiem būvvaldes darbiniekiem.
Un arī mana rocība ir ļoti ierobežota, lai celtu lielu māju:), bet saimniecības ēkas, kas kopumā ir ar lielāku platību, ne kā pati māja neceļu:)

Atbildēt

DD

07.04.2016. 15:23

Ekonomikas ministrija pati 2014 gadā saražoja kaudzi ar būvniecību saistītus likumus, kur ir pilnīgs juceklis un haoss, un nav nekāds brīnums, ka katrā Latvijas pašvaldībā tos tulko, kā grib un māk.

Atbildēt

Arhitekte

07.04.2016. 14:51

Būvvaldes tagad var atļauties šādas patvaļas, jo nav attiecīgas ministrijas ar zinošiem speciālistiem, kas likumīgi uzraudzītu Būvvalžu darbu. Katra pašvaldība var rīkoties pēc sava prāta. Arhitektu savienības sertificēšanas centrs nesertificē speciālistus kā būvvaldes vadītājus, bet gan kā projektēšanas speciālistus arhitekta praksei.

Atbildēt

skumjais

07.04.2016. 13:35

Skumji, ka tā. Turklāt, tā nav vienīgā novada būvvalde, kas interpretē likumus pa savam. Labas leģendas klīst arī par Nīcas novada būvvaldi.

Atbildēt

Latvietis

07.04.2016. 13:30

Tā ir demokrātija latviešu mērcē, ko var rīt tikai lopi.

Atbildēt

xx

07.04.2016. 13:18

»

Anita

Jāiejaucas Ekonomikas ministrijas ierēdņiem, kas atbildīgi par būvniecības jomu Latvijā un jāizskata jautājums par Aizstrautas atbilstību ieņemtajam amatam


Preciizi . Un arhitekta sertifikaatu arii ieteiktu suspendeet , kameer nav nokaartojusi padzilinaatu eksaamenu pashreizeejaas likumdoshanas izpratnee .

Atbildēt

atkal

07.04.2016. 12:19

atkal atklājas nesmukumi par Aizstrautu, ilgi bija jagaida. Cerams, kāds beidzot vinas midzeni izpurinās kā nākas.

Atbildēt

kkk

07.04.2016. 12:06

Tas ka tur ir debīliķis Mikonovskis jau visu izsaka. Savulaik pieredzēju viņa teroru Babītes pagastā. Kad vienreiz iztīrīs būvvaldes no šādiem cilvēces atkritumiem! Pretīgais, korumpētais kretīns.

Atbildēt

kkk

07.04.2016. 11:52

»

yokko

Interesanti...nevar atļauties būvēt māju lielāku par 60m2, bet taisās būvēt milzīgu pagrabu (40m2) lielu saimniecības ēku. Ar ko tad viņš tur nodarbosies


A kas Tev par daļu ar ko nodarbosies? Mana zeme - ko gribu to daru. Kāpēc visādiem kretīniem ir jābāž savs deguns svešā dārziņā?

Atbildēt

RP

07.04.2016. 10:58

»

yokko

Interesanti...nevar atļauties būvēt māju lielāku par 60m2, bet taisās būvēt milzīgu pagrabu (40m2) lielu saimniecības ēku. Ar ko tad viņš tur nodarbosies


''Īsts latvietis'' nav dzīvotājs, ja neieurķēsies kaimiņa personīgajā dzīvē. Kas Tavu kaziņu tirgū veda?

Atbildēt

Paija

07.04.2016. 10:38

Aizstrauta kadreiz bija "Jaunajā laikā", Jurķis Roberts arī bija "Jaunaja laikā", tagad šķiet - Vienotībā.

Atbildēt

Anita

07.04.2016. 09:33

Jāiejaucas Ekonomikas ministrijas ierēdņiem, kas atbildīgi par būvniecības jomu Latvijā un jāizskata jautājums par Aizstrautas atbilstību ieņemtajam amatam.

Atbildēt

Anita

07.04.2016. 09:29

Ķekavas būvvaldes vadītāja Aizstrautas kundze gan Būvniecības likumu, gan Vispārīgos būvnoteikumus un Ēku būvnoteikumus traktē pēc sava prāta. Pēc Būvniecības ieceres un būvprojekta minimālā sastāvā izskatīšanas, netiek izsniegta būvatļauja ar projektēšanas nosacījumiem vai arī motivēts atteikums par būvniecības ieceres realizācijas iespēju. Tā vietā būvvalde terorizē gan projektētējus, gan būvēt gribētājus ar savām prasībām, kuras oficiāli netiek noformulētas būvatļaujas projektēšanas nosacījumu daļā.

Atbildēt

07.04.2016. 09:28

Atklāta korupcija - kamēr netiek korupcija realizēta - īpaša nelabvēlība pret personu.

Amatpersonu patvaļas un nelegālas būvniecības veicināšana. Noziedzīgas pašvaldības amatpersonas.

Ministriju, kas ir pārraugošas, nevis pārvaldības, atzinumus var uzkārt uz nagliņas,ja grib strīdeties strīda pēc, bet šie atzinumi var būt nostiprinati pierādījumi pret pašvaldību neatļautas-neizbēgamas nelegālas būvniecības legalizēšanai vēlāk.

Atbildēt

Sandra

07.04.2016. 09:14

Tur jau darbā pieņemts Pēteris Eihenbaums, kurš tiks atlaists par nelikumībām Saulkrastu būvvaldē. Re kā nezaudē sertifikātu, bet var mierīgi praktizēs jau citā būvvaldē, jauki.

Atbildēt

Gatis

07.04.2016. 08:43

Es sūdzētu viņus tiesā. Tā nav pirmā reize un pirmā joma, kur Ķekavas Dome realizē pilnīgu patvaļu. Domāju, ka jautājums tiks atrisināts jau pirmajā tiesas sēdē un, par labu prasītājam. Ir divu kompetentu iestāžu atzinums - pilnīgi pietiekami. Varu ieteikt advokātu, kas ir jau uzvarējis tiesvedībā ar Ķekavas domi.

Atbildēt

yokko

07.04.2016. 08:12

Interesanti...nevar atļauties būvēt māju lielāku par 60m2, bet taisās būvēt milzīgu pagrabu (40m2) lielu saimniecības ēku. Ar ko tad viņš tur nodarbosies?

Atbildēt

Uģis

07.04.2016. 06:26

mjaaaa

Jo tuvāk Rīgai, jo dziļāk sūdos!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...