Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ķekavnieks

19.07.2017. 05:32

Interesanti, kā tas viss beidzās?

Atbildēt

Ķekavniece

08.06.2016. 11:33

Ļoti skumji, ja EM un VARAM saka, ka tiek pārkāpts likums, tad Ķekava spurojas pretī un neviens neko nevar padarīt. Vai tas ir tiesiski noteikt, cik man uz mana zemes gabala būvēt lielu ēku, šķūni, garāžu? Galvenais, lai ir uzbūvēta tehniski pareiza un pēc laika neuzveļas uz galvas. Kāpēc saimniecības ēka nevarētu būt lielāka par māju? Ģimenē ir 2 automašīnas, zālespļāvējs, varbūt kāds mazs traktoriņš, tad vēl rūme jāatvēl visādām saimniecības mantām un lietām. Kas par to? Lai būvē, cik lielu vēlas!

Atbildēt

Rindā tupētājs

26.04.2016. 21:09

»

Andis

Galvenais putras vārītājs ir Mikanovskis-pelēkais kardinālis


Dzirdēju reiz jauku sarunu gaiteńa rindā: " Vi k komu? K Mikanovsky? Ū, eto vobše pizgdec!"

Atbildēt

Jānis

22.04.2016. 09:10

Nesiet tikai kukuli. Ķekavas būvvaldei uz..irst uz tām ministrijām. Es arī savā laikā kārtoju jautājumu par vēl skaidrākām nelikumībām un pārkāpumiem iesaistot VARAM. Viņi man skaidri pateica, ka neko nevarot izdarīt, jo viņiem esot tikai rekomendējošan funkcija. Pašvaldība var visu. Meklējiet citus ietekmēšanas līdzekļus. Slavenais advokāts Platacis arī uzskatīja ka var visu....

Atbildēt

Alvils

19.04.2016. 21:33

»

Anita

Ķekavas būvvaldes vadītāja Aizstrautas kundze gan Būvniecības likumu, gan Vispārīgos būvnoteikumus un Ēku būvnoteikumus traktē pēc sava prāta. Pēc Būvniecības ieceres un būvprojekta minimālā sastāvā izskatīšanas, netiek izsniegta būvatļauja ar projektēšanas nosacījumiem vai arī motivēts atteikums par...


Tieši tā viņi dara, atgriež būvprojektu minimālā sastāvā ar lapeli, kurā ar ķeburainu rokrakstu uzskricelētas prasības, un kad tās tiek izpildītas, uzskricelē jaunu lapeli. Lai gan pēc likuma pēc būvprojekta minimālā sastāvā jāizsniedz projektēšanas nosacījumi.
Tas ir veids, kā likt šķēršļus būvprojektam, lai gaidītu kukuli, jo vidu darot likumā noteiktā kārtībā šādu kukuli ir sarežģīti izspiest.

Atbildēt

iz

13.04.2016. 09:23

būvvapdē kā čūskibedrē visiem uz visiem ir skeletei un būvindpektoru mirstiība ari virs ķekavas pašvaldības vidējās

Atbildēt

Mikanovskis

08.04.2016. 11:12

»

Andis

Galvenais putras vārītājs ir Mikanovskis-pelēkais kardinālis


Pelēkie kardināli parasti daudz zina ;)

Atbildēt

vaivaivai

08.04.2016. 08:29

»

yokko

Interesanti...nevar atļauties būvēt māju lielāku par 60m2, bet taisās būvēt milzīgu pagrabu (40m2) lielu saimniecības ēku. Ar ko tad viņš tur nodarbosies


Vispār jau tas ir tikai normāli,ka saimniecības ēka ir lielāka par dzīvojamo. Laukos cilvēki nodarbojas ar lauksaimniecību,biškopību,lopkopību un visos laikos saimniecības ēkas,pagrabi bijuši lielāki par dzīvojamo māju. Paši jau kaut kā sarūmēsies,bet viss vajadzīgais saimniekošanai ir jāizvieto un jāizveido pamatīgi! Palūkojiet Lietuvas saimniecībās, mājiņa maziņa ,maziņa, toties traktoram ir nojume,saimiecības ēka divreiz lielāka un vēl pagrabs,kur glabāt saražoto.....vēl lielāks.
Cilvēki cenšas veidot saimniecības,bet vienmēr jau būs skauği ierēdnīši,kas atradīs pareizo likuma pantu un kamēr nepadalīsies......

Atbildēt

Zinatajs ar pieredzi

07.04.2016. 21:32

Diemzel jaatzist loti daudz nolaidibas un pasdarbibas Kekavas domes vienibu darbu_ pratvederi, kas trakte un tulko tiesiskos aktus pec savas saprasanas. Darbinieki tik nomaina kabinetu un amata nosaukumu un aida _ uztaisam riesta danci pa apli karteja pavasari un beigas tieso darbu pienakumiem laika neatliek. Atnak apmekletajs, kas citu interesu del tiek aizsutits talak ar neskaidriem nosacijumiem bez konkretiem laika grafikiem,jo ta galvena doma ir griezt riesta danci.Ja darba laika Kekavas novada darbinieki var atlauties sedet draudzigajos, Sejas gramata, Civinatava u.c. tada veida ar darbu saistosos tiesiskos socialo tiklu vietnes, tad jau rezultats tikai passaprotams. Tur vismaz var atrast jaunas asinis intrigam un riestam, a kas tad tur par interesiti papirisus parakstit _ tur tak nekada labuma nav.Alga tapat bus, pusdienas laiku atnemt neviens nevar un galvenais nenokavet darba dienas beigas, lai ar kadu darba kolegiti paspaiditos masinite. Tas tak ir interesantak :)

Atbildēt

Andis

07.04.2016. 20:22

»

yokko

Interesanti...nevar atļauties būvēt māju lielāku par 60m2, bet taisās būvēt milzīgu pagrabu (40m2) lielu saimniecības ēku. Ar ko tad viņš tur nodarbosies


yokko, kas Tev par daļu? Lai cilvēks dara kā grib. Tā ir tikai un viņa darīšana. Tu laikam esi ,,īstenais...., kurš pats neko nedara un citus tik apd...

Atbildēt

Modests

07.04.2016. 19:55

Dot pa galvu vajag ar faktiem, un visiem kopā, tad būs rezultāts.

Atbildēt

Aija

07.04.2016. 19:15

Izskatās, ka šeit ir klubiņš cilvēku apliešanai ar dubļiem. Varbūt kādreiz vajadzētu sākt no sevis- ko es nepareizi saprotu, vai daru un tad meklēt, ko citi dara nepareizi?
Arī es esmu parasts cilvēks, kurš būvvaldē ir griezies vairākas reizes un arī mans arhitekts ir strādājis ar šo būvvaldi, neko sliktu pat pateikt nevaru.
Varu teikt- visu cieņu Aizstrauta kundzei un pārējiem būvvaldes darbiniekiem.
Un arī mana rocība ir ļoti ierobežota, lai celtu lielu māju:), bet saimniecības ēkas, kas kopumā ir ar lielāku platību, ne kā pati māja neceļu:)

Atbildēt

DD

07.04.2016. 15:23

Ekonomikas ministrija pati 2014 gadā saražoja kaudzi ar būvniecību saistītus likumus, kur ir pilnīgs juceklis un haoss, un nav nekāds brīnums, ka katrā Latvijas pašvaldībā tos tulko, kā grib un māk.

Atbildēt

Arhitekte

07.04.2016. 14:51

Būvvaldes tagad var atļauties šādas patvaļas, jo nav attiecīgas ministrijas ar zinošiem speciālistiem, kas likumīgi uzraudzītu Būvvalžu darbu. Katra pašvaldība var rīkoties pēc sava prāta. Arhitektu savienības sertificēšanas centrs nesertificē speciālistus kā būvvaldes vadītājus, bet gan kā projektēšanas speciālistus arhitekta praksei.

Atbildēt

skumjais

07.04.2016. 13:35

Skumji, ka tā. Turklāt, tā nav vienīgā novada būvvalde, kas interpretē likumus pa savam. Labas leģendas klīst arī par Nīcas novada būvvaldi.

Atbildēt

Latvietis

07.04.2016. 13:30

Tā ir demokrātija latviešu mērcē, ko var rīt tikai lopi.

Atbildēt

xx

07.04.2016. 13:18

»

Anita

Jāiejaucas Ekonomikas ministrijas ierēdņiem, kas atbildīgi par būvniecības jomu Latvijā un jāizskata jautājums par Aizstrautas atbilstību ieņemtajam amatam


Preciizi . Un arhitekta sertifikaatu arii ieteiktu suspendeet , kameer nav nokaartojusi padzilinaatu eksaamenu pashreizeejaas likumdoshanas izpratnee .

Atbildēt

atkal

07.04.2016. 12:19

atkal atklājas nesmukumi par Aizstrautu, ilgi bija jagaida. Cerams, kāds beidzot vinas midzeni izpurinās kā nākas.

Atbildēt

kkk

07.04.2016. 12:06

Tas ka tur ir debīliķis Mikonovskis jau visu izsaka. Savulaik pieredzēju viņa teroru Babītes pagastā. Kad vienreiz iztīrīs būvvaldes no šādiem cilvēces atkritumiem! Pretīgais, korumpētais kretīns.

Atbildēt

kkk

07.04.2016. 11:52

»

yokko

Interesanti...nevar atļauties būvēt māju lielāku par 60m2, bet taisās būvēt milzīgu pagrabu (40m2) lielu saimniecības ēku. Ar ko tad viņš tur nodarbosies


A kas Tev par daļu ar ko nodarbosies? Mana zeme - ko gribu to daru. Kāpēc visādiem kretīniem ir jābāž savs deguns svešā dārziņā?

Atbildēt

RP

07.04.2016. 10:58

»

yokko

Interesanti...nevar atļauties būvēt māju lielāku par 60m2, bet taisās būvēt milzīgu pagrabu (40m2) lielu saimniecības ēku. Ar ko tad viņš tur nodarbosies


''Īsts latvietis'' nav dzīvotājs, ja neieurķēsies kaimiņa personīgajā dzīvē. Kas Tavu kaziņu tirgū veda?

Atbildēt

Paija

07.04.2016. 10:38

Aizstrauta kadreiz bija "Jaunajā laikā", Jurķis Roberts arī bija "Jaunaja laikā", tagad šķiet - Vienotībā.

Atbildēt

Anita

07.04.2016. 09:33

Jāiejaucas Ekonomikas ministrijas ierēdņiem, kas atbildīgi par būvniecības jomu Latvijā un jāizskata jautājums par Aizstrautas atbilstību ieņemtajam amatam.

Atbildēt

Anita

07.04.2016. 09:29

Ķekavas būvvaldes vadītāja Aizstrautas kundze gan Būvniecības likumu, gan Vispārīgos būvnoteikumus un Ēku būvnoteikumus traktē pēc sava prāta. Pēc Būvniecības ieceres un būvprojekta minimālā sastāvā izskatīšanas, netiek izsniegta būvatļauja ar projektēšanas nosacījumiem vai arī motivēts atteikums par būvniecības ieceres realizācijas iespēju. Tā vietā būvvalde terorizē gan projektētējus, gan būvēt gribētājus ar savām prasībām, kuras oficiāli netiek noformulētas būvatļaujas projektēšanas nosacījumu daļā.

Atbildēt

07.04.2016. 09:28

Atklāta korupcija - kamēr netiek korupcija realizēta - īpaša nelabvēlība pret personu.

Amatpersonu patvaļas un nelegālas būvniecības veicināšana. Noziedzīgas pašvaldības amatpersonas.

Ministriju, kas ir pārraugošas, nevis pārvaldības, atzinumus var uzkārt uz nagliņas,ja grib strīdeties strīda pēc, bet šie atzinumi var būt nostiprinati pierādījumi pret pašvaldību neatļautas-neizbēgamas nelegālas būvniecības legalizēšanai vēlāk.

Atbildēt

Sandra

07.04.2016. 09:14

Tur jau darbā pieņemts Pēteris Eihenbaums, kurš tiks atlaists par nelikumībām Saulkrastu būvvaldē. Re kā nezaudē sertifikātu, bet var mierīgi praktizēs jau citā būvvaldē, jauki.

Atbildēt

Gatis

07.04.2016. 08:43

Es sūdzētu viņus tiesā. Tā nav pirmā reize un pirmā joma, kur Ķekavas Dome realizē pilnīgu patvaļu. Domāju, ka jautājums tiks atrisināts jau pirmajā tiesas sēdē un, par labu prasītājam. Ir divu kompetentu iestāžu atzinums - pilnīgi pietiekami. Varu ieteikt advokātu, kas ir jau uzvarējis tiesvedībā ar Ķekavas domi.

Atbildēt

yokko

07.04.2016. 08:12

Interesanti...nevar atļauties būvēt māju lielāku par 60m2, bet taisās būvēt milzīgu pagrabu (40m2) lielu saimniecības ēku. Ar ko tad viņš tur nodarbosies?

Atbildēt

Uģis

07.04.2016. 06:26

mjaaaa

Jo tuvāk Rīgai, jo dziļāk sūdos!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....