Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Beta

07.03.2022. 06:57

»

Vietējais

Nupat jau sāk arī ES kopā ar NATO ukraiņu uzmešanu...


Iedarbini pelēkās šūniņas. Esi ko dzirdējis par jēdzienu "kara viltība"?
Krievija jau patreiz draud Polijai par palīdzību Ukrainai. Nafig uzprasīties? Poļi saka- nedosim, bet karavāna iet tālāk...

Atbildēt

Iebraucējs

07.03.2022. 06:14

»

Vietējais

Nupat jau sāk arī ES kopā ar NATO ukraiņu uzmešanu...


Nu tad paliec vien brīnoties par Poliju.Izskatās,ka pašam nav elementāras izpratnes,kas īsti pasaulē notiek un kā tās lietiņas vispār darbojas.Kaut kāds kolektīvs stulbums visus pārņemis.Un vēl tikai pastiprinās …

Atbildēt

Pojc

07.03.2022. 05:31

»

Amors

Neko ko vairāk par nožēlojamām zināšanām vairs nevari izgudrot ? Varbūt pastāsti kā krievijas lopbarības graudi nonāk Latvijā un kur paliek Latvijas kvalitatīvie graudi. Kas attiecas uz gāzi, tad pēc dekolonizācijas tie žiļjmasīvi vairs nebūs jāapkurina


Dekonolizācij? Pastasti detalizetāk lūdzu. Kas tas ir un kas to veiks? TU? Vai arī gaidisi kad to tava vieta izdarīs ?

Vai arī tu tikai grabini podziņas tā vietā, lai kāptu bussā uz Ukrainu ?

Atbildēt

brālis Teodors

07.03.2022. 02:37

Autors ir pilnīgs idiots ar savām sankcijām, nezin ko viņš teiks ,ja benzīns maksās 5eiro litrā, ir ļoti vienkārša ideja , kara pārtraukšanai , sēsties pie sarunu galda un Ukrainai piespriest neitrālas valsts statusu, ja tas būtu izdarīts pirms gadiem 20, Krima un Donbass būtu Ukrainas sastāvā un nekādu karu nebūtu!, bet ASV un NATO vajadzēja bāzt savu asiņaino šņukuru Krievijas pavēderē un lūk saņemat rezultātu!

Atbildēt

Vietējais

07.03.2022. 02:30

Nupat jau sāk arī ES kopā ar NATO ukraiņu uzmešanu.
Tik vien Ukrainai savas gaisa telpas aizsardzībai vajag kā aerodromu no kura pacelties, un kaut vai vecās PSRS lidmašīnas-iznīcinātājus. Un šīs valsts kaujinieki lieliski tiktu galā ar agresoriem.
BET - gan Eiropai, poļiem, gan NATO bikses trīc, nu neies taču izpalīdzēt, nē!
Par citiem varu daudz nebrīnīties, bet par poļiem gan! Tik daudz poļu virsnieku, arī valstsvīru ir okupanti noslepkavojuši. Laikam par maz vēl, vajag vēl atļaut okupantiem Eiropas teritorijā paslepkavot, vajag taču!
Kā var tik vienkāršas lietas nesaprast? Vienkārši apbrīnojami...
Un šajā kontekstā - uz ko gan Latvija un Baltija var cerēt? Utopija, ka amerikāņi vai kādi citi te karos, vienkārši būs ļoti nobažījušies un izteiks okupantiem kvēlu protestu. Tas arī būs viss šo sabiedroto veikums...

Atbildēt

Jukums

07.03.2022. 00:54

»

ASV protektorāts Latvija

Šis tā saucamais patriots, bet patiesībā idiots Salvis varēja sākt ar sevi un pilnībā atteikties no Krievijas gāzes un kurināt savu māju ar malku, pilnībā atteikties no Krievijas degvielas un mašīnas vietā braukt ar velosipēdu, pilnībā atteikties no visas pārtikas, kas ražota no Krievijā audzētiem graudiem...


Esi jau nokavējis - no veikaliem izņem Krievijas un Baltkrievijas preces. Tiek meklētas un atrastas alternatīvas Krievijas arī gāzei un naftai. Jā, būs dārgāk, bet - mēs nepiedalīsimies putina kara mašīnas būvēšanas un uzturēšanas finansēšanā!!! Un tā tas šobrīd notiek pasaules attīstītāko valstu daļā!
Bet putins varēs mēģināt lidot kopā ar ždanoku uz pēdējās slotas, ja tā viņu paķers uz asītes, savā lidojumā uz elli!

Atbildēt

pilsētā

07.03.2022. 00:34

runā, ka prudentistu seja joprojām ir to radītājs Reiris

Atbildēt

Piebilde

06.03.2022. 23:39

Kopš kura laika Abramovičs ir Putinam pietuvināts?

Atbildēt

Amors

06.03.2022. 23:15

»

ASV protektorāts Latvija

Šis tā saucamais patriots, bet patiesībā idiots Salvis varēja sākt ar sevi un pilnībā atteikties no Krievijas gāzes un kurināt savu māju ar malku, pilnībā atteikties no Krievijas degvielas un mašīnas vietā braukt ar velosipēdu, pilnībā atteikties no visas pārtikas, kas ražota no Krievijā audzētiem graudiem...


Neko ko vairāk par nožēlojamām zināšanām vairs nevari izgudrot ? Varbūt pastāsti kā krievijas lopbarības graudi nonāk Latvijā un kur paliek Latvijas kvalitatīvie graudi. Kas attiecas uz gāzi, tad pēc dekolonizācijas tie žiļjmasīvi vairs nebūs jāapkurina.

Atbildēt

kaķa smiekli

06.03.2022. 23:10

Patriotisms ir neliešu pēdējais patvērums.

Atbildēt

Kara noziegumiem un noziegumiem pret cilvēci nav noilguma

06.03.2022. 23:04

Tā nav nosliece kā maigi izsakās autors, tā ir visīstākā diversija kura summējoties ar daudzām citām, nostiprināja russkij mir pozīcijas un noveda pie kara Ukrainā un tūkstošiem līķu. Arī organizēts informatīvais karš, tāpat kā kiberuzbrukums būtu pieskaitāms pie kara darbības.

Atbildēt

es visu atceros

06.03.2022. 22:28

Gan to, ka tie, kas šausmīgi brēca pret Liepājas metalurga pārdošanu Ukrainas pilsonim, ļoti lobēja pārdošanu krievijas pilsonim. Tāpat bija bariņš histēriķu, kas ārdījās, kad Citadele tika pārdota amerikāņiem nevis krieviem.

Atbildēt

Antiņš

06.03.2022. 22:06

»

.

Tūlīt neviens nepirks un krievijai nāksies izlūgties iekļaušanu programmā "nafta pet barību" un tā kā tur pēc tradīcijas 90% no atsūtītā nozags, tad krievi sprāgs badā kā mušas


Krievi šprotes saražojuši, ka nav kur likt! Ēdīs šprotes. Kur vēl kvieši, lielākais ražotais pasaulē.A ko mēs ēdīsim, kad krievs nedos mums šprotes ar baltmaizi?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.03.2022. 22:02

Šis tā saucamais patriots, bet patiesībā idiots Salvis varēja sākt ar sevi un pilnībā atteikties no Krievijas gāzes un kurināt savu māju ar malku, pilnībā atteikties no Krievijas degvielas un mašīnas vietā braukt ar velosipēdu, pilnībā atteikties no visas pārtikas, kas ražota no Krievijā audzētiem graudiem, un neēst vairāk maizi un bulciņas un t.t., un t.t.

Atbildēt

Ivars

06.03.2022. 21:48

Salvi ,tu tagad nodarbojies ar rasismu jo tu gribi iznīcināt Krievijas tautu , tāpat kā mūsu vietvalžu banda ar levitu ,kariņu priekšgalā. Ar ko tev nepatīk Krievu tauta? Ar ko viņa sliktāka par Žīdiem ,Angļiem vai Ķīniešiem?
Teikšu tev tā, ja cilvēks ir idiots tad tas uz mūžu.

Atbildēt

.

06.03.2022. 21:13

»

Antiņš

Nepirksim krievu degvielu un gāzi, tad būsim patrioti. Dzīvosim ekoloģiski tīri! Māju projektus var redzēt Brīvdabas muzejā


Tūlīt neviens nepirks un krievijai nāksies izlūgties iekļaušanu programmā "nafta pet barību" un tā kā tur pēc tradīcijas 90% no atsūtītā nozags, tad krievi sprāgs badā kā mušas.

Atbildēt

ha-ha

06.03.2022. 20:57

Ķēpāšanas ap Latvijas brīvības cïņu mazdēlu,kvēlo padomju okupantu Latvijas okupācijas partijas biedru.Tiek izmisīgi aizmirsts pieminēt,ka pretimnākšanu šim biedram izdarīja tīri koruptīvā veidā šie paši pie varas esošie okupantu partijas biedri.

Atbildēt

ne tikai Rungainis

06.03.2022. 20:46

Rinkevičs un Abramovičs ir Itālijā realizēta biznesa projekta dalībnieki!

Atbildēt

Labs raksts

06.03.2022. 20:24

Es labi atceros Rungaiņa izlēcienus ...

Atbildēt

Salvis ir prasts fašelis

06.03.2022. 20:12

Kā tādus zeme nes?

Atbildēt

Ģirts Murgainis

06.03.2022. 20:11

Salvis ir latviešu cūka.

Atbildēt

Antiņš

06.03.2022. 19:54

Nepirksim krievu degvielu un gāzi, tad būsim patrioti. Dzīvosim ekoloģiski tīri! Māju projektus var redzēt Brīvdabas muzejā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi