Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 23:21


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Pēters

14.04.2011. 21:16

Raksts ir lemberga -brigmaņa partorgu kompānijas pasūtījums, lūk klaji redzamas Latvijas avīzes rūpes un īstā seja, savus "svētos" neaiztiek ne krustiņi ne līcīši, bet meklē Čigānes lakatiņus.

Atbildēt

ziepe

14.04.2011. 14:59

Raksta ļoti skaisti,bet rīkojas un dara pavisam citādāk.Kapēc klusē par Kamparu un savu padomnieku?

Atbildēt

valsts parvalde

13.04.2011. 13:50

Visus organizeja- teica, ka pati politika neies, bet vina ari grib LEGALUS UZKRAJUMUS ka Kristovskis un vardi ir tikai vardi
Izdevies biznesa projekts bijusai bezdarbniecei

Atbildēt

smart

12.04.2011. 23:53

Bet neko citu no šīs dāmas jau arī nevajadzēja gaidīt..... Soross jau visu ir sakārtojis...

Atbildēt

shamais

12.04.2011. 22:53

Kāpjam ārā no grāvjiem . Aiz mums jūra ! Jāiznīcina sistēma . Viņa ir bailīga . Jāsāk ar vienu , bet līdz galam

Atbildēt

!

12.04.2011. 21:23

No saviem vārdiem, kaismīgiem un apsūdzošiem, tagad grūti atkauties. Jo daudz jau ir sarunāts. Bez mēra.

Atbildēt

Dr.Webs

12.04.2011. 18:28

Pienāks brīdis, kad Lapsa kūmiņš arī šo zebieksti izcels gaismā:)

Atbildēt

Purva velns

12.04.2011. 17:31

Mans vecaistēvs, ja būtu vēl dzīvs, teiktu - "Gudri dir.t nav malku cirst".

Atbildēt

Karote

12.04.2011. 17:29

Visi jau visu saprot un zin.Ēlerti ieskaitot.Tikai sava grāfiste,krekls vienmēr tuvāki. Postpadomju intelbeņķi visumā jauki cilvēki,bet vairāk kā rezonēt par abstrakcijām,latentā gatavībā pārdoties jebkurai PR aģentūrai pēc pirmā svilpiena,vai vīzdegunīgi tīksmināties par savu veiksmi,tur nekā vairāk arī nav.Mcdonalda revolucionāru laiks.

Atbildēt

Pēteris no laukiem

12.04.2011. 14:49

Deputāti! Tikai nepārdodaties visiem, kas vairāk maksā!
Ja es zinātu kaut vienu deputātu/locekli, kurš ticis pie varas, nemaina "krāsas", es pat sāktu ticēt viņiem!!!
Tādu nav un es neticu!!!

Pēteris ar traktoru

Atbildēt

a ko dara jenoti?

12.04.2011. 13:45

VIENOTīBAS politiķi,mācieties no SC deputātiem!

Es arī tagad vairs nebalsošu par Vienotības kampariemmūrniecēmkonsolidovskiemāboltiņam ,
bet balsošu par tiem ,kas ,ja pielaiž kļūdas ,tad arī atzīst tās un noliek mandātu.
Es par godīgu pašattīrīsanos .
Malači,SC!

Atbildēt

Aramess

12.04.2011. 12:22

Gadu gadiem grauza Lembergu. Bet tagad sēd pie viena galda un taisa kopīgu politiku. Lūk, te sākums visam... Varas saldums un naudas smārds...un viss aizmirstas. Kā narkotikas ierijot. Bet rezultāts zināms - tā pati mēslaine, kur citi līdzīga veida narkomāni ieslaucīti.Divkosības un liekulības karaliene. Pretīga.

Atbildēt

Niks

12.04.2011. 12:01

Index, tad nedaudz zagt ir labi? Negribas neko sliktu teikt, bet dzīve rāda ka lielie zagļi izaug no mazajiem.

Atbildēt

vova

12.04.2011. 11:41

ēlertei bija taisnība - šī sistēma ir jāsagrauj, bet vienotība neredz tālāk par savu degunu. tagad viņi ir pie varas un neko graut i negrasās.
kad pie varas nāks zaļie zemnieki un saskaņieši, tad vienotības vientiešus aizlaucīs prom. un tad viņi īdēs, ka jāmaina sistēma. un karuselis griezīsies, un nekas nemainīsies. vēl pusotra paaudze un viss - Latvija kā nacionāla valsts būs izbeigusies.

Atbildēt

vilis

12.04.2011. 09:11

Es patētiskus murgus nelasu.Lai tas paliek naiviem muļkiem.Šai jautājumā esmu ciniķis.

Atbildēt

po

12.04.2011. 09:06

pseidogodīgums ir nožēlojams, brīnos, kāpēc paši nespēj tad arī to izskaust, bet metas aizstāvēt katru nesmukumu- tā teikt mūsu sū jau nesmird, bet citiem gan baigā smaka...

Atbildēt

Cedgars Epeļs

12.04.2011. 06:49

Par vēlu tu nāc :(

Atbildēt

Y

12.04.2011. 03:24

tā ir - ārzemēs teikt, ka esi no Latvijas - ir diemžēl kauns, kāda jēga noliegt

Atbildēt

HR @index

12.04.2011. 02:05

Vienotības valdīšanas laikā zagšana ir gājusi PLAŠUMĀ, tāpēc katram atsevišķam zaglēnam "uz degunu" sanāk mazāk. Par kopējo apjomu grūti spriest, jo šādu datus CSP nez kāpēc neapkopo. :)

Es, tiesa, brīnos, kāpēc LL neraksta par vēja parkiem un citiem AER - tur arī šajos laikos pazūd visai ievērojamas summas.

Atbildēt

dambis

12.04.2011. 01:05

Ar 2011.gadu es vairs neticu nekam. Vismazāk jau skaistiem vārdiem. Mani nepārliecina arī cīņa ar karuseļiem. Postmodernie laiki jau tādi ir: karuseļi Esplanādē, karuseļi stacijas laukumā, balets un mākslas izstādes pašā stacijā,ielu muzikanti, mirušo ķermeņu izstāde lielveikalā...Tā tas ir visur. Tā sacīt, laikmeta iezīme - visu drīkst un var! Demokrātijas un brīvības totāla paplašināšanās, autoritāšu apstrīdēšana, svētumu apgānīšana ( karikatūras par Muhamedu, Korāna sedzināšana, atvieglošanās pie Brīvības pieminekļa...).

Atbildēt

j.

12.04.2011. 01:01

"...tā netveramā un reizēm sāpīgā piederība, ko dod dzimtene, sava valsts..."
Vai Elerte nav pamanījusi, ka šo dzimteni cilvēki pamet tikpat intensīvi kā pēc Molotova-Rībentropa pakta, it kā būtu 1939.-1945. gads. Ne Diena, ne Latvijas Avīze, ne Saeima, ne valdība viņus nespēs atrunāt,pārliecināt. Valsts augstākās amatpersonas, miesassargi, valsts ierēdņi, pašvaldību vadītāji, pensionāri, invalīdi, zīdaiņi un mazgadīgie. Atrodiet starp šīm iedzīvotāju kategorijām protestētājus pret pašreizējo bezjēdzību. Būs pagrūti, jo aktīvākie un uzņēmīgākie jau aizbraukuši. Pedofīli, zagļi, suteneri, narkodīleri nes Latvijas vārdu pasaulē.Bet lielākā daļa aizbraucēju neafišē savu izcelsmes valsti. Kauns par to.

Atbildēt

nepareizais pedālis

12.04.2011. 00:11

Uz mani šis teksts neatstāja lielāku iespaidu kā Urugvajas vai Paragvajas prezidenta runa. Laikam jau kaut kam ir jātic, lai kaut kamā pieviltos... Starp citu - man patīk karuseļi.

Atbildēt

bet

12.04.2011. 00:10

jāatzīst, ka Ēlerte raksta ekselenti.

Atbildēt

index

11.04.2011. 23:25

liecies, lato, mierā- kopš vienotības valdīšanas zagšana ir stipri gājusi mazumā. redz, jums pat nav īsti par ko rakstīt: kaut kāda kampara samelošanās par pāris tūkstošiem!!! bet tie tomēr nav lemberga miljardi, vai šķēles vai šlesera mega palitbiznesa projekti.

Atbildēt

investors

11.04.2011. 23:00

Ja zog brālis vai māsa, tā ir pavisam cita lieta un tas neskaitās, lai arī kā skaitītos.
mūžu mūžos

Atbildēt

Vecais

11.04.2011. 22:48

Šī valsts ir sapuvusi.....

Atbildēt

Marta

11.04.2011. 22:39

Pirmkārt, Čigāne, izņemot lakatus, kas nav nekāda kontrabanda, nav vedusi un citus pārkāpumus nav veikusi. Domāju, ka viņa tika zem riteņa tamdēļ, kas asi izteicās pret Bendrātes situāciju - vienīgā no savas partijas. Otrkārt, runai pašai par sevi nav ne vainas. Taču tiesa, ka Vienotība ir pierādījusi - tā kopumā neatbilst šiem pilsoniskajiem ideāliem. Par Ēlerti pašu - laiks rādīs, viņa vismaz čakli darbojas. Un PR noderēs arī, ja dabūs nost karuseļus, esmu par. Attiecībā uz integrācijas programmu gan neizteikšos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...