Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

koncerts

18.02.2020. 21:00

absurda teātra aktieriem maksā algas un teātra izrāde turpinās. ko gan no aktieriem paprasīsi, lomas tak iedalītas, nauda ripo, scenogrāfi sacer.

Atbildēt

Padomjlaika atcere

14.02.2020. 18:01

Sakarā ar ģimenes ārsta ieviešanu viss sagājis grīstē. Agrāk varēju tikt poliklīnikā pie jebkura speciālista,pie tam tajā pašā dienā. Un nemaksāju neko. Tagad mākslīgas rindas, astronomiskās cenas. Tauta izmirst, jo nespēj samaksāt par vizīti, par zālēm .Gandrīz viss uz receptēm- ne jau tādēļ, ka cilvēki nepārdomāti lietotu medikamentus, bet , lai ģimenes ārsts pelnītu.Kaut ko no Viņķeles gaidījāt? Es mīlu brīvo Latviju, bet ar smagu sirdi.

Atbildēt

Koronovirus

13.02.2020. 12:22

Igaunijā sejas aizsargmaskas nav nevienā aptiekā, pie lielajiem tirgotājiem ,,cerams,, būs tikai aprīlī, Latvijas aptiekās aizsargmaskas sejai nav jau nopērkamas vismaz 2 nedēļas, kad būs neko nezinām.

Un tas skaitās, ka esam gatavi?!

Atbildēt

un vēl

12.02.2020. 13:04

»

stulbums vispārējs

Kāpēc vienmēr vajadzīgs ģimenes ārsta nosūtījums pie citiem speciālistiem? Cilvēki paši zin, kad viņiem vajadzīgs acu ārsts vai ķirurgs vai kāds cits...


Vai tas nav briesmīgi, vest bērnu uz parbaudēm un potēm, ja turpat blakus sēž pieauguši gripas slimnieki?

Atbildēt

stulbums vispārējs

12.02.2020. 12:59

Kāpēc vienmēr vajadzīgs ģimenes ārsta nosūtījums pie citiem speciālistiem? Cilvēki paši zin, kad viņiem vajadzīgs acu ārsts vai ķirurgs vai kāds cits.
Ko tad valsts kontrole grib, lai ģimenes ārsts pats tiek ar visām specifikām galā, lai samazinātu pārējo speciālistu skaitu? Bērnu poliklīniku ar pediatriem jau laikam vairs nav?

Atbildēt

prasa no ģ.ā.

12.02.2020. 10:24

bet neļauj sūtīt uz izmeklējumiem,
par e veselību vispār..., ja pasūtītajam nav loģikas, tāda arī e veselība

Atbildēt

Aha

12.02.2020. 02:45

»

Šitais

Kā šitais A. P. ir apnicis


Debilais alkoholiķis Priedītis no Davgavpils abizjaņņika.

Atbildēt

Dubults neplīst!

11.02.2020. 22:27

ŠO divu gadu laikā Ilzes Viņķeles vadītā Veselības ministrija,tā arī ne reizes nav painteresējusies,kāpēc, piemēram,RGK ražotajai augstākā labuma Doktordesai ar sieru,400g,ir obligāti jāpievieno divus stabilizētājus,divus antioksidantus,divus biezinātajus,divus skābuma regulētājus un vēl garšas pastiprinātāju un krāsvielu??? Augstākā labuma gaļa tik negaršīga un neizskatīga?

Atbildēt

Kēpēc veselībaas ministriem nepatīk Lietuvas un Igaunijas slimokases?!

11.02.2020. 22:00

Lai būtu pieejamāki ne tikai ģimenes ārsti,ir jāatceļ obligātie ģimenes ārsta nosūtījumi pie speciālistiem,kā tas ir citās ES valstīs,piemēram,Austrijā,un jāatjauno neatkarīgas slimokases,kā visās ES valstīs,Igauniju un Lietuvu ieskaitot.Bez starpniekiem,ar pašu slimokasu dalībnieku vēlētu valdi un revīzijas komisiju,kā pirmskara Latvijā,kad nebija ne rindu,ne kvotu,ne kukuļu dakteriem,bet ārsts bija pieejams katrā pagastā.

Atbildēt

apnicis

11.02.2020. 21:35

»

A.P.

Tipisks kapitāli neattīstītas tautas ķēpājums: divu gadu laikā neko nedarīja, bet arī padzīta netika! Tā var notikt tikai reti stulbu stulbeņu tautā ar fundamentāli nevērtīgu, smirdīgu, pretīgu inteliģenci, kura no politikas, valsts, socializācijas ir jātur pēc iespējas tālāk. "Valsts kontrole" tā vietā...


"inteliģence" boļševiku kārtībā bija starpslānis -zem partokrātjas,bet virs stādniekiem,zemniekiem,bet tas ik pa brīdim mainījās,lai neviens nebūtu drošs.Rietumu izpratnē ir intelektuāļi,kuri,zina,domā un dažreiz spēj izteikties.Īsi-nav vairs tādas "inteliģences",izņemot,protams,spiegus (intelligence).

Atbildēt

orgastiskā aploce

11.02.2020. 21:30

Man patika A.Čakša ministrējoties.Tad es bļāvu-brīvu botoksu visām blondīnēm!

Atbildēt

pagaidām nediagnosticētais

11.02.2020. 21:28

Darbības veids-iespējami bieži mainīt šos "veselibas" ministrus,ieliekot amata kādas odiozas būtnes,un tad provocēt viņas izrunāties,lai ļaudis var izkliegties.Tikmēr viss notiek kā parasti-maksā valsts,maksā maksāt spējīgie.Nekā jauna.Arī KNAB,VDD,VP,ĢP slimo un grib dzīvot.

Atbildēt

Čakša un Viņķele

11.02.2020. 20:31

»

Vīņķeli cietumā! Nekavējoties!

Šitā kaza interesējas tikai par to, kā propagandēt lesbiešu un geju pretdabīgās izpausmes un viņai sakars ar veselības nozari ir tikai viens - veikt sabotāžu pret valsti un iedzīvotājiem. Tiesāt par darbībām, kas vērstas pret valsti! Genocīda organizētājai - augstāko soda mēru...imitē darbu. Darbu aizstāj ar pareizām un optimistiskām runām par un ap “uzlabojumiem”, bet E. Levits, neievērojot likumu par mediķu algu celšanu, nolaiž asinis Latvijas sabiedrībai un no tām Ziemassvētkos cep raušus sev un citiem žīdiem. Bet Čakšu un Viņķeli neuzcienā. Tā ir liela netaisnība!

Atbildēt

;Gimenes ārsts - bendes!

11.02.2020. 19:53

Tipisks ģimenes ārsts ir aktīvs eitanāzijas un dabiskās izlases uzskatu propagandētājs un cilvēku veseklības gandētājs. Ja mums nebūtu 'gimenes ārstu institūcijas, mums būtu veselīgāka tauta - par to vairs neviens nešaubās. Viņi tikai izsūc naudu kā no veselības budžēta, tā no pacientiem, bet neko , pi;nīgi neko nedod slimniekam. Ir iedibināta absolūtī lieka barjera slimniekiem iegūt normālu veselības aprūpi. Ģimenes ārsti ir genocīda pret tautu tieši organizētāji. Jā viņiem kaut kā naudiņa jāpelna, tācu no godaprāta tur nav ne smakas. Tā, kā strādā ģimenes ārsti Latvijā - tā varbūt mediķi koncentŗacijas nometnēs strādāja. Katrā ziņā rezultāts ir tāds pats.

Atbildēt

Vīņķeli cietumā! Nekavējoties!

11.02.2020. 19:47

Šitā kaza interesējas tikai par to, kā propagandēt lesbiešu un geju pretdabīgās izpausmes un viņai sakars ar veselības nozari ir tikai viens - veikt sabotāžu pret valsti un iedzīvotājiem. Tiesāt par darbībām, kas vērstas pret valsti! Genocīda organizētājai - augstāko soda mēru!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

11.02.2020. 18:01

Latviešu inteliģences aprobežotība ir grandioza un acīmredzot bezizmēra. Nav sapratnes par to, ka nav labi lielīties ar savu neizdarību. Latviešu aprobežoto inteliģentu kūtī nav neviena, kas apturētu un nepieļautu muļķu plātīšanos ar savu neizdarību. Kā gan Latvijas skaistās āres pacieš tādus mēslus?

Atbildēt

Jons

11.02.2020. 17:13

Ģimenes ārsti apzināti mēģina savus pacientus,sevišķi vecākus,ātrāk aizvadīt uz viņsauli un lietas,kuras cilvēki var uztvert kā slepkavības mēģinājumus,ārstu sabiedrībā tiek uzņemtas ar humoru un aplausiem.Mūsu valstī tas,kā parasti,nav pareizi,bet ir likumīgi,kas tikai liecinā par attieksmi pret vispārcilvēciskājām vērtībām un labējās politikas nāvējošajām sekām.

Atbildēt

IP

11.02.2020. 16:38

Pēdējā pieredze ģim.ārtam nav laika pacientiem un arī iepazīties ar citu speciālistu atzinumiem un izmeklējumiem. Galv. izrakstīt zāles (neskatoties uz citām alternatīvām) un lai "papīri" ir kārtībā, ja atnāk pārbaude. Un tā notiek visa ārstēšana un atkratīšanās no atbildības. Tad kāda jēģa ir ģim.ārstam.

Atbildēt

Udo Ulbergs

11.02.2020. 15:37

Tikai muļķi var publiski lielīties ar savu neizdarību, un tas ir iespējams vienīgi antropoloģisko nevērtību vidē - tautā, sabiedrībā, idiotu valdības laikā, idiotu parlamenta laikā u.tml.

Atbildēt

Žulis

11.02.2020. 15:30

»

A.P.

Tipisks kapitāli neattīstītas tautas ķēpājums: divu gadu laikā neko nedarīja, bet arī padzīta netika! Tā var notikt tikai reti stulbu stulbeņu tautā ar fundamentāli nevērtīgu, smirdīgu, pretīgu inteliģenci, kura no politikas, valsts, socializācijas ir jātur pēc iespējas tālāk. "Valsts kontrole" tā vietā...


Es zinu, kāpēc latviešiem tik daudz debilo. Es arī esmu debils un zinu patiesību. Dzērāju un speķēdāju tautai dzimst tikai debilie. Latviešu vīrelis pēc kandžas puspaiņa izlakšanas dodas uz mājām bradāt savu vistu un pēc 9 mēnešiem latviešiem ir vēl viens debilais. Mani vecāki bija dzērāji. Tēvs pārdzērās un nosprāga grāvi pie lopkautuves. Māte mani dzemdēja lielā dzērumā. Es pats nedzeru, jo netieku pie pudeles, esmu pieķēdēts pie gultas. Toties man ir dators un labs draugs "pietiek", kur ciena debilos visvairāk.

Atbildēt

A.P.

11.02.2020. 15:20

Tipisks kapitāli neattīstītas tautas ķēpājums: divu gadu laikā neko nedarīja, bet arī padzīta netika! Tā var notikt tikai reti stulbu stulbeņu tautā ar fundamentāli nevērtīgu, smirdīgu, pretīgu inteliģenci, kura no politikas, valsts, socializācijas ir jātur pēc iespējas tālāk. "Valsts kontrole" tā vietā, lai kaunīgi nolaistu puņķaino degunu par savu bezspēcību, publicē gaudu savārstījumus priekš stulbās auditorijas. Alfrēdam Rozenbergam bija pilnīga taisnība. Arī Staļinam bija taisnība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...