Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A

31.08.2019. 13:33

»

Precīzi!

Tieši tā arī ir. Tiesnesis uzspļauj visām tiesību normām


Pat internetā var palasīt par riskiem, kas saistīti ar loģistikas centru. Par to tiek mācīts skolās un lasītas lekcijas.

Atbildēt

pērle

30.08.2019. 23:53

»

Precīzi!

Tieši tā arī ir. Tiesnesis uzspļauj visām tiesību normām


No sprieduma: Vēl jo mazāk ir pamats bažām par cita veida piesārņojumu, piemēram, indīgu vielu vai smaku noplūšanu, jo noliktava nav ķīmiskā rūpnīca vai tamlīdzīgs paaugstināta vides piesārņojuma riska objekts. No kurienes tāds secinājums? Ja noliktavā, piemēram, tiek glabāta ķīmiskās rūpnīcas produkcija, kurai bojāts iepakojums? Ugunsdrošības risks?

Atbildēt

Mikado

30.08.2019. 18:14

»

bbb

Oi, kā mums negribās Lidlu Latvijā


Man ar’ tā sāk šķist. Kaut kā neatceros, ka par Rimi un Maxima būvniecības aktivitātēm kāds tā būtu gānījies. Līdz ar Lidl atnākšanu cenas būs jālaiž lejā, un kādam tas varen nepatīk.

Atbildēt

Nē, nejauc kotletes ar mušmirēm!

30.08.2019. 15:31

»

A

Administratīvā tiesa arī māju kuģi atzina par likumīgu


Kuģa lietā viss bija pareizi un saskaņā ar likumu. Gudrais uzņēmējs izmantoja spēkā esošo likumdošanu, kura nenoteica un joprojām nenosaka, kad pontons- māja būtu jānolaiž ūdenī utt. Tur viss bija saskaņā ar likumu. Iejauzās kaut kāds sūds, iznirelis Kučinskis, cēla ZZS reitingu, lamājot uzņēmēju, kas ievēroja likumu. Kur tirsā tas cūka Kučinskis? Viņu ar Čakšu iesēdināt vienā laivā un no kuģa nolaist vētras satrakotā nūrā, abus ar drošības tauvām puesienot plostam. Mediji varētu uzjautrināties, atrodot divus līķus uzreiz un identificējamus!

Uzņēmējs necēla traci, jo zin, ka dzīvo komunistu- čekistu- židcionistu bandītu valstī. Un klusi satina makšķeres.

Lidl gadījumā tiesnesis atrunāsies ar kļūdu, vai nozaudētiem, bet iereģistrētiem dokumentiem. Gan jau, ka kaut kas sagudrots, purms izdeva lēmumu. Židcionisti lLV likumdošanu sajājuši, izmantojot 100 Saeimas noderīgos idiotus un galveno idiotu - kārtējo debilo VP Rīgas pilī.

Atbildēt

janka

30.08.2019. 13:21

Lidl leišu priekšnieciņi Latvijā strādā ar čekistu metodēm, kompostrējot vietējos projektētājus un spiežot no viņiem ātrus darba tempus. Lidls grib, lai vis tiek saņots 1 dienā un to protams bez smērēšanas izdarīt nevar.
Gan jau nāks gaismā arī citu projektu virtuve, jo personālijas uz to burtiski uzprasās.

Atbildēt

A

30.08.2019. 12:23

»

Precīzi!

Tieši tā arī ir. Tiesnesis uzspļauj visām tiesību normām


Administratīvā tiesa arī māju kuģi atzina par likumīgu.

Atbildēt

bbb

30.08.2019. 11:02

Oi, kā mums negribās Lidlu Latvijā.....

Atbildēt

Nepietiek

30.08.2019. 10:24

»

Aga

To nepietiek! Beidz muldēt. Pamēģini izņemt būvatļauju bez saskaņota projekta. Izlidosi no jebkuras būvvaldes kā korķis, izņemot ja aiz tevis stāv liela korporācija ar uzpirktu politiķu baru


Būvatļauja minimālā sastāvā tiek izņemta pirms tiek skaņots tehniskais projekts. Līdz ar to rakstā aprakstītā situācija ir mierīgi iespējama un tā tas faktiski notiek ar ikvienu projektu. Man ir gana liela pieredze projektu saskaņošanā tāpēc, ja "muldu", tad pamatoti:)!

Atbildēt

Aga

30.08.2019. 08:42

To nepietiek! Beidz muldēt. Pamēģini izņemt būvatļauju bez saskaņota projekta. Izlidosi no jebkuras būvvaldes kā korķis, izņemot ja aiz tevis stāv liela korporācija ar uzpirktu politiķu baru!

Atbildēt

Nepietiek

30.08.2019. 07:41

Visu cieņu PIETIEK.COM, bet šis ir tāds stipri divdomīgs raksts! 1. Izņemt būvatļauju un pēc tam pārdot zemi nav nekāds noziegums. 2.Bez argumentācijas, kāpēc būvvalde izdeva būvatļauju, spriest, ka tas ir bijis pretlikumīgi, jo nav ievērots IVN, mainīts detālplānojums, uttt ir, maigi sakot, pārsteidzīgi. Likumdošanā ir visvisādas "iespējas", likumīgas, protams. 3. Teikt, ka tiesa nevarēja neko izlemt, jo būvprojektu iesniedza būvvaldē tikai pēc mēneša un tāpēc projekta nebija - smieklīgi! Būvprojekts top ilgstošā laika pariodā, principiālie risinājumi, arhitektūra, ģenplāns, ir gatavi krieeeetni ātrāk pirms būvprojekta iesniegšanas būvvaldē! Līdz ar to tiesā mierīgi varēja būt projekta materiāli par, kuriem "spriest"! 4. Nekustamā tirgus pilnbriedā (tas ir pirms dižķibeles) bija visādi "speciālisti", kuri "specializējās" sprunguļu likšanā attīstītājiem. Ir mazāk zināmi un vairāk zināmi (piemēram, jurists, kurš uzdevās par dabas aizstāvi un "sargāja" Mežaparku) "kadri". Kaut kā man viss šis stāsts atgādina šo veco labo shēmu. Ir pat kāds uzņēmējs, kurš cīnās par taisnību..... Parasti jau uzņēmēji ir aizņemti ļaudis, bet te laikam ir kāds "kreņķis". Jautājums tikai kāds? 5. Ja ir Lidl rupji pārkāj likumus, kur viņus piesedz korumpēts politjumts - tad raujam augšā pie zvana! Bet vismaz ar kaut kādiem jēdzīgiem pierādījumiem......

Atbildēt

raksts apstiprina

30.08.2019. 06:21

Tāpēc jau tā autors gļēvi slēpjas.

298.pants. Apzināti nepatiess ziņojums

(1) Par apzināti nepatiesu ziņojumu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu nolūkā panākt kriminālprocesa uzsākšanu pret noteiktu personu —

soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās saistītas ar apsūdzību smaga vai sevišķi smaga nozieguma izdarīšanā vai ar neīstu apsūdzības pierādījumu radīšanu vai ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

paardomas

30.08.2019. 06:01

»

Aha

LIDL pretinieki jau sen zināmi, kā cionistu ordas pārstāvji. Tauta - mosties! LIDLAM būt


Vai tik visiem tiem lielveikaliem nav viens saimnieks,patiesā labuma guvējs,viņam ir vienalga kuros veikalos tu pērc.
Vai tik visos lielveikalos nav divu veidu preces,maisiņi atkritumiem un atkritumi maisiņiem.

Atbildēt

Aha

30.08.2019. 04:37

LIDL pretinieki jau sen zināmi, kā cionistu ordas pārstāvji. Tauta - mosties! LIDLAM būt!

Atbildēt

Raksti un domā, ko gribi

30.08.2019. 04:32

LIDL ir jābūt Latvijā un viņš arī būs!

Atbildēt

Raksta autors

29.08.2019. 23:58

»

ierēcu

Dokumenti apstiprina, ka raksta autors ir idiots


Pats idiots. Ja būtu zinājis, cik man samaksāja Lidl konkurenti, neapsaukātu.

Atbildēt

no Dagdas v-sk.

29.08.2019. 23:49

Jauns pasūtījums.Šoreiz nevarēs gvelzt par reparāciju ğenēzes motocikliem.Lapsa atpirksies no sēdēšanas,un mums būs jāaizrijas nobreklāmas,kā delfi.lv?

Atbildēt

ierēcu

29.08.2019. 23:26

Dokumenti apstiprina, ka raksta autors ir idiots!
Kā gan varēja saņemt būvatļauju bez būvprojekta, ja tās saņemšanai ir jāiesniedz būvprojekts!!?

Atbildēt

Jozis

29.08.2019. 21:28

Viss jau rakstā ir tiktāl pareizi, ka būvniecību nevarēja sākt, pat tad, ja bija izsniegta būvatļauja
būvprojektam minimālajā sastāvā. To varēja darīt tikai pēc tam, kad bija izstrādāts būvprojekts pilnā sastāvā un izpildīti visi būvvaldes nosacījumi, ieskaitot saskaņojumus.
Un tas nu nekādi nebija iespējams tiesas procesa laikā.
Tā kā tiesu sistēmas "nepilnības" mums Latvijā jau ir vispārzināmas, vismaz tiem, kuriem ar tiesām ir nācies saskarties, tad īsti pamata apšaubīt rakstīto arī nav iemesla.

Atbildēt

interesanti

29.08.2019. 20:59

Kā pēc pastulbā autora domām " Lidl Latvija varēja sākt noliktavas būvniecības darbus", ja jau "būvprojekts uz to brīdi vispār neeksistēja"? Nezāles nopļāva?

Atbildēt

jaajaa

29.08.2019. 19:47

..."vairākus desmitus sējumu" būvprojekts netop pusotra mēneša laikā, varēja tas tiesnesis viņu apskatīt, kad rakstīja nolēmumu...tāpēc arī iesākumam pagaidu atļauja,...es, piemēram, tur nekādu kriminālu nesaskatu...:)

Atbildēt

Latvis

29.08.2019. 18:58

Vai tajos Lidl projektos piedalās tikai šo nauda, jeb vēl visādi naudas atmazgātāji no Austrumiem, ko šiem mūszemē šeptējošās bankas piespēlējušas?

Atbildēt

koijots

29.08.2019. 18:48

Re - Lidl sabiedrisko attiecību nodaļas pāris personāžiem šodien vismaz kāds darbiņš pagadījies. Daži komentāriņi uzcepti un var jau drošāk priekšniekam kafiju pienest:)

Atbildēt

Maksimka & Rimčix

29.08.2019. 18:44

Mēs aiz visa šitā neesam paslēpušies

Atbildēt

.

29.08.2019. 17:04

Sprieduma teksts, ja kādam ir interese
https://manas.tiesas.lv/eTiesasMvc/nolemumi/pdf/366214.pdf

Atsaucas uz būvprojektu minimālā sastāvā (lietas 1.sējuma 180.lapa).

Atbildēt

taisnība

29.08.2019. 16:55

»

nu ko

Redz, cepiens par to, ka naudu dabūja pensionāre, bet nevis birokrātu sile


pensionāre forši uzvārījās visādi lapsas nepaspēja pa starpu ielīst, tagad cepās

Atbildēt

nevajag muldēt

29.08.2019. 16:54

raksta autors ir rimi un maximas labumus pārēdies idiņš. smadzenes jau pilnīgā putrā pārvērtušās. tā tik vēk trūka, lai izgrūstu desmitiem tūkstošu par būvprojektu, nezinot, vai saņems būvatļauju.

Atbildēt

Kk

29.08.2019. 16:47

Skiču projekts/būvprojekts minimālajām sastāvā vai kas tamlīdzīgs ir?

Pareizi jau raksta, pilnais tehniskais projekts top pēc būvatļaujas saņemšanas.

Senāk izdeva plānošanas arhitektūras uzdevumu, tad tapa projekts, beigās būvatļauja.

Atbildēt

Ainis

29.08.2019. 16:39

Vajadzētu tomēr šā raksta autoriem un vienam otram komentētājam painteresēties (palasīt, pajautāt tiem kuri zin ..) par būvniecības procesa tiesisko regulējumu. Būvatļauju izdod vēl pirms ir izstrādāts būvprojekts. Tātad būvprojekts tiek izstradāts PĒC būvatļaujas saņemšanas

Atbildēt

+

29.08.2019. 16:37

Kā, un Pietiek vēl nav vērsies?????????????

Atbildēt

agrāk Lidlu piedēvēja vāciešiem

29.08.2019. 16:32

ja tagad iesaistīti "polijas tirgotāji", tad šāda "lietu virzība"
nav nekas jauns un svešs...

Atbildēt

Tur jau tas fokuss!

29.08.2019. 16:07

Ka krimināllietā reālu apsūdzību var celt, pierādot apzinātu pretlikumīgu nolēmumu, lēmumu taisīšanu. Dreimanis, saņemot, iespējams, ievērojamu kukuli no Lidl, neatzīsies, ka lēmumu izdevis apzināti. Sacīs, ka kļūdas dēļ utt. Ja būtu pierādīta motivācija izdot šādu lēmumu - kukulis, vai vienošanās par kukuli vēlāk, to varētu pārkvalificēt par tirgošanos ar ietekmi... Neticu, ka Dreimanis saņems sodu, jo, visticamāk, par lēmumu vienojoes, vai rosinājums tādu taisīt nācis "no augšas" un Dreimanis ir prasts pārmijnieks.. Šī tieslietu sistēma nav ieinteresēta atklāt savu iekšējo ķēķi.

Atbildēt

nu ko

29.08.2019. 16:05

Redz, cepiens par to, ka naudu dabūja pensionāre, bet nevis birokrātu sile!

Atbildēt

Dreimanis

29.08.2019. 15:34

Kuru man sniegt tiesā par goda un cieņas aizskārumu? Kantori, kas piesedz domena pietiek.com īpašnieku? Īslandes datu serveri? Pietiek SIA? Lapsu personīgi?

Atbildēt

vai tas Raita

29.08.2019. 15:01

arlaulibas dels

Atbildēt

arhitekts

29.08.2019. 14:59

Fake news! Sākumā noteikti bija būvprojekts minimālā sastāvā, ko iesniedz būvvaldē, lai saņemtu būvatļauju. Pilno būvprojektu taisa vēlāk.
Kas ir šī viltus raksta autors?

Atbildēt

Jurists

29.08.2019. 14:50

Lietas numuru varētu?
Vai tad projektu pats Lidl nevarēja uzrādīt tiesai vēl pirms iesniegšanas būvvaldē? Vai projekts obligāti jāpievieno lietas materiāliem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

Foto2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums” [1] (likumprojekts), ar kuru ir plānots aizstāt pašreizējo Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu [2]. Iepazīstoties ar likumprojektu, nākas secināt, ka tiesnešu atalgojums pēc būtības nav mainīts, jo tas saglabāts līdzšinējā apmērā. Diemžēl izpildvaras ierēdņi ir meklējuši un atraduši iespējas, kā palielināt atalgojumu ierēdņiem, pilnībā ignorējot tiesu varu, proti, gan tiesnešus, gan arī tiesu darbiniekus.
Lasīt visu...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

Pēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca...

Foto

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

Aicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām...

Foto

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

Katru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni...

Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...