Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A

31.08.2019. 13:33

»

Precīzi!

Tieši tā arī ir. Tiesnesis uzspļauj visām tiesību normām


Pat internetā var palasīt par riskiem, kas saistīti ar loģistikas centru. Par to tiek mācīts skolās un lasītas lekcijas.

Atbildēt

pērle

30.08.2019. 23:53

»

Precīzi!

Tieši tā arī ir. Tiesnesis uzspļauj visām tiesību normām


No sprieduma: Vēl jo mazāk ir pamats bažām par cita veida piesārņojumu, piemēram, indīgu vielu vai smaku noplūšanu, jo noliktava nav ķīmiskā rūpnīca vai tamlīdzīgs paaugstināta vides piesārņojuma riska objekts. No kurienes tāds secinājums? Ja noliktavā, piemēram, tiek glabāta ķīmiskās rūpnīcas produkcija, kurai bojāts iepakojums? Ugunsdrošības risks?

Atbildēt

Mikado

30.08.2019. 18:14

»

bbb

Oi, kā mums negribās Lidlu Latvijā


Man ar’ tā sāk šķist. Kaut kā neatceros, ka par Rimi un Maxima būvniecības aktivitātēm kāds tā būtu gānījies. Līdz ar Lidl atnākšanu cenas būs jālaiž lejā, un kādam tas varen nepatīk.

Atbildēt

Nē, nejauc kotletes ar mušmirēm!

30.08.2019. 15:31

»

A

Administratīvā tiesa arī māju kuģi atzina par likumīgu


Kuģa lietā viss bija pareizi un saskaņā ar likumu. Gudrais uzņēmējs izmantoja spēkā esošo likumdošanu, kura nenoteica un joprojām nenosaka, kad pontons- māja būtu jānolaiž ūdenī utt. Tur viss bija saskaņā ar likumu. Iejauzās kaut kāds sūds, iznirelis Kučinskis, cēla ZZS reitingu, lamājot uzņēmēju, kas ievēroja likumu. Kur tirsā tas cūka Kučinskis? Viņu ar Čakšu iesēdināt vienā laivā un no kuģa nolaist vētras satrakotā nūrā, abus ar drošības tauvām puesienot plostam. Mediji varētu uzjautrināties, atrodot divus līķus uzreiz un identificējamus!

Uzņēmējs necēla traci, jo zin, ka dzīvo komunistu- čekistu- židcionistu bandītu valstī. Un klusi satina makšķeres.

Lidl gadījumā tiesnesis atrunāsies ar kļūdu, vai nozaudētiem, bet iereģistrētiem dokumentiem. Gan jau, ka kaut kas sagudrots, purms izdeva lēmumu. Židcionisti lLV likumdošanu sajājuši, izmantojot 100 Saeimas noderīgos idiotus un galveno idiotu - kārtējo debilo VP Rīgas pilī.

Atbildēt

janka

30.08.2019. 13:21

Lidl leišu priekšnieciņi Latvijā strādā ar čekistu metodēm, kompostrējot vietējos projektētājus un spiežot no viņiem ātrus darba tempus. Lidls grib, lai vis tiek saņots 1 dienā un to protams bez smērēšanas izdarīt nevar.
Gan jau nāks gaismā arī citu projektu virtuve, jo personālijas uz to burtiski uzprasās.

Atbildēt

A

30.08.2019. 12:23

»

Precīzi!

Tieši tā arī ir. Tiesnesis uzspļauj visām tiesību normām


Administratīvā tiesa arī māju kuģi atzina par likumīgu.

Atbildēt

bbb

30.08.2019. 11:02

Oi, kā mums negribās Lidlu Latvijā.....

Atbildēt

Nepietiek

30.08.2019. 10:24

»

Aga

To nepietiek! Beidz muldēt. Pamēģini izņemt būvatļauju bez saskaņota projekta. Izlidosi no jebkuras būvvaldes kā korķis, izņemot ja aiz tevis stāv liela korporācija ar uzpirktu politiķu baru


Būvatļauja minimālā sastāvā tiek izņemta pirms tiek skaņots tehniskais projekts. Līdz ar to rakstā aprakstītā situācija ir mierīgi iespējama un tā tas faktiski notiek ar ikvienu projektu. Man ir gana liela pieredze projektu saskaņošanā tāpēc, ja "muldu", tad pamatoti:)!

Atbildēt

Aga

30.08.2019. 08:42

To nepietiek! Beidz muldēt. Pamēģini izņemt būvatļauju bez saskaņota projekta. Izlidosi no jebkuras būvvaldes kā korķis, izņemot ja aiz tevis stāv liela korporācija ar uzpirktu politiķu baru!

Atbildēt

Nepietiek

30.08.2019. 07:41

Visu cieņu PIETIEK.COM, bet šis ir tāds stipri divdomīgs raksts! 1. Izņemt būvatļauju un pēc tam pārdot zemi nav nekāds noziegums. 2.Bez argumentācijas, kāpēc būvvalde izdeva būvatļauju, spriest, ka tas ir bijis pretlikumīgi, jo nav ievērots IVN, mainīts detālplānojums, uttt ir, maigi sakot, pārsteidzīgi. Likumdošanā ir visvisādas "iespējas", likumīgas, protams. 3. Teikt, ka tiesa nevarēja neko izlemt, jo būvprojektu iesniedza būvvaldē tikai pēc mēneša un tāpēc projekta nebija - smieklīgi! Būvprojekts top ilgstošā laika pariodā, principiālie risinājumi, arhitektūra, ģenplāns, ir gatavi krieeeetni ātrāk pirms būvprojekta iesniegšanas būvvaldē! Līdz ar to tiesā mierīgi varēja būt projekta materiāli par, kuriem "spriest"! 4. Nekustamā tirgus pilnbriedā (tas ir pirms dižķibeles) bija visādi "speciālisti", kuri "specializējās" sprunguļu likšanā attīstītājiem. Ir mazāk zināmi un vairāk zināmi (piemēram, jurists, kurš uzdevās par dabas aizstāvi un "sargāja" Mežaparku) "kadri". Kaut kā man viss šis stāsts atgādina šo veco labo shēmu. Ir pat kāds uzņēmējs, kurš cīnās par taisnību..... Parasti jau uzņēmēji ir aizņemti ļaudis, bet te laikam ir kāds "kreņķis". Jautājums tikai kāds? 5. Ja ir Lidl rupji pārkāj likumus, kur viņus piesedz korumpēts politjumts - tad raujam augšā pie zvana! Bet vismaz ar kaut kādiem jēdzīgiem pierādījumiem......

Atbildēt

raksts apstiprina

30.08.2019. 06:21

Tāpēc jau tā autors gļēvi slēpjas.

298.pants. Apzināti nepatiess ziņojums

(1) Par apzināti nepatiesu ziņojumu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu nolūkā panākt kriminālprocesa uzsākšanu pret noteiktu personu —

soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās saistītas ar apsūdzību smaga vai sevišķi smaga nozieguma izdarīšanā vai ar neīstu apsūdzības pierādījumu radīšanu vai ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

paardomas

30.08.2019. 06:01

»

Aha

LIDL pretinieki jau sen zināmi, kā cionistu ordas pārstāvji. Tauta - mosties! LIDLAM būt


Vai tik visiem tiem lielveikaliem nav viens saimnieks,patiesā labuma guvējs,viņam ir vienalga kuros veikalos tu pērc.
Vai tik visos lielveikalos nav divu veidu preces,maisiņi atkritumiem un atkritumi maisiņiem.

Atbildēt

Aha

30.08.2019. 04:37

LIDL pretinieki jau sen zināmi, kā cionistu ordas pārstāvji. Tauta - mosties! LIDLAM būt!

Atbildēt

Raksti un domā, ko gribi

30.08.2019. 04:32

LIDL ir jābūt Latvijā un viņš arī būs!

Atbildēt

Raksta autors

29.08.2019. 23:58

»

ierēcu

Dokumenti apstiprina, ka raksta autors ir idiots


Pats idiots. Ja būtu zinājis, cik man samaksāja Lidl konkurenti, neapsaukātu.

Atbildēt

no Dagdas v-sk.

29.08.2019. 23:49

Jauns pasūtījums.Šoreiz nevarēs gvelzt par reparāciju ğenēzes motocikliem.Lapsa atpirksies no sēdēšanas,un mums būs jāaizrijas nobreklāmas,kā delfi.lv?

Atbildēt

ierēcu

29.08.2019. 23:26

Dokumenti apstiprina, ka raksta autors ir idiots!
Kā gan varēja saņemt būvatļauju bez būvprojekta, ja tās saņemšanai ir jāiesniedz būvprojekts!!?

Atbildēt

Jozis

29.08.2019. 21:28

Viss jau rakstā ir tiktāl pareizi, ka būvniecību nevarēja sākt, pat tad, ja bija izsniegta būvatļauja
būvprojektam minimālajā sastāvā. To varēja darīt tikai pēc tam, kad bija izstrādāts būvprojekts pilnā sastāvā un izpildīti visi būvvaldes nosacījumi, ieskaitot saskaņojumus.
Un tas nu nekādi nebija iespējams tiesas procesa laikā.
Tā kā tiesu sistēmas "nepilnības" mums Latvijā jau ir vispārzināmas, vismaz tiem, kuriem ar tiesām ir nācies saskarties, tad īsti pamata apšaubīt rakstīto arī nav iemesla.

Atbildēt

interesanti

29.08.2019. 20:59

Kā pēc pastulbā autora domām " Lidl Latvija varēja sākt noliktavas būvniecības darbus", ja jau "būvprojekts uz to brīdi vispār neeksistēja"? Nezāles nopļāva?

Atbildēt

jaajaa

29.08.2019. 19:47

..."vairākus desmitus sējumu" būvprojekts netop pusotra mēneša laikā, varēja tas tiesnesis viņu apskatīt, kad rakstīja nolēmumu...tāpēc arī iesākumam pagaidu atļauja,...es, piemēram, tur nekādu kriminālu nesaskatu...:)

Atbildēt

Latvis

29.08.2019. 18:58

Vai tajos Lidl projektos piedalās tikai šo nauda, jeb vēl visādi naudas atmazgātāji no Austrumiem, ko šiem mūszemē šeptējošās bankas piespēlējušas?

Atbildēt

koijots

29.08.2019. 18:48

Re - Lidl sabiedrisko attiecību nodaļas pāris personāžiem šodien vismaz kāds darbiņš pagadījies. Daži komentāriņi uzcepti un var jau drošāk priekšniekam kafiju pienest:)

Atbildēt

Maksimka & Rimčix

29.08.2019. 18:44

Mēs aiz visa šitā neesam paslēpušies

Atbildēt

.

29.08.2019. 17:04

Sprieduma teksts, ja kādam ir interese
https://manas.tiesas.lv/eTiesasMvc/nolemumi/pdf/366214.pdf

Atsaucas uz būvprojektu minimālā sastāvā (lietas 1.sējuma 180.lapa).

Atbildēt

taisnība

29.08.2019. 16:55

»

nu ko

Redz, cepiens par to, ka naudu dabūja pensionāre, bet nevis birokrātu sile


pensionāre forši uzvārījās visādi lapsas nepaspēja pa starpu ielīst, tagad cepās

Atbildēt

nevajag muldēt

29.08.2019. 16:54

raksta autors ir rimi un maximas labumus pārēdies idiņš. smadzenes jau pilnīgā putrā pārvērtušās. tā tik vēk trūka, lai izgrūstu desmitiem tūkstošu par būvprojektu, nezinot, vai saņems būvatļauju.

Atbildēt

Kk

29.08.2019. 16:47

Skiču projekts/būvprojekts minimālajām sastāvā vai kas tamlīdzīgs ir?

Pareizi jau raksta, pilnais tehniskais projekts top pēc būvatļaujas saņemšanas.

Senāk izdeva plānošanas arhitektūras uzdevumu, tad tapa projekts, beigās būvatļauja.

Atbildēt

Ainis

29.08.2019. 16:39

Vajadzētu tomēr šā raksta autoriem un vienam otram komentētājam painteresēties (palasīt, pajautāt tiem kuri zin ..) par būvniecības procesa tiesisko regulējumu. Būvatļauju izdod vēl pirms ir izstrādāts būvprojekts. Tātad būvprojekts tiek izstradāts PĒC būvatļaujas saņemšanas

Atbildēt

+

29.08.2019. 16:37

Kā, un Pietiek vēl nav vērsies?????????????

Atbildēt

agrāk Lidlu piedēvēja vāciešiem

29.08.2019. 16:32

ja tagad iesaistīti "polijas tirgotāji", tad šāda "lietu virzība"
nav nekas jauns un svešs...

Atbildēt

Tur jau tas fokuss!

29.08.2019. 16:07

Ka krimināllietā reālu apsūdzību var celt, pierādot apzinātu pretlikumīgu nolēmumu, lēmumu taisīšanu. Dreimanis, saņemot, iespējams, ievērojamu kukuli no Lidl, neatzīsies, ka lēmumu izdevis apzināti. Sacīs, ka kļūdas dēļ utt. Ja būtu pierādīta motivācija izdot šādu lēmumu - kukulis, vai vienošanās par kukuli vēlāk, to varētu pārkvalificēt par tirgošanos ar ietekmi... Neticu, ka Dreimanis saņems sodu, jo, visticamāk, par lēmumu vienojoes, vai rosinājums tādu taisīt nācis "no augšas" un Dreimanis ir prasts pārmijnieks.. Šī tieslietu sistēma nav ieinteresēta atklāt savu iekšējo ķēķi.

Atbildēt

nu ko

29.08.2019. 16:05

Redz, cepiens par to, ka naudu dabūja pensionāre, bet nevis birokrātu sile!

Atbildēt

Dreimanis

29.08.2019. 15:34

Kuru man sniegt tiesā par goda un cieņas aizskārumu? Kantori, kas piesedz domena pietiek.com īpašnieku? Īslandes datu serveri? Pietiek SIA? Lapsu personīgi?

Atbildēt

vai tas Raita

29.08.2019. 15:01

arlaulibas dels

Atbildēt

arhitekts

29.08.2019. 14:59

Fake news! Sākumā noteikti bija būvprojekts minimālā sastāvā, ko iesniedz būvvaldē, lai saņemtu būvatļauju. Pilno būvprojektu taisa vēlāk.
Kas ir šī viltus raksta autors?

Atbildēt

Jurists

29.08.2019. 14:50

Lietas numuru varētu?
Vai tad projektu pats Lidl nevarēja uzrādīt tiesai vēl pirms iesniegšanas būvvaldē? Vai projekts obligāti jāpievieno lietas materiāliem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...