Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

reptilis

31.08.2019. 21:45

»

PIETIEK

...


Smagi:)))))))

Atbildēt

Mikado

31.08.2019. 08:41

»

he he

Dabā viss ir līdzsvarā - Visaugstākais kādam zagtas mantas lielīpašniekam atsūtījis līdzvērtīgu mantas glabātāju


Jap. Kaut kā nespēju just līdzi lielīpašnieka problēmām. Un neticu, ka Latvijas valsts ekonomika zaudē, bet būtu baigi ieguvusi, ja lielīpašnieks tagad ar to naudu un mantu operētu.

Atbildēt

Kristaos Ziemelis

31.08.2019. 01:56

Kas par iršanu. Paskatieties cik pats Lembergs ir "sapelnījis"!!! Ar ko Lembergs ir labāks par Meroni. Latvija ir cūkas un aitas. Aitas ievēl cūkas. Aitu uzmanību novērš no fundamentālām lietām konstruējot ilūziju pasauli!

Atbildēt

Otrs Pilsonis

31.08.2019. 00:42

»

Fēlis

Tā vien liekas, ka mūsu tiesībsargi vienkārši ņirgājas par tautu, ļaujot šeftēties šitādiem pideriem. Reiz taču bija jānoplūst informācijai, kas tieši augšās piesedz šito bezkaunīgo mērgli un par kādiem pīrāgiem


Mērglis ar viņa apmaksātiem maitasputniem orgānos šobrīd jau pavisam nekaunīgs palicis, panācis ka Bordāna 2013.gadā ieceltā Paidere Uzņēmumu reģistrā reģistrē datos kādu vien informāciju vajag mērglim. Ja paskatās vēsturē Mērgļa interviju 2012.gadā viņa nopirktajā bnn.lv viltus ziņu stročītāju kantorī, intervija angļu valodā, tad mērgļa plāns sagrābt Uzņēmumu reģistru bija skaidrs jau togad. Ar bordānistu rokām tas arī tika realizēts, tagad var manipulēt ar UR informāciju pēc mērgļa patikas. Kā šodien varam izlasīt ziņās, TV3 pamesta viltus ziņa, ka Lembergs esot ierakstīts UR datubāzē kā patieso labumu guvējs 5 firmās! Tā kā UR datubāze jau kopš 2001.gada Komerclikuma ir 100% datorizēta sistēma, visi ieraksti elektroniski faili, tāpat kā Tieslietu ministrijas Zemesgrāmatas, tad taisnība ir tam, kas ir šīs datubāzes priekšnieks un var manipulēt ar elektronisko informāciju tajā. No krievu parunas: ja načaļņik, ti durak; ti načaļņik, ja durak.

Atbildēt

he he

30.08.2019. 23:16

Dabā viss ir līdzsvarā - Visaugstākais kādam zagtas mantas lielīpašniekam atsūtījis līdzvērtīgu mantas glabātāju ...

Atbildēt

Tieša runa

30.08.2019. 22:01

Lūdzu uzaicināt Kalndreieru uz TV , lai atbild uz siem 11 loģiskajiem jautājumiem !

Atbildēt

To Pietiek

30.08.2019. 21:40

»

PIETIEK

...


Liels paldies par atbildi.

Atbildēt

PIETIEK

30.08.2019. 19:56

»

To Pietiek

Vai jūs, lūzdzu, nevarētu pajautāt Saeimai ( kā jūs bieži darāt) šos jautājumus...Labprāt iespēju robežās atbildam uz visiem jautājumiem!

1. Kas ir atvilcis uz Latviju Meroni?

Meroni uz Latviju atvilka A. Lembergs no Venspils ar visu savu ģimeni. Atvilkšana patiesi, lai cik dīvaini tas nebūtu, notika ar ragaviņām. Meroni kungs Šveices Alpos bija nosalis un taisījās izlaist garu... Kā Pietiek Šveices policijā noskaidroja "uz karstām pēdām", Meroni kungu tur, trīs kilometru augstumā un ziemas apstākļos uzvilka viņa paša pieaugušie bērni, lai izbēgtu no kauna, jo Meroni kungu meklēja policija par noziegumu, kurš bija aprakstīts pat vietējā avīzē un teju no galvas visās detaļās zināja ikviens kantona iemītnieks. Meroni kungs, kā raksta "Shvabe Zeitungen" esot bijis ielauzies kādā desmit gadus pamestā Šveices bankas pagrabā un tur atlauzis vecu, sarūsējušu seifu, kad viņu pārsteidza kāds francūzis, kurš slēpojot bija nomaldījies un gatavojies pagrabā pārlaist nakti, pie viena par notikuši paziņojot policijai otrās dienas rītā. Kad policija beidzot ievāca visus pierādījumus, Meroni kungs slepeni jau bija atvilkts uz Latviju.

2. Kas to ir izvirzījis kā mantas glabātāju?

Pats A. Lembergs, kurš arī atvilka Meroni kungu uz Latviju, pats nevienam nezināmu testamentu rezultātā Meroni kungu izvirzīja par savas un citas, kādas apslēptas mantas glabātāju uz izdevīgiem līguma nosacījumiem. Skaidrības labad jāteic, ka līgums bija tikai latviešu valodā, bet tulka Meroni kungam nebija. Bet Saeimas atbildīgā komisija pašlaik izskata arī šo jautājumu. Pilnīga atbilde tiks sagatavota uz Ziemassvētkiem.

3. Kas viņu ir apstiprinājis?

Viņu apstiprināja Valsts prezidents un Saeima un ar vienbalsīgu balsojumu apstiprinot visus likumus, kas ļauj Meroni kungam kā migrantam sargāt A. Lemberga un minēto apslēpto mantu.


4. Kādi jautājumi viņam tika uzdoti pirms stāšanās šajā amatā?

Vēršam Jūsu uzmanību ka Likuma nepilnības neprasa uzdot tieši šādus jautājumus mantas sargātājam, jautājot, vai viņš zin, kas viņam no kā jāsargā. Kāpēc tas tā ir? Ir vienkāršs izskaidrojums - neviens nekad nezin, kuram ir konkrēts nodoms zagt, kādā apmērā un kad.


5. Kas ir atbildīgs par šo iecelšanu?

Lai nebūtu vienkārša atrakstīšanās, šis jautājums būtu adresējams vispārējam prokuroram Kalndreijera kungam, pret kuru uzsākta atlaišanas procedūra. Tādēļ droši zināms, ka, ja Kalndreijera kungu atlaidīs, noslēpumu viņš paņems sev līdzi kapā.


6. Kāda atbildība viņam draud par miljonu nozagšanu vai viņš vispār ne par ko neatbild, kaut arī "pieskata" miljonus?

Te atkal jautājums vispārīgajam prokuroram Kalndreijera kungam, kurš pamatoti uzskata, ka nozagšanas fakts ir jāpierāda jautātājam pašam.


7. Kāpēc viņam ir ļauts gadiem piesavināties Latvijas naudu?

Saeimei un AT, Satversmes tiesai šai jautājumā domas nedalās. Par pieskatīšanu pienākas atalgojums, kura lielums var būt komercnoslēpums.


8. Kāpēc viņš būtībā nekad netika kontrolēts?

Šis apgalvojums neatbilst patiesībai. Meroni kungs visu laiku tika un tiek kontrolēts. Operatīvi tas notiek pilnīgi ar ikvienu migrantu Latvijas teritorijā.


9. Kā var uzticēt kaut kādam iepriekš nezināmam ārzemniekam šādu funkciju?

Tas ir jautājums pašam A. Lemberga kungam. Šo jautājumu varat viņam adresēt caur Saeimas kanceleju, kura Jūsu vēstuli nosūtīs pareizajam adresātam.

10. Kāpēc viņš netiek saukts pie kriminālatbildības?

Lai sauktu pie kriminālatbildības, jābūt nozieguma sastāvam. Līdz šim no Šveices atvilktais sargs neko nav pārkāpis. Nav sodīts arī administratīvi, kas liecina par pretējo - Meroni kungs rūpīgi ievēro un pārzin pilnīgi visu LR likumdošanu tā, kā ikviens Latvijas iedzīvotājs.

11. Kas viņu Latvijā "nosedz"?

Tas jau ir noskaidrots. Tomēr tā ir ierobežotas piejamības informācija, kas iegūstama vienkāršas procedūras laikā, Jums ar šo konkrēto jautājumu jāvēršas SAB iestādē un jālūdz Jums piešķirt trešās pakāpes pielaidi valsts noslēpumiem, samaksājot Saeimas kancelejā attiecīgo nodevu.

Atbildēt

zaļais ogļracis

30.08.2019. 19:53

Nu pamēģiniet iestāstīt,ka Aivars L. šeit nav nekā iesaistīts un neko neziba.

Atbildēt

To Pietiek

30.08.2019. 18:03

Vai jūs, lūzdzu, nevarētu pajautāt Saeimai ( kā jūs bieži darāt) šos jautājumus?

1. Kas ir atvilcis uz Latviju Meroni?
2. Kas to ir izvirzījis kā mantas glabātāju?
3. Kas viņu ir apstiprinājis?
4. Kādi jautājumi viņam tika uzdoti pirms stāšanās šajā amatā?
5. Kas ir atbildīgs par šo iecelšanu?
6. Kāda atbildība viņam draud par miljonu nozagšanu vai viņš vispār ne par ko neatbild, kaut arī "pieskata" miljonus?
7. Kāpēc viņam ir ļauts gadiem piesavināties Latvijas naudu?
8. Kāpēc viņš būtībā nekad netika kontrolēts?
9. Kā var uzticēt kaut kādam iepriekš nezināmam ārzemniekam šādu funkciju?

10. Kāpēc viņš netiek saukts pie kriminālatbildības?

11. Kas viņu Latvijā "nosedz"?

Paldies!

Atbildēt

Kur tad stāsts

30.08.2019. 17:28

»

lauķis

Stāsts ir par varas un varnešu aizsardzību,par tautas paverdzināšanu


par Šveices bankas augļotājiem?

Atbildēt

Latvānija nav tiesiska valsts

30.08.2019. 15:36

»

Pilsonis

Normālā valstī viņi visi, kopā ar tiesnešiem, jau sen tiktu apcietināti līdz apstākļu noskaidrošanai


Latvānijā prokuroriem un tiesnešiem likumi nav rakstīti. Korumpētības midzenis !

Atbildēt

Pilsonis

30.08.2019. 15:15

»

joske

JURIS JURIS & CO


Normālā valstī viņi visi, kopā ar tiesnešiem, jau sen tiktu apcietināti līdz apstākļu noskaidrošanai

Atbildēt

bet

30.08.2019. 11:59

evīzijas trīs lielāko Latvijas ostu pārvaldīšanai izveidotajās valsts pārvaldes iestādēs – Ventspils brīvostas pārvaldē, Rīgas brīvostas pārvaldē un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldē.

Visās minētajās iestādēs tika konstatēta labas pārvaldības principiem neatbilstoša rīcība – pārvaldāmās teritorijas attīstības pavirša plānošana, slikta plānu realizācija, slikta līgumu slēgšanas prakse un komersantu uzņemto saistību izpildes kontrole, kā arī slikta finanšu līdzekļu iekasēšana un vēl sliktāka to izlietošana.

Revīzijas arī sniedza skaidrojumu, kāpēc Latvijas lielākajās ostās pārvaldība ir šādā stāvoklī – pārvaldītāji ir piemirsuši, ka ostas ir visas tautas īpašums, kam jākalpo sabiedrības attīstībai

Atbildēt

kukaracha

30.08.2019. 11:53

Spīgulis & Kukainis. Varetu latvijai paskaidrot kapec ostas nepieder latviesiem

Atbildēt

Ribentrop

30.08.2019. 11:48

23.augusta ligumui- speka esoshi! !!

Atbildēt

ha-ha

30.08.2019. 11:33

Ļaujam izlaupīt lembergiem un CO,kādēļ gan sliktāki ir tie,kuri laupa salaupīto,pret ko iebilst laupītāju preses dienesti,dezinformejot tautu?

Atbildēt

Hahaha

30.08.2019. 10:46

»

haha

Varbūt, ka patiesībā ir tā, ka viens te ir sarakstījis pilnīgas glupības un ka cepšanās ir par klajiem izdomājumiem, kam nav nekāda sakara ar patiesību


Diemžēl, bet patiesība ir daudz skarbāka. Tranzīta uzņēmumi, kuru vērtība pirms 10 gadiem bija tuvu pusmiljardam eiro, ir pilnībā izlaupīti.

Atbildēt

haha

30.08.2019. 10:25

Varbūt, ka patiesībā ir tā, ka viens te ir sarakstījis pilnīgas glupības un ka cepšanās ir par klajiem izdomājumiem, kam nav nekāda sakara ar patiesību?

Atbildēt

Aksels

30.08.2019. 10:12

Un mēs vēl brīnāmies, kāpēc esam tik nabagi, lai gan sliņķi un patoloģiski muļķi arī neesam...

Atbildēt

paklau

30.08.2019. 09:35

es gribētu zinot tā varoņa vārdu, kas to arestēto mantu nodeva tam afēristam. jābūt taču kaut kādam lēmumam. tad es vēl gribētu zināt, kāpēc tas kungs JOPROJĀM IR LATVIJAS VALSTS NOZĪMĒTS ARESTĒTĀS MANTAS GLABĀTĀJS

Atbildēt

lauķis

30.08.2019. 08:43

»

kode

Turpiniet tik bruņoties, rīkot militāras mācības. Tikmēr valsti izlaupa


Stāsts ir par varas un varnešu aizsardzību,par tautas paverdzināšanu.

Atbildēt

kode

30.08.2019. 08:13

Turpiniet tik bruņoties, rīkot militāras mācības. Tikmēr valsti izlaupa.
Par kādu aizsardzību mēs runājam?

Atbildēt

Fēlis

30.08.2019. 06:53

Tā vien liekas, ka mūsu tiesībsargi vienkārši ņirgājas par tautu, ļaujot šeftēties šitādiem pideriem. Reiz taču bija jānoplūst informācijai, kas tieši augšās piesedz šito bezkaunīgo mērgli un par kādiem pīrāgiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

Foto2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums” [1] (likumprojekts), ar kuru ir plānots aizstāt pašreizējo Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu [2]. Iepazīstoties ar likumprojektu, nākas secināt, ka tiesnešu atalgojums pēc būtības nav mainīts, jo tas saglabāts līdzšinējā apmērā. Diemžēl izpildvaras ierēdņi ir meklējuši un atraduši iespējas, kā palielināt atalgojumu ierēdņiem, pilnībā ignorējot tiesu varu, proti, gan tiesnešus, gan arī tiesu darbiniekus.
Lasīt visu...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

Pēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca...

Foto

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

Aicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām...

Foto

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

Katru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni...

Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...