Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

reptilis

31.08.2019. 21:45

»

PIETIEK

...


Smagi:)))))))

Atbildēt

Mikado

31.08.2019. 08:41

»

he he

Dabā viss ir līdzsvarā - Visaugstākais kādam zagtas mantas lielīpašniekam atsūtījis līdzvērtīgu mantas glabātāju


Jap. Kaut kā nespēju just līdzi lielīpašnieka problēmām. Un neticu, ka Latvijas valsts ekonomika zaudē, bet būtu baigi ieguvusi, ja lielīpašnieks tagad ar to naudu un mantu operētu.

Atbildēt

Kristaos Ziemelis

31.08.2019. 01:56

Kas par iršanu. Paskatieties cik pats Lembergs ir "sapelnījis"!!! Ar ko Lembergs ir labāks par Meroni. Latvija ir cūkas un aitas. Aitas ievēl cūkas. Aitu uzmanību novērš no fundamentālām lietām konstruējot ilūziju pasauli!

Atbildēt

Otrs Pilsonis

31.08.2019. 00:42

»

Fēlis

Tā vien liekas, ka mūsu tiesībsargi vienkārši ņirgājas par tautu, ļaujot šeftēties šitādiem pideriem. Reiz taču bija jānoplūst informācijai, kas tieši augšās piesedz šito bezkaunīgo mērgli un par kādiem pīrāgiem


Mērglis ar viņa apmaksātiem maitasputniem orgānos šobrīd jau pavisam nekaunīgs palicis, panācis ka Bordāna 2013.gadā ieceltā Paidere Uzņēmumu reģistrā reģistrē datos kādu vien informāciju vajag mērglim. Ja paskatās vēsturē Mērgļa interviju 2012.gadā viņa nopirktajā bnn.lv viltus ziņu stročītāju kantorī, intervija angļu valodā, tad mērgļa plāns sagrābt Uzņēmumu reģistru bija skaidrs jau togad. Ar bordānistu rokām tas arī tika realizēts, tagad var manipulēt ar UR informāciju pēc mērgļa patikas. Kā šodien varam izlasīt ziņās, TV3 pamesta viltus ziņa, ka Lembergs esot ierakstīts UR datubāzē kā patieso labumu guvējs 5 firmās! Tā kā UR datubāze jau kopš 2001.gada Komerclikuma ir 100% datorizēta sistēma, visi ieraksti elektroniski faili, tāpat kā Tieslietu ministrijas Zemesgrāmatas, tad taisnība ir tam, kas ir šīs datubāzes priekšnieks un var manipulēt ar elektronisko informāciju tajā. No krievu parunas: ja načaļņik, ti durak; ti načaļņik, ja durak.

Atbildēt

he he

30.08.2019. 23:16

Dabā viss ir līdzsvarā - Visaugstākais kādam zagtas mantas lielīpašniekam atsūtījis līdzvērtīgu mantas glabātāju ...

Atbildēt

Tieša runa

30.08.2019. 22:01

Lūdzu uzaicināt Kalndreieru uz TV , lai atbild uz siem 11 loģiskajiem jautājumiem !

Atbildēt

To Pietiek

30.08.2019. 21:40

»

PIETIEK

...


Liels paldies par atbildi.

Atbildēt

PIETIEK

30.08.2019. 19:56

»

To Pietiek

Vai jūs, lūzdzu, nevarētu pajautāt Saeimai ( kā jūs bieži darāt) šos jautājumus...Labprāt iespēju robežās atbildam uz visiem jautājumiem!

1. Kas ir atvilcis uz Latviju Meroni?

Meroni uz Latviju atvilka A. Lembergs no Venspils ar visu savu ģimeni. Atvilkšana patiesi, lai cik dīvaini tas nebūtu, notika ar ragaviņām. Meroni kungs Šveices Alpos bija nosalis un taisījās izlaist garu... Kā Pietiek Šveices policijā noskaidroja "uz karstām pēdām", Meroni kungu tur, trīs kilometru augstumā un ziemas apstākļos uzvilka viņa paša pieaugušie bērni, lai izbēgtu no kauna, jo Meroni kungu meklēja policija par noziegumu, kurš bija aprakstīts pat vietējā avīzē un teju no galvas visās detaļās zināja ikviens kantona iemītnieks. Meroni kungs, kā raksta "Shvabe Zeitungen" esot bijis ielauzies kādā desmit gadus pamestā Šveices bankas pagrabā un tur atlauzis vecu, sarūsējušu seifu, kad viņu pārsteidza kāds francūzis, kurš slēpojot bija nomaldījies un gatavojies pagrabā pārlaist nakti, pie viena par notikuši paziņojot policijai otrās dienas rītā. Kad policija beidzot ievāca visus pierādījumus, Meroni kungs slepeni jau bija atvilkts uz Latviju.

2. Kas to ir izvirzījis kā mantas glabātāju?

Pats A. Lembergs, kurš arī atvilka Meroni kungu uz Latviju, pats nevienam nezināmu testamentu rezultātā Meroni kungu izvirzīja par savas un citas, kādas apslēptas mantas glabātāju uz izdevīgiem līguma nosacījumiem. Skaidrības labad jāteic, ka līgums bija tikai latviešu valodā, bet tulka Meroni kungam nebija. Bet Saeimas atbildīgā komisija pašlaik izskata arī šo jautājumu. Pilnīga atbilde tiks sagatavota uz Ziemassvētkiem.

3. Kas viņu ir apstiprinājis?

Viņu apstiprināja Valsts prezidents un Saeima un ar vienbalsīgu balsojumu apstiprinot visus likumus, kas ļauj Meroni kungam kā migrantam sargāt A. Lemberga un minēto apslēpto mantu.


4. Kādi jautājumi viņam tika uzdoti pirms stāšanās šajā amatā?

Vēršam Jūsu uzmanību ka Likuma nepilnības neprasa uzdot tieši šādus jautājumus mantas sargātājam, jautājot, vai viņš zin, kas viņam no kā jāsargā. Kāpēc tas tā ir? Ir vienkāršs izskaidrojums - neviens nekad nezin, kuram ir konkrēts nodoms zagt, kādā apmērā un kad.


5. Kas ir atbildīgs par šo iecelšanu?

Lai nebūtu vienkārša atrakstīšanās, šis jautājums būtu adresējams vispārējam prokuroram Kalndreijera kungam, pret kuru uzsākta atlaišanas procedūra. Tādēļ droši zināms, ka, ja Kalndreijera kungu atlaidīs, noslēpumu viņš paņems sev līdzi kapā.


6. Kāda atbildība viņam draud par miljonu nozagšanu vai viņš vispār ne par ko neatbild, kaut arī "pieskata" miljonus?

Te atkal jautājums vispārīgajam prokuroram Kalndreijera kungam, kurš pamatoti uzskata, ka nozagšanas fakts ir jāpierāda jautātājam pašam.


7. Kāpēc viņam ir ļauts gadiem piesavināties Latvijas naudu?

Saeimei un AT, Satversmes tiesai šai jautājumā domas nedalās. Par pieskatīšanu pienākas atalgojums, kura lielums var būt komercnoslēpums.


8. Kāpēc viņš būtībā nekad netika kontrolēts?

Šis apgalvojums neatbilst patiesībai. Meroni kungs visu laiku tika un tiek kontrolēts. Operatīvi tas notiek pilnīgi ar ikvienu migrantu Latvijas teritorijā.


9. Kā var uzticēt kaut kādam iepriekš nezināmam ārzemniekam šādu funkciju?

Tas ir jautājums pašam A. Lemberga kungam. Šo jautājumu varat viņam adresēt caur Saeimas kanceleju, kura Jūsu vēstuli nosūtīs pareizajam adresātam.

10. Kāpēc viņš netiek saukts pie kriminālatbildības?

Lai sauktu pie kriminālatbildības, jābūt nozieguma sastāvam. Līdz šim no Šveices atvilktais sargs neko nav pārkāpis. Nav sodīts arī administratīvi, kas liecina par pretējo - Meroni kungs rūpīgi ievēro un pārzin pilnīgi visu LR likumdošanu tā, kā ikviens Latvijas iedzīvotājs.

11. Kas viņu Latvijā "nosedz"?

Tas jau ir noskaidrots. Tomēr tā ir ierobežotas piejamības informācija, kas iegūstama vienkāršas procedūras laikā, Jums ar šo konkrēto jautājumu jāvēršas SAB iestādē un jālūdz Jums piešķirt trešās pakāpes pielaidi valsts noslēpumiem, samaksājot Saeimas kancelejā attiecīgo nodevu.

Atbildēt

zaļais ogļracis

30.08.2019. 19:53

Nu pamēģiniet iestāstīt,ka Aivars L. šeit nav nekā iesaistīts un neko neziba.

Atbildēt

To Pietiek

30.08.2019. 18:03

Vai jūs, lūzdzu, nevarētu pajautāt Saeimai ( kā jūs bieži darāt) šos jautājumus?

1. Kas ir atvilcis uz Latviju Meroni?
2. Kas to ir izvirzījis kā mantas glabātāju?
3. Kas viņu ir apstiprinājis?
4. Kādi jautājumi viņam tika uzdoti pirms stāšanās šajā amatā?
5. Kas ir atbildīgs par šo iecelšanu?
6. Kāda atbildība viņam draud par miljonu nozagšanu vai viņš vispār ne par ko neatbild, kaut arī "pieskata" miljonus?
7. Kāpēc viņam ir ļauts gadiem piesavināties Latvijas naudu?
8. Kāpēc viņš būtībā nekad netika kontrolēts?
9. Kā var uzticēt kaut kādam iepriekš nezināmam ārzemniekam šādu funkciju?

10. Kāpēc viņš netiek saukts pie kriminālatbildības?

11. Kas viņu Latvijā "nosedz"?

Paldies!

Atbildēt

Kur tad stāsts

30.08.2019. 17:28

»

lauķis

Stāsts ir par varas un varnešu aizsardzību,par tautas paverdzināšanu


par Šveices bankas augļotājiem?

Atbildēt

Latvānija nav tiesiska valsts

30.08.2019. 15:36

»

Pilsonis

Normālā valstī viņi visi, kopā ar tiesnešiem, jau sen tiktu apcietināti līdz apstākļu noskaidrošanai


Latvānijā prokuroriem un tiesnešiem likumi nav rakstīti. Korumpētības midzenis !

Atbildēt

Pilsonis

30.08.2019. 15:15

»

joske

JURIS JURIS & CO


Normālā valstī viņi visi, kopā ar tiesnešiem, jau sen tiktu apcietināti līdz apstākļu noskaidrošanai

Atbildēt

bet

30.08.2019. 11:59

evīzijas trīs lielāko Latvijas ostu pārvaldīšanai izveidotajās valsts pārvaldes iestādēs – Ventspils brīvostas pārvaldē, Rīgas brīvostas pārvaldē un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldē.

Visās minētajās iestādēs tika konstatēta labas pārvaldības principiem neatbilstoša rīcība – pārvaldāmās teritorijas attīstības pavirša plānošana, slikta plānu realizācija, slikta līgumu slēgšanas prakse un komersantu uzņemto saistību izpildes kontrole, kā arī slikta finanšu līdzekļu iekasēšana un vēl sliktāka to izlietošana.

Revīzijas arī sniedza skaidrojumu, kāpēc Latvijas lielākajās ostās pārvaldība ir šādā stāvoklī – pārvaldītāji ir piemirsuši, ka ostas ir visas tautas īpašums, kam jākalpo sabiedrības attīstībai

Atbildēt

kukaracha

30.08.2019. 11:53

Spīgulis & Kukainis. Varetu latvijai paskaidrot kapec ostas nepieder latviesiem

Atbildēt

Ribentrop

30.08.2019. 11:48

23.augusta ligumui- speka esoshi! !!

Atbildēt

ha-ha

30.08.2019. 11:33

Ļaujam izlaupīt lembergiem un CO,kādēļ gan sliktāki ir tie,kuri laupa salaupīto,pret ko iebilst laupītāju preses dienesti,dezinformejot tautu?

Atbildēt

Hahaha

30.08.2019. 10:46

»

haha

Varbūt, ka patiesībā ir tā, ka viens te ir sarakstījis pilnīgas glupības un ka cepšanās ir par klajiem izdomājumiem, kam nav nekāda sakara ar patiesību


Diemžēl, bet patiesība ir daudz skarbāka. Tranzīta uzņēmumi, kuru vērtība pirms 10 gadiem bija tuvu pusmiljardam eiro, ir pilnībā izlaupīti.

Atbildēt

haha

30.08.2019. 10:25

Varbūt, ka patiesībā ir tā, ka viens te ir sarakstījis pilnīgas glupības un ka cepšanās ir par klajiem izdomājumiem, kam nav nekāda sakara ar patiesību?

Atbildēt

Aksels

30.08.2019. 10:12

Un mēs vēl brīnāmies, kāpēc esam tik nabagi, lai gan sliņķi un patoloģiski muļķi arī neesam...

Atbildēt

paklau

30.08.2019. 09:35

es gribētu zinot tā varoņa vārdu, kas to arestēto mantu nodeva tam afēristam. jābūt taču kaut kādam lēmumam. tad es vēl gribētu zināt, kāpēc tas kungs JOPROJĀM IR LATVIJAS VALSTS NOZĪMĒTS ARESTĒTĀS MANTAS GLABĀTĀJS

Atbildēt

lauķis

30.08.2019. 08:43

»

kode

Turpiniet tik bruņoties, rīkot militāras mācības. Tikmēr valsti izlaupa


Stāsts ir par varas un varnešu aizsardzību,par tautas paverdzināšanu.

Atbildēt

kode

30.08.2019. 08:13

Turpiniet tik bruņoties, rīkot militāras mācības. Tikmēr valsti izlaupa.
Par kādu aizsardzību mēs runājam?

Atbildēt

Fēlis

30.08.2019. 06:53

Tā vien liekas, ka mūsu tiesībsargi vienkārši ņirgājas par tautu, ļaujot šeftēties šitādiem pideriem. Reiz taču bija jānoplūst informācijai, kas tieši augšās piesedz šito bezkaunīgo mērgli un par kādiem pīrāgiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...