Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

reptilis

31.08.2019. 20:45

»

PIETIEK

...


Smagi:)))))))

Atbildēt

Mikado

31.08.2019. 07:41

»

he he

Dabā viss ir līdzsvarā - Visaugstākais kādam zagtas mantas lielīpašniekam atsūtījis līdzvērtīgu mantas glabātāju


Jap. Kaut kā nespēju just līdzi lielīpašnieka problēmām. Un neticu, ka Latvijas valsts ekonomika zaudē, bet būtu baigi ieguvusi, ja lielīpašnieks tagad ar to naudu un mantu operētu.

Atbildēt

Kristaos Ziemelis

31.08.2019. 00:56

Kas par iršanu. Paskatieties cik pats Lembergs ir "sapelnījis"!!! Ar ko Lembergs ir labāks par Meroni. Latvija ir cūkas un aitas. Aitas ievēl cūkas. Aitu uzmanību novērš no fundamentālām lietām konstruējot ilūziju pasauli!

Atbildēt

Otrs Pilsonis

30.08.2019. 23:42

»

Fēlis

Tā vien liekas, ka mūsu tiesībsargi vienkārši ņirgājas par tautu, ļaujot šeftēties šitādiem pideriem. Reiz taču bija jānoplūst informācijai, kas tieši augšās piesedz šito bezkaunīgo mērgli un par kādiem pīrāgiem


Mērglis ar viņa apmaksātiem maitasputniem orgānos šobrīd jau pavisam nekaunīgs palicis, panācis ka Bordāna 2013.gadā ieceltā Paidere Uzņēmumu reģistrā reģistrē datos kādu vien informāciju vajag mērglim. Ja paskatās vēsturē Mērgļa interviju 2012.gadā viņa nopirktajā bnn.lv viltus ziņu stročītāju kantorī, intervija angļu valodā, tad mērgļa plāns sagrābt Uzņēmumu reģistru bija skaidrs jau togad. Ar bordānistu rokām tas arī tika realizēts, tagad var manipulēt ar UR informāciju pēc mērgļa patikas. Kā šodien varam izlasīt ziņās, TV3 pamesta viltus ziņa, ka Lembergs esot ierakstīts UR datubāzē kā patieso labumu guvējs 5 firmās! Tā kā UR datubāze jau kopš 2001.gada Komerclikuma ir 100% datorizēta sistēma, visi ieraksti elektroniski faili, tāpat kā Tieslietu ministrijas Zemesgrāmatas, tad taisnība ir tam, kas ir šīs datubāzes priekšnieks un var manipulēt ar elektronisko informāciju tajā. No krievu parunas: ja načaļņik, ti durak; ti načaļņik, ja durak.

Atbildēt

he he

30.08.2019. 22:16

Dabā viss ir līdzsvarā - Visaugstākais kādam zagtas mantas lielīpašniekam atsūtījis līdzvērtīgu mantas glabātāju ...

Atbildēt

Tieša runa

30.08.2019. 21:01

Lūdzu uzaicināt Kalndreieru uz TV , lai atbild uz siem 11 loģiskajiem jautājumiem !

Atbildēt

To Pietiek

30.08.2019. 20:40

»

PIETIEK

...


Liels paldies par atbildi.

Atbildēt

PIETIEK

30.08.2019. 18:56

»

To Pietiek

Vai jūs, lūzdzu, nevarētu pajautāt Saeimai ( kā jūs bieži darāt) šos jautājumus...Labprāt iespēju robežās atbildam uz visiem jautājumiem!

1. Kas ir atvilcis uz Latviju Meroni?

Meroni uz Latviju atvilka A. Lembergs no Venspils ar visu savu ģimeni. Atvilkšana patiesi, lai cik dīvaini tas nebūtu, notika ar ragaviņām. Meroni kungs Šveices Alpos bija nosalis un taisījās izlaist garu... Kā Pietiek Šveices policijā noskaidroja "uz karstām pēdām", Meroni kungu tur, trīs kilometru augstumā un ziemas apstākļos uzvilka viņa paša pieaugušie bērni, lai izbēgtu no kauna, jo Meroni kungu meklēja policija par noziegumu, kurš bija aprakstīts pat vietējā avīzē un teju no galvas visās detaļās zināja ikviens kantona iemītnieks. Meroni kungs, kā raksta "Shvabe Zeitungen" esot bijis ielauzies kādā desmit gadus pamestā Šveices bankas pagrabā un tur atlauzis vecu, sarūsējušu seifu, kad viņu pārsteidza kāds francūzis, kurš slēpojot bija nomaldījies un gatavojies pagrabā pārlaist nakti, pie viena par notikuši paziņojot policijai otrās dienas rītā. Kad policija beidzot ievāca visus pierādījumus, Meroni kungs slepeni jau bija atvilkts uz Latviju.

2. Kas to ir izvirzījis kā mantas glabātāju?

Pats A. Lembergs, kurš arī atvilka Meroni kungu uz Latviju, pats nevienam nezināmu testamentu rezultātā Meroni kungu izvirzīja par savas un citas, kādas apslēptas mantas glabātāju uz izdevīgiem līguma nosacījumiem. Skaidrības labad jāteic, ka līgums bija tikai latviešu valodā, bet tulka Meroni kungam nebija. Bet Saeimas atbildīgā komisija pašlaik izskata arī šo jautājumu. Pilnīga atbilde tiks sagatavota uz Ziemassvētkiem.

3. Kas viņu ir apstiprinājis?

Viņu apstiprināja Valsts prezidents un Saeima un ar vienbalsīgu balsojumu apstiprinot visus likumus, kas ļauj Meroni kungam kā migrantam sargāt A. Lemberga un minēto apslēpto mantu.


4. Kādi jautājumi viņam tika uzdoti pirms stāšanās šajā amatā?

Vēršam Jūsu uzmanību ka Likuma nepilnības neprasa uzdot tieši šādus jautājumus mantas sargātājam, jautājot, vai viņš zin, kas viņam no kā jāsargā. Kāpēc tas tā ir? Ir vienkāršs izskaidrojums - neviens nekad nezin, kuram ir konkrēts nodoms zagt, kādā apmērā un kad.


5. Kas ir atbildīgs par šo iecelšanu?

Lai nebūtu vienkārša atrakstīšanās, šis jautājums būtu adresējams vispārējam prokuroram Kalndreijera kungam, pret kuru uzsākta atlaišanas procedūra. Tādēļ droši zināms, ka, ja Kalndreijera kungu atlaidīs, noslēpumu viņš paņems sev līdzi kapā.


6. Kāda atbildība viņam draud par miljonu nozagšanu vai viņš vispār ne par ko neatbild, kaut arī "pieskata" miljonus?

Te atkal jautājums vispārīgajam prokuroram Kalndreijera kungam, kurš pamatoti uzskata, ka nozagšanas fakts ir jāpierāda jautātājam pašam.


7. Kāpēc viņam ir ļauts gadiem piesavināties Latvijas naudu?

Saeimei un AT, Satversmes tiesai šai jautājumā domas nedalās. Par pieskatīšanu pienākas atalgojums, kura lielums var būt komercnoslēpums.


8. Kāpēc viņš būtībā nekad netika kontrolēts?

Šis apgalvojums neatbilst patiesībai. Meroni kungs visu laiku tika un tiek kontrolēts. Operatīvi tas notiek pilnīgi ar ikvienu migrantu Latvijas teritorijā.


9. Kā var uzticēt kaut kādam iepriekš nezināmam ārzemniekam šādu funkciju?

Tas ir jautājums pašam A. Lemberga kungam. Šo jautājumu varat viņam adresēt caur Saeimas kanceleju, kura Jūsu vēstuli nosūtīs pareizajam adresātam.

10. Kāpēc viņš netiek saukts pie kriminālatbildības?

Lai sauktu pie kriminālatbildības, jābūt nozieguma sastāvam. Līdz šim no Šveices atvilktais sargs neko nav pārkāpis. Nav sodīts arī administratīvi, kas liecina par pretējo - Meroni kungs rūpīgi ievēro un pārzin pilnīgi visu LR likumdošanu tā, kā ikviens Latvijas iedzīvotājs.

11. Kas viņu Latvijā "nosedz"?

Tas jau ir noskaidrots. Tomēr tā ir ierobežotas piejamības informācija, kas iegūstama vienkāršas procedūras laikā, Jums ar šo konkrēto jautājumu jāvēršas SAB iestādē un jālūdz Jums piešķirt trešās pakāpes pielaidi valsts noslēpumiem, samaksājot Saeimas kancelejā attiecīgo nodevu.

Atbildēt

zaļais ogļracis

30.08.2019. 18:53

Nu pamēģiniet iestāstīt,ka Aivars L. šeit nav nekā iesaistīts un neko neziba.

Atbildēt

To Pietiek

30.08.2019. 17:03

Vai jūs, lūzdzu, nevarētu pajautāt Saeimai ( kā jūs bieži darāt) šos jautājumus?

1. Kas ir atvilcis uz Latviju Meroni?
2. Kas to ir izvirzījis kā mantas glabātāju?
3. Kas viņu ir apstiprinājis?
4. Kādi jautājumi viņam tika uzdoti pirms stāšanās šajā amatā?
5. Kas ir atbildīgs par šo iecelšanu?
6. Kāda atbildība viņam draud par miljonu nozagšanu vai viņš vispār ne par ko neatbild, kaut arī "pieskata" miljonus?
7. Kāpēc viņam ir ļauts gadiem piesavināties Latvijas naudu?
8. Kāpēc viņš būtībā nekad netika kontrolēts?
9. Kā var uzticēt kaut kādam iepriekš nezināmam ārzemniekam šādu funkciju?

10. Kāpēc viņš netiek saukts pie kriminālatbildības?

11. Kas viņu Latvijā "nosedz"?

Paldies!

Atbildēt

Kur tad stāsts

30.08.2019. 16:28

»

lauķis

Stāsts ir par varas un varnešu aizsardzību,par tautas paverdzināšanu


par Šveices bankas augļotājiem?

Atbildēt

Latvānija nav tiesiska valsts

30.08.2019. 14:36

»

Pilsonis

Normālā valstī viņi visi, kopā ar tiesnešiem, jau sen tiktu apcietināti līdz apstākļu noskaidrošanai


Latvānijā prokuroriem un tiesnešiem likumi nav rakstīti. Korumpētības midzenis !

Atbildēt

Pilsonis

30.08.2019. 14:15

»

joske

JURIS JURIS & CO


Normālā valstī viņi visi, kopā ar tiesnešiem, jau sen tiktu apcietināti līdz apstākļu noskaidrošanai

Atbildēt

bet

30.08.2019. 10:59

evīzijas trīs lielāko Latvijas ostu pārvaldīšanai izveidotajās valsts pārvaldes iestādēs – Ventspils brīvostas pārvaldē, Rīgas brīvostas pārvaldē un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldē.

Visās minētajās iestādēs tika konstatēta labas pārvaldības principiem neatbilstoša rīcība – pārvaldāmās teritorijas attīstības pavirša plānošana, slikta plānu realizācija, slikta līgumu slēgšanas prakse un komersantu uzņemto saistību izpildes kontrole, kā arī slikta finanšu līdzekļu iekasēšana un vēl sliktāka to izlietošana.

Revīzijas arī sniedza skaidrojumu, kāpēc Latvijas lielākajās ostās pārvaldība ir šādā stāvoklī – pārvaldītāji ir piemirsuši, ka ostas ir visas tautas īpašums, kam jākalpo sabiedrības attīstībai

Atbildēt

kukaracha

30.08.2019. 10:53

Spīgulis & Kukainis. Varetu latvijai paskaidrot kapec ostas nepieder latviesiem

Atbildēt

Ribentrop

30.08.2019. 10:48

23.augusta ligumui- speka esoshi! !!

Atbildēt

ha-ha

30.08.2019. 10:33

Ļaujam izlaupīt lembergiem un CO,kādēļ gan sliktāki ir tie,kuri laupa salaupīto,pret ko iebilst laupītāju preses dienesti,dezinformejot tautu?

Atbildēt

Hahaha

30.08.2019. 09:46

»

haha

Varbūt, ka patiesībā ir tā, ka viens te ir sarakstījis pilnīgas glupības un ka cepšanās ir par klajiem izdomājumiem, kam nav nekāda sakara ar patiesību


Diemžēl, bet patiesība ir daudz skarbāka. Tranzīta uzņēmumi, kuru vērtība pirms 10 gadiem bija tuvu pusmiljardam eiro, ir pilnībā izlaupīti.

Atbildēt

haha

30.08.2019. 09:25

Varbūt, ka patiesībā ir tā, ka viens te ir sarakstījis pilnīgas glupības un ka cepšanās ir par klajiem izdomājumiem, kam nav nekāda sakara ar patiesību?

Atbildēt

Aksels

30.08.2019. 09:12

Un mēs vēl brīnāmies, kāpēc esam tik nabagi, lai gan sliņķi un patoloģiski muļķi arī neesam...

Atbildēt

paklau

30.08.2019. 08:35

es gribētu zinot tā varoņa vārdu, kas to arestēto mantu nodeva tam afēristam. jābūt taču kaut kādam lēmumam. tad es vēl gribētu zināt, kāpēc tas kungs JOPROJĀM IR LATVIJAS VALSTS NOZĪMĒTS ARESTĒTĀS MANTAS GLABĀTĀJS

Atbildēt

lauķis

30.08.2019. 07:43

»

kode

Turpiniet tik bruņoties, rīkot militāras mācības. Tikmēr valsti izlaupa


Stāsts ir par varas un varnešu aizsardzību,par tautas paverdzināšanu.

Atbildēt

kode

30.08.2019. 07:13

Turpiniet tik bruņoties, rīkot militāras mācības. Tikmēr valsti izlaupa.
Par kādu aizsardzību mēs runājam?

Atbildēt

Fēlis

30.08.2019. 05:53

Tā vien liekas, ka mūsu tiesībsargi vienkārši ņirgājas par tautu, ļaujot šeftēties šitādiem pideriem. Reiz taču bija jānoplūst informācijai, kas tieši augšās piesedz šito bezkaunīgo mērgli un par kādiem pīrāgiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...