Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Domā pozitīvi

Andris Upenieks
03.02.2018.
Komentāri (40)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

joske

06.02.2018. 11:21

»

Raitis

Pareizi, ka lika atdot zemi bagātajiem atpakaļ. Vai kalps to zemi bija nopelnījis? Vai viņš zināja ko ar to darīt? Vēl droši vien iedalīja to zemi, kuras saimnieks, kalpa "nostučīts", tika uz Sibīriju izsūtīts


Tagadējie sarkanbaroniskie zemnieki īstenībā ir ubagi ar lielu maisu,kur savākt dāsnos nodokļu maksātāju ziedojumus,ES fondus,bet dalītāji ir tādi paši sarkanie baroni ar lielkangarisku pagātni un nākotni.Tik liela apjoma korupcija pie mums kļūst par likumīgu un ir viena līmenī ar 3a un lūsiņu izdarībām.

Atbildēt

Uldis

06.02.2018. 09:34

»

Gribētu dzirdēt atbildi

Kurš spēks Latvijā ir tik ietekmīgs, ka pilnībā aizliedzis VISIEM žurnālistiem rakstīt par konkrētiem čekas upuriem 70.tajos un 80.tajos gados? Kur tad ir paslēpies tik izdaudzinātais žurnālistu "godīgums


Vienotības, SC un JKP saimnieks, pasaulē lielākais teroristu, slepkavu, narkotiku, ieroču un cilvēku kontrabandistu, Vairoga un Zobena, ordenis.

Atbildēt

solī

05.02.2018. 22:07

raksta jēga tāda miglaina, nekā jauna, tikai piemeklēti citi vārdi.

Atbildēt

Gribētu dzirdēt atbildi

05.02.2018. 20:57

Kurš spēks Latvijā ir tik ietekmīgs, ka pilnībā aizliedzis VISIEM žurnālistiem rakstīt par konkrētiem čekas upuriem 70.tajos un 80.tajos gados? Kur tad ir paslēpies tik izdaudzinātais žurnālistu "godīgums"?

Atbildēt

Uldis

05.02.2018. 20:01

»

diemžēl

mana planšete neņēma ieteikto video pretī...


Vēl sliktāk, kā pie Staļina bija tikai Mao Ķīnā, Pol Pota Kambodžā un Kima Korejā, kur arī cilvēkus nogalināja tikai prieka pēc. Ja cilvēkam ir iespējas pamest valsti un viņš drīkst pelnīt, tad viņa dzīve ir nesalīdzināmi labāka, kā bija vēlīnā PSRS, tāpēc par Trešo reihu es uzskatu, ka tur bija sociālisms ar cilvēka seju.

Atbildēt

zināja

05.02.2018. 16:52

»

Raitis

Pareizi, ka lika atdot zemi bagātajiem atpakaļ. Vai kalps to zemi bija nopelnījis? Vai viņš zināja ko ar to darīt? Vēl droši vien iedalīja to zemi, kuras saimnieks, kalpa "nostučīts", tika uz Sibīriju izsūtīts


gan, zemnieki, ko ar zemi darīt :)
Pavasarī apsēja, uz rudens pusi bija jādod zemi atpakaļ. Daži saimnieki atļāva kalpiem pašiem novākt sev tos laukus, ko bija apsējuši.

Atbildēt

Raitis

05.02.2018. 16:01

»

ir

sajukums jēdzienos. Hitlerieši patiesībā nebija nekādi nacionālsociālisti, drīzāk kolonizatori...


Pareizi, ka lika atdot zemi bagātajiem atpakaļ. Vai kalps to zemi bija nopelnījis? Vai viņš zināja ko ar to darīt? Vēl droši vien iedalīja to zemi, kuras saimnieks, kalpa "nostučīts", tika uz Sibīriju izsūtīts.

Atbildēt

diemžēl

05.02.2018. 14:59

»

Uldis

Es to, atšķirībā no Staļina atjaunotās dzimtbūšanas, nosauktu par sociālismu ar cilvēcisku seju, kaut vai tikai viena apstākļa dēļ, attieksmē pret bāreņiem


mana planšete neņēma ieteikto video pretī.
Nedomājiet, ka es atbalstu staļinismu, tur bija daudz nelāgu izpausmju, arī rakstā paustais ārējais pozitīvisms (filmas, grāmatas par darba uzvarām) vienā laikā ar čekas izrēķināšanos.
Propaganda ir viens, bet aculiecinieku stāsti dod pilnīgāku ieskatu. Jūs sakāt - rūpes par bāreņiem... Bet manu vecmammu, kurai bija mazi bērni un pati bija slima, iespundēja pagrabā, jo viņa nebija izgājusi darbā. Kad bērni skatījās pa pagraba lodziņu, kur ir mamma, šucmanis viņus spēra ar kāju nost.Stāsts beidzās ar to, ka kāda radiniece, kas strādāja par medmāsu, gāja pie vāciešiem runāt un gūstekni atbrīvoja.
Līdz8gs stāsts dzirdēts par pēckara laiku, kad sievietei ar mazu bērnu neļāva palikt mājās, bērns viens bija gan zàles saēdies, gan kāju izmežģījis ar sekām uz mūžu.

Atbildēt

Uldis

05.02.2018. 01:51

»

ir

sajukums jēdzienos. Hitlerieši patiesībā nebija nekādi nacionālsociālisti, drīzāk kolonizatori...


Es to, atšķirībā no Staļina atjaunotās dzimtbūšanas, nosauktu par sociālismu ar cilvēcisku seju, kaut vai tikai viena apstākļa dēļ, attieksmē pret bāreņiem.
Atņemt uz sadalīt: https://www.youtube.com/watch?v=56wY1APX8-c Vai atpazini sevi?

Atbildēt

a vot

04.02.2018. 23:23

»

Tev

akal cepums pa žetonu


tev atkal pavidla uz cepuma.:P

Atbildēt

LV pilsonis

04.02.2018. 21:42

»

Uldis

Etnisko partiju nebūs, kad vienvalodīgie, homo russicus, būs integrējušies cilvēku sabiedrībā, kam visādi pretojas SC un čekas un bandītu kājslauķi, Vienotība, pirmkārt jau uzturot segredāciju izglītībā. Tikai tagad, tuvojoties vēlēšanām, Vienotība populistiski ierunājās par izglītības pārvešanu uz ...


Varētu palūgt beidzot izbeigt cilvēkiem jaukt galvas.
Okupanti un homo sovjietikus nav integrējami godīgu cilvēku sabiedrībā, turklāt tas ir prettiesiski, pret Latvijas brīvvalsts Satversmi un pret Ženēvas Konvenciju. Nākošais,pat ja NA izdotos atbrīvoties no sarkanā čekistu radītā kodola, tad tiem kā politiķiem vēl būtu kāda vērtība. Par pārējām partijām vispār nav vērts runāt, jo tām labāk piestāvētu jumta organizāciju statuss.

Atbildēt

krabis

04.02.2018. 18:36

Par to vaimanologu tas labi teikts. Nebiju dzirdējis. Kādam liels žetons.

Atbildēt

Dabu var apvainot,

04.02.2018. 17:35

»

dabā

ir tā, ka dzīvnieks nekampj vairāk, nekā viņam vajadzīgs, ja ir nomedījis un paēdis, tad ļauj arī citiem pamieloties. Kaķu mammas un gaiļi pat piedāvā ēdienu vispirms citiem, tikai tad paši ēd, tā kā nevajag apvainot dabu


jo dabai nevar atvainoties. Ir tikai dabiski, ka tas, kas ir tavs, nav mans Tikai sociālisti un komunisti ekspropriē un sadala. Atņem. Kapitālisms ir vispatiesākā sabiedrības forma. Arī valsts ir atmirstoša parādība, jo pār to stāv ofšori.

Atbildēt

ka jau parasti

04.02.2018. 17:31

Vai ta spridishu lielvalstiu ir kads zurnalists vel saglabajies!?! :-) :-)

Atbildēt

ir

04.02.2018. 17:25

»

Uldis

Nacisms ir tikai sabiedrības dabīga aizsargreakcija pret cionismu un komunismu. Kad krievi atkal ir izauklējuši sev jaunu staļinu, neizbēgami ir jānāk Hitleram, vienalga tas notiks Polijā, Somijā, vai Ukrainā, bet Eiropa noteikti pamodīsies


sajukums jēdzienos. Hitlerieši patiesībā nebija nekādi nacionālsociālisti, drīzāk kolonizatori.
Kad pirms kara Latvijā ienāca krievi, viņi iedalīja kalpiem zemi no saimnieku īpasumiem. Pēc tam, ienākot vāciešiem, tie lika zemi atdot bagātajiem atpakaļ. Kāds tur (nacionāl)sociālisms?
Tāpēc no šī nosaukuma (nacionālsociālisms) nebūtu jābaidās, tā būtu taisnīgāka iekārta.

Atbildēt

dabā

04.02.2018. 17:11

»

Muļķības,

jo kapitālisms ir no dabas. Sociālisms ir slazds sliņķiem un muļķiem, bet komunisms ir viens valsts politikas instrumentiem pret kapitālismu un sociālismu. Kas ir no dabas piedzimis muļķis, tam labs būs siciālisms un saprotams komunisms, bet kapitālistu no dabas (tavs ir tavs un mans ir mans) nevar ...


ir tā, ka dzīvnieks nekampj vairāk, nekā viņam vajadzīgs, ja ir nomedījis un paēdis, tad ļauj arī citiem pamieloties. Kaķu mammas un gaiļi pat piedāvā ēdienu vispirms citiem, tikai tad paši ēd, tā kā nevajag apvainot dabu.

Atbildēt

Uldis

04.02.2018. 13:16

»

Santa

Nacionālisms - tā ir patiesība, bet mūsu nacionāļi no NA - tīrlatvieši pat nesaprot, kas ir "latviska Latvija". Viņi plivina šo saukli, bet ne pirkstu nopietni nepakustina, lai to veidotu, turētu godā...


Etnisko partiju nebūs, kad vienvalodīgie, homo russicus, būs integrējušies cilvēku sabiedrībā, kam visādi pretojas SC un čekas un bandītu kājslauķi, Vienotība, pirmkārt jau uzturot segredāciju izglītībā. Tikai tagad, tuvojoties vēlēšanām, Vienotība populistiski ierunājās par izglītības pārvešanu uz valsts valodu. Ja tie nelieši, vai to čekas uzceptais klons, JKP, tiks nākamā Saeimā, jautājumu par izglītību atkal iebāzīs vistālākā plauktā. Paldies NA, kas vismaz kaut nedaudz aizstāv latviešu intereses pret čekas maisu sargātāju, uzturēšanās atļauju dalītāju, zagļu un sodomītu, kas uzmērojuši uz saviem kusliem pleciņiem latviešu grūtnieču dedzinātāja, Kononova, NKVDešņika šineli, patvaļu.

Atbildēt

Uldis

04.02.2018. 12:56

»

lauķis

Visi ismi ir cionisma radīti,gan komunisms , gan nacisms , gan fašisms gan kapitālisms


Nacisms ir tikai sabiedrības dabīga aizsargreakcija pret cionismu un komunismu. Kad krievi atkal ir izauklējuši sev jaunu staļinu, neizbēgami ir jānāk Hitleram, vienalga tas notiks Polijā, Somijā, vai Ukrainā, bet Eiropa noteikti pamodīsies.

Atbildēt

Savukārt cionisms

04.02.2018. 09:56

»

lauķis

Visi ismi ir cionisma radīti,gan komunisms , gan nacisms , gan fašisms gan kapitālisms


ir žīdu kopkapitālisms. Globalizācija un zādzības, starptautiski grupveida noziegumi, kuru redzamākie pārstāvji Latvijā - Godmanis, Lembergs, Levits, Zatlers, Škele, Krasovickis, Kargins, Gailis, Borovkovs, Ždanoka, Lavents, Antonovs no Krājbankas utt.

Atbildēt

Muļķības,

04.02.2018. 09:50

»

lauķis

Visi ismi ir cionisma radīti,gan komunisms , gan nacisms , gan fašisms gan kapitālisms


jo kapitālisms ir no dabas. Sociālisms ir slazds sliņķiem un muļķiem, bet komunisms ir viens valsts politikas instrumentiem pret kapitālismu un sociālismu. Kas ir no dabas piedzimis muļķis, tam labs būs siciālisms un saprotams komunisms, bet kapitālistu no dabas (tavs ir tavs un mans ir mans) nevar sabojāt ne sociālisms, ne komunisms.

Atbildēt

Ja mēs Latvijā

04.02.2018. 09:36

»

Jūsu komentārs

līdzinās tekstam bez nacionālisma. Latviešu latviskuma nacionālisma pašapziņai mugurkaulu salauza 1940.-1941. g. padomju okupācija, kura turpinās šodienas Saeimas politikas veidolā. Latviskums vien saglabājies Latvijas laika mākslas darbos, NA spekulācijās.Latvieši ir iebaidīti un neticīgi latviskuma...


runājam par nacionālismu, tad, pieminot žīdu nacionālismu, mums tas jānosauc vārdā un tas ir starptautiskais cionisms ar centru Izraēlē. Esi gudrāks par žīdu, kas slēpjas aiz PSRS laika izdomātā vārda ebrejs. Viltīgais žīds negrib, ka viņu sauc par žīdu.

Bet, kolīdz latvietis žīdu nosauc par žīdu, žīds nerunā vairs par nacionālo jautājumu, bet viltīgi sāk runāt par holokaustu, cionismu nacistiski paceļot pār citām nācijām. Īsts žīds! Vai ne?

Atbildēt

Pareizi,

04.02.2018. 09:29

»

Žulis

Skumji bija lasīt Jūsu komentāru. Es tomēr pieņemu, ka tur rakstītais nav apzināta demagoģija, bet valdošās propagandas radīta neizpratne par situāciju valstī. Jūs kā negatīvu piemēru nacionālistiem miniet partijas TB/LNNK/VL darbošanos. Diemžēl jāsaka, ka pēc tā sauktās „dziesmotās revolūcijas” latviešu...


nacionālisms nav frāzes ar apsūdzībām LPSR VDK nacionālismā LPSR VDK kontrolētajā prokuratūrā un tiesā ar reālu notiesāšanu pat ar mantas konfisāciju, bet latviešu nacionālisms var izpausties, nevis frāzēs un runās par to latviešu valodā, bet reālos Saeimas pieņemtajos likumos. Šodien nav likumu, kas strsdātu latviešu nacionālo tiesību un interešu labā. Un tieši tas pierāda Saeimas internacionālo būtību ārvalstu kapitāla un cionisma stratēģiju un taktiku. E. Levita, žīda, A. Lemberga, žīda, intereses Latvijā.

Atbildēt

Liekot kā obligāto literatūru studēdēt

04.02.2018. 09:06

»

Jūsu komentārs

līdzinās tekstam bez nacionālisma. Latviešu latviskuma nacionālisma pašapziņai mugurkaulu salauza 1940.-1941. g. padomju okupācija, kura turpinās šodienas Saeimas politikas veidolā. Latviskums vien saglabājies Latvijas laika mākslas darbos, NA spekulācijās.Latvieši ir iebaidīti un neticīgi latviskuma...


vidusskolās latviešu valodā U. Ģērmaņa Zili stikli, zaļi ledi, Ceihnera Latvijas Boļševizācija 1940.-1941., ar ievadu, kurā izskaidro LPSR VDK noziedzīgo darbību, latviešu jaunatnei rastos cerība izprast un atgriezties pie latviskuma, krievvalodīgajos radīt nepatiku par okupantu noziegumiem līdz tādam līmenim, ka mazākā politiskā kustība liktu viņiem aizvākties no Latvijas kā okupācijas turpinātājiem. Ceihnera grāmata " Latvijas boļševizācija 1940.-1941." par valsts naudu izdodama jaunā metienā simtos tūkstošu eksemplāros. LPSR laikos tieši šīs grāmatas atrašana kā aizliegtās literatūras personu īpašumos kalpoja smagām apsūdzībām un tiesas procesiem LPSR VDK kontrolētā prokuratūrā un tiesā. To visu precīzi atklāj A. Grūtupa dokumentālais darbs "Observators". Ar kuru pierādīts, kā tika salauzta latviešu LPSR laika inteliģence.

Atbildēt

Žulis

04.02.2018. 08:59

»

Santa

Nacionālisms - tā ir patiesība, bet mūsu nacionāļi no NA - tīrlatvieši pat nesaprot, kas ir "latviska Latvija". Viņi plivina šo saukli, bet ne pirkstu nopietni nepakustina, lai to veidotu, turētu godā...


Skumji bija lasīt Jūsu komentāru. Es tomēr pieņemu, ka tur rakstītais nav apzināta demagoģija, bet valdošās propagandas radīta neizpratne par situāciju valstī. Jūs kā negatīvu piemēru nacionālistiem miniet partijas TB/LNNK/VL darbošanos. Diemžēl jāsaka, ka pēc tā sauktās „dziesmotās revolūcijas” latviešu nacionālisti pie varas Latvijā nav bijuši nevienu dienu. Jūsu minētās partijas biedri nav nacionālisti, bet gan Latvijā valdošajam internacionālajam postpadomju režīmam kalpojoši āksti, kas tikai tēlo nacionālistu lomu, bet īstenībā ar savu rīcību maldina tautu un diskreditē nacionālisma ideju (skat. nacionālisma definīciju). Pēc darbiem, nevis vārdiem ir jāvērtē cilvēku piederība kādai ideoloģijai. Un TB/ LNNK/ VL ar saviem darbiem latviešu tautas nacionālajām interesēm un nacionālajai kopībai ir nodarījusi daudz lielāku kaitējumu, nekā interfronte. TB/LNNK bija vislielākā loma īstās latviešu tautas nacionālās kustības (Pilsoņu kongresa) sašķelšanā un likvidēšanā. Bet tā jau ir cita tēma.
Tālāk par to tautu naidošanu, ko it kā jūsuprāt dara nacionālisti. Ja palasīsiet nacionālisma definīciju, tad redzēsiet, ka nacionālisms ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību balstīta ideoloģija. Tas ir tā pat, kā kad jūs mīlat savu ģimeni – savus vecākus,bērnus, vīru... Taču, ja jūs mīlat savu ģimeni, vai tad tādēļ jūs ienīdīsiet visas citas ģimenes un kurināsiet pret tām naidu?! Protams, nē! Tieši otrādi, jūs dziļāk izpratīsiet un cienīsiet citas ģimenes un respektēsiet to tiesības . BET... Bet jūs asi vērsīsieties pret jebkuru, kas apdraudēs jūsu ģimenes labklājību vai drošību.. Līdzīgi ir ar nacionālistiem un nacionālismu. Mēs cienām un respektējam katras tautas tiesības dzīvot savā zemē, savā valstī. Mēs cienām arī katru cilvēku, kurš kaut kādu apstākļu sagadīšanās dēļ ir pārcēlies uz dzīvi mūsu zemē un ir gatavs iekļauties mūsu sabiedrībā, pieņemt un respektēt mūsu dzīvesveidu, mūsu kultūru un kopā ar mums vairot šīs valsts labklājību. Taču mēs asi vēršamies pret jebkuru, kurš šeit ienācis cenšas mums uzkundzēties, ieviest šeit savu kārtību, pieprasīt savas īpašās tiesības un likt mums tās par pienākumu pildīt. Arī daudzi latvieši šodien dzīvo un strādā svešās valstīs svešu tautu vidū, bet NEKUR latvieši nav pieprasījuši lai šīs valstis par nodokļu maksātāju naudu iekārtotu latviešu skolas vai latviešu valodu ieceltu valsts valodas statusā. Nekur latvieši nav centušies traucēt šo svešo tautu nacionālos svētkus vai piemiņas pasākumus ar bļaustīšanos, apsaukāšanos un spļāvieniem sejā, kā tas ir noticis pie mūsu Brīvības pieminekļa 16. martā. Tad kas īsti šeit kurina to naidu?! Ja nacionālisti runā skaidru valodu, nosaucot zagļus par zagļiem, neliešus par neliešiem un šeit PSRS okupācijas režīma iepludinātos, Latvijas valstij un tautai nelojālos cilvēkus par okupantiem – tā nav naida kurināšana. Tā ir taisnības pateikšana. Nepateikt taisnību, tas nozīmē melot. Bet ar meliem nekādu labklājības un tiesiskuma valsti uzcelt nav iespējams.
Bieži demagogi cenšas jaukt nacionālisma un nacisma jēdzienus, saistot nacionālismu ar Hitleru un cenšanos uzkundzēties citām tautām vai citas tautas uzskatīt par kaut kādām zemākām, mazvērtīgākām. Tie ir meli! Tieši otrādi – nacionālisms ir pati miermīlīgākā un demokrātiskākā ideoloģija. Nacionālisms apvieno vislielāko cilvēku kopību valstī ( nācija savā valstī ir vairākumā)Tātad pēc nacionālisma principiem veidotā valstī pastāv VAIRĀKUMA interešu diktatūra, kas ir vistuvākais teorētiski iespējamais demokrātijas modelis. BŪTISKI, ka nacionālisma ideoloģijai nav vajadzīgi papildus pamatojumi ģimenisko vai morālo vērtību aizsardzībai, jo pats nacionālisms ir šāds pamatojums. Nacionālismam nav vajadzīgi papildus pamatojumi valsts pilsoņu labklājības celšanai, medicīniskajai aprūpei, jaunatnes izglītībai, jo pats nacionālisms ir šāds pamatojums. Un tieši tādēļ jau arī visu veidu globalizētāji, sovjetizētāji, iekarotāji, tautu un valstu izlaupītāji tik asi vēršas pret nacionālismu. Jo tautu nacionālisms ir VIENĪGAIS reālais spēks, kas var stāties pretim transnacionālā kapitāla vispasaules tautu paverdzināšanas plāniem.
Šobrīd tautas lielākā daļa ir dezorientēta un apjukusi. Nacionālisms kā vērtība viņu apziņā ir likvidēts. Tā vietā tiek piedāvāta vesela rinda citu vērtību – humānisms, vārda brīvība, demokrātija, cilvēktiesības.... Taču no nacionālisma idejām atrautas, šīs vērtības bieži kļūst par vērtību parodiju, jeb karikatūru. Aizbildinoties ar vārda brīvību, notiek amorālisma un perversiju propaganda. Aizbildinoties ar cilvēktiesībām un demokrātiju, tiek sabiedrībai diktatoriski uzspiestas kādas šauru aprindu intereses un vajadzības. Nav jau vienota kritērija, pēc kā novērtēt vienu vai otru „jaunievedumu”, kas tiek bīdīts vārda brīvības, demokrātijas vai cilvēktiesību vārdā. Tāpat, kā nav vienota kritērija, pēc kura novērtēt valsts institūciju vai atsevišķu valstsvīru darbību. VIENĪGI NACIONĀLISMS spēj izvirzīt šādu vērtēšanas kritēriju, kas visu saliek „pa plauktiņiem”! Un šis kritērijs ir atbilstība nacionālajām interesēm. Atliek tikai atbildēt uz jautājumu, vai homoseksuālisma propaganda, viendzimuma laulības, musulmaņu migrantu iepludināšana Latvijā, privātbanku „glābšana”, nacionālās valūtas iznīcināšana, skolu un slimnīcu likvidēšana, Latvijas iekļaušana un pakļaušana Eiropas savienības diktātam u.t.t. atbilst latviešu tautas nacionālajām interesēm un viss kļūst viennozīmīgi skaidrs.

Atbildēt

Jūsu komentārs

04.02.2018. 04:34

»

Santa

Nacionālisms - tā ir patiesība, bet mūsu nacionāļi no NA - tīrlatvieši pat nesaprot, kas ir "latviska Latvija". Viņi plivina šo saukli, bet ne pirkstu nopietni nepakustina, lai to veidotu, turētu godā...


līdzinās tekstam bez nacionālisma. Latviešu latviskuma nacionālisma pašapziņai mugurkaulu salauza 1940.-1941. g. padomju okupācija, kura turpinās šodienas Saeimas politikas veidolā. Latviskums vien saglabājies Latvijas laika mākslas darbos, NA spekulācijās.Latvieši ir iebaidīti un neticīgi latviskuma atjsunošanai. Un pamatoti, jo joprojām latviešu nacionālisms šajā valstī tiek uzskatīts par kaut ko apkarojamu, kas kā vērtība nodota NA politikas realizēšanai, lai latviskais formāli varētu eksistēt.

Lai izprastu, kas notiek ar latvisko šodien, jālasa un jābūt obligātai literatūrai visās skolās tām grāmatām, uz kuru pamata VDK safabricēja lietas, ja atrada šīs grāmatas vēl 80. os gados - U. Ģērmaņa Zili stikli, zaļi ledi. 1944. g. izdoto Alfreda Ceihnera " Latvijas boļševizācija 1940.-1941." Dokumentāla, 595 lpp.

Atbildēt

Kaut kas pa vidu-

04.02.2018. 04:18

»

Santa

Nacionālisms - tā ir patiesība, bet mūsu nacionāļi no NA - tīrlatvieši pat nesaprot, kas ir "latviska Latvija". Viņi plivina šo saukli, bet ne pirkstu nopietni nepakustina, lai to veidotu, turētu godā...


ne silts, ne auksts. Dievs remdenos izspļauj. Gandrīz īsta čekistes runa - bez erības sēšana- krievu purni no TV "točki nad i" būs tie latvieši. Sākot ar raidījuma vadītāja slāvisko purnu.

NA pat nav uzmanības vērta politiska kustība - parazītu bars, kas spekulē ar latviskām vērtībām. Latviešu valodu visās skolās- sauklis, pirmsvēlēšanu jaunais triks. Viss, kas līdz šim ar valsts valodu, žīda Levita preambula, žīdam sevi, uzstājoties LU, saucot par latvieti. Tā saucamie ebreji Leviti izbrauca no Latvijas komunistu laikā. Uz neatgriešanos. Diemžēl Egils atgriezās ar cionistu stratēģiju.

Kad reāli Saskaņa un ZZS būs Saeimā vairākumā, preambulu mainīs ar otru valsts valodu.

Atbildēt

Santa

04.02.2018. 00:20

Nacionālisms - tā ir patiesība, bet mūsu nacionāļi no NA - tīrlatvieši pat nesaprot, kas ir "latviska Latvija". Viņi plivina šo saukli, bet ne pirkstu nopietni nepakustina, lai to veidotu, turētu godā.
"Latviska Latvija"- tā nav tikai tad, kad visi runās latviešu valodā. Tur tā aplamība! Valoda ir vienojošs elements, bet tas nerada "latviskumu" vārda īstā nozīmē.

Latviska Latvija būs tad, kad nebūs šo etnisko partiju - TB/LNNK. NA un Saskaņas un valsts dalījuma latviešvalodīgajos un krievvalodīgajos, bet ar pilnu tautību spektru.

Apmēram tā - kad iestāsies tāds stāvoklis, ka visus Latvijā dzīvojošos dēvēs - latvieši; viisi Latvijas iedzīvotāji atzīs - mēs esam latvieši.

Lai to panāktu, nedrīkst celt naidu starp tautām un/vai apsaukāties, dalīt komunistos, čekistos, stukačos, okupantos, fašistos, pātraucot visādu DDD aģitāciju, jo nekādas deokupācijas, dekolonizācijas nebūs un tā nav iespējama, tādēl visi šie politiskie strāvojumi ir naida kurināšana, ko jāpārtrauc.

Ja runā par latviskām skolām - kur jūs , nacionālisti bijāt visus šos 28 gadus, ka nelikāties zem vilciena sliedēm, lai ieviesu šādas skolas. Tikai kuriniet naidu. Jums nav ne sant';ima politiska rūdījma. Jūs melojat, sakot ieviesīsim visās skolās latviešu valodu "latviskas Latvijas "veidošanai. Aplamība. Nevis latviskas Latvijas, bet krievu bērnu segregācijas pārtraukšanu, viņu labā, lai integrētos visās valsts sfērās, būtu noderīgi Latvijai, lai brīvi justos, lai apgūtu vienotu valsts ideoloģiju utt. Lūk kur mēŗķis, nevis ...

Mūsu nacionālisti dara čekistisku darbu: jo sliktāka atmosfēra, jo lielāks naids, jo labāk vai viņi, atvainojos, ir tik stulbi, ka nejēdz uz ko ved savu valsti, ar kādu zemisku, aplamu diplomātiju ...

Atbildēt

forcemajeure

03.02.2018. 18:48

rakstiņš teorētiski augstā līmenī, bet praksē.. realitātē žurnālistika LV ir mirusi. līķis pagaidām pūstošā stadijā. pīāristi kustina rociņas, kājiņas. no malas it kā tas pat smaida. tāds pozitīvs.
un nomira laiķis jau ap gadsimta sākumu. Preses namā saelpojās kaitīgos izgarojumus, Dienā dabūja AIDS homoseksuālos kontaktos ar sorosītiem, no Santas iznāca pavisam dzeltens, salasījies bābu žurnālus.
dusi mierīgi, dzīves saldmi nebaudījušais. tā visiem ir labāk

Atbildēt

reptilis

03.02.2018. 18:34

»

Žulis

Raksts labs, paldies autoram! Bet...


...bet karikatūra precīza:)..individualizētu...bez dzimuma...bez nāciju...bez 'gimenes radījumu ir vieglāk vadīt ...

Atbildēt

Žulis

03.02.2018. 18:03

Raksts labs, paldies autoram! Bet...
Cik ilgi suns sargās tukšu šķūni, ja neviens viņu nebaros, bet par katru skaļāku rējienu būs iespēja saņemt sitienu ar nūju pa muguru?
Demokrātija, jeb tautas vara ir tāds brīnišķīgs, teorētisks jēdziens, kurš var maksimāli īstenoties tikai tad, ja tauta, ko tā demokrātija pārstāv ir vairāk vai mazāk monolīts veidojums. Ko tas nozīmē? Tikai to, ka vienīgi nacionāla valsts, kur valsts ideoloģija ir nacionālisms, spēj dzīvē maksimāli īstenot demokrātijas principus un aizstāvēt savas intereses. Ja tautu sašķel, tautas nacionālo pašapziņu nomāc, nacionālisma ideoloģiju tautā apkaro un valsts pārvadi pakļauj globālisma principiem, tauta pārvēršas par haotisku pūli, kam apziņā neeksistē ne kopējas intereses, ne pašu valsts kā kopējās mājas. Savukārt, pati valsts pārvēršas par tukšu čaulu (tukšu šķūni) kura iemītniekiem nav īstas piederības sajūtas šim veidojumam.
Jā bieži tiek runāts par noziegumiem pret tautu vai valsti un nepieciešamību šos noziegumus atmaskot. Taču lai tas varētu sekmīgi realizēties, tautai ir jābūt kā vienotam veselumam savā valstī. Šobrīd ir tā, ka to tautas apzagšanu gan dažākrt atmasko, bet pašas tautas, kas kā vienots veselums aizstāvētu savas intereses un atbalstītu noziedznieku atmaksotājus nav. Valsts vietā ir „tukšs šķūnis”, bet tajā dzīvojošo tautu var salīdzīnāt ar žurku baru, kam pilnīgi vienlaga, ja kāds noplēš šķūnim jumtu vai izlauž kādu baļķi no šķūņa sienas. Toties tautas un valsts apzadzēji gan darbojas kā vienots veselums, cits citu piesedzot un atbalstot. Viss uz ko var cerēt noziegumus atmaskojošie žurnālisti ir daži atzinīgi komentāri internetā, vai uzslavas vārdi privātā sarunā. Viss! Sabiedrības vairākums uz notiekošo klusējot nolūkojas no malas vai pat vispār nepievērš tam uzmanību. Toties noziedzniekiem darbojoties kā vienotam spēkam ir visas iespējas šiem atmaskotājiem ieriebt tā, ka maz neliksies – dedzināt mājas, safabricēt tiesas procesus, ierobežot iespējas publicēties, piekaut vai pat nogalināt......
Domājiet cilvēki, pirms savā apziņā noliedziet nacionālismu!

Atbildēt

Te neviens nav pareizi

03.02.2018. 17:53

definējis žurnālista uzdevumu.Žurnālista, korespondenta utt. uzdevums ir tikai viens! Pievērst uzmanību kādam notikumama, problēmai utt. bez sava viedokla paušanas. Tieši problēmas vai notikuma fakts ir visdaiļrunīgākIs pats par sevi. Atliek vien talantīgi un profesionāli to atspoguļot.

Atbildēt

!

03.02.2018. 17:00

Žēl ,ka normāli žurnālisti gandrīz izmiruši ,palikuši tikai suļaiņi un lētas prostitūtas!

Atbildēt

kļimoviča aita

03.02.2018. 16:54

Un vēl par Ostapenko. Žēl tikai, ka pēdējā laikā viņai normāli spēlēt traucē visādas tur ВП... (

Atbildēt

kļimoviča aita

03.02.2018. 16:52

Man gan vislabāk patīk raksti par Porziņģi!

Atbildēt

Latvis

03.02.2018. 16:22

Var tikai piekrist sarakstītajam. Bet var ko nopelnīt rakstot no sevis, savas domas ne maksātāja?

Atbildēt

Vo

03.02.2018. 16:03

Arī suņus var pieradināt un iedresēt paklausībā.(Cilvēki vien jau visi esam.)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...