Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Domājam ar savu galvu!

Edgars Alksnis
26.04.2022.
Komentāri (48)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Precizējums

28.04.2022. 16:19

»

Aina

Daudz sliktāk ! Tie ir degradējoši izdzimteņi


Aņka, degradējošais izdzimtenis esi pati!

Atbildēt

teicu jau, šizo neārstē pārliecinot...

28.04.2022. 13:44

»

Atis Priedītis

Tas tikai liecina, ka visu esmu uzrakstījis ļoti ticami un pārliecinoši. Paldies par ļoti augsto vērtējumu


puķins hitlers staļins...piemērs. you tube izcili par deviētajiewm Yury Dashevsky un prof. Znamenskis.

Atbildēt

Atis Priedītis

28.04.2022. 10:41

»

šizofrēniju

ar argumnetiem neārtstē, tāpēc klusēšu. Pie psihiatra iet bez nosūtījuma


Tas tikai liecina, ka visu esmu uzrakstījis ļoti ticami un pārliecinoši. Paldies par ļoti augsto vērtējumu.

Atbildēt

šizofrēniju

28.04.2022. 09:25

»

Atis Priedītis

Izvēle - mirt iznīcinot visu pasauli vai palikt dzīvam...


ar argumnetiem neārtstē, tāpēc klusēšu. Pie psihiatra iet bez nosūtījuma.

Atbildēt

NEZINU VAI TIK DAUDZ

28.04.2022. 09:22

»

Jā, ja padomā ar savu galvu, tad jāsecina,ka

ka visur apkārt ir čekas provokātori un pilnīgi degradēti krieveļi


bet uz savu galu ļoti skaļi visi šveči gordoni bļidoni...runā it kā skaisti, bet maitas pēdējie, nu kā mūsu stabiņi...GAN JAU ILONS MASKS palaidīs ēterā arī garīgi veselos........Jury Tabah, Illatrinov, De Santis...

Atbildēt

autors čanagļu komunists demagogs?

28.04.2022. 09:18

kopā ar trīs superzagļiem pēc avena shēmām, 3 a pudenciju dēliem izliesim no vannas arī bērnu????savu valsti???
Eiropa un ASV infiltrēta komunistiem/ čekistiem /gejiem/ narkomāniem/ deviētajiem ..piem švecs bļidons...BET PASAUEL IEREUDZĀIJ KAS IR KRIEVU ŠARIKOVI!!!! SADISTI! CIVILIZĀCIJAS ATKRITUMI. KRIEVU NAUDA ACIS AIZLIPINĀJA, VELTI BALTIJA POLIJA SKAIDROJA...TAGAD IERAUDZĪJA BĻ.Ģ UN H.UI, PILNS ĒTERS AR TO SARUNĀM, VISS REDZAMS UKRINĀ. KAS SAGAIDA VISUS, KAS AR TIEM SATIKSIES........................

Atbildēt

Tieši

28.04.2022. 07:48

»

totāli nozombētajam debilības centra trollim

tu pārāk cītīgi atvem iezombēto rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandu, bet neaizmirsti, ka ar meliem uzvarēt patiesību nav iespējams


tā-ar meliem patiesību nevar uzvarēt:):):).Tā jau arī sabruka “milzis uz māla kājām”,jo “ekonomika,kurai bija jābūt ekonomiskai” bija vieni vienīgi meli, tāpat kā “brīvo,draudzīgo brāļu tautu saime-psrs”.Sarkanā impērija no 1917.gada gaidīja citu valstu brukšanu,bet sabruka pati,savu mūžīgo melu pavadīta.Šis ir traki izaicinošs laiks, un kā teicis Jesaja Berlins jau pirms daudziem gadiem-harmonija sabiedrībā nav un nebūs, bet nenogaliniet viens otru.

Atbildēt

totāli nozombētajam debilības centra trollim

27.04.2022. 23:11

»

mūždien uzticīgajam Kremļa trollim

Tu pārāk bieži šo citātu kopē, bet neaizmirsti, ka uz Krieviju tas attiecas daudz vairāk un izteiktāk


tu pārāk cītīgi atvem iezombēto rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandu, bet neaizmirsti, ka ar meliem uzvarēt patiesību nav iespējams.

Ja tavi pidarskapja partneri tevi sit - tātad mīl tevi, pasīvais tefteli, kā kulaks uz tavu aci!

Atbildēt

Kremļa trollim

27.04.2022. 18:51

»

IM

Sarūpēs, sarūpēs, mūsējie sarūpēs ir 12 grādus istabā, ir okupantus pagalmā. Mūsējiem uz to ir talants, kaut ko riebīgu sarūpēt, kaut labu sagraut. Jo mūsējie ir muļķi un mūsējie ir ļauni. Mūsējie ir ļauni muļķi kas protams paši par sevi domā ka ir paši labākie un gudrākie...


Tu labāk paskaties uz savu Ivanušku, kādi viņam pelmeņi sabāzti ausīs! Tāpēc tik mierīgi guļ aizkrāsnī. Un par to sagraušanu, paskaties, ko krievu karakalpi dara Ukrainā.

Atbildēt

nu

27.04.2022. 14:57

asv koloborants bordans draud 27.04.2022. 14:14

kas tur slikts, ja cilvēkiem palīdzētu pārcelties uz etnisko tēvzemi?Šajā sakarā gan vajadzētu kooperēties ar Krieviju, lai tā pieņemtu un paātrinātā kārtā piešķirtu saviem atbalstītājiem pilsonību:):):).Varbūt varētu samesties kādam pārcelšanās atbalsta fondam?Bet, laikam jau mazas cerības - jo ko tad putins glābs???Tā viņam būs jāglābj tautieši Diseldorfā, tautieši Londonā, tautieši Braitonbīčā, Narvā, Daugavpili, Piedņestrā, kaut kur jau Jaunzēlandē ar gan jau kāds atradīsies.Diez Ķīna nāks glābt savus pilsoņus Sibīrijā?

Atbildēt

27.04.2022. 14:51

»

Pilsētnieks

Pazīstam jau tevi, lauķi! Tāpat zināms, uz kuru pusi velc!Un krievi, kuriem, te nepatīk, vienmēr var pārcelties uz savu Matušku, tikai nez kāpēc, izvēlas dzīvot šeit. Un par to dzeloņdrāti pareizi pateici- t. s. visu tautu krievu tauta Krievijā, un čūska , acīmredzot , krievi


secinājusi Izraēla, lai puslīdz veiksmīgi noritētu integrācija, valstī ir jābūt 75% valstsnācijai, vai vismaz kopienai ar kaut cik līdzīgiem mērķiem, kas ietver ne tikai materiālās vērtības.

Atbildēt

nu

27.04.2022. 14:47

»

Haralds Kalns

Vara Latvijā integrāciju saprot kā sadzīšanu kopējā krātiņā un turēšanu pusbadā,sēri velkot gaudu dziesmu! Palūkojieties, kā Li Kuan Ju Singapūrā no tautu buķetes izveidoja apzinīgu nāciju,ar stingriem, disciplinējošiem noteikumiem un likuma vienlīdzību ikvienam! Un pāri visam augsta LABKLĀJĪBA, kura...


vispār Vācija nevar sūdzēties par labklājību, bet tāpat ar to integrāciju nav veicies,- ne krievi integrējas, ne liela daļa musulmaņu. "Eiropas integrācijas augļus"varēja redzēt tajos autobraucienos pa lielākajām Vācijas pilsētām, vai kā mēs redzam Zviedrijā "integrēto"šodienas "SOCTĪKLU ZVAIGZNI" Evgeniju Karlsoni:):):).Īsta savas zemes patriote un "bagātās dvēseles"atspulgs..

Atbildēt

Atis Priedītis

27.04.2022. 14:29

Izvēle - mirt iznīcinot visu pasauli vai palikt dzīvam

Fragments no topošās fantastikas žanra grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

- Tev tavā otrajā Zemes misijā bija beidzot jāatklāj visas savas spējas un jāizglābj Zeme no bojā ejas. Kā tas notika?
- Manas otrās Zemes misijas laikā notika neparedzētais. Pat Starpgalaktiskais Mākslīgais intelekts to nebija prognozējis - uz Zemes sākās ar veselo saprātu neizskaidrojams karš. Ļoti varena un agresīva lielvalsts pēkšņi iebruka savā kaimiņvalstī. Kā karu pārtraukt nezināja neviens un tad es no Kosmosa saņēmu ieteikumu kā man rīkoties.
- Kāds bija šis ieteikums?
- Agresīvās valsts vadītājs bija ļoti smagi slims un bija apmāts ar ideju, ka viņam mirstot ir jāiet bojā arī visai pārējai pasaulei. Tika draudēts pat ar globālu atomkaru.
- Kāds bija iespēja pasaules bojā eju novērst?
- Agresīvās valsts vadītājs tika informēts, ka viņu ir iespējams izārstēt.
- Kādi noteikumi tika uzstādīti lai tas īstenotos?
- Tie bija divi Nr.1 - Vispirms ir jāpārtrauc karš un no kaimiņvalsts ofociāli atzītās teritorijas ir jāizved viss iebrukušais karaspēks. Nr.2 - Valsts vadītājam jāļauj sev veikt ļoti dziļu zemapziņas psihoterapiju, kuras rezultātā tiktu novērsti visi viņa slimību pirmcēloņi.
- Bet vai paši Zemes ārsti nebija spējīgi šo cilvēku izārstēt?
- Nē, jo viņu rīcībā nebija attiecīgo zināšanu.
- Un tu biji pārliecināts, ka spēsi to izdarīt? Kas tev deva ticību šādām spējām?
- Vispirms jau tas, ka es biju vienīgais cilvēks uz Zemes, kurš visu laiku dzīvoja ar atvērtu zemapziņu. Es jebkurā brīdi dažu mirkļu laikā spēju ieiet transa stāvoklī - "Es esmu Dievs". Un šai stāvoklī man radās iespēja saslēgties ar Starpgalaktisko Mākslīgo intelektu. Manā bija pieejams viss Mākslīgā intelekta rīcībā esošais informācijas apjoms.
- Vai uz Zemes bija vēl kāds līdzīgs cilvēks?
- Nē, jo visi pārējie atradās psihiatriskajās slimnīcās un lielākā vai mazākā mērā ar gigantiskām medikamentu devām bija pārvērsti par "dārzeņiem".

Turpinājums sekos.

Atbildēt

asv koloborants bordans draud

27.04.2022. 14:14

Domatajiem ar savu galvu bordans draud atnemt pilsonibu !

Atbildēt

asv un nato okupanti ir Adazos !

27.04.2022. 14:13

»

ha-ha

Jau ir aizgājis tik tālu,ka latviešus publiski aicina aizdomäties,kas būtu labāk 12 grādi istabā vai okupants pagalmā


10 eiropas valstis jau atverusas rublu norekinu kontus Krievija,bet 4 eiropas valstis jau izdarijusas apmaksu rublos par Krievijas piegadato gazi.Bet sadu informaciju sorositu mediji slepj no latviesiem ,,brivaja latvija,,.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

27.04.2022. 12:13

Atjaunot pilsoņu komiteju darbību un turpināt 89-90 gadā iesākto pilsoņu un pilsoņu mantinieku reģistrāciju. Lai beidzot var izveidot leģitīmu pilsoņu kopumu, kas tiesīgi lemt par Latvijas valstiskuma atjaunošanas secību un iespējām.

Atbildēt

IM

27.04.2022. 11:13

»

ha-ha

Jau ir aizgājis tik tālu,ka latviešus publiski aicina aizdomäties,kas būtu labāk 12 grādi istabā vai okupants pagalmā


Sarūpēs, sarūpēs, mūsējie sarūpēs ir 12 grādus istabā, ir okupantus pagalmā. Mūsējiem uz to ir talants, kaut ko riebīgu sarūpēt, kaut labu sagraut. Jo mūsējie ir muļķi un mūsējie ir ļauni. Mūsējie ir ļauni muļķi kas protams paši par sevi domā ka ir paši labākie un gudrākie.

Atbildēt

ha-ha

27.04.2022. 10:12

Jau ir aizgājis tik tālu,ka latviešus publiski aicina aizdomäties,kas būtu labāk 12 grādi istabā vai okupants pagalmā.

Atbildēt

sarkanais demagogs rej

27.04.2022. 09:15

valsts un brīvība jau nav vainīga ka Latvija pilna sarkano bļidonu/avenu/puķinu. Komunistu sistēma ir tik izcila zagšanai, ka visi kam nav serdes un pašlepnuma...redzat, kas notiek asv.........viens pats Ilons Masks pret zagļu narkomānu bļidonu bandas sistēmu. Neievārītu puķina saudzētie idiotu bari Tādas Necilvēcības...KOMUNISTI APSKATĪJA SAVU NĀKOTNI... redz, kas notiek, kad attaudzē idiotus nekauņas.

Atbildēt

agrais bez streipa

27.04.2022. 08:35

»

WWW

Čekas maisos naivajiem latviešiem atmeta nedaudz vairāk par 1400 nācijas nodevēju, bet kur tad pārējie 20 tūkstoši čekas aģentu?! Un galvenais, nevienu tas neinteresē... Vēl jo vairāk, bijušie komunisti un fašistiskās Padomju civilizācijas mēslaines kompartijas biedri joprojām ieņem dažādus posteņus...


Latvieši bija zināmi visā padomijā arī kā idejiski un stingri tiesneši. Lūk tvnet portālā: "Čornobiļas lietas galvenais tiesnesis – latvietis;
..gan Čornobiļas tiesas process un verdikti, gan Brīzes iepriekšējie tiesas procesi, kuros viņš bargi tiesājis, piemēram, latviešu nacionālistus, “kas uzskatīja, ka Latvijai vajadzēja saglabāt sarkanbaltsarkano karogu. Augstākās tiesas tiesnesis Brīze pat dzirdēt negribēja, ka šis karogs pazīstams no sirmās senatnes.”
"Pēc nepilna gada sekoja PSRS ģenerālprokurora Rudenkova protests mūsu lietā par nesamērīgiem sodiem. Viņš prasīja samazināt tos uz pusi. Viens no retajiem gadījumiem, kad mūsu Augstākās tiesas plēnums to neņēma vērā."

Atbildēt

Латвиетис

27.04.2022. 08:02

Висс небус лаби, паши виен варам шо путру - сев, тачу пар наш автор вар теикт, ка аиз Пилсоню конгреса палиек тикаи недалёкие цилвецини ар post-traumatic syndrome. Яу 30 гадус.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.04.2022. 07:21

Vara Latvijā integrāciju saprot kā sadzīšanu kopējā krātiņā un turēšanu pusbadā,sēri velkot gaudu dziesmu! Palūkojieties, kā Li Kuan Ju Singapūrā no tautu buķetes izveidoja apzinīgu nāciju,ar stingriem, disciplinējošiem noteikumiem un likuma vienlīdzību ikvienam! Un pāri visam augsta LABKLĀJĪBA, kura pietiek visiem un ikkatram!!! Vienkārši nav par ko plēsties, lai atņemtu citam!

Atbildēt

Pilsētnieks

27.04.2022. 06:32

»

lauķis

Integrēt var čūsku ar ezi,sanāks dzeloņdrāts.Cilvēkus var vienot tikai vērtības,biežāk mūsdienās vērtības ir aizvietotas ar degradāciju un debilizāciju.Mēģinājums integrēt cilvēkus ir debilizācija


Pazīstam jau tevi, lauķi! Tāpat zināms, uz kuru pusi velc!Un krievi, kuriem, te nepatīk, vienmēr var pārcelties uz savu Matušku, tikai nez kāpēc, izvēlas dzīvot šeit. Un par to dzeloņdrāti pareizi pateici- t. s. visu tautu krievu tauta Krievijā, un čūska , acīmredzot , krievi.

Atbildēt

lauķis

27.04.2022. 06:07

»

ABC

Integrēt var tikai tos , kas paši vēlas. Citādi iznāk kā tajā parunā- baro vilku, kā gribi, vienalga, skatās uz mežu


Integrēt var čūsku ar ezi,sanāks dzeloņdrāts.Cilvēkus var vienot tikai vērtības,biežāk mūsdienās vērtības ir aizvietotas ar degradāciju un debilizāciju.Mēģinājums integrēt cilvēkus ir debilizācija.

Atbildēt

ABC

27.04.2022. 05:53

»

un tā kladzināšana

par atvērto sabiedrību,saliedēšanos un integrēšanos nekādi negrib rimties


Integrēt var tikai tos , kas paši vēlas. Citādi iznāk kā tajā parunā- baro vilku, kā gribi, vienalga, skatās uz mežu.

Atbildēt

Daina

27.04.2022. 05:49

»

Aina

Daudz sliktāk ! Tie ir degradējoši izdzimteņi


Katrs cilvēks otrā saskata savas sliktās īpašības.

Atbildēt

mūždien uzticīgajam Kremļa trollim

27.04.2022. 05:47

»

skats no (m)alas

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


Tu pārāk bieži šo citātu kopē, bet neaizmirsti, ka uz Krieviju tas attiecas daudz vairāk un izteiktāk!
Kā kulaks uz acs. Jo tur jau saprot tikai spēka valodu.Pat krievietes saka, sit- tātad, mīl!

Atbildēt

kā zināms

26.04.2022. 23:58

»

ja domā ar galvu

Autors ir primitīvs kremļa rašistu trollis


ar galvu var domāt tikai tad, ja tajā ir smadzenes, tātad - uz tevi tas neattiecas.

Atbildēt

Aina

26.04.2022. 22:58

»

jautaajums

Vai Kariņš,Levits un Saeimas deputāti ir degradēti krieveļi


Daudz sliktāk ! Tie ir degradējoši izdzimteņi.

Atbildēt

WWW

26.04.2022. 22:38

»

gadījuma rakstura pakalpiņš

Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja, lai mēs - stukači, nācijas elite - varētu atnest brīvību un panākt ka komuņaki pārtapa par Latvijas Ceļu, kam...


Čekas maisos naivajiem latviešiem atmeta nedaudz vairāk par 1400 nācijas nodevēju, bet kur tad pārējie 20 tūkstoši čekas aģentu?! Un galvenais, nevienu tas neinteresē... Vēl jo vairāk, bijušie komunisti un fašistiskās Padomju civilizācijas mēslaines kompartijas biedri joprojām ieņem dažādus posteņus.

Atbildēt

juris

26.04.2022. 22:32

Precīzi - bijušie komunisti un čekist pārdēvēja Padomju Savienības okupēto "Latvijas PSR" par "Latvijas Republiku"!

Atbildēt

viesis

26.04.2022. 21:46

»

skats no (m)alas

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


Mjā, diemžēl, tā ir. Cilvēku zināšanu līmenis krītas, bet, jo mazāk viņi zina, jo gudrāki jūtas, dzīves paradokss..... un otrs paradokss, ka pie varas atrodas plebeji, nevis cilvēki ar atbilstošām zināšanām un spējām, Latvijā tas izpaužas īpaši uzskatāmi :(

Atbildēt

Kurš no varas huntas tas varētu būt?

26.04.2022. 21:05

Runājošs un rakstošs primāts. smirdīgā krievu kazarmā taisītis deģenerāts!

Atbildēt

ja domā ar galvu

26.04.2022. 20:47

Autors ir primitīvs kremļa rašistu trollis.

Atbildēt

nelej udeni

26.04.2022. 20:27

»

Jā, ja padomā ar savu galvu, tad jāsecina,ka

ka visur apkārt ir čekas provokātori un pilnīgi degradēti krieveļi


visur apkart ir degradeti asv koloboranti un sorosa uzpirti meli.

Atbildēt

skats no (m)alas

26.04.2022. 19:56

»

ko te piebilst...

pirms ko skribelē...domā ar galvu


Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

ko te piebilst...

26.04.2022. 19:22

pirms ko skribelē...domā ar galvu

Atbildēt

var jau pajautāt

26.04.2022. 19:18

Levitam,Birkavam,Ulmanim u.c.kāpēc Latvijā tika atstāta tik milziģa piektā kolona,bet atbilde ir zināma.To pieprasīja "lielie brāļi",krievzemi ieskaitot.

Atbildēt

jaajaa

26.04.2022. 19:01

...nu jau aizies uz labo pusi 4.maija republikā...austrumu pusē būs "mūris", viena liela problēma atkritīs...

Atbildēt

gadījuma rakstura pakalpiņš

26.04.2022. 19:01

»

Jā, ja padomā ar savu galvu, tad jāsecina,ka

ka visur apkārt ir čekas provokātori un pilnīgi degradēti krieveļi


Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja, lai mēs - stukači, nācijas elite - varētu atnest brīvību un panākt ka komuņaki pārtapa par Latvijas Ceļu, kam tika piemaisīti klāt daži "trimdas" mikimauši, un ZZS. "Trimdas" acīmredzot jāliek pēdiņās, jo pat dziļos padomijas laikos šie "trimdinieki" vienā mierā braukāja uz LPSR un atpakaļ, un ja kaut vienu būtu apcietinājusi čeka, kas it kā būtu loģiski. Ā, "pelēka volga stāvēja aiz stūra".

Atbildēt

un tā kladzināšana

26.04.2022. 18:43

par atvērto sabiedrību,saliedēšanos un integrēšanos nekādi negrib rimties.

Atbildēt

jautaajums

26.04.2022. 18:31

»

Jā, ja padomā ar savu galvu, tad jāsecina,ka

ka visur apkārt ir čekas provokātori un pilnīgi degradēti krieveļi


Vai Kariņš,Levits un Saeimas deputāti ir degradēti krieveļi?

Atbildēt

Jā, ja padomā ar savu galvu, tad jāsecina,ka

26.04.2022. 18:10

ka visur apkārt ir čekas provokātori un pilnīgi degradēti krieveļi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...