Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aija

30.04.2020. 20:18

ulmans stradaia ka administrators pret gati sakniti vins vinu dzirdija. nodoklus nemaksaja.pievaca loti daudz ipasumu un loti daudz ko. melis ut.t.loti slikts cilveks

Atbildēt

aija

30.04.2020. 20:06

ulmans stradaia ka administrators pret gati sakniti

Atbildēt

kas darāms?

17.02.2016. 14:16

»

adresāts - Uļmans

Cienījamais Uļmana kungs! Atceries, ko mācīja bijušais OBEHESS šefs un Rīgas Krematorijas direktors Imants Spulģis: visbīstamākie ir ierēdņi, kas veido organizēto noziedzību. Tāpēc lūdzu nežēlojiet laiku, naudu, publicitāti un nepārtrauktu rakstīšanu visām amatpersonām pēc kārtas, rakstot patiesību ...


Būtu labi, ja Lato Lapsa apvienotu visus cietušos no Bunkus ģimenes. Bunkus var tikt galā ar katru pa vienam, bet nekādi nevarēs tikt galā, ja visi cietušie apvienosies un sametīs naudu, ieasniedzot prasības pret Bunkus tiesā.

Atbildēt

adresāts - Uļmans

17.02.2016. 14:13

Cienījamais Uļmana kungs! Atceries, ko mācīja bijušais OBEHESS šefs un Rīgas Krematorijas direktors Imants Spulģis: visbīstamākie ir ierēdņi, kas veido organizēto noziedzību. Tāpēc lūdzu nežēlojiet laiku, naudu, publicitāti un nepārtrauktu rakstīšanu visām amatpersonām pēc kārtas, rakstot patiesību un prasot Bunkus ģimeni tiesāt. Tur taču katram redzams, ka tā ir organizētā noziedzība, kas dala to, kas viņiem nepieder. Tādiem vieta ir aiz restēm!

Atbildēt

To PIETIEK

16.02.2016. 19:38

»

PIETIEK

Varbūt varat minēt vismaz uzņēmuma nosaukumu


Man arīdzan ir gadījums, kur VID jau pagājušā gada beigās bija iespēja saņemt iespaidīgu nodokļu parāda summu. Bija nepieciešama sadarbība. Vārdos tā ir, praksē nav. Tā ka šis gadījums, izskatās, nav nekas īpašs. Laikam ne jau velti gan šeit , gan citos portālos VID sauc par Valsts Iznīcināšanas Dienestu. Praktiskās darbības liecina tieši par to.
Un tie kas gānās par to cik portāls angažēts, kā te vienu "aizstāv"- liekaties mierā. Uļmanam vismaz nav "kiška tonka". Nebaidās stāties pretī šim "pūķim". Es, piemēram, pagaidām, netaisos "lekt uz ecešām". Visu cieņu.

Atbildēt

16.02.2016. 13:40

Pietiek nodarbojas ar ānusa izlaizīšanu Uļmanam!!
Cik Miša par to maksā??

Atbildēt

kaktuss

16.02.2016. 13:20

vadoša politiskā spēka kase ta jāpilda????kā domājat kas aizpilda krelus un kā labā tur strādā????

Atbildēt

Lauris

16.02.2016. 13:06

Manam radagabalam ir bijis tieši tas pats tikai par mazāku summu. Parāda dēļ bloķēts konts un grib turpināt saimniecisko darbību un pārskaitīja no sava privātā konta naudu un atskaitīja atpakaļ.

Atbildēt

ne vaina, pēc deguma smird visur tāpēc neko lokalizēt nevar

16.02.2016. 12:16

nezin ko Eiropa domā par caurumu Austrumos?

Atbildēt

kroksis

16.02.2016. 12:08

lasu un domāju;nu gan tai Petersonei putras katls ir pievārījies un putra bēg pāri katla malām uz visām debesspusēm,a,ko ta nu?Deguma smaka pa visu pagastu.Kā satīrīsi Pātersone?

Atbildēt

>22.49

16.02.2016. 12:02

paga paga, ja izdodas sākt maksātnespēju.......āāā'!!!!!!

Atbildēt

un Kučinskis to sakārtos?????????

16.02.2016. 12:00

??????????????????

Atbildēt

grābeklis

16.02.2016. 11:26

tipa 90 gadu mono kontroletas bankas stils, tai vid vecenei

Atbildēt

Viktors

16.02.2016. 11:13

»

Arajs

Tu aizmirsi pieminēt lidostu "Jūrmala" Tuukumā...un Artura Haminjana nopelnus tās kriminālajā darbībā kura turpinas vēl līdz šim brīdim.... Un tur jau ir tiešs "jumsts" no SC puses


Tas tavs izreklametais policajzeks Arturs Hamanjans ir tikai prasts melīgs personīgo datu izkrapējs, šantāzists un zaglēns-nodokļu nemaksātājs armeņu nacionalajā gaumē un darbojās zem SC jumta ... Neredzu reālu iemeslu te cepties, bet laist visus doķumentus reala apritē ...Tad jau redzēs precīzi, kuri ir tie SC, VID un VDI kukuļņēmeji , kuri piesedz Latvijas valsts un tās pilsoņu apzadzeju....

Atbildēt

Viktors

16.02.2016. 10:22

Vispār jau Arajs un Gvido pareizi pasacīja par to armēņ-policaj-zeku bastardu Arturu Hamanjanu un viņa sia GEGAM... Vēl no policijas laikiem, kad Arturels bija Ziepniekkalnā par iecirkņa inspektoru, viņš taisīja sūdus un gravba visu ko vien vareja.... Jā, un, vēl jau ir tāda lieta kā viesnīca Viktorija , kurā arī ar naudas atmazgāšanu iesaistīts Arturs un viņa sieva...Vispār jau Arājam un Gvido rīcībā ir visu 23 objektu dokumentācija, kuru viņiem es nodevu, ar apsargu datiem un autogrāfiem, kuru laižot lieta būtu interesanti rezūltāti..protams, ja Arturu nepiesegtu VID un VDI.... Bet, kas attiecās uz to Artura sadarbību AR SIA Arčers, tad tur ir skaidrs, ka viņu piesedz tieši no Arčera valdes Žgars...

Atbildēt

atis

16.02.2016. 09:43

nu jā, samaksāja vidam, lai tas atšūtos, bet, kad nebūs vida, tad pārējiem kreditoriem varēs uzlikt nikolaju

Atbildēt

Finanšu ministrijai

16.02.2016. 09:27

Un pēc šī gadījuma + visi iepriekšējie vēl joprojām Pētersone ir amatā?

Atbildēt

Dirnēns

16.02.2016. 09:01

He, he, Dirnēns par šo iesmej.

Atbildēt

Jā!!!

16.02.2016. 08:05

Varu nojaust cik M. Uļmans samaksājis par viņa lobiju šai portālā!

Atbildēt

no malas

16.02.2016. 07:08

»

? pietiek

Varētu atklāt kāda uzņēmēja vārdu, kurš būtu brīvprātīgi maksājis nodokļu parādus cita maksātnespējīga uzņēmuma vietā, ja jau "Pietiek aptaujātie uzņēmēji ar plašu pieredzi attiecībās ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) šādu situāciju vērtē kā kaut ko fantastisku, sirreālu un neiespējamu...


Es tā darīju. Taisīju ciet uzņēmumu, kurš kādu brīdi nedarbojās. Man bija neliela pārmaksa. Kad aizeju uz VID, man paziņo, ka pārmaksas vairs neesot-naudu atpakaļ vai novirzīt cita nodokļa samaksai drīkst gada laikā, kopš pārmaksa izveidojusies. Bet nu sociālo un ko tik tur vēl ne gan jāmaksā, lai izdotu izziņu priekš UR. Uzņēmumam konts jau sen slēgts. Aizgāju turpat āģī uz banku, no sava konta pārskaitīju tos ~50Ls, paņēmu no bankas apzīnogotu izziņu par faktu, aiznesu VIDam. Šie paskatījās un pēc pusstundas ar Uzņēmumu reģistram izsniegtu izziņu par parāda neesamību palaida ārā.

Atbildēt

? pietiek

16.02.2016. 06:42

Varētu atklāt kāda uzņēmēja vārdu, kurš būtu brīvprātīgi maksājis nodokļu parādus cita maksātnespējīga uzņēmuma vietā, ja jau "Pietiek aptaujātie uzņēmēji ar plašu pieredzi attiecībās ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) šādu situāciju vērtē kā kaut ko fantastisku, sirreālu un neiespējamu"?

Atbildēt

emm

16.02.2016. 05:54

»

Lille

Kā apniku;si šie Uļmana stāsti par savu godīgumu un sūdzības Pietiek! Kāpēc tad nemaksāja kreditoriem pirms tam,bet nonāca līdz maksātnespējai? Acīmredzami šis ir kārtējais pasūtījuma raksts,jo ne jau Pietiek jārisina šādas lietas,bet gam Maksātnespējas administrācijai u.c. iestādēm Kārtējis "pufels...


Man ar ir apnicis, ka katra valsts iestāde dara to kas tai nav jādara. Ja VID tiek iemaksāts parāds, tad VID ir jāsavāc nauda un ja pēc naudas samaksāšanas tai nav nekādas darīšanas gar šo firmu, tad tā nu tas ir.
Ja firmai ir pārkāpumi un ir izdarīta noziedzīga rīcība, tad tiem kas to ir izdarījuši ir jāsēž cietumā - un ir jābūt kaut kādiem valsts mehānismiem, kas rīkojas ar šo firmu un tās mantu, bet ne jau VID darbiniekiem ir jātēlo kovboji un tiesneši. Būsim reāli - ja Uļmans ir uz brīvām kājām, tad viņam ir visas tiesības VID sūtīt d!rst un to čakarēt un ja likums pieļaus, tad arī attiesāt zaudējumus.

Atbildēt

car

16.02.2016. 05:49

Dienu iepriekš portālā ir raksts tieši par to pašu. Izskatā ka Uļmans ir pamatīgi piežmiegts, palicis "obidno" un tā rezultātā top pasūtīta rakstu sērija.Viss kā vienmēr un nekā jauna, ja vien ne kāds apstāklis.Blakus iepriekšējam šīs sērijas rakstam braši stāv raksts par to, ka portāls delfi esot publicējis apmaksātu pasūtījuma rakstu.Spriežot pēc Pietiek paustās nostājas, tas tā kā būtu slikti. Toties pašiem vesalas sērijas nāk ēterā un nekas, viss OK. Vai nav totāla divkosība? Vai arī cirku Rīgā aizklapēja ciet, bet klauni taču palika!

Atbildēt

Z

15.02.2016. 23:36

Pag, vai tad tas bunkus vēl joprojām nav atlaists no VID un nav ierosināts kriminālprocess informācijas pārbaudei??? Vai gadījumā tā pētresone nav noziedznieku piesedzēja? Izskatās gan.

Atbildēt

koroče

15.02.2016. 23:01

tā vien rādās, ka VID piedalās reiderisma shēmā! ja jau no valdes locekļiem bablosu ņemt taisās, ko ta no īpašnieka neē! varbūt viņam ir CESIJAS līgums! parādus pirkt un pārdot ir normāli!

Atbildēt

Lille

15.02.2016. 22:49

Kā apniku;si šie Uļmana stāsti par savu godīgumu un sūdzības Pietiek! Kāpēc tad nemaksāja kreditoriem pirms tam,bet nonāca līdz maksātnespējai? Acīmredzami šis ir kārtējais pasūtījuma raksts,jo ne jau Pietiek jārisina šādas lietas,bet gam Maksātnespējas administrācijai u.c. iestādēm Kārtējis "pufels",kas mēģināts pasniegt kā lēta sensācija!

Atbildēt

Nu tad!

15.02.2016. 21:20

Vēršaties Maksātnespējas administrācijā, lai vērtē, vai ir interešu konflikts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...