Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ojārs

21.05.2014. 09:57

Vēl viena sakarība - abi pirms vairāk nekā desmit gadiem ar Jaunā laika palīdzību pie valsts nozīmīgākajiem amatiem un finanšu svirām piekļuvušie, pārmaiņus te Ministru Prezidenti, te Finanšu ministri būdami - Repše un Dombrovskis, Dombrovskis un Repše, tagad/jau labu laiku atpakaļ, abi nonākuši nepārprotamā visai diskutējamu reputāciju ieguvušu banku īpašnieku atkarībā. Labi, varbūt ne atkarībā, taču nepārprotamā interešu konfliktā, kuru ne viens ne otrs par problēmu neuzskata. Tā ir pārsteidzoša līdzība, kas raksturo šo abu personu pēdējās desmitgades dzīves gājumu, kuru vienīgais un galvenais uzstādījums ienākot politikā bija cīņa pret korumpantiem, tiesiskums un godīgums. Tā paiet tā pasaules godība...

Atbildēt

Haris

21.05.2014. 09:50

Priekšvēlēšanu melnā PR kampaņa turpinās...

Atbildēt

Ha!

21.05.2014. 09:42

»

inčukalns

briseles alga pretēji pieņemtajam mītam nav bezizmēra salīdzinot ar dombrovska mega parādiem...


Nu, ko Tu muldi nejēgā! Uz šitādiem tirliņiem lapsa sacerējies, tiem nervus pakutināt. Tas, ka te vairāk komentāru sarakstīts? Kam mēģiniet pūderēt smadzenes? Ha! Daži idiņi ar dažādiem nikiem izgāž savu žulti un parāda savu aprobežotību. Tas arī viss sausais atlikums. Loģiski, lai garā vājie izpaužas lapsas murgu lapā, nekā savu debīlismu demonstrē uz ielas.
Tas, ka lapsa visus idiņus savācis vienkopus - tas labi! Tam jau arī domātas miskastes.

Atbildēt

Re

21.05.2014. 09:39

»

Paija

Paldies, Dombrovski, līdz ar eiro ieviešanu dzīves dārdzība Latvijā cēlusies divas reizes...


Valsts banka deva kredītu uz procentiem, bet bija tik labvēlīga, ka atlika pamatsummas atmaksu uz n-tiem gadiem. Ne kuram katram banka būtu tik labvēlīga un pretīmnākoša, jo vairāk valsts banka ;)

Stāsts ir par ko citu, ka visi Valda Dombrovska un sievas Ārijas Dombrovskas iekrājumi likti uz kārts. Sev nemanot bijušais prejerministrs pārkāpis sarkano robežu starp savu personīgo un valstisko, ar to nokļūstot acīmredzamā atkarībā Latvijā un nākotnē Briselē, ja tiks ievēlēts.

ES līderi šā vai tā neatstās Valdi bez maizes pateicībā par konsolidāciju un skandināvu banku izpestīšanu ko iznesa un turpina iznesta uz saviem pleciem Latvijas tauta. Cits jautājums cik cilvēku esam pazaudējuši un cik pakļāvām nabadzībai, tas ir cits un ne mazāk traģikomisks stāsts.

Atbildēt

Ojārs

21.05.2014. 09:27

»

gribetos saprast

Dombrovskis atnaca no Briseles., Bija cienits ministru prezidents lidz laikam, kad vina sieva un Bukane.... Kapec vispar ministru prezidenta sievai but nepieciesams tads bizness, kapec???? Viram alga laba Pati,ja jau grib stradat butu kadu nelielu darbinu veikusi un viss. Ciena butu garanteta uz gadiem...


Tas tāpēc, ka par ātru un pārāk viegli viss nāca. Nebija nobriedis, neizturēja pārbaudi ar varu un slavu. Gudri cilvēki saka, ka visātrāk cilvēku var pazudināt nepelnīts paaugstinājums...

Atbildēt

Paija

21.05.2014. 09:24

Paldies, Dombrovski, līdz ar eiro ieviešanu dzīves dārdzība Latvijā cēlusies divas reizes.

Nemanāmi, klusi un pakāpeniski it visur cēlušās cenas.

Kaut nu Jūs Dombrovski ar savu alkatīgo sievu Āriju Dombrovsku izbaudītu reiz aplauzienu un tautas lielākā daļa no Jums novērstos !!!

Tas tik skaisti, ka banka Jums dod kredītu , cik vajag un vēl bez procentiem !

Atbildēt

Ojārs

21.05.2014. 09:19

»

mulkibas

Viss raksts ir muļķības, vai nu dodiet faktus, kas ir tiešām kompromata cienīgi vai labāk nelikt neko, kur nu vēl šādu savārstījumu. Labvēlības per. Ir mazākais ko vispār var pueminēt, banka ir darījuma puse un pati ir ieinteresēta dabūt naudu atpakaļ, pat ja termiņš ir pastiepts garāks. Citas komercbankas...


Ja nerunā atklātu valodu, bet atstāj vietu baumām un spekulācijām, tad ar to arī ir jārēķinās. Ja teiktais netiek nekādi atspēkots, tad nekas cits neatliek, kā uzskatīt, ka ir atrasts patiesais iemesls, kāpēc valdiņš pēc sarunas ar prezidentu smilkstēja kā nopērts suns, asti ierāvis kājstarpē.

Atbildēt

Anna

21.05.2014. 09:14

Lato, kāpēc baumu līmenī "esot"? Trūkst faktu tādam apgalvojumam. Un piedod, bet tas izskatās, ka esi cēlis "gaisām" šo atklāsmi tieši pirms EP vēlēšanās. Kaut kā nesmuki.

Atbildēt

vilis

21.05.2014. 09:10

Viss var būt,viss var būt.Baumas nevienmēr ir nepatiesība.Lielu darbu rezultātu nereti izšķir sīkumi.Patiesība bieži ir bezpalīdzīga,bet nekad nemirst.Patiesība ir laika meita.

Atbildēt

Paija

21.05.2014. 09:00

Un vēletāji jau nemaz nezin, kāda virtuve notiek Cimdara "virtuvē", kā tiek skaitīti rezultāti, kā tiek gatavoti papīri formālajai atrādīšanai.

Iepriekšējais vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs nošāvās, nezin kāpēc?

Atbildēt

xp

21.05.2014. 08:49

Izklausās loģiski un puzles trūkstošie posmi savienojās.

Atbildēt

Viedoklis

21.05.2014. 08:41

Ja izvertējam pēdējo piecu gadu laikā Ministru Kabinetā un Saeimā paveikto, paliek ļoti skumji. Parex banka, Latvijas Krājbanka, AirBaltic, Pasažieru vilciens, Re&Re, Liepājas Metalurgs u.c.

Ja izvērtējam Rīgas domes un citu lielāko pašvaldību paveikto, paliek ne mazāk skumji. Saktas puķu tirdziņš, Rīgas Nami, Mājokļu departaments, Rīgas Brīvista, Zolitūdes Maxima, Mersedes autobusi u.c.

Bet kopīgi tie panākuši Latvijas iedzīvotāju skaita samazinājumu par vismaz 300 tūkstošiem cilvēku!!! Panākuši cilvēku neticību pārmaiņām un izceļošanu no savas Dzimtenes, dēļ nepanesamas dzīves un pieļautās skandināvu un pašmāju banku patvaļas clvēkus pazemojot un nolemjot finanšu atkarībai. Grāmata "Tiesāšanās kā ķēķis" labi raksturo un parāda izredzes uz taisnīgu tiesu un kopumā tiesiskumu mūsu valstī.

Vai tiešām nav par daudz priekš ne tik lielas uz ES fona valsts Latvijas? Viscaur strāvo korupcija, nesaimnieciskums, valsts un pašvaldības līdzekļu nelietderīga izlietošana un savtīga pārvaldīšana.

Vai tiešām mēs negribam, lai valsts un pašvaldības arī turpmāk pārvaldītu un apsaimniekotu mūs un mūsu bērnus tikpat bezatbildīgi un koruptīvi?

Katram ir iespēja izvertēt minēto un izdarīt pareizu izvēli, lai lietas vērstu uz labu.

Jāsaka paldies Lato Lapsas kungam par pašatdevi cīņai ar šo sērgu valdībā un Saeimā. Arī pret viņu personīgi vērsusies minētā politiskā elite uzrīdot tiesībsargājošās iestādes apklusināšanai. Un ļoti svētīgi būtu stāvēt pāri šim aizvainojumam un neatstāt novārtā lielākās no pašvaldībām, ar ne mazāk valtij svarīgiem nesmukumiem un "varoņdarbiem" valsts stiprināšanā un neatkarības nosargāšanā. Uz ko ļoti ceru, un nekļūdīšos, ja teikšu, ka uz to cer ļoti daudzi Latvijā.

Atbildēt

astoņkājis

21.05.2014. 08:24

Ja man nocērt vienu kāju tad paliek vēl...
Paliek neatbildēts kas ir te...astoņkājis vai mafija jo liekas ka pazīmes ir vienādas.
Izskatās ka nav svarīgi kurš kuru piesedz un kurš kuru aizstāv...jo sistēma turpina darboties un nav pazīmju ka tā pārstās būt

Atbildēt

Vidzemes šakālis

21.05.2014. 08:24

»

Janka

Pietiek avoti ir apliecinājuši, ka līdz ar Dombrovska atkāpšanos visas puses - ieskaitot personas, kas nodevušas Bērziņam premjeru kompromitējošos datus - pašlaik ir galēji neieinteresētas šīs informācijas nonākšanā atklātībā. Ar to arī esot izskaidrojama Bērziņa un Dombrovska salīdzinoši vienotā versija...


Nemēģini, draņķi, iestāstīt ar saviem melu paņēmieniem.

Tauta nav muļķe.

Katram skaidri redzams, ka Godmanim, glābjot Parex, izzogot Valsts kasi, mūsu visu kopējo kabatu, pienācās vēlēts krēsls Briselē ar 7000 euriku algu un 21 000 euriku sabiedriskajai darbībai un citas privilēģijas, nevis restotas kameras logs ar nožēlošanu par padarīto, kuras augļus izjūt katrs Latvijas iedzīvotājs - valsts parādā 8 miljardu euro, naudas trūkst visam.

Dombrovskis piesedza Godmaņa noziegumus, rāvās melnās miesās, stāstot „veiksmes stāstus”, kam neviens neticēja, un darīja to apzināti – ar smaidu, radot parādus valstij, cītīgi kalpoja noziedzniekiem.

Par to viņam pienākas alga kā Godmanim - vēlēts amats Briselē un likumdošana, kas sagatavota ar ZZS, NA aktīvu palīdzību, lai arī Dombrovska privātbiznesu varētu atmazgāt naudu starpībā starp 250 000 euro (uzturēšanās atļaujas LV cena) un 80 000 euro (kādai jābūt nekustamā īpašuma patiesajai kadastrālajai vērtībai).

Papaildus – likumdošana šādi sarakstīta, lai citus var pieķert naudas atmazgāšanā šādā veidā un šantažēt DP un SAB, politmafijas vajadzībām. Arī iekšlietu ministrs Kozlovskijs iesitis roku šo uzturēšanās atļauju tirgošanā ar Pēterburgas kompanjoniem.

Un tas viss turpinās - šī valsts nozagšana.Ne Godmanis, ne Dombrovskis, ne Repše, ne vilks nesēž cietumā. Ja Godmani savulaik iesēdinātu, nekas līdzīgs neturpinātos, citi baidītos riskēt, ne ar Krājbanku, ne Metalurgu, kurus iznīcināja Dombrovska vadībā. Dombrovskis arī neiebilst, ka Lembergs šodien turpina izzog Valsts kasi ar ofšoriem Karību salās, Šveices banku kontiem, Ventspils ostu (visu mūsu īpašums) un amatu Ventspils domē, nemaksājot nodokļus Valsts kasē.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

21.05.2014. 08:23

»

intuicija

Domaju,ka Dombrovskis piedzivos pamatigu shoku, jo netiks ievelets Briselee. Ja vien velesanu rezultati netiks viltoti. Tapat Aboltina neieklus nakamajaa saeimaa. Oh, kaa tad vini panikos


Cimdaram no vēlēšanu komisijas nule piešķīra Trijzvaigžņu ordeni, domāju, ka datu viltošana notiek jau ilgstoši saskaņā ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

21.05.2014. 08:21

»

pareizi

Musu vara aiznenmas no VALSTS Hipoteku bankas miljonus, jo zinaja, ka tos neatdos, jo no valsts naudas ir tik pierasts parazitet! Bankas likvidacija jau bija ieprogrammeta. Pa kluso atri pardot un paradus gribeja norakstit. Tada luk ir varas shema kaa no ieredna klusti par miljonaru biznesmeni! Tapec...


Nemēģini, draņķi, iestāstīt ar saviem melu paņēmieniem.

Tauta nav muļķe.

Katram skaidri redzams, ka Godmanim, glābjot Parex, izzogot Valsts kasi, mūsu visu kopējo kabatu, pienācās vēlēts krēsls Briselē ar 7000 euriku algu un 21 000 euriku sabiedriskajai darbībai un citas privilēģijas, nevis restotas kameras logs ar nožēlošanu par padarīto, kuras augļus izjūt katrs Latvijas iedzīvotājs - valsts parādā 8 miljardu euro, naudas trūkst visam.

Dombrovskis piesedza Godmaņa noziegumus, rāvās melnās miesās, stāstot „veiksmes stāstus”, kam neviens neticēja, un darīja to apzināti – ar smaidu, radot parādus valstij, cītīgi kalpoja noziedzniekiem.

Par to viņam pienākas alga kā Godmanim - vēlēts amats Briselē un likumdošana, kas sagatavota ar ZZS, NA aktīvu palīdzību, lai arī Dombrovska privātbiznesu varētu atmazgāt naudu starpībā starp 250 000 euro (uzturēšanās atļaujas LV cena) un 80 000 euro (kādai jābūt nekustamā īpašuma patiesajai kadastrālajai vērtībai).

Papaildus – likumdošana šādi sarakstīta, lai citus var pieķert naudas atmazgāšanā šādā veidā un šantažēt DP un SAB, politmafijas vajadzībām. Arī iekšlietu ministrs Kozlovskijs iesitis roku šo uzturēšanās atļauju tirgošanā ar Pēterburgas kompanjoniem.

Un tas viss turpinās - šī valsts nozagšana.Ne Godmanis, ne Dombrovskis, ne Repše, ne vilks nesēž cietumā. Ja Godmani savulaik iesēdinātu, nekas līdzīgs neturpinātos, citi baidītos riskēt, ne ar Krājbanku, ne Metalurgu, kurus iznīcināja Dombrovska vadībā. Dombrovskis arī neiebilst, ka Lembergs šodien turpina izzog Valsts kasi ar ofšoriem Karību salās, Šveices banku kontiem, Ventspils ostu (visu mūsu īpašums) un amatu Ventspils domē, nemaksājot nodokļus Valsts kasē.

Atbildēt

intuicija

21.05.2014. 08:21

Domaju,ka Dombrovskis piedzivos pamatigu shoku, jo netiks ievelets Briselee. Ja vien velesanu rezultati netiks viltoti. Tapat Aboltina neieklus nakamajaa saeimaa. Oh, kaa tad vini panikos!

Atbildēt

Vidzemes šakālis

21.05.2014. 08:16

»

Janka

Pietiek avoti ir apliecinājuši, ka līdz ar Dombrovska atkāpšanos visas puses - ieskaitot personas, kas nodevušas Bērziņam premjeru kompromitējošos datus - pašlaik ir galēji neieinteresētas šīs informācijas nonākšanā atklātībā. Ar to arī esot izskaidrojama Bērziņa un Dombrovska salīdzinoši vienotā versija...


Nemēģini, draņķi, iestāstīt ar saviem melu paņēmieniem.

Tauta nav muļķe.

Katram skaidri redzms, ka Godmanim, glābjot Parex, izzogot Valsts kasi, mūsu visu kopējo kabatu, pienācās vēlēts krēsls Briselē ar 7000 euriku algu un 21 000 euriku sabiedriskajai darbībai un citas privilēģijas, nevis restotas kameras logs ar nožēlošanu par padarīto, kuras augļus izjūt katrs Latvijas iedzīvotājs - valsts parādā 8 miljardu euro, nauda trīkst visam.

Dombrovskis piesedza Godmaņa noziegumus, rāvās melnās miesās, stāstot „veiksmes stāstus”, kam neviens neticēja, un darīja to apzināti – ar smaidu, radot parādus valstij, cītīgi kalpoja noziedzniekiem.

Par to viņam pienākas alga kā Godmanim - vēlēts amats Briselē un likumdošana, kas sagatavota ar NA aktīvu palīdzību, lai arī Dombrovska privātbiznesu varētu atmazgāt naudu starpībā starp 250 000 euro (uzturēšanās atļaujas LV cena) un 80 000 euro (kādai jābūt nekustamā īpašuma patiesajai kadastrālajai vērtībai).

Ppaildus – likumdošana šādi sarakstīta, lai citus var pieķert naudas atmazgāšanā šādā veudā un šantažēt DP un SAB, politmafijas vajadzībām. Arī iekšlietu ministrs Kozlovskijs iesitis roku šo uzturēšanās atļauju tirgošanā ar Pēterburgas kompanjoniem.

Un tas viss turpinās - šī valsts nozagšana.Ne Godmanis, ne Dombrovskis nesēž cietumā. Ja Godmani savulaik iesēdinātu, nekas līdzīgs neturpinātos ne ar Krājbanku, ne Metalurgu, kurus iznīcināja Dombrovska vadībā. Dombrovskis arī neiebilst, ka Lembergs izzog valsts kasi ar ofšoriem, Ventspils ostu un amatu, nemaksājot nodokļus valsts kasē.

Atbildēt

pareizi

21.05.2014. 08:12

»

coco

Redzu, ka Lapsa trāpījis lapseņu pūznim pašā viducī, pēkšņi tik daudz komentāru kāmja aizstāvībai! Viss ko L.L. raksta ir taisnība, uz to norāda arī izmisīgā Strīķes atbalstīšana , lai paralizētu KNAB darbību Dombrovska lietas izmeklēšanā!Taisnība ir tas ,ka Dombrovskis, Birkavs un & ir izzaguši valsts...


Musu vara aiznenmas no VALSTS Hipoteku bankas miljonus, jo zinaja, ka tos neatdos, jo no valsts naudas ir tik pierasts parazitet! Bankas likvidacija jau bija ieprogrammeta. Pa kluso atri pardot un paradus gribeja norakstit. Tada luk ir varas shema kaa no ieredna klusti par miljonaru biznesmeni! Tapec Hipotekau banksas likvidacija notika pa kluso. Taa teikt, krajkasite sasista, nauda iznemta, laiks laisties!

Atbildēt

Janka

21.05.2014. 07:55

Pietiek avoti ir apliecinājuši, ka līdz ar Dombrovska atkāpšanos visas puses - ieskaitot personas, kas nodevušas Bērziņam premjeru kompromitējošos datus - pašlaik ir galēji neieinteresētas šīs informācijas nonākšanā atklātībā. Ar to arī esot izskaidrojama Bērziņa un Dombrovska salīdzinoši vienotā versija par demisijas iemesliem.
-------------
Lūk arī melu tehnoloģija - gan prezidents, gan ekspremjers par atkāpšanos min pavisam citus iemeslus, bet pietiek "avoti" (t.i. paša L.Lapsas murgi) zinot labāk :-)

Atbildēt

Janka

21.05.2014. 07:52

L.Lapsas meli. 28. sērija. Turpinājums sekos.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

21.05.2014. 07:51

»


Piekrītu - viss DP rokās un smirdīgo borovkoviešu - veco čekistu- mentu, padomju izkārnījumu garā, līdzīgi Straujumas, Bērziņa, Dombrovska folosofijai.

Arī esmu nobanots TVNETā jau puegadu.

Atbildēt

labais

21.05.2014. 07:49

»

Nepateicīgā Latvija

Pieļauju, ka Dombrovskis varēja pat nezināt, ka paša bābas (Bukainīša un Ārija) caur uzņemumu kontiem dzenā re&re naudas līdzekļus. Tāpēc jau Bērziņa atklāsmes šim bija vairāk kā auksta duša. Par kredītiem taču arī varēja nezināt, jo lemšanā nepiedalījās. Tā kā Lapsas kungs - viss tīrs un nokopts...


Kā tad - nezināja. Grāmatveži zin visu!Tāpat nezināja, ka naftas urbēji sponsorēja viņa grāmatas izdošanu Veiksmes stāsts.

Ja neko nezināja, tad nošaut, ja nekontrolēja, kas bija pienākums.

Dombrovskijam arī alga kā Godmanim tiek gatavota par noziegumiem - vēlēts amats Briselē.

Atbildēt

krahhs

21.05.2014. 07:43

ja gramatvedis nebuutu atkaapies,vinjam nespideetu vieta geiroparlamentaa,kur nauda ripo keshaa bez piepuules un peec tam dziive arii ir nodroshinaata.tas bij briidis ka vareeja aiziet ,,ar godu,, un Voldinjsh to izmantoja

Atbildēt

veletajs

21.05.2014. 07:22

Žel, ļoti žēl. Vēl viena vilšanās ! :(
Interesanti, ka pats Dombrovskis to nokomentē visai īsi un kodolīgi - neko , nezinu, viss notika 100 gadus atpakaļ, melnais PR. Pa lielam - citā presē diži šī skandāla nav. Tādējādi vēlētāji par šo nemaz neuzzinās, jo lasītāju loks, kas lasa pietiek.com ir neliels. Kamēr minētais kungs nekomentē šo visu, skandāls ir diezgan lokāls.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

21.05.2014. 07:15

»

coco

Redzu, ka Lapsa trāpījis lapseņu pūznim pašā viducī, pēkšņi tik daudz komentāru kāmja aizstāvībai! Viss ko L.L. raksta ir taisnība, uz to norāda arī izmisīgā Strīķes atbalstīšana , lai paralizētu KNAB darbību Dombrovska lietas izmeklēšanā!Taisnība ir tas ,ka Dombrovskis, Birkavs un & ir izzaguši valsts...


Pieļauju, ka Dombrovskis varēja pat nezināt, ka paša bābas (Bukainīša un Ārija) caur uzņemumu kontiem dzenā re&re naudas līdzekļus. Tāpēc jau Bērziņa atklāsmes šim bija vairāk kā auksta duša. Par kredītiem taču arī varēja nezināt, jo lemšanā nepiedalījās. Tā kā Lapsas kungs - viss tīrs un nokopts. Rietumu banka info nesniegs. Arī SAB ne. Ja kanceleja savējos neizdos, būs grūti ko pierādīt,

Atbildēt

3.14...

21.05.2014. 06:24

»

tādi esam

Kārtēje OIETIEK murgi un izdomājumi


Ja PIETIEK kaut vienu melīgu faktu publicētu, noziedzīgais einuhs dombrovskis momentā LL uz tiesu aizvilktu! Kā var nesaprast tik elementāru lietu?
dombrovskveidīgie kverpļi vada valsti pateicties tādiem plānprātiņiem, kā tu!

Atbildēt

coco

21.05.2014. 04:54

Redzu, ka Lapsa trāpījis lapseņu pūznim pašā viducī, pēkšņi tik daudz komentāru kāmja aizstāvībai! Viss ko L.L. raksta ir taisnība, uz to norāda arī izmisīgā Strīķes atbalstīšana , lai paralizētu KNAB darbību Dombrovska lietas izmeklēšanā!Taisnība ir tas ,ka Dombrovskis, Birkavs un & ir izzaguši valsts Hipotēku banku novedot to līdz bankrotam, lai tiktu no tās vaļā un noslēptu galus ūdenī,tā tika pārdota zviedriem ar 25 milj. Ls piemaksu! Vienkārši nožēlojami ir tas , ka neviena Latvijas struktūra, ne ģenerālprokuratūra , ne KNAB , neveic nekādu izmeklēšanu, tas norāda tikai uz to, ka pastāv vienota mafija valsts augstākajā līmenī, kas atļauj apzagt valsti lielos apmēros, tāpēc arī nav ko brīnīties , ka esam ES nabadzīgākā valsts!

Atbildēt

inčukalns

20.05.2014. 23:44

»

Ha!

Diez vai sapratīsi, ja apceri murgus, ko lapsa samurgojis. Ārijas un Bukanes bizness sākās pirms kādam modās priekšnojautas par iespējamo krīzi. Tikmēr Valdiņš strādāja Briselē un pat ļaunākajos murgos nespēja iedomāties, ka kādreiz kļūs Latvijas premjers...


briseles alga pretēji pieņemtajam mītam nav bezizmēra salīdzinot ar dombrovska mega parādiem.

tur iet runa par miljoniem latu ...

tāpēc vajadzīga ministru prezidenta ietekme lai samazinātu šos procentus ...

citādi sanāks kā tai inčukalna bijusajai deputātei kura gribēja izlekt laukā pa logu jo atnāca tiesu izpildītājs aprakstīt māju.

dombrovskis varēs lidot laukā pa logu kad paliks ārpus eiroparlamenta un briseles draugaļas viņu uzmetīs ...

Atbildēt

Ha!

20.05.2014. 23:33

»

gribetos saprast

Dombrovskis atnaca no Briseles., Bija cienits ministru prezidents lidz laikam, kad vina sieva un Bukane.... Kapec vispar ministru prezidenta sievai but nepieciesams tads bizness, kapec???? Viram alga laba Pati,ja jau grib stradat butu kadu nelielu darbinu veikusi un viss. Ciena butu garanteta uz gadiem...


Diez vai sapratīsi, ja apceri murgus, ko lapsa samurgojis. Ārijas un Bukanes bizness sākās pirms kādam modās priekšnojautas par iespējamo krīzi. Tikmēr Valdiņš strādāja Briselē un pat ļaunākajos murgos nespēja iedomāties, ka kādreiz kļūs Latvijas premjers.
Ja Valdiņam būtu svarīgi "glābt" sievas biznesu, tad ar labi atalgotu darbu to viņš varētu darīt, strādādams Briselē, nevis par ubaga grašiem strebt gāzētāju sastrādātos sūdus.
Tāpēc nemurgo par lietām ko nezini, bet par prāta jaukšanu lētticīgajiem bāleliņiem - droši vari iespert lapsam pa olām.

Atbildēt

a

20.05.2014. 23:10

»

ES

Labi, Lapsa, pārliecināji balsošu par Dombrovski


kāpēc tev tā patīk korumpēti mērģļi kā dombrovskijs ???

Atbildēt

ES

20.05.2014. 23:02

Labi, Lapsa, pārliecināji balsošu par Dombrovski!

Atbildēt

ruberoīts

20.05.2014. 22:55

»


Ir diva veida cilvēki - šizīdi un ruberoīdi.

Šīzīdiem visu var iestāstīt, nerunājot par galveno pēc būtības.

Ruberoīdi ir personas, kas spēj iestāstīt šizīdiem, piem. katastrofu raksturojot un pamatojot kā „veiksmes stāstu”.

Medijos pārsvarā valda greizs uzskats, ka vārda "šizīdi" saknes nav meklējamas atvasinājumā no jēdziena, kas saistīts ar šizofrēniju. Tā nav taisnība. Patiešām, vārda „šizīdi” izcelsme vēsturiski meklējama jēdzienā šizofrēnija, jo šizofrēnija ir slimība, kuru raksturo nespēja, izsakoties vulgarizējot - "aiz kokiem saskatīt mežu", bet, savukārt, ruberoīdi nav tie, par kuriem medijos pauž viedokli, ka šīs personas saistītas ar jēdzienu "rubī fišku". Ruberoīdi ir personas, kas pārvalda un vada situāciju, tā teikt "pārsedz" (to cover) un apvieno gan šizīdu, gan ruberoīdu pamatīpašības.Starp ruberoīdiem minamas tādas personas kā Āboltiņa, Dz.Bušs, Kims Čenuns, Obama un DP šefs Reiniks.Bet starp šizīdiem populārs ir sers Šlesers, Lato Lapsa, Grantiņš H86, Intūns Mazpisāns, Guntis Ulmanis, VVF.
Savukārt ruberoīts ir ruberoīda bērns līdz 50 gadu vecumam, ja 50 gadu vecumā nekļūst par bārenīti.
Tu piederi pie šizīdiem, bet vēlies būt ruberoīds, bet pašlaik pretendē uz citu atvasinājumu – ruberožīds.

Atbildēt

ruberoīts

20.05.2014. 22:53

»

Mans vārds

Saskaņas centra reitings taču jau noslīdējis zem Vienotības, tāpēc arī Lapsa rej


Ir diva veida cilvēki - šizīdi un ruberoīdi.

Šīzīdiem visu var iestāstīt, nerunājot par galveno pēc būtības.

Ruberoīdi ir personas, kas spēj iestāstīt šizīdiem, piem. katastrofu reksturojot un pamatojot kā veiksmes stāstu.

Medijos pārsvarā valda greizs uzskats, ka vārda "šizīdi" saknes nav meklējamas atvasinājumā no jēdziena, kas saistīts ar šizofrēniju. Tā nav taisnība. Patiešām, vārda „šizīdi” izcelsme vēsturiski meklējama jēdzienā šizofrēnija, jo šizofrēnija ir slimība, kuru raksturo nespēja, izsakoties vulgarizējot - "aiz kokiem saskatīt mežu", bet, savukārt, ruberoīdi nav tie, par kuriem medijos pauž viedokli, ka šīs personas saistītas ar jēdzienu "rubī fišku". Ruberoīdi ir personas, kas pārvalda un vada situāciju, tā teikt "pārsedz" (to cover) un apvieno gan šizīdu, gan ruberoīdu pamatīpašības.Starp ruberoīdiem minamas tādas personas kā Āboltiņa, Dz.Bušs, Kims Čenuns, Obama un DP šefs Reiniks.Bet starp šizīdiem populārs ir sers Šlesers, Lato Lapsa, Grantiņš H86, Intūns Mazpisāns, Guntis Ulmanis, VVF.
Savukārt ruberoīts ir ruberoīda bērns līdz 50 gadu vecumam, ja 50 gadu vecumā nekļūst par bārenīti.
Tu piederi pie šizīdiem, bet vēlies būt ruberoīds, bet pašlaik pretendē uz citu atvasinājumu – ruberožīds.

Atbildēt

maršs uz rietumiem

20.05.2014. 22:48

»

Tante Bauskā

Savādi, tas viss izskatās un izklausās sasodīti ticami. Savādi tāpēc, ka Dombrovksis neticēja, ka fakti kompromata veidā netiks izlikti pirms vēlēšanām. Un te nu mēs esam. Senils perdelis Bērziņš izliek kompromatu, ko tie paši ar Rietumu banku saistīti Krievijas specdienesti arī savākuši par pārmērīgi...


kreievijas specdienesti vēl vainīgi ka dmbrovskis ar sievu aizņemas no viņiem naudu ...

vispar vis nostājas vietās godmanis aizbēga uz briseli atkāpjoties un maskava vietā ieliek rietumiem iztapīgo dombrovski ...

tagad dombrovskis laižas uz briseli ...

Atbildēt

klasisks piemers

20.05.2014. 22:45

marsietis un dombrovskis inzenierzinibu joma bija absoluti 0,tad nolema list banka un parazitet uz ieredna algas rekina,talak nolema list politika,palielinot savu parazitisma statusu.sadi subjekti pec definicijas nevar nodarboties ar biznesu,jo nesaprot naudas vertibu,jo visu laiku sedejusi budzeta iestades.to ari pieradija marsiesa un mela dombrovska realas darbibas finansialais iznakums.

Atbildēt

Tante Bauskā

20.05.2014. 22:44

Savādi, tas viss izskatās un izklausās sasodīti ticami. Savādi tāpēc, ka Dombrovksis neticēja, ka fakti kompromata veidā netiks izlikti pirms vēlēšanām. Un te nu mēs esam. Senils perdelis Bērziņš izliek kompromatu, ko tie paši ar Rietumu banku saistīti Krievijas specdienesti arī savākuši par pārmērīgi neuzmanīgo premjeru Dombrovski.

Atbildēt

saistiba

20.05.2014. 22:40

»

busik

Kremķa sabiedrotie vai kas cits...nav starpība. Vet info, kas ir rakstā ir sekla un tukša info. Nu un ja sieva vai lācītis neprot stumt biznesu? Kur saikne ar valsti, politiku, izsaimniekošanu?? Kāds tam sakars ar politiku...


Tapec Saeima visus likumus taisa oligarhu un banku labaa, jo ir atkariga no tiem. Bedigi, ka nesaproti. Tapec Latvijaa ir 10 % miljonari un 80 % nabagi. Jo visa valsts tiek noandeleta dazu kabatas, caur sadu atkaribu kaa ir Dombrovskim un parejiem.

Atbildēt

busik

20.05.2014. 22:36

»

tādi esam

Kārtēje OIETIEK murgi un izdomājumi


Kremķa sabiedrotie vai kas cits...nav starpība. Vet info, kas ir rakstā ir sekla un tukša info. Nu un ja sieva vai lācītis neprot stumt biznesu? Kur saikne ar valsti, politiku, izsaimniekošanu?? Kāds tam sakars ar politiku?

Bet tautai tik padod vienu pliku rsjstu un aiziet, es gribu faktus...ja reiz jālemj slikts vai labs.

Atbildēt

atceros

20.05.2014. 22:31

»

real

Prezidents Berzins piedraudeja dombrovskim ar kriminalatbildibu ,lidz tas saka raudat no bailem


nu jā apakšlūpa pat raustījās kad viņš pēc tikšanās ar prezidentu tur bimboja ...

Atbildēt

pastalam ari vajag info !

20.05.2014. 22:31

sorositi pastalam dombrovskgeitu delfos,apollo un tvnet neatspogulo,jo baidas ka vientiesigas pastalas var nebalsot par meli dombrovski,sizofreniki papriku un pavargramatu rakstnieci kalnieti.tad lielais pikis Brisele ies gar degunu !

Atbildēt

nu tad saproti

20.05.2014. 22:30

»

gribetos saprast

Un tad sievas keras pie biznesa no kura neko nesajedz. Tie Vejziedi ir bezgaumibas kalngals


Kāpēc tu domā, ka neko nesajēdz? Projekta pirmo kārtu taču veiksmīgi izpārdeva.

Atbildēt

real

20.05.2014. 22:27

»

treodes

kāpēc tad tas dombrovskis vispār demisionēja ja jau viņš ir tik labs kā te daži saka


Prezidents Berzins piedraudeja dombrovskim ar kriminalatbildibu ,lidz tas saka raudat no bailem !

Atbildēt

?

20.05.2014. 22:25

»

tādi esam

Kārtēje OIETIEK murgi un izdomājumi


vai SAB vaditajs Maizitis jau ir zinojis asv vestnieciba Riga par dombrovska meliem un finansu mahinacijam Latvijas hipoteku um rietumu banka ?

Atbildēt

lav(ĀN)ietis parastais

20.05.2014. 22:23

»

LL

Kad būs stāsts par prezidenta netīrajiem darbiņiem


Nu tak' - sen jau uzrakstīts, drukātavā tiražēts un grāmatbodēs izpirkts.

Atbildēt

tādi esam

20.05.2014. 22:09

Kārtēje OIETIEK murgi un izdomājumi...
Melnā kampaņa pirms vēlēšanām, pasūtītājs tālu nav jāmeklē, kremļa sabiedrotie nu var gavilēt.

Atbildēt

gribetos saprast

20.05.2014. 22:02

»

nu tad saproti

Ne jau visām sievām mūža sapnis ir dzīvot uz vīra rēķina. Arī daudzām miljonāru un miljardieru sievām ir savi biznesi


Un tad sievas keras pie biznesa no kura neko nesajedz. Tie Vejziedi ir bezgaumibas kalngals.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...