Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

interesanti

08.06.2018. 15:53

»

Pēteris

Kā gan te komentos Domburveidīgie pseidožurnālistiņi cepjās!!! Citas atbildes nav, kā uzbrukt Lato! Nožēlojamie uzpirkteņi


Kam būtu jāatbild lapsveidīgajiem pseidožurnālistiņiem, kas nav spējīgi paveikt neko lietderīgu, kā tikai uzbraukt citiem, un par ko tādiem nožēlojamajiem uzpirkteņiem jācepjās?

Atbildēt

atbilde

08.06.2018. 15:44

»

jautājums

Un kā maizi ēd... tā dziesmu dziedi


Tā tas ir bijis vienmēr, pie visām lumpeņvarām un priekš visiem silei pietuvinātajiem kustoņiem. Ieskaitot dažāda izdzimuma un orentācijas lapsas un citus četrkāju lopiņus.

"Godīgi un konfidenciāli", kā jau ierasts "dzīvnieku fermās", tajā skaitā lapsukūtīs.

Atbildēt

jautājums

08.06.2018. 15:43

profesionalitāte un objektivitāte bieži nav kritēriji,
-------------------------------
Nav gan....Vai, kā nav!
Stāv rakstīts..Ar kādu mēru jūs mērīsiet, ar tādu jums atmērīs.
Domburam ir tiesības slēgt līgumu, ar ko viņš grib, bet sabiedrībai ir tiesības zināt par politiskā žurnālista/mediju personas saistību ar kādu no politiski ekonomiskajiem grupējumiem.
Jo viņš vairs nav neatkarīgs, respektīvi, objektīvs žurnālists -pēc būtības, pat ja ne pēc formālajiem kritērijiem.
Domburam ir interešu konflikts. Klasisks!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

08.06.2018. 15:42

"Barošanās no maka", protams, izklausās noniecinoši, taču pēc būtības jau nemitīgi notiek barošanās no kāda maka.

Piemēram, "Pietiek" barojas no "Lursoft" maka un pārējo reklāmdevēju makiem, kas še parādās.

Jebkurš darba ņēmējs "barojas" no attiecīgā darba devēja maka, savukārt darba devējs - no savu klientu makiem.

Atbildēt

vēlēšanas tuvojas...

08.06.2018. 15:13

to, ka tuvojas vēlēšanas var saprast arī pēc "pietiek.com" šī materiāla, laikam pasūtītājiem vajag uzmesties Domburam, lai to nomelnotu. Nožēlojami, bet vismaz aizvien paliek skaidrāks, ka pietiek.com nav neatkarīgs izmeklētājs, bet atkarīgs izpildītājs

Atbildēt

Dīvaini!

08.06.2018. 14:42

Tas ir tas pats, ja es uz ielas pieeju kādai privātpersonai un sāku uzdot jautājumus par viņas ienākumiem. Nav saprotams, kāpēc Pietiek uzdod jautājumus Domburam, ja atbildes paredzamas konfidenciālas? Ķer uz muļķi? Ja tā, tad to var saprast.

Atbildēt

Pēteris

08.06.2018. 13:58

Kā gan te komentos Domburveidīgie pseidožurnālistiņi cepjās!!! Citas atbildes nav, kā uzbrukt Lato! Nožēlojamie uzpirkteņi!

Atbildēt

jautājums

08.06.2018. 13:44

Un kā maizi ēd... tā dziesmu dziedi!
Godīgi un konfidenciāli.

Atbildēt

lauķis

08.06.2018. 13:04

Man pilnīgi neinteresē kas maksā Dumburam , bet , kaut vai biedru partijnieku sistēmas popularizēšana karmu neuzlabo.

Atbildēt

tādi laiki

08.06.2018. 13:01

neņem galvā

Atbildēt

Non

08.06.2018. 13:00

tās nu reiz ir publicitātes blaknes, kad par doto personu visi grib visu zināt! Ar to ir jārēķinās un apvainošanās ir galīgi lieka. Ja kungs strādātu tirgū par gaļas izcirtēju un biedrotos tikai ar savu ģimeni un draugiem,minētā problēma pat neparādītos un, visticamāk, ka arī "ventbunkeru" tāds nebūtu konsultējis. Savukārt,ar "pazemošanu" ir tā, ka pēc definīcijas pazemot varot tikai pats sevi. Neviens jau ar varu uz Dombura intervijām netiek vilkts bet, ja reiz cilvēks ir gatavs un arī spēj atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, tad kas gan tur slikts. Žurnālistikā plurālisms ir vēlama lieta, jo, ja visi pūtīs vienā taurītē kā PSRS laikos, būs bezgaumīgi un garlaicīgi.....

Atbildēt

Paija

08.06.2018. 12:43

ak, kā nosacīti gados jaunais Jānis Domburs ir manāmi novecojis- no stresa, no emocionālās spriedzes...

Atbildēt

kasītājs

08.06.2018. 12:36

»

lasītājs

pārsteidz ne jau fakts, ka pakalpojuma sniedzējs ir darbojies līguma ar "Ventbunkers" ietvaros, bet gan pakalpojuma sniedzēja nervozitāte, sniedzot atbildes uz pavisam vienkāršiem jautājumiem


pārsteidz ne jau fakts, ka pietiekcoma lasītāji ir tik smagi nozombēti un tik vienkārši manipulējami, bet gan nozombēto histēriskā nervozitāte, cenšoties apkalpot savu zombētāju un manipulatoru īpašās vajadzības.

Atbildēt

traļivaļi

08.06.2018. 12:21

»

lala

Nu gan savecējis. laikam kāda nelaba liga piemetusies


tu visticamāk neko neesi dzirdējusi par fotošopu un tamlīdzīgām attēlu uc vizuālo objektu apstrādes programmām? laikam kāda nelaba galvas liga tev piemetusies.

Atbildēt

Nuf

08.06.2018. 12:17

»

MGM

Normāla, korekta Dombura atbilde. Ja pietiek.com varētu izrakt un parādīt sabiedrībai kā Ventbunkurs ir reāli ietekmējis Dombura turpmāko darbu un Domburs ir kautkur rīkojies neētiski, tad šī ziņa ir ko vērta


Problēma jau ir tajā, ka sadarbošanos ar, ļoti iespējams, noziedzīgu grupējumu jau nu noteikti nav medālis žurnālistam, kas sevi pozicionē kā godīgu. Jo, iespējams, viņa palìdzība, piemēram, atrodot vajadzīgo info vai pamācot, kā to pasniegt, ir bijusi svarìga kādas noziedzīgas shēmas realizācijā.

Atbildēt

:):):):):):)

08.06.2018. 12:13

»

Arturs Priedītis

Latviešu nekaunīgākais, nelietīgākais, neprofesionālākais, vulgārākais "žļurnālists", protams, nestāvēs klusu


Savukārt Jūs, Priedīša kungs, esat latviešu nepatīkamākais, pret sevi nekritiskākais, un žultainākais skribents!

Atbildēt

Tereza Mendoza

08.06.2018. 11:59

»

Andrievs

Savā "normālajā un korektajā" atbildē Domburs faktiski ir pateicis, ka viņš ir gatavs slēgt godīgus līgumus, godīgi tos pildīt un neatskaitīties nevienam, slēdzot līgumus ar jebkuru, lai kas tas būtu. Un absolūti nevienam nav daļas par to, no cik smirdīgas kloākas nāk tā nauda, ko viņš - cēlais un nedzeltenais...


Bet stulbajiem lettiem pie ekrāniem patīk tāds sūdu smidzinātājs - studijas viesa aptaisītājs, jo leti mīl kādu pazemot, tāpēc lettiem patīk šis TV sūdu pazemotājs, viņi tie letti uzskata par TV varoni šo sūdu smidzinātāju par studijas viesu galvām. Letti neko nezina, kā jādara TV žurnālistiem uz ekrāna.Lettu žurnāļistika vispār ir sūdu izdalīšana vienmēr bijusi Zaķu salā, kur tikai aptaurēti letti pirdinās.

Atbildēt

Andrievs

08.06.2018. 11:08

Savā "normālajā un korektajā" atbildē Domburs faktiski ir pateicis, ka viņš ir gatavs slēgt godīgus līgumus, godīgi tos pildīt un neatskaitīties nevienam, slēdzot līgumus ar jebkuru, lai kas tas būtu. Un absolūti nevienam nav daļas par to, no cik smirdīgas kloākas nāk tā nauda, ko viņš - cēlais un nedzeltenais - ar saviem "baltajiem līgumiem" iepludina savā maciņā. ...Lai turpmāk ar savu uzaudzēto tauku slāni varētu, frivoli moralizējot, pazemot jebkuru savu intervējamo.
Viņš vienmēr uz arēnas ir spilgti baltā, tīrā frakā un griež ap galvu pilnu kuļķeni ar sūdiem, kas apšļāc jebkuru no apkārtējiem.
Nu ir izrādījies, ka zem baltās frakas un cilindra ir pilns vēderiņš ar smirdošas izcelsmes kombikormu.

Atbildēt

lasītājs

08.06.2018. 11:01

pārsteidz ne jau fakts, ka pakalpojuma sniedzējs ir darbojies līguma ar "Ventbunkers" ietvaros, bet gan pakalpojuma sniedzēja nervozitāte, sniedzot atbildes uz pavisam vienkāršiem jautājumiem.

Atbildēt

MGM

08.06.2018. 10:26

Normāla, korekta Dombura atbilde. Ja pietiek.com varētu izrakt un parādīt sabiedrībai kā Ventbunkurs ir reāli ietekmējis Dombura turpmāko darbu un Domburs ir kautkur rīkojies neētiski, tad šī ziņa ir ko vērta...

Atbildēt

vvv

08.06.2018. 10:02

ideālistiem vislielākais aplauziens ir tad, kad saprot, kas patiesībā apkārt notiek, cik samaitāti ir visi, bet ēst vajag. un tad pa maziņam, pa maziņam kompromisiņam ar savu sirdsapziņu, kamēr esi tāds pats. bet varēja jau maizi pelnīt arī citādi.

Atbildēt

lala

08.06.2018. 09:54

Nu gan savecējis. laikam kāda nelaba liga piemetusies.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....