Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juris S.

14.04.2014. 18:02

»

valdis no baložiem

....paskaties domes sēžu balsojumu, tur viss ir skaidri redzams, kas balsoja - par, kas balsoja - pret, ...un kas tagad sēz pie stūres no šiem balsotājiem.....saraksts nav garšs...


Problēma ir domē, viņi negrib atzīt savas kļūdas - kļūdainais detālplānojums, neparaizais akts par kanalizaciju.... un kāpēc neziņo policijai: ka belin..s ir izkrāpis licenzi no SPRK, ka belin..s un kuku...s nosprosto centralizēto kanalizācijas sistēmu, kāpēc šos divus ākstus piesedz, ir izskaidrojums - tāpēc ka paši nobalsoja 2010 gadā par detalplānojuma pārapstiprināšanu, krumi..s parakstija k/s lapenieki pienemsanas nodošans aktu........ un protams neizslēdzam iespēju, ka šī darboņu grupiņa darbojas ar iepriekšēju nodomu: izspiest naudu no iedzīvotājiem, nesamaksāt pašvaldības uzņēmumam un tā dzīvot zaļi.
Atrisināt problēmu var, grozīt k/s Lapenieki pieņemšans nodošanas aktu ierakstot tur visus zemesgabala īpašniekus, lai belins..s nevar plātīties ar šo dokumentu kā ar īpašuma apliecinošu dokumentu.

Atbildēt

valdis no baložiem

14.04.2014. 13:09

....paskaties domes sēžu balsojumu, tur viss ir skaidri redzams, kas balsoja - par, kas balsoja - pret, ...un kas tagad sēz pie stūres no šiem balsotājiem.....saraksts nav garšs.

Par visiem jautājumiem balsot pret -baigi vienkārši;
Kā atrisināt problēmu - mazliet sarežģītāk, smadzenes vajag, sava viedokļa vispār nav.

Atbildēt

vēlētājs

13.04.2014. 10:42

»

vēlētājs

Labdien...


atvainojos tiem kuri nav darboņu vidū, jo ir daži darboņi /bel...a līdzgaitnieki/ kuri piesedz savu draugu - paziņu - bijošo darba kolēģi, jo iepriekšējos gados kopā balsoja.

Atbildēt

vēlētājs

13.04.2014. 10:26

»

Nivelieris

Kurš ir tas gudrinieks, kas pieņēma detālplānojumu tādam ciematam, kam pat ceļi nav izdalīti! Kurš ir tas, kas pieņēma tādu detalplānojumu, kurā, izrādās, nav centralizētas kanalizācijas sistēmas? Kurš ļāva un ļauj diviem bezkaunīgiem večiem tēlo...


....paskaties domes sēžu balsojumu, tur viss ir skaidri redzams, kas balsoja - par, kas balsoja - pret, ...un kas tagad sēz pie stūres no šiem balsotājiem.....saraksts nav garšs.

Atbildēt

vēlētājs

13.04.2014. 10:21

»

jautājums

Pašvaldības deputātus ievēl pašvaldībā deklarētie iedzīvotāji un tie, kam tur nekustāmais īpašums. Vai tad Ķekavā ir savādāk? Kas tos deputātus vēlēja, ja ne paši. Tālāk deputāti ieceļ BKS valdi, pieņem darbā juristus, būvvaldi, arhitektu u.c. darbiniekus. Uz ko tad apvainoties, ja paši tādus deputātus...


Labdien.
Tāpēc jau bel.....s tagad sēž pie kanalizācijas trubas gala, cer ka noķers zelta zivtiņu un štuko, kā izlīdzināt reljefu - izbūvējot bel....s hūti /sanāks pietiekoši auksts kalns, spriežot pēc būvgružu - mēslu daudzuma/.
Mēs jau esam sapratuši, kā domes darboņi pelna naudu........pa kluso pieņemot lēmumus un nogaida pārsūdzēšasnas termiņus, kā viņi dzīvo uz pašvaldības rēķina /jo viņi savākāk neprot, spilgts piemērs bel.....s/.

Atbildēt

jautājums

12.04.2014. 21:50

Pašvaldības deputātus ievēl pašvaldībā deklarētie iedzīvotāji un tie, kam tur nekustāmais īpašums. Vai tad Ķekavā ir savādāk? Kas tos deputātus vēlēja, ja ne paši. Tālāk deputāti ieceļ BKS valdi, pieņem darbā juristus, būvvaldi, arhitektu u.c. darbiniekus. Uz ko tad apvainoties, ja paši tādus deputātus savēl, kas pieņem greizus detālplānojumus un nerisina iedzīvotāju problēmas. To pašu Beļinski ne vienu vien reizi ievēlēja, tad kopā ar visu sasaukumu atlaida. Pat specialu likumu pieņēma, bezprecedenta gadījums, taču pēc tam atkal ievēlēja. Brīnums, kā pēdējo reizi neievēlēja, lai gan daudz laikam netrūka.Ko tad gribiet,uz ko apvainojaties, ja paši vēlēšanās tā balsojiet.
Drīzāk jautājums ir par ko citu. Cik no Lapeniekos deklarētajiem iedzīvotājiem un tiem kam tur nekustāmais īpašums piedalījās pēdējās pašvaldību vēlēšanās? Cik no tiem kas tur reāli dzīvo bet nav deklarēti, nedeklarējās un nepiedalījās vēlēšanās? Varbūt ir vērts sākt ar sevi, nevis censties meklēt vainīgos citos.

Atbildēt

Nivelieris

12.04.2014. 20:29

»

O.

Kā vispār tas ir iespējams, ka Ķekavas novada dome gadiem nespēj atrsināt viena ciemata problēmu, kas vistiešākajā veidā attiecas uz pašvaldību? Vai tad ir kas mainījies - vai notekūdeņu savākšana vairs nav pašvaldības pienākums? Nē, tagad, viņi, zinies, baigos glābējus tēlos - nāk iedzīvotājiem palīgā...


Kurš ir tas gudrinieks, kas pieņēma detālplānojumu tādam ciematam, kam pat ceļi nav izdalīti! Kurš ir tas, kas pieņēma tādu detalplānojumu, kurā, izrādās, nav centralizētas kanalizācijas sistēmas? Kurš ļāva un ļauj diviem bezkaunīgiem večiem tēlo?.

Nu tad pasaki- kurš! Nosauc vārdus, datumus un dokumentus!!!
Nesaki- pašvaldība- tas ir nekorekti! Nevar visus mest pār vienu kārti tikai tāpēc, ka tu stāvi sūdos līdz ceļiem!

Atbildēt

A

12.04.2014. 18:40

»

Jedrit vai

Ibio rio - kas tie pa gudriniekiem, pērk zemesgabalus pļavas vidū, būvē mājas, ņem lielus kredītus, bet kad jāmaksā par atejas bedres izvešanu - tad bļauj pilnā rīklē - dome vainīga un pašvaldība slikta...


Jedrit vai ir uzskatāms piemērs, kā var spriest cilvēks, kurš absolūti neiedziļinās lietas būtībā. Runa nav par to, ka kāds kaut ko nevar samaksāt. Ja var samaksāt kredītu, tad var arī par atejas bedres izvešanu samaksāt - atslābsti. Runa ir pavisam par ko citu - par to, ka tieši tam ir vietvaras - lai iedzīvotāji tām varētu uzticēties, nevis tam, lai pieņemtu aplamus lēmumus un tad teiktu: a ko ta mēs, mēs jau neko - paši vien esat vainīgi...

Atbildēt

Juris S.

12.04.2014. 18:34

Labdien.
Godājamais domes darbiniek......Jedrit vai......es saprotu, ka neprotat lasīt..........ir runa par shēmu: Nodokļu maksātāji - Pašvaldība - pašvaldības uzņēmums BKS - SIA Zeltenieki, aiz kuras stāv bijušais domes deputāts. Šī shēma skaidri parāda, kā pašvaldības darbinieki /esošie un/vai bijušie/ izpumpē nodokļu maksātāju naudu no pašvaldības budžeta caur pašu izveidotu SIA.

Atbildēt

Jedrit vai

12.04.2014. 15:31

Ibio rio - kas tie pa gudriniekiem, pērk zemesgabalus pļavas vidū, būvē mājas, ņem lielus kredītus, bet kad jāmaksā par atejas bedres izvešanu - tad bļauj pilnā rīklē - dome vainīga un pašvaldība slikta!

Bļā viens - kāds lika pirkt kaķi maisā?

Pirms pirkšanas vajadzēja neskopoties, veikt īpašuma izpēti,samaksāt speciālistiem,kuri uzreiz būtu pateikuši, kādas auzas ir savārītas un kādas izmaksas būs nākotnē!

Kāpēc cits var i māju uzcelt i kanalizāciju izvest kā pienākas, bet vesels aunu bars, ko beļinskis aptinis ap pirkstu gaida, kad dome ieraksies privātīpašumā, izbūvēs kanalizāciju un apmaksās to visu!

Atbildēt

O.

11.04.2014. 15:11

Kā vispār tas ir iespējams, ka Ķekavas novada dome gadiem nespēj atrsināt viena ciemata problēmu, kas vistiešākajā veidā attiecas uz pašvaldību? Vai tad ir kas mainījies - vai notekūdeņu savākšana vairs nav pašvaldības pienākums? Nē, tagad, viņi, zinies, baigos glābējus tēlos - nāk iedzīvotājiem palīgā risināt konfliktu! Kurš to konfliktu ir ievārījis galu galā! Domes vadība un juristi, kas vienmēr domē sēž vaļā muti tā kā tādi pirmkursnieki un atkal un atkal liek iedzīvotājiem visu par šo aplamo situāciju stāstīt no nulles. Da cik var! Neziniet, ko darīt - ejiet, prasiet palīdzību ministrijai, mainiet pašvaldības noteikumus, rīkojieties, nevis sakiet, ka neziniet risinājumu. Interesanti gan, kam tas būtu jāzina, ja ne pašvaldībai un tās juristiem! Strīds, redzi, esot starp iedzīvotājiem un SIA Zeltenieki! Kā tad! Kurš ir tas gudrinieks, kas pieņēma detālplānojumu tādam ciematam, kam pat ceļi nav izdalīti! Kurš ir tas, kas pieņēma tādu detalplānojumu, kurā, izrādās, nav centralizētas kanalizācijas sistēmas? Kurš ļāva un ļauj diviem bezkaunīgiem večiem tēlo?. Cilvēki nevienu dienu nezina, būs viņu īpašums appludināts ar notekūdeņiem vai nebūs. Variks pats ir bijis klāt brīžos, kad vesels bars ar ciema vīriešiem stāv klāt ciemata kanalizācijas akām un burtiski sargā, lai atkal Kūkums un Beļinskis tur neiebāž kādu gumijas bumbu un nenoštopē kanalizācijas sistēmu. Kas ir mainījies? Nekas! Atkal kāds sēž, muti ieplētis un brīnās: ja? šitā jums tur iet? Un atkal nevar izdomāt, ko darīt un baro visus ar neitrālām atbildēm neitrālā tonī. Paldies, cienījamā dome, paldies! Tā arī turpiniet.
Tiešām besī ārā šī atbildības novelšana uz iedzīvotājiem, kas galu galā strādā, lai pašvaldība kā tāda vispār spētu funkcionēt. Nē, nevar gadiem atrisināt, tikai štuko, kā satamborēt iespējami nesaprotamus skaidrojumus un vispārīgas atbildes. Pasakiet, kā tas ir iespējams: būt tik gudriem, ka var vēsā mierā lemt par 100 tūkstošiem, bet nespēt sakārtot kanalizācijas jautājumu vienā ciematiņā?

Jā, izgāzu dusmas, jā, izrakstījos. Cerams, ka kāds izlasīs arī.

Atbildēt

iedzivotajs

11.04.2014. 14:04

Visi Lapenieku zemesgabalu īpašnieki 2011. gadā kopsapulcē atteicās no SIA Zeltenieki pakalpojumiem.
SIA Zeltenieku ir starpnieki, kuru darbu kordinē un vada Inārs Beļinskis, bijušai Ķekavas domes deputāts. Viņa biznes ilgus gadus bija veidots tā, Baložu komunālajai saimniecībai maksāt par 2,5 kubikmetriem kanalizācijas no katras dzīvojamās mājas, bet no dzīvojamās mājas iekasēt par 10 kubikmetriem kanalizācijas no iedzīvotāja.
2011. gadā Ķekavas dome SIA Baložu komunālo saimniecību dēliģēja veikt kanalizācijas notekūdeņu savākšanu no Lapenieku ciemata, ko arī līdz šim brīdim BKS dara.
Vairums Lapenieku dzīvojamo māju īpāšnieki maksā BKS, daži vēl joprojām maksā Zelteniekiem. Zelteniekiem ir izveidojies parāds tāpēc, ka viņi iekasē naudu no māju īpašniekiem /ar kuriem viņiem ir līgums/ kas viņiem maksā, bet viņi nenorēķinās tālāk ar BKS. Zeltenieku parādam nav nekādas saistības ar tiem iedzīvotājiem kuriem ir līgums ar BKS.
Šeit ir skaidri redzams kā bijušie deputāti pelna sev naudu uz nodokļu maksātāju rēķina.

Atbildēt

Jēpis

11.04.2014. 13:41

Pašvaldība jau visu tik tālu ir novedusi. Visādi SIA, arī šis, Zeltenieki, ar pašvaldības darboņu atbalstu ir kā piepes, kas tikai grib baroties , neko nedarot. Ciemata kanalizācija ir iedzīvotāju kopīpašums un tikai pašas pašvaldības darboņi ir izdomājuši , ka tam ir kaut kādas īpašuma attiecības ar kaut kādu SIA.

Atbildēt

Inārs

11.04.2014. 13:22

Īstais priekšsēdētājs i Adats (vis maz noteicējs). Šis priekšsēdētājs tāds dancotājs vien i.

Atbildēt

Valdis no Baložiem

11.04.2014. 13:13

Vai šis priekšsēdētājs ir īstais priekšsēdētājs, vai tikai klauns kuram patīk pa priekšu grozīties?

Atbildēt

atkritumu karaļu biznesi

11.04.2014. 11:57

Man cits viedoklis.
Kad beidzot komunālie uzņēmumi pārstās terorizēt iedzīvotājus? Infrastruktūru būvē par dotācijām un subsīdijām, bet ūdeņi un kanalizācija maksā tā it kā būtu ierīkota uz Mēness!
Valsts kontrole pastāv makulatūras ražošanai, bet policija un prokuratūra olu kasīšanai. Par tiesām nerunāsim. Tās pastāv, lai resnas tantes mājas tērpos, govs ķēdi kaklā, aizstāvētu atkritumu un kanalizācijas karaļu-monopolistu intereses.

Atbildēt

iztrallina

10.04.2014. 19:35

mūsu naudu, ko dodam līdzfinansējumā laukiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....