Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Saeimas vēlēšanu rezultāti visiem valstiski domājošajiem Latvijas iedzīvotājiem šogad atnesa patiesi baisu pārsteigumu. Izrādās, sešiem procentiem līdzpilsoņu (ja šos aunapieres, protams, vispār tā var nosaukt) ir labpaticies ievēlēt parlamentā partiju “Progresīvie”. Vāji slēptos marksistus, topošos komunistus, hunveibinus, kremlinus, mankurtus, morālās degradācijas un seksuālās izlaidības apoloģētus, koku bendes un vienkārši vēsturi nezinošos muļķus.

Klīst baumas, ka mauzolejā gulošais Ļeņins 2. oktobra naktī esot sācis aiz prieka sist plaukstas un kaut ko klaigāt par mūžam dzīvo latviešu sarkano strēlnieku garu. Drīz gan atnācis Putins un palūdzis aizvērties, pretējā gadījumā piedraudot vecajam ar mobilizāciju un nosūtīšanu uz Ukrainu.  

Kā jau pareizi un trāpīgi atzīmējuši nacionālkonservatīvi noskaņotie sociālo tīklu lietotāji, šī partija slēpj sevī lielus draudus Latvijai. Atšķirībā no šleseristiem vai rosļikoviešiem, par kuriem latviešiem viss tāpat skaidrs, “Progresīvie” ir vilki, kas ielīduši aitu ādās un izliekas par naiviem, labu gribošiem ideālistiem, kuri tikai vēloties Latviju tuvināt Skandināvijas un Rietumeiropas “labklājības valstij”. Bet mums ir vēsturiskā atmiņa, un mēs taču zinām, kurp ved šis, it kā labiem nodomiem bruģētais ceļš...

“Progresīvie” var slēpt savu patieso būtību, bet skaidrs, ka reiz viņos snaudošais asiņainais hunveibins modīsies. Patiesi, vai tad nav viegli iztēloties Mārtiņu Kossoviču vai Skaidrīti Ābramu pārvērstām acīm kliedzot no tribīnes, uzkurinot partijas jauniešus ar kominternes saukļiem, kamēr Andris Sprūds stāv maliņā un, katram atzinīgi uzsmaidīdams, izdala ieročus?  

Par “Progresīvo” agresīvi iedomīgo pasaules skatījumu vispirms liecina jau pats partijas nosaukums. Nu kā var ienākt prātā nosaukt sevi par “progresīvajiem”? Tas taču ir tikpat bezgaumīgi kā nodēvēties par, piemēram, “Lieliskajiem”, “Satriecošajiem” vai “Apgaismotajiem”. Ass un vērīgs prāts visus nepieciešamos secinājumus par šādu partiju izdarīs jau no nosaukuma vien. Bet, ja nu kādam rodas absolūti nepamatotas šaubas, ka šāds spriedums varētu būt mazliet pārsteidzīgs, “Progresīvie” ir devuši neskaitāmus pierādījumus pretējam.  

“Progresīvo” marksistiski noziedzīgā un vienlaikus Kremlim kalpojošā ideoloģija izpaužas dažādos viltīgos, maskētos veidos. Piemēram, viņi runā par kaut kādiem “ieguldījumiem cilvēkos”, investēšanu izglītībā un pat veselības aprūpē, kur esot jāsasniedz Eiropas Savienības vidējie rādītāji.

Nu kas tie par komunistiskiem murgiem, gluži kā izrautiem no padomju laikiem! Pārmērīgi laba veselības aprūpe cilvēkam liek tikai izlaisties, kļūt par vārguli, nedomāt par veselīgu dzīvesveidu. Savukārt Latvijas esošā sistēma ar garajām rindām, augstajiem līdzmaksājumiem, trūkstošajiem un nereti arī veselīgi skarbu attieksmi pret pacientiem izrādošajiem medicīnas darbiniekiem ir vislabākais modelis - tas iedzīvotājus norūda gan morāli, gan fiziski kā īstus spartiešus, liekot tiem aiz bailēm jau laikus sākt dzīvot veselīgi, lai nemaz nenāktos saskarties ar veselības aprūpes sistēmu.

Vēlme “uzlabot” veselības aprūpi (un tas pats sakāms par citām sociālās labklājības jomām, kā arī “Progresīvo” nemitīgi uzsvērto atbalstu iedzīvotājiem šīs apkures sezonas pārvarēšanai) patiesībā ir slepens plāns, kā padarīt Latvijas iedzīvotājus par jebkādas grūtības panest nespējīgiem “runčiem Gārfīldiem”, lai atvieglotu Putinam mūsu zemes pārņemšanu.  

Visbriesmīgākā ir pati “Progresīvo” nosaukumā iekodētā nodokļu progresivitātes ideja. Latvijā jau gan šobrīd pastāv progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis - un skaidrs, ka tieši tas ir galvenais mūsu valsts nabadzības un atpalicības cēlonis, visasākā tautsaimniecības sāpe. Mazliet vairāk samaksājamo IIN procentu ik dienu mūsu valstī sagādā neizmērojamas materiālas un morālas ciešanas daudziem, kas godīgi nopelnījuši savus ienākumus, pateicoties spējām, talantiem, izglītībai...

“Progresīvie” noteikti vēlas šo komunistisko pārdalīšanu paplašināt (lai gan jau atkal to slēpj un programmā neraksta). Patiesībā vajadzētu tieši pretēji - ieviest nodokļu regresivitāti. Nabagiem un plukatām būtu jāmaksā lielāki nodokļi, nekā cilvēkiem ar augstiem ienākumiem. “Kur ir, tur rodas”, “nauda pievelk naudu” - tāda ir Visuma dabiskā lietu kārtība, un nodokļu sistēmai jābūt saskaņā ar to!

Vēl viens pierādījums “Progresīvo” komunistiskajām un kremliskajām tieksmēm ir viņu nostāja par viendzimuma partnerattiecībām. Kā zināms, arī Padomju Savienībā un šodienas Krievijā seksuālās minoritātes allaž bijušas augstu cienītas un dažādas privilēģijas baudošas. Putins līdzīgi kā savulaik Staļins, Hruščovs un Brežņevs savās uzrunās tautai nemitīgi atgādina par LGBT kopienas tiesībām.  

Visbeidzot, lai arī vārdos sevi sauc par “zaļajiem”, “Progresīvie” patiesībā ir arī koku bendes. Veseli četri (!) no Čaka ielā kastēs iestādītajiem vairākiem desmitiem koku nokalta. Pārējie pagaidām gan vēl aug un kādam paviršam, dumjam garāmgājējam pat varētu radīt iespaidu, ka Čaka iela tagad izskatās pievilcīgāk nekā iepriekš. Taču arī tā ir tikai ilūzija, kā jau viss ar “Progresīvo” darbiem. Pieminiet manus vārdus - paies tikai mēnesis, un jau novembrī arī visi pārējie kastēs augošie kociņi būs bez lapām!  

Rezumējot visu pateikto un nepateikto - skaidrs, ka “Progresīvie” tiešām ir Latvijas nākotnei visbīstamākā politiskā partija, kā to pareizi norādījis Alvis Hermanis. Latvijai nekādas pārmaiņas nav vajadzīgas - tai mūžam palikt stingri konservatīvai sociālā darvinisma citadelei bez jebkādām liekām solidaritātes izpausmēm. Katrs par sevi un neviens par visiem!

Novērtē šo rakstu:

81
108

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...