Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vorkuta

11.11.2021. 08:50

»

lauķis

Kvēpas laikā Putniņa bija vecākā komsučka.Pēc partijas skolas beigšanas Putniņa atgriezās kā direktrīze un vēstures mocītāja...


Paskat tik, visi padomju iekārtas grāvēji nolasījušies, diez kur tie paklausīgie pionieri un komsorgi palikuši. Manējais despots kaut kur bez zoba klīst, sen nav manīts.

Atbildēt

lauķis

11.11.2021. 06:44

»

kļimoviča aita

Ja nemaldos, vispirms bija Putniņa. Mūžam zaļajā kleitā...), Kvēpa bija pēc viņas...


Kvēpas laikā Putniņa bija vecākā komsučka.Pēc partijas skolas beigšanas Putniņa atgriezās kā direktrīze un vēstures mocītāja.
Iespējams ka pie Sliedes pagrabā esam tikušies.(vecuma marasma pēc sajucu,Sliede bija lodes grūdējs).
Karlsbergu atcēla kad Ašais (Edmunds Ātrais) pie skolas uzvilka Latvijas karogu (tieši gadu neatceros) un no Brasas tanku remonta rūpnīcas aizdzina tanku.
Es kā tautas ienaidnieka dēls nebiju ne oktobrēns ne pionieris ne komjaunietis.Tehnikumā gan mani piespieda iestāties (stipendijas jautājums,pārdevos) bet armija jau ātri vien izmeta.

Atbildēt

lūk tā:

10.11.2021. 22:33

»

trimsis

https://citizenlab.ca/2018/09/hide-and-seek-tracking-nso-groups-pegasus-spyware-to-operations-in-45-countries


Operator 5LATS
ASN Description Country
12578 SIA Lattelecom Latvia
Table 8: Suspected infections for operator 5LATS.

Atbildēt

wow

10.11.2021. 21:57

Jāsaka, ka šī sistēma ir daudz kvalitatīvāka: vairs nav klikšķu un šņākoņas,arī atbalss fonā nav,vienīgi saruna šad tad bez iemesla pārtrūkst. Ir vēl kur pilnveidoties!

Atbildēt

Ekonomikas ministrijas korupcijas perēklītis

10.11.2021. 21:28

“2015. gada 9. jūlijā Žīgurs un Kuņickis ar Martinsonu runāja par Žīgura un Kuņicka pilnvarām “Latvenergo”. Martinsons sarunā norādīja, ka viņš ar Danu (saskaņā ar kriminālprocesā noskaidrotu informāciju – Danu Reiznieci-Ozolu) izbrauks uz Itāliju un visu izrunās, savukārt Žīgurs informēja, kavarbūt viņai vajadzētu ''uzsviest drosmei'', uz ko Martinsons atbildēja, ka viņš to arī darīs, par katru piecdesmit (iespējams, domāts 50 000 eiro).

Atbildēt

kļimoviča aita

10.11.2021. 21:14

»

lauķis

Tad jau skolasbiedru salidojums.Tīlmani labi atceros.Skolas "saimnieks bija Danenbergs,pēc viņa svarcēlājs Sliede.Danenbergs arī bija represētais.Starp pedagogiem daudzi bija ne tajās labākajās attiecībās ar varu.Bija tāds Edmunds Ātrais,mācījās pāris klases virs manis,daudz lietas sadarīja.Direktors...


Ja nemaldos, vispirms bija Putniņa. Mūžam zaļajā kleitā...), Kvēpa bija pēc viņas.

Sliedi atceros labi. Viņš bija Latvijas čempions lodes grūšanā, ļoti lepojās ar to!
Ar savu sola biedru pēc stundām gājām uz pagrabu svaru stieni cilāt, jo Sliede tur bija ierīkojis tādu nelielu, neoficiālu treniņu vietu.

Atbildēt

Ojārs

10.11.2021. 20:44

»

kļimoviča aita

Lai nu paliek pārējais teksts, bet kā ar tiem NĀVES DRAUDIEM PAR KOMJAUNATNES IGNORĒŠANU...


Varu apliecināt, ka līdzīga statistika tajā laikā bija arī dažus kvartālus tālāk esošajās Rīgas Malda Skreijas un Džema Bankoviča vārdos nosauktajā Rīgas 2. kā arī Leona Paegles Rīgas 1. vidusskolās.

Atbildēt

lauķis

10.11.2021. 19:53

»

kļimoviča aita

Tikai salīdzinoši nesen uzzināju, ka viens no mūsu fizkultūras skolotājiem, Tīlmanis, dienējis Leģionā un bijis represēts... būtu bijusi pret viņu cita, cieņas pilna attieksme. Neraugoties uz to, ka neuzskatu, ka latviešiem būtu vajadzējis kalpot lielvarām


Tad jau skolasbiedru salidojums.Tīlmani labi atceros.Skolas "saimnieks bija Danenbergs,pēc viņa svarcēlājs Sliede.Danenbergs arī bija represētais.Starp pedagogiem daudzi bija ne tajās labākajās attiecībās ar varu.Bija tāds Edmunds Ātrais,mācījās pāris klases virs manis,daudz lietas sadarīja.Direktors bija Karlsbergs,viņa paspārnē sapulcējās tie "antisovjetčiki".Pēc tam naca puskomunjaga Kvēpa,vēlāk Putniņa,amata apvienošanas kartībā sutenere "starptutiskaja jūrnieku klubā.Kolēģis bija Priedītis.

Atbildēt

Peagsus

10.11.2021. 19:35

Principā no atbildes var saprast ka šo programmu iestādes lieto. Ja nelietotu, to arī pateiktu, nevis aizbildinātos ar MK noteikumiem.

Atbildēt

demokrātija pirms tiesiskas valsts atjaunošanas bija noziegums

10.11.2021. 18:57

»

Pirātu partija

Tāpēc jāmaina kleptokrātiskais režīms, jāatceļ visi OIK un ierēdņu skaits jāsamazina uz 80...


Ar tik NEvilinošu programmu 5% barjeru pat nepārsniegsi. Uzdod pats sev jautājumu, kā izdzīvos tie kuri neko neprot un negrib darīt, bet tādu ir vairākums.
Aktuāli tas bija 90tajos, kad vēl cilvēki cerēja uz tiesisku valsti, deokupāciju un dekolonizāciju.

Atbildēt

kļimoviča aita

10.11.2021. 18:43

»

millers

arī es esmu no 49. mani no pionieriem izmeta, bet, komjauniešos nemaz neņēma ,skrobe bija, jo tos pārejos uz kuģa -krūzenšterns- iecēla nākamajā kārtā, bet tad es biju duraks


Tikai salīdzinoši nesen uzzināju, ka viens no mūsu fizkultūras skolotājiem, Tīlmanis, dienējis Leģionā un bijis represēts... būtu bijusi pret viņu cita, cieņas pilna attieksme. Neraugoties uz to, ka neuzskatu, ka latviešiem būtu vajadzējis kalpot lielvarām...

Atbildēt

Mjā

10.11.2021. 18:42

»

kļimoviča aita

Lai nu paliek pārējais teksts, bet kā ar tiem NĀVES DRAUDIEM PAR KOMJAUNATNES IGNORĒŠANU...


Laba skola tev bijusi, jeb precīzāk sakot, pareizā skola, ja jau pilnīgi visi iestājās augstākajās mācību iestādēs. Mēs arī tajos pašos gados bijām 42 gabali klasē, bet augstākajās mācību iestādēs iestājās tikai seši, no kuriem 2 pabeidza. Laikam nepareizajā skolā būšu mācījies, a varbūt tāpēc, ka nepareizie ciltsraksti.

Atbildēt

fakts

10.11.2021. 18:15

»

hm

Pieļauju, ka LL bija lieliski zināms, ko viņam atbildēs, un tieši tāpēc viņš arī šādus iesniegumus rakstīja, jo atbildes ir ļoti izteiksmīgas un faktiski visu pasaka


Precīzi tādas pat atbildes tiktu saņemtas uz jautājumu attiecīgajām iestādēm vai tās iegādājušās teleportācijas iekārtu ar kuru izsekojamās personas smadzenēs var implantēt iekārtu, kas pieslēdzas dzirdes un redzes nerviem.

Atbildēt

Juraša mantinieks

10.11.2021. 17:33

Čau, orgānu brāļi. Miljons labumu par Pegasus datu piegādi par politiskajiem konkurentiem! Es jau tagad tīksminos par atklājumiem tieši pirms nākamās Saeimas vēlēšanām. Darbu orgānos nepiedāvāšu, bet kādu partijas sekretāra amatu par Levita septiņkāršoto algu koalīcijas atbalstītājiem uz pārējo nodokļu maksātāju rēķina kā pateicību, to gan.

Atbildēt

millers

10.11.2021. 17:18

»

kļimoviča aita

Lai nu paliek pārējais teksts, bet kā ar tiem NĀVES DRAUDIEM PAR KOMJAUNATNES IGNORĒŠANU...


arī es esmu no 49. mani no pionieriem izmeta, bet, komjauniešos nemaz neņēma ,skrobe bija, jo tos pārejos uz kuģa -krūzenšterns- iecēla nākamajā kārtā, bet tad es biju duraks

Atbildēt

kļimoviča aita

10.11.2021. 16:43

»

ha-ha

Esmu piedzïvojis okupåcijas režïmā iecienïtos šķirošanas lïdzėkļus sākot jau no pusaudža vecuma-izglïtïbas sistėmas pieejamïbu,nāves draudus par komjaunatnes ignorėšanu un visas ar to saistïtäs neėrtïbas.Tā ka visus pėdėjos 30 gadus okupäcijas režïma varmäkas joprojam netraucėti var izmantot savu māku...


Lai nu paliek pārējais teksts, bet kā ar tiem NĀVES DRAUDIEM PAR KOMJAUNATNES IGNORĒŠANU?!?!?

Es mācījos vienā no labākajām skolām - Rīgas 49. vidusskolā. 1975.-1978. gads, 4 vidusskolas klases, katrā klasē ap 40 skolēniem. UN TIKAI MŪSU KLASĒ VIEN 4 NEBIJA KOMJAUNIEŠI!!! Ieskaitot mani. Nēsājām tautiskas prievītes. Nekādu represiju!
Pēc vidusskolas visi iestājās augstākajās mācību iestādēs.


Varbūt Tevis rakstītais attiecas uz Staļina valdīšanas laiku?

Atbildēt

Patiesais

10.11.2021. 15:52

To sauc par brīvības aizsargāšanu. Tā kā ir jāpricājas, ka mūs noklausās, esam pateici tam "Tetim". Bet, ja nopietni, tad ko mēs gribam, lai kapitļisms ir jaukāks par sociālismu. nekā nebija. Totālā kontorle būs vienmēr. Demokrātija nekad nav bijusis un nebūs. Kā vienā tā otrā gadījumā svarīgi ir panākt, lai cilvēki baidās.Dažreiz rodas pārliecība, ka sociālisms daudz daudz humānāks par kapitālisma demokrātiju. vai nē?.

Atbildēt

spy

10.11.2021. 14:23

The US Commerce Dept added Israel’s NSO group and Candiru spyware firms to its Entity List along with companies from Russia and Singapore for activities contrary to the US national security or foreign policy interests. “Their spyware’s tools were used to maliciously target government officials, journalists, businesspeople, activists, academics, and embassy workers… as well as for enabling “foreign governments to conduct transnational repression,” against dissidents, the U.S. Secretary of Commerce Gina M. Raimondo said on Wednesday, Nov 3.

The statement added that no action will be taken against the countries or governments where these firms are located. Nevertheless, say DEBKAfile’s sources, the Biden administration’s step, the first ever taken against an Israeli cyber firm, was seen as further stoking the growing discord between the Biden administration and Israel.

An NSO spokesperson responded:: “NSO Group is dismayed by the decision – given that our technologies support US national security interests and policies by preventing terrorism and crime, and thus we will advocate for this decision to be reversed.” The group has been valued at over one billion dollars.

In the argument going back and forth between them for some time, the administration rejected the contention by the two spy firms that they should not be held responsible for the use or misuse made of their product by purchasers. Underlying the argument is also the matter of competition with American spyware
The NSO ended its contract with the UAE after its powerful Pegasus spy tool was used by the Dubai ruler to hack the phones of his ex-wife. After the hacking of French President Emmanuel Macron’s phone by Moroccan agents was discovered and caused a diplomatic row, Prime Minister Naftali Bennett promised an investigation. On Monday, when they met in Glasgow, they agreed to deal with the problem “discreetly and professionally.”.

Atbildēt

fr

10.11.2021. 14:03

»

fragments

no romāna par izlūkošanas analītiķi...


Angliski Karen Cleveland "need to know".

Atbildēt

fragments

10.11.2021. 13:39

no romāna par izlūkošanas analītiķi:
Ekrānā parādās sīka ikona ar Jurija vārdu...apzinos, ka mums pavēries logs uz viņa digitālo dzīvi un informāciju, ko pats uzskata par privātu.
Tiklīdz es divreiz noklikšķinu uz ikonas, parādās sarkans rāmis, kurā redzams Jurija klēpjdatora saturs - spoguļattēls, ko es varu pārķemmēt.
Fons ir tumši zils...vienā malā četrās rindās ir izvietotas ikonas, un puse no tām ir mapes. Failu nosaukumi ir tikai kirilicā...
(No Karenas klīvlandes grāmatas "Mans mīļākais ienaidnieks")

Atbildēt

GeorgeC

10.11.2021. 12:49

angliski, bet ... ja nu baterija izlādējas par ātru... https://www.theverge.com/2021/7/21/22587234/amnesty-international-nso-pegasus-spyware-detection-tool-ios-android-guide-windows-mac

Atbildēt

Pirātu partija

10.11.2021. 12:33

Tāpēc jāmaina kleptokrātiskais režīms, jāatceļ visi OIK un ierēdņu skaits jāsamazina uz 80%.
Vēlēšanas jau pavasī, veiksmes stāstu izdosies nepārvēlēt. Lustrācija un čekistu atlaišana ar liegumu ieņemt ierēdņu amatus.
Deputātu skaits jāsamazina uz 100% tie vispār nav vajadzīgi, valsti vadīs profesionāli, bet par katru strīdīgu jautājumu tauta var nobalsot elektroniski.
Mainās ēra, vecā iekārta nav dzīvotspējīga, nomirs pati. Būs vēl agonija un asiņaini notikumi.
Citviet Eiropā proces notiks ātrāk, mēs būsim vieni no pēdējiem. Režīms pretosies.

Atbildēt

millers

10.11.2021. 12:13

vijies, virvīt, vijies, gan jau pienāks gals

Atbildēt

Aigars Sparāns un viņa organizētā nozīedzība

10.11.2021. 11:56

Kāda jēga sūtīt iesniegumus, ar labi zināmu rezultātu? Drošības istādes šādu informāciju neatklāj, kas ir pilnīgi normāli.

Būtu labāk PIETIEK papētījuši par šo programmiņu sīkāk, kādiem mērķiem tā tiek lietota, kā tas beidzies praksē un cik viss ap to ir noslēpumaini. Nemaz tik rožains un nevainīgs tas rīks viss nav, nav arī teikts, ka tā pati par sevi nav nekāds trojāns arī priekš tiem, kuri ir tās lietotāji.

Atbildēt

ha-ha

10.11.2021. 11:44

Esmu piedzïvojis okupåcijas režïmā iecienïtos šķirošanas lïdzėkļus sākot jau no pusaudža vecuma-izglïtïbas sistėmas pieejamïbu,nāves draudus par komjaunatnes ignorėšanu un visas ar to saistïtäs neėrtïbas.Tā ka visus pėdėjos 30 gadus okupäcijas režïma varmäkas joprojam netraucėti var izmantot savu māku,kura sevišķi spilgti izpaužäs epidėmijas apstākļos un kura jau ir pamanïta demokrātiskajā sabiedrïbā,tikai ne latviskajā un ņemot vėrā,ka neatkarïgās Latvijas drošïbu regule augsti okupācijas režïma kadri,ko arī latviskā sabiedrïba demonstratïvi nemana,tad arï izspiegošana var notikt atbilstoši okupäcijas,tagad kolaborantu,režïma iesträdėm un iespėjām.Ne jau velti ES,valdïba un cita vara ir pärpildïta ar padomju okupantu ideologu zeltamutėm,ko atkal latviskā sabiedrïba ar savu ierasto vistas aklumu nekādi nespėj pamanït un novėrtėt.

Atbildēt

Bet

10.11.2021. 10:20

Lai viņi spiego, ja šiem vajag. Bet nevajag izmantot to sautīgos nolūkos, uzdodoties par bankas darbiniekiem, mēģināt izkrāpt naudu no noklausāmā.

Atbildēt

Hei!

10.11.2021. 09:35

Tad jau renāte MELO.

Atbildēt

Protams,

10.11.2021. 08:46

»

Zauls

Labi skan .... bija zināms ..... tieši tāpēc rakstīja ... faktiski visu pasaka


ka neatbildēs - varai paniskas bailes no tautas ko dzen nāvē.

Atbildēt

Hm

10.11.2021. 08:20

US blacklistaa nesen ielikta:
https://www.google.lv/amp/s/amp.theguardian.com/us-news/2021/nov/03/nso-group-pegasus-spyware-us-blacklist

Atbildēt

Zauls

10.11.2021. 08:16

»

hm

Pieļauju, ka LL bija lieliski zināms, ko viņam atbildēs, un tieši tāpēc viņš arī šādus iesniegumus rakstīja, jo atbildes ir ļoti izteiksmīgas un faktiski visu pasaka


Labi skan .... bija zināms ..... tieši tāpēc rakstīja ... faktiski visu pasaka ...

Vienalga muļķīgs gājiens. Tas pats, kas komentāros LL kaut ko pajautāt, labi zinot ka LL tā pat neatbildēs. Izteiksmīgi neatbildēs.

Atbildēt

trimsis

10.11.2021. 08:13

https://citizenlab.ca/2018/09/hide-and-seek-tracking-nso-groups-pegasus-spyware-to-operations-in-45-countries/

Atbildēt

hm

10.11.2021. 07:52

»

Zauls

Biju domājis, ka Lato Lapsa ir gudrāks. Vai tiešām viņš uzskatīja, ka uz šādām vēstulēm un vēl viņam kāds atbildēs patiesību


Pieļauju, ka LL bija lieliski zināms, ko viņam atbildēs, un tieši tāpēc viņš arī šādus iesniegumus rakstīja, jo atbildes ir ļoti izteiksmīgas un faktiski visu pasaka.

Atbildēt

M

10.11.2021. 07:46

Nākamais solis - pieteikums tiesai atzīt par prettiesisku atteikumu sniegt informāciju. Līdzīgi UK sākās lieta pēc Snowdena atklājumiem. Žurnālisti rakstīja pieprasījumus “orgāniem” atklāt kādas izsekošanas programmas viņi lieto. Tos vispirms “pasūtīja tālāk” jo valsts noslēpums, pēc tam tomēr piesprieda atklāt jo šādas informācijas slēpšana neatbilst demokrātiskas sabiedrības pamatprincipiem. Viss beidzas Eiropas cilvēktiesību tiesā, kura atzina, ka UK izsekošanas programmas pārkāpa cilvēku tiesības uz privāto dzīvi.

Atbildēt

Zauls

10.11.2021. 07:35

Biju domājis, ka Lato Lapsa ir gudrāks. Vai tiešām viņš uzskatīja, ka uz šādām vēstulēm un vēl viņam kāds atbildēs patiesību?

Vēl varēja parakstīties kās Atīs Āpsis, vai , teiksim, Indriķis Latvietis!

Atbildēt

Piedodiet,

10.11.2021. 07:13

es sen zināju un komentāros rakstīju, bet neviens to neņēma par pilnu. Ar šo programu pat kovidinficētos izseko un soda. Taka sen esmu teicis - nevazājieties nekur ar savu telefonu. Pat mājās domājat, ko skaļi apspriežat...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...