Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jau 1. dienā vajadzēja saprast

25.06.2021. 22:39

Jau pirmajā dienā, kad Ādas soms ieradās Latvijā, vajadzēja saprast -tas speciāli tiek iefiltrēts, sūtīts uz Latviju spiegot.

Virsnieks, no VDK iestādes, tik vienkārši atbrīvoties, atvalināties no krievu armijas nevarēja, nevarēja "pazaudēt" vai kā viņš lielījās - kompartijas apliecību uz kuģāaizmetis pāri bortam. Par tādu rīcību drīzāk būtu izmests pāri bortam pats Ādam sons.

Tu, SaSkaņa (SS) nezini, ka krievu laikā, ja pants draud ar cietumsodu, visi kā viens tika arestēti uzreiz, lai zēns zina, ka lieta nopietna un jādod izciest jau tūlīt - tās ir labākās zāles un cilvēktiesības - ja jāsēž, tad nespīdzina, kā Lembergu - 10 gadus staigā uz savām kājām, savā maizēs un tad apcietina - parāda, ka noziegums nenopietns un nereāls, ka nenotiesās, gan jau advokāti, bijušie senatori parūpēsies par brīvību.

SS - nekuļat salmus - spiegam jāsēž visi ČETRI laikam ir ĀKTĪVĀS REZERVES VIRSNIEKI, ar nopelniem valsts labā, jo čekisti nekad nevar būt stukači.

AKTĪVĀS REZERVES VIRSNIEKI ir atvaļināti un turpina savu karjeru nelegāli, tas ir, paši iestājas darbā, saņem algu un čekistu algu. Krievu laikā paturēja tikai to algu, kura lielāka, mazāko atdeva čekai. Nezinu, kjā tagad- laikam saņem divas algas un divas pensijas un likts strādāt, citādi saņems "novičok".

Gods kam gods, Ādamsons godīgi kalpoja.

Viņa pārcelšanās uz Latviju gan jau tika labi nošifrēta, apvīta ar tā saucamo VDK leģendu, kādēļ dodas uz Latviju. Visur bija atsrādātas atbildes, priekšā skaidrojumi, uz katru sagaidāmo jautājumu, ja kāds jautās par atgriešanās iemesliem. Pirmais - patriots, brauc palīgā veidot, atjaunot Latviju> Ticami|? Nopietni, izcils cilvēks! Un tā citi jautājumi. .

Atbildēt

saskaņa saiet

19.06.2021. 16:37

sviestā, nauda nav cilvēku pirkšanai vai kā? čekā jau neviens par velti neiet, vismaz jāļauj zagt

Atbildēt

Uldis

19.06.2021. 14:51

Drošības līdzeklis, lai ienaidnieks neaizmuktu pie savējiem.

Atbildēt

slimajam

18.06.2021. 09:54

»

Traktors

Noskatījos LTV dokumentālo filmu LUSTRUM, par VDK, ziņotājiem, aģentiem un palikušo kartotēkas daļu, jeb čekas maisiem. Zīmīgs fakts, ka visi filmā intervētie VDK virsnieki, kuratori, kas pieskatīja kolektīvus, delegācijas un vervēja aģentūru – visi runāja perfektā Latviešu valodā, bez akcenta.. Lūk...


Salīdzinot ar pārējiem, PSRS laika čekisti bija ienaidnieku elite. Visi pārējie nebija spējīgi iemācīties latviešu valodu, nemaz nerunājot par tām bidlām, ar ko tu pagalmā spēlē domino un lamā latviešus.

Atbildēt

Traktors

18.06.2021. 09:44

Noskatījos LTV dokumentālo filmu LUSTRUM, par VDK, ziņotājiem, aģentiem un palikušo kartotēkas daļu, jeb čekas maisiem. Zīmīgs fakts, ka visi filmā intervētie VDK virsnieki, kuratori, kas pieskatīja kolektīvus, delegācijas un vervēja aģentūru – visi runāja perfektā Latviešu valodā, bez akcenta.. Lūk, cik labi tomēr krievu laikos tika mācīta Latviešu valoda;) Nevis kā tagadējie, ka pat ģenerāļi nesajēdz "ka" un "kad" atšķību. Par šeit komentējošo Uldu u.c. dzemdībās kontuzēto troļļu fermas šļuru vispār nav vērts izniekot burtus.

Atbildēt

No bilingvālās skolas sola

17.06.2021. 23:24

»

Uldis

Ja Latvija būtu sevi cienījoša valsts, visi ādamsoni, turlie, dāboltiņi, ždanokas, linģermaņi, gapoņenkas, zatleri, dombrovski, pabriki, pavļuti un daudzi citi ienaidnieki, sen būtu nomukuši un tagad būtu spiesti nīkt krievijā starp sev līdzīgām padibenēm


"Uldis" ieradies n o bilingvālās skolas un laiž šķidru - stukaču vietā cenšas apmētāt ar dubļiem latviešu personības. Jā, jā, lai nerastos aizdomas, pielicis klāt "ādamsoni ..." un uzskaitījis, kam nav sakara ar šo sātana kapeiku pelnītāju.

Viņš gan jau tika savervēts un atsūtīts, atbrauca ar "pilnu čemodānu instrukciju", kā sevi maskēt, kā stučīt utt. Vai var piekrist, ka no Saskaņas ir, bija tikai viens stučītājs? VDD nav labi pastrādājis, ka neuzķēra vēl un vēl.

Atbildēt

Te Saskaņa d....š

17.06.2021. 23:16

Vai Urbanovičs un Co nezina, ka krievu okupācijas laikā (lasi: Krievijas) visos gadījumos, kad kriminālkodeksa panti paredzēja brīvības atņemšanu - tika kā viens apcietināti un neviens pakaļ nebrēca. Te draud sods desmitiem gadu un staigā brīvībā? Ak tagad tev tās ir cilvēktiesības, iebiedēšanas, iepriekšējas sodīšanas paņēmiens?

Latvijas valsts nodevēji no Saskaņas - re kādi aizstāvji. Atceries krievu laikus, kā tas viss notika, kādēļ lai šodien Saskaņai ierādītu noziedznieku auklītes lomu?

Saskaņa, no kuras nāk stučīšana Krievijas labā, ir jāaizliedz kā partija.

Atbildēt

Uldis

17.06.2021. 19:02

»

nu

ja jau domā to mūrnieci, tad neiztrūkstoši pārī jāsauc kampars. Ir jau vēl viena mūrniece saeimā šobrīd...


Par ko krievi varēja maksāt Freibergai, Zatleram, Vējonim, Dombrovskim, Pabrikam, Rinkēvičam, Kozlovskim, jautājumu nav. Par ko varēja maksāt Dūklavam, nespēju iedomāties?

Atbildēt

nu

17.06.2021. 18:51

»

Uldis

Vienotības miliciene Mūrniece iekšlietu minitrijā tik raženi pastrādāja, ka tagad viņai ir savs viesnīcu bizness


ja jau domā to mūrnieci, tad neiztrūkstoši pārī jāsauc kampars. Ir jau vēl viena mūrniece saeimā šobrīd ..
dūklavam nekas nekaitētu aiz Zilupes padzīvot, šim mīlestība uz krievzemes naudu milzīga, 2016.gadā lauķu ministrs būdams, taču organizēja pat slepenas pusdienas un tikās ar tā laika Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču, par ko bija milzīgs skandāls.

Atbildēt

Uldis

17.06.2021. 13:13

»

arī šitie

bondari, tavari, mūrnieces, vitenbergi, puceni, riekstiņi, beitneres-le gallas, muižnieces, dūklavi


Vienotības miliciene Mūrniece iekšlietu minitrijā tik raženi pastrādāja, ka tagad viņai ir savs viesnīcu bizness.
Vitenbergu un Dūklavu noteikti aiz Zilupes neviens negaida un viņiem pašiem būtu drausmīgi dzīvot pie krieviem.

Atbildēt

visas šīs padibenes būtu spiestas..

17.06.2021. 10:40

»

Uldis

Ja Latvija būtu sevi cienījoša valsts, visi ādamsoni, turlie, dāboltiņi, ždanokas, linģermaņi, gapoņenkas, zatleri, dombrovski, pabriki, pavļuti un daudzi citi ienaidnieki, sen būtu nomukuši un tagad būtu spiesti nīkt krievijā starp sev līdzīgām padibenēm


gerhardi, krištopani, šleseri, šķēles, ozoli, strīpnieki, klausi, kazinovski, švēdes, rāvji, kiršteini, muižnieki, tribergi, tauriņi, buškevici, ameriki, krūmiņi, savicki, kalvīši, rāviņi,..

Atbildēt

Uldis

17.06.2021. 07:35

»

ha-ha

Vai Krievijā nav noķerts kāds Latvijas spiegs? Tad jau samainīs,tikai vai deputātu var tā vienkārši samainīt


Ja Latvija būtu sevi cienījoša valsts, visi ādamsoni, turlie, dāboltiņi, ždanokas, linģermaņi, gapoņenkas, zatleri, dombrovski, pabriki, pavļuti un daudzi citi ienaidnieki, sen būtu nomukuši un tagad būtu spiesti nīkt krievijā starp sev līdzīgām padibenēm.

Atbildēt

ha-ha

16.06.2021. 20:23

Vai Krievijā nav noķerts kāds Latvijas spiegs? Tad jau samainīs,tikai vai deputātu var tā vienkārši samainīt.

Atbildēt

nu nu

16.06.2021. 20:21

»

Blondīne

Vispār jau, ja cilvēkam gada laikā ir veiktas septiņas operācijas, tad tas nozīmē, ka viņa dzīvība ir pat ļoti apdraudēta. Tā kā apcietinājums viņam patreiz var izrādīties pat ļoti liktenīgs


Bla bla bla. Zinām jau zinām, ka Ādamsonam ir nepieciešama operācija Maskavā un tikai tur viņu iespējams glābt. Atceramies, kā bija ar Balkānu krievu, fašistisko izdzimteni Miloševiču, kuru arī gribēja dabūt uz Maskavu un kad tas neizdevās un kad tas izteica gatavību sadarboties ar tribunālu, Kremļa atsūtītais advokāts tam iebaroja Novičok. Toreiz par tādu plašāk vēl nebija zināms.

Atbildēt

Blondīne

16.06.2021. 20:11

»

Kušķis

Nomirs Ādamsons kamerā, un varēs vi;nam uzkarināt visas neatklātās lietas:). Reāli skatoties, Ādamsons Krievijai varēja nodot vilcienu sarakstu uz Lielvārdi, kur ir kara lidlauks. vai ko tamlīdzīgu


Vispār jau, ja cilvēkam gada laikā ir veiktas septiņas operācijas, tad tas nozīmē, ka viņa dzīvība ir pat ļoti apdraudēta. Tā kā apcietinājums viņam patreiz var izrādīties pat ļoti liktenīgs!

Atbildēt

jūs neko

16.06.2021. 18:30

»

labvēlis

Un,ko darīsim ar citiem militāristiem - piem. asv


Tevi, kopā ar citiem Latvijā ievazātiem zemākiem organismiem, aizsūtīs pie staļina, klausīties Aleksaandrova orķestri.

Atbildēt

Traktors

16.06.2021. 18:25

»

cilveks444

Manuprāt, Ādamsons ir Krievijas ietekmes aģents. Vai spiegs, nezinu. Un, kas zina, to neuzzinās tā īsti neviens. Jo, ja viņš ir spiegojis, tad dīvaini, ka tikai pēdējos gadus. Ja agrāk, tad ko gulēja Latvijas drošības dienesti? Tātad, ja Ādamsons ir smagi slims, ja viņam tiek liegta medicīniska palīdzība...


Reālie ietekmes aģenti ir tie, kas importē un tirgo Latvijā krievu gāzi un saņem OIK par tās kurināšanu TEC. Var paskatīties kas sēž Dinamo spēlēs VIP ložās. Ādamsonam nekādas ietekmes sen nav bijis

Atbildēt

labvēlis

16.06.2021. 18:24

»

Ādamsons nav vienkāršs mužiks

Tas nelietis ir krievu militārists, kas nepelna ne kripatiņas žēlastības


Un,ko darīsim ar citiem militāristiem - piem. asv?

Atbildēt

Traktors

16.06.2021. 18:20

»

ko murgo?

Kāda sirdsapziņa? Katrs kurš labprātīgi ir zvērējis PSRS vai Krievijai, ar to pašu ir atteicies no sirdsapziņas un cilvēcības


Tu to pašu murgo par visu Valsts policijas vadību (Ķuzis 40 gadus esot dienējis policijā) un visiem VDK darbiniekiem, kas pēc 1991.g. turpināja darba gaitas DP un VDD.

Atbildēt

Arvīda Ozola lāpstiņa terjaki mērcē

16.06.2021. 14:50

jo valsti vada mafija

Atbildēt

Kušķis

16.06.2021. 12:51

Nomirs Ādamsons kamerā, un varēs vi;nam uzkarināt visas neatklātās lietas:). Reāli skatoties, Ādamsons Krievijai varēja nodot vilcienu sarakstu uz Lielvārdi, kur ir kara lidlauks. vai ko tamlīdzīgu.

Atbildēt

Ex VDD

16.06.2021. 12:07

Kādēļ VDD nestāsta par otru cilvēku, ko aizturējuši? Jo otrs cilvēks ir pašvaldības policists no Ādažiem un bijušais VDD darbinieks. Pats interesantākais, ka strādājot VDD nodarbojās ar politiķu vervēšanu un laikam ir pārcenties vai sajaucis vervētāju valsti.
No sākuma tiešām domāju, ka VDD ir kaut ko noķēruši, bet tagad izskatās pēc kārtējām VDD raganu medībām.

Atbildēt

biete

16.06.2021. 10:41

Šamais Janka taču bija poļitruks un zampoļits, kvēli aizstāvot iekārtu, kuras justīcijas galvenais princips bija "labāk kādu lieku miljoniņu nevainīgos nobendēt vai ietupināt, nevis kādu vienu vainīgo nepamanīt"...

Atbildēt

pareizais

16.06.2021. 05:57

Šī valsts nekad nav bijusi demokrātiska, bet visu laiku ir dermokrātiska!

Atbildēt

cilveks444

16.06.2021. 02:03

Manuprāt, Ādamsons ir Krievijas ietekmes aģents. Vai spiegs, nezinu. Un, kas zina, to neuzzinās tā īsti neviens. Jo, ja viņš ir spiegojis, tad dīvaini, ka tikai pēdējos gadus. Ja agrāk, tad ko gulēja Latvijas drošības dienesti? Tātad, ja Ādamsons ir smagi slims, ja viņam tiek liegta medicīniska palīdzība, tad likumsakarīgi viņš var nomirt. Sekojoši tiesā viņš sevi aizstāvēt un skaidrot nevarēs. Līdz ar ko, varēsim vien ticēt vai neticēt pastāvošā režīma stāstam par Ādamsonu. Starp citu, kura dažs pāŗstāvis ir bijis Ādamsona cīņu biedrs LC laikos.

Atbildēt

Double Penetration

15.06.2021. 23:01

VDD pēdējā ir neraksturīgi sev sarosījušies pastrādāt kaut ko redzamu. Tad mēģina apcietināt Sozinovu un stāsta cik veikuši kratīšanas, lai gan nekad iepriekš VDD nav (vismaz publiski) izrādījuši jebkādu interesi par korupcijas un ekonomiskiem noziegumiem.

Tagad dalās savās atklāsmēs par Ādamsona it kā spiegošanu, lai gan nekad VDD nav uzskatījuši par vajadzīgu informēt sabiedrību. Bet tagad klaji manipulatīvi cenšas pasniegt Adamsonu kā nodevēju, vēl pirms lieta ir gatava nodošanai tiesā.

Ādamsons ir vienkāršs mužiks, bet viņš noteikti nav gnīda, kas ietu tirgoties ar savu sirdsapziņu, kā to ikdienā piekopj liela daļa no nacionāli noskaņotajiem politiķiem.

Par VDD rīcības patiesajiem motīviem var tikai minēt, varbūt nepieciešams papildus finansējums jaunajai būdai, varbūt kādam no vadītājiem ir sašūpojies krēsls, bet ļoti negribas iet pensijā. Bet neticu, ka vienīgie un patiesie VDK struktūras un personāla mantinieki būtu attīrījušies un kļuvuši par visas sabiedrības interešu sargiem un tautas aizstāvjiem. Neticu (_!_)

Atbildēt

ESMAIJA

15.06.2021. 22:43

»

gena

1) Ņemot vērā, ka parakstītāji ir Saeimas deputāti, šis viennozīmīgi ir uzskatāms par atklātu spiedienu uz tiesu, kas ir aizliegts. 2) Ja jau Saskaņa tā iestājas par cilvēktiesībām, kāpēc tad šāds paziņojums nebija ar Lembergu? Jeb cilvēktiesību piesaukšana darbojas tikai uz savējiem...


Lasīju un gaidīju jūsu komentāru. Jā, kādēļ Saeimas deputāti, kas tagad runā par Ādamsona apcietināšanu visu laiku klusēja un neprotestēja par Lemberga apcietināšanu, kad līdz galīgam lēmumam ir jāiziet v``el vairākas instances, lai noteikti varētu secināt - vainīgs. Tagad patiesībā bez vainas vainīgs cilvēks, kas visus spēkus atdevis Latvijas labklājības celšanai, kas balsojis par Latvijas neatkarību bez kāda uzrādīta pqamatota iemesla tiek turēts cietumā. Kā to var pieļaut? par to ir klusums, kad jākliedz, lai visa pasaule dzirdētu par ko ir pārvērtusies Latvija.

Atbildēt

Lestenes kapukalns

15.06.2021. 22:07

Drošības līdzeklis nekad nevar būt pārspīlēts pret krievu okupantiem un maskētiem ienaidniekiem.

Atbildēt

ne tikai masku show

15.06.2021. 19:08

»

psihoterapeits

Tikai garīgi deģenerāti var rīkot masku šovus, likt roku dzelžus uzņēmējiem, politiķiem vai vienkārši normāliem cilvēkiem...


Neviens izdzimtenis, kurš ir labprātīgi uzvilcis krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas uniformu, nav tiesīgs maitāt cilvēku planētas gaisu. Arī tu, izdzimteni, cilvēces ienaidnieku līdzskrējēj, neesi pelnījis.

Atbildēt

WWW

15.06.2021. 18:46

»

Neticu, nekad neticēšu, ka Ādamsons

tik zemu - līdz spiegošanai nolaistos. M


Ja jau nolaidās tik zemu, ka iestājās kompartijā un kalpoja padomju izdzimteņu režīmam, tad ne par ko nav jābrīnās.

Atbildēt

sabiedrību

15.06.2021. 18:45

jau neapdraud,tikai valsti,bet tas jau tāds sīkums,vai ne?Vispār drusku izskatās pēc spiediena uz tiesu,bet,ja jau ir tik slims,tad arī tiks atbrīvots.

Atbildēt

juris

15.06.2021. 18:42

Tikai nevajag smirdēt! Bijušajiem komunistiem vieta ir cietumā.

Atbildēt

Neticu, ka

15.06.2021. 18:06

»

Neticu, nekad neticēšu, ka Ādamsons

tik zemu - līdz spiegošanai nolaistos. M


tas ir kāds jaunums šajā muļķu zemē?

Atbildēt

psihoterapeits

15.06.2021. 18:04

Tikai garīgi deģenerāti var rīkot masku šovus, likt roku dzelžus uzņēmējiem, politiķiem vai vienkārši normāliem cilvēkiem.
Tikai garīgi deģenerāti var par drošības līdzekli izvēlēties apcietinājumu cilvēkiem, kuri neapdraud sabiedrību.
Tikai garīgi deģenerāti var savos komentāros ņirgāties par fiziski nevesela cilvēka ciešanām apcietinājumā.

Atbildēt

nevajag parspīlēt

15.06.2021. 17:49

»

lauķis

Tieši tā.Ādamsons & SC man ir pilnīgi nepieņemami,bet stāsts par spiegošanu ir vēl vairāk nepieņemams.Ir cita lieta,neskatoties uz visiem parējiem netikumiem,Ādamsons ir vīrietis un to ir apliecinajis izsakoties pret varavīksnes deģenerātiem.Domājiet,ja ir ar ko domāt


Ādamsona izteikšanās ietekmi.Kāda jēga viņam izteikties pret varavīksnes deģenerātiem,ja paša partijas fīreri Ušakovs un Urbanovičs kā pionieri vienmēr gatavi cīņai par deģenerātu mistiskajām tiesībām?smiekli nāk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...