Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par siem

07.08.2013. 06:06

»

nja

Izskatas, ka Gemius ir polju firma, kas darbojas lielakoties austrumeiropa un postsovietu valstis. Nebutu nekads brinums, ja etikas standarti vinjiem ir zemaki neka rietumeiropas ekvivalentiem. luk ari iespejams kontaktinformacija, kuru izmantoja DP...
Gemius klienti:

delfi.lv

tvnet.lv
apollo.lv
mixnews.lv
spoki
calis.lv
zip.lv
inbox.lv
kasjauns.lv
1188.lv
draugiem.lv

tv3play.lv

dnbnord banka
starfm.lv
Leta
Europahitradio
cvonline.lv
eklase

Interneta mājaslapu analīzes risinājumi, lai izsekotu lietotāju paradumus un komentētājus.

Atbildēt

to Jānim Reinikam

06.08.2013. 23:17

Pastāsti sabiedrībai,ko esi darijis,kur dienējis,kā cīnijies---to pastāsti narkomānam Jaundžeikaram!::)))) stukači-mīzali!

Atbildēt

KGB

06.08.2013. 23:09

Nebiedē cilvēkus---kara varoni!:))

Atbildēt

hh

06.08.2013. 21:17

Idiotisma kalngals - DP reali par to lielajos parādos iestigušo prokuroriti Jirgenu tā iespringuši,ka pofig uz likuma normām un sabiedrībai publiski pieejamo informāciju.

Atbildēt

es

06.08.2013. 17:49

smiekligi.

Atbildēt

123..

06.08.2013. 13:11

»


Ko tad jūs daudz varat sniegt? Daudz vienkāršāk ielikt pie kāda raksta komentāros saiti ar trojāni un "struktūra" pēc tam ne tikai lasīs manus e-pastus un komentārus, bet arī reģistrēs acu kustības un purkšķus. Nepatīk, ka jūs uzskata par klauvētājiem? Neko darīt, tāds ir "žurnālismu" liktenis - kalpot sistēmai un struktūrai, par naudu, sviesta maizi vai idejas pēc.
Es jau nenosodu, ēst katru dienu gribas katram, bet nepatīk, ka izliekaties par naiviem to priekšā, kuri tiešām ir naivi. Un šitie "tiesiskuma" projekti, ja atklāti, tad zaje.. ļi.

Atbildēt

magistra vitae

06.08.2013. 12:01

Hominis est errare, insipientis preseverare. – Cilvēkam raksturīgi ir kļūdīties, bet muļķim – palikt pie sava.
Drošības policija ar Reiniku priekšgalā sanāk muļķa lomā, prokurore - ieņem to pašu pamuļķu pozīciju, Kalnmeiers netiek gudrs, kādās auzās ir iebraukusi staļļa ķēve - Viorika.
Secinājums - nedod Dievs,ja kāds sabiedrības elements iedomāsies apšaubīt Ģenerālprokuratūras prokuroru IQ un Drošības policijas IQ, jo viņi ir augstāki par LIKUMU.

Atbildēt

nja

06.08.2013. 11:31

Izskatas, ka Gemius ir polju firma, kas darbojas lielakoties austrumeiropa un postsovietu valstis. Nebutu nekads brinums, ja etikas standarti vinjiem ir zemaki neka rietumeiropas ekvivalentiem. luk ari iespejams kontaktinformacija, kuru izmantoja DP
Gemius Latvia SIA
Ģertrūdes 66-43,
LV-1009, Rīga
Tel./Fax:(+371) 67 244 019
Mobile: (+371) 264 445 27
Cik zinu Gemiusu izmanto gandriz visi Latvijas interneta portali. Tas iespejams paver plashas iespejas DP. Vispar mani interese, kapec Gemius ir Latvija tik popoulars? Kapec netiek izmantoti rietumvalstu ekvivalenti?

Atbildēt

Zeta

06.08.2013. 10:23

Te var redzēt, ka mūsu valsts drošība ir īstās rokās!Darbs kūsāt, kūsā!

Atbildēt

jurītis

06.08.2013. 10:04

nekādu murgu. uzspied "view-source" savā browserī.

Un ko mēs redzam?

(C)2000-2012 Gemius SA - gemiusAudience / pietiek.com / Visas Lapas

Uz katru klikšķi pietiek.com apmeklējums tiek ieloogots ne tikai pietiek.com serverī īslandē, bet arī aizsūtīts Gemius'am. Gemiuss noteikti ir daudz paļāvīgāks informācijas izsniegšanā DP :)

Atbildēt

duraks

06.08.2013. 09:06

Bet Reiniks ir padomju laiku milicis , kas beidzis Maskavas VDK skolu. Tātad jautājums ar kādām tiesībām Reiniks sac sevi par policistu . Parastākais ments

Atbildēt

foobar

06.08.2013. 08:08

Ja armagedona komentāra saturs un ap to saceltā jezga izraisa neviltotu izbrīnu - vai tiešām DP nav nekā prātīgāka ko darīt?

Tad spēja atrast komentāra autoru Islandes serverī, kuru portāla turētājs neizdod, raisa zināmu cieņu un respektu. Valsts ir drošās rokās.

Atbildēt

nu beidz

06.08.2013. 07:25

kāpēc patiesības cīnītājs tik ļoti slēpj dokumentu reģistrācijas datumus?

Pirmais papīrs ir reģistrēts aprīlī, bet tagad ārā ir jau augusts!

Beidz Mums stumt dezu autor ar mazo burtu. Pats esi visu izzīdis no pirksta, lai būtu ko skribelēt.

Atbildēt

hugo

06.08.2013. 06:44

A ko var gribēt, ja policijā un prokuratūrā iet strādāt nespējīgi caurbiras un lūzeri, kuriem iedod spējām un intelekta zemajam līmenim apgriezti proporcionāli lielu varu!

Atbildēt

nja

06.08.2013. 01:09

Visvairak mani fascine, ka cilvekiem tas viss skiet mazliet nepareizi, bet visuma ciesami un normali. Tas tachu ir arprac!!!

Atbildēt

cerība

05.08.2013. 21:59

Es ceru ka viss šeit uzrakstītais nav patiesība bet gan LL izdomājums.Nu nevar taču būt specdienesti pilnīgā palīgskolas līmenī.Neticu un viss!

Atbildēt

Andis Rencis

05.08.2013. 21:49

J u r g i s k i j o n e k S

Atbildēt

Nesapratu

05.08.2013. 21:47

Armagedons jau ir nodkaidrots un baro bernu ar kruti? Vai Viorika ir ta, kurai ir isas pauzes un nevar ierasties?

Atbildēt

Alberta ielas bruģis

05.08.2013. 21:40

Te jau izskatās pēc parastas klopes, kur abās pusēs vilkači pogonos. Izskatās, ka "armagedon" arī nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Skumji, ka razborkās vēl pa vidam lien DP un tērē resursus.

Atbildēt

jibiorio

05.08.2013. 21:09

Vēl nebiju sācis lasīt pašu rakstu, kad ienāca prātā uzvārds "Ulmanis". Tā jau laikam ir, ka ir muļķi, konkrēti idioti un daži ulmaņi. Kurš grib, var to uztvert personiski...

Atbildēt

123 un tu esi brīvs

05.08.2013. 21:01

»

jurīts

Acīmredzot DP ir ieguvusi armagedona identitāti no kāda pietiek.com reklāmdevēja, kura reklāmas ielādējas pie katra pietiek.com apmeklējuma. Respektīvi DP komentētāju identitāti var iegūt no šiem reklāmdevējiem un apmeklējuma skaitītājiem, kuru serveri tiek uzturēti Latvijā, un kuri ir pakļāvīgāki par...


Ne, nedomāju gan. Un identitāti vispār nevar iegūt no plikas IP adreses, pakalpojuma sniedzējs sniedz info, kam pieder numurs, bet kas rakstīja vēl jānoskaidro un jāpierāda. Varbūt kaķis sastaigāja? Bez tam, ja info iegūta no datu bāzēm, tad vispār nekādu problēmu IP meklējot, jo datu bāzē tiek reģistrēta pieeja, kas, ko, cik ilgi meklēja, tāpēc pastāvot aizdomām, pārbauda datu bāzi, no kuras varētu būt iegūta reģistrēta informācija. Konkrētajā gadījumā - nekādas info, kas būtu datu bāzē, līdz ar to situācija šķiet fiktīva.
Bet vispār pats teksts un viss stāsts šķiet fake, ar mērķi iebiedēt tos, kuri tiešām spējīgi izanalizēt publiski pieejamu informāciju un varbūt zina vēl ko bez publiskās info vai gana daudz nebaidās. Brīžiem varētu šķist, ka nabaga "armagedonus" terorizē, bet, ja paanalizē no otras puses, tad sanāk neloģika.
Vairāk izskatās pēc terora pret tiem, kuri tiešām kaut ko zina un var "izpļūtīt" nevietā, iejaucoties rūpīgi izstrādātajās shēmās. Turklāt, varbūt "pļūteklim" ir arī pierādījumi. Kā labā "e-" strādā un ko piesedz apmēram skaidrs. Interesanti, kuru personāžu viņi šajā miskastē, kuru lasa tikai viņi paši un vēl pārdesmit slaistu, tik cītīgi "gana"?
Interesants tekstiņš pavīdēja pļurā, kur norādīts, ka citos gadījumos biedrs lapsa nav īpaši cimperlējies un informāciju ir sniedzis. Stukačam stukača alga, vai ne? :)

Atbildēt

Karote

05.08.2013. 19:28

Ja nu kāds darbinieks būtu ar saules dūrienu,vai sliktā noskaņojumā, varētu vēl saprast..,kam negadās.. Bet tur jau, laikam, iet vaļā kas līdzīgs specoperācijai :)),, ar maskēšanos, kļičkām un konspiratīvajiem dzīvokļiem.. :)) Pa visiem sadzenās to cilvēciņu rokā, lai beidzot apgūtu ierindas līmeņa datorprasmi :))

Atbildēt

hmm

[R] 05.08.2013. 17:29

Datumus jau varējāt neaizpindzelēt lai aptuveni zinām, kad nākamo sēriju gaidīt! :D

Starp citu, attiecīga pasūtījuma gadījumā Drosmīgā Policija šitā var saukt uz tepiķa pilnīgi jebkuru LV lumpeni ar argumentu - a mums vot vajag noskaidrot vai jūs sava kaimiņa vārdu uzzinājāt likumīgi vai no ūberslepenām datu bāzēm! :D

Atbildēt

jurīts

05.08.2013. 16:51

Acīmredzot DP ir ieguvusi armagedona identitāti no kāda pietiek.com reklāmdevēja, kura reklāmas ielādējas pie katra pietiek.com apmeklējuma. Respektīvi DP komentētāju identitāti var iegūt no šiem reklāmdevējiem un apmeklējuma skaitītājiem, kuru serveri tiek uzturēti Latvijā, un kuri ir pakļāvīgāki par lapsas kungu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...