Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par siem

07.08.2013. 06:06

»

nja

Izskatas, ka Gemius ir polju firma, kas darbojas lielakoties austrumeiropa un postsovietu valstis. Nebutu nekads brinums, ja etikas standarti vinjiem ir zemaki neka rietumeiropas ekvivalentiem. luk ari iespejams kontaktinformacija, kuru izmantoja DP...
Gemius klienti:

delfi.lv

tvnet.lv
apollo.lv
mixnews.lv
spoki
calis.lv
zip.lv
inbox.lv
kasjauns.lv
1188.lv
draugiem.lv

tv3play.lv

dnbnord banka
starfm.lv
Leta
Europahitradio
cvonline.lv
eklase

Interneta mājaslapu analīzes risinājumi, lai izsekotu lietotāju paradumus un komentētājus.

Atbildēt

to Jānim Reinikam

06.08.2013. 23:17

Pastāsti sabiedrībai,ko esi darijis,kur dienējis,kā cīnijies---to pastāsti narkomānam Jaundžeikaram!::)))) stukači-mīzali!

Atbildēt

KGB

06.08.2013. 23:09

Nebiedē cilvēkus---kara varoni!:))

Atbildēt

hh

06.08.2013. 21:17

Idiotisma kalngals - DP reali par to lielajos parādos iestigušo prokuroriti Jirgenu tā iespringuši,ka pofig uz likuma normām un sabiedrībai publiski pieejamo informāciju.

Atbildēt

es

06.08.2013. 17:49

smiekligi.

Atbildēt

123..

06.08.2013. 13:11

»


Ko tad jūs daudz varat sniegt? Daudz vienkāršāk ielikt pie kāda raksta komentāros saiti ar trojāni un "struktūra" pēc tam ne tikai lasīs manus e-pastus un komentārus, bet arī reģistrēs acu kustības un purkšķus. Nepatīk, ka jūs uzskata par klauvētājiem? Neko darīt, tāds ir "žurnālismu" liktenis - kalpot sistēmai un struktūrai, par naudu, sviesta maizi vai idejas pēc.
Es jau nenosodu, ēst katru dienu gribas katram, bet nepatīk, ka izliekaties par naiviem to priekšā, kuri tiešām ir naivi. Un šitie "tiesiskuma" projekti, ja atklāti, tad zaje.. ļi.

Atbildēt

magistra vitae

06.08.2013. 12:01

Hominis est errare, insipientis preseverare. – Cilvēkam raksturīgi ir kļūdīties, bet muļķim – palikt pie sava.
Drošības policija ar Reiniku priekšgalā sanāk muļķa lomā, prokurore - ieņem to pašu pamuļķu pozīciju, Kalnmeiers netiek gudrs, kādās auzās ir iebraukusi staļļa ķēve - Viorika.
Secinājums - nedod Dievs,ja kāds sabiedrības elements iedomāsies apšaubīt Ģenerālprokuratūras prokuroru IQ un Drošības policijas IQ, jo viņi ir augstāki par LIKUMU.

Atbildēt

nja

06.08.2013. 11:31

Izskatas, ka Gemius ir polju firma, kas darbojas lielakoties austrumeiropa un postsovietu valstis. Nebutu nekads brinums, ja etikas standarti vinjiem ir zemaki neka rietumeiropas ekvivalentiem. luk ari iespejams kontaktinformacija, kuru izmantoja DP
Gemius Latvia SIA
Ģertrūdes 66-43,
LV-1009, Rīga
Tel./Fax:(+371) 67 244 019
Mobile: (+371) 264 445 27
Cik zinu Gemiusu izmanto gandriz visi Latvijas interneta portali. Tas iespejams paver plashas iespejas DP. Vispar mani interese, kapec Gemius ir Latvija tik popoulars? Kapec netiek izmantoti rietumvalstu ekvivalenti?

Atbildēt

Zeta

06.08.2013. 10:23

Te var redzēt, ka mūsu valsts drošība ir īstās rokās!Darbs kūsāt, kūsā!

Atbildēt

jurītis

06.08.2013. 10:04

nekādu murgu. uzspied "view-source" savā browserī.

Un ko mēs redzam?

(C)2000-2012 Gemius SA - gemiusAudience / pietiek.com / Visas Lapas

Uz katru klikšķi pietiek.com apmeklējums tiek ieloogots ne tikai pietiek.com serverī īslandē, bet arī aizsūtīts Gemius'am. Gemiuss noteikti ir daudz paļāvīgāks informācijas izsniegšanā DP :)

Atbildēt

duraks

06.08.2013. 09:06

Bet Reiniks ir padomju laiku milicis , kas beidzis Maskavas VDK skolu. Tātad jautājums ar kādām tiesībām Reiniks sac sevi par policistu . Parastākais ments

Atbildēt

foobar

06.08.2013. 08:08

Ja armagedona komentāra saturs un ap to saceltā jezga izraisa neviltotu izbrīnu - vai tiešām DP nav nekā prātīgāka ko darīt?

Tad spēja atrast komentāra autoru Islandes serverī, kuru portāla turētājs neizdod, raisa zināmu cieņu un respektu. Valsts ir drošās rokās.

Atbildēt

nu beidz

06.08.2013. 07:25

kāpēc patiesības cīnītājs tik ļoti slēpj dokumentu reģistrācijas datumus?

Pirmais papīrs ir reģistrēts aprīlī, bet tagad ārā ir jau augusts!

Beidz Mums stumt dezu autor ar mazo burtu. Pats esi visu izzīdis no pirksta, lai būtu ko skribelēt.

Atbildēt

hugo

06.08.2013. 06:44

A ko var gribēt, ja policijā un prokuratūrā iet strādāt nespējīgi caurbiras un lūzeri, kuriem iedod spējām un intelekta zemajam līmenim apgriezti proporcionāli lielu varu!

Atbildēt

nja

06.08.2013. 01:09

Visvairak mani fascine, ka cilvekiem tas viss skiet mazliet nepareizi, bet visuma ciesami un normali. Tas tachu ir arprac!!!

Atbildēt

cerība

05.08.2013. 21:59

Es ceru ka viss šeit uzrakstītais nav patiesība bet gan LL izdomājums.Nu nevar taču būt specdienesti pilnīgā palīgskolas līmenī.Neticu un viss!

Atbildēt

Andis Rencis

05.08.2013. 21:49

J u r g i s k i j o n e k S

Atbildēt

Nesapratu

05.08.2013. 21:47

Armagedons jau ir nodkaidrots un baro bernu ar kruti? Vai Viorika ir ta, kurai ir isas pauzes un nevar ierasties?

Atbildēt

Alberta ielas bruģis

05.08.2013. 21:40

Te jau izskatās pēc parastas klopes, kur abās pusēs vilkači pogonos. Izskatās, ka "armagedon" arī nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Skumji, ka razborkās vēl pa vidam lien DP un tērē resursus.

Atbildēt

jibiorio

05.08.2013. 21:09

Vēl nebiju sācis lasīt pašu rakstu, kad ienāca prātā uzvārds "Ulmanis". Tā jau laikam ir, ka ir muļķi, konkrēti idioti un daži ulmaņi. Kurš grib, var to uztvert personiski...

Atbildēt

123 un tu esi brīvs

05.08.2013. 21:01

»

jurīts

Acīmredzot DP ir ieguvusi armagedona identitāti no kāda pietiek.com reklāmdevēja, kura reklāmas ielādējas pie katra pietiek.com apmeklējuma. Respektīvi DP komentētāju identitāti var iegūt no šiem reklāmdevējiem un apmeklējuma skaitītājiem, kuru serveri tiek uzturēti Latvijā, un kuri ir pakļāvīgāki par...


Ne, nedomāju gan. Un identitāti vispār nevar iegūt no plikas IP adreses, pakalpojuma sniedzējs sniedz info, kam pieder numurs, bet kas rakstīja vēl jānoskaidro un jāpierāda. Varbūt kaķis sastaigāja? Bez tam, ja info iegūta no datu bāzēm, tad vispār nekādu problēmu IP meklējot, jo datu bāzē tiek reģistrēta pieeja, kas, ko, cik ilgi meklēja, tāpēc pastāvot aizdomām, pārbauda datu bāzi, no kuras varētu būt iegūta reģistrēta informācija. Konkrētajā gadījumā - nekādas info, kas būtu datu bāzē, līdz ar to situācija šķiet fiktīva.
Bet vispār pats teksts un viss stāsts šķiet fake, ar mērķi iebiedēt tos, kuri tiešām spējīgi izanalizēt publiski pieejamu informāciju un varbūt zina vēl ko bez publiskās info vai gana daudz nebaidās. Brīžiem varētu šķist, ka nabaga "armagedonus" terorizē, bet, ja paanalizē no otras puses, tad sanāk neloģika.
Vairāk izskatās pēc terora pret tiem, kuri tiešām kaut ko zina un var "izpļūtīt" nevietā, iejaucoties rūpīgi izstrādātajās shēmās. Turklāt, varbūt "pļūteklim" ir arī pierādījumi. Kā labā "e-" strādā un ko piesedz apmēram skaidrs. Interesanti, kuru personāžu viņi šajā miskastē, kuru lasa tikai viņi paši un vēl pārdesmit slaistu, tik cītīgi "gana"?
Interesants tekstiņš pavīdēja pļurā, kur norādīts, ka citos gadījumos biedrs lapsa nav īpaši cimperlējies un informāciju ir sniedzis. Stukačam stukača alga, vai ne? :)

Atbildēt

Karote

05.08.2013. 19:28

Ja nu kāds darbinieks būtu ar saules dūrienu,vai sliktā noskaņojumā, varētu vēl saprast..,kam negadās.. Bet tur jau, laikam, iet vaļā kas līdzīgs specoperācijai :)),, ar maskēšanos, kļičkām un konspiratīvajiem dzīvokļiem.. :)) Pa visiem sadzenās to cilvēciņu rokā, lai beidzot apgūtu ierindas līmeņa datorprasmi :))

Atbildēt

hmm

[R] 05.08.2013. 17:29

Datumus jau varējāt neaizpindzelēt lai aptuveni zinām, kad nākamo sēriju gaidīt! :D

Starp citu, attiecīga pasūtījuma gadījumā Drosmīgā Policija šitā var saukt uz tepiķa pilnīgi jebkuru LV lumpeni ar argumentu - a mums vot vajag noskaidrot vai jūs sava kaimiņa vārdu uzzinājāt likumīgi vai no ūberslepenām datu bāzēm! :D

Atbildēt

jurīts

05.08.2013. 16:51

Acīmredzot DP ir ieguvusi armagedona identitāti no kāda pietiek.com reklāmdevēja, kura reklāmas ielādējas pie katra pietiek.com apmeklējuma. Respektīvi DP komentētāju identitāti var iegūt no šiem reklāmdevējiem un apmeklējuma skaitītājiem, kuru serveri tiek uzturēti Latvijā, un kuri ir pakļāvīgāki par lapsas kungu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...