Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zi

25.09.2015. 17:57

»

Black

Vēmiens nāk,skatoties uz mīksto Mežvieti...Tam kretīnam vajag smadzenes izdauzīt


Ej un izvemies,paliks vieglāk! Tev manuprāt smadzeņu vispār nav,tikai žults....,kura pati nāk ārā pa visiem galiem!!!

Atbildēt

Black

24.09.2015. 06:42

Vēmiens nāk,skatoties uz mīksto Mežvieti...Tam kretīnam vajag smadzenes izdauzīt!!!

Atbildēt

Džonis

22.09.2015. 07:15

Normāli pipari. Neesmu mēnesi bijis darbā un nespēju minēt tam jebkādus iemeslus, bet prasu, lai man vel mēnesi nečakarē prātu, es nebūšu darbā. Galvenais, lai maksā algas.

Atbildēt

Mežviet tev kauna nav?

21.09.2015. 14:58

Nē nu fantastika, kā ir sākus strādāt (laikam jau pareizāks apzīmējums te būtu laist luni) Drošības policija?
par ko tad algu saņem tās priekšnieks, ja tik vienkāršu lietu nespēj mēneša laikā izskatīt????

Atbildēt

21.09.2015. 13:17

»

...

Nekas tur nebūs. Iestāde nevar un tā tas nav domāts, ka iestāde pati izmeklē paša izdarītus noziegumus. Tāpēc bija jālūdz ģenerālprokuroru noteikt citu izmeklēšanas iestādi...


L.L. gadījuma tāda māžošanās vien bija – ar DP māžošanos arī beigsies – ar prastu atrakstīšanos.

Par noziegumiem reāli var runāt L.Grantiņa aizturēšanā un spīdzināšanā.

Atbildēt

...

21.09.2015. 13:07

Nekas tur nebūs. Iestāde nevar un tā tas nav domāts, ka iestāde pati izmeklē paša izdarītus noziegumus. Tāpēc bija jālūdz ģenerālprokuroru noteikt citu izmeklēšanas iestādi.
KPL 387.p.1.d. Valsts policijas pilnvarotas amatpersonas izmeklē jebkuru noziedzīgu nodarījumu, izņemot šā panta otrajā līdz desmitajā daļā noteiktos gadījumus, ja vien ģenerālprokurors nav uzdevis to darīt.
KPL 387.p.11.d. Konkrētu noziedzīgu nodarījumu institucionālo piekritību nosaka ģenerālprokurors.

Atbildēt

21.09.2015. 10:12

»

reņģēdājs

Vai mēs varam spriest par to, ko grib vai negrib L.L.?! Man šķiet, ka nevaram. Taču nevar neredzēt to, ka viņš lietas būtību saprot visā pilnībā. Un neatkarīgi no L.L. motīviem mums visiem kā LR pilsoņiem ir tiesības gribēt un prasīt, lai DP (un visas citas iestādes)strādā tikai un vienīgi likuma ietvaros...


Lapsa nav tik muļķis, par kādu izliekas. Kūmiņš gan domā, ka lasītāji ir naivi un uzķersies.

Kūmiņš izliekas par vidējo latvieti-nezinīti, bet patiesībā labi pārzin un analizē, ko dara. Izliekoties par muļķi vai beigtu, negribot atklāj sava kūmiņa dabu, L.L. patiesībā, mēģinot nomelnot iestādes, nomelno pats sevi, jo ir neobjektīvs – apzināti emocionālo miksējot ar objektīvo patiesību, kuļ tukšu gaisu.. ar asti.. no reizes uz reizi..

Atbildēt

reņģēdājs

21.09.2015. 09:43

»

...


Vai mēs varam spriest par to, ko grib vai negrib L.L.?! Man šķiet, ka nevaram. Taču nevar neredzēt to, ka viņš lietas būtību saprot visā pilnībā. Un neatkarīgi no L.L. motīviem mums visiem kā LR pilsoņiem ir tiesības gribēt un prasīt, lai DP (un visas citas iestādes)strādā tikai un vienīgi likuma ietvaros. Un šķiet, ka šobrīd tikai un vienīgi L.L. aizstāv mūsu kā LR pilsoņu tiesības, jo mēs paši vairākumā gadījumu (arī šajā)esam spējīgi tikai rakstīt anonīmus komentārus.

Atbildēt

21.09.2015. 09:35

»

@

Ko murgo tisas spridumam ir likauma spēks. Ja darbinieki rīkojušie pret likumu pienākas sods


Arstē galvu vai mācies izteikties, lai tevi saprot citi.

Atbildēt

@

21.09.2015. 00:51

»

...


Ko murgo tisas spridumam ir likauma spēks. Ja darbinieki rīkojušie pret likumu pienākas sods.

Atbildēt

20.09.2015. 21:39


L.Lapsa vienkārši negrib saprast lietas būtību un kuļas pa sviestu, kas vairs nav krējums.

DP darbinieki nepamatoti aizturēja L.L. Vismaz tā šķiet tiesai, kas to skaidri nav secinājusi, bet lietu tikai izbeigusi. Nu jau L.L. turpina paust viedokli, ka aizturēts nelikumīgi un prettiesiski, lai gan neviena iestade vai tiesa to nav atzinusi.. tikai lietu izbeigusi. Absurda gramatika.

Tagad L.L. „ daiļrunīgi” , „ mētājot pantus”, grib panākt kriminālapsūdzību Iļjam Muromietim un diviem viņa rokaspuišiem, kas ir tukša beletristika Pietiek populisma audzēšanai. Prokuratūra, dod atzinumu, ka DP Mietam pašam jaizmeklē, vai L.L.aizturēšana bijusi pamatota, un nosūta Mietam rīkojumu to darīt. Mietam viss jādara pareizi un viņš arī to dara. Un nekā nelikumīga, ka pašam Mietam jāvērtē viņa padotie – nedarīs taču to Āboltiņa-Ūjinātāja vai Vājonis, Kalnadreijers vai Rupjmaizkukulis.

L.L. nesaprot, ka tieši Miets un viņa rokaspuiši „to nedarīja” , bet gan amatpersonas un iestādes DP struktūra, kur cita citai pakļautas. Vienas – zemākās struktūras patvaļu vai citādas prettiesiskas darbības var pārsūdzēt augstākai iestādei tanī pat DP struktūrā. Tas nozīme, ka muromiešu darbu uzreiz var nevērtēt pats Miets, bet citi, kuriem muromieši tiešāk pakļauti. Ja L.L. neapmierina muromiešu darbību pirmais vērtējums, viņš to var parsūdzēt tik ilgi, kamēr atbildi dod pats Miets. Ja arī šī atbilde neapmierina, tad var apstrīdēt/pārsūdzēt augstākā, kam pakļauta DP, iestādē. Prokuratūra tikai savas kompetences robežās uzrauga lietas gaitu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...