Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

annamarija

31.08.2015. 11:38

»

Zero

Tavam tevam ir jasez cietuma


Aizver savu smirdošo kloāku, aborta pārpalikum!

Atbildēt

to AG

28.08.2015. 21:26

»

AG

KO DARĪT TĀLĀK...


Tu šos murgus traka suņa no Ļeņina tēzēm nošpikoji,trakais kosmopolīt un psihiatra klient?

Atbildēt

to kas

28.08.2015. 21:19

»

kas

par murgiem? Klāvs ir LG īstais dēls


MUĻĶĪBAS!Paprasi pašam Grantiņam.Viņš ir otrās sievas Idas dēls !

Atbildēt

AG

28.08.2015. 08:49

LATGALES APGABALTIESAS CIVILLIETU KOLĒĢIJAI
Atbrīvošanās alejā 88, Rēzeknē, LV 4601
AIVARA GEDROICA (081274-10215),
pasta adrese: a.k. 32, Daugavpils, LV 5401, tel. 28229894,

BLAKUS SŪDZĪBA
Daugavpils tiesas tiesnese I.Šteine ir kārtējo reizi atstājusi bez virzības manu 9.07.2015. iesniegto sūdzību pret SIA „DzKSU” un Daugavpils Domi ar prasību atjaunot mani mājas vecākā amatā, izmaksāt nelikumīgi ieturēto maksu par mājas vecākā pienākumu pildīšanu, kā arī atvainoties man „Latvijas Vēstnesī” un avīzē „Latgales laiks”. Uzskatu, ka šāds viņas lēmums ir nepamatots un pilnībā atceļams.
1. Tiesnese I.Šteine apgalvo, ka manas ienākuma deklarācijas par 2014.gadu neesot pietiekami, lai atbrīvotu mani no valsts nodevas un ar lietas izskatīšanu saistīto izdevumu samaksas. Šāda pozīcija izsauc izbrīnu, jo, kā jau esmu rakstījis agrāk Jūsu tiesai, Augstākās Tiesas Civillietu departamentam un arī Zemgales apgabaltiesai, izskatot civilprocesu Nr.06078111, pilnīgi pietika ar manas ienākumu deklarācijas iesniegšanu par iepriekšējo gadu, lai mani vairakkārt atbrīvotu no jebkādu izdevumu maksāšanas tiesai. Daugavpils tiesai acīmredzot ir citi kritēriji šai jautājumā kā par to augstāk stāvošām tiesu instancēm. Turklāt, izziņu no VSAA pirms dažiem mēnešiem jau esmu tai iesniedzis. Lemjot par to, kāda tiesas nodeva man būtu jāmaksā, Daugavpils tiesa jau bija noskaidrojusi, ka nekāds nekustamais īpašums man nepieder, uzkrājumu bankās nav, ir tikai neprivatizēta garāža kooperatīvā „Dzelzceļnieks”, kura atrodas uz pašvaldības zemes. Manas prasības summa no Daugavpils Domes, laikam ritot, protams, mainās, jo pieaug arī laika periods, kopš esmu nelikumīgi atstādināts no mājas vecākā amata pienākumu pildīšanas, un līdz ar to pieaug arī tā naudas summa, kuru es būtu saņēmis, ja šāda nelikumība nebūtu notikusi. Atzīmēšu arī, ka, pakļaujoties Daugavpils tiesas spiedienam, esmu atteicies no morālās kompensācijas pieprasīšanas un esmu nolēmis aprobežoties tikai ar man izteiktu atvainošanos saziņas līdzekļos.
2. Nesaprotu, kā var apgalvot, ka es neesot norādījis apstākļus, kas liek atzīt par nepamatotu manis atbrīvošanu no mājas vecākā amata, ja manas sūdzības sākumā tieši par to visu laiku tiek runāts, norādot konkrētus likuma pantus, kas ir tikuši pārkāpti. Šī mana sūdzība ir iesniegta jau vairākas reizes, par aptuveni 80% saglabājot tās sākotnējo saturu un domāju, ka varētu jau būt pat zināma Daugavpils tiesas darbiniekiem, tai skaitā, tiesnesei I.Šteinei, tikpat kā no galvas. Atzīmēšu, ka līdz šim sūdzības nepamatotība kā arguments tās nepieņemšanai nekad netika izmantots, parasti notika atsaukšanās uz nenomaksāto tiesas nodevu un it kā trūkstošajiem dokumentiem. Pēdējo reizi uzstājīgi tika pieprasīti mājas iedzīvotāju kopsapulces protokolu oriģināli vai to apstiprinātas kopijas, to minot kā praktiski galveno un vienīgo iemeslu, kāpēc lieta netiek sākta izskatīt pēc būtības. Kad šos protokolus beidzot iesniedzu, pēkšņi parādījās kādas citas, agrāk neminētas pretenzijas.
3. Apgalvojums par to, ka man būtu nepieciešams pamatot, kāpēc pieprasu savā gadījumā piemērot CPL 51. un 52.pantu, ir sevišķi cinisks un nekaunīgs. Daugavpils tiesa ir labi informēta, ka uzreiz, tiklīdz uzzināju par savu nelikumīgo atlaišanu, griezos pie Daugavpils mēra un SIA „DzKSU” priekšsēža ar lūgumu šo lēmumu atcelt, bet, kad saņēmu noraidošu atbildi (pie tam ne no adresātiem, bet no viņiem zemāk stāvošām personām), vērsos ar prasību Administratīvajā tiesā, kuras lēmumu par to, ka lieta neatbilstot viņu kompetencei un man esot nepieciešams vērsties Daugavpils tiesas Civillietu daļā, katrreiz pievienoju savam iesniegumam, ko adresēju Daugavpils tiesai. Nu jau apmēram 1,5 gadu garumā ar šo lietu tiek „spēlēts futbols”, mākslīgi izdomājot visādus iemeslus, kāpēc to nevarot pieņemt izskatīšanai; tiklīdz kādu no norādītajiem trūkumiem novēršu, tā vietā tiek sameklēts kāds cits. Lūgums pamatot „nokavēšanās iemeslus” atgādina līdzību par to, ka dzērājs apvemj solīda cilvēka apģērbu un tad liek viņam paskaidrot, kāpēc viņš šādā atbaidošā izskatā atrodas sabiedriskā vietā. Atzīmēšu, ka līdz šim tādu cinismu Daugavpils tiesa neatļāvās un neapšaubīja CPL 51. un 52.panta piemērošanas pamatotību manā gadījumā. Manuprāt, šeit tā vienkārši ir acīmredzama.
Kā liecina Daugavpils tiesas rīcība teju 2 gadu garumā, šī iestāde dara visu iespējamo, lai mana lieta netiktu izskatīta pēc būtības, jo tādā gadījumā viņiem nekas cits neatliks, kā manas pretenzijas atzīt par pamatotām. Tas savukārt ļoti nepatiks Domes priekšsēdim J.Lāčplēsim, ar kura personīgu rīkojumu (kā man kļuva zināms no neoficiāliem avotiem) es arī tiku no mājas vecākā pienākumu pildīšanas atstādināts par publiski pausto kritiku šai personai plašsaziņas līdzekļos. Ir acīmredzami, ka Daugavpils tiesa de facto nedarbojas neatkarīgi, bet atrodas ciešā mēra J.Lāčplēša ietekmē; kā īpaši kuriozs fakts jāatzīmē, ka manas lietas izskatīšana pat vienu brīdi tika uzticēta J.Lācplēša māsai V.Lāčplēsei, un tikai pēc Latgales apgabaltiesas iejaukšanās V.Lāčplēse bija spiesta sevi atstādināt (kas, protams, neliecina, ka viņa neturpina ietekmēt savus kolēģus, kuriem formāli it kā nebūtu kontrindikāciju uzticēt izskatīt manu lietu). Arī iet uz jebkādiem kompromisiem saistībā ar manis atbrīvošanu no tiesas nodevas Daugavpils tiesa bija ar mieru tikai pēc vairākkārtējām manām sūdzībām Latgales apgabaltiesai. Man atliek tikai cerēt, ka arī šoreiz augstākā instance nepaliks vienaldzīga pret Daugavpils tiesas vēlmi ar dažādu birokrātisku šķēršļu palīdzību nepieļaut manas sūdzības izskatīšanu pēc būtības un juridiskā taisnīguma atjaunošanu.
Pamatojoties uz visu iepriekš minēto, lūdzu Latgales apgabaltiesu:
1. Atcelt Daugavpils tiesas 16.07.2015. lēmumu un likt tai pieņemt manu sūdzību un izskatīt to pēc būtības.
2. Līdztekus apsvērt lietderību nodot izskatīt šo lietu kādai no kaimiņu rajonu (Krāslavas, Rēzeknes, Preiļu) tiesām, jo līdzšinējā manu kontaktu pieredze ar Daugavpils tiesu liecina, ka tā nav neitrāla un objektīva, un man nav cerību, ka arī lietas izskatīšana pēc būtības jebkura no Daugavpils tiesas tiesnešiem sastāvā notiks saskaņā ar LR likumiem un politiski neangažēti.

30.07.2015. Aivars Gedroics

Atbildēt

AG

28.08.2015. 08:45

KO DARĪT TĀLĀK?
jeb
PĀRDOMAS PĒC 4.AUGUSTA AKCIJAS

Kā zināms, šā gada 4.augustā pie Ministru Kabineta notika diezgan plaša mēroga pikets, protestējot pret plāniem ievest Latvijā vismaz 250 afrikāņu imigrantus, ar ko mums piedāvā „brālīgi dalīties” citas ES kolonijvalsteles. Kā to spiesti atzīt pat daudzi sorosiskie saziņas līdzekļi, pasākums pulcēja ap 1000 cilvēku, un bija kā nepatīkama skabarga uz mūsu kopumā kosmopolītiski gludās miesas.
Arī ārzemju saziņas līdzekļiem tapa zināms, ka mūsu valstī šī problēma tiek uztverta noteikti un ka mēs neesam ar mieru labāko PSRS tradīciju garā likt roku pie cepures un skaļā balsī saukt pēc jebkura mums dota rīkojuma: „Vienmēr gatavs!”. Viens otrs jau sāk uztraucies, vai tikai nacionālisma un rasisma vīruss no mūsu zemes nesāks izplatīties pa visu plašo ES, kas gala rezultātā novedīs pie šī veidojuma sagrāves…
Tas nu būtu tas pozitīvais, ko secinu no šīs akcijas. Diemžēl bija arī nepilnības un trūkumi, kurus vēlos akcentēt, cerībā uz to, ka nākotnē tie tiks novērsti. Pirmkārt, uzskatu, ka tik nozīmīgā jautājumā nedrīkst aprobežoties ar piketu. Nepieciešams plaša mēroga mītiņš! Lai katrs runātājs pasaka ne tikai to, ka viņš ir pret imigrantu ievešanu (vai vispār normāls cilvēks var domāt savādāk?), bet arī savus ieteiktos ceļus, kā šo noziedzīgo rīcību apturēt un novērst! Otrkārt, domāju, ka pseidonacionālajiem demagogiem no VL-TB/LNNK beidzot jāliek izvēlēties, uz kura no zirgiem tie jās, proti, vai viņi nostāsies tautas pusē un pametīs genocīdu piekopjošo valdību, vai arī lai turpina iesākto politisko kursu uz izdabāšanu pasaules varenajiem un savas tautas interešu mīdīšanu kājām, bet tādā gadījumā nedrīkst ļaut viņiem izlikties par mūsu draugiem, kādi viņi nekad nav bijuši un arī patlaban nav. Viens no akcijas organizētājiem, partijas „Taisnīgums” vadonis Viktors Birze pirms tās norises man teica, ka baidoties, vai uz pasākumu nesaskries Graudiņa un Orola tipa antiglobālisti, kuri sāks skandēt proputiniskus saukļus un izteikt aicinājumus pievienoties Krievijai. Es atbildēju, ka tautas vairums viņus tad „nosvilps”, bet mani vairāk uztrauc nožēlojamo gļēvuļu vislatveļu klātbūtne, kuri kārtējo reizi mēģinās melnu pasniegt par baltu un iegalvot, ka viņi esot mūsu nacionālo interešu aizstāvi, bet valdībā iesaistījušies, lai grautu to no iekšienes… Atzīšos, ka viens no iemesliem, kāpēc nebiju uz šo akciju, bija mana nevēlēšanās skatīties uz viņu pretīgajiem liekuļu purniem, kuri, kā tautā saka, „tā vien prasās pēc pusķieģeļa”… „Ar diegiem nav aršana”, saka paruna, tāpat ar viltus draugiem un demagoģiskiem gļēvuļiem nav iespējama sadarbība, tas nu tiešām godīgiem un Patriotiskiem Latviešiem beidzot reiz par reizēm būtu jāsaprot.
Treškārt, šai un citām akcijām tikai tad būs praktiska nozīme, ja tās nebūs vienreizīgas, bet gan ilgstošas un arvien pieaugošas kvantitātē un kvalitātē. Jāparāda gan mūsu varturiem, gan visai pasaulei, ka mēs – Latvieši – nekad nesamierināsimies ar to, ka mūsu valsts iedzīvotāju sastāvu atšķaida ar pamatnācijai gan ārēji, gan iekšēji pilnīgi svešiem radījumiem! Jābūt gataviem gan būvēt jaunas barikādes, gan uzsākt beztermiņa politiska rakstura streikus! Daudz ko varam mācīties arī no Ukrainā pirms gada notikušā Maidana… Jāsaprot, ka jāpanāk pilnīgi jauna politiska spēka nākšana pie varas, kuram būtu pavisam citi darbības pamatmērķi un Latvijas attīstības perspektīvas. Tam jābūt gatavam pasūtīt uz trim burtiem jebkuru, kas kaitē mūsu tautai – vienalga, vai tas „gudrinieks” nāk no Austrumiem vai Rietumiem. Skaidrs, ka no pašreizējā Saeimas sastāva nav ne tikai nevienas partijas, pat neviena deputāta, kas būtu spējīgs un cienīgs uzņemties šo misiju. Tas nozīmē, ka mums steidzīgi jārūpējas par jauna, patiesi nacionāla, labā nozīmē radikāla politiska spēka radīšanu, kas varētu sākumā ieņemt vismaz dažas vietas Saeimā, bet tālākā perspektīvā pārņemt pilnībā varu valstī. Jo mēs varam (un tas noteikti arī ir jādara!) panākt Ministru Kabineta atkāpšanos, panākt arī Saeimas atlaišanu, tāpat panākt prezīša (kurš ir tāds pats draņķis kā visi viņa priekšgājēji 4.maija Latvijā) demisiju krietni pirms viņa oficiālā pilnvaru termiņa beigām, tomēr tas viss neko nedos, ja šie radījumi tiks aizstāti ar tādiem pašiem vai pat vēl riebīgākiem un nodevīgākiem radījumiem, nekā esošie. Ne jau tikai cilvēki jāmaina mūsu valstī, bet visa politiskā sistēma kā tāda, un pats galvenais – valstij jāizvēlas cits politiskais kurss! Ir jābūvē tiešām Neatkarīga Latvija, nevis kādas kosmopolītiskas impērijas piedēklis, kuras galvenais uzdevums mūsu varturu uztverē ir pilnībā izpildīt ārzemju naudasmaisu izstrādātās „tiesību normas”, kurām nav nekāda sakara ar mūsu tautas tiesībām un nacionālajām interesēm. Jāsaprot, ka bez latviešiem Latvijas valsts pastāvēšanai nav nekādas jēgas, tāpēc latviešu intereses vienmēr un visur jāstāda pirmajā vietā, tikai tām var būt pakārtots viss pārējais! Visas t.s. „starptautisko cilvēktiesību’ normas, kas ir pretrunā ar mūsu tautas interesēm, nekavējoties jāatceļ un jāpasludina par spēkā neesošām kopš to pieņemšanas (ratificēšanas) brīža! Oficiāli jāpasludina, ka mūsu tauta ir apdraudēta, tā atrodas uz izmiršanas sliekšņa, tāpēc pat saskaņā ar ANO statūtiem mums ir pieļaujama atkāpšanās no starptautiskajām tiesībām par labu nācijas tiesībām tik lielā mērā, kā to nosaka situācijas kritiskums. Ar tām valstīm, kas negribēs rēķināties ar mūsu īpašo statusu, mums diemžēl attiecības būs jāpārtrauc.
Pats galvenais – mums ir jāatjauno robežkontrole uz visām Latvijas robežām, ne tikai Austrumu virzienā. Ar steigu ir jāpamet Šengenas zona! Mēs taču redzam, kas tajā notiek – dienvidu valsteles (Itālija, Grieķija…u.c.) praktiski savas robežas ar Āfriku vispār nekontrolē, pa tām var gāzties iekšā ES visi, kam nav slinkums. Tātad, arī Latvija ir apdraudēta; pat bez kvotu dalīšanas mums jau ir iekšā vairāki simti dažādas krāsas un ticības klaidoņu-laimes meklētāju, kuri prasa šeit politisko patvērumu un ar labu prom vākties negrasās. Ja vēl virzienā no Austrumiem šī apkārtstaiguļa plūsma kaut cik tiek kontrolēta, tad no Rietumiem valda pilnīga anarhija. Tātad, vienīgā izeja ir nepaļauties uz citiem un sākt kontrolēt sevi pašiem! Ideālākais variants, protams, būtu izstāšanās arī no ES, taču praktiski tas nav tik vienkārši izdarāms. Referendumu par to var iniciēt vienīgi Saeima, un nav ne mazāko cerību, ka tajā būtu kaut viens deputāts (sākot ar „SC” un beidzot ar „VL”), kurš būtu gatavs ko tādu ierosināt. Tātad – atkal jādomā par kardinālu Saeimas sastāva maiņu! Turklāt, pat ja mēs organizētu referendumu un vairums tajā nobalsotu par izstāšanos no ES, vai šīs cionistu-masonu-pederastu veidojums mūs tik viegli laistu vaļā? Atcerēsimies, kā draudēja Grieķijai – ja jūs referendumā nobalsosiet ne tā, kā vajag, momentā būsiet laukā no ES. Un kas notika – nobalsoja gan „nepareizi”, bet nekur Grieķija izmesta netika – ne no ES, ne pat no „jevrozonas”. Tas tāpēc, ka ES varturiem Grieķija daudz vairāk vajadzīga, nekā Grieķijai viņi. Un, nedod Dievs, izslēgs Grieķiju no ES, bet tā sāks dzīvot vēl daudz labāk, nekā palikušās kolonijvalsteles! Kādu secinājumu tad pārējām tautām nāksies izdarīt? Pareizi – graut ES ! Un tas visiem kopā arī jādara! Kā savulaik katras runas galā teica jūlijs Cēzars: „…un beigās es atgādinu – Kartāga ir jāsagrauj !!!”. Es, Aivars Gedroics, arī kārtējo reizi atgādinu – ES ir jāsagrauj!!! Tas jādara kopā visu nāciju ļaudīm, kuri vien to vēlas! Nešķelsimies kreisajos un labējos, to varēs darīt tad, kad mūsu mērķis būs sasniegts! Patlaban mūsu pamatmērķis ir atjaunot Eiropu tādu, kāda tā bija pirms 2.pasaules kara, tikai tad tās valstu pamattautas dzīvos droši un laimīgi savā etniskajā Dzimtenē!
KATRAI RASEI UN TAUTAI JĀDZĪVO SAVĀ ETNISKAJĀ TERITORIJĀ !!! PAR VISU TAUTU UN RASU INTERESĒM CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS !!!

12.08.2015. Aivars Gedroics

Atbildēt

AG

28.08.2015. 08:39

Latvijā notiek kā grib Latvijas nacionālās frontes priekšsēdētājs Aivars Garda, Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs un Latvijas Juristu apvienības valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka!

Atbildēt

28.08.2015. 08:36

»

tu saki, perdak?

Es gan tā nedomāju. Ņemot vērā, ka cietumā tika turēts ms slimnieks, kuram vēl ir arī fiziska trauma, lai ziedotu nav jābūt lrtt politikas atbalstītājam. Grantiņš nevienu nav nedz nogalinājis, nedz aplaupījis, tāda policijas vardarbība pati par sevi ir necilvēcība. Ms ir pietiekami riebīga diagnoze ...


Grūti pateikt. Man ar šķiet, ka viss – DP provokācijas ar L.G. kā no DP kontroles izgājušo/neizgājušo turpināsies - LRTT mēginās piesaistīt latviešu fundamentālistus, lai kontrolētu reizē ar Vācijas specdienestiem. Vēl ir ziņas „no dzīves” , ka medijos pārspīlēta L.Grantiņa „iedunkāšana aizturot”. L.Grantiņš taču nemainīsies - turpinās " nod!rst" , bet neko reālu nedarīs.

Tiesībsargam arī, iespējams, dota norāde nelīst DP mākslīgajās provokācijās, saskaņā ar likumu kas pieļaujamas..

Jaunu H86 sabiedrības kontroles interesēs taču VDK/DP neveidos! Jāmočī tie paši no H86!

Atbildēt

q

26.08.2015. 06:44

»

tu saki, perdak?

Es gan tā nedomāju. Ņemot vērā, ka cietumā tika turēts ms slimnieks, kuram vēl ir arī fiziska trauma, lai ziedotu nav jābūt lrtt politikas atbalstītājam. Grantiņš nevienu nav nedz nogalinājis, nedz aplaupījis, tāda policijas vardarbība pati par sevi ir necilvēcība. Ms ir pietiekami riebīga diagnoze ...


Tur tā lieta - pastāv varbūtība, ka viņš tāds nav - ja cilvēks vēl un vēlreiz redz, ka viņa tautasbrāļi ir südabrāļi, to ir grūti pieņemt, un tu sāc viņiem vēlēt ja nu ne nāvi, tad elli pēc nāves gan...
Un tad ir labi, ja vismaz kāds atbalsta...

Atbildēt

sence

25.08.2015. 19:23

»

sence

Ak vai! Par vēlu. Jau noziedoju


Tikai nepārprotiet, es nenožēloju, ka noziedoju, ja kāds cits nonāks līdzīgā situācijā, būs jāatbalsta atkal.

Atbildēt

tu saki, perdak?

25.08.2015. 19:18

»

Atbalstītāji - LRTT politikas atbalstītāji


Es gan tā nedomāju. Ņemot vērā, ka cietumā tika turēts ms slimnieks, kuram vēl ir arī fiziska trauma, lai ziedotu nav jābūt lrtt politikas atbalstītājam. Grantiņš nevienu nav nedz nogalinājis, nedz aplaupījis, tāda policijas vardarbība pati par sevi ir necilvēcība. Ms ir pietiekami riebīga diagnoze un bez uzturošiem medikamentiem vēl riebīgāka. Tāpēc nejauksim elementāru cilvēcību ar grantiņa pļāpuļojumiem. Viena lieta ir dusmās vai dzērumā vāvuļot, kā "nu es visiem parādīšu" un cita lieta ir darīt.
Un KL panti par naida kurināšanu vispār ir absurds, jo prezumē, ka mēs visi esam debloīdi, kuri, pārlasot grantiņa vāvuļojumus lrtt mājas lapā, kļūst nacionālā naida pārņemti.
Vēl arvien uzskatu, ka grantiņš ir provokators, bet, pieņemot, ka pastāv kaut vai minimāla varbūtība, ka viņš tāds nav, neatbalstīt cilvēku tik sliktā situācijā būtu necilvēcīgi. Situācija "1 pret sistēmu" ir smagākais, kas var piemeklēt jebkuru no mums. Labi, ja ir nauda, par ko algot sistēmas advokātus. Ir situācijas, kurās naudas nav. Tad neaizstāvēt to 1 ir noziegums pret cilvēcību. Bet tev to nesaprast, sistēmas skrūve.

Atbildēt

sence

25.08.2015. 19:14

»

Atbalstītāji - LRTT politikas atbalstītāji


Ak vai! Par vēlu. Jau noziedoju.
Es gan līdz šim nebiju pievērsusi uzmanību LRTT. Mani vairāk saista kristīgas vērtības - pietiek zagt, melot... Esmu par atklātību, demokrātiju.
Bet, ja padomā - mēs, kas gājām uz vēlēšanām, arī varbūt esam noziegušies...Bet mums meloja!

Atbildēt

25.08.2015. 16:01

»

sence

Beidziet muldēt. No kura laika ziedošana ir grēks


Atbalstītāji - LRTT politikas atbalstītāji!

Atbildēt

to Klāvam

25.08.2015. 14:51

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Ir jau labi un cēli,ka gribat līdzēt L.G.,bet jūs esat dēls viņa otrajai sievai,tātad padēls.Arī tas ir vareni,jo cik daudz ir īsto bērnu,kuri vecākus pat iemet pansionātos un neapmeklē.Paldies !

Atbildēt

to Guantanamo

25.08.2015. 14:45

»

Guantanamo

tie tacu ir amerikanu lielakie draugi,strategiskie partneri


Stulbs tu esi,aunapiere!DP nav nekādi ASV draugi,bet VDK bijušie aktīvie kadri TROLLI !!

Atbildēt

sence

25.08.2015. 14:05

»

sence

Beidziet muldēt. No kura laika ziedošana ir grēks


Es iedomājos, ja mani kaut kur izsauktu un jautātu, kāpēc tu ziedoji, tad gan viņi dabūtu ko dzirdēt!

Atbildēt

25.08.2015. 13:18

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Vācija klusē par Vācijas pilsoņa L.Grantiņ DP dzīvniecisku aizturēšanu Latvija, piekaušanu un sakropļošanu, jo L.Grantiņam ir dubultpilsonība.

Vācija klusējot pieprasīs visus ziedotāju datus no Vācijas bankas un klusējot nodos Latvijas DP, jo Latvija ir Vācijas vasaļvalsts.

Ja grib palīdzēt, tad caur personīgiem kontaktiem. K.Grantiņš var vērsties LTV1 un ziedot.lv.

Atbildēt

Atkal

25.08.2015. 11:23

»

liepa

AG 24.08.2015. 15:06...


Atkal uzbrukumi patriotam Gardam un naconalistu škelšana VDK rokraksta priece DP. Ari Lapsam tika uzbrukts. GRANTINŠ VISUS DRAUGUS UN PATRIOTUS IR AIZDZINIS

Atbildēt

bumerangs

25.08.2015. 11:00

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


VAI VAJADZETU IEDZIVOTIES UZ TEVA NELAIMI LABI APMAKSATAM KRAVAS ŠOFERIM ?
PATS GRANTIŅŠ NEMAZ CITIEM NELAIMĒ NEPALIDZ.NESEN PIE GRANTINA GRIEZAS TIESAJAMAIS DAINIS RŪTENBERGS , KAM GRANTIŅŠ NEZIEDOJA NE CENTA, BET IZĶENGAJA .

Atbildēt

Tā ir

25.08.2015. 10:38

Vismaz Inetas Ziemeles valdīšanas laikā kā tiesnesei no Latvijas -Eiropas Cilvēktiesību Tiesā par palīgu bija iebīdīts miljonāra Viestura Tamuža dēls Tamužs, tā vismaz prese netā rakstīja , kad runa bija par kādām lietām ECT.

Atbildēt

at K.G.

25.08.2015. 10:33

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Some people understood that the names of donators for "Free Linards Grantins" could be made known publicly in tribunals.eu
So they are reluctant to donate as they are concerned that their personal info and data could be publicized and available for DP. Please, confirm that no data about donators will ever be disclosed.

Daži potenciālie ziedotāji sapratuši, ka ziedotāju vārdi tiks publicēti tribunāls.eu. Klāva Grantiņa tekstā gan tā nav teikts. Tur teikts, ka konta numuri ziedošanai tiks publicēti arī tribunals.eu

Mēs dzīvojam totalitārā valstī. Mēs baidāmies palīdzēt pat ar sīkumu slimam cilvēkam, jo varam iekļūt "melnajā sarakstā".

Atbildēt

lol

25.08.2015. 10:19

»

Vai ziedotāju dati būs LRTT? Paldies, nē. Citādi palīdzētu


Ne jau ziedotāju dati būs tribunāls.eu, bet konta dati!

Atbildēt

gandijs

25.08.2015. 09:39

»

liepa

Vācijā cilvēkiem vēl ir saglabājies gods. Turklāt nav nekādu šaubu, ka Linardam Grantiņam par politisko spīdzināšanu Latvijas valsts zaudēs ECT un būs jāmaksā vismaz tā summa, ko tagad pieprasa no Grantiņa


ECT iebīdīts padomju juristes un nomenklatūristes Zigrīdas Mitas dēls Mārtiņš Mits, kurš darīs visu iespējamo un neiespējamo, lai ECT notušētu Linarda Grantiņa advokātu sūdzības pret Latvijas valsti, faktiski Mārtiņa Mita iebīdītāja valsti. Viņi jau lien Eiropas struktūrās, kur ie lielas algas un var ietekmēt procesus pret latviešu tautu.

Atbildēt

liepa

25.08.2015. 09:35

»

Kas garantēs, ka DP rokās nenonāk ziedotāju-atbalstītāju dati


Vācijā cilvēkiem vēl ir saglabājies gods. Turklāt nav nekādu šaubu, ka Linardam Grantiņam par politisko spīdzināšanu Latvijas valsts zaudēs ECT un būs jāmaksā vismaz tā summa, ko tagad pieprasa no Grantiņa.

Atbildēt

liepa

25.08.2015. 09:32

AG 24.08.2015. 15:06

NU TAGAD VIŅŠ AIZLAIDĪSIES UZ VĀCIJU UN HUJ VIŅU VAIRS ROKĀ DABŪS !!!

-----------------------

dzīves paradokss ir tas, ka šī pati DP ar Normundu Mežvietu (Jāni Reiniku), Māri Aukstikalni, kas drosmīgi barā "sit" 65 gadus veco brīvības cīnītāju Linardu Grantiņu, gļēvi kā strausi izliksies neredzam, ja Aivaru Gedroicu daudzītu vai sistu nost. Vai tad kāds no DP ir pateicis, kas 2004.gada 12.martā "sita nost" Aivaru Gardu? Un vai vēsture nevar atkārtoties tam pašam Aivaram Gardam un Aivaram Gedroicam, kuri sadistiski priecājas par Grantiņa spīdzināšanu?

Atbildēt

25.08.2015. 09:27

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Kas garantēs, ka DP rokās nenonāk ziedotāju-atbalstītāju dati?

Atbildēt

25.08.2015. 09:26

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Vai ziedotāju dati būs LRTT? Paldies, nē. Citādi palīdzētu.

Atbildēt

>>>

25.08.2015. 07:41

Latvijas sarkanbaltā karoga pacelšana 1989.gadā virs komunista Viļņa Edvīna Breša vadītās tādu pašu komunistu valdības un uzņemšana Eiropas Savienībā daudziem godīgiem latviešiem un ārzemniekiem tā sagrozīja galvu, ka viņi neattapa vairāk atšķirt kas ir kas. Bet realitāte ir tāda, ka pie varas aizvien ir komunisti un Padomju okupācijas realizētāji - okupanti un kolonizatori kopā ar latviešu koloborantiem (nodevējiem). Ne jau Grantiņu par prasību atjaunot Latvijā tiesiskumu atbilstoši rietumeiropas standartiem jātiesā, bet gan Latvijas izlaupītāji, sākot no Ivara Godmaņa, Aivara Borovkova, Andra Bunkas, Riharda Bunkas, Andra Guļāna, Jāņa Maizīša, Ivara Bičkoviča, Ērika Kalnmeiera, Normunda Mežvieta, Andra Šķēles un citiem.

Atbildēt

becss

25.08.2015. 06:41

Šitam rakstam pievienoto vērtību sastāda melnajā drukā sniegtā informācija, kas ir jauna un svaiga. Pārējais ir kārtējais atgremojums , ko n-tās reizes portāls maļ mēneša garumā.
Portālam ir problēmas ar informācijas īsu un kodolīgu pasniegšanu. Daudz liekvārdības.

Atbildēt

Nedot Dievs

25.08.2015. 06:26

"Vēl vairāk - lai gan šajā kriminālprocesa stadijā nekādas apsūdzības vispār netiek izvirzītas, tiesnese Kraveca lēmumā bija īpaši norādījusi, ka "L.Grantiņš tiek apsūdzēts sevišķi smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanā". Minēts arī tas, ka, tā kā Grantiņš dzīvo Vācijā, viņam Latvijā nav pastāvīgas dzīvesvietas, kas arī esot arguments par labu apcietinājuma piemērošanai."
Nedot Dievs nokļūt šādā situācijā , ar visiem saviem "Atzinības rakstiem", Krustu !
Grantiņam jāgriežas ES CT tiesā - tas ir viedoklis !

Atbildēt

pats

25.08.2015. 05:52

»

Zero

Tavam tevam ir jasez cietuma


tu esi tāds. Vēl radiniekus apvaino - ko tie Tev, kropli, ir izdarījuši?

Atbildēt

q

25.08.2015. 03:34

»

Zero

Tavam tevam ir jasez cietuma


Pats tu esi kauns un negods. zero tu esi

Atbildēt

Zero

25.08.2015. 00:38

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Tavam tevam ir jasez cietuma!
Latvijas kauns un negods.

Atbildēt

G

25.08.2015. 00:37

DP pārsniedza savas pilnvaras aizturot un pat nesaprašam skaidrs, ka Garntiņš ir jāatbrīvo. Augstākais soda mērs var tikt interpretēts dažādi un, ja tiesa pierādītu šīs, pēc Grantiņa uzskatiem minētās nelikumības tadskaidrs, kaLatvijas varas ekite būtu jāatbrīvo no kleptokrātiem un rēli tiesai tiebūtu jāskata krimināllietas pretšīm personām!

Atbildēt

Klavs Grantins

24.08.2015. 22:31

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati:
Konto turetajs: Klavs Grantins
Banka: Sparkasse MSLO
IBAN: DE58 4005 0150 0153 0305 80
BIC: WELADED1MST
Ziedojuma merkis: FREE LINARDS GRANTINS

Katrs Euro mums var palidzet.
Šos Konto datus es ari iesniedzu vestule ko es rakstiju Vacijas medijiem.
Es, Klavs Grantins, esmu Linarda Grantina dels, kurš dzivo Vacija un esmu atbraucis uz Latviju, lai palidzetu atbrivot tevu no nelikumiga apcietinajuma.

Iepriekš jau pateicos par katru ziedoto centu.

Šos datus publicešu ari tautastribunals.eu

Atbildēt

Zales sanjema

24.08.2015. 22:16

»

AG

NU TAGAD VIŅŠ AIZLAIDĪSIES UZ VĀCIJU UN HUJ VIŅU VAIRS ROKĀ DABŪS


Vinnjsh vairs nav bistams

Atbildēt

Valoda vai voloda?

24.08.2015. 21:59

.... arī nav pamata L.Grautiņa ???

Atbildēt

24.08.2015. 21:51

»

to AG

Tu savu idiotismu vēl arvien izliec apskatei


Atbrauca pazīmēties kāds šis varonis, gluži kā 1987.gadā ar Helsinku grupu. Un tā pat kā toreiz aizlaidīsies!

Atbildēt

pietiek,L.L.

24.08.2015. 20:38

Paldies par mūžīgo cenzūru.Kapēc divus teikumus atļāvāt? Ar ko jūs L.L. esat labāks par DP ar ko tiesājaties? Tāds ar tādu sasatikās,vai ne ??

Atbildēt

to AG

24.08.2015. 20:33

»

AG

NU TAGAD VIŅŠ AIZLAIDĪSIES UZ VĀCIJU UN HUJ VIŅU VAIRS ROKĀ DABŪS


Tu savu idiotismu vēl arvien izliec apskatei?
Nevērtē pēc sevis!Grantiņš atbrauca uz Latviju zinot,ka viņu DP savāks,BET TOMĒR atbrauca

Atbildēt

24.08.2015. 20:14

Daugavpils pedofils AG tagad kaifo. Viņa ļaunākais ienaidnieks Grantiņš vēl sēž

Atbildēt

Lūdzu

24.08.2015. 19:42

Uztaisiet kontu- ziedošu arī es Grantiņa drošības naudas iemaksai!

Atbildēt

njā

24.08.2015. 19:39

5000 slimam cilvēkam ir gandrīz nepavelkama summa.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

21

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

FotoCienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā. Viņš daudzkārt paudis fundamentālu argumentāciju par pilsoņu attiecībām ar Latvijas valsti un sekmīgu tās pārvaldību.
Lasīt visu...

21

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

FotoLatvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikai, kur viņai draud 8 gadi afrikāņu cietumā. Iesaistījušies ministri, deputāti, pat Valsts prezidents. Bet ir vēl divi neatbildēti jautājumi...
Lasīt visu...

15

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

FotoNupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās tik nepatīkami kā šis te "gudrītis". Tie vismaz neizlikās gudrāki, kā esam... Levits īstenībā ir prasts zābaks, bet, ielēcis "nācijas tēva" šļūcenēs, tēlo pārāko intelektuāli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...