Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

annamarija

31.08.2015. 12:38

»

Zero

Tavam tevam ir jasez cietuma


Aizver savu smirdošo kloāku, aborta pārpalikum!

Atbildēt

to AG

28.08.2015. 22:26

»

AG

KO DARĪT TĀLĀK...


Tu šos murgus traka suņa no Ļeņina tēzēm nošpikoji,trakais kosmopolīt un psihiatra klient?

Atbildēt

to kas

28.08.2015. 22:19

»

kas

par murgiem? Klāvs ir LG īstais dēls


MUĻĶĪBAS!Paprasi pašam Grantiņam.Viņš ir otrās sievas Idas dēls !

Atbildēt

AG

28.08.2015. 09:49

LATGALES APGABALTIESAS CIVILLIETU KOLĒĢIJAI
Atbrīvošanās alejā 88, Rēzeknē, LV 4601
AIVARA GEDROICA (081274-10215),
pasta adrese: a.k. 32, Daugavpils, LV 5401, tel. 28229894,

BLAKUS SŪDZĪBA
Daugavpils tiesas tiesnese I.Šteine ir kārtējo reizi atstājusi bez virzības manu 9.07.2015. iesniegto sūdzību pret SIA „DzKSU” un Daugavpils Domi ar prasību atjaunot mani mājas vecākā amatā, izmaksāt nelikumīgi ieturēto maksu par mājas vecākā pienākumu pildīšanu, kā arī atvainoties man „Latvijas Vēstnesī” un avīzē „Latgales laiks”. Uzskatu, ka šāds viņas lēmums ir nepamatots un pilnībā atceļams.
1. Tiesnese I.Šteine apgalvo, ka manas ienākuma deklarācijas par 2014.gadu neesot pietiekami, lai atbrīvotu mani no valsts nodevas un ar lietas izskatīšanu saistīto izdevumu samaksas. Šāda pozīcija izsauc izbrīnu, jo, kā jau esmu rakstījis agrāk Jūsu tiesai, Augstākās Tiesas Civillietu departamentam un arī Zemgales apgabaltiesai, izskatot civilprocesu Nr.06078111, pilnīgi pietika ar manas ienākumu deklarācijas iesniegšanu par iepriekšējo gadu, lai mani vairakkārt atbrīvotu no jebkādu izdevumu maksāšanas tiesai. Daugavpils tiesai acīmredzot ir citi kritēriji šai jautājumā kā par to augstāk stāvošām tiesu instancēm. Turklāt, izziņu no VSAA pirms dažiem mēnešiem jau esmu tai iesniedzis. Lemjot par to, kāda tiesas nodeva man būtu jāmaksā, Daugavpils tiesa jau bija noskaidrojusi, ka nekāds nekustamais īpašums man nepieder, uzkrājumu bankās nav, ir tikai neprivatizēta garāža kooperatīvā „Dzelzceļnieks”, kura atrodas uz pašvaldības zemes. Manas prasības summa no Daugavpils Domes, laikam ritot, protams, mainās, jo pieaug arī laika periods, kopš esmu nelikumīgi atstādināts no mājas vecākā amata pienākumu pildīšanas, un līdz ar to pieaug arī tā naudas summa, kuru es būtu saņēmis, ja šāda nelikumība nebūtu notikusi. Atzīmēšu arī, ka, pakļaujoties Daugavpils tiesas spiedienam, esmu atteicies no morālās kompensācijas pieprasīšanas un esmu nolēmis aprobežoties tikai ar man izteiktu atvainošanos saziņas līdzekļos.
2. Nesaprotu, kā var apgalvot, ka es neesot norādījis apstākļus, kas liek atzīt par nepamatotu manis atbrīvošanu no mājas vecākā amata, ja manas sūdzības sākumā tieši par to visu laiku tiek runāts, norādot konkrētus likuma pantus, kas ir tikuši pārkāpti. Šī mana sūdzība ir iesniegta jau vairākas reizes, par aptuveni 80% saglabājot tās sākotnējo saturu un domāju, ka varētu jau būt pat zināma Daugavpils tiesas darbiniekiem, tai skaitā, tiesnesei I.Šteinei, tikpat kā no galvas. Atzīmēšu, ka līdz šim sūdzības nepamatotība kā arguments tās nepieņemšanai nekad netika izmantots, parasti notika atsaukšanās uz nenomaksāto tiesas nodevu un it kā trūkstošajiem dokumentiem. Pēdējo reizi uzstājīgi tika pieprasīti mājas iedzīvotāju kopsapulces protokolu oriģināli vai to apstiprinātas kopijas, to minot kā praktiski galveno un vienīgo iemeslu, kāpēc lieta netiek sākta izskatīt pēc būtības. Kad šos protokolus beidzot iesniedzu, pēkšņi parādījās kādas citas, agrāk neminētas pretenzijas.
3. Apgalvojums par to, ka man būtu nepieciešams pamatot, kāpēc pieprasu savā gadījumā piemērot CPL 51. un 52.pantu, ir sevišķi cinisks un nekaunīgs. Daugavpils tiesa ir labi informēta, ka uzreiz, tiklīdz uzzināju par savu nelikumīgo atlaišanu, griezos pie Daugavpils mēra un SIA „DzKSU” priekšsēža ar lūgumu šo lēmumu atcelt, bet, kad saņēmu noraidošu atbildi (pie tam ne no adresātiem, bet no viņiem zemāk stāvošām personām), vērsos ar prasību Administratīvajā tiesā, kuras lēmumu par to, ka lieta neatbilstot viņu kompetencei un man esot nepieciešams vērsties Daugavpils tiesas Civillietu daļā, katrreiz pievienoju savam iesniegumam, ko adresēju Daugavpils tiesai. Nu jau apmēram 1,5 gadu garumā ar šo lietu tiek „spēlēts futbols”, mākslīgi izdomājot visādus iemeslus, kāpēc to nevarot pieņemt izskatīšanai; tiklīdz kādu no norādītajiem trūkumiem novēršu, tā vietā tiek sameklēts kāds cits. Lūgums pamatot „nokavēšanās iemeslus” atgādina līdzību par to, ka dzērājs apvemj solīda cilvēka apģērbu un tad liek viņam paskaidrot, kāpēc viņš šādā atbaidošā izskatā atrodas sabiedriskā vietā. Atzīmēšu, ka līdz šim tādu cinismu Daugavpils tiesa neatļāvās un neapšaubīja CPL 51. un 52.panta piemērošanas pamatotību manā gadījumā. Manuprāt, šeit tā vienkārši ir acīmredzama.
Kā liecina Daugavpils tiesas rīcība teju 2 gadu garumā, šī iestāde dara visu iespējamo, lai mana lieta netiktu izskatīta pēc būtības, jo tādā gadījumā viņiem nekas cits neatliks, kā manas pretenzijas atzīt par pamatotām. Tas savukārt ļoti nepatiks Domes priekšsēdim J.Lāčplēsim, ar kura personīgu rīkojumu (kā man kļuva zināms no neoficiāliem avotiem) es arī tiku no mājas vecākā pienākumu pildīšanas atstādināts par publiski pausto kritiku šai personai plašsaziņas līdzekļos. Ir acīmredzami, ka Daugavpils tiesa de facto nedarbojas neatkarīgi, bet atrodas ciešā mēra J.Lāčplēša ietekmē; kā īpaši kuriozs fakts jāatzīmē, ka manas lietas izskatīšana pat vienu brīdi tika uzticēta J.Lācplēša māsai V.Lāčplēsei, un tikai pēc Latgales apgabaltiesas iejaukšanās V.Lāčplēse bija spiesta sevi atstādināt (kas, protams, neliecina, ka viņa neturpina ietekmēt savus kolēģus, kuriem formāli it kā nebūtu kontrindikāciju uzticēt izskatīt manu lietu). Arī iet uz jebkādiem kompromisiem saistībā ar manis atbrīvošanu no tiesas nodevas Daugavpils tiesa bija ar mieru tikai pēc vairākkārtējām manām sūdzībām Latgales apgabaltiesai. Man atliek tikai cerēt, ka arī šoreiz augstākā instance nepaliks vienaldzīga pret Daugavpils tiesas vēlmi ar dažādu birokrātisku šķēršļu palīdzību nepieļaut manas sūdzības izskatīšanu pēc būtības un juridiskā taisnīguma atjaunošanu.
Pamatojoties uz visu iepriekš minēto, lūdzu Latgales apgabaltiesu:
1. Atcelt Daugavpils tiesas 16.07.2015. lēmumu un likt tai pieņemt manu sūdzību un izskatīt to pēc būtības.
2. Līdztekus apsvērt lietderību nodot izskatīt šo lietu kādai no kaimiņu rajonu (Krāslavas, Rēzeknes, Preiļu) tiesām, jo līdzšinējā manu kontaktu pieredze ar Daugavpils tiesu liecina, ka tā nav neitrāla un objektīva, un man nav cerību, ka arī lietas izskatīšana pēc būtības jebkura no Daugavpils tiesas tiesnešiem sastāvā notiks saskaņā ar LR likumiem un politiski neangažēti.

30.07.2015. Aivars Gedroics

Atbildēt

AG

28.08.2015. 09:45

KO DARĪT TĀLĀK?
jeb
PĀRDOMAS PĒC 4.AUGUSTA AKCIJAS

Kā zināms, šā gada 4.augustā pie Ministru Kabineta notika diezgan plaša mēroga pikets, protestējot pret plāniem ievest Latvijā vismaz 250 afrikāņu imigrantus, ar ko mums piedāvā „brālīgi dalīties” citas ES kolonijvalsteles. Kā to spiesti atzīt pat daudzi sorosiskie saziņas līdzekļi, pasākums pulcēja ap 1000 cilvēku, un bija kā nepatīkama skabarga uz mūsu kopumā kosmopolītiski gludās miesas.
Arī ārzemju saziņas līdzekļiem tapa zināms, ka mūsu valstī šī problēma tiek uztverta noteikti un ka mēs neesam ar mieru labāko PSRS tradīciju garā likt roku pie cepures un skaļā balsī saukt pēc jebkura mums dota rīkojuma: „Vienmēr gatavs!”. Viens otrs jau sāk uztraucies, vai tikai nacionālisma un rasisma vīruss no mūsu zemes nesāks izplatīties pa visu plašo ES, kas gala rezultātā novedīs pie šī veidojuma sagrāves…
Tas nu būtu tas pozitīvais, ko secinu no šīs akcijas. Diemžēl bija arī nepilnības un trūkumi, kurus vēlos akcentēt, cerībā uz to, ka nākotnē tie tiks novērsti. Pirmkārt, uzskatu, ka tik nozīmīgā jautājumā nedrīkst aprobežoties ar piketu. Nepieciešams plaša mēroga mītiņš! Lai katrs runātājs pasaka ne tikai to, ka viņš ir pret imigrantu ievešanu (vai vispār normāls cilvēks var domāt savādāk?), bet arī savus ieteiktos ceļus, kā šo noziedzīgo rīcību apturēt un novērst! Otrkārt, domāju, ka pseidonacionālajiem demagogiem no VL-TB/LNNK beidzot jāliek izvēlēties, uz kura no zirgiem tie jās, proti, vai viņi nostāsies tautas pusē un pametīs genocīdu piekopjošo valdību, vai arī lai turpina iesākto politisko kursu uz izdabāšanu pasaules varenajiem un savas tautas interešu mīdīšanu kājām, bet tādā gadījumā nedrīkst ļaut viņiem izlikties par mūsu draugiem, kādi viņi nekad nav bijuši un arī patlaban nav. Viens no akcijas organizētājiem, partijas „Taisnīgums” vadonis Viktors Birze pirms tās norises man teica, ka baidoties, vai uz pasākumu nesaskries Graudiņa un Orola tipa antiglobālisti, kuri sāks skandēt proputiniskus saukļus un izteikt aicinājumus pievienoties Krievijai. Es atbildēju, ka tautas vairums viņus tad „nosvilps”, bet mani vairāk uztrauc nožēlojamo gļēvuļu vislatveļu klātbūtne, kuri kārtējo reizi mēģinās melnu pasniegt par baltu un iegalvot, ka viņi esot mūsu nacionālo interešu aizstāvi, bet valdībā iesaistījušies, lai grautu to no iekšienes… Atzīšos, ka viens no iemesliem, kāpēc nebiju uz šo akciju, bija mana nevēlēšanās skatīties uz viņu pretīgajiem liekuļu purniem, kuri, kā tautā saka, „tā vien prasās pēc pusķieģeļa”… „Ar diegiem nav aršana”, saka paruna, tāpat ar viltus draugiem un demagoģiskiem gļēvuļiem nav iespējama sadarbība, tas nu tiešām godīgiem un Patriotiskiem Latviešiem beidzot reiz par reizēm būtu jāsaprot.
Treškārt, šai un citām akcijām tikai tad būs praktiska nozīme, ja tās nebūs vienreizīgas, bet gan ilgstošas un arvien pieaugošas kvantitātē un kvalitātē. Jāparāda gan mūsu varturiem, gan visai pasaulei, ka mēs – Latvieši – nekad nesamierināsimies ar to, ka mūsu valsts iedzīvotāju sastāvu atšķaida ar pamatnācijai gan ārēji, gan iekšēji pilnīgi svešiem radījumiem! Jābūt gataviem gan būvēt jaunas barikādes, gan uzsākt beztermiņa politiska rakstura streikus! Daudz ko varam mācīties arī no Ukrainā pirms gada notikušā Maidana… Jāsaprot, ka jāpanāk pilnīgi jauna politiska spēka nākšana pie varas, kuram būtu pavisam citi darbības pamatmērķi un Latvijas attīstības perspektīvas. Tam jābūt gatavam pasūtīt uz trim burtiem jebkuru, kas kaitē mūsu tautai – vienalga, vai tas „gudrinieks” nāk no Austrumiem vai Rietumiem. Skaidrs, ka no pašreizējā Saeimas sastāva nav ne tikai nevienas partijas, pat neviena deputāta, kas būtu spējīgs un cienīgs uzņemties šo misiju. Tas nozīmē, ka mums steidzīgi jārūpējas par jauna, patiesi nacionāla, labā nozīmē radikāla politiska spēka radīšanu, kas varētu sākumā ieņemt vismaz dažas vietas Saeimā, bet tālākā perspektīvā pārņemt pilnībā varu valstī. Jo mēs varam (un tas noteikti arī ir jādara!) panākt Ministru Kabineta atkāpšanos, panākt arī Saeimas atlaišanu, tāpat panākt prezīša (kurš ir tāds pats draņķis kā visi viņa priekšgājēji 4.maija Latvijā) demisiju krietni pirms viņa oficiālā pilnvaru termiņa beigām, tomēr tas viss neko nedos, ja šie radījumi tiks aizstāti ar tādiem pašiem vai pat vēl riebīgākiem un nodevīgākiem radījumiem, nekā esošie. Ne jau tikai cilvēki jāmaina mūsu valstī, bet visa politiskā sistēma kā tāda, un pats galvenais – valstij jāizvēlas cits politiskais kurss! Ir jābūvē tiešām Neatkarīga Latvija, nevis kādas kosmopolītiskas impērijas piedēklis, kuras galvenais uzdevums mūsu varturu uztverē ir pilnībā izpildīt ārzemju naudasmaisu izstrādātās „tiesību normas”, kurām nav nekāda sakara ar mūsu tautas tiesībām un nacionālajām interesēm. Jāsaprot, ka bez latviešiem Latvijas valsts pastāvēšanai nav nekādas jēgas, tāpēc latviešu intereses vienmēr un visur jāstāda pirmajā vietā, tikai tām var būt pakārtots viss pārējais! Visas t.s. „starptautisko cilvēktiesību’ normas, kas ir pretrunā ar mūsu tautas interesēm, nekavējoties jāatceļ un jāpasludina par spēkā neesošām kopš to pieņemšanas (ratificēšanas) brīža! Oficiāli jāpasludina, ka mūsu tauta ir apdraudēta, tā atrodas uz izmiršanas sliekšņa, tāpēc pat saskaņā ar ANO statūtiem mums ir pieļaujama atkāpšanās no starptautiskajām tiesībām par labu nācijas tiesībām tik lielā mērā, kā to nosaka situācijas kritiskums. Ar tām valstīm, kas negribēs rēķināties ar mūsu īpašo statusu, mums diemžēl attiecības būs jāpārtrauc.
Pats galvenais – mums ir jāatjauno robežkontrole uz visām Latvijas robežām, ne tikai Austrumu virzienā. Ar steigu ir jāpamet Šengenas zona! Mēs taču redzam, kas tajā notiek – dienvidu valsteles (Itālija, Grieķija…u.c.) praktiski savas robežas ar Āfriku vispār nekontrolē, pa tām var gāzties iekšā ES visi, kam nav slinkums. Tātad, arī Latvija ir apdraudēta; pat bez kvotu dalīšanas mums jau ir iekšā vairāki simti dažādas krāsas un ticības klaidoņu-laimes meklētāju, kuri prasa šeit politisko patvērumu un ar labu prom vākties negrasās. Ja vēl virzienā no Austrumiem šī apkārtstaiguļa plūsma kaut cik tiek kontrolēta, tad no Rietumiem valda pilnīga anarhija. Tātad, vienīgā izeja ir nepaļauties uz citiem un sākt kontrolēt sevi pašiem! Ideālākais variants, protams, būtu izstāšanās arī no ES, taču praktiski tas nav tik vienkārši izdarāms. Referendumu par to var iniciēt vienīgi Saeima, un nav ne mazāko cerību, ka tajā būtu kaut viens deputāts (sākot ar „SC” un beidzot ar „VL”), kurš būtu gatavs ko tādu ierosināt. Tātad – atkal jādomā par kardinālu Saeimas sastāva maiņu! Turklāt, pat ja mēs organizētu referendumu un vairums tajā nobalsotu par izstāšanos no ES, vai šīs cionistu-masonu-pederastu veidojums mūs tik viegli laistu vaļā? Atcerēsimies, kā draudēja Grieķijai – ja jūs referendumā nobalsosiet ne tā, kā vajag, momentā būsiet laukā no ES. Un kas notika – nobalsoja gan „nepareizi”, bet nekur Grieķija izmesta netika – ne no ES, ne pat no „jevrozonas”. Tas tāpēc, ka ES varturiem Grieķija daudz vairāk vajadzīga, nekā Grieķijai viņi. Un, nedod Dievs, izslēgs Grieķiju no ES, bet tā sāks dzīvot vēl daudz labāk, nekā palikušās kolonijvalsteles! Kādu secinājumu tad pārējām tautām nāksies izdarīt? Pareizi – graut ES ! Un tas visiem kopā arī jādara! Kā savulaik katras runas galā teica jūlijs Cēzars: „…un beigās es atgādinu – Kartāga ir jāsagrauj !!!”. Es, Aivars Gedroics, arī kārtējo reizi atgādinu – ES ir jāsagrauj!!! Tas jādara kopā visu nāciju ļaudīm, kuri vien to vēlas! Nešķelsimies kreisajos un labējos, to varēs darīt tad, kad mūsu mērķis būs sasniegts! Patlaban mūsu pamatmērķis ir atjaunot Eiropu tādu, kāda tā bija pirms 2.pasaules kara, tikai tad tās valstu pamattautas dzīvos droši un laimīgi savā etniskajā Dzimtenē!
KATRAI RASEI UN TAUTAI JĀDZĪVO SAVĀ ETNISKAJĀ TERITORIJĀ !!! PAR VISU TAUTU UN RASU INTERESĒM CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS !!!

12.08.2015. Aivars Gedroics

Atbildēt

AG

28.08.2015. 09:39

Latvijā notiek kā grib Latvijas nacionālās frontes priekšsēdētājs Aivars Garda, Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs un Latvijas Juristu apvienības valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka!

Atbildēt

28.08.2015. 09:36

»

tu saki, perdak?

Es gan tā nedomāju. Ņemot vērā, ka cietumā tika turēts ms slimnieks, kuram vēl ir arī fiziska trauma, lai ziedotu nav jābūt lrtt politikas atbalstītājam. Grantiņš nevienu nav nedz nogalinājis, nedz aplaupījis, tāda policijas vardarbība pati par sevi ir necilvēcība. Ms ir pietiekami riebīga diagnoze ...


Grūti pateikt. Man ar šķiet, ka viss – DP provokācijas ar L.G. kā no DP kontroles izgājušo/neizgājušo turpināsies - LRTT mēginās piesaistīt latviešu fundamentālistus, lai kontrolētu reizē ar Vācijas specdienestiem. Vēl ir ziņas „no dzīves” , ka medijos pārspīlēta L.Grantiņa „iedunkāšana aizturot”. L.Grantiņš taču nemainīsies - turpinās " nod!rst" , bet neko reālu nedarīs.

Tiesībsargam arī, iespējams, dota norāde nelīst DP mākslīgajās provokācijās, saskaņā ar likumu kas pieļaujamas..

Jaunu H86 sabiedrības kontroles interesēs taču VDK/DP neveidos! Jāmočī tie paši no H86!

Atbildēt

q

26.08.2015. 07:44

»

tu saki, perdak?

Es gan tā nedomāju. Ņemot vērā, ka cietumā tika turēts ms slimnieks, kuram vēl ir arī fiziska trauma, lai ziedotu nav jābūt lrtt politikas atbalstītājam. Grantiņš nevienu nav nedz nogalinājis, nedz aplaupījis, tāda policijas vardarbība pati par sevi ir necilvēcība. Ms ir pietiekami riebīga diagnoze ...


Tur tā lieta - pastāv varbūtība, ka viņš tāds nav - ja cilvēks vēl un vēlreiz redz, ka viņa tautasbrāļi ir südabrāļi, to ir grūti pieņemt, un tu sāc viņiem vēlēt ja nu ne nāvi, tad elli pēc nāves gan...
Un tad ir labi, ja vismaz kāds atbalsta...

Atbildēt

sence

25.08.2015. 20:23

»

sence

Ak vai! Par vēlu. Jau noziedoju


Tikai nepārprotiet, es nenožēloju, ka noziedoju, ja kāds cits nonāks līdzīgā situācijā, būs jāatbalsta atkal.

Atbildēt

tu saki, perdak?

25.08.2015. 20:18

»

Atbalstītāji - LRTT politikas atbalstītāji


Es gan tā nedomāju. Ņemot vērā, ka cietumā tika turēts ms slimnieks, kuram vēl ir arī fiziska trauma, lai ziedotu nav jābūt lrtt politikas atbalstītājam. Grantiņš nevienu nav nedz nogalinājis, nedz aplaupījis, tāda policijas vardarbība pati par sevi ir necilvēcība. Ms ir pietiekami riebīga diagnoze un bez uzturošiem medikamentiem vēl riebīgāka. Tāpēc nejauksim elementāru cilvēcību ar grantiņa pļāpuļojumiem. Viena lieta ir dusmās vai dzērumā vāvuļot, kā "nu es visiem parādīšu" un cita lieta ir darīt.
Un KL panti par naida kurināšanu vispār ir absurds, jo prezumē, ka mēs visi esam debloīdi, kuri, pārlasot grantiņa vāvuļojumus lrtt mājas lapā, kļūst nacionālā naida pārņemti.
Vēl arvien uzskatu, ka grantiņš ir provokators, bet, pieņemot, ka pastāv kaut vai minimāla varbūtība, ka viņš tāds nav, neatbalstīt cilvēku tik sliktā situācijā būtu necilvēcīgi. Situācija "1 pret sistēmu" ir smagākais, kas var piemeklēt jebkuru no mums. Labi, ja ir nauda, par ko algot sistēmas advokātus. Ir situācijas, kurās naudas nav. Tad neaizstāvēt to 1 ir noziegums pret cilvēcību. Bet tev to nesaprast, sistēmas skrūve.

Atbildēt

sence

25.08.2015. 20:14

»

Atbalstītāji - LRTT politikas atbalstītāji


Ak vai! Par vēlu. Jau noziedoju.
Es gan līdz šim nebiju pievērsusi uzmanību LRTT. Mani vairāk saista kristīgas vērtības - pietiek zagt, melot... Esmu par atklātību, demokrātiju.
Bet, ja padomā - mēs, kas gājām uz vēlēšanām, arī varbūt esam noziegušies...Bet mums meloja!

Atbildēt

25.08.2015. 17:01

»

sence

Beidziet muldēt. No kura laika ziedošana ir grēks


Atbalstītāji - LRTT politikas atbalstītāji!

Atbildēt

to Klāvam

25.08.2015. 15:51

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Ir jau labi un cēli,ka gribat līdzēt L.G.,bet jūs esat dēls viņa otrajai sievai,tātad padēls.Arī tas ir vareni,jo cik daudz ir īsto bērnu,kuri vecākus pat iemet pansionātos un neapmeklē.Paldies !

Atbildēt

to Guantanamo

25.08.2015. 15:45

»

Guantanamo

tie tacu ir amerikanu lielakie draugi,strategiskie partneri


Stulbs tu esi,aunapiere!DP nav nekādi ASV draugi,bet VDK bijušie aktīvie kadri TROLLI !!

Atbildēt

sence

25.08.2015. 15:05

»

sence

Beidziet muldēt. No kura laika ziedošana ir grēks


Es iedomājos, ja mani kaut kur izsauktu un jautātu, kāpēc tu ziedoji, tad gan viņi dabūtu ko dzirdēt!

Atbildēt

25.08.2015. 14:18

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Vācija klusē par Vācijas pilsoņa L.Grantiņ DP dzīvniecisku aizturēšanu Latvija, piekaušanu un sakropļošanu, jo L.Grantiņam ir dubultpilsonība.

Vācija klusējot pieprasīs visus ziedotāju datus no Vācijas bankas un klusējot nodos Latvijas DP, jo Latvija ir Vācijas vasaļvalsts.

Ja grib palīdzēt, tad caur personīgiem kontaktiem. K.Grantiņš var vērsties LTV1 un ziedot.lv.

Atbildēt

Atkal

25.08.2015. 12:23

»

liepa

AG 24.08.2015. 15:06...


Atkal uzbrukumi patriotam Gardam un naconalistu škelšana VDK rokraksta priece DP. Ari Lapsam tika uzbrukts. GRANTINŠ VISUS DRAUGUS UN PATRIOTUS IR AIZDZINIS

Atbildēt

bumerangs

25.08.2015. 12:00

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


VAI VAJADZETU IEDZIVOTIES UZ TEVA NELAIMI LABI APMAKSATAM KRAVAS ŠOFERIM ?
PATS GRANTIŅŠ NEMAZ CITIEM NELAIMĒ NEPALIDZ.NESEN PIE GRANTINA GRIEZAS TIESAJAMAIS DAINIS RŪTENBERGS , KAM GRANTIŅŠ NEZIEDOJA NE CENTA, BET IZĶENGAJA .

Atbildēt

Tā ir

25.08.2015. 11:38

Vismaz Inetas Ziemeles valdīšanas laikā kā tiesnesei no Latvijas -Eiropas Cilvēktiesību Tiesā par palīgu bija iebīdīts miljonāra Viestura Tamuža dēls Tamužs, tā vismaz prese netā rakstīja , kad runa bija par kādām lietām ECT.

Atbildēt

at K.G.

25.08.2015. 11:33

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Some people understood that the names of donators for "Free Linards Grantins" could be made known publicly in tribunals.eu
So they are reluctant to donate as they are concerned that their personal info and data could be publicized and available for DP. Please, confirm that no data about donators will ever be disclosed.

Daži potenciālie ziedotāji sapratuši, ka ziedotāju vārdi tiks publicēti tribunāls.eu. Klāva Grantiņa tekstā gan tā nav teikts. Tur teikts, ka konta numuri ziedošanai tiks publicēti arī tribunals.eu

Mēs dzīvojam totalitārā valstī. Mēs baidāmies palīdzēt pat ar sīkumu slimam cilvēkam, jo varam iekļūt "melnajā sarakstā".

Atbildēt

lol

25.08.2015. 11:19

»

Vai ziedotāju dati būs LRTT? Paldies, nē. Citādi palīdzētu


Ne jau ziedotāju dati būs tribunāls.eu, bet konta dati!

Atbildēt

gandijs

25.08.2015. 10:39

»

liepa

Vācijā cilvēkiem vēl ir saglabājies gods. Turklāt nav nekādu šaubu, ka Linardam Grantiņam par politisko spīdzināšanu Latvijas valsts zaudēs ECT un būs jāmaksā vismaz tā summa, ko tagad pieprasa no Grantiņa


ECT iebīdīts padomju juristes un nomenklatūristes Zigrīdas Mitas dēls Mārtiņš Mits, kurš darīs visu iespējamo un neiespējamo, lai ECT notušētu Linarda Grantiņa advokātu sūdzības pret Latvijas valsti, faktiski Mārtiņa Mita iebīdītāja valsti. Viņi jau lien Eiropas struktūrās, kur ie lielas algas un var ietekmēt procesus pret latviešu tautu.

Atbildēt

liepa

25.08.2015. 10:35

»

Kas garantēs, ka DP rokās nenonāk ziedotāju-atbalstītāju dati


Vācijā cilvēkiem vēl ir saglabājies gods. Turklāt nav nekādu šaubu, ka Linardam Grantiņam par politisko spīdzināšanu Latvijas valsts zaudēs ECT un būs jāmaksā vismaz tā summa, ko tagad pieprasa no Grantiņa.

Atbildēt

liepa

25.08.2015. 10:32

AG 24.08.2015. 15:06

NU TAGAD VIŅŠ AIZLAIDĪSIES UZ VĀCIJU UN HUJ VIŅU VAIRS ROKĀ DABŪS !!!

-----------------------

dzīves paradokss ir tas, ka šī pati DP ar Normundu Mežvietu (Jāni Reiniku), Māri Aukstikalni, kas drosmīgi barā "sit" 65 gadus veco brīvības cīnītāju Linardu Grantiņu, gļēvi kā strausi izliksies neredzam, ja Aivaru Gedroicu daudzītu vai sistu nost. Vai tad kāds no DP ir pateicis, kas 2004.gada 12.martā "sita nost" Aivaru Gardu? Un vai vēsture nevar atkārtoties tam pašam Aivaram Gardam un Aivaram Gedroicam, kuri sadistiski priecājas par Grantiņa spīdzināšanu?

Atbildēt

25.08.2015. 10:27

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Kas garantēs, ka DP rokās nenonāk ziedotāju-atbalstītāju dati?

Atbildēt

25.08.2015. 10:26

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Vai ziedotāju dati būs LRTT? Paldies, nē. Citādi palīdzētu.

Atbildēt

>>>

25.08.2015. 08:41

Latvijas sarkanbaltā karoga pacelšana 1989.gadā virs komunista Viļņa Edvīna Breša vadītās tādu pašu komunistu valdības un uzņemšana Eiropas Savienībā daudziem godīgiem latviešiem un ārzemniekiem tā sagrozīja galvu, ka viņi neattapa vairāk atšķirt kas ir kas. Bet realitāte ir tāda, ka pie varas aizvien ir komunisti un Padomju okupācijas realizētāji - okupanti un kolonizatori kopā ar latviešu koloborantiem (nodevējiem). Ne jau Grantiņu par prasību atjaunot Latvijā tiesiskumu atbilstoši rietumeiropas standartiem jātiesā, bet gan Latvijas izlaupītāji, sākot no Ivara Godmaņa, Aivara Borovkova, Andra Bunkas, Riharda Bunkas, Andra Guļāna, Jāņa Maizīša, Ivara Bičkoviča, Ērika Kalnmeiera, Normunda Mežvieta, Andra Šķēles un citiem.

Atbildēt

becss

25.08.2015. 07:41

Šitam rakstam pievienoto vērtību sastāda melnajā drukā sniegtā informācija, kas ir jauna un svaiga. Pārējais ir kārtējais atgremojums , ko n-tās reizes portāls maļ mēneša garumā.
Portālam ir problēmas ar informācijas īsu un kodolīgu pasniegšanu. Daudz liekvārdības.

Atbildēt

Nedot Dievs

25.08.2015. 07:26

"Vēl vairāk - lai gan šajā kriminālprocesa stadijā nekādas apsūdzības vispār netiek izvirzītas, tiesnese Kraveca lēmumā bija īpaši norādījusi, ka "L.Grantiņš tiek apsūdzēts sevišķi smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanā". Minēts arī tas, ka, tā kā Grantiņš dzīvo Vācijā, viņam Latvijā nav pastāvīgas dzīvesvietas, kas arī esot arguments par labu apcietinājuma piemērošanai."
Nedot Dievs nokļūt šādā situācijā , ar visiem saviem "Atzinības rakstiem", Krustu !
Grantiņam jāgriežas ES CT tiesā - tas ir viedoklis !

Atbildēt

pats

25.08.2015. 06:52

»

Zero

Tavam tevam ir jasez cietuma


tu esi tāds. Vēl radiniekus apvaino - ko tie Tev, kropli, ir izdarījuši?

Atbildēt

q

25.08.2015. 04:34

»

Zero

Tavam tevam ir jasez cietuma


Pats tu esi kauns un negods. zero tu esi

Atbildēt

Zero

25.08.2015. 01:38

»

Klavs Grantins

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati...


Tavam tevam ir jasez cietuma!
Latvijas kauns un negods.

Atbildēt

G

25.08.2015. 01:37

DP pārsniedza savas pilnvaras aizturot un pat nesaprašam skaidrs, ka Garntiņš ir jāatbrīvo. Augstākais soda mērs var tikt interpretēts dažādi un, ja tiesa pierādītu šīs, pēc Grantiņa uzskatiem minētās nelikumības tadskaidrs, kaLatvijas varas ekite būtu jāatbrīvo no kleptokrātiem un rēli tiesai tiebūtu jāskata krimināllietas pretšīm personām!

Atbildēt

Klavs Grantins

24.08.2015. 23:31

Šeit ir Linarda Grantina ziedojumu konto dati:
Konto turetajs: Klavs Grantins
Banka: Sparkasse MSLO
IBAN: DE58 4005 0150 0153 0305 80
BIC: WELADED1MST
Ziedojuma merkis: FREE LINARDS GRANTINS

Katrs Euro mums var palidzet.
Šos Konto datus es ari iesniedzu vestule ko es rakstiju Vacijas medijiem.
Es, Klavs Grantins, esmu Linarda Grantina dels, kurš dzivo Vacija un esmu atbraucis uz Latviju, lai palidzetu atbrivot tevu no nelikumiga apcietinajuma.

Iepriekš jau pateicos par katru ziedoto centu.

Šos datus publicešu ari tautastribunals.eu

Atbildēt

Zales sanjema

24.08.2015. 23:16

»

AG

NU TAGAD VIŅŠ AIZLAIDĪSIES UZ VĀCIJU UN HUJ VIŅU VAIRS ROKĀ DABŪS


Vinnjsh vairs nav bistams

Atbildēt

Valoda vai voloda?

24.08.2015. 22:59

.... arī nav pamata L.Grautiņa ???

Atbildēt

24.08.2015. 22:51

»

to AG

Tu savu idiotismu vēl arvien izliec apskatei


Atbrauca pazīmēties kāds šis varonis, gluži kā 1987.gadā ar Helsinku grupu. Un tā pat kā toreiz aizlaidīsies!

Atbildēt

pietiek,L.L.

24.08.2015. 21:38

Paldies par mūžīgo cenzūru.Kapēc divus teikumus atļāvāt? Ar ko jūs L.L. esat labāks par DP ar ko tiesājaties? Tāds ar tādu sasatikās,vai ne ??

Atbildēt

to AG

24.08.2015. 21:33

»

AG

NU TAGAD VIŅŠ AIZLAIDĪSIES UZ VĀCIJU UN HUJ VIŅU VAIRS ROKĀ DABŪS


Tu savu idiotismu vēl arvien izliec apskatei?
Nevērtē pēc sevis!Grantiņš atbrauca uz Latviju zinot,ka viņu DP savāks,BET TOMĒR atbrauca

Atbildēt

24.08.2015. 21:14

Daugavpils pedofils AG tagad kaifo. Viņa ļaunākais ienaidnieks Grantiņš vēl sēž

Atbildēt

Lūdzu

24.08.2015. 20:42

Uztaisiet kontu- ziedošu arī es Grantiņa drošības naudas iemaksai!

Atbildēt

njā

24.08.2015. 20:39

5000 slimam cilvēkam ir gandrīz nepavelkama summa.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...