Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ja kas

19.11.2015. 12:40

»

jautajums

Vai taa ir Drosibas policija vai bernudarzs? Ja var uzrakstit abechnieku pazinojumu


nu jau kādu laiku kopš DP priekšnieks ir Mežmiets man rodas tas pats jautājums

Atbildēt

ppl

16.11.2015. 00:27

Mūsu valsts vienīgais lielais trumpis šādu esktremistu identificēšanā un laicīgā apzināšanā ir tas ka arābu tautības vīrieši vai tiem līdzīgie ir tik liels retums ka jebkur kur šādas personas parādās jau cilvēkiem izraisa ziņkāri un noslēpties vai pazust pūlī šāda paskata cilvēkiem ir prakstiski neiespējami. Un otrs galvenais + ir tas ka šeit lielākā daļa iedzīvotāju nerunā Angliski, tas arī apgrūtina šo ekstrēmistu darbību.

Atbildēt

village idiot \_(•_• )_/

15.11.2015. 19:32

»

Fēlis

Netēlo muļķi! Viņi šaudami kliedza allah akbar.Maz


Крик русского туриста в аэропорту Вашингтона «Алла, я в бар!» заставил обосраться 1300 американцев, в том числе 40 полицейских.

Atbildēt

!

15.11.2015. 14:34

»

J.Ozoliņš

Nebūtu Vienotības, tad te sen jau būtu krievija. esmu lepns, ka 18.novembrī armijas parādē kopā ar Latvijas karavīriem maršēs arī ASV karavīri un viņu kaujas tehnika.Tas parāda, ka mums no ķrievijas nav jābaidās un esam neatkarīgi un beidzot brīvi.par spīti krievmīļiem


tadiem ,ka tev pietika asv atvert makdonaldus 1991 gada,lai tu saktu jusmot par latvijas kolonijas statusu ar mediciniskajam kvotam,paredzamo akcizes nodokli salim,cukuram,sokoladei un letajam desam sodien.

Atbildēt

..neatkarigi,,

15.11.2015. 14:29

»

J.Ozoliņš

Nebūtu Vienotības, tad te sen jau būtu krievija. esmu lepns, ka 18.novembrī armijas parādē kopā ar Latvijas karavīriem maršēs arī ASV karavīri un viņu kaujas tehnika.Tas parāda, ka mums no ķrievijas nav jābaidās un esam neatkarīgi un beidzot brīvi.par spīti krievmīļiem


asv karaviri marse asv kolonija latvija !
,,neatkarigais,, vai tu zini ,,latvijas bankas,, ipasnieku vardus, uzvardus un dombrovska parakstito slepeno svf protokolu tekstu ?tev sava ,,neatkarigaja valsti,, nav lauts drukat ne savu naudu ,ne savas pases.

Atbildēt

he he he

15.11.2015. 12:38

Kamēr mums tāda valdība un spēka struktūras, neviens terorists nav bīstams! (lasi starp rindām - jebkurš terorists ir maza bērna šļupsti, salīdzinot ar iepriekšminētās bandas nodarīto kaitējumu mūsu zemei un tautai).

Atbildēt

J.Ozoliņš

15.11.2015. 11:49

Nebūtu Vienotības, tad te sen jau būtu krievija. esmu lepns, ka 18.novembrī armijas parādē kopā ar Latvijas karavīriem maršēs arī ASV karavīri un viņu kaujas tehnika.Tas parāda, ka mums no ķrievijas nav jābaidās un esam neatkarīgi un beidzot brīvi.par spīti krievmīļiem.

Atbildēt

15.11.2015. 11:21

»

J.Ozoliņš

Rakstu nelasīju,jo man nepatīk, ka L.L. vēršas pret DP. DP ir vienīgie, uz ko mēs varam paļauties šajos bīstamajos laikos. Viņi sargā mūsu drošību. Tikai kremļa lakstīgalas un rupori tā nedomā.Slava Latvijai!Varoņiem slava


Tu esi aprobežots tips, muļķi Ozoliņ,- Mietam, Kalndreijeram, Rupjamizkukulim-Maizītim, Vējonim, Lembergam, Āboltiņai, Zatleram, VVF, Zīlem, R.Dzintaram, I.Parādniekam, I.Vaiderei, Seskam u.c nav nacionalitātas - viņi ir krievžīdi, kas ar krieviem un žīdiem viņu interesēs sarunājas krievu valodā pat TV raidījumos. Mūs neviens nevar aizstāvēt pret terora aktiem mūsdienās – paši varam izvairīties no amatiem un vietām, kurus tie apdraud. Jo karš ir mūsos pašos.

Atbildēt

J.Ozoliņš

15.11.2015. 11:11

Rakstu nelasīju,jo man nepatīk, ka L.L. vēršas pret DP. DP ir vienīgie, uz ko mēs varam paļauties šajos bīstamajos laikos. Viņi sargā mūsu drošību. Tikai kremļa lakstīgalas un rupori tā nedomā.Slava Latvijai!Varoņiem slava!

Atbildēt

pārsteigums

15.11.2015. 10:59

Mums Latvijā pat ir Drošības policija!? Šķiet, ka tas kantoris, kas sevi tā dēvē, drīzāk uzskatāms par partijas Vienotība valstij nolaupītās naudas lādes apsargātāju, nevis Drošības policiju.

Atbildēt

Latvietis

15.11.2015. 09:54

BET kurs teica, ka pie latviesiem visam ir jabut gudram, labam, godigam,pareizam, vertigam. LATviesi nav pasi vertigi un nekur neder.

Atbildēt

hm

15.11.2015. 09:43

ISIS, AlKAIDA ..., cīnās, saņem atalgojumu, ieročus tūkstošiem cīnītāju - teroristu. Tā ir valsts, kas nav valsts, kā pasakā! Kas šo valsti uztur, sponsorē, apmāca, komandē, liek veikt terora aktus?
Cik tas maksā? Noteiti, ka vairāk kā viss LV budžets.
Par Franciju. Jau gada sākumā Parīzē izdevniecībai tika veikts mistisks uzbrukums, kur pēc tam, (aizstāvot ko?) gājienā
devās daudzu valstu līderi ... un viss. Arī šoreiz. Cik īsti bija uzbrucēji? Nav ne jausmas! Jācer vienīgi, ka šoreiz prokurors paliks dzīvs.
Kas to organizēja, sagatavoja, apmācīja. Kuras valsts/u specdienesti? Drīzāk tāds ir jautājums. Tāpēc mūsu DP arī klusē.
Starp citu, līdzīgi arī iepriekšējā terora aktā automašīnā tika atrasti "terorista dokumenti"....

Atbildēt

mežmietam ir purns

15.11.2015. 09:37

»

Fēlis

Netēlo muļķi! Viņi šaudami kliedza allah akbar.Maz


http://www.svoboda.org/content/transcript/27365221.html
šeit ir ticama versija par putļera drauģeļa asada lomu teroraktos.. neticās ka šajā gadījumā asads nesen Maskavā nekonsultējās ar savu drauģeli

Atbildēt

mežmietam ir purns

15.11.2015. 09:20

»

Fēlis

Netēlo muļķi! Viņi šaudami kliedza allah akbar.Maz


Kliegt var arī "nāvi latvāņiem" - tas neko nenozīmē. Lēnām sagrūstot putļerlandes ekonomikai,
nekārtības pasaulē ļoti vajadzīgas arī putļeram!

Atbildēt

mežmieta purns

15.11.2015. 08:06

uz šitā purna rakstīts tā īpašnieka IQ.. tādam latvāņu sūdam saimnieks cūkas ganīt neuzticētu

Atbildēt

FENIKSS

15.11.2015. 05:39

Savulaik pēdējais LPSR VDK vadītājs Edmunds Johansons intervijā LA sacīja šādus vārdus: "Dirst un pļūtīt bija mans uzdevums". Izskatās ka "brīvās" Latvijas DP turpina nodarboties ar to pašu.

Atbildēt

tuk tuk

15.11.2015. 01:41

Stipri atgādinna Brežņeva laika komunistisko pesteļotāju sacerējumus.

Atbildēt

jautajums

15.11.2015. 00:35

Vai taa ir Drosibas policija vai bernudarzs? Ja var uzrakstit abechnieku pazinojumu.

Atbildēt

14.11.2015. 22:53

Drošības policijas vērtējumā 2015.gada 13.novembra terora akti Francijā uzskatāmi apliecina islāmistu teroristu spējas rīkot plaša mēroga terora aktus pret dažādiem objektiem vienlaicīgi. Šādi uzbrukumi rada ievērojamus cilvēku upurus, tajā pat laikā reaģēšana uz kompleksiem un vienlaicīgi notiekošiem uzbrukumiem ir ļoti sarežģīta un prasa ievērojamus valsts drošības iestāžu un tiesību aizsardzības institūciju resursus.
---------------------------------------------

Jebkuram muļķim tas bija skaidrs pirms DP paziņojuma.

Atbildēt

Vidējais latvietis

14.11.2015. 22:00

Ne, nu jauks jau ir tas paziņojums. Viņš mums daudz ko izskaidro un paskaidro. Ja nebūtu šī paziņojuma, mēs nekad nespētu izdomāt, piemēram ka, ja „apstiprināsies teroristu saikne ar islāmistu teroristu grupējumu Islāma valsts, tas apliecinās šī grupējuma spējas rīkot uzbrukumus Eiropā.” Tāpat mēs nekad nebūtu uzzinājuši ka „Šie terora akti arī apliecina teroristu spējas rīkot labi koordinētus uzbrukumus, kuros tiek izmantoti gan improvizētie spridzekļi, gan šaujamieroči.” Un vai gan mēs kāds spētu iedomāties, ka „islāmistu teroristi turpina izmantot pašnāvnieku uzbrukumu taktiku” un „par uzbrukuma mērķiem regulāri izvēlas neapbruņotus civiliedzīvotājus un cilvēku masveida pulcēšanās objektus.”?
Kaut ko tādu spēj nojaust un saprast tikai augstas klases profesionāļi valsts drošības jomā. Droši vien tik pat augsti profesionāli būs arī tie drošībnieku veiktie preventīvie pasākumi. Šajā paziņojumā jau tie ir nedaudz ieskicēti aicinājumā „Latvijas iedzīvotājus atturēties no provokatīvām darbībām, kas vērstas pret sabiedrības saliedētību...” Saprotama lieta, ka sabiedrības saliedētību visvairāk apdraud valdošās varas kritika. Tātad drošības policija prevencijas vārdā ar jaunu sparu varēs sākt apkarot visus tos, kuri kaut kādā veidā kritizē mūsu „mīļoto valdību” un izplata negatīvu informāciju par „godprātīgo” valdības vīru un viņiem pietuvinātu personu darbiem un nedarbiem.

Atbildēt

Vaņka

14.11.2015. 21:27

Super! Analītika sit aukstu vilni un robežojas ar idiotismu. Vēl tik vajadzēja piepīt, ka pie visa vainīgi krievi gan krievijā, gan šeit. Galvenais ka viss zem kontroles, zirgi ir iejūgti un paēduši. Kādam galviņā valda patiesa ģeometrija.

Atbildēt

oho

14.11.2015. 21:19

Lapsa jau sācis slēpties zem pseidonīma 'Drošības policija', jo raksta autors viennozīmīgi nav Drošības policija.

Atbildēt

Caune

14.11.2015. 20:09

Pirmdien braukšu uz Rīgu. Vai Rīgā ir droši ēst kebabus un ļuļjakebabus arābiem piederošās ēstuvēs ?

Atbildēt

baidies! baidies!

14.11.2015. 19:59

Kā dp zina, ka tie bija islāmistu teroristi? Visi teroristi taču esot likvidēti uz vietas. Identitātes vēl nav zināmas. Tikpat labi tie varēja būt ultranacionālisti. Tikpat labi tie var būt specdienesti.
Bet lv dp jau visu zina. Apsveicami. Tikai muļķīgi par to ziņot publiski pirms asinis nav nožuvušas un fakti nav noskaidroti.

Bez tam dp savus aicinājumus lai nosūta pašradītajiem nacionālistiem, kā arī lindermaniem un tml.

Alkatībai, nelietībai un stulbumam nav nacionalitātes. Tāpēc tāds aicinājums "dzīvot draudzīgi" ir vēl muļķīgāks.

Atbildēt

vista

14.11.2015. 19:30

Tukšs politisks vervelējums

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.11.2015. 19:27

"Drošības policijas vērtējumā 2014.gada 7.janvāra terora akts Francijā, ko, visticamāk, organizēja islāmistu teroristi..." Tu redz'tikai ko, cik vieda ir "mūsu" DPistu šaika, ar Mežvietu priekšgalā !!! Mēs, gojas, nekad pie tik vieda secinājuma nebūtu nonākuši."VISTICAMĀK" Cik konkrēts slēdziens !!!

Atbildēt

nav ko darīt?

14.11.2015. 18:47

Kādam garlaicīgi, jataisa no mušas zilonis. Nav ko darīt, laikam. Neko briesmīgu DP komunikatori nav izdarījuši.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...