Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ja kas

19.11.2015. 12:40

»

jautajums

Vai taa ir Drosibas policija vai bernudarzs? Ja var uzrakstit abechnieku pazinojumu


nu jau kādu laiku kopš DP priekšnieks ir Mežmiets man rodas tas pats jautājums

Atbildēt

ppl

16.11.2015. 00:27

Mūsu valsts vienīgais lielais trumpis šādu esktremistu identificēšanā un laicīgā apzināšanā ir tas ka arābu tautības vīrieši vai tiem līdzīgie ir tik liels retums ka jebkur kur šādas personas parādās jau cilvēkiem izraisa ziņkāri un noslēpties vai pazust pūlī šāda paskata cilvēkiem ir prakstiski neiespējami. Un otrs galvenais + ir tas ka šeit lielākā daļa iedzīvotāju nerunā Angliski, tas arī apgrūtina šo ekstrēmistu darbību.

Atbildēt

village idiot \_(•_• )_/

15.11.2015. 19:32

»

Fēlis

Netēlo muļķi! Viņi šaudami kliedza allah akbar.Maz


Крик русского туриста в аэропорту Вашингтона «Алла, я в бар!» заставил обосраться 1300 американцев, в том числе 40 полицейских.

Atbildēt

!

15.11.2015. 14:34

»

J.Ozoliņš

Nebūtu Vienotības, tad te sen jau būtu krievija. esmu lepns, ka 18.novembrī armijas parādē kopā ar Latvijas karavīriem maršēs arī ASV karavīri un viņu kaujas tehnika.Tas parāda, ka mums no ķrievijas nav jābaidās un esam neatkarīgi un beidzot brīvi.par spīti krievmīļiem


tadiem ,ka tev pietika asv atvert makdonaldus 1991 gada,lai tu saktu jusmot par latvijas kolonijas statusu ar mediciniskajam kvotam,paredzamo akcizes nodokli salim,cukuram,sokoladei un letajam desam sodien.

Atbildēt

..neatkarigi,,

15.11.2015. 14:29

»

J.Ozoliņš

Nebūtu Vienotības, tad te sen jau būtu krievija. esmu lepns, ka 18.novembrī armijas parādē kopā ar Latvijas karavīriem maršēs arī ASV karavīri un viņu kaujas tehnika.Tas parāda, ka mums no ķrievijas nav jābaidās un esam neatkarīgi un beidzot brīvi.par spīti krievmīļiem


asv karaviri marse asv kolonija latvija !
,,neatkarigais,, vai tu zini ,,latvijas bankas,, ipasnieku vardus, uzvardus un dombrovska parakstito slepeno svf protokolu tekstu ?tev sava ,,neatkarigaja valsti,, nav lauts drukat ne savu naudu ,ne savas pases.

Atbildēt

he he he

15.11.2015. 12:38

Kamēr mums tāda valdība un spēka struktūras, neviens terorists nav bīstams! (lasi starp rindām - jebkurš terorists ir maza bērna šļupsti, salīdzinot ar iepriekšminētās bandas nodarīto kaitējumu mūsu zemei un tautai).

Atbildēt

J.Ozoliņš

15.11.2015. 11:49

Nebūtu Vienotības, tad te sen jau būtu krievija. esmu lepns, ka 18.novembrī armijas parādē kopā ar Latvijas karavīriem maršēs arī ASV karavīri un viņu kaujas tehnika.Tas parāda, ka mums no ķrievijas nav jābaidās un esam neatkarīgi un beidzot brīvi.par spīti krievmīļiem.

Atbildēt

15.11.2015. 11:21

»

J.Ozoliņš

Rakstu nelasīju,jo man nepatīk, ka L.L. vēršas pret DP. DP ir vienīgie, uz ko mēs varam paļauties šajos bīstamajos laikos. Viņi sargā mūsu drošību. Tikai kremļa lakstīgalas un rupori tā nedomā.Slava Latvijai!Varoņiem slava


Tu esi aprobežots tips, muļķi Ozoliņ,- Mietam, Kalndreijeram, Rupjamizkukulim-Maizītim, Vējonim, Lembergam, Āboltiņai, Zatleram, VVF, Zīlem, R.Dzintaram, I.Parādniekam, I.Vaiderei, Seskam u.c nav nacionalitātas - viņi ir krievžīdi, kas ar krieviem un žīdiem viņu interesēs sarunājas krievu valodā pat TV raidījumos. Mūs neviens nevar aizstāvēt pret terora aktiem mūsdienās – paši varam izvairīties no amatiem un vietām, kurus tie apdraud. Jo karš ir mūsos pašos.

Atbildēt

J.Ozoliņš

15.11.2015. 11:11

Rakstu nelasīju,jo man nepatīk, ka L.L. vēršas pret DP. DP ir vienīgie, uz ko mēs varam paļauties šajos bīstamajos laikos. Viņi sargā mūsu drošību. Tikai kremļa lakstīgalas un rupori tā nedomā.Slava Latvijai!Varoņiem slava!

Atbildēt

pārsteigums

15.11.2015. 10:59

Mums Latvijā pat ir Drošības policija!? Šķiet, ka tas kantoris, kas sevi tā dēvē, drīzāk uzskatāms par partijas Vienotība valstij nolaupītās naudas lādes apsargātāju, nevis Drošības policiju.

Atbildēt

Latvietis

15.11.2015. 09:54

BET kurs teica, ka pie latviesiem visam ir jabut gudram, labam, godigam,pareizam, vertigam. LATviesi nav pasi vertigi un nekur neder.

Atbildēt

hm

15.11.2015. 09:43

ISIS, AlKAIDA ..., cīnās, saņem atalgojumu, ieročus tūkstošiem cīnītāju - teroristu. Tā ir valsts, kas nav valsts, kā pasakā! Kas šo valsti uztur, sponsorē, apmāca, komandē, liek veikt terora aktus?
Cik tas maksā? Noteiti, ka vairāk kā viss LV budžets.
Par Franciju. Jau gada sākumā Parīzē izdevniecībai tika veikts mistisks uzbrukums, kur pēc tam, (aizstāvot ko?) gājienā
devās daudzu valstu līderi ... un viss. Arī šoreiz. Cik īsti bija uzbrucēji? Nav ne jausmas! Jācer vienīgi, ka šoreiz prokurors paliks dzīvs.
Kas to organizēja, sagatavoja, apmācīja. Kuras valsts/u specdienesti? Drīzāk tāds ir jautājums. Tāpēc mūsu DP arī klusē.
Starp citu, līdzīgi arī iepriekšējā terora aktā automašīnā tika atrasti "terorista dokumenti"....

Atbildēt

mežmietam ir purns

15.11.2015. 09:37

»

Fēlis

Netēlo muļķi! Viņi šaudami kliedza allah akbar.Maz


http://www.svoboda.org/content/transcript/27365221.html
šeit ir ticama versija par putļera drauģeļa asada lomu teroraktos.. neticās ka šajā gadījumā asads nesen Maskavā nekonsultējās ar savu drauģeli

Atbildēt

mežmietam ir purns

15.11.2015. 09:20

»

Fēlis

Netēlo muļķi! Viņi šaudami kliedza allah akbar.Maz


Kliegt var arī "nāvi latvāņiem" - tas neko nenozīmē. Lēnām sagrūstot putļerlandes ekonomikai,
nekārtības pasaulē ļoti vajadzīgas arī putļeram!

Atbildēt

mežmieta purns

15.11.2015. 08:06

uz šitā purna rakstīts tā īpašnieka IQ.. tādam latvāņu sūdam saimnieks cūkas ganīt neuzticētu

Atbildēt

FENIKSS

15.11.2015. 05:39

Savulaik pēdējais LPSR VDK vadītājs Edmunds Johansons intervijā LA sacīja šādus vārdus: "Dirst un pļūtīt bija mans uzdevums". Izskatās ka "brīvās" Latvijas DP turpina nodarboties ar to pašu.

Atbildēt

tuk tuk

15.11.2015. 01:41

Stipri atgādinna Brežņeva laika komunistisko pesteļotāju sacerējumus.

Atbildēt

jautajums

15.11.2015. 00:35

Vai taa ir Drosibas policija vai bernudarzs? Ja var uzrakstit abechnieku pazinojumu.

Atbildēt

14.11.2015. 22:53

Drošības policijas vērtējumā 2015.gada 13.novembra terora akti Francijā uzskatāmi apliecina islāmistu teroristu spējas rīkot plaša mēroga terora aktus pret dažādiem objektiem vienlaicīgi. Šādi uzbrukumi rada ievērojamus cilvēku upurus, tajā pat laikā reaģēšana uz kompleksiem un vienlaicīgi notiekošiem uzbrukumiem ir ļoti sarežģīta un prasa ievērojamus valsts drošības iestāžu un tiesību aizsardzības institūciju resursus.
---------------------------------------------

Jebkuram muļķim tas bija skaidrs pirms DP paziņojuma.

Atbildēt

Vidējais latvietis

14.11.2015. 22:00

Ne, nu jauks jau ir tas paziņojums. Viņš mums daudz ko izskaidro un paskaidro. Ja nebūtu šī paziņojuma, mēs nekad nespētu izdomāt, piemēram ka, ja „apstiprināsies teroristu saikne ar islāmistu teroristu grupējumu Islāma valsts, tas apliecinās šī grupējuma spējas rīkot uzbrukumus Eiropā.” Tāpat mēs nekad nebūtu uzzinājuši ka „Šie terora akti arī apliecina teroristu spējas rīkot labi koordinētus uzbrukumus, kuros tiek izmantoti gan improvizētie spridzekļi, gan šaujamieroči.” Un vai gan mēs kāds spētu iedomāties, ka „islāmistu teroristi turpina izmantot pašnāvnieku uzbrukumu taktiku” un „par uzbrukuma mērķiem regulāri izvēlas neapbruņotus civiliedzīvotājus un cilvēku masveida pulcēšanās objektus.”?
Kaut ko tādu spēj nojaust un saprast tikai augstas klases profesionāļi valsts drošības jomā. Droši vien tik pat augsti profesionāli būs arī tie drošībnieku veiktie preventīvie pasākumi. Šajā paziņojumā jau tie ir nedaudz ieskicēti aicinājumā „Latvijas iedzīvotājus atturēties no provokatīvām darbībām, kas vērstas pret sabiedrības saliedētību...” Saprotama lieta, ka sabiedrības saliedētību visvairāk apdraud valdošās varas kritika. Tātad drošības policija prevencijas vārdā ar jaunu sparu varēs sākt apkarot visus tos, kuri kaut kādā veidā kritizē mūsu „mīļoto valdību” un izplata negatīvu informāciju par „godprātīgo” valdības vīru un viņiem pietuvinātu personu darbiem un nedarbiem.

Atbildēt

Vaņka

14.11.2015. 21:27

Super! Analītika sit aukstu vilni un robežojas ar idiotismu. Vēl tik vajadzēja piepīt, ka pie visa vainīgi krievi gan krievijā, gan šeit. Galvenais ka viss zem kontroles, zirgi ir iejūgti un paēduši. Kādam galviņā valda patiesa ģeometrija.

Atbildēt

oho

14.11.2015. 21:19

Lapsa jau sācis slēpties zem pseidonīma 'Drošības policija', jo raksta autors viennozīmīgi nav Drošības policija.

Atbildēt

Caune

14.11.2015. 20:09

Pirmdien braukšu uz Rīgu. Vai Rīgā ir droši ēst kebabus un ļuļjakebabus arābiem piederošās ēstuvēs ?

Atbildēt

baidies! baidies!

14.11.2015. 19:59

Kā dp zina, ka tie bija islāmistu teroristi? Visi teroristi taču esot likvidēti uz vietas. Identitātes vēl nav zināmas. Tikpat labi tie varēja būt ultranacionālisti. Tikpat labi tie var būt specdienesti.
Bet lv dp jau visu zina. Apsveicami. Tikai muļķīgi par to ziņot publiski pirms asinis nav nožuvušas un fakti nav noskaidroti.

Bez tam dp savus aicinājumus lai nosūta pašradītajiem nacionālistiem, kā arī lindermaniem un tml.

Alkatībai, nelietībai un stulbumam nav nacionalitātes. Tāpēc tāds aicinājums "dzīvot draudzīgi" ir vēl muļķīgāks.

Atbildēt

vista

14.11.2015. 19:30

Tukšs politisks vervelējums

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.11.2015. 19:27

"Drošības policijas vērtējumā 2014.gada 7.janvāra terora akts Francijā, ko, visticamāk, organizēja islāmistu teroristi..." Tu redz'tikai ko, cik vieda ir "mūsu" DPistu šaika, ar Mežvietu priekšgalā !!! Mēs, gojas, nekad pie tik vieda secinājuma nebūtu nonākuši."VISTICAMĀK" Cik konkrēts slēdziens !!!

Atbildēt

A.P.

14.11.2015. 19:20

Globāli sociāli analītiski un profesionāli specifiski reti primitīva un provinciāli sekla izpratne, kas neizraisa nekādu uzticību adekvātai praktiskajai rīcībai valsts drošības sargāšanā un konkrētai darbībai ārkārtas gadījumos. Latviešu drošība noteikti ir ļoti nedrošu dienestu rokās, spējot piekaut un sakropļot vienīgi kādu pensionāru. Tekstu sakritība liecina ne tikai par totālu intelektuālo impotenci, bet arī par morālo cinismu un garīgo trulumu, nespējot emocionāli patstāvīgi un līdzcietīgi izturēties pret katru atsevišķo traģisko notikumu.

Atbildēt

nav ko darīt?

14.11.2015. 18:47

Kādam garlaicīgi, jataisa no mušas zilonis. Nav ko darīt, laikam. Neko briesmīgu DP komunikatori nav izdarījuši.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...