Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

visticamāk

28.08.2020. 16:35

»

17 komentāri

no 5 IP adresēm, spēcīgi


smirdīgā seskulapsa atkal izpildās

Atbildēt

Interešu konflikts

27.08.2020. 16:35

»

fakts

Lembergs novedis Ventspils ostu līdz bankrotam


Ja konkurētspējas uzlabošanas vietā jādomā par 7 patiesā labuma guvēja tiesībām uz ostas uzņēmumiem, tad darbs nesokas.

Atbildēt

Aizver špļaujamo, ķēzījumu murgotāj

26.08.2020. 19:58

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar saviem kopētajiem murgu palgiem


tu, smirdošais sūdabrāli, iemācies pieklājību, izdezinficē sākumam muti un nomazgājies. Vēlams ar tualetes tīrīšanas līdzekli Harpic 100% Limescale Remover. Nav dārgs un tev būs labi. Bet labāk viņu izdzer, ātrāk nosprāgsi un LV būs tīrāks gaiss.

Atbildēt

Lamata

26.08.2020. 15:09

Kur paliks tie LDZ gandrīz 1000 darbinieki, kuri jau atlaisti no darba ? Turpinās prasīt pabalstus , vai cerēs uz Covid 19 beigām, lai kolektīvi pamestu šo valsti ? Ko Linkaits un Bordāns domā darīt ? Jeb viņiem par visu svarīgāka ir Liepājas cietuma būvniecība ?

Atbildēt

Andris

25.08.2020. 23:13

»

Nedod Dievs - uzvarēs tiesiskums

Ja JKP pārņems varu valstī un Rīgā, kā tas jau izskatās, jo vēlētāji saprot, ka viņi gandrīz vienīgie, kuri DARA un cenšas ierobežot netīrās naudas plūsmas, korupciju, melnās kases. Mafiozi vai satrakoti - kas nu notiks, kur mēs grābsim naudu maisiem, ja valstī valdīs tiesiskums. Paskat, Jānis Bordāns...


Labāk pastāsti ko tad bordāns ar eglīti un to resno latvieti no Amerikas pie alus kausiem darba laikā izsprieda par sašķidrinātās gāzes termināli pie Skultes ostas. Nafig strādāt bordānam ,labāk darba laikā aliņu pumpēt. Ak jā aizmirsu par jurašu. Centrāltirgū cīgu bizness atkal darbojas uz vella paraušanu...

Atbildēt

Nedod Dievs - uzvarēs tiesiskums

25.08.2020. 21:58

»

Nost ar JKP

Zaglīgie un melīgie JKP grib pārņemt valsti. Ne do dies, ja no JKP saraksta ievēlēs to Renāru Volkovu, viņš tač ar Ozolu ies uz 9.maija svinībām. Ne visi var atļauties braukt uz krievzemi un svinēt 9.maiju un nēsāt georgija lenti


Ja JKP pārņems varu valstī un Rīgā, kā tas jau izskatās, jo vēlētāji saprot, ka viņi gandrīz vienīgie, kuri DARA un cenšas ierobežot netīrās naudas plūsmas, korupciju, melnās kases. Mafiozi vai satrakoti - kas nu notiks, kur mēs grābsim naudu maisiem, ja valstī valdīs tiesiskums. Paskat, Jānis Bordāns panāca, ka Augstākās tiesas priekšēdētāju un ģenerālprokuroru ievēl konkursa kārtībā. JKP kārto visus tiesiskuma jautājumus - arī ieviesa PARTIJU FINANSĒŠANU, kā tas notiek visā Eiropā, lai mazinātu sponsoru netīrās naudas ietekmi, lai iepirktu likumus sev. Mahinatori baidās JKP kā no uguns jumtā, tādēļ izmanto savu naudu, lai nomelnotu šo partiju.

Atbildēt

Mjā....

25.08.2020. 15:39

»

17 komentāri

no 5 IP adresēm, spēcīgi


Nu protams, lembergam bumbuļus riktīgi iespieduši skrūvspīlēs, ka viņa kvaukšķi tik izmisīgi cenšās noriet JKP. Viss pareizi, JKP uz pareizā ceļa.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

25.08.2020. 15:23

»


ar saviem kopētajiem murgu palgiem.

Atbildēt

17 komentāri

25.08.2020. 11:06

no 5 IP adresēm, spēcīgi

Atbildēt

Varbūt jau pietiek

25.08.2020. 10:56

»

Lasītājs

Dzelzceļš ir likvidējams, jo mums kravu nav un KF ir sabūvējusi ostas, kur var pārkraut arī baltkrievu kravas...


Rūpniecību jau likvidējām. Bankas ar Latvijas rezidentu kapitālu arī likvidējām. Likvidēsim arī tranzīta pārvadājumus. No kā tad dzīvosi cienītais?
No otras puses, nekas labāk par badu un izmisumu nesakārto pareizi domas un vērtības.
Laikam jau bez tā neiztikt.
Varbūt, ka tā tam arī jābūt

Atbildēt

Elementāri

25.08.2020. 10:50

Ko nu sponsori pasūtīja un apmaksāja pirms vēlēšanām, to tauta dabūja pēc vēlēšanām.
Un par ko cepties?
Lietuviešiem pazuda konkurence no Latvijas puses par baltkrievu kravām.
Krievu oligarhi sakārtoja savus nepaklausīgos, kas veda caur Latviju (jo sanāca lētāk).
Bet Meroni uzmeta. Daļēji. Neatdeva šim Ventspils ostas vadību. Bet Dzelzceļam gan pārbrauca ar asfalta rulli, kā bija sarunāts.

Atbildēt

un ko iesaki darīt

25.08.2020. 09:24

»

Juris P.

No «CIANAS GUDRO» 1. protokola...


??????????????????????????????????????????????
troļļosim visi, nu un, tālāk ko???????????????????????????????
ej nu rakt zemi

Atbildēt

Juris P.

25.08.2020. 09:14

No «CIANAS GUDRO» 1. protokola:

...Jāaizrāda, ka ļaudis ar ļauniem instinktiem ir vairākumā, tādēļ labākos rezultātus viņu valdīšanā sasniedz ar varu un iebiedēšanu, bet ne ar akadēmisku spriešanu.

Katrs cilvēks cenšas tikt pie varas, katram gribētos kļūt par diktātoru, ja tikai viņi varētu to, bet pie tam retais nebūtu gatavs upurēt visu pārējo ļaužu labumu savu labumu sasniegšanai.
Kas savaldīja plēsīgos zvērus, kuŗus sauc par cilvēkiem? Kas viņus vadīja līdz šim laikam?
Sabiedriskās iekārtas sākumā viņi padevās rupjai un aklai varai, pēc tam – likumam, kas ir tā pati vara, tikai maskēta. Tā tad, slēdzu, ka pēc dabas likuma - kam vara, tam tiesības.

Polītiskā brīvība ir ideja, bet ne fakts. Šo ideju vajag mācēt pielietot, kad par idejisku „kumosu” vēlas iegūt tautas piekrišanu savai partijai, ja tā nodomājusi salauzt otru, kas atrodas pie varas.

Polītikai nav nekā kopēja ar morāli. Valdnieks, kas seko morāles principiem, nav polītisks, un tādēļ ir nedrošs savā tronī. Kas grib valdīt, tam jābūt viltīgam un jāprot izlikties.

Tautas augstās īpašības – vaļsirdība un godīgums – polītikā nozīmē trūkumus, tādēļ, ka viņas nosviež no troņiem labāk un drošāk par stiprāko ienaidnieku. Šādas īpašības lai ir goju valstu atribūti, mums nevajaga vadīties no viņām.

Mūsu tiesības ir spēkā. Vārds „tiesības” ir abstrakta un near ko nepierādīta doma. Šis vārds nozīmē ne vairāk kā to: dodiet man to, ko es gribu, lai es ar to iegūtu pierādījumu, ka esmu par jums stiprāks.

Lai izstrādātu mērķveidīgas darbības plānu, jāņem vērā pūļa zemiskums, nepastāvība, nenoteiktība, viņa nespēja saprast un cienīt pašu dzīves, pašu labklājības noteikumus. Jāaptveŗ, ka pūļa vara ir akla, nesaprātīga, pūlis neprāto, bet klausās pa labi un pa kreisi.

Pūlis ir barbars, kas savu barbarismu parāda katrā gadījumā. Tiklīdz pūlis satveŗ savās rokās brīvību, viņš to ātri pārvērš anarchismā, kas pats par sevi ir barbarisma augstākā pakāpe.

Uzlūkojiet spirtā apdullinātus dzīvniekus, kuŗus apreibinājis alkohols, kuŗa bezmēra lietošanas tiesības dotas līdz ar brīvību. Mēs nevaram arī mūsējiem ļaut noiet tik tālu... Goju tautas alkoholisko dzērienu apdullinātas, bet viņu jaunatne apdullināta no klasicisma un agras izvirtības, kuŗā to ievilka mūsu aģentūra – guvernieri, sulaiņi, guvernantes – bagātos namos, pārdevēji u. c., mūsu sievietes goju uzdzīves vietās. Pie šīm pēdējām es pieskaitu arī tā saucamās „sabiedrības dāmas”, viņu brīvprātīgās sekotājas izvirtībā un greznībā.

Atbildēt

tranzītu gan izposta krievi, jo

25.08.2020. 08:08

no pirmās dienas sovaki ne ar tiem sapinās

Atbildēt

Nost ar JKP

25.08.2020. 07:15

Zaglīgie un melīgie JKP grib pārņemt valsti. Ne do dies, ja no JKP saraksta ievēlēs to Renāru Volkovu, viņš tač ar Ozolu ies uz 9.maija svinībām. Ne visi var atļauties braukt uz krievzemi un svinēt 9.maiju un nēsāt georgija lenti.

Atbildēt

boikots jebkadam,,velesanam,, !

25.08.2020. 06:58

boikots jebkadam ,,velesanam,, nato okupacijas karaspeka klatbutnes apstaklos.

Atbildēt

tā ir ja sūkā kremlim

24.08.2020. 22:36

»

?

Kā dzīvo Lietuvas un Igaunijas dzelzceļi? Nekāda leiputrija nav, bet tādas katastrofas, kā Latvijā, nav pat tuvumā. Klaipēda šogad pārkrauj vairāk kravu kā Rīga, Ventspils un Liepāja kopā, bet pavisam nesen Rīga pārkrāva vairāk kā Klaipēda. Labi, Rīgas lejupslīde norit jau vairākus gadus, bet tas temps...


Klaipēdā vairāk nekā 60% kravu ir vietējās izcelsmes, kamēr Rīgas osta specializējās austrumu, galvenokārt Krievijas tranzītkravu apkalpošanā, kas ir visai riskants bizness.

Atbildēt

fakts

24.08.2020. 22:26

Lembergs novedis Ventspils ostu līdz bankrotam!

Ventspils brīvostai nepieciešams steidzams ārkārtas aizdevums no valsts līdzekļiem 15,3 miljonu apmērā

Atbildēt

24.08.2020. 21:53

»

apustulis

Latvijas dzelzceļam bija peļna, kad tā vadītājam bija tiešie sakari kremlī. Būsim godīgi, LDz var dzīvot tikai uz Krievijas kravām - nav kravu, nav darba, nav naudas... Īzī pizī. Šis gadījums tikpat stulbs kā 240 miljoni AirBaltic, labi apzinoties, ka tuvākos 5 gadus visdrizāk neviens nekur nelidos. ...


Tuvākajā laikā arī baltkrievi kravas pārvirzīs uz krievu ostām. Tā kā tranzītam, ostām, dzelceļam un vismaz 50 000 ģimeņu un tad lielākai daļai pārējo viss vēl ir priekšā.
Interesantākais, kā kangari iečurās bauriem ausīs laimes mantras par NĪN celšanu un atlikušo monopolistu privatizāciju.
Nē nu itkā vēl arī var pāris gadus aizņemties

Atbildēt

Nu jau pietiek/pat pirmo komentu aizliedz

24.08.2020. 21:51

»

Q

Latvijas tranzītam noskan kapu zvani, sorosītu pederasti aprejot Baltkrieviju pazaudēs pēdējās tranzīta kravas! JKP ir Vienotības klons, latviešu tautai dziļi naidīgas partijas


Paldies dievam, vismaz graudus neizvedīs uz ārvalstīm un maize nebūs jācep no ievestajiem lopbarības.

Atbildēt

astrai

24.08.2020. 20:57

»

astra

Jānis Bordāns solīja auditu tiesās. Bet piemānīja. Nost meli Bordānu


Vēl ļaunāk - viņš atklāti neļauj izmeklēt tiesnešu klaji bandītiskas un noziedzīgas rīcības. Es pat apstulbu, kad saņēmu viņa atbildi - neviens nevar un nedriksst pārbaudīt tiesnešu ricību... Tas ir pzģec, tas ir trakāk nekā Baltkrievijā! Vai jaunieceltais AT priekšsēdētājs nebija Meroni advokāts, kurš tieši piedalījās valsts mantas izšiverēšanā? Kā tas iespējams, ka nav sodīts NEVIENS tiesnesis?

Atbildēt

astra

24.08.2020. 20:20

Jānis Bordāns solīja auditu tiesās. Bet piemānīja. Nost meli Bordānu!

Atbildēt

Aizver špļaujamo

24.08.2020. 18:55

»


debilais muļķi, pilnīgs cūkšņukura biezpiengalva!

Atbildēt

Šaubīgais

24.08.2020. 18:15

Jābrīnās cik esmu drošs par tādiem kandidātiem,un pāldies Andrsonam,jau esmu vēl drošāks.
Dārgais,raksti un drošini mani vēl.

Atbildēt

?

24.08.2020. 17:43

»

apustulis

Latvijas dzelzceļam bija peļna, kad tā vadītājam bija tiešie sakari kremlī. Būsim godīgi, LDz var dzīvot tikai uz Krievijas kravām - nav kravu, nav darba, nav naudas... Īzī pizī. Šis gadījums tikpat stulbs kā 240 miljoni AirBaltic, labi apzinoties, ka tuvākos 5 gadus visdrizāk neviens nekur nelidos. ...


Kā dzīvo Lietuvas un Igaunijas dzelzceļi? Nekāda leiputrija nav, bet tādas katastrofas, kā Latvijā, nav pat tuvumā. Klaipēda šogad pārkrauj vairāk kravu kā Rīga, Ventspils un Liepāja kopā, bet pavisam nesen Rīga pārkrāva vairāk kā Klaipēda. Labi, Rīgas lejupslīde norit jau vairākus gadus, bet tas temps bija zems, bet kopš 2019.gada beigām tas kļuvis kosmisks, par Ventspili vispār nerunājot. Dēļ covid būtu bijis kravu kritums, bet Klaipēdā tas ir tik mazs, kamēr Ventspilī un Rīgā milzīgs, jo Klaipēda ir pārķērusi daļu no mūsu kravām.

Atbildēt

SD

24.08.2020. 17:41

»

nekā interesanta

kas šim maksā to šis vēlē


Aizver špļaujamo, balvanu līkdegni!

Atbildēt

Lasītājs

24.08.2020. 16:28

»

jautaajums

Varbūt par parazītiem vispār nebalsot,ne par labajiem,ne par kreisajiem


Tas arī ir viedoklis. Es tā parasti daru.

Atbildēt

jautaajums

24.08.2020. 16:24

»

Lasītājs

Dzelzceļš ir likvidējams, jo mums kravu nav un KF ir sabūvējusi ostas, kur var pārkraut arī baltkrievu kravas...


Varbūt par parazītiem vispār nebalsot,ne par labajiem,ne par kreisajiem?

Atbildēt

Lasītājs

24.08.2020. 15:46

Dzelzceļš ir likvidējams, jo mums kravu nav un KF ir sabūvējusi ostas, kur var pārkraut arī baltkrievu kravas.
Šitie vai tie ir paātrinājuši kravu aiziešanu no Latvijas, ir cits jautājums.
Par labējiem jābalso bagātajiem, par kreiso Saskaņu nabagiem---darba ņēmējiem. Tas notiek vecajā Eiropā un tad ir demokrātija. Labējie nevar tik daudz zagt un gaida kad kreisie apzagsies, lai sasolītu "putna pienu" kreiso rektorātam un kādus pārmānītu nobalsot par labējiem. Savus noziegumus tak nereklamēs, bet slēps. Kā piemērs Rīga, kur ielas iebrūk, bet vainīgs Ušakovs, kurš vairs tur nevalda.

Atbildēt

Q

24.08.2020. 14:20

Latvijas tranzītam noskan kapu zvani, sorosītu pederasti aprejot Baltkrieviju pazaudēs pēdējās tranzīta kravas! JKP ir Vienotības klons, latviešu tautai dziļi naidīgas partijas!

Atbildēt

?

24.08.2020. 14:17

Interesanti, par ko vēlēs Lapsa? Vai tad viņš nav rīdzinieks? Būtu interesanti uzzināt.

Atbildēt

apustulis

24.08.2020. 13:46

Latvijas dzelzceļam bija peļna, kad tā vadītājam bija tiešie sakari kremlī. Būsim godīgi, LDz var dzīvot tikai uz Krievijas kravām - nav kravu, nav darba, nav naudas... Īzī pizī. Šis gadījums tikpat stulbs kā 240 miljoni AirBaltic, labi apzinoties, ka tuvākos 5 gadus visdrizāk neviens nekur nelidos. Tā iet kad pie varas nonāk excel tabulu pavēlnieki! Ko tādu diženu un raženu ir paveikuši tie, kas šobrīd diriģē parādi? Lūzeri nekad nevar būt uzvarētāji! Pārāk daudz domā ka bizness dzīvo excel tabulā! PS. Zīmīgi 60 milji, kā Liepājas Metalurgam, kuri pazuda bez pēdām LM īpašnieku ofšoru kontos, vai vēsture atkārtojas? Tie paši režisori?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...