Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Otto

15.10.2021. 14:02

»

Doktors Kas?

Nevienai personai arī nav pienākums obligāti strādāt algotu darbu. Līdzekļus iztikai var iegūt dažādos veidos - strādājot algotu darbu, pašam būt uzņēmējam, taisīt ietekmeļu video youtubā, spekulēt ar akcijām, ubagojot, zogot utt. Un arī līdzekļu iegūšana dzīvei nav obligāta. Nav aizliegts arī dzīvot...


Kādi ievēlētie? Cik atceros, JV knapi tika pāri 5%, bet neskatoties uz to, pretīgais kariņš ir mūsu premjers. Vēlētāji diezgan skaidri ar savu balsojumu parādīja, ka JV nekādā gadījumā nevar vadīt valsti, bet beigās visi tāpat izdara pa savam. Ja viņi kaut nedaudz ņemtu vērā cilvēku viedokli, nebūtu mums šobrīd nekāds kariņš.

Atbildēt

12.10.2021. 17:16

»

Hipijs

Es jums un visai partejdemomēslu čupai uzčurāju


Atkal aizmirsi bikses atpogāt.

Atbildēt

nesapratu

12.10.2021. 17:13

»

Hm

Ministru kabineta rīkojums Nr. 720...


Tevi kāds spiež tur strādāt?
Nevakcinējies un nestrādā!

Atbildēt

Doktors Kas?

12.10.2021. 12:12

»

Nianse

...Nav aizliegts arī dzīvot mežā zaru čupā un ēst tikai dabas veltes


Valsts mežos, kas ir publiskā teritorija, cilvēks var brīvi pārvietoties un ēst dabas veltes 24h (izņemot medīšanas ierobežojumus), to nepostot. Nav aizliegts arī valsts mežos palīst zem zaru čupas un uztvert to kā patvērumu.

Atbildēt

Nianse

12.10.2021. 12:02

»

Doktors Kas?

Nevienai personai arī nav pienākums obligāti strādāt algotu darbu. Līdzekļus iztikai var iegūt dažādos veidos - strādājot algotu darbu, pašam būt uzņēmējam, taisīt ietekmeļu video youtubā, spekulēt ar akcijām, ubagojot, zogot utt. Un arī līdzekļu iegūšana dzīvei nav obligāta. Nav aizliegts arī dzīvot...


...Nav aizliegts arī dzīvot mežā zaru čupā un ēst tikai dabas veltes...

Nesanāks, jo:
Meži, zaru čupas un dabas veltes pieder valstij un/vai to prihvatizējušiem (pārsvarā ārzemju - krievu un zviedru) bandītiem, nevis tautai.

Atbildēt

2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā huta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību

12.10.2021. 11:23

»

Varas demogoģija

Vara to izskaidro tā : katrs gadījums ir individuāli risināms. Kāda pretimnākšana! Ja skolas mācību pārzinis negrib vakcinēties, meklēsim, ja būs brīva vieta, sētnieka vietu...


Pēc valdības MK 2021. gada 28. septembrī atbalstītām tiesībām ar grozījumiem Militārā dienesta likumā karavīram un zemessargam miera laikā pielietot šaujamieroci “speciālās operācijās” varu Latvijā pārņēmusi E. Levita un K. Kariņa militārā hunta

Tiešais Huntas patreizējais sastāvs ir VP E. Levits, MK valdība, MP K. Kariņš, 13. Saeimas spīkere I. Mūrniece.


Mediķu asociācijas K. Kariņa MK valdības demisiju šobrīd uzskata par likumsakarīgu

SABIEDRĪBA Šodien 10:31
  Jauns.lv / LETA

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB), Latvijas Jauno ārstu asociācija (LJĀA) un Latvijas Māsu asociācija (LMA) uzskata, ka pašreizējā situācija nepārprotami parāda valdības nespēju risināt krīzes situāciju valstī, tāpēc likumsakarīga būtu valdības demisija un neatkarīgu profesionāļu valdības izveidošana

Kā informēja organizācijas, esošajā situācijā vienīgais veids, kā ierobežot nekontrolēto Covid-19 izplatību, ir nekavējoties un maksimāli ierobežot nevajadzīgus iedzīvotāju kontaktus. "Ierobežojumiem ir jābūt stingriem, skaidri saprotamiem, tūlītējiem un labi kontrolējamiem. Lēmumu pieņemšana nedrīkst būt novilcināta, tai jābūt operatīvai un konstruktīvai," pausts organizāciju paziņojumā presei.
LĀB, LJĀA un LMA uzskata, ka valstī esošās ilgstoši smagās situācijas cēlonis ir valdības nespēja konstruktīvi un pārdomāti vadīt krīzi. "Valdības rīcība vairs nav tikai neizlēmīga, tā ir uzskatāma par nolaidīgu un noziedzīgu pret Latvijas iedzīvotājiem," norāda organizācijas, aicinot valdību izbeigt skatīties uz krīzes situāciju veselības aprūpē kā politisku procesu un neignorēt ekspertu un veselības aprūpes profesionāļu viedokli.

Jau šobrīd veselības aprūpes pakalpojumi ir būtiski ierobežoti, kas daudziem liedz saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Taču ja valdības lēmumi netiks mainīti, organizāciju redzējumā, veselības aprūpes sistēma nespēs sniegt palīdzību arī simtiem ne-Covid-19 pacientu neatliekamās, dzīvību apdraudošās situācijās. "Medicīnas darbinieki jau tagad ir spiesti šķirot pacientus. Tādējādi valdība piespiež ārstus pieņemt lēmumu, kuriem sniegt palīdzību, kuriem nē, kuriem ļaut dzīvot, bet kuriem mirt. Brīdinām, ka ilgtermiņā par to atbildība būs jāuzņemas nevis medicīnas darbiniekiem, bet valdībai un politiķiem," skaidrots paziņojumā.
"Valdības vadītājs priecājas par demokrātiski pieņemtiem lēmumiem un norāda, ka ekspertus ir tikai jāuzklausa. Vienlaikus premjers ir aizmirsis, ka politiķiem agrāk vai vēlāk būs jāuzņemas pilna atbildība par pagājušās nedēļas lēmumiem un viņi nevarēs vainot kādu citu," pausts paziņojumā, atzīmējot, ka valdība savos lēmumos ir absolūti neētiska, jo augstāk par cilvēku dzīvību vērtē īstermiņa ieguvumus, piemēram, teātra vai koncerta apmeklējumu.

Atbildēt

Varas demogoģija

12.10.2021. 10:01

»

Pēteris

Likums "Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli...


Vara to izskaidro tā : katrs gadījums ir individuāli risināms. Kāda pretimnākšana! Ja skolas mācību pārzinis negrib vakcinēties, meklēsim, ja būs brīva vieta, sētnieka vietu.

Otrkārt. Valsts paziņoja, ka iestādēs policija nekontrolēs neko no vakcinācijai pakļauto noteikumu ievērošanas.

Viss spiediens uz privātā sektora ekooikai, ar negaidītām zibenspārbaudēm (lasi uzbrukumiem) sastādot admin. pārk. protokolus un uzlikt ievērojamus sodus, ja pārdevējs nav vakcinēts!!!

Tas ir terors.

Šajos valsts terora apstākļos pret nevakcinētiem valsts raida vakcinēto aitu baru, lai bars samīda līdz nāvei nevakcinētos (varas dēvētos “antivakserus”).

Nevakcinētiem ir jaunu iespēju laiks! Super! Tas atbilst viņu saprātam, analītiskajai spriestspējai un radošumam.

Aplūkojot ekonomikas un terora kopainu, nevakcinētiem ir jāizliekas par vakcinētiem, nereklamējoties, bet aktīvi meklējot sev pielietojumu. Ja vajag, nāksies pauzēt tikai izdzīvošanai vairākus gadus. Sastādot tuvākos plānus.

Kad vakcinēto aitu bars agonijā pļaus sava lētticīguma ražu - sagrautas veselības izskatā, gudrajiem nevakcinētiem pavērsies nekad nebijušu iespēju laiks.

Kad nevakcinetie būs “uzvarēti”, vakcinētos vara sarīdīs citu pret citu jaunās kastās un šķirās.

Atbildēt

No MK noteikumiem

12.10.2021. 08:55

»

Pēteris

Likums "Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli...


ko izdod slepkavas Kariņa MK valdība.

Atbildēt

Aksu

12.10.2021. 08:43

»

Vakcinācija

Tas ir bizness, naudas sadale starp "misteriem 20


Misteri20 ir balti un pūkaini, salīdzinot ar jenotiem, kas miljoniem fenedrē!

Atbildēt

Doktors Kas?

12.10.2021. 08:31

»

Hm

Ministru kabineta rīkojums Nr. 720...


Nevienai personai arī nav pienākums obligāti strādāt algotu darbu. Līdzekļus iztikai var iegūt dažādos veidos - strādājot algotu darbu, pašam būt uzņēmējam, taisīt ietekmeļu video youtubā, spekulēt ar akcijām, ubagojot, zogot utt. Un arī līdzekļu iegūšana dzīvei nav obligāta. Nav aizliegts arī dzīvot mežā zaru čupā un ēst tikai dabas veltes.

Viss ir tikai par izvēlēm. Ja gribi dzīvot konkrētā sociālā grupā, tad vai nu pieņem tās noteikumus, kurus realizē šīs grupas ievēlētie, vai dzīvo pa savam. Vai arī dibini savu politisko spēku, kas nesīs savu redzējumu valsts pārvaldē. Ja neesi politikā vai neej vismaz uz vēlēšanām, tad mutei ir jābūt ciet.

Atbildēt

Pēteris

12.10.2021. 08:28

»

Hm

Ministru kabineta rīkojums Nr. 720...


Likums "Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli"
8.pants. Ministru kabineta tiesības, izsludinot ārkārtējo situāciju ārkārtējo situāciju: (2) Ministru kabinetam papildus šā panta pirmajā daļā minētajām tiesībām ir tiesības noteikt konkrētajā ārkārtējā situācijā nepieciešamus pasākumus, kas valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai vai pārvarēšanai paredzēti LIKUMOS.
No kura likuma izriet obligātās vakcinēšanas pienākums?
No kura likuma izriet valsts varas tiesības noteikt, ka nevakcinētie cilvēki atlaižami no darba?

Atbildēt

Farmas intereses arii svariigas

12.10.2021. 08:24

Jaasalauzh tauta, un par shepteem arii nevajag aizmirst.

Atbildēt

Knariņš

12.10.2021. 08:22

Esmu rijīgs siles lops! Un iepūšat man!

Atbildēt

zzz

12.10.2021. 08:03

Zagt Ir Cool

Atbildēt

Dzīres turpinās - stabili labklājības ministrijas panākumi

12.10.2021. 08:00

Skaudrā pašnāvību statistika Latvijā: katru dienu no dzīves mēģina aiziet vidēji 16 cilvēki
SABIEDRĪBA 2021. gada, 9. oktobrī, 22:35
  Jauns.lv

Ar depresiju Latvijā varētu sirgt apmēram 120 000 cilvēku, taču tikai 5000 no viņiem saņem atbilstošu ārstēšanu. Psihologi vērš uzmanību, ka tieši nepamanīta vai savlaicīgi neārstēta depresija 80% gadījumu ir iemesls pašnāvībai. Dati ir skaudri - pērn dzīvību sev atņemuši 298 cilvēki, bet mēģinājuši to izdarīt vēl ap 6000 cilvēku. Tas nozīmē, ka labprātīgi šķirties no dzīves Latvijā katru dienu mēģina 16-17 cilvēku, vēsta TV3 Ziņas.

Tas nozīmē, ka ir ļoti liels apjoms cilvēku, kas nemeklē palīdzību vai to neatrod," norāda Latvijas Psihiatru asociācijas vadītājs Māris Taube.
Krīžu centrs "Skalbes" ik mēnesi saņem ap 120 zvanu, kuros cilvēki izsaka vēlmi par pašnāvību vai atzīst, ka to jau izplānojuši.

Krīžu un konsultāciju centra "Skalbes" direktors Raivo Vilcēns norāda, ka tiem cilvēkiem, kuriem ir pašnāvnieciskas domas un kuri zvana uz centru, viņiem ir nepieciešams, lai viņus uzklausa, sadzird. "Sievietes biežāk vēršas gadījumos, kad ir radušās tikai domas, bet vīrieši biežāk vēršas tad, kad jau viņiem ir plāns," skaidro Vilcēns.
Ņemot vērā depresijas izplatību, speciālisti aicina sabiedrību nebūt vienaldzīgai, apjautāties apkārtējiem, kā viņiem klājas, vai viss ir kārtībā.
"Mēs pamanām, ka cilvēks kļūst mazrunīgāks. Viņš vairs nepriecājas. Varbūt viņam ir grūti koncentrēties, ilgāk veic savus darba pienākumus. Ja cilvēkam parādās ēšanas vai miega traucējumi. Varbūt viņš sāk runāt par eksistenciālām tēmām," stāsta Taube.

Meklēt atbalstu var, zvanot pa tālruni 116006 vai 116123.
Saņemot ārsta nosūtījumu, cilvēki var saņemt arī valsts apmaksātu psihoterapiju un bezmaksas psihologa konsultācijas.
Vairāk skatieties augstāk pievienotajā sižetā.

Atbildēt

Labradors

12.10.2021. 07:54

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Bens Latkovskis,- Atmodas laika VDK ietekmes aģents, stukačs un parazīts


Grantiņ , par Tautas šķelšanu atbildēsi un par pārējo arī ... liberast jobanijs!

Atbildēt

Hm

12.10.2021. 06:23

»

pamuļķim

Nevienam nav nekāda pienākuma vakcinēties un nav nekādas piespiedu vakcinācijas...


Ministru kabineta rīkojums Nr. 720
Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu
Rīgā 2021. gada 9. oktobrī (prot. Nr. 67 1. §

5.2. ja darba devējs ir informējis darbinieku, ka darba pienākumu veikšanai nepieciešams vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, darbinieka pienākums ir uzsākt vakcināciju ne vēlāk kā 7 dienu laikā no minētās informācijas saņemšanas un to pabeigt ne vēlāk kā 7 dienas pēc vakcīnas lietošanas instrukcijā norādītā īsākā termiņa. Ja darbinieks (amatpersona) vakcināciju nav uzsācis vai pabeidzis noteiktajā termiņā (līdz 2021. gada 15. novembrim), darba devējs darbinieku atstādina no darba pienākumu veikšanas;

5.3. valsts un pašvaldību institūciju (tai skaitā kapitālsabiedrību) darbinieki un amatpersonas no 2021. gada 15. novembra savus darba pienākumus var veikt tikai tad, ja viņiem ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;

----

Pienākums vakcinēties ir noteikts. Tas attiecas uz tūkstošiem cilvēku.

Palasi uzmanīgāk pirms teikt "Nevienam nav nekāda pienākuma vakcinēties un nav nekādas piespiedu vakcinācijas!"

Atbildēt

pamuļķim

12.10.2021. 05:14

»

Hm

Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas likums...


Nevienam nav nekāda pienākuma vakcinēties un nav nekādas piespiedu vakcinācijas!
Ir tikai tas, ko pats nocitēji-
Ministru kabinetam ir tiesības noteikt:
1) īpašu pārvietošanās un pulcēšanās kārtību vai pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumus;
2) īpašu kārtību transportlīdzekļu kustībai vai šīs kustības ierobežojumus;
3) īpašu saimnieciskās darbības kārtību vai šīs darbības ierobežojumus;
4) īpašu kārtību preču, medikamentu, energoresursu, pakalpojumu un citu materiāltehnisko resursu pieejamībai;
8) valsts pārvaldes un pašvaldību institūcijām tiesības noteikt aizliegumu personām atrasties noteiktās vietās bez atļaujām vai personu apliecinošiem dokumentiem;

Vari pilnīgi droši un likumīgi nevakcinēties un sēdēt mājās!!

Atbildēt

fakts

12.10.2021. 05:03

Raksteļa autors pieder kvazireliģiskai saktai, kas uzskata par savu dievu Lembergu un kuri vienmēr zin, ka visi citi visu un vienmēr dara nepareizi, bet paši ne tikai nevar izdarīt pareizi, bet pat nevar pateikt, kas tad būtu jādara.

Atbildēt

Hm

11.10.2021. 23:04

19.pants. Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa laikā pieļaujamais tiesību ierobežojumu apjoms

(1) Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa laikā visām fiziskajām un juridiskajām personām jāpakļaujas valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, kā arī to amatpersonu likumīgajām prasībām.

(2) Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa laikā pieņemtajiem pārvaldes lēmumiem, kas nosaka ierobežojumus un papildu pienākumus, jābūt ar leģitīmu mērķi, samērīgiem, nediskriminējošiem, pamatotiem un nepieciešamiem katrā konkrētajā valsts apdraudējuma gadījumā.

(3) Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa nodrošināšanas pasākumi veicami tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams situācijas normalizēšanai. Ārkārtējā situācija un izņēmuma stāvoklis nevar būt par pamatu valsts varas un pārvaldes institūciju pilnvaru, cilvēka tiesību un brīvību ierobežošanai teritorijās, kurās attiecīgais tiesiskais režīms nav izsludināts.

(4) Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa nodrošināšanas pasākumi nevar būt pretrunā ar starptautiskajām cilvēktiesību normām, kas ir saistošas Latvijas Republikai.

------

Redz kā, ārkārtējās situācijas laikā fiziskajām un juridiskajām personām NAV jāpakļaujas valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, kā arī to amatpersonu NElikumīgajām prasībām.


Atbildēt

Hm

11.10.2021. 22:57

»

Valdība ir noziedznieki!

Latvijas Republikas Saeima, Latvijas Republikas Ministru kabinets, katra atsevišķa ministrija un Latvijas Republikas prezidents nav tiesīgi un to kompetencē neietilps pieņemt specifiskus un konkrētus lēmumus un nozīmēt kādam konkrētas profilaktiskas, ārstnieciskas vai medicīniska rakstura manipulācijas...


Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas likums

8.pants. Ministru kabineta tiesības, izsludinot ārkārtējo situāciju

(1) Izsludinot ārkārtējo situāciju, Ministru kabinetam ir tiesības noteikt:

1) īpašu pārvietošanās un pulcēšanās kārtību vai pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumus;

2) īpašu kārtību transportlīdzekļu kustībai vai šīs kustības ierobežojumus;

3) īpašu saimnieciskās darbības kārtību vai šīs darbības ierobežojumus;

4) īpašu kārtību preču, medikamentu, energoresursu, pakalpojumu un citu materiāltehnisko resursu pieejamībai;

5) valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju tiesības pieņemt lēmumu par iedzīvotāju un viņu kustamā īpašuma evakuāciju, kā arī, ja nepieciešams, nodrošināt pieņemtā lēmuma izpildi ar piespiedu pārvietošanu;

6) valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju amatpersonu tiesības iekļūt privātā īpašumā;

7) valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju amatpersonām papildu tiesības aizturēt un nodot tiesībaizsardzības institūciju amatpersonām lēmuma pieņemšanai personas, kuras nepakļaujas amatpersonu likumīgajām prasībām vai izdara citus pārkāpumus;

8) valsts pārvaldes un pašvaldību institūcijām tiesības noteikt aizliegumu personām atrasties noteiktās vietās bez atļaujām vai personu apliecinošiem dokumentiem;

9) valsts pārvaldes un pašvaldību institūcijas, kuras sagatavo un izplata oficiālu informāciju par ārkārtējo situāciju;

10) starptautiskajos līgumos noteikto saistību izpildes pilnīgu vai daļēju apturēšanu, ja to izpilde var negatīvi ietekmēt valsts apdraudējuma novēršanas vai pārvarēšanas spējas.

(2) Izsludinot ārkārtējo situāciju, Ministru kabinetam papildus šā panta pirmajā daļā minētajām tiesībām ir tiesības noteikt konkrētajā ārkārtējā situācijā nepieciešamus pasākumus, kas valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai vai pārvarēšanai paredzēti likumos, kā arī valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju kompetenci valsts apdraudējuma novēršanā vai pārvarēšanā.

------

Ja tā uzmanīgi palasa, valdības tiesības.. tad vai tikai es neieraugu to, ka valdībai ārkārtējā situācijā likumdevējs nav piešķīris tiesības uzlikt kādam par pienākumu vakcinēties. Izskatās pēc valdības patvaļas.

Atbildēt

Niks

11.10.2021. 22:20

Un tu, L.Grantiņ, kas acīmredzot neesi ne ietekmes aģents, ne stukačs un ne parazīts, varbūt esi uzrakstījis kādu sistēmu atmaskojošu rakstu, jeb tikai parej un būdā. Urāpatriots!

Atbildēt

Vakcinācija

11.10.2021. 22:13

Tas ir bizness, naudas sadale starp "misteriem 20".

Atbildēt

Krimināls

11.10.2021. 22:12

»

Valdība ir noziedznieki!

Latvijas Republikas Saeima, Latvijas Republikas Ministru kabinets, katra atsevišķa ministrija un Latvijas Republikas prezidents nav tiesīgi un to kompetencē neietilps pieņemt specifiskus un konkrētus lēmumus un nozīmēt kādam konkrētas profilaktiskas, ārstnieciskas vai medicīniska rakstura manipulācijas...


Valdība nav tiesīga piespiest vakcināciju ar iztikas avotu atņemšanu - atlaist no darba, neļaut izmantot sabiedrisko transportu, neļaut apmeklēt veikalus utt.

Tātad, izejot no starptautiskiem aktiem, valdība rīkojas krimināli?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

11.10.2021. 21:47

Bens Latkovskis,- Atmodas laika VDK ietekmes aģents, stukačs un parazīts...

Atbildēt

Buldozers:

11.10.2021. 21:34

Bens ir margināls noderīgs idiots ar reliģiozu pārliecību pārliecību par sava intelekta superspējām

Atbildēt

Valdība nemelo:

11.10.2021. 21:07

Ministru kabineta rīkojums Nr. 720

Izlasiet pirmo teikumu, kur skaidri pateikts valdības mērķis:
"...un mazinātu novēršamo mirstību"
Tātad, jasamazina iespēja novērst mirstību un jāpalielina nenovēršamas miršanas apjoms...

Atbildēt

Valdība ir noziedznieki!

11.10.2021. 21:03

Latvijas Republikas Saeima, Latvijas Republikas Ministru kabinets, katra atsevišķa ministrija un Latvijas Republikas prezidents nav tiesīgi un to kompetencē neietilps pieņemt specifiskus un konkrētus lēmumus un nozīmēt kādam konkrētas profilaktiskas, ārstnieciskas vai medicīniska rakstura manipulācijas, kas tieši – ņemot vērā ES zāļu nevēlamo notikumu datubāzes (EudraVigilance) datus – var apdraudēt ikviena konkrētā cilvēka veselību un dzīvību.
Neviens ārsts nevar piespiedu kārtā likt veikt kādam medicīniskas manipulācijas, kuras nav 100% drošas un var būt pat letālas.
Atbilstošo jomu speciālisti, kuri tiek spiesti vakcinēties, lai saglabātu vai tiktu pieņemti amatos, tiek izvērtēti ne tikai pēc savām praktiskajām zināšanām, iemaņām un pieredzes, bet arī citiem individuāliem medicīniska rakstura kritērijiem, tādējādi tiek pārkāpts ANO Vispārējās cilvēktiesību deklarācijas 7. pants un Latvijas Republikas Satversmes 91. pants, kas aizliedz īstenot jebkādu cilvēku diskrimināciju, tajā skaitā arī diskrimināciju pēc jebkādiem medicīniskiem parametriem.

Masveida vakcinācija ir vēl neizpētītu zāļu izmēģināšana uz cilvēkiem, kuriem netiek nodrošinātas tās tiesības, kuras atbilstoši Helsinku deklarācijai viņiem pienākas un kuras bauda šo pašu zāļu izmēģinātāji paralēli notiekošos, oficiālajos reģistros atrodamos klīniskos pētījumos.

mRNS vakcīnas ir uzskatāmas par gēnu terapijas produktu. Tomēr, ja ieskatīsieties Eiropas Savienības klīnisko pētījumu reģistrā, atklāsiet, ka neviena no pašreiz Latvijā izmantotajām vakcīnām reģistrā nav atzīmēta kā gēnu terapijas produkts.

Atbildēt

labs

11.10.2021. 19:16

Foršs un trāpīgs pēc būtības virsraksts! Bet tai bildē vajadzētu pieaudzēt vēl vienu mūli-LR preža!

Atbildēt

ui

11.10.2021. 18:47

Mūsu soc centrā 20 potētie saslima. Cik ilgi tiks melots, ka potētie neslimo?

Atbildēt

Banānija rullē uz priekšu pēc banāniem 😀

11.10.2021. 18:41

Par cūku gripas afēru visi ir aizmirsuši ! Īsa gan cilvēkiem tā atmiņa, ņemot vērā, ka toreiz vainīgie panikas cēlāji bija tieši ti paši.

Atbildēt

Kovidafēra

11.10.2021. 18:34

turpinās. Finansistu kovidafēra.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....