Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

24.06.2020. 13:28

Latvijā, atšķirībā no citām valstīm, šī tiešām ir neatrisināta un pilnīgi nekontrolēta problēma. Arī mana radinieka ģimene ar to saskārusies pēc pilnas programmas. Sievietei 5 bērni no četriem(!) vīriem - divus no tiem mēs uzskatām par saviem radiniekiem un cenšamies pabalstīt, kaut vai vasarās izdzīvojoties pa laukiem, barojot, vedot ekskursijās, protams, par saviem līdzekļiem. Nekādu pateicību no mātītes (kaut mutisku) par to nekad neesam saņēmuši, un protams, ka par bērniem tiek maksāti uzturlīdzekļi (savukārt mēs iedodam pa kādai piešpricei uzturlīdzekļu devējam, lai viņam nebūtu jākar zobi vadzī). Naudas daudztēvu mātei izrādās pietiekami, lai varētu montēt nagus, pirkt cigaretes un lūkoties pēc jauniem pielūdzējiem.

Atbildēt

tu

20.06.2020. 20:31

»

Fēlis

Paņem aiz vaiga un pārbaudi


to vari piedāvāt savai skapja draudzenei lapsenei.

Atbildēt

Jautrīte

20.06.2020. 19:25

Skatos, kur šis džeks parādās, viss ir slikti, vienmēr apbižots, ja arī dažus patiesus faktus varu atrast viņa paustajā. Labi, ka rakstītājs ir izcils Dieva likumu ievērotājs un dikti taisnīgs un tikls, bet nu tie citi...

Atbildēt

Fēlis

19.06.2020. 12:56

»

ko sacepies?

tev tak nestāv sen


Paņem aiz vaiga un pārbaudi.

Atbildēt

Kasins

19.06.2020. 10:55

»

Solī

Labi skaidrots. Mīkstajiem griezīs kaulā


Mīkstais, pediņ, šeit esi vienīgi Tu. Normāli cilvēki par saviem bērniem rūpējas paši, nevis tiesas spiesti...

Atbildēt

Skumji

19.06.2020. 10:43

»

mo

Par to mantojumu gan muļķības. UGFA, konstatējot, ka parādnieks miris, lietu slēdz un parāds tiek norakstīts. Neko no bērniem neprasa un nepiedzen! Nevajag te pasakas rakstīt. Šim autoram jau sen visi gauži nodarījuši (spriežot pēc iepriekšējiem gara darbiem), gan bērnu māte, gan VID, un sazin kas vēl...


Paskatījos autora aktivitātes Googlē, FB. Liekas, viņam ir uzmanības deficīta sindroms,kas jau ir psiholoğiska problēma.Un tā nemitīgā žēlošanās...Un pārliecība, ka gudrs visās jomās!Nesapratu gan, kāda visgudrim ir izglītība, kur strādā, kā pelna, ko dara, izņemot ceļojumus un publikācijas?

Atbildēt

to mo

19.06.2020. 09:21

nē, ja parādnieks miris un bērni, piemēram , pārņem vecāku mantojumu, tad bērniem jāmaksā arī vecāku parāds.Lasiet Civillikumu.

Atbildēt

Ome

19.06.2020. 07:24

Tikai garīgās kroples prasa uzturlīdzekļus - ja nevar uzturēt, kādā sakarā bērns ir vecenes?!?!

Atbildēt

mo

18.06.2020. 22:58

Par to mantojumu gan muļķības. UGFA, konstatējot, ka parādnieks miris, lietu slēdz un parāds tiek norakstīts. Neko no bērniem neprasa un nepiedzen! Nevajag te pasakas rakstīt. Šim autoram jau sen visi gauži nodarījuši (spriežot pēc iepriekšējiem gara darbiem), gan bērnu māte, gan VID, un sazin kas vēl. Tikai vajag vispirms uz sevi paskatīties, ne jau nu balts un pūkains.

Atbildēt

neviena

18.06.2020. 15:29

normāla māte neatdos savu bērnu.
Bet ar alimentiem kaut kas nav īsti kārtībā. Tajos sliktajos padomju laikos, cik atceros, par 2 bērniem tēvs maksāja trešo daļu no savas algas, ja vairāk bērnu, tad ne vairāk par pusi no algas. Un valstij vairāk nebija jāiejaucas, jo toreiz visi strādāja.
Bet no padomijasir palicis tas paradums, ka māte strādā algotu darbu un vēl visas mājas rūpes par pārtiku, drēbēm, bērnu audzināšanu un skološanu. Labi, ja gadās vīrs, kas dala mājas rūpes, citādi sieviete strādā dubultu darbu.
Bet, ja màte paliek viena ar zīdainīti uz rokām, tad zināmu laiku viņa citu darbu nevar iet strādāt.
Mēdz jau būt arī dażādas maitas, bet bieżāk gadās, ka vīrieši mēdz būt gļēvi un bezatbildīgi. Bet tur atkal būs vainīgas sievietes, ka tàdus dēlus vienas izaudzinājušas?
Nebūs daudz tādu sieviešu, kas speciàli gādās sev bērnus dēļ alimentiem. Ir jau arī vēl jūtas, mīlestība. Un ir arī nodevība.

Atbildēt

Jā, bet

18.06.2020. 14:28

»

aa

kārtējās tēviņu raudas, ka savs bērns jāuztur. pamēģini par oficiālajiem alimentiem uzturēt bērnu, māte pieliek daudz vairāk. Un vēl savu laiku, spēkus un veselību katru dienu. Bet te pusotra simta žēl savam bērnam. Fui, kauns vīriešu dzimtai. Dzīvo celibātā, ja kapeikas žēl...


Tu aizmirsi, ka tie "oficiālie alimenti" ir tikai puse no bērna uzturēšanai domātajiem līdzekļiem. Otra puse ir jānodrošina māmiņai. Un ja jau tik daudz "spēka un veselības katru dienu" tam bērnam ir jāziedo, tad kādēļ tu viņu tam "tēviņam" atņēmi? Būtu atdevusi bērnu tēvam un pati maksājusi alimentus, nebūtu tas spēks un veselība katru dienu jāziedo...

Atbildēt

ciks

18.06.2020. 14:00

»

Mumins

Ļoti labi viss uzrakstīts


bleķis tas ir ne kas cits

Atbildēt

aa

18.06.2020. 13:57

kārtējās tēviņu raudas, ka savs bērns jāuztur. pamēģini par oficiālajiem alimentiem uzturēt bērnu, māte pieliek daudz vairāk. Un vēl savu laiku, spēkus un veselību katru dienu. Bet te pusotra simta žēl savam bērnam. Fui, kauns vīriešu dzimtai. Dzīvo celibātā, ja kapeikas žēl.

Atbildēt

Visu?

18.06.2020. 10:58

»

VB

"...bet valsts nemaksā, ja darbu zaudē vai saslimst māte


Par maz ir bērnu radīt, tas arī jāuztur.

Atbildēt

VB

18.06.2020. 10:25

»

...

bet valsts nemaksā, ja darbu zaudē vai saslimst māte.Ja tiesu izpildītāji alimentu nemaksātāju nokāš pliku, tad jau par mantojumu nav jāuztraucas, tātad nekādi tēva parādi bērnam nav jāmaksā


"...bet valsts nemaksā, ja darbu zaudē vai saslimst māte."
Tas man jaunums - tieši TĀ nevajadzētu būt!
Par tēva "nokāšanu", lai ar tā būtu, bet tikuntā uz bērna mantošanas tiesībām tam nevajadzētu attiekties - tēvs darīja vissu, kamēr bija dzīvs. Vai ne tā?

Atbildēt

...

18.06.2020. 10:19

»

Diemžēl

par atbildību un pienākumu autors ir aizmirsis


Lai nu autora atbildība gulstas uz viņa pleciem,bet partijnieki pat nezina kas ir atbildība,un māca citus dzīvot.Lūk šī anomālija skar pilnīgi visus.

Atbildēt

...

18.06.2020. 10:10

»

VB

"Par bērnu ir jāspēj rūpēties jebkurā situācijā


bet valsts nemaksā, ja darbu zaudē vai saslimst māte.Ja tiesu izpildītāji alimentu nemaksātāju nokāš pliku, tad jau par mantojumu nav jāuztraucas, tātad nekādi tēva parādi bērnam nav jāmaksā.

Atbildēt

VB

18.06.2020. 09:53

»

jā,

piekrītu. Par bērnu ir jāspēj rūpēties jebkurā situācijā abiem vecākiem.Tad uzturlīdzekļu fonds nebūs jāvaino


"Par bērnu ir jāspēj rūpēties jebkurā situācijā"
JĀ!!! Un tas ir pareizi, ka kamēr vīrietis nevar, maksā valsts. Tas ir pat labāk kā citās, daudzās valstīs, domāju. Tikai tie Tiesu izpildītāji, ja kas - tie nokāš plikus...

Atbildēt

Paija autoram

18.06.2020. 08:57

Jūs rakstāt: "Daudzi nezina vai negrib zināt, ka alimentu saņemšana uzliek par pienākumu pieaugušajam bērnam maksāt, bet tēvam – tiesības vajadzības gadījumā piedzīt vecumdienās uzturlīdzekļus no bērna."


Manuprāt tikai garīgs kroplis - tēvs iesūdzēs savu bērnu tiesā, lai bērns tēvam maksātu mūža nogalē alimentus. Pie normāliem cilvēkiem tas tā nenotiek, ka tēvs sūdz savu miesīgu bērnu tiesā par alimentu piedziņu sev,tas tikai liecina, ka tēvs dzīves laikā nevīžīgi (garīgā nozīmē arī ) attiecies pret savu miesīgu bērnu.


ES nezinu nevienu normālu ģimeni, kur tēvi vai mātes sniegtu savus bērnus tiesā vai otrādi - bērni sniegtu savus dzīvības devējus - vecākus tiesā. Kaut kāda anomālija.

Atbildēt

lauķis

18.06.2020. 07:13

»

Fēlis

Vīrietis ir tēviņš. Viņam dod- viņš ņem. Var būt sievietēm mazāk jāmaukojas? Amerikas degradācija sākās no tā, ka par uzmaukotiem bērniem maksāt sāka valsts. Līdz tam vientuļās ma....as dzīvoja zem nabadzības robežas. Kāds Īrijā dzīvojošs paziņa salaida ar lietuvieti un uztaisīja viņai bērnu. Viņa aizlaidās...


Par bērniem,sievu,ģimeni ATBILDĪGS ir vīrietis,par tēviņiem nav jēgas spriedelēt.Diemžēl bērnudārzs,skola,sistēma kopumā rada tēviņus un mātītes.
Par prezervatīviem,tie nepasargā no Rita likuma.Telegonija.

Atbildēt

Fēlis

18.06.2020. 07:00

»

Skabarga

Arī vīrietim der biežāk domāt ar galvu nevis galviņu. Un varbūt iemācīties vārda "prezervatīvs" nozīmi un pielietojumu, lai mazāk dzimtu negribētu bērnu


Vīrietis ir tēviņš. Viņam dod- viņš ņem. Var būt sievietēm mazāk jāmaukojas? Amerikas degradācija sākās no tā, ka par uzmaukotiem bērniem maksāt sāka valsts. Līdz tam vientuļās ma....as dzīvoja zem nabadzības robežas. Kāds Īrijā dzīvojošs paziņa salaida ar lietuvieti un uztaisīja viņai bērnu. Viņa aizlaidās uz Lietuvu un pietiesāja alimentus. Tagad dzīvo Lietuvā cepuri kuldama no alimentiem un ir skaidrs, ka tieši tāds bija viņas mērķis. Parādoties DNS testiem vīrietis kļuva neaizsargāts no medniecēm. Ar vienu koku var sajāt savu dzīvi. Pat ar prežiem jārīkojas uzmanīgi, jo astainie taču kādu brīdi vēl turpina sērfot.

Atbildēt

Solī

18.06.2020. 05:38

Labi skaidrots. Mīkstajiem griezīs kaulā.

Atbildēt

kāda tur cieņa

18.06.2020. 05:15

»

es

apliecinu savu cieņu,ja nav parādu.Nauda kokos neaug,jānopelna


Izskatās, ka autors viens nekad bērnus nav audzinājis. Ar mazu bērnu pa oasauli nepavazāsies un viņam nepateiksi- zini, bērniņ, es te saslimu (paliku bez darba) tāpēc pusdienas būs pēc divām nedēļām, bet jaku ziemai nopirkšu nākamgad ap jāņiem.

Atbildēt

Viesturs

18.06.2020. 03:24

Mēneša raksts. Paldies autoram.

Atbildēt

Sapiensis

17.06.2020. 22:13

»

es

apliecinu savu cieņu,ja nav parādu.Nauda kokos neaug,jānopelna


Viltīgs,pašās beigās to uzrakstīja,nācās acis pārlaist līdz priekšpēdējam burtam.Un,BTW,kādēļ šeit redakcija nav kēzījusies ar virsrakstu?

Atbildēt

pucīte

17.06.2020. 22:10

»

Interesanti

kā būs, kad šķirsies pederastu pāris, kurš būs ticis pie bērna ( tur ir dažādi varianti , kā ) Kurš būs vientuļā māte


Izmēģini,un dalies pieredzē,ja Tev interesanti.Bet nedzīvosi Saules mūžiņu.

Atbildēt

Skabarga

17.06.2020. 20:49

Arī vīrietim der biežāk domāt ar galvu nevis galviņu. Un varbūt iemācīties vārda "prezervatīvs" nozīmi un pielietojumu, lai mazāk dzimtu negribētu bērnu

Atbildēt

es

17.06.2020. 20:42

apliecinu savu cieņu,ja nav parādu.Nauda kokos neaug,jānopelna.

Atbildēt

autoram

17.06.2020. 20:39

Tev jāpievienojas geju kopienai un atkritīs visas problēmas ar vieglprātīgi apsēklotām partnerēm un alimentiem.

Atbildēt

lauķis

17.06.2020. 20:01

»

Interesanti

kā būs, kad šķirsies pederastu pāris, kurš būs ticis pie bērna ( tur ir dažādi varianti , kā ) Kurš būs vientuļā māte


Pederastu pāriem bērni nedzimst,pēc definīcijas,ar lezbietēm tas pats.Deģenerātiem nevar ļaut bērnus adoptēt.

Atbildēt

Mumins

17.06.2020. 19:57

Ļoti labi viss uzrakstīts.

Atbildēt

Interesanti

17.06.2020. 19:39

kā būs, kad šķirsies pederastu pāris, kurš būs ticis pie bērna ( tur ir dažādi varianti , kā ) Kurš būs vientuļā māte ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....