Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Dzīvesziņa

Jurģis Auziņš*
24.03.2020.
Komentāri (19)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 22:31

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

auziņš

25.03.2020. 06:43

Tam auziņam ar steigu jāmazgā smadzenes,drausmas tā viņa muldēšana......

Atbildēt

Žulis

24.03.2020. 18:06

»

Arturs Priedītis

Šādi stāsti vieno tautu, atgādina par saknēm, stiprām saknēm, latviešu sīkstumu, latviešu ikdienas "reliģiju". Zīmīgi, ka arī atrodoties svešās zemēs, latvietis savas saknes un sīkstumu nezaudē, bet glabā svētu, meklē Zemes mātes elpu dabā jebkurā ozoliem apaugušā zemes nostūrī un klinšu priekšā sajūt...


To rakstīju es Žulis/Edge/Peže utt. Esmu īsts latvietis - nelimitēts nekauņa, nelietis un psihiski nevesels. Bet priekš "pietiek" komentāru vairošanas esmu derīgs. Reklāmas devēji tikai skaita, bet nelasa manus mēslus.Ar cita cilvēka vārdu rakstu katru dienu. Savu latviešu izdzimteņa vārdu slēpju, tik daudz manas smirdīgās latviešu imbecila smadzenes spēj saprast.

Atbildēt

Arturs Priedītis

24.03.2020. 17:46

Šādi stāsti vieno tautu, atgādina par saknēm, stiprām saknēm, latviešu sīkstumu, latviešu ikdienas "reliģiju". Zīmīgi, ka arī atrodoties svešās zemēs, latvietis savas saknes un sīkstumu nezaudē, bet glabā svētu, meklē Zemes mātes elpu dabā jebkurā ozoliem apaugušā zemes nostūrī un klinšu priekšā sajūt bijību. Arī cerība, ka pienāks Latvijas atbrīvošanas diena, nemirs nekad, kamēr dzīvs būs pēdējais latvietis - un tas ir spēks, kāda bezsakņuvalodīgajiem nav un nevar būt pēc definīcijas.
Padomājiet vien, ka mūsdienās ir ļoti daudz līdzcilvēku, kuriem no tā visa nav NEKĀ.

Atbildēt

Edge

24.03.2020. 16:33

Tūkstoši Latvijas patrioti atrada sevī spēku palikt Latvijā un sākt atjaunošanas darbus pēc postošā 2.Pasaules kara.Noder atcerēties pirms 75-iem gadiem notikušo LPSR inteliģences kongresu - un paveikto jauncelsmes darbā līdz 1990.g.4.maijam.
"Jelgavas pilsētas slimnīcas direktora un vecākā ārsta Dr. R. Čakstes runa"
(..)
Es domāju, kā jau to teica kāds iepriekšējais runātājs, mums priekšā ļoti cēli uzdevumi. Ja mēs rakstīsim savā karogā «darbu izpostītajai Dzimtenei un savas sirds degsmi daudz piemeklētajai mūsu tautai», tad neviens darbs mums nebūs par grūtu." (Cīņa, 22.03.1945.)

Atbildēt

?!

24.03.2020. 16:23

»

Viesturs

paldies mazdēlam,labākais ko varēja izdarīt


lībieši un līvi radušies ap to laiku,kad paraoni Ēģiptes zemēs.Latvuviešiem vajadzēja saukties par līviešiem un zemei par Lībiju,vai Līviju.Sliktākā gadījumā par Kuršiju.Tie pirmie "atmodnieki dibinātāji" nolaida greizi?!Vispār galaktikā pirmās homo sapiens pazīmes ukri un lībi!

Atbildēt

24.03.2020. 15:37

Kur palikušas izgudrotās pretvēža zāles??? (Neapšaubu cien. zinātnieces sasniegumus!)

Atbildēt

oh, come on

24.03.2020. 14:48

"lībieši, sena tauta, kuras saknes var izsekot 5000.gadu senā vēsturē, savulaik apdzīvoja tagadējās Latvijas teritoriju, bija kareivīga un drošsirdīga taut"
--------------
Tas nu gan ir drošs apgalvojums, jo ne par vienu citu tautu neviens to nevar apgalvot - īpaši Eiropā, kur reti kura tauta 5000 gadu laikā ir identificējama ko tā darīja pēdējos pāris tūkstošus gadus - kur nu vēl 5000 gadus.

Pirms 5000 gadiem ir zināms tas, ka Latvijā bija ķemmes-bedrīšu kultūras cilvēki, kas lietoja tādus pašus traukus, kā Urālu tautas(kas izgudroja keramiku mūsdienu Ķīnas-Korejas teritorijā agrāk par visiem uz šīs planētas - arī Tuvo Austrumu keramikas izgudrotāji to izdarīja vēlāk), bet ģenētiski šie cilvēki bija radniecīgi indo-eiropiešiem, kas Krievijas ziemeļos atstāja savas atliekas jau pirms ~10 000 gadiem, laikā kad Urālu tautu valodās runājošo senči vēl dzīvoja Korejas pussalas apkaimē.

Kaut cik droši ir zināms tas ka lībieši Latvijas teritorijā eksistēja pirms ~1200 gadiem. Ir zināms tas, ka lībieši atnāca uz Vidzemes krastu no Kurzemes. Ir zināms tas, ka kurši, kas paši ieradās Latvijas teritorijā ap 5. gadsimtu kā prūšu atzars vēl 8. gadsimtā sāka karot ar lībiešiem - pirms tam viņi karoja ar gotiem. Kas attiecas uz drošsirdību, tad pirmo vācu tirgotāju kontaktu laikā kurši vajāja lībiešus, kas paprasīja aizsardzību pie vāciešiem, jo kurši tos vajāja arī Daugavas krastos un par savu drošību baidījās arī tie, kas zināmi tikai kā vendi, kas bija aiizgājuši tik tālu, ka apmetās Cēsīs - viņi bija tie, kurus kurši bija aizdzinuši pirmos.


Kur lībiešu dzīvoja pirms tie apmetās Latvijā? Atbildi uz to varētu sniegt tas, ka seno lībiešu apbedījumi ir tādi paši kā senajiem vikingiem - velna laivas. Lībiešu un Dienvidigaunijas valodu radniecība norāda uz Somijas līča izcelsmi no kurienes pirms 2500-3000 gadiem izplatījās igauņi, somi un arī agrīnējie somugru vikingi, kas apdzīvoja Zviedriju. Mūsdienu lībieši ir genētiski vēl mazāk radniecīgi Urālu tautām, kā latvieši, kas sajaucās ar somugriem vēl pirms ieradās Latvijas un Lietuvas teritorijā kā latvieši un lietuvieši.

PS Tikai no latviešiem esmu dzirdējis apgalvojumu, ka igauņi dzīvoja Igaunijā pirms 10 000 gadiem, kad to vēl klāja ledāji... nevajag to pašu apgalvot par līviem.

Kāpēc šis raksts ir publicēts 10 gadus pēc Ainas Mucenieces nāves?

Atbildēt

Viesturs

24.03.2020. 14:38

paldies mazdēlam,labākais ko varēja izdarīt

Atbildēt

prieks

24.03.2020. 13:04

ka mums ir bijuši tik gaiši, inteliģenti cilvēki...
varbūt vēl tagad uzrodas?

Atbildēt

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

24.03.2020. 13:01

»

Fufels Klucis

viens no mums pīpē linoleju - kā gan no padomju kara hospitāla Bašķirijā rakstītas vēstules nokļuva fašistu okupētajā Latvijā - ar norādi - vecaimātei Runbulā


Pēc kara izrādījās, ka vēstules vecomātei bija sasniegušas adresātu

Aina Muceniece nekad to neaizmirsa visas dzīves laikā un pat sirmā vecumā saviem mazbērniem stāstīja, ka no milzīgiem pārdzīvojumiem bija aizmirsusi, no kurienes viņa un kā sauc viņas vecākus, mammu, pat vēstules rakstīja ar adresātu - vecomātei Rumbulā.

Karavīri viņai kaklā uzkāra Sarkanā krusta somu un šauteni un beigās viņa ar vilcienu tika nosūtīta uz Krieviju un tālāk uz Baškīriju, lai izietu medmāsu apmācību Tirleānā un tālāk dotos uz kara hospitāli Jaroslavļā kopt ievainotos padomju karavīrus

Viņas dzīve sagriezās virpulī 1941.g 27.jūnijā, kad 17 gadu jaunā meitene Aina devās uz ekonomikas tehnikuma vasaras prakses vietu fabrikas kancelejā Rīgā un sākās vāciešu uzlidojums ar sekojošu cilvēku mobilizāciju karam; mājās Aina atgriezās tikai pēc vairākiem gadiem...

Atbildēt

Fufels Klucis

24.03.2020. 12:58

viens no mums pīpē linoleju - kā gan no padomju kara hospitāla Bašķirijā rakstītas vēstules nokļuva fašistu okupētajā Latvijā - ar norādi - vecaimātei Runbulā???

vai pasts tā brīvi apmainījās ar vēstulēm - pāri frontes līnijai????

Atbildēt

varbūt labs cilvēks, nezinu

24.03.2020. 12:54

bet tie, kas jāj uz viņas vārda, atbaidoši, neviena sakara ar zinātni u.c. principiem

Atbildēt

Žulis

24.03.2020. 11:12

»

cilveks444

Dvēseli un garu uzmundrinošs raksts, mums pietrūkst Latvijā šobrīd cēlu cilvēku, vai nu arī viņi ir apklusināti, bet godā tiek celti nelieši un ļaundari


Es kā latviešu izcils deģenerāts arī esmu augstā godā celts ne tikai "pietiek", bet mūsu trako mājā mani pirmo no rītiem nomazgā no naktī pietaisītās gultas izceļot. Es esmu tik liels latviešu mēsls, ka nevaru atklāt savu latviešu cūkas uzvārdu un internetā vemju tikai ar nikiem, sevi parādot gan kā pilnīgu latviešu idiotu, gan kā rusofobu un visa patiesī labā un vertīgā nicinātāju, jo esmu īsts latvietis.

Atbildēt

Anita

24.03.2020. 10:57

Paldies, Dite, par dzimtā uzturēto īsto latviešu garu un apziņu. Tā īstā brīdī izskanējusi, lai stiprinātu mūsu tautu.

Atbildēt

cilveks444

24.03.2020. 10:30

Dvēseli un garu uzmundrinošs raksts, mums pietrūkst Latvijā šobrīd cēlu cilvēku, vai nu arī viņi ir apklusināti, bet godā tiek celti nelieši un ļaundari.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...