Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ragana

05.01.2022. 00:19

Diemžēl latviešus spēs glābt tikai Putina kājnieki.Tikai tā varēs sakarināt laternās V ienotību un tās satelītus. Jācer, ka viņam ir zināmi plāni uz šo teritoriju. Ja ne, jābēg ar ģimenēm uz Poliju, Ungāriju, Baltkrieviju vai Krieviju. Jo LV dzīvot vairs nevar.Un arī nākotnes nekādas.

Atbildēt

Viedais Mamels

04.01.2022. 13:36

»

Nu nu

izskatās, ka esi bijis ieslidzītais un sistēma tev ieaudzinājusi naidu. Tas saprotams...


Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Atbildēt

Viedais Mamels

04.01.2022. 13:35

»

Nez

Vai to var nosaukt par baigo viltību, ja viņš (Māliņš) katrā rakstā kūda un aicina gāzt valsts varu. Specdienesti sen viņam ķepu ir uzlikuši un nekādas ieroču nēsāšanas atļaujas viņam nav. Ja būtu, tad viņš filtrētu, ko runā. Parasts daiļdirsējs


Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Reāli ņirdzu kā man perdeklis piededzis. Es esu patiess sava talanta cienītājs. Kaut arī tikai galīgu huiņu rakstu. Jo esu tikai apmāts dunduciņš.

Es kā varas bļodlaiža lecu no biksēm laukā kad mēģināt mani kaut kā aizskart un novirzīt zombētos lasītājus no raksta tēmas.

Atbildēt

Nez

04.01.2022. 12:36

»

Nu nu

izskatās, ka esi bijis ieslidzītais un sistēma tev ieaudzinājusi naidu. Tas saprotams...


Vai to var nosaukt par baigo viltību, ja viņš (Māliņš) katrā rakstā kūda un aicina gāzt valsts varu. Specdienesti sen viņam ķepu ir uzlikuši un nekādas ieroču nēsāšanas atļaujas viņam nav. Ja būtu, tad viņš filtrētu, ko runā. Parasts daiļdirsējs.

Atbildēt

Nu nu

03.01.2022. 13:11

»

jā, bet

Ar ko gan manels ir savādāks, kā viņa piesauktie koncentrācijas nometņu apsargi, kurus tiesāja Nirnbergā? Viņš te visiem draud ar sodiem un tiesas spriedumiem bet pats ir izbijis cietumsargs. Būtu labāk muti aizvēris, jo pats bijis varas pakalpiņš


izskatās, ka esi bijis ieslidzītais un sistēma tev ieaudzinājusi naidu. Tas saprotams.

Manels no tevis ne ar ko neatšķiras, ir tkai viltīgāks un nav nonācis pats aiz restēm.

Ja būtu jāet izlūkos, vai kāds ietu ar tevi vai Manelu? Kurš intelektuāli un teorētiski ir gatavājs pretoties sistēmai?

Es saprotu, arī tev ir liels rūdījums. Bet apvērst šo slimo govi var tikai tie, kam ietoču nēsāšanas atļaujas un zināmas iemaņas viltībā un maldināšanā, ne tikai pielietot spaidus.

Atbildēt

jā, bet

03.01.2022. 12:41

»

Bet,

vai to nevar attiecināt uz ikvienu, kas maksājis nodokļus. Manels nesastāvēja nevienā partijā un nekalpoja cionistiem tieši


Ar ko gan manels ir savādāks, kā viņa piesauktie koncentrācijas nometņu apsargi, kurus tiesāja Nirnbergā? Viņš te visiem draud ar sodiem un tiesas spriedumiem bet pats ir izbijis cietumsargs. Būtu labāk muti aizvēris, jo pats bijis varas pakalpiņš.

Atbildēt

Manel,

03.01.2022. 11:30

»

Laima Bauvare :”Ēdiet vairāk dārzeņu!”

PVO aģentūra Latvijā ir globālais Trojas zirgs ar paradigmu zem ANO ar “PVO aģentūru” un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” starpniecību izveidot pasaules pārvaldības struktūras Jaunajā pasaules kārtībā. Tas jau notiek kovidpandēmijas PVO vadības stratēģijā, veicot ES valstu valdību pārbaudes...


kāpēc tev nav savu domu par šīm teroristiskajām organizācijām - ANO PVO un ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu”?

Vai tiešām spējam tikai šausmināties? Šausmināšanas augstākā forma ir demonstrācijas un protesti. Švābes grāmata pat atklāj žīdu ieplānotos masu sociālos protestus un nekārtības!

Es redzu, ka tu ar savu pieredzi esi gatavs cīņai.

Atbildēt

Bet,

03.01.2022. 11:21

»

Manel

cik sen tu pats pārstāji būt varas bļodlaiža? Kopš aizgāji pensijā? Pirms tam gan cītīgi kalpoji varai un nepīkstēji


vai to nevar attiecināt uz ikvienu, kas maksājis nodokļus. Manels nesastāvēja nevienā partijā un nekalpoja cionistiem tieši.

Vai nav tā, ka jāapvienojas cīņā pret kopējo ienaidnieku?

Atbildēt

Manel, un visbeidzot!

03.01.2022. 09:36

»

Viedais Manels

Skatos te komentos viss pa vecam. Troļļi turpina driķēt ar manu niku un ar "kreisiem" komentāriem aizvest cilvēkus no tēmas. Interesanti viņi paši bija varas roklaižu lomās Jaungada naktī, sēžot kā istukāni atļautajos restorānos


Visu, ko raksti, tas jau ir zināms. To, ko tu raksti, tikai tu novērtē saviem vārdiem. Tu dod situācijas novērtējumu, ko arī citi bez taviem “pekstiņiem” labi zin un izjūt uz savas ādas.

Tāpēc ir divi jautājumi - kas vainīgs un ko darīt.

Kas šo situāciju radījuši un vainīgi, arī zināms.

PVO, tās aģenti Latvijā. Algotņi Levits, Kariņš, Mūrniece.. utt.

Aprakstīt jaunas šausmas, ko viņi sastrādā un vēl sastrādās Pasaules bankas, PVO, ANO politikas kontekstā, nav jēgas! Nav jēgas šausmināties un tamborēt rakstiņus - pekstiņus, ja nepretojas.

Nevakcinēšanos nevar uzskatīt par pretošanos. Jo nevakcinētais tikai realizē savas cilvēktiesības.

Tāpēc ir tikai viens jautājums, kam nav atbilžu - ko darīt, kā efektīvi pretoties. Aprakstīt tikai šausmas, kas tiek pastrādātas, nekur neved un nav viedi.

Atbildēt

jaa jaa

02.01.2022. 20:00

»

Koreiko

Pievienojos!Doma dziļa.Noslīpēts stils.Var droši teikt ka dzejnieks atradis savu stilu


Pilnīgi piekrītu, sekojot meistara A. Priedīša daiļrades attīstības līkločiem. Kas tieši raksturo autora ģenialitāti? Kautrība. A. Priedītis arī aizgājis pat tik tālu, ka pats noliedz savu šī dzejoļa “Cālis un pakaļkājas” autorību. Ceram, ka autors darbā neuzmainīs nevienu zīmi, lai darbs nezaudētu savu spozmi.

Atbildēt

Koreiko

02.01.2022. 19:17

»

jaa jaa

Dzejolis “Cālis un pakaļkājas” ir vnk lelisks, meistar


Pievienojos!Doma dziļa.Noslīpēts stils.Var droši teikt ka dzejnieks atradis savu stilu!

Atbildēt

Atis Priedītis

02.01.2022. 17:44

»

jaa jaa

Dzejolis “Cālis un pakaļkājas” ir vnk lelisks, meistar


Tak uzrakstiet vēl kaut ko tikpat ģeniālu un pasludiniet par manis radītu. Man jau paliek interesanti vērot kā Jūs safantazēsiet vēl. Tikai viss jau ir nokavēts - es visu esmu uzrakstījis un izdevis grāmatās. Tagad seko tikai nelielas korekcijas un papildinājumi.

Atbildēt

Atis Priedītis

02.01.2022. 16:13

»

Viedais Mamels t.s. Adinai

Piedodiet, šodien svarīgs nav saturs, bet māksla pārdot


Cilvēkam, kurš grib citiem cilvēkiem pateikt kaut ko būtiski jaunu, pārdošanas apjomi ir vienaldzīgi. Svarīga ir iespēja pateikt, pat neskatoties uz noklusēšanām un aizliegumiem un diemžēl, pat draudiem. Man tas jau ir izdevies.

Atbildēt

Adīna t.s Mamelam

02.01.2022. 14:34

Jaunāko latviešu rakstnieku darbi gan būtu piemērotāki Jūsu analīzei, ņemot vērā Jūsu specifisko interesi. Naturālisma tendences literatūrā savā ziņā apliecina virsrakstā minētās dzīvnieku fermas tēla aktualitāti - K.Skalbes lietots apzīmējums - zemās debesis, zem kurām mītošo būtņu prioritātes ir labi pierīties un...apmierināt citas fizioloģiskās vajadzības. Tāds materiālisms, tā teikt, bez kādām augstākām idejām.
Kaut gan, ir arī vecāki naturālisti, kā, piem., V.Rudzītis, kurš uzskata, ka sievietēm domāšanas procesā dzemde ir svarīgāka par galvu.

Atbildēt

Viedais Mamels

02.01.2022. 14:27

»

Arīdzan dejnieks

Es atkal sapratu visu cāļa traģismu tajā ka vins ir sapratis,ka ar tiem putniem viņam nekas nesanāks(курица не птица)kaut vins nodzīvotu 200 gadus.Rozā brilles arī būtu it ka saprotams.Pagrūtāk saprast zilu un lillā diļļu interpretāciju.Tā varētu but cāļa uztveres transformesanas dažādās dzīves situācijās...


Lillā dilles minētas naktī. Dzejas varonis no zvaigžņu lillā stāvokļa nonāk dienā, gaismā. Tad dilles var būt zilizaļas, ja labā augsnē.. Un beigās redzam atziņu, kas saprotama.

Tas jājautā sīkāk Andrim Martam.

Dzeja nav juridisks līgums.

Atbildēt

Arīdzan dejnieks

02.01.2022. 13:42

»

Viedais Mamels

A. Priedīša, bijušā VDK dvēseles cietumnieka, dzejolis ir smalks un ne visiem uzreiz labi saprotams. Dzejas darbu caurvij smaga un traģiska līnija, kas iemiesota dzejas tēlā par cāli, kas pauž A. Priedīša paša pārdzīvojumus mūsdienu pagātnē un mūsdienu kapitālisma nometnē...


Es atkal sapratu visu cāļa traģismu tajā ka vins ir sapratis,ka ar tiem putniem viņam nekas nesanāks(курица не птица)kaut vins nodzīvotu 200 gadus.Rozā brilles arī būtu it ka saprotams.Pagrūtāk saprast zilu un lillā diļļu interpretāciju.Tā varētu but cāļa uztveres transformesanas dažādās dzīves situācijās…?

Atbildēt

Viedais Mamels

02.01.2022. 13:33

»

Adīna

Jums nevajadzētu nolaisties tik zemu, lai sāktu analizēt (sava?) dzejoļa zemtekstus un/vai citas dimensijas. Par piemēru var minēt mūsu dižgaru I.Ziedoni,viņa tikšanās laikā ar lasītājiem kāda dzejas cienītāja vaicāja autoram, ko īsti nozīmē kāds viņa dzejolis, kura abstrakto vēstījumu nav izdevies ...


“Ziedonis pasmīnēja un teica - tas nav mans pienākums analizēt savus dzejoļus, mans darbs ir tos uzrakstīt. Lai analizē un izskaidro citi.”

Es, kā A. Priedīša talanta apjūsmotājs, to vien daru, kā tulkoju viņa garadarbus, ja tādi parādās Pietiek komentāros. Ja Jūs uzskatāt, ka Ziedonis tā atzinis, es nevaru nepiekrist. Tiešām autora darbu vērtību novērtē dažādu paaudžu un laikmetu lasītājs. Ja autors pats mestos gan rakstīt, gan interpretēt, tas būtu absurdi.

Pietiek lasītājam patīkamāk būtu, ja Jūs tiešām iedziļinātos Andra Marta dzejasdarbā “Cālis un pakaļkājas”, ja reiz uzsākām A. Priedīša daiļrades apspriešanu.

Tad mēs pamanītu, ka Andris Martā šo dzejoli velta pašam Viedajam Manelam. Izbijušam cietumuzraugam.

Man pat neērti iedomāties, ko Andris Marts domājis šādā kontekstā, pieminot pakaļkājas.. Bet ceru, ka Jūs no savām domām nevairaties!

No vispārpieņemtiem kanoniem literatūrā daudzus vārdus izvairās lietot, pat Jūs to nepieminējāt. Piemēram - vārddarinājumi ar “pakaļ”, “šķirba” utt. Tomēr tas šoreiz nemazina A. Priedīša dzejasdarba “Cālis un pakaļkājas” pākstinieciski augstvērtīgo devumu!

Kas attiecas, ka norādāt uz mani kā dzejoļa autoru, jūtos pagodināts, bet tā nav patiesība. Pietiek.com komentāros tā gadās.

Paldies par uzmanību!

Atbildēt

Adīna

02.01.2022. 13:13

»

Atis Priedītis

Var jau par to ironizēt, bet tikai pateicoties manām aktivitātēm sociālajos portālos cilvēki var kaut ko uzzināt gan par mani un manām grāmatām. Lielie masu mediji kategoriski atsakās kaut ko par mani rakstīt. Un izrādās, ka pat šī attieksme nav spējusi padarīt mani nezināmu. Piektā vieta 2020.gada ...


Jā. Paldies, ka pastāstījāt par Zersetzen metodi. Ja visi par to uzzinātu, tad saprastu, kas notiek, kad tiek apstrādāti, un varbūt šīs metodes izmantotājiem zustu jēga to pielietot.
Kaut gan, psihisko uzbrukumu veicējiem iespēju var būt daudz... Vienīgā cerība, ka paši kādreiz nonāks ellē, neviens nav mūžīgs.

Atbildēt

Adīna

02.01.2022. 13:04

»

Viedais Mamels

C: “Atim Priedītim tomēr ir drosme rakstīt ar savu īsto vārdu atšķirībā no citiem interneta zvirbulēniem, kuru kājeles pat neder uzturam...


Jums nevajadzētu nolaisties tik zemu, lai sāktu analizēt (sava?) dzejoļa zemtekstus un/vai citas dimensijas. Par piemēru var minēt mūsu dižgaru I.Ziedoni,viņa tikšanās laikā ar lasītājiem kāda dzejas cienītāja vaicāja autoram, ko īsti nozīmē kāds viņa dzejolis, kura abstrakto vēstījumu nav izdevies saprast. Ziedonis pasmīnēja un teica - tas nav mans pienākums analizēt savus dzejoļus, mans darbs ir tos uzrakstīt. Lai analizē un izskaidro citi.

Atbildēt

Viedais Mamels

02.01.2022. 12:22

»

Adīna

Atim Priedītim tomēr ir drosme rakstīt ar savu īsto vārdu atšķirībā no citiem interneta zvirbulēniem, kuru kājeles pat neder uzturam


C: “Atim Priedītim tomēr ir drosme rakstīt ar savu īsto vārdu atšķirībā no citiem interneta zvirbulēniem, kuru kājeles pat neder uzturam.”

Es pievienojos katram Jūsu vārdam. Ne velti arī citu sirdis ir iekarojis A. Priedītis ar savu ironisko un dziļi sarkastisko liriku. Nekur tālu pat nav jāmeklējas. Kaut vai tas pats dzejolis “Cālis un pakaļkājas”.

A. Priedīša ģēnija šķautne saskatāma viņa garadarba “Cālis un pakaļkàjas” vēl dziļākās abstrakto mākslinieciski spilgto tēlu dimensijās, atraisot lasītāja iztēli - autors tieši nenorāda, pat nevērš uzmanību uz faktu, ka cālim nav priekškāju. Ja reiz nav priekškāju, nevar būt arī pakaļkāju. Dzejnieks lasītāja uzmanību piekaļ pakaļkāju tēlam, kas latviešu literatūrā īpaši nav iztirzāts jautājums.. , kas tomēr nav spārni, bet ar vēja ātrumu nemanāmi aiznes lasītāju padziļinātas dzejas tēlu dimensijas telpā.

“Dzeja vairs nevar bez uguns un ūdens!”, kā savulaik minējis pats godātais A. Priedītis. Un nevar neiekrist!

Paldies par uzmanību!

Atbildēt

Atis Priedītis

02.01.2022. 12:02

»

Adīna

Atim Priedītim tomēr ir drosme rakstīt ar savu īsto vārdu atšķirībā no citiem interneta zvirbulēniem, kuru kājeles pat neder uzturam


Var jau par to ironizēt, bet tikai pateicoties manām aktivitātēm sociālajos portālos cilvēki var kaut ko uzzināt gan par mani un manām grāmatām. Lielie masu mediji kategoriski atsakās kaut ko par mani rakstīt. Un izrādās, ka pat šī attieksme nav spējusi padarīt mani nezināmu. Piektā vieta 2020.gada lasītāko dzejas grāmatu topā ir apliecinājums viņu bezspēcībai.

Atbildēt

Viedais Mamels

02.01.2022. 11:33

»

Nobeigums

Lillā dilles,Dilles lillā,Priedīš tēvs jau atkal pilla


A. Priedīša, bijušā VDK dvēseles cietumnieka, dzejolis ir smalks un ne visiem uzreiz labi saprotams. Dzejas darbu caurvij smaga un traģiska līnija, kas iemiesota dzejas tēlā par cāli, kas pauž A. Priedīša paša pārdzīvojumus mūsdienu pagātnē un mūsdienu kapitālisma nometnē.

Dzejas nesapratējiem nebūs iespēja līdzpārdzīvot mākslas darbā pausto katarsi. Tādē ar autora atļauju uzdrošinos paust savu necilo darba interpretāciju.

Par cāli, pakaļkājām un dillēm.

Cālis, saprotams, ir pats autors, pakaļkājas simbolizē viņa smagos pārdzīvojumus padomju gados ar paša autora presē ne vienreiz vien minētajām čekas represijām pat mūsdienās.

Smalkā autora dvēsele hiperbolizēti izskaistina cāļa sapņu ceļu, bet beigās lasītāja uzmanību vērš uz faktu, ka visas cāļa kājas beidzot nonāk atpakaļ brutālajā dzīves īstenībā, tās labākajā gadījumā “tiek apēstas ar garšvielām - dillēm”.

Izlasot dzejoli, nepamet autora kliedziens pēc vienkāršas cilvēcīgas līdzjūtības un līdzsapratnes, par ko autors ieminas pat šī raksta komentāros.

Autors, iespējams, kā jau visi dzejnieki, dzīvo trūcīgos apstākļos. Būsim atsaucīgi un dosimies uz biblitēkām pēc Andra Marta daiļdarbiem un lasīsim, lasīsim un vēlreiz pārlasīsim, ja reiz autors to tik ļoti vēlas! Atvērsim savas sirdis!

Atbildēt

viss ir redzams

02.01.2022. 10:34

»

Tolerantais parčiks

Jūs šitā Māliņu drīz līdz cietuma priekšniekam paaugstināsiet, bet sevi līdz тролль в законе. Bet vispār labs tejāteris


Armands Māliņš: Vecākais uzraugs
'LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDES ŠĶIROTAVAS CIETUMS' Deklarācija, kuru iesniedz, stājoties amatā - 2003. gada 1. novembrī
Kārtējā gada deklarācija - par 2003. gadu
Vecākais apsargs
'LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDES ŠĶIROTAVAS CIETUMS' Kārtējā gada deklarācija - par 2004. gadu
Kārtējā gada deklarācija - par 2005. gadu
jaunakais inspektors
'LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDES ŠĶIROTAVAS CIETUMS' Kārtējā gada deklarācija - par 2007. gadu
Jaunākais inspektors
'LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDES ŠĶIROTAVAS CIETUMS' Kārtējā gada deklarācija - par 2006. gadu
Kārtējā gada deklarācija - par 2008. gadu
Kārtējā gada deklarācija - par 2009. gadu
Kārtējā gada deklarācija - par 2010. gadu
Apsardzes daļas jaunākais inspektors
'LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDES ŠĶIROTAVAS CIETUMS' Kārtējā gada deklarācija - par 2011. gadu
IeVP Šķirotavas cietuma Apsardzes daļas jaunākais inspektors
Ieslodzījuma vietu pārvalde Kārtējā gada deklarācija - par 2012. gadu
Apsardzes daļas jaunākais inspektors
Ieslodzījuma vietu pārvalde Kārtējā gada deklarācija - par 2013. gadu
Uzraudzības daļas uzraugs
Latvijas Republikas Ieslodzījuma vietu pārvalde Kārtējā gada deklarācija - par 2014. gadu
Rīgas Centrālcietuma uzraugs
Latvijas Republikas Ieslodzījuma vietu pārvalde

Atbildēt

Atis Priedītis

02.01.2022. 10:26

»

Nobeigums

Lillā dilles,Dilles lillā,Priedīš tēvs jau atkal pilla


Tu neesi oriģināls. Bija pat kāds mans kritiķis, kurš apgalvoja, ka es neesmu izdevis nevienu savu grāmatu un internetā publicētos šo grāmatu vākus esmu sazīmējis pats ar fotošopa palīdzību. Patiesībā esmu izdevis jau 18 savas grāmatas un par to var pārliecināties šeit - Latvijas Nacionālās bibliotēkas katalogā.
https://kopkatalogs.lv/F/?func find-b&find_code WRD&adjacent N&request andris%20marts

Atbildēt

Dzejolis ir mans vēstījums Viedajam Manelam

02.01.2022. 07:46

»

Atis Priedītis

Tas nav mans dzejolis un kāds atkal ir manā vārdā rakstījis ne to, ko rakstu es. Bet tā gadās


Lai kā troļļi te trakotu un to noliegtu. Nav pirmā reize. Dzejolis būs manas jaunās dzejoļu grāmatas tvērumā, bez izmaiņām un katrs varēs par to pārliecināties. Pagaidām grāmatas nosaukums “vēl nav atnācis”. Jau sen čekas aģenti- troļļi mani cenšas nomelnot.

Esmu populārs rakstnieks.

Atbildēt

Atis Priedītis

02.01.2022. 06:53

»

Viedais Manels

Paldies, Arti, par veltījumu man...


Tas nav mans dzejolis un kāds atkal ir manā vārdā rakstījis ne to, ko rakstu es. Bet tā gadās.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

02.01.2022. 03:02

»

Viedais Mamels

Tā ir. Nežēlos nevienu un jau tas notiek. Protams, režīms arī tevi uzmetis. Bet kam tu kalpo, trolli. Drošuma policijai


Ir vēl viens variants - kalpo tiem, par kuriem rakstīts Ādamsona failos, jo tikai esošā vara garantē piesegu visādiem kontrabandas jumtotājiem un narkotirgoņiem, bet tiem naudas komentāru apmaksai arī netrūkst.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

02.01.2022. 02:59

»

Viedais Manels

Atkal nelieši raksta ar manu niku. Zemiskie varnešu iztapoņas. Taču neģēļiem var kalpot vien tādi paši nelieši. Droši vien trollis, kas ieteica rakstīt cūcības manā vārdā pat Jaungada prēmiju dabūja


Kariņam taču naudas esot vairāk, nekā jebkad. Attiecīgi, arī prēmijas saviem trollēniem var dāsni piešķirt. Reņģēdāji vēlāk parādus samaksās.

Atbildēt

Gribu par prezi būt!!!

02.01.2022. 00:15

»

Latvijas 100 miljonāriem

viņu prezidenta Egila Levita uzlabota uzruna gadumijā...


Cik spoži mūsu zvaigzne spīd! Kā parādās, tā jājož uz havaju, šoreiz trīs reizes vairāk, nekā iepriekšējā gadā! Lai slava pūkainim, mūsu saulvedim!

Atbildēt

Parasts

01.01.2022. 22:36

»

Viedais Manels

Laikam atkārtošos n-to reizi. Ja mani teksti varnešiem būtu vienaldzīgi, zem tiem te nešiverētu vesela troļļu armija! Troļļi speciāli mēģina noniecināt man vārda un manu vārdu spēku. Cilvēki, esiet modri...


Tu laikam nevari iedomāties, ka tu gluži vienkārši varētu kādam riebties tāpat vien, kā cilvēks. Nevajag pārspīlēt savu nozīmību, varai tu esi pilnīgi vienaldzīgs, kārtējai tukšgrabis. Ciest nevaru cilvēkus, kuri uzticīgi ir kalpojuši varai un represīvajiem orgāniem, bet kad aiziet pensijā, tad apmet kažoku uz otru pusi. Negribi pastāstīt par Šķirotavas cietumu? Kā tur toreiz bija?

Atbildēt

pilsētā runā ka

01.01.2022. 22:21

»

Atis Priedītis

Esmu jau saprasts un atzīts. Tikko mana viena dzejoļus grāmata (Andra Marta) ir oficiāli atzīta par piekto lasītāko dzejas grāmatu Latvijas bibliotēkās 2020.gadā - "Pirms sapnis kaist, naktī miets...


Māliņš Armands, tas kurš "viedais mannels", kādreiz ir strādājis milicijā. Visticamāk arī nekad nav pārtraucis strādāt milicijā, tāpēc šim biedram piešķirta izdienas pensija. Vienkārši milicijai vajadzēja savu aģentu iesūtīt Tautas frontē kā stukaču.

Atbildēt

Viedais Mamels

01.01.2022. 22:17

»

Manel

Tu varas pakalpiņ, pastāsti, kā tu no jaunākā inspektora uzkalpojies līdz vecākajam? Tu vēl tagad uzdrošinies gvelzt par huntu, kad pats kādreiz cietumā zekus čmorīji. Pietupties arī liki un pakaļas caurumu pārbaudīji? Tev uz pieres ir rakstīts, ka esi ar sadistiskām nosliecēm


Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es, piepelnos pie pensijas kā publisko tualešu apkopējs un uzraugs), netiek veikalā (arī es sprāgstu nost badā, jo resniem gribas vairāk rīt), nedrīkst pirkt drēbes (arī es staigāju pliku pakaļu un priekšu savās vecajās baletčībiņās uz pliku kāju), iet pie friziera (arī es kā plikpauris gribu turpināt intīmo zonu apfrizēšanu bet nedrīkstu) utt.

Atbildēt

Manel

01.01.2022. 21:33

Tu varas pakalpiņ, pastāsti, kā tu no jaunākā inspektora uzkalpojies līdz vecākajam? Tu vēl tagad uzdrošinies gvelzt par huntu, kad pats kādreiz cietumā zekus čmorīji. Pietupties arī liki un pakaļas caurumu pārbaudīji? Tev uz pieres ir rakstīts, ka esi ar sadistiskām nosliecēm.

Atbildēt

Atis Priedītis

01.01.2022. 20:33

»

Viedais Manels

Atkal nelieši raksta ar manu niku. Zemiskie varnešu iztapoņas. Taču neģēļiem var kalpot vien tādi paši nelieši. Droši vien trollis, kas ieteica rakstīt cūcības manā vārdā pat Jaungada prēmiju dabūja


Esmu jau saprasts un atzīts. Tikko mana viena dzejoļus grāmata (Andra Marta) ir oficiāli atzīta par piekto lasītāko dzejas grāmatu Latvijas bibliotēkās 2020.gadā - "Pirms sapnis kaist, naktī miets).


Andris Marts
(Veltīts V.M.)

Cālis un pakaļkājas

Gāja kājas
lillā dillēs,
Zvaigznes stājas,
putni rājas.

Es par putniem
neiestājos,
Viņu domas-
zvaigžņumājas.

Es par cāli
rozā brillēs,
Kamēr kājas
zilās dillēs.

Aiziet cālis
rozā brillēs,
Kājas paliek
atkal dillēs.

2022

Atbildēt

Viedais Mamels

01.01.2022. 20:08

»

ne daudzi

Pietiek ar vienu nejaucēnu, kas maitā gaisu un traucē auglīgām diskusijām


Daudziem troļļiem ir vulkāniskas spējas salauzt ledu, kaut prognozē omikrona atkusni.

Atbildēt

reizēm

01.01.2022. 18:40

»

uz šo brīdi

144+ pret 12


liekot plusu, parādās mīnuss un otrādi. Plusu un mīnusu skaitam nav nekādas nozīmes

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...