Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dobeles lempis

31.07.2020. 11:19

Es kaut ko nesaprotu no si visa. Publiceta kaut kada iekseja korporativa sarakste, kur vienkarsi normali tiek diskutetas graudu cenas. Pirmkart, kurs ists vaditajs publice ieksejo saraksti? Tas nav ne etiski, ne ari ari, pienemu, likumigi - ja jau viniem tur kaut kadi ieksejie liigumi. Otra lieta - nahren vispar tautai jazina, ka beidzot kads ir izneemis so vietejo lietuviesu brandžu dupuciii.

Atbildēt

baidens

29.07.2020. 05:58

jeb asv komunisti

Atbildēt

ASV kontrole

27.07.2020. 13:12

1. Kopš 2010 gada ASV ir nodibināta speciāla institūcija, kura uzrauga dažādu investīciju fondu darbību. Sodi par pārkāpumiem ir mežonīgi līdz pat fondu piespiedu slēgšanai. Tas ir tāds kā 'fuktuks' mums par bankā, bet ASV daudz stingrāks un par fondiem. Kapēc nav ziņots šiem uzraugiem un nesāk ar šīs institūcijas iesaisti?
2. Publicētajā sarakstā nekur e-pastos K. Cērbulis neparādās. Tur ir visādi ukraiņu darboņi, bet letiņu nav. Letiņi mazgā rokas nevainībā?

Atbildēt

ASV likumdošana

27.07.2020. 10:36

Stingri aizliedz uzņēmumiem ārzemēs korumpēt politiķus un ierēdņus, par to ir paredzēts bargs sods, tā kā tam nevar būt sistēmisks raksturs. Cita lieta Krievija, kuras vēstniecības aktīvi piedalās savu pilsoņu noziegumos. Īpaši tas izpaužas Latvijā, kur ievērojama daļa politiķu un ierēdņu ir Krievijas organizētās noziedzības un FSB nopirkti un sakompromitēti, tas pats arī ar IeM, DP un SAB, kuru uzdevums būtu cīnīties pret ienaidniekiem un atmaskot pašu nodevējus.

Atbildēt

kur amerikāņi

27.07.2020. 10:25

Tur tavējie lapķjainie blusainie izdzimteņi: civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu armija baidās iekšā līst.

Atbildēt

to Q

27.07.2020. 10:20

»

Q

Bāleliņus amerikāņu 'draugi" jāj kā kaimiņa āžus, ja ir tādi draugi , ienaidnieki nav vajadzīgi


Kārtējais ASV reģistrētais čekas off-shore firmu fonds, kaut kas līdzīgs "Ripplewood", kam krievmīlošie pederasti par trešdaļu vērtības atdeva Citadeli. Ielaišanās ar krievu lopiem jāvērtē kā noziegums pret valsti un par to jāparedz visbaisākais nāves sods.

Atbildēt

VB

27.07.2020. 08:08

»

Ko tad mūsu brašie vid un knab un sab nevar palīdzēt

Kur amerikosi tur nekas labs nav sagaidāms


Paskatāmies arī paši uz sevi. Mana pieredze Ukrainā 1.5 g. garumā liecina vienīgi to, ka Ukrainu jau no paša sākuma izlaupa visi, mūs Latviju ieskaitot - ar to īpaši lepoties nav ko, bet tāds nu tas mūsdienu feodālais kapitālisms vnk. ir...

Atbildēt

Q

27.07.2020. 01:56

Bāleliņus amerikāņu 'draugi" jāj kā kaimiņa āžus, ja ir tādi draugi , ienaidnieki nav vajadzīgi!

Atbildēt

Pate

26.07.2020. 23:23

Var nodomāt, ka tas nekad nav bijis zināms Zemkopības ministrijai un bankām...Dāmīšu izlūkošanas kantorīts era tām pavasara atlaidēm taču nevar paspēt katru nedēļu nākt uz darbu Vai tad visu var papēt

Atbildēt

fakts

26.07.2020. 19:27

Vai nu tur kāds ir pilnīgs idiots, vai Lapsa kārtējoreiz samelojies un nav izstāstītis visus lietas apstākļus.

Atbildēt

Ko tad mūsu brašie vid un knab un sab nevar palīdzēt

26.07.2020. 18:15

Kur amerikosi tur nekas labs nav sagaidāms.

Atbildēt

Rebuss

26.07.2020. 15:43

Mana ģimene arī ir šī blēdīgā fonda upure. Tikai pēc tiesu draudiem viņi atkāpās no labi noslīpētas blēdības pret mūsu īpašumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft