Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aksakals

15.01.2018. 12:11

Tikpat neizdevies auglis kā režīma radītais e-pakalpojums, kurš ir vienīgā iespēja kā izvairīties no sava īpašuma konfiskācijas par labu "kādam", tur nomaksājot ikgadējās klaušas varai, bet ar liegtu iespēju redzēt vēsturiskos maksājumus, kas jo vēsturiskāki jo bija zemāki. Vai tāpēc tie atspējoti ?

Atbildēt

emm

14.01.2018. 22:02

»

med

Un kā tad UK ar to medicīnu ? Pēc pacentu teiktā saprotu jo tālāk jo sliktāk ,vismaz ambulatori . Mani pacenti UK mītošie tautieši


Kāds vispār sakars e-veselības izmaksām ar medicīnas līmeni?


Tavi pacienti tevi apmeklē tikai viena iemesla - valodas barjeras dēļ. Visticamāk, ka viņi vispār pilnīgi nesaprot ko runā, jo ar medicīnas sistēmu nav saskārušies, lai salīdzinātu, vai arī pretenzijas pret UK medicīnu ir pavisam citā līmenī, kāds nav pret Latvijas. Ar tā kādreiz darīju, ar domu ka atbalstu Latvijas ekonomiku, bet apnika... jo izrādās pēc pašu ārstu domām zagu no Latvijas iedzīvotājiem, maksājot vairāk kā par to pašu pakalpojumu UK.

Bet, vispār - ārsts neesmu, par pacientu man arī negribas būt, Latvijas ārstu kompetences medicīnas līmeņa dēļ viens sencis ir aizsaulē un otrs arī būtu turpat, ja nebūtu radiniece daktere, kas pārvietoja uz savu slimnīcu, jo lēmums bija ka neizdzīvos... labāk šo jautājumu prasi kādam Uk esošam ārstam... ;) tikai kāda jēga no šāda jautājuma, ja Latvijas ārstiem daudzas no lietām ir jāmācās no UK, un kur e-veselību arī ieviesa agrāk.

Atbildēt

>17.08

14.01.2018. 17:14

lembja???

Atbildēt

mums taču ir lieliski piemēri

14.01.2018. 17:10

piem. datamed, tādu datu apjomu sekundēs.........un bez bankām

Atbildēt

Laikam

14.01.2018. 17:08

Meditec

Atbildēt

Troļļu gans

14.01.2018. 16:13

»

Troļļu ganam (gfh)

Kā Jūs uzbudina tie ZZS! Vēl Jūs uzbudināties, tiklīdz kā kāds norej Vienotību, uzreiz visapkārt vieni vienīgi zaļie mērgļi Jums rēgojās. Atceros, kā Jūs mani par sirdī ZZS un Sorosa fanu nodēvējāt. Var just, ka esat izgājis Saskaņas skolu, - naidot un šķelt latviešus savā starpā. Vismaz Rīgā šobrīd...


Vēlreiz atkārtoju, nav ZZS, neuzbudina. Nu labi varbūt nedaudz piesaista viena viegli sajūsmināma deputāte. Bet tas ir par maz uzbudinājumam. Soross un Dombrovskis. Jā, tie ir spēcīgi uzbudinātāji. Tāpēc Sorosu neaiztieciet, viņš ir mans favorīts. Jums, atgādināšu, viņš ir ļaundaru rindā. Jums domāju, ka pietiks ar cien.bij.ministru, kurš jau vairākus gadus atpūšas pēc intensīva darba veselības frontē un patreizējo veselības ministra p.i.
Kopā ar Briseles cepumiem un uzslavām uzbudinājumu pat vārdos aprakstīt nevar. Jūrmalas neveiksmīgais celtnieks neļaus samelot, redzējāt kādu vajāšanas māniju Soross ir radījis izcilam bij.politiķim.
Arī Jums novēlu labu 2018.gadu. Lai visi ārsti visu laiku gaida Jūsu vēlmes un iegribas un zibenīgi tās izpilda, par velti, tāpat kā tas notiek e-veselībā, lai veselība turas, saglabājas spēja celties vēlos svētdienas rītos, lai rakstītu jaukus komentārus gaidot Latvijas simtgadi.
P.S. Kā tur palika ar rīta agruma centīgumu, bija vai nebija 8.30? Nav taču ar pulksteni tāpat kā ar e-veselību, nekad nesi drošs bija vai rādījās.

Atbildēt

nosauciet firmas īpašniekus

14.01.2018. 16:05

kuri to radīja

Atbildēt

CENZĒTS

14.01.2018. 15:59

»

Žulis

Lasot komentārus izskatās, ka lielākā daļa lasītāju tā arī nav sapratuši par ko īstenībā tiek runāts šajā rakstā. Vieni turpina paust savu sašutumu par e-medicīnu, bet troļļi un troļļu gani kā parasti aizstāv savu mīļoto valdību, kas viņus finansē. Manuprāt, šajā rakstā gan runāts tiek par kaut ko citu...


+ 98. ;)

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

Kindzuls

14.01.2018. 15:49

Ierakstā aprakstīto diezgan prognozējami apliecinās nāķamajās vēlēšanās lērums naivo ļaužu, kuri turpinās atbalstīt šo bardacīgo partiju varas sistēmu un atzīt to par ļoti labu esam, piedaloties sistēmas pasākumā vēlēšanās. Ja jau piedalās, tad sistēmu atzīst par labu, jo vēlēšanas kā sistēmas sastāvdaļa nav paredzētas būtiskām sistēmas pārmaiņām, kuras ārkārtēji nepiecašamas valsts attīstībai.

Atbildēt

Troļļu ganam (gfh)

14.01.2018. 14:10

»

Troļļu gans

Man prieks, kārtējais rakstinieks, kuram viens un divi pazuda viss intelektuālais spožums. Tas ir labi, uzreiz jūtama zaļo mērģļu smaciņa. Par nacistiem un komunistiem. Arī viņi ļoti mīlēja runāt tautas vārdā un lietot "mēs" (1.komentārā 11 reizes), tagad, kad jūtas ir uzliesmojušas pirmo reizi ir parādījās...


Kā Jūs uzbudina tie ZZS! Vēl Jūs uzbudināties, tiklīdz kā kāds norej Vienotību, uzreiz visapkārt vieni vienīgi zaļie mērgļi Jums rēgojās. Atceros, kā Jūs mani par sirdī ZZS un Sorosa fanu nodēvējāt. Var just, ka esat izgājis Saskaņas skolu, - naidot un šķelt latviešus savā starpā. Vismaz Rīgā šobrīd ir auksts, dzerat tēju, sildieties, ēdat savus cepumus no Briseles, domājat gaišas domas, kā nekā - jauns gads taču tikko kā sācies. Atpūšieties, jo priekšā vēl 100-gade, Saeimas vēlēšanas, aizokeānijā bļaustās divi negantnieki - Kims un Tramps, tā kā troļļiem darba vēl būs pilni pirksti.

Atbildēt

Edge

14.01.2018. 13:59

»

Troļļu gans

Piebildīšu, ka joskes komentāru arī uzskatu par tikpat augsta intelekta eksperta bezgalīgu gudru komentāru. Arī vienā rindā pie zaļajiem mērģļiem, tā teikt mēs.. pie mēs...


Kad tad apzinīgais vēlētājs (58%) balsoja referendumā par E-veselību? Laiks atvērt varnešiem "čekas maisus" - nodemonstrēt savu atbildību un atklātību apzinīgajam vēlētājam, lai uz 13. Saeimas vēlēšanām vismaz 50% ierodas!

Atbildēt

Troļļu gans

14.01.2018. 12:17

»

Troļļu gans

Man prieks, kārtējais rakstinieks, kuram viens un divi pazuda viss intelektuālais spožums. Tas ir labi, uzreiz jūtama zaļo mērģļu smaciņa. Par nacistiem un komunistiem. Arī viņi ļoti mīlēja runāt tautas vārdā un lietot "mēs" (1.komentārā 11 reizes), tagad, kad jūtas ir uzliesmojušas pirmo reizi ir parādījās...


Piebildīšu, ka joskes komentāru arī uzskatu par tikpat augsta intelekta eksperta bezgalīgu gudru komentāru. Arī vienā rindā pie zaļajiem mērģļiem, tā teikt mēs.. pie mēs..
E-veselība ir lielisks sabiedrības spogulis, kurā ir viss, partiju bezatbildība, ministru un deputātu nekompetence, valsts pārvaldes impotence, ārstu spīdekļu savtīgums un kā garšīgs ķirsītis - vēlētāju bezatbildīgums.

Atbildēt

Troļļu gans

14.01.2018. 12:09

»

Žulis

Kā gan jūs, nožēlojamie troļļi ar dažādām seklām viltībām un meliem lienat vai no ādas laukā, lai tikai izjauktu konstruktīvas diskusijas par rakstu...


Man prieks, kārtējais rakstinieks, kuram viens un divi pazuda viss intelektuālais spožums. Tas ir labi, uzreiz jūtama zaļo mērģļu smaciņa. Par nacistiem un komunistiem. Arī viņi ļoti mīlēja runāt tautas vārdā un lietot "mēs" (1.komentārā 11 reizes), tagad, kad jūtas ir uzliesmojušas pirmo reizi ir parādījās "es". Tas priecē. Bija te viens e-veselības fans, bārstījās ar cipariem un gudriem vārdiem, arī ātri vien pazaudēja intelektuālo spožumu. Tādi aizstāvji ir nepieciešami klibajai e-veselībai un zaļajiem mērgļiem, viens otra vērti.

Atbildēt

Žulis

14.01.2018. 11:57

»

joske

Eveselība ir ārstu radīta un nav ko tautu lamāt par zatleru,circeņu,apiņu,uc. pārkrāsoto fašistu,kukuļņēmēju darbību.Tā ir ārstu neliela,bet ārkārtīgi ietekmīga daļa ar izteikti nacistisku ideoloģiju,kuri nepārprotami sevi uzskata par pārcilvēkiem


Kā gan jūs, nožēlojamie troļļi ar dažādām seklām viltībām un meliem lienat vai no ādas laukā, lai tikai izjauktu konstruktīvas diskusijas par rakstu!
Vai e-veselība ir ārstu radīta?
Vai Zatlers, Circene, Apinis ir nacisti, kas sevi uzskata par pārcilvēkiem?
Vai es savā komentārā lamāju tautu par e-veslības ieviešanu?
Divos teikumos tik daudz melu! Bet tādiem kā tev, ka tikai kaut ko pamuldēt. Jums tāds darbs - zemisks, apkaunojošs, bet nauda jau nesmird, vai ne?

Atbildēt

Troļļu gans

14.01.2018. 11:44

»

Troļļu ganam (gfh)

Tik ļoti gribējāt uzslavēt manu zibenīgumu, ka pats laikam visu rītu monitorējāt komentāru sadaļu. Es šonakt un agri no rīta (plkst.9.00 nav ļoti agrs) nekādus komentārus neesmu rakstījis, Jūs jau jaucaties ar citiem troļļiem. Apsolos, ka uz Briseli vai Ņujorku Jūs vairs nesūtīšu, ja vien pateiksiet...


Atdzīstos, ka esmu akls vismaz ar vienu aci - Gfh 14.01.2018., 08:30. Neieraudzīju, ka ir divi rakstinieki ar gandrīz vienādu niku viens ar "G", otrs ar "g", būtiska atšķirība. Komentārs par manu komentāru pēc 9 minūtēm, tikpat ātri kā strādā e-veselība.
Par Briseli un Ņujorku un atklātību. Atkal nav pilns saraksts. Rakstu Sorosa uzdevumā, viņš man no Ņujorkas sūtu uzdevumus, es ceļos agrā svētdienas rīta stundām, auksts, rokas salst, bet neko darīt, sāku driķelēt. Maksā cepumos, jau reizi Jums rakstīju, varu uzrakstīt vēlreiz. Cepumi garšīgi, no Briseles, dažkārt no Vašingtonas, pēdējā gada laikā mazāk, pats saprotat kāpēc. Pēc cepumu apēšanas e-veselība visu izdara pāris minūtes, gan tikai manā iztēlē, bet nav svarīgi, jo ir garšīgi Briseles cepumi. Plus Dombrovska uzslavas. Arī no Briseles. Tā par atklātību īsumā.

Atbildēt

joske

14.01.2018. 11:37

»

Žulis

Lasot komentārus izskatās, ka lielākā daļa lasītāju tā arī nav sapratuši par ko īstenībā tiek runāts šajā rakstā. Vieni turpina paust savu sašutumu par e-medicīnu, bet troļļi un troļļu gani kā parasti aizstāv savu mīļoto valdību, kas viņus finansē. Manuprāt, šajā rakstā gan runāts tiek par kaut ko citu...


Eveselība ir ārstu radīta un nav ko tautu lamāt par zatleru,circeņu,apiņu,uc. pārkrāsoto fašistu,kukuļņēmēju darbību.Tā ir ārstu neliela,bet ārkārtīgi ietekmīga daļa ar izteikti nacistisku ideoloģiju,kuri nepārprotami sevi uzskata par pārcilvēkiem.

Atbildēt

Troļļu ganam (gfh)

14.01.2018. 11:18

»

Troļļu gans

Vispār Jūs esat piecēlies svētdienas rītā vēl agrāk, vairāk maksā...


Tik ļoti gribējāt uzslavēt manu zibenīgumu, ka pats laikam visu rītu monitorējāt komentāru sadaļu. Es šonakt un agri no rīta (plkst.9.00 nav ļoti agrs) nekādus komentārus neesmu rakstījis, Jūs jau jaucaties ar citiem troļļiem. Apsolos, ka uz Briseli vai Ņujorku Jūs vairs nesūtīšu, ja vien pateiksiet, kuras partijas labā drukājat te? Nebrīnīšos, ja Urbja, lai sarīdītu latviešus pret latviešiem. Esiet taču atklātāks!

Atbildēt

med

14.01.2018. 10:37

»

tauta

tautas piesaukšana ir nevietā, jo tauta izbauda jau gala rezultātu, bet mediķi ir tie, kam ikdienu, ik minūti jānolād tā e-veselība.. jebkurš profesionālis domātu par profesijas maiņu, ja neprofesionāli IT "speciālisti" piespiedu kārtā apgrūtinātu viņa ikdienas darbu līdz tādai pakāpei, ka gribas nospļauties...


Nu nav tik traki . pirms pieņemšanas paprasu aptiekai ,vai e rec strādā . Un tad arī atbilstoši rakstu .E rec vai pildspalvu .
Bet pieņemšanas laika pagarināšanu dienā par stabilu pusstundu gan nepriecājos . Taisos pamest vienu no n tajām darbavietām ,to kurā visvairāk pacenti

Atbildēt

med

14.01.2018. 10:29

»

emm

Citviet šādu e-veselību ievieš par miljardiem. UK esošā e-veselība izmaksāja 10 miljardus


Un kā tad UK ar to medicīnu ? Pēc pacentu teiktā saprotu jo tālāk jo sliktāk ,vismaz ambulatori . Mani pacenti UK mītošie tautieši .

Atbildēt

Edge

14.01.2018. 09:25

Oskars Budža: Domāju, lielai daļai mūsu valsts iedzīvotāju nav apziņas gribēt savu valsti.
===================================================
Tas nav nekas ārkārtējs, tā tam jābūt. Ne bez pamata tak' Einšteins secināja, ka "procesus Visumā noteic kvalitatīvais mazākums, nevis kvantitatīvais vairākums."
Traģiski, bet ne katastrofāli, ja "nācijas smadzenes par nācijas s*diem" (Ļeņins, 1918) pārvērtušās. Labi ārsti (Zatlers&Co.) var izārstēt sevi un "nācijas smadzenes" (inteliģenci)!

Atbildēt

Troļļu gans

14.01.2018. 09:07

»

Troļļu ganam (gfh)

Jūs brīvdienās arī strādājat vai tikai pa brīvdienām? Kā Jums partija maksā algu


Vispār Jūs esat piecēlies svētdienas rītā vēl agrāk, vairāk maksā? :-))
Tā ir ar to e-veselību. Tāds jūtu uzliesmojums, agra celšanās svētdienas rītā, gari patosa pilni palagi sestdienas naktī, nakts komentārs ar skaistiem cipariem (jau bija ar citu niku), zibens ātra darbība. Vismaz ir kaut kāds labums.

Atbildēt

vai

14.01.2018. 08:56

kāds iepriekš padomājis, kādi riski var būt e-veselībai? Kādi riski vispār ir kompjuterizācijai? Nemaz nav vajadzīgs karaspēks, ne ieroči. Bet tāds kārtīgs kiberkarš , šķiet, vēl nav pieredzēts.Kāda var būt drošība? Visur var iefiltrēt cilvēkus, kas gādā par drošību.

Atbildēt

Gfh

14.01.2018. 08:30

»

Žulis

Lasot komentārus izskatās, ka lielākā daļa lasītāju tā arī nav sapratuši par ko īstenībā tiek runāts šajā rakstā. Vieni turpina paust savu sašutumu par e-medicīnu, bet troļļi un troļļu gani kā parasti aizstāv savu mīļoto valdību, kas viņus finansē. Manuprāt, šajā rakstā gan runāts tiek par kaut ko citu...


Zinat, ja pašu zemē putrai nesanāk, nemaz nerunājot par piekļuvi normālai medicīnai, tad aizbraukt no tādas zemes ir dabiska nepieciešamība. Diemžēl tieši visādi nacionālisti ir tie lielākie neģēļi, eksplutatori, to rāda pieredze. Pārmaiņām sabiedrībā ir jānotiek lēnām, apdomīgi. Puse bojāgājušo uz ceļiem iet bojā uz gājēju pārejām, kas ir indikators tam, cik zemu ir nolaidusies pati tauta, arī bez visādiem oligarhiem, ja tā var braukt. Sīkmanība, blēdīšanās, zagšana ir šai nācijai asinīs. Te nu ir jāmainās pašiem, nevis tikai jārāda ar pirkstu uz oligarhiem. Bet tas tā, vismaz daļēji piekrītu Jūsu rakstītajam.

Atbildēt

Žulis

13.01.2018. 23:41

Lasot komentārus izskatās, ka lielākā daļa lasītāju tā arī nav sapratuši par ko īstenībā tiek runāts šajā rakstā. Vieni turpina paust savu sašutumu par e-medicīnu, bet troļļi un troļļu gani kā parasti aizstāv savu mīļoto valdību, kas viņus finansē. Manuprāt, šajā rakstā gan runāts tiek par kaut ko citu. Runāts tiek par to, kas mēs visi šeit Latvijā dzīvojošie tādi esam. Tāds aprobežotu ļautiņu bars, vai tomēr tauta? Jā, kādreiz šeit dzīvoja latviešu tauta, kurai bija sava valsts un šī tauta lepni varēja sevi saukt par latviešu nāciju. Par ko mēs visi esam padarīti šodien? Kas ir palicis pāri no šīs vienotās lepnās latviešu nācijas? Salašņu bars, kurš nav spējīgs vienoties sevis aizstāvībai? Mūs var muļķot, mānīt, izmantot, apzagt. Par mums var atklāti ņirgāties, bet mēs klusējam. Vēl trakāk – mēs paši palīdzam tiem, kuri mūs dzen postā un nāvē. Mēs paši palīdzam viņiem mūs muļķot, palīdzam apzagt, cenšamies viens otram iestāstīt, ka tas viss ir normāli, ka ar laiku viss būs labi. Mēs paši apkarojam un aprejam tos savējos, kuri kaut nedaudz protestē par notiekošajām nejēdzībām. No mūsu vidus taču ir nākuši tie troļļi, kas te komentāros plosās. No mūsu vidus taču ir nākuši visi tie latviski runājošie „eksperti” un „speciālisti”, kas ar sviedriem vaigā meklē attaisnojumus, aizbildinājumus un „tolerantus”izskaidrojumus visām tām nejēdzībām, kas pēdējo , vairāk kā divdesmit gadu ilgajā laikā ar mums ir darītas. Kas zīmē skaistas diagrammas, piemeklē skaitļus un procentus, lai ar „veiksmes stāstiem” muļķotu paši savus līdzcilvēkus. No mūsu vidus ir nākuši arī tie latviski runājošie, kuri, domājot par savu personīgo labumu, šodien ar vieglu roku iztirgo, izzog un izsaimnieko to Latv iju, ko mēs dažkārt saucam par mūsu visu kopējām mājām. Vai šādam salašņu baram vispār ir vajadzīga sava valsts, savas kopējās mājas?! Un, ja mēs atzīstam, ka tādi esam, tad nevajag muldēt par kaut kādām nacionālajām interesēm un patriotismu. Nevajag ar savām svētulīgajām runām zaimot Latvijas brīvības cīnītāju piemiņu svētku reizēs. Nevajag no sevis tēlot tos, kas mēs neesam. Atzīsim, ka mēs esam tāds darba lopu bars bez nacionālās piederības, kam nekāda valsts, nekāda Tēvzeme nav vajadzīga. Un mums ir pilnīgi vienalga, vai tie mūsu kungi un vagari ar pātagu nāks no Austrumiem vai Rietumiem. Mums tad ir arī vienalga uz kuru pusi pašiem doties un kur vergot. „Ka tik diena vakarā un putra vēderā!” Ja to atzīsim, tad dzīve uzreiz kļūs vienkāršāka. Bez ilūzijām, bez meliem un izlikšanās. Katrs sitās pa dzīvi kā māk. Tie, kuri nemāk, tie mirst. Pārējie vienaldzīgi čāpo viņiem garām.
E-veselība ir tikai viens sīks piemērs tam, kādi apātiski nespējnieki esam kļuvuši no kādreiz tik vienotās nācijas. Ja šodien kāds aicinātu pie Saeimas, Ministru Kabineta vai Veselības ministrijas protestēt pret šo ņirgāšanos par ārstiem un pacientiem un pieprasīt saukt pie atbildības vainīgos, nez vai uz šo protesta akciju ierastos vairāk kā kādi desmit cilvēki.
Tad kas mēs īsti tādi esam?!

Atbildēt

tauta

13.01.2018. 22:32

tautas piesaukšana ir nevietā, jo tauta izbauda jau gala rezultātu, bet mediķi ir tie, kam ikdienu, ik minūti jānolād tā e-veselība.. jebkurš profesionālis domātu par profesijas maiņu, ja neprofesionāli IT "speciālisti" piespiedu kārtā apgrūtinātu viņa ikdienas darbu līdz tādai pakāpei, ka gribas nospļauties un nopirkt vienvirziena biļeti

Atbildēt

švamme

13.01.2018. 22:18

»

to reptilis

kurā citā sistēmā latvietis funkcionē efektīvi ? Rietumu medicīnā ? Tad maz esi saskāries ar to


Uzskatu sevi par latvieti, normāli funkcionēju ASV hospitālī ilgu laiku. Normāla sistēma strādā gan ārstiem, gan māsiņām, ielogojoties ar "ID card" (noskenējot), tam piemēroti agregāti uz riteņiem un ar virsmu pierakstiem vai dokumentiem (nesauktu tos par kompjūteriem) ir ik uz stūra, jebkurā gaitenī, jebkurā stāvā, kā arī uz visiem rakstāmgaldiem un papildus punktiem gaiteņos, kas pieejami plašai publikai, ar to strādā nepārtraukti neskaitāmi tūkstoši darbinieku vienā sistēmā, gan ievadot datus ir pa minūtei, gan sameklējot nepieciešamo informāciju par interesējošo pacientu, darba stundu laikā, neskaitāmas reizes gan "iziet, gan ieiet" sistēmā nav problēmu. Visu nosaka informācija uz tavas ID kartes, cik daudz tev ir atļauts redzēt, vadoties no ieņemamā amata.Es ar savu kari varu ielogoties jebkurā no tiemmonitoriem. Nav bijis tā, ka jāgaida uz to lai kaut ko pasāktu sistēmā.
Rietumu med. sistēma ļoti atšķiras no Latvijas, kur kārtības nav nekur. Latvietis spēj funkcionēt visur, kur par cilvēku ir padomāts. Bet lai attaisnotu savu neizdarību, funkcionārs piesauks ne tikai tautību, bet arī baltās ķēves ārlaulības kumeļu, jo pēc taisnības, tādus funkcionārus ir jātiesā par milzīgu līdzekļu izsaimniekošanu. Ko tik neizdarīsi, lai sevi attaisnotu, pat komentus (kas nerada nekādas tiesiski procesuālas sekas) sadriķēsi neskaitāmus. Cik no tiem labuma funkcionāram? a necik, tikai savās acīs attaisnojies. Es ticu, ka šī izsaimniekošana tiks izmeklēta un vainīgie bargi sodīti. Piekrāpta ir vesela valsts.

Atbildēt

protams

13.01.2018. 22:12

Internetā vajag visu ievadīt. Tad partiju hakerīšiem būs ērti paskatīties - kurš bijis čekista dēls, ja ne - varbūt kāda sts vai abortiņi...

Atbildēt

Kar

13.01.2018. 22:10

Nez kapēc šķiet, ka smalkā e-veseļošana ieviesta vien paša 3x dārgāka kā citviet, projekta pēc. Ja piepeši varētu treknāk uzvārīties, tikpat labi tiktu ieviestas receptes uz bērza tāsīm, un datoru vietā koka skaitīkļi. Jo, nu visa pēdējo laiku lielo projektu vēsture saka, ka tikai otkatiem, savējiem, tās milzu reformēšanās uzrodas.

Atbildēt

emm

13.01.2018. 21:08

e-veselība ir jau vismaz 3 gadus gatava. Ja var saprast, tad e-receptes ir atsevišķš produkts un tas bija gatavs vēl agrāk.

Tā vietā lai parunātos par klasisko literatūru, varēja arī uzrakstīt kādu grāmatu...

Vēl būtu brīnišķīgi, ja tā vietā lai rakstītu nesakarīgus rakstus, iemācītos izskaidrot kas īsti nestrādā. Sabalsot jaunu Saeimu nav nekādas jēgas... un nevar teikt, ka Saeimā vai VM ir būtu bijis dakteru trūkums. Un nevajag sevi maldināt, ka citur šīs lietas ir perfektas...

Atbildēt

Ontūns

13.01.2018. 21:02

»

reptilis

Ja latvietis nonākot citā sistēmā funkcionē efektīvi un labi ,tad vaina ir mūsu pārvaldes un to veidotāju domāšanai un organizātoriskajām spējām.Bet jāmet arī akmens ārstu pulkam,jo visi veselības ministri ir bijuši ārsti...izņemot Bērziņu.Lai gan skumji ir arī tas ,ka daudzās pasaules valstīs sistēmiskā...


Latvietis efektīvi funkcionē tikai sistēmā,kurā par sliktu darbošanos var dabūt vai nu ar koku pa ribām vai vari tikt pielikts pie sienas.Tur slēpās arī latviešu karavīra varonības noslēpums gan vācu gan krievu armijās

Atbildēt

Latvju nacionālists

13.01.2018. 20:58

Esmu lepns par savu un savas tautas idiotismu! Tas mūs izceļ starp citām tautām.Neviena cita tauta gadu desmitiem nevēlētu idiotus un blēžus Saeimā ,bet mēsto darījām un darīsim,jo neciešam par sevi gudrākus ļaudis-tos mēs norejam un nozākājam,bet amatos vēlam sev līdzīgos,jo tie kauls no mūsu kaula. Kā saka komentētājs "nevajag vainot tautu",jo īsts latvietis nekadne pie kā nav vainīgs.Arī pie viņa stulbuma ir vainīgi vai nu "melnais bruņinieks'vai "krievu okupanti", kuru pakaļās viņš kādreiz tik labprāt līdis.Tagad cerība uz amerikosiem.Uz tiem savu stulbumu varēsim norakstīt. Tā kā kritika nevietā-bailīgums,pielīšana un bezatbildība-īsta latvju patriota lepnums!

Atbildēt

to reptilis

13.01.2018. 20:41

kurā citā sistēmā latvietis funkcionē efektīvi ? Rietumu medicīnā ? Tad maz esi saskāries ar to

Atbildēt

reptilis

13.01.2018. 20:20

Ja latvietis nonākot citā sistēmā funkcionē efektīvi un labi ,tad vaina ir mūsu pārvaldes un to veidotāju domāšanai un organizātoriskajām spējām.Bet jāmet arī akmens ārstu pulkam,jo visi veselības ministri ir bijuši ārsti...izņemot Bērziņu.Lai gan skumji ir arī tas ,ka daudzās pasaules valstīs sistēmiskā domāšana brūk un jūk....un iestājas degradācija.Visspilgtākais piemērs ir Venecuēla.

Atbildēt

med

13.01.2018. 20:12

vismaz man ierīt piekdienas ,kad šī sistēma nestrādā , tad rakstu ar roku . Un vispār es labprāt to darītu turpmāk jo ātrāk . Kā jau neskaitāmas reizes minēju , tā e recepte ļoti vienkārša tikai laikietilpāgak par pildspalvu . Nu neredzu iemeslu kapēc man to vajag . Narkotikas jau tāpat stingri kontrolē

Atbildēt

med

13.01.2018. 20:08

»

gfh

Tikko saskāros ar e-veselību - slimības lapu atvēra un aizvēra zibenīgi, recepti izrakstīja zibenīgi, aptiekā saņēmu zāles jau pēc dažām minūtēm! Varbūt biju retais laimīgais, bet nu tā man gāja


jā pamatā vis iet raiti ,ja raksti recepti 1-o reizi tad vismaz 30 sekundes ilgāk ja to pašu medikamentu atkāroti tad divi klikšķi ..ja ļoti precīz tad daži klikšķi lai tiktu līdz vecajam arhīvam . Bet tad gan ievērojami ātrāk ,kā ar pildspalu . ši sistēma piemērota profesijām kur slimnieki gadiem lieto vienas un tās pašas zāles . ģimenes ārsti ,acu ārsti endokrinologi ... Lai gan jau līdz šim viņi to varēja izdarīt un darīja ,tikai izdrukāja .

Atbildēt

Troļlū gans

13.01.2018. 20:08

»

Troļļu ganam (gfh)

Atkārtošu vēl vienu reizi, viss bija zibenīgi - gan slimības lapa, gan viss par un ap recepti, šonedēļ...


Protams, ka es Jums bezgalīgi ticu, tomēr daži fakti gan derētu. Nu vismaz diena un vieta, taču nebūsiet vienīgais pacients tajā dienā, lai varētu noskaidrot Jūsu identitāti. Pašlaik gan izklausās nedaudz fantastiski.
E-veselība traucēs arī pacientiem, kuri uzskata - ja gribu, tad dot man jebkuru ārstu un jebkurā brīdī. Vai arī viņi ir noslēpumainie pretinieki? Kas vēl? Ģimenes ārsti, pirmie izmēģinājuma trusīši? Kāds viņiem ir sakars ar e-veselības kvalitāti? Kas viņi programmēja, testēja un ieviesa? Kas vēl? Privātlaboratoriju īpašnieki? Slimnīcu valdes? 3 1/2 gadus ZZS vadītās VM un padotības iestāžu parazīti?

Atbildēt

Troļļu ganam (gfh)

13.01.2018. 19:49

»

Troļļu gans

Nu kāpēc neauglīgās, mums taču bija tik reti saturīga sarakste...


Atkārtošu vēl vienu reizi, viss bija zibenīgi - gan slimības lapa, gan viss par un ap recepti, šonedēļ.

Manuprāt, kādai daļai brēcēju par e-veselību tā ir pat izdevīga nefunkcionējoša, jo datu sakārtošana vienā, kopīgā sistēmā kādam atņems arī piķi. Mazāk varēs sūtīt uz kreisajām analīzēm, kurās pacients nekad nav piedalījies, ko praktizē pat lielās LV slimnīcas, likt taisīt pacientam nevajadzīgas un atkārtotas analīzes, lai atkal saņemtu valsts piķi. Pagaidām Gaiļezerā pietiek ar ārstu maigu atšūšanu, lai viņu liktos mierā, kad tie neatzīst citu laboratoriju analīzes un pieprasa tās veikt savā. Pretinieku e-veselībai būs daudz un starp tiem noteikti būs arī veselības sistēmā sēdošie parazīti, varu derēt, ka tieši viņi arī ir pie vainas tam, kāpēc šobrīd sistēma ir tik primitīva.

Atbildēt

Troļļu gans

13.01.2018. 19:24

»

Troļļu ganam (gfh)

Jūs taču mani atceraties, vai ne? Negribās ieslīgt ar Jums kārtējo reizi neauglīgās diskusijās. Tomēr uz jūsu jautājumu atbildēšu - tas bija Rīgā, pie ģimenes ārsta. Viss tiešām bija ok un zibenīgi. Lai gan, nu jāpiekrīt - mēsls tā e-veselība ir tik un tā. Ja sistēma funkcionē tikai priekš slimības ...


Nu kāpēc neauglīgās, mums taču bija tik reti saturīga sarakste.
Es protams neesmu bijis pie visiem Latvijas ģimenes ārstiem, bet dažas minūtes pēc receptes izrakstīšanas zāles kabatā - paņemam recepti, taču pasakām paldies, pieceļamies no krēsla, izejam no ārsta kabineta, blakus ārsta kabinetam ieejam aptiekā, pieejam pie farmaceita, nosaucam ... ... un tas viss pāris minūtēs?
Par e-veselību - NVD, prezentācija "E-veselības aktualitātes un ieviešanas gaita”, 16.06.2017., 2.slaids “Svarīgākie fakti”, laika ass, datums 09.17. – e-darbnespējas lapa, e-recepte, e-nosūtījumi, e-slēdzieni, e-izraksti, e-attēlu apstrāde, PREDA, 3.slaids ar papildus pieejamiem pakalpojumiem, nav noteikts obligātais pārejas termiņš - e-vakcinācija, e-konsultācijas, e-pieraksts un pārītis papildus pakalpojumu, vēl ir slaids “Kur ejam?”. Jautrs gads sagaidāms, veselības ministra p.i., MK līderim, būs darba pilnas rokas.

Atbildēt

brīvais radikālis

13.01.2018. 19:10

»

nevajag vainot tautu

E - veselibas sliktaa kvalitate ir tikai atkariga no arstiem un medicinas personala, kuriem butu visiem jastreiko un jaatsakas no sis sistemas. Bet te autors atkal visu gruz uz tautu! kad arsti pasi sitis duri uz galda, apvienosies un atmaskos milzigo korupciju un stulbumu savos vaditajos? Kad? nekad...


Kad ārsti streikoja, tad tādi kā tu kvieca, ka ārsti ir stulbi un negrib strādāt ar e-veselību, un ka vispār vajag visus atlaist! Aizmirsi?
Nu, tagad ārsti strādā ar to e-veselību, izbaudi!

Atbildēt

Troļļu ganam (gfh)

13.01.2018. 19:05

»

Troļļu gans

Reti interesants stāsts. Kurā vietā


Jūs taču mani atceraties, vai ne? Negribās ieslīgt ar Jums kārtējo reizi neauglīgās diskusijās. Tomēr uz jūsu jautājumu atbildēšu - tas bija Rīgā, pie ģimenes ārsta. Viss tiešām bija ok un zibenīgi. Lai gan, nu jāpiekrīt - mēsls tā e-veselība ir tik un tā. Ja sistēma funkcionē tikai priekš slimības lapām un receptēm, tad tā ir IT iespēju pazemošana 2018.gadā. Kā tad būs ar pilnvērtīgu saņemto pakalpojumu datu ievadi, sākot no maksājumiem par vizīti, beidzot ar visiem izmeklējumiem, manipulācijām un nosūtījumiem, diagnozēm un tā tālāk, kuru diemžēl nav, un būs X nākotnē ar X naudu un X līkročiem priekšgalā. Tādas IT iespēju autiņbiksītes par brangu naudu sanākušas, kurās LR valdībai ir sanācis arī ļoti ērti aptaisīties, kā tas tai vienmēr izdodās.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Datortehnoloģijas un masu mediji

FotoLatviešu valodas interneta portālos arvien biežāk sāk parādīties tādi vārdi kā datorredze un dziļie neirālie tīkli. Turpat tuvumā parasti tiek pieminēts arī mākslīgā intelekta vārds, kas lasītājā izraisa pastiprinātu interesi par lietotajiem jaunvārdiem. Zinātkārīgākie sākuši sērfot interneta dzīlēs, taču tur atrodamais pārsvarā ir nepilnīgs, jo pastāv atsevišķu fragmentu veidā. Latviešu valodā uzrakstītu, subjektīvu viedokli vēl nav izdevies lasīt, kaut gan temats ir kā radīts lietošanai masu medijos.
Lasīt visu...

21

Devalvācijas lielmeistari Rīgas pilī

FotoMūsdienās devalvācija ir ikdienas sastāvdaļa. Ar devalvāciju tiekamies nepārtraukti. Jēdzienu „devalvācija” jau sen neattiecina tikai uz valūtas (naudas) kursa pazemināšanu attiecībā pret zeltu vai citu valūtu kursu. Jau sen jēdziens „devalvēt” nenozīmē tikai valūtas pakļaušanu devalvācijai. Tā ir izveidojies, ka devalvācijas jēdziens tagad ir ievērojami populārāks nekā deviances jēdziens, kā socioloģijā apzīmē rīcības novirzītību no tiesiskajām vai tikumiskajām normām un sabiedrībā pieņemtajiem standartiem. Ja tiekamies ar nozīmīguma pazemināšanu, tad parasti atceramies vārdu „devalvācija”, kuru var uzskatīt par sinonīmu vārdam „degradācija” – pakāpeniska pasliktināšanās, panīkšana, pagrimšana.
Lasīt visu...

12

„Mājkuģa” lieta: apmelošanas pasūtījuma izpildītāji nolūkā iespējami vairāk radīt sabiedrisko rezonansi noklusē būtiskus faktus

FotoKopš vakardienas plašsaziņas medijos ar apbrīnojamu uzstājību tiek izplatīts viedoklis, ka Pāvilostā esot uzbūvēta ēka jūras krastā, kura nekādi nelīdzinoties kuģim. Vai tas ir tiesa?
Lasīt visu...

21

Kā Rinkēviča ministrijā (teorētiski) piešķir prēmijas, piemaksas, balvas un citus labumus

FotoOficiālā informācija par piemaksām, prēmijām, naudas balvām, sociālajām garantijām un to noteikšanas kritērijiem Ārlietu ministrijā.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule LR Saeimas deputātiem: par tiesnešu neatkarību – „de iure” un „de facto”

FotoKad Valsts prezidents 2017. gada 10. novembrī nolēma neizsludināt grozījumus likumā "Par tiesu varu", sākumā neuzskatīju, ka šis ir nozīmīgs jautājums, kas pelnītu lielu uzmanību. Taču tālākie notikumi un to analīze mani pārliecināja par pretējo. Jo sevišķi Limbažu rajona tiesas priekšsēdētajas man personīgi adresēta vēstule, kuras pirmais teikums skan šādi: “No vēstules teksta saprotams, ka Civilprocesa likuma 74.pantu Jūs esat lasījis, diemžēl līdz septītās daļas pirmajam punktam neesat ticis...”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko jāuztraucas Potapovai un Jurašam – tikai daži jautājumi

Potapova un Jurašs taisa šovu, ko netieši atbalsta Kaimiņš, tā apliecinādams, ka pēc būtības kalpo tiem...

Foto

Latvijā ir izveidots čekistu, komunistiskās partijas biedru un oligarhu mafiozs tīkls, bet mēs tur neesam

Latvijā ir izveidots čekistu, komunistiskās partijas biedru un oligarhu uzturēts noziedzīgs,...

Foto

Vai Kučinskis spēs atzīt, ka izgāzusies pirmā un redzamākā Čakšas reforma?

Jaunais gads ir iesācies ar vairākām pārmaiņām, no kurām dažas - kā benzīna cenas kāpumu...

Foto

E-veselības "pilnvērtīgā" palaišana atkal apliecina, ka tautai ir "poh...", kas mūsu valstī notiek

Kopš 2.janvāra receptes, ko skaits ir apjomīgs un daždien tuvinās simtam, izrakstu pacientiem...

Foto

„Īstenais loceklis”, kam nepatīk 18. novembris

Šķita jau, ka padomija ar tās „orgāniem”, „locekļiem” un „locekļu kandidātiem” ir atstājusi Latvijas publisko telpu. Tomēr Zinātņu akadēmijas īstenā...

Foto

Par politisko partiju varas, naudas un ētikas pārbaudījumiem

Politisko partiju dzīves robežšķirtne ir to ievēlēšana Saeimā. Ar to sākas kvalitatīvi citādāks laiks organizācijas un arī tās...

Foto

Rokpelnis un citi stukači: vai tiešām mēs nerīkosim nekādas Tengiza Abuladzes “Grēku nožēlošanas”?

Pietiek šodien vienuviet pārpublicē divus konfrontējošus viedokļus saistībā ar dzejnieka Jāņa Rokpeļņa „izlīšanu no...

Foto

Zemes piespiedu privatizācija Rīgas domes gaumē jeb Kā Rīgas dome tīra rīdzinieku kabatas

Rīgas domes priekšsēdētāju Nils Ušakovs drīz vien pēc kļūšanas par galvaspilsētas mēru, no...

Foto

Bibliotēkāri, esiet modri un ziņojiet DP par apmeklētājiem ar „Islāma valsts” logo uz apģērba

Eiropas valstu pieredze liecina, ka teroristu organizācijas internetā aktīvi izplata savus propagandas...

Foto

Masu sociopātisms jeb atriebības saldā garša

Kur mēs, latvieši, šobrīd īsti dzīvojam un vai mums šobrīd vispār ir tāda valsts, kas mūs – pamattautu – sargā...

Foto

Zooloģiskās bazūnes un optimisma gidi

Zooloģiskās bazūnes un optimisma gidi ir mūsu temperamentākie un pompozākie ideologi. Viņi ir krimināli oligarhiskā valstiskuma produkts un reizē arī šī...

Foto

Kad „Vienotības” nopirkts „PR guru” mēģina padomju stilā cīnīties pret faktiem

Globāli nopietnais Politico, pamatojoties uz ANO datiem, nesen publiskoja ziņu, ka Latvija kopš 2000. gada ir...

Foto

Zaķis ir viens no Latvijā pieredzes bagātākajiem stratēģijas profesionāļiem

Valsts prezidenta kancelejā (turpmāk - Kanceleja) 2017.gada 13.decembrī saņemts iesniegums, kurā uzdodat jautājumus saistībā ar Valsts prezidenta...

Foto

Čekas maisi – kas ir kas: intervija ar bijušo TSDC vadītāju Induli Zālīti

Ņemot vērā lasītāju ieteikumus un tēmas aktualitāti, Pietiek šodien pārpublicē senu, bet joprojām nozīmīgu interviju...

Foto

Ādama nolādēšanas monitorings: simboliskā realitāte

Ādama nolādēšana neattiecas tikai uz konkrēto realitāti – klaušām, augļošanu, zinātniski tehnisko progresu, ekonomiku, tirgus attiecām, kas bija uzmanības centrā iepriekšējās...

Foto

Vai interešu konflikti pastāv tikai politikā un valsts pārvaldē, bet ne vēsturisku romānu rakstniecībā?

Izdevniecības “Dienas grāmata” vēstures romānu sērijā iznācis Arno Jundzes romāns “Sarkanais dzīvsudrabs”....

Foto

Vai pirms seksuālām darbībām jāparaksta kontrakts?

Aizgājušais gads Rietumu pasaulē iezīmējies ar plaši izvērstu feministu rosinātu masu histēriju, kas pazīstama kā #MeToo kustība. Arī Slavojam Žižekam*,...

Foto

Vai Vējonis nopietni domāja runā teikto, ka iedzīvotājiem aktīvi jāiesaistās pret varas cinismu - arī veselības jomā?

Veselības aprūpē veselības ministres Andas Čakšas vadībā iesācies vēsturisks...

Foto

Latvijas izciršanas operatīvās plānošanas apvienības „LIOPA” aicinājums

Mēs, Latvijas izciršanas operatīvās plānošanas apvienība „LIOPA”, esam organizējušies, lai katram Latvijas cirtējam būtu darbs un valstij – nodokļi....

Foto

ZZS un zirgu „biznesmeņu” netīrās aizkulises

Kaut vēlēšanās Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS) nākamajās vēlēšanās tiek prognozēti panākumi un varas saglabāšana, dažādiem šīs apvienības darboņiem ar...

Foto

Dzīvojamo telpu īres likums atņems manas tiesības uz beztermiņa īres līgumu

Esmu denacionalizētā nama pirmsreformas īrniece, dzīvoju tajā no dzimšanas, strādāju, maksāju nodokļus. Ekonomikas ministrijas jaunais...

Foto

Odiozā odiseja

Odiseja odiseja ilga 20 gadus. Mūsu „čekas maisu” odiseja ilgst jau 27 gadus, un tai nav redzams gals. Tas noteikti ir tāpēc, ka mēs...

Foto

Aizejošās Čakšas dāvana valdībai un visiem iedzīvotājiem

Kaut valdošā koalīcija lepojas ar sasniegumiem kā nodokļu reforma un naudas pielikumi nozarēm, reāli ieguvumus varēs novērtēt pēc pirmā...

Foto

Par 2017. gada 15. decembra uzdevumu un 2017. gada 12. decembra Datu valsts inspekcijas vēstuli

Esmu saņēmusi 2017. gada 15. decembra LU rektora rezolūciju 2017. gada...

Foto

NMPD tuvojas klīniskajai nāvei, bet vēl tajā strādā arī īsti varoņi

Šajā šķietami klusajā un sirsnīgajā svētku laikā nereti gadās saskarties ne vien ar Ziemassvētku brīnumu,...

Foto

OIK – politiski piesegta afēra, kuru vēl var atklāt un novērst, ja politiķi gribēs atklāt “tumbačkās” noslēpto

Nu jau visi zina, ko nozīmē burtu salikums OIK....

Foto

„Apeirona”, LDDK un Jāņa Reira propaganda par Darba likuma 109.panta II daļu

Bijušajam komjaunietim, dedzīgajam rūpnīcas virpotājam Jānim Reiram pieredze komunistiskās ideoloģijas sekretāra amatā nes augļus...

Foto

Riddah: islāma vienvirziena biļete

Ceturtdien, 21.decembrī Melburnā, Austrālijā 32 gadus vecs afgāņu izcelsmes Austrālijas pilsonis Saīds Nūri nolēma iesēsties automobilī un kulturāli bagātināt 18 iedzīvotājus, par pamatu...

Foto

„Zaļo” lozungi izskan kā tiešs aicinājums uz nemieriem un sacelšanos

Biedrība „Latvijas Mežu sertifikācijas padome” (LMSP) ir dibināta 2001. gadā ar mērķi veidot un uzturēt Latvijas...

Foto

Krievijas propagandas portāls: VDK maisu noslēpums, jeb Kāpēc Latvija sēro Neatkarības svētkos

No pirmā acu uzmetiena šīm tēmām nekā kopēja nav. Pirmkārt, pēc nesenajiem valsts svētkiem...

Foto

Partiju biedru saraksti jeb intelektuālie un morālie bastardi

Portālā „Pietiek” ievietotie partiju biedru saraksti ir viens no nopietnākajiem ieguldījumiem krimināli oligarhiskās valsts atmaskošanā. Sarakstiem ir gan...

Foto

Datu valsts inspekcijas dokuments ietver visas klasiskās cenzūras pazīmes

Latvijas Universitātes rektoram, akadēmiķim, Dr. habil. biol. Indriķim Muižniekam: augsti godājamais rektora kungs, atsaucoties uz Jūsu 2017....

Foto

Jaunais “čekas maisu” likumprojekts kavēs VDK satura izpēti un publiskošanu

Šodien, 21.12.2017. Saeima atbalstīja likumprojektu, kas paredz VDK dokumentu publiskošanu un nodošanu Nacionālajam arhīvam. Kaut gan...

Foto

Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī

Šī ir žurnālista Andra Tiļļas intervija ar vēsturnieku Hariju Tumanu, kas iepriekš saīsinātā veidā tikusi publicēta žurnālā “Mājas viesis”,...

Foto

Vides organizācijas aicina uz caurspīdīgu un atklātu mežu politikas veidošanas procesu

Jau vairāk nekā pusgadu norisinās Ministru kabineta noteikumu "Par koku ciršanu mežā" grozījumu projekta apspriešana,...

Foto

Kā mēs pērn stiprinājām Latvijas mediju kvalitāti un veicinājām izcilību žurnālistu vidū

2016.gadā, atbilstoši LŽA mērķiem un ievērojot asociācijas biedru pausto viedokli par organizācijas darbības prioritātēm,...

Foto

Mums izdevās

Ko mantojusi es no senčiem saviem?/Ne titulus, ne zelta gredzenus,/Vien viņu egles, ozoli un kļavas/Pār mana mūža ceļiem vējā zuz. (Ārija Elksne "Mans mantojums") "Kad...

Foto

Par "dabas draugu" ekonomiku un "zaļo propagandu" tās stutēšanai

"Atkal jāklausās argumenti, kā koku ciršana nodrošina veselības aprūpi. Tad nu atkal atgādinu, ka pati veselības aizsardzība...

Foto

Latvija fosilā kurināmā lobija rezultātā zaudējusi vairāk nekā 10 miljonus eiro

Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācija (LAEF) vērš uzmanību, ka Ekonomikas ministrijas nolaidības rezultātā Latvija nav izmantojusi...

Foto

Prezidenta kungs, prasiet Saeimai pieņemtā Veselības aprūpes finansēšanas likuma otrreizēju caurlūkošanu

Augsti godātais Valsts prezidenta kungs! Kustība Par! aicina Jūs izmanot savas konstitucionālās tiesības un prasīt Saeimai tikko...

Foto

Tautas atmiņas horizonts, metafizika un suverenitāte

Rietumu civilizācijā un īpaši tās Austrumeiropas anklāvā ir radusies jauna intelektuālā epidēmija. To var dēvēt par vārda brīvības intelektuālo epidēmiju....

Foto

Lūgums par ekonomiskā bēgļa statusa piešķiršanu

Ar 1995.gada 21.jūnija likumu «Par namīpašumu denacionalizāciju Latvijas Republikā» tika denacionalizēta 10 321 māja jeb 78 046 dzīvokļi, kas skāra aptuveni...