Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

danu

22.07.2021. 16:14

tādos sīkumos var rakstīt tikai garīgi slims vai manierīgs kašķīgs pindariņs.Normāls vecis nekasītos. Jaunups jau nu ar ...kā tur VV teica

Atbildēt

Tirdzinieks

22.07.2021. 01:08

Čigāns arī ir talantīgs - lasīt, rakstīt neprot, bet uz tirgus laukuma labi apkrāpj.

Atbildēt

Feiss

21.07.2021. 02:58

Ārprāc!

Atbildēt

Traktors

20.07.2021. 23:53

»

Edgars cits

Lielāku korumpantu un melno lietu kārtotāju Latvijas politikā grūti iedomāties. Un Knābis pie pakaļas neņem, jo droši vien piedalās, un neviens, izņemot Lembergu, nav vainīgs


Iespējams, tā ir iegājies kopš laikiem, kad S.Āboltiņa bija NDK vadītāja, kas nozīmēja visiem viņas līdzgaitniekiem un domubiedriem automātiskas indulģences un imunitāti pret jebkura Latvijas dienesta uzmanību. Tur pat meklējama arī Martinsona-kvadrāta veiksmes atslēga, viņa biznesa pirmsākumos.

Atbildēt

Traktors

20.07.2021. 23:25

Jaunupam ir viens izsūtāmais zēns, jeb “sešinieks”, kuru sauc Mihails Rjabokoņs, projektēšanas uzņēmuma REM PRO direktors un līdzīpašnieks.

Mihails Edgara uzdevumā tiekas ar dažādu A/P pakļautības iestāžu konkursos ieinteresētajiem uzņēmējiem, potenciālajiem pretendentiem, un piedāvā visādas neticamas sadarbības shēmas, sakārtot uzvaras u.tml. cik zinu, tie vienmēr ir lēti uzmetieni.

Tā ir sava veida blīves funkcija, jo Jaunups pats tādas lietas neriskē kārtot, viņam ir labi skolotāji.

Īpaši labi REM PRO lietas aizgāja kad pie Rīgas Domes vadības nonāca Jura Pūces ieceltā Rīgas pagaidu administrācija.

Bet zīmīga ir viena detaļa.. Kā viens no REM PRO īstenotajiem projektiem, viņu mājas lapā ir atrodams, arī KNAB jauno telpu projektēšana Muitas ielā. Un tā nav veiksmīga sagadīšanās, bet gan KNAB, SAB un VDD impotences apliecinājums.

Atbildēt

A.L.P.

20.07.2021. 11:32

Cik pretīgi gan jūtas cilvēki ,zinot kādi smirdīgi nelieši ir jaunups un putnis !!! Un vēl dažreiz jāskatās viņus TV vai kaut kur lasīt par viņiem ! Man personīgi REĀLI metas nelabi , redzot tos pretīgos purnus TV vai citur kur .

Atbildēt

Edgars cits

20.07.2021. 09:40

Lielāku korumpantu un melno lietu kārtotāju Latvijas politikā grūti iedomāties. Un Knābis pie pakaļas neņem, jo droši vien piedalās, un neviens, izņemot Lembergu, nav vainīgs.

Atbildēt

vietējais

20.07.2021. 09:14

Kāda laime ka Latvijai ir tāds jaunups, ko gan mēs visi darītu bez viņa, pagalam būtu. Atradies pa visu valsti viens gudrais un neaizvietojamais politiķis, tikai tautai viņš droši vien ir tikpat vajadzīgs kā pagājušās ziemas sniegs.

Atbildēt

FKK

20.07.2021. 08:58

»

kad viņš beidzot sēdēs?

Strīķes, kas viņu piesedza, vairs nav. Kad tas žuliks beidzot sēdēs


Pašreizējais KNAB vadītājs Straume jau ir piejaucēts. Sākotnēji vēl kaut ko mēģināja pasākt, bet drīz vien to paši Jaunupa biedri efektīvi aizvēra viņam muti. Sākumā ļoti sašutis izvilka Juraša noslēpto "Taureņu" pirts lietu, bet ātri vien tika nolikts pie vietas un sāka stāstīt, ka "tur jau nekas tāds," "tās tik urbānas leģendas," utt. Jo labi zina, kas šobrīd kontrolē valdošo koalīciju - tas pats Jaunais Laiks, kas šobrīd mutējis "Vienotībā/APar/JKP." Jurašs, Linkaitis, Eglītis kontrolē JKP, Ašeradens, Reirs, Kampars - JV, Viņķelis, Pūce - APAr, Ēlerte ielikta par Levita uzraudzi. Visi pieminētie kadri, it kā dažādās partijas, bet faktiski ir no viena grupējuma.
Tā kā Straumem ir skaidri un gaiši pateikts - sēdi rāms, ķer pārmijniekus, imitē darbu, bet lielajām zivīm pat netuvojies. Un kā par brīnumu - jā, visas lietās viena pēc otras izčākst. Jo Straume labi zina, ka šīs politiskais kartelis sabradās viņu lupatās, ja neklausīs.
Lembis uz šī fona ir tīrais amatieris. Jaunā Vienotība zog ar jaunu vērienu un apjomu. Un Putņa labais paziņa ir viens no centrālajiem darboņiem šajās shēmās. Sākotnēji negribēja pārdoties, par to arī tika izmests no aprites. Pēc tam skrēja izlūgties, bet bija par vēlu. Māris Graudiņš PRO leļļu meistars jau bija norakstījis viņu.

Atbildēt

Miķelis

20.07.2021. 08:42

Kārtējais blēdis....

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

20.07.2021. 08:42

»

?

Vai tad nevarēja īsāk, bez tās apdāvinātības, polittehnoliģijas? Vienkārši, PEDERASTS


Uzmanīgi, vecīt! Golubeva vēl naida noziegumu piešūs.

Atbildēt

Kamēr

20.07.2021. 08:23

Kamēr vienotība kontrolē KNAB, Jaunpupiem, vecajam hn jaunajam, pilnīgi nekas nedraud.
KNAB Straume ir glups un gļēvs un tam ir jāmaksā līzingu par jaunu motociklu, tātad jāturās pie krēsla.

Atbildēt

FKK

20.07.2021. 08:20

Pirms daudziem gadiem Jaunajam Laikam bija labas izredzes uzvarēt Rīgas pašvaldības vēlēšanās. Bet nezkādēļ par mēra kandidātu ielika pēc reitingiem visnepopulārāko kandidātu - Edgaru Jaunupu. Tas "noēda" nepieciešamos atbalsta % vēlēšanu rezultātam un toreiz pie varas izdevās tikt Ušakovam. To viņš paturēja ilgi. Talantīgs politiķis Jaunups - tiešām, Robert Putni? Jaunups turpināja būt Jaunā Laika finanš piesaistītājs un nauda plūda no ļoti īpatnējiem avotiem. "Rīdzenes" sarunās Lembis piemin, ka JL vēlēšanu kasi papildināja no LDz (faktiski LDz Cargo) reklāmas naudas Jaunupa VEF basketbolam. Un patiešām - tieši tajā brīdi, kad Jaunups kļuva par toreiz ietekmīgās Āboltiņas - Saeimas priekšsēdētājas padomnieku, LDz Cargo "pēkšņi" pamatīgas summas sponsorēja VEF klubam. Kad pie teikšanas bija ZZS, tad viņu basketbola klubiem. Faktiski no valsts uzņēmuma tika klaji pumpēta nauda. (Ak, jā Strīķes un Juraša vadītais KNABs to visu "nepamanīja" un noklausoties "Rīdzenes" sarunas šo faktu nolēma ignorēt.
Vēlāk Vienotība ar Jaunupa gādību par EM valsts sekretāru ielika Juri Pūci. "Pēkšņi" OIK biznesmeņi sāka "ziedot" naudu ar Pūci un Jaunupu saistītajiem mākslas fondiem. Robert Putni, tu kā Delnas antikorupcijas speciālists neko, tiešām neko, neko, neko tajā visā nesaskati?
Laikā, kad valsti pumpēja būvnieku kartelis Jaunups ar šī grupējuma bonzu, neskaitāmās afērās apsūdzēto (un vienmēr izsprukušo) MM sēdēja vienās tribīnes priecājoties jau atkal par kopīgo "sponsorēto" basketbolu.
Tikmēr "talantīgais" Jaunups izveidoja par "Latvijas Attīstībai," kas patiesībā bija reti mazjaudīga un ilgstoši izgāzās. Līdz beidzot viņiem izdevās piepirkt Vienotības erzacu "Par!" Kad ar to bija par maz, tad LA piesūcās Progresīvajiem.
Viens no lielākajiem naudas sūkļiem šai jaukajai kompānijai ar Berķu klans - jā, tas pats Ventspils grupējuma darbonis, kurš pie saviem kapitāliem tika precīzi tikpat netīri, kā Lembergs. Tas, ka viņi sakasījās un aizgāja pa dažādiem ceļiem, Berķa naudu tīrāku nepadarīja. Ak jā, Robert Putni - šo faktu Delna nezināja? Nu ja, nu ja ....
Nemaz jau nerunāsim par azarstpēļu un citu afēru klaju lobēšanu.
Un šī ir tikai virskārta Jaunupa "reputācijai."
Ko lai saka, Robert Putni, interesantas paziņas jums. Un kaut kā nesanāca šo visu atcerēties savā taisnošanās rakstā. Atmiņa sākusi klibot?
Jaunups smird pēc korupcijas jau gadiem un krietni smagāk nekā Zaķis, Reirs, Kampars, Jurašs un pārējā kompānija.
Robert, lasot šo visu - padomā cik nožēlojami izskaties cilvēkiem, kuri labi zina politisko virtuvi. Antikorupcijas cīnītājs atradies, kā tad.

Atbildēt

garāmgājējs

20.07.2021. 08:05

Bļaģ, tārpi! Abi divi. Ar papēdi virsū un basta ...

Atbildēt

VB

20.07.2021. 06:42

»

Kkāds sūds

Apnika lasīt


Jā, jo man taču vienalga: nicinu i vienu i otru.

Atbildēt

Nesteidzies

19.07.2021. 21:33

»

:)))

Būtu labi ,ja jūs visi aizvāktos uz citu planētu


Dieviņš zina ko dara. Kam tad Masks to kosmosa kuģi uz marsu projektē?

Atbildēt

ak vai

19.07.2021. 21:16

Lasu un priecājos par gara kroplības neizsmeļamām rezervēm.Ja viņi būtu normāli,tad viņi pazītu,kas ir kauns.

Atbildēt

hā hā hā

19.07.2021. 20:52

paldies, putn, bet nu gan no jaunupa dabūsi pa koko

Atbildēt

Rebuss

19.07.2021. 20:46

Jaunups ir tipisks netīrās naudas pārvaldītāju pakalpiņš un roklaiža, stipri pieticīgāks un nesaķēpājies gan par Lauvu.

Atbildēt

pietiek.lap$$as pa$$ūtījumgalc

19.07.2021. 19:13

»

Latvija - neizdevusies valsts

Seriāls "Roberts Putnis arī raud" - 17. sērija...


Nauda ne$$mird!!

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

19.07.2021. 19:10

Jaunups, ir tiešām gudrs un izveicīgs džeks! Ja muļķu bars ir bez gana, tā nav viņa vaina. 95% kuslie muldoņas (politiķi), kuri domājās, ka ir neaizstājami, ir vienkārši nelgas, ar pastieptu roku, lai izlūgtos piķi...

Atbildēt

Juris

19.07.2021. 18:58

Redzot Saskaņas komjaunieti Antoņinu Ņinaševu partijas vadībā jau bija skaidrs ko no tās var gaidīt, pārējām personālijām loma jau sekundāra

Atbildēt

Pederastu razborkas

19.07.2021. 18:20

Esam regulāri tikušies dažādos formātos un vienmēr šīs tikšanās ir bijušas interesantas.

Atbildēt

ESMAIJA

19.07.2021. 17:56

»

Oki

Nu tad Putnis var vairs netaisnoties - ar idiotiem nav jāsveicinās , kur nu vēl jātiekas . Ja Putnim tas nav skaidrs , tad politikā nav ko meklēt . Točka


Šim "goda vīram" Putnam ir skaidrs virziens uz mēŗķi - izsvieda no vienas partijas, līmējas caur tādu pašu "goda vīru"Jaunupu klāt nākamajai partijai. Tikai abi smird jau pa gabalu. Pretīgi!

Atbildēt

experc

19.07.2021. 17:40

ui ku garš raksts... tur kas svarīgs uzrakstīts? ir jāizlasa?

Atbildēt

FKK

19.07.2021. 17:20

Edgars Jaunups ir viens no ciniskākajiem, netīrākajiem politiskās ietekmes tirgoņiem, viņa vārds ir saistīts ar teju visām lielākajām daudzmiljonu korupcijas afērām pēdējos 10 - 15 gadus.
Cilvēki ar pašcieņu viņam roku nedod un nesveicina. Jebkuram sevi cienošam politiķim no viņa vajdzētu turēties pa gabalu, īpaši tādam, kurš kaut ko runā par vērtību politiku. Putnis tieši otrādi - izlēma ar viņu runāt. Un šobrīd mēģina muļķīgi attaisnoties. Robert, ej projām un vairs nerādies. Ja ej "sarunāt" ar valsts nozadzējiem, tad pats vien esi sev parakstījis diskvalifikācijas biļeti.

Atbildēt

Oki

19.07.2021. 16:33

Nu tad Putnis var vairs netaisnoties - ar idiotiem nav jāsveicinās , kur nu vēl jātiekas . Ja Putnim tas nav skaidrs , tad politikā nav ko meklēt . Točka .

Atbildēt

ABC

19.07.2021. 16:22

»

:)))

Būtu labi ,ja jūs visi aizvāktos uz citu planētu


Pietiktos ja invazētie kolonisti aizvāktos uz savu krieviju, tad visgudrie polittehnologi paliktu bez finansējuma un Latvijas izlaupīšanas politikai pienāktu gals.

Atbildēt

?

19.07.2021. 16:18

Vai tad nevarēja īsāk, bez tās apdāvinātības, polittehnoliģijas? Vienkārši, PEDERASTS!

Atbildēt

Kkāds sūds

19.07.2021. 16:11

Apnika lasīt

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.07.2021. 15:53

Seriāls "Roberts Putnis arī raud" - 17. sērija.
Lomās: Roberts Putnis, Edgars Jaunups, "Progresīvo valde" (nu, jūs jau paši zināt). Iepriekšējā sērijā: Valde izslēdz Robertu no partijas, bla, bla, bla, bla ...
Ja nopietni, - cik sērijas šīs ziepju operas ir paredzēts rādīt? Un cik liela ir reklāmas auditorija vispār? Cik procentiem tādi Progresīvie un viņu apakšveļas mazgāšana vispār ir interesanta? Varbūt labāk (un interesantāk) būtu uzzināt par domstarpībām kādā Snēpeles attīstības biedrībā vai Murmastienes cietušo sieviešu biedrībā?

Atbildēt

'jāšķiras un viss

19.07.2021. 15:45

Roberts Putnis ir sakarīgs un godīgs cilvēks. Viņam grūti saprast, ka ne visi, ar ko viņam darīšana, ir tikpat godprātīgi.Nevajag viņam būt tajā partijā. Kas attiecas uz Jaunupu, komentāri lieki. Izrunās lāci no meža. Uzstājas kā viszinis un samij glavnij. Nu nevar būt, ka šie abi cilvēki atradīs kopīgu valodu. Nemūžam.

Atbildēt

Dūmu svece

19.07.2021. 14:55

Pirmā partija iemīcija dubļos otru , tad otra pirmos , tad atnāca sētniece , patrieca visus!

Atbildēt

pieriebies

19.07.2021. 14:38

banāls pidarskapja kašķis.

Atbildēt

jautājums ir,

19.07.2021. 14:33

kad tas polittehnologs beidzot sēdēs?

Atbildēt

ziga

19.07.2021. 14:25

»

:)))

Būtu labi ,ja jūs visi aizvāktos uz citu planētu


Nav tik tālas planētas...

Atbildēt

:)))

19.07.2021. 14:07

Būtu labi ,ja jūs visi aizvāktos uz citu planētu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....