Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atkal tas pats

18.08.2017. 18:15

»

es

Ak dies kas par muļķībām...


Nu nav Grieķijas pensijas pēc pirktspējas 3x lielākas nekā Latvijā, NAV.
Salīdzini kā mainījušās minimālās algas Grieķijā un Latvijā (turpat arī citi ekonomikas rādītāji)
https://tradingeconomics.com/greece/minimum-wages
https://tradingeconomics.com/latvia/minimum-wages

Grieķiem norakstīja daļu no parāda privātajiem aizdevējiem kāda Latvijai praktiski nebija un tātad arī norakstīt nebija ko.

Protams, ka būvniecībā arī valsts samazināja pieprasījumu, jo gluži vienkārši NEBIJA NAUDAS. Tikai ne līdz 0, jo tieši tajā laikā tika uzbūvēta Nacionālā bibliotēka.

Piedāvājums notērēt visu pieejamo kredītu arī tikpat "gudrs", jo tad tagad daži desmiti vai pat simts miljoni būtu jātērē par šo kredītu procentiem un tātad tos nevarētu tērēt Latvijas iedzīvotājiem

Atbildēt

es

18.08.2017. 14:02

»

ko tu murgo?!

Dombrovskis bija visnesavtīgākais Latvijas premjers, kurš realizēja pašas Latvijas pieņemto krīzes pārvarēšanas ceļu, par ko sauca par neiespējamu daudzi ārvalstu eksperti. Un tā rezultāts ir lieliski redzams salīdzinot ar Grieķiju, kur pie varas bija lielie "cīnītāji par tautas interesēm", bet kur ...


Ak dies kas par muļķībām.
Atļaušos atgādināt: Jau pat SVF tādu austerity kā LV iesaka neveikt. Arī Grieķijai - kaitīga tā tautsaimniecībai.
Un Grieķu pensoriem pensijas arī pēc pirktspējas paritātes par reizēm 3 apsteidz LV. Tas ir tas, ko ar pirmstermiņa atmaksāto naudu varēja izdarīt piemēram (tas gan nav labākais, bet vietējo tirgu tas paceltu lieliski).
Par lūgšanu - viņiem jau 50% parāda norakstīja. Kāpēc nepalūgt vēl? Tādu tautas nīdēju kā Dombrovskis, nekur Eiropā nav.
Celtniecības tirgus sabruka tāpēc, ka: 1. Samazinoties pieprasījumam, arī valsts samazināja pieprasījumu uz 0. Un šis ir nāves grēks valsts pārvaldē. Būtībā Dombrovskis šādā veidā rūpējās par Zviedrijas pilsoņiem uz Latvijas pilsoņu rēķina. HU Orbāns šo izdarīja otrādi un tas atbilst vēlētāju mandātam. 2. Mežonīgā austerity ļoti būtiski samazināja naudas daudzumu apgrozībā. Rezultātā pasūtītāji projektus sāka atlikt līdz brīdim, kad "nauda ienāks". Rezultātā no pasūtījumu tirgus tika izņemts aptuveni 1 gads. Savukārt celtnieki no savas dzīves izņemt gadu nevar - auksti un gribas ēst. Sākās dempings.
Savukārt dempings ir tas, kas sagrāva Maksimu - par nodempingoto cenu materiālus atbilstoši izgatavot vienkārši nevar.
Un sāga turpinās ieejot spirālē - bada spiesti celtnieki dodas uz īriju (un šis laikam atbilst pantam par genocīdu) un vairs neveic pasūtījumus būvniecības tirgū savām un ģimenes vajadzībām (t.i. nepērk dzīvokļus), kas savukārt noved badā nākamo celtnieku grupu.
Naudas daudzums apgrozībā ir ļoti būtisks makroekonomiskais rādītājs. Dombrovskis pat privātā kredīta nodrošināšanā (kas IMO ir īstais iemesls iztapībai SVF) nedrīkstēja šādi samazināt naudas daudzumu valsts apgrozībā. Jo sekas ir salīdzināmas ar genocīdu.
Un par to vajadzētu tiesu.

Atbildēt

švamme

17.08.2017. 23:19

»

Kika

Smiltiènam izdevusies laba politiska analīze. Var jau Vienotību apriet, taču ta ir viena no partijām, kur salīdzinoši intelekta līmenis ir augstāks ka citās partijās, par ZZS nemaz nerunājot


tā nav nekāda analīze, bet prasts aprēķins, kā tikt pie siles, nevis kā vērst par labu, vai novērst sevis pašu noziedzīgo nekā nedarīšanu, klusēšanu (Lasi - līdzdalību, kad valsts tika izlaupīta. Neviena vārda par vēlētāju sajūtām un sasāpējušiem jautājumiem, tikai par sevi un savām perspektīvām.

Atbildēt

Pakostņiks

17.08.2017. 19:57

Vienaldzība ir politisks līķis, kas nepārvarēs 5% barjeru. Reāli Latvijā valda Lembergs un Izskaņa.

Atbildēt

Paradokss

17.08.2017. 19:19

»

ko tu murgo?!

Dombrovskis bija visnesavtīgākais Latvijas premjers, kurš realizēja pašas Latvijas pieņemto krīzes pārvarēšanas ceļu, par ko sauca par neiespējamu daudzi ārvalstu eksperti. Un tā rezultāts ir lieliski redzams salīdzinot ar Grieķiju, kur pie varas bija lielie "cīnītāji par tautas interesēm", bet kur ...


Kur tādi demagogi un pakaļlaiži kā Jūs rodas? Varbūt tad godīgi pateikt, ka joprojām pensijas Grieķijā ir 3 reizes lielākas nekā Latvijā un algas 2,5 reizes lielākas nekā krīzi veiksmīgi pārvarējušajā Latvijā? Par citu piemēru- Islandi nemaz nerunājot...

Atbildēt

IKP CK

17.08.2017. 13:56

IKP aug līdz ar cenām! Tikai kāds tam sakars ar ekonomiku?

Atbildēt

alias

17.08.2017. 10:25

Vienotība ir iznīcinājusi pati sevi un tur vairs nekas nav glābjams. Elektorāts sen vīlies. Reputāciju ir ļoti viegli pazaudēt, bet gandrīz neiespējami atgūt. Arī tās partijas, uz kurām tagad pārbēg bijušie Vienotības politiķi un funkcionāri, ir nolemtas skuju takai, jo beidzot cilvēki pat sāk kaut ko redzēt, dzirdēt un kaut drusku domāt. Kā pazuda TP un LPP, tā līdzi aizies arī šī. Un pelnīti.

Atbildēt

ko tu murgo?!

17.08.2017. 06:05

»

Es

Vispār jau Dombrovskis ar savu savtīgumu sagrāva Latvijas tautsaimniecību. Ejot pavadā visādiem importa eksperimentatoriem, ieviesa līdz šim neredzētu austerity, kuras sekas mēs vēl ilgi jutīsim. Viņš pilnībā sagrāva celtniecības tirgu (kā tiešs rezultāts irMaximas sabrukšana) un tas šķiet neatjaunosies...


Dombrovskis bija visnesavtīgākais Latvijas premjers, kurš realizēja pašas Latvijas pieņemto krīzes pārvarēšanas ceļu, par ko sauca par neiespējamu daudzi ārvalstu eksperti. Un tā rezultāts ir lieliski redzams salīdzinot ar Grieķiju, kur pie varas bija lielie "cīnītāji par tautas interesēm", bet kur joprojām ir zemākas algas un pensijas nekā pirms krīzes, tiek mazināti budžeta izdevumi un pa pasauli lūgti kārtējie palīdzības aizdevumi.

Celtniecības tirgus sabrukumam vispār nav nekāda sakara ar valdību, bet tikai ar pilnīgi loģisku kreditēšanas izbeigšanos, kas tikpat loģiski nevarēja turpināties mūžīgi. Savukārt tam nav nekāda sakara ar Maximas sabrukšanu.

Atbildēt

Oi!

16.08.2017. 23:47

Ā, un vēl... mūsu tādu ir daudz! Nu, ko darīt ja neietekmē :D

Atbildēt

Oi!

16.08.2017. 23:46

Mani neietekmē raksts, mani neietekmē komentāri, balsošu par JKP. Bļin, ko darīt? Nu neietekmē... :D

Atbildēt

Nu tik

16.08.2017. 23:00

Būs pēdējais jenotu festivāls lielmestra Smilšaiņa īstajā vadībā. Finita la comedia.

Atbildēt

Es

16.08.2017. 22:58

»

Manuprāt

Vienotību grauj par katru cenu kā vienu no vērtīgākajām, potenciāli bagātakajām partijām, kura pasludina cīņu pret oligarhiju, kurai nav korupcijas skandālu utt...


Vispār jau Dombrovskis ar savu savtīgumu sagrāva Latvijas tautsaimniecību. Ejot pavadā visādiem importa eksperimentatoriem, ieviesa līdz šim neredzētu austerity, kuras sekas mēs vēl ilgi jutīsim. Viņš pilnībā sagrāva celtniecības tirgu (kā tiešs rezultāts irMaximas sabrukšana) un tas šķiet neatjaunosies manas dzīves laikā. Attiecīgi sagrauts ir arī saistītais tirgus. Sekas ir milzīgā emigrācija un demogrāfijas mazspēja. Tālākās sekas būs sabiedrisko pakalpojumu un pensijas sistēmas sagrāve un vēlviens emigrācijas vilnis. Dombrovskis ir mīkstčaulīgs pašlabuma meklētājs, kas ir uz tiesu vedams, ne slavinams

Atbildēt

Manuprāt

16.08.2017. 22:26

»

savējie nesaprata

Ar neapbruņotu aci bija redzams, ka Vienotība pati sevi lēnām nīcināja Āboltiņas vadībā. Kur tas ir redzēts, ka savējie "noēd" savas partijas premjeri...


Vienotību grauj par katru cenu kā vienu no vērtīgākajām, potenciāli bagātakajām partijām, kura pasludina cīņu pret oligarhiju, kurai nav korupcijas skandālu utt.
Grauj un nomelno Vienotību, lai labāk izskatītos uz tā fona Saskaņa, ZZS un NA ar savu Mkasātnespējas administrācijas korumpantiem.

Vienotību grāva arī Solvita Āboltiņa jau ar iepriewkšējā vēlēšanās caurkritušas Sarmītes izvirzīšanu Rīgas mēra amatam, ar savu Dzintara Zaķa nenosodīšanu un ar neredzētu stulbumu gāžot savas partijas valdību un neuzņemoties to veidot no jauna, ar aplamu iekķļūšanu Saeimā - iespējams, viņa ir nodevēja Vienotībā un slepeni virza partiju uz krahu, iespējams, pakalpo oligarhiem vai Saskaņai.

Valdis Dombrovskis izglāba Latviju no kraha, līdz kam to noveda Godmanis, TB/LNNK. Protams, "nepopulārus"lēmumus pieņēma visi kopā, bet Vienotību tie paši - ZZS un NA pieņema Dombrovska reformas, bet atbildību uzliek tikai No e- pasta sarakstes par citātu, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu. Un pa šo citātu adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.- no ārzemju latviešu biedrības.Vienotībai.

Tauta, vēlētāji, tās ir aplamības, kaitniecība nomelnot Vienotību!

Atbildēt

Soņa

16.08.2017. 22:12

»

:D

Vienotība un valsts nozagšana ir stipri tuvāki jēdzieni, kā mums cenšas iegalvot Smiltēns. Faktiski sinonīmi


Re ko raksta:
No e- pasta sarakstes par citātu, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku iemeslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu. Un par šo citātu adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.- no ārzemju latviešu biedrības.

Mēs dzīvojam hibrīkara apstākļos, hakewri strādā un uzlauž e- pasta adreses vai kurš tās nopludina? Tas ir noziegums!

Atbildēt

Īpaši stulbs

16.08.2017. 22:08

Tu esi īpaši stulbs, slavējot šo Rīgas mēru, izsaimniekotāju. Tev noasfaltēja pagalmu? Muļķības, visiem jau gatavojas asfaltēt pagalmus par tavu, manu naudu, ko raksta māju apsaimniekošanas tāmēs, arī iekārtot bēnu laukumus atpūtas vietas -- par manu naudu. Pat aptauja bija - piesakiet iekārtot bērnu laukumu, kas tiks iekļauts tāmē utt. Īpašuma nodokli Ušakovs noēd pats sev un smejas - re, cik es centīgs - par tavu naudu vai Eiropas naudu taisu sev karjeru un slēdzu līgumus ar Putina partiju.
Ko tavs Ušāks vēl ir izdarījis labu? Skolas remontē - katru gadu, visi remontēja skolas, no tā nevar izgrozīties. Un korupcijas skandāli no vietas Rīgas domē! īpaši sttulbs var slavēt šo izsaimnieku! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

:D

16.08.2017. 22:06

Vienotība un valsts nozagšana ir stipri tuvāki jēdzieni, kā mums cenšas iegalvot Smiltēns. Faktiski sinonīmi.

Atbildēt

būs krahs

16.08.2017. 21:58

Smiltēns ir pastulbs bomis, bet ļoti grib ielīst par priekšsēdi. Jāiet prom no valdības, nevis jāturpina zagt kopā ar ZZS. Savādāk neglābs nekas, un to parādīja Dienas prihvatizators Ašerādens.

Atbildēt

Cilvēks parastais

16.08.2017. 21:52

Bet man Rīgā iekšpagalmus pagājušogad Ušakova laikā smuki noasfaltēja. Pirms tam visādi dažāda politiskā spektra parazīti- Ārgalis, Aksenoks, Bojārs, Birks - to nespēja izdarīt. Un jūs domājat, ka tagad es pavilkšos uz šitāda Smiltēna murgiem, kur vispār nekas nav minēts par normāla pamatiedzīvotāja sociālajām vajadzībām? Toties varam lasīt par mums gluži svešām lietām - milzīgi uztraukti lozungi saistībā ar augstāko varu zaudējošu zirnekļu plūkšanos par vietu savā 100 zirnekļvietām burkā, kuras adrese ir Jēkaba iela 11, Rīga. Pretīgi!

Atbildēt

Kika

16.08.2017. 20:35

Smiltiènam izdevusies laba politiska analīze. Var jau Vienotību apriet, taču ta ir viena no partijām, kur salīdzinoši intelekta līmenis ir augstāks ka citās partijās, par ZZS nemaz nerunājot.
Žēl, ka Vienotībai kapu ar savam rociņām izraka pati vadība.

Atbildēt

mūsu pašu spalvainajās rokās

16.08.2017. 19:47

Šobrīd VIENOTĪBAS, Latvijas valsts un tās politikas nākotne ir mūsu pašu rokās!

Atbildēt

formula

16.08.2017. 19:36

Vienotība jau tika attīstīta kā noziedzīgs,pretlatvisks spēks ,kas pārmantoja to blēžu uzstādījumus,kuri izbīdīja neveselo marsieti kā aizsegu savu noziedzīgo mērķu sasniegšanā.

Atbildēt

Vecus prezarvatīvus izmet, vai ne?

16.08.2017. 18:34

»

agents

Vienotibai ir daudz nopelnu Latvijas laba. Bet bijusie komunisti un komjauniesi ar kremla paveli sagrava partiju no iekspuses. Un no otras puses to pasu darija lielie Valsts nozadzeji un vinu uzpirktie mediji


Diemžēl v rokrokā ar oligarhiju veiksmīgi šiverēja "krīzi", kad krīze garām, v nav vajadzīga. Oligarhijai uzticamākie lielākie kretīni viņķelēs pa citām partijām. Principā, vienalga.

Atbildēt

savējie nesaprata

16.08.2017. 18:04

Ar neapbruņotu aci bija redzams, ka Vienotība pati sevi lēnām nīcināja Āboltiņas vadībā. Kur tas ir redzēts, ka savējie "noēd" savas partijas premjeri?!
Bija sajūta,ka Āboltiņa pilda kādus pasūtījumus, lai dabūtu partiju "pie zemes". Tas nu gandrīz ir izdarīts un viņa tagad VĒLAS pāriet uz ārlietām...
Arī Repši noēda savējie. Un Zatleru olšteinieši.
Kad kāds gribēja kritizēt Šķēli, Kučinskis teica, ka tas tā, kā vērsties pret savu tēvu, viņš to nedarīs... Un redz, dzīvo visi laimīgi!

Atbildēt

stalins

16.08.2017. 17:40

Bet tā jau ir objektīva lieta,ka Aboltiņa bija un ir reāla partijas līdere.Kas ir populars vai nepopulārs-tā pūļa daļa.Kas ir frakcijas vadītāja-Čīgānes kundze?piedodiet,atvainojiet,bet ar diegiem nav aršana

Atbildēt

kurmis

16.08.2017. 16:54

Valstī,kur vārdi tautas nodevējs,kangars,kolaborants ir sinonīms vārdiem brīvības cīnītājs,patriots,var valdīt tkai šo sinonīmu pirmatnējie īpašnieki-tautas nodevēji,kangari,kolaboranti,kuru darbības rezultati nekā nevar atbilst un neatbilst brīvības cīnītāju un patriotu varbūtējiem darbības rezultatiem.Pašreizējo varnešu darbu rezultāts un mērķi ir vērsti uz tautas iznīcību,Arī klausoties viņu ārprāta murgu loģikā,atliek tikai nopūsties.

Atbildēt

Bijušais biedrs Pilsonim

16.08.2017. 15:25

»

Pilsonis

Ceru jūs izstāšanās neglābs, kad viss tas nodevēju grupējums tiks tiesāts par noziegumiem pret latviešu tautu


Paldies par Jūsu humoru. Varbūt, ka varat nosaukt kaut vienu bijušo partiju valdes locekli, kas ir atbildējis par sadarīto.
Kučinska kungs, kas bija Šķēles uzticamības persona un Novadu likuma bīdītājs, ko tagad visi kritizē kā lielu bremzi valsts attīstībā, ar Lemberga atbalstu ir Ministru prezidents. Pamatīgs sods par valstij kaitīga likuma pieņemšanu Šķēles politisko interešu lobēšanā.

Atbildēt

agents

16.08.2017. 15:21

Vienotibai ir daudz nopelnu Latvijas laba. Bet bijusie komunisti un komjauniesi ar kremla paveli sagrava partiju no iekspuses. Un no otras puses to pasu darija lielie Valsts nozadzeji un vinu uzpirktie mediji.

Atbildēt

Putra

16.08.2017. 14:37

Edvards svaidās ar saviem izkārnījumiem.

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

16.08.2017. 14:24

letāli slima jenota agonijas konvulsiju murgi.

Atbildēt

:))

16.08.2017. 14:20

EUU, NO RAKSTĪTĀ IZRIET, KA JENOTIEM IR PROBLĒMAS AR KVORUMU UZ KONGRESU?! VĒL VIENS IZMISUMA IEMESLS. DRĪZ REDZĒSIM BRAŠO ŽURKU SKRĒJIENU.. :))

Atbildēt

Juhanss

16.08.2017. 13:19

Skumji,bet pārāk ilgi gulēts ar visādiem zaķīšiem un citiem lopiņiem-tagad jāiet par skuju taku vai jābrauc uz Mongoliju par sūtni!

Atbildēt

VB

16.08.2017. 13:14

"šīs rīcības "cena" var būt arī personīgs zaudējums visam, ko esmu paveicis šo 3+7 gadu laika Latvijas politikai"
Un tas būtu?

Atbildēt

Bijušais biedrs

16.08.2017. 13:00

No Vienotības izstājos, kad sapratu, cik Vienotības lozungi un faktiskā rīcība (it īpaši valdes locekļu, kuru vārdiem tobrīd sabiedrība vēl ticēja) krasi atšķīras no faktiskās rīcības (kaut kas līdzīgs Rīdzenes sarunām). Nav brīnums, ka pašreizējā valde, savā atpalikušajā domāšanā, pat nesaprot, kas ar partiju notiks tuvākajā nākotnē un dzīvo cerībās, ka neko nerisinot vēl saglabās vietu pie "siles", bet balsojot par Smiltēnu to noteikti pazaudēs.
Ir tikai viens jautājums: vai reģionu nodaļās cilvēki ir progresīvāk domājoši un saprot, kas kongresā jādara, lai glābtu partiju, jeb vairums būs inertie siles cilvēki, kā par to pārliecinājos, kad uzstājos Vienotības kongresos ar šis miegainības un neko nedarīšanas kritiku.

Atbildēt

Marks

16.08.2017. 12:56

Vienotības problēma nav nekas jauns, kad liela organizācija nokavē lēmumus par vienu ciklu.
Kad Āboltiņai bija jāiet par premjeru, viņa atteicās un iebīdīja Straujumu, bet, kad viņa beidzot pieteicās, viņas kandidatūra vairs nebija pieņemama.
Kad vajadzēja ievēlēt Smiltēnu par priekšsēdētāju, viņi ievēlēja ierēdni, kurš spēja tikai reaģēt, nevis aktīvi darboties.
Tas nozīmē, ka šajā kongresā pieņems lēmumus, kuri bija jau jāpieņem iepriekšējā, bet šajā kongresā nepieciešamie lēmumi atkal tiks nomarinēti.
Izskatās, ka Smiltēns labi saredzēja šos riskus, tāpēc mēģināja kaut ko darīt, bet par to viņu tagad atstums un tā būs vēl viena nagla Vienotības zārkā.

Atbildēt

Nja...

16.08.2017. 12:50

Nu skaidrs, ka pa skuju taku. Teorija politikā neiet kopā ar praksi. Un to Edvardins nav apguvis. Skumji.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....