Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hegemons

21.08.2021. 06:42

»

Pec klasikas

Zaudetais kars Afganistana rada revolucionaru situaciju ne tik vien asv ,bet ari latvija


Man ir pizdec. Izmeta no Irākas, izdzina no Afganistānas ......plus vēl nekur nemīl..Taiwānā manis arī drīz nebūs- to pārņem Ķīna. Arī no Okinavas drīz būs jātinas.No kā es barošos? Pat manas magones Afgānā talibi sadedzināja.Vietas, kur ieviest demokrātiju, vairs nav.Nesen saņēmu vēstuli no meža iedzīvotājiem Krievijas pierobežā, kas iedomājas sevi par skandināviem. Viņi raksta, lai es turot lielo transporta Boingu visādam gadījumam, lai nav uz šasijām jālidinās.Es jau aizrakstīju, naudas nav, bet Jūs tur turaties..1946.g tas palīdzēja, viņi vēl gadus 5 šaudijās pa mežiem, kamēr saprata, ka uzmesti.Šitie rādas vēl stulbāki, tiešām nesaprot, ka man te Eiropā nekas vairs neinteresē, jo piķis beidzies. Laiks savu māju tīrīt.

Atbildēt

Cilveks

16.08.2021. 11:22

»

Nu pilnīgi tirsā, atkal garām

mikropisan


Pakalpins var ta rakstit.rakstisanas stils Jau norada jusu intelektu.

Atbildēt

jaja, dasistfantastiš!

13.08.2021. 23:27

»

Piezīme

Pasūtījumu galda atgremojumus vēl jāpierāda tiesā


Protams. Būs interesanti, vai vismaz jautri.

Ar "šo iesēdināt bļe" figurants tikai nesekmīgi mēģina novērst uzmanību no galvenā iemesla - ilgstošas nodokļu nemaksāšanas un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas shēmošanas jeb "naudas atmazgāšanas". Tāpat kā ar to, ka "jāraksta iekšlietu ministrei" un taml. blablabla - nekāds "fōna troksnis" kriminālprocesu nekādi neietekmē, ne lietas izmeklēšanas, ne tiesvedības procesā.

Atbildēt

Piezīme

13.08.2021. 22:57

»

LL un JL veiksmes stāsta sausais atlikums

KRIMINĀLLIKUMS...


Pasūtījumu galda atgremojumus vēl jāpierāda tiesā.

Ar "šo iesēdināt bļe", viegli cauri netiks, kriminālprocesā iesaistītas daudzas personas.

Jāraksta iekšlietu ministrei, lai skatās kurš vp lieto kā padūtījumu galdu un uz kāda pamata.

Atbildēt

tev, netīrais lops, cietais disks uzkāries :D

13.08.2021. 18:52

»

to netīrais lops

Kāds sakars, krievu kroplīti, manai veselībai ar tavām sapņu āra atejām, slimnīcām, kur gulda koridoros uz grīdas, palmu taukiem, miliču stekiem un miroņu kaulu bučošanas


neko jaunu izdomāt neesi spējīgs, tikai atvemt sapelējušu zombējumu?

Atbildēt

to netīrais lops

13.08.2021. 18:15

»

tu tak esi galīgi

slims un neārstējams garīgais kroplītis


Kāds sakars, krievu kroplīti, manai veselībai ar tavām sapņu āra atejām, slimnīcām, kur gulda koridoros uz grīdas, palmu taukiem, miliču stekiem un miroņu kaulu bučošanas?

Atbildēt

LL un JL veiksmes stāsta sausais atlikums

13.08.2021. 17:03

»


KRIMINĀLLIKUMS.

195.pants. Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšana

(1) Par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu vai citas mantas legalizēšanu — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas lielā apmērā vai ja tās izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no 3 līdz 12 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem vai bez tās.

218.pants. Izvairīšanās no nodokļu un tiem pielīdzināto maksājumu nomaksas

(2) Par izvairīšanos no nodokļu vai tiem pielīdzināto maksājumu nomaksas vai par ienākumu, peļņas vai citu ar nodokli apliekamo objektu slēpšanu vai samazināšanu, ja ar to nodarīti zaudējumi valstij vai pašvaldībai lielā apmērā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un atņemot tiesības uz noteiktu vai visu veidu komercdarbību vai uz noteiktu nodarbošanos vai tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku no 2 līdz 5 gadiem.

(3) Par šā panta otrajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 10 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un atņemot tiesības uz noteiktu vai visu veidu komercdarbību vai uz noteiktu nodarbošanos vai tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku no 2 līdz 5 gadiem, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem.

Atbildēt

tu tak esi galīgi

13.08.2021. 14:26

»

to netīrais lops

Kāds sakars, krievu kroplīti, ar manām brīvdienām...


slims un neārstējams garīgais kroplītis.

Atbildēt

to netīrais lops

13.08.2021. 11:36

»

mēslam

tev debilības centra priekšnieki laikam nemaz brīvdienas nedod... Nāāābaga trollītis


Kāds sakars, krievu kroplīti, ar manām brīvdienām?
Būtu uzrakstījis, ka ļoti esi noilgojies pēc āra atejām, slimnīcām, kur gulda koridoros uz grīdas, pēc palmu taukiem, pēc miliču stekiem un miroņu kaulu bučošanas, kas Latvijā aizliegts, tikai nav naudas par ko aizbraukt. Es saprastu un, iespējams, pat palīdzētu.

Atbildēt

Xan Daunis

13.08.2021. 10:20

Sveiki, pēc mēneša iznāks jaunā Amazon Games spēle Bardaks. Šobrīd aktīvi norit BETA testi. Tāpēc laicīgi sākam vākt latviešus kopā, kuri ir ieinteresēti spēlēt šo spēli. Šobrīd esam kādi ~155-880 cilvēki. Vai ir šeit kāds, kurš taisās spēlēt šo? Laipni aicināti! Links uz mūsu Discord serveri: https://discord.com/invite/rtXMXRT
Steam: https://media.discordapp.net/attachments/791610485359247361/797105016301027399/N3gb6ghh.png
Web: https://gribu.lv/ https://puh.lv/

Atbildēt

Globuss

13.08.2021. 08:33

»

smaids

Vulfsons dzīvoja visu laiku Latvijā,Giļmans/labs Lapsas paziņa/atgriezās no Sibīrijas nevis no apsolītās zemes.Par pārējiem arī nav dzirdēts,ka būtu izbraukuši uz apsolīto zemi un atgriezušies.pliners ir no Daugavpils žīdiem,pārējie no psrs


vulfsons Brezneva eras laika teloja ortodoksalu komunistu ,bet patiesiba gatavoja augsni tautiesu bankas ,,baltija,, atklasanai un teloja briesmigu ,,drosminieku,, debates ar cip agentu gorbacovu,kad kgb nespeka del ne vienu ,ne otru vairs iesedinat cietuma nevareja,jo asv vestnieks deva atlauju 50 augstakajiem kgb generaliem sakt dalit visu PSRS ipasumu prihvatizacijas veida.

Atbildēt

vēsture

12.08.2021. 17:52

»

pilnīgi pareizi

Bet Lapsa grib ar savu grāmatu pārliecināt lētticīgos,ka Vienīgi Levita ģimeni čeka palaida uz Izraēlu un tikai tāpēc,ka sadrbojās.Septiņdesmitajos gados no Latvijas psr izbrauca vairākums žīdu un tikai daļa uz Izraēlu.Vairākums devās uz ASV un Vāciju pie radiem.Un bez kādas sadarbošanās.Arī latvieši...


Nekur nav teikts, ka tie, kas aizbrauca, nesadarbojās. Bija gadījumi, kad čeka speciāli sūtīja uz ienaidnieka aizmuguri graud imigrantu organizācijas un spiegot, kā Brūveru ģimenīti un Sandru Veinbergu ar vīru. VVF jau dzīvoja Rietumos, tomēr tika savervēta un kalpo, maita nolādētā, čekai vēl šobaltdien.

Atbildēt

vdk

12.08.2021. 17:10

»

fantazētājam

kur tu kaut ko tādu grāmatā atradi, ka "vienīgi Levita ģimeni čeka palaida? nekā tamlīdzīga tur nav


nez kāpēc atteica pilnīgi visiem,kamēr nebija starptautiskās vienošanās,kuru nevajag likt pēdiņās.

Atbildēt

smaids

12.08.2021. 17:06

»

Zāra Mālīte

Tīrākā patiesībā! Arī visi Plineri, Giļmani, Vulfsoni, Ždanokas, Kargini, Krasovicki, Laventi u.c. dinastijas tika palaistas prom uz apsolīto zemi uz starptautiskās vienošanās pamata, bet tad pa kluso ņēma un atgriezās jau kā dubultaģenti savā dzimtajā zemītē Latvijā. Tāpat kā mūsu Egīls...


Vulfsons dzīvoja visu laiku Latvijā,Giļmans/labs Lapsas paziņa/atgriezās no Sibīrijas nevis no apsolītās zemes.Par pārējiem arī nav dzirdēts,ka būtu izbraukuši uz apsolīto zemi un atgriezušies.pliners ir no Daugavpils žīdiem,pārējie no psrs.

Atbildēt

protams

12.08.2021. 17:00

»

pilnīgi pareizi

Bet Lapsa grib ar savu grāmatu pārliecināt lētticīgos,ka Vienīgi Levita ģimeni čeka palaida uz Izraēlu un tikai tāpēc,ka sadrbojās.Septiņdesmitajos gados no Latvijas psr izbrauca vairākums žīdu un tikai daļa uz Izraēlu.Vairākums devās uz ASV un Vāciju pie radiem.Un bez kādas sadarbošanās.Arī latvieši...


nav "nekā tāda".Jālasa uzmanīgāk,ja nepielec zemteksts.Tu taču nedomā,ka Lapsa negrib mūs pārliecināt,ka Leviti sadrbojušies un tāpēc palaisti.Un,ka Lapsas uzdevums ir pārliecināt lasītāju,ka Levits ir vislabākais prezidents pasaulē..ka viņš no visas sirds mīl un dievina Levitu.Un tāpēc sacer grāmatas par viņu.Nekā tāda tur nav,bet,ai,kā gribētos..Tur jau nav tieši teikts,ka Egils,Jonass,Ingeborga bija komūnisti un čekisti.Lasītājiem pašiem tas jāsaprot.Bet es zinu,ka Jonass nebija komūnists,par Ingeborgu nemaz nerunājot.Ja pieņem,ka vecais būtu piekritis sadarboties,tad tikai piespiedu kārtā un uz papīra.Tie arhīva dokumenti jau ir pareizi,bet Lapsas komentāri ir diezgan analfabētiski un tendenciozi.

Atbildēt

Zāra Mālīte

12.08.2021. 16:46

»

gudrītim

Žīdi brauca prom uz starptautiskās vienošanās pamata, tāpat, kā vācieši un neatkarīgi no tā, sadarbojās vai nesadarbojās ar čeku


Tīrākā patiesībā! Arī visi Plineri, Giļmani, Vulfsoni, Ždanokas, Kargini, Krasovicki, Laventi u.c. dinastijas tika palaistas prom uz apsolīto zemi uz starptautiskās vienošanās pamata, bet tad pa kluso ņēma un atgriezās jau kā dubultaģenti savā dzimtajā zemītē Latvijā. Tāpat kā mūsu Egīls.

Atbildēt

fantazētājam

12.08.2021. 16:23

»

pilnīgi pareizi

Bet Lapsa grib ar savu grāmatu pārliecināt lētticīgos,ka Vienīgi Levita ģimeni čeka palaida uz Izraēlu un tikai tāpēc,ka sadrbojās.Septiņdesmitajos gados no Latvijas psr izbrauca vairākums žīdu un tikai daļa uz Izraēlu.Vairākums devās uz ASV un Vāciju pie radiem.Un bez kādas sadarbošanās.Arī latvieši...


kur tu kaut ko tādu grāmatā atradi, ka "vienīgi Levita ģimeni čeka palaida? nekā tamlīdzīga tur nav.

Bet pirmās 3 reizes, kad lūdza izbraukšanas atļauju, VDK nez kāpēc atteica, neskatoties uz "starptautisko vienošanos" (kuras nemaz nebija).

Atbildēt

pilnīgi pareizi

12.08.2021. 15:40

»

gudrītim

Žīdi brauca prom uz starptautiskās vienošanās pamata, tāpat, kā vācieši un neatkarīgi no tā, sadarbojās vai nesadarbojās ar čeku


Bet Lapsa grib ar savu grāmatu pārliecināt lētticīgos,ka Vienīgi Levita ģimeni čeka palaida uz Izraēlu un tikai tāpēc,ka sadrbojās.Septiņdesmitajos gados no Latvijas psr izbrauca vairākums žīdu un tikai daļa uz Izraēlu.Vairākums devās uz ASV un Vāciju pie radiem.Un bez kādas sadarbošanās.Arī latvieši,kuri bija precējušies ar žīdiem,aizbrauca.Daži pat speciāli sareģistrējās,lai tiktu prom.Levita vecāki bija precējušies,bet Vācijā pēc kāda laika izšķīrās.

Atbildēt

nekā nebija

12.08.2021. 15:28

Par ušakova,amerika,burova,urbanoviča rebēm ne vārda nav bijis,tie ir svētie moceklī.Par RD afērām ne pus'plēsta vārda.To zin visi,kas te iekš pietiek viesojas.Kur un kad tad bija par nanoūdeņiem?Tas tad ir viens liels brīnums.

Atbildēt

mēslam

12.08.2021. 15:25

»

nelej udeni

Krievija un Baltkrievija ir daudz vairak demokratijas neka kolonizatoru citadele asv un asv pakalpinu zeme latvija


Tomēr pat tāds, netīrā krievu kazarmā pālī taisīts deģenerāts, civilizācijas atkritums, kā tu, uzskati, ka savu sapņu rašku - parašku labāk mīlēt no droša attāluma.
Saprotams, gribi ilgāk smirdēt uz Cilvēku planētas un negribi drīz iet suņa nāvē no taliba, kaukāzieša, tatāra, turka vai ķīnieša rokas, vai nonākt savas sugas brāļa zupas katlā.

Atbildēt

kāda starpība?

12.08.2021. 15:17

»

Ari Kremlī ir udmurts Viltvārdis

kurš tirš par 9 mēmiem


Jebkurš udmurtu, tuviešu, armēņu, mongoļu, ukraiņu, kazahu, nēģeru izcelsmes organisms var būt krievs, jo krievus nevieno kopīgi gēni, bet tikai Bizantijas sātanisms, mākslīga feņa, atbildība par vis drausmīgākiem noziegumiem pret cilvēci, apgriezti proporcionāla mums, cilvēkiem, izpratne par "labo un ļauno" un naids pret visu dzīvo uz planētas.

Atbildēt

to !

12.08.2021. 15:06

»

!

Vladimirs Putins ir Nacionalas Atbrivosanas kustibas lideris pret asv kolonialismu visa pasaule


Vladimirs Putins ir krievu virsp-idars, paranoidāls sadistisks kodol un ķīmiskais terorists un pedofīls.

Atbildēt

naivule

12.08.2021. 15:04

vēl jautājums lapsai : kāpēc nekad neredzēju nevienu raksta galu par ušakova nedarbiem, kuri aizveda līdz Rīgas pilnīgai noplicināšanai. Ja jau tik godīgs atmaskotājs, tad raksti par visiem burilām . Man šķiet tur arī bailes lapsai no krievu razborkām, ja sāksi tos pārstāvjus kustināt var sanākt kā Jekabsonam ar nazi sejā.

Atbildēt

muļķības

12.08.2021. 15:04

»

Ilze

Vajag visus likvidēt, tāpat kā deviņdesmito gadu bandītus. Un pats trakākais, ka visi visu zin. Tas nav nekāds jaunums nevienam. Par to raksta prese. Jālūdz ASV palīdzība. Jāraksta atklāta vēstule ASV valdībai


Šobrīd Baltā namā ir ieperinājies putinososs, no kura gaidīt palīdzību pret valdošām kremļjaģām un čekas un bandītu kājslauķiem, būtu tīrā muļķība.

Atbildēt

mikrocefālajai lapsai atkal PMS?

12.08.2021. 15:02

regulāri uz maiņām ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

debilai mikrocefālai lapsai atkal PMS?

12.08.2021. 15:00

»

Nu pilnīgi tirsā, atkal garām

mikropisan


Iekāp podā un norauj ūdeni atkal!

Atbildēt

nu ja

12.08.2021. 14:59

»

nelej udeni

Krievija un Baltkrievija ir daudz vairak demokratijas neka kolonizatoru citadele asv un asv pakalpinu zeme latvija


Un tāpēc RUS un BLR jau kuro gadu valda viens to tautas varonis, jo nedemokrātiskā valstī, kurš katrs var varu sev sagrābt ik četrus gadus, bet tikai īstās demokrātijas tauta izvēlas to vienu un vienīgo sev mīlamo tēlu.

Atbildēt

.

12.08.2021. 14:57

»

atbilde

nē, himna nav mūsu


krievijas bože carja hraņi, tas ir plaģiāts no the Beatles

Atbildēt

Niknais

12.08.2021. 14:46

Lato, cilvēces atlikusī daļa, kas domā, ir ar Jums! Izturību!

Atbildēt

Saeļļotā flinte

12.08.2021. 14:36

»

!

tikai tad ,kad asv un nato okupanti tiks padziti no Latvijas


Spēle vēl nav sākusies, pagaidām vecā komunistu/okupantu komanda sadalījusies divās daļās un spēlē teātri.

Atbildēt

Levit,nav labi!

12.08.2021. 14:13

Baidies,nu baidies taču!Lielais Lapsa nāk!Viņš ir Ļoti Bīstams.Viņš zin visu.Viņu neviens un nekas neapturēs.Lapsa nāk ar Grāmatu padusē.Lielais ,Varenais Lapsa.

Atbildēt

Aprobežoti spriežat

12.08.2021. 13:42

»

!

tikai tad ,kad asv un nato okupanti tiks padziti no Latvijas


NATO un ASV armiju tāpat nošpricē. Pasauli pārvalda ebreju nauda ar FRS drukāšanas mašīnu. ASV un NATO armiju izmantoja savu žīdu mārķu sasniegšanai - pārvaldīt pasauli līdz šim Irākā, Afganistānā utt. Tagad ir dronu tehooģias..

Šodien lieka ir Ķīnas armija, ASV armija, NATO un Krievijas armija. Šīs armijas rada potenciālu bīstamību planētas iedzīvotāju skata palielināšanā. Tās tiek demoralizētas, nošpricētas, kastrētas un sterizētas. Tāda ir būtība. Mūsdienu karš notiek, nevis par teritoriju, ko jāpārvada, bet par nākotni un tās algoritmiem digtālajā pasaulē. Regulārajām Armijām tur vairs nav vietas.

Atbildēt

nelej udeni

12.08.2021. 13:24

»

jums vajag diktatūru

kā Krievijā un Baltkrievijā?Skeleti skapī ir tikai jūsu apjukušajā galviņā.Tieši no Lapsas pirmās grāmatas to vislabāk var secināt.Par otro nezinu


Krievija un Baltkrievija ir daudz vairak demokratijas neka kolonizatoru citadele asv un asv pakalpinu zeme latvija.

Atbildēt

jums vajag diktatūru

12.08.2021. 13:16

»

Trock

Sīkumi summējas. Sīkumi, pārtop lielumos. Kā par valsts augstāko amatpersonu varēja iecelt ar šādiem skeletiem skapī? Man gan smiekli nenāk. Tas nozīmē to, ka tautas vēlētu prezidentu mūsu mūžā mēs neredzēsim. Jums tiešām atbilstošs lietotājvārds


kā Krievijā un Baltkrievijā?Skeleti skapī ir tikai jūsu apjukušajā galviņā.Tieši no Lapsas pirmās grāmatas to vislabāk var secināt.Par otro nezinu.

Atbildēt

Traktors

12.08.2021. 13:06

»

naivule

kas var pateikt, kurš samaksājis lapsai par Levita nomelnošanu. interesanti, vai tad kāds tik traki sacerējies tikt tai prezidenta tronī? cik saprotu, tad tie ''noziegumi'' ko Levits darījis , ir smieklīgi sīkumi.kā interesēs darbojas lapsa? varbūt piķis nāk no austrumiem


Nesaprotu, kāpēc dokumentu kopiju un faktu publicēšanu jūs uzskatāt par Levita nomelnošanu? Lapsa jau to nav izdomājis, tā ir Levita un viņa ģimenes biogrāfija, viņa noslēpumi, viņa neskaitāmie, šķietami sīkumainie meli, viņa problēmas.

Un kāpēc nevaicājiet, kā interesēs Lapsa rakstīja grāmatas par lielzagļiem – Šķēli, Lembergu, Šleseru u.c., kāpēc atmaskoja viscaur korumpēto un pat mafiozo tiesu ķēķa sistēmu?

Nesaprast, vai noliegt acīmredzamo, ka Lapsa visās savās pētnieciskajās grāmatās ir vērsies tieši pret Latvijas un tautas izlaupītājiem un ienaidniekiem, var tikai aprobežots radījums, vai arī dienesta pienākumus pildošie 3x burtu dienestu troļļi.

Atbildēt

Trock

12.08.2021. 12:37

»

naivule

kas var pateikt, kurš samaksājis lapsai par Levita nomelnošanu. interesanti, vai tad kāds tik traki sacerējies tikt tai prezidenta tronī? cik saprotu, tad tie ''noziegumi'' ko Levits darījis , ir smieklīgi sīkumi.kā interesēs darbojas lapsa? varbūt piķis nāk no austrumiem


Sīkumi summējas. Sīkumi, pārtop lielumos. Kā par valsts augstāko amatpersonu varēja iecelt ar šādiem skeletiem skapī? Man gan smiekli nenāk. Tas nozīmē to, ka tautas vēlētu prezidentu mūsu mūžā mēs neredzēsim. Jums tiešām atbilstošs lietotājvārds.

Atbildēt

Kompots 0.07 rub.

12.08.2021. 12:33

»

mūsu vārds

keePass programā failus var aizsargāt ar paroli, pēc tam jau pašu keePass failu, kurā glabājas manuskripti saspiest ar winraru uzliekot vēlvienu paroli


Bitlocker - ir pareizā atbilde. Ir jākriptē pilnīgi viss diska saturs, ar visiem log un temp failiem utt. Īpaši slēpjamus failus var nošifrēt papildus ar PGP vai ko tamlīdzīgu. Vēl eleganti var virtualizēt, dublēt un šifrēt darba vides ar Vmware. Pēc konfiskācijas to var pārcelt uz jaunu kasti 15 min. laikā. Kā divus baitus pārsūtīt.

Atbildēt

Traktors

12.08.2021. 12:24

»

Skumjais Bruņinieks

Es esmu tāds pats Bruņinieks, kā Jūs "bruņinieku pielūdzēja...


Pilnīgi piekrītu Jums. Paldies, ka dalāties ar savām domām! Tieši tāpat, pirms dažiem gadiem par E.Levitu neko daudz nezināju un nekad nebūtu interesējies. Bet apkopojot visu atrodamo informāciju, pārbaudāmus faktus, ieskaitot cienījamā LL grāmatu, un vērojot arī paša VP pakaļdarinājuma reakciju uz neērtiem jautājumiem - nonācu pie līdzīgiem secinājumiem par Egīlu Levitu, kā viltvārdi un afēristu.

Atbildēt

nu ja ka tā

12.08.2021. 12:05

»

ASV protektorāts Latvija

Kad Lapsa atmasko Leviz, tas ir atmaskošanas pēc, nevis tāpēc, ka viņš ir Kremļa aģents. Nevajag domāt tik primitīvi, ka Leviz ir nez kāda Latvijas neatkarības garantija un ka viss, kas viņam nāk par sliktu, ir par labu Kremlim. Tas tāpēc, lai mēs latvieši paši saprastu, kas mūs pašreiz valda. Tādus...


Kā tad,ka piespēlēja!šie visi trīsne par ko nebūtu pārcēlušies uz Latviju.turējās pretī ar zobiem un nagiem,bet bija vien jāpilda sabiedroto uzdevums gribi,vai negribi.Tagad visi trīs ir dziļi nelaimīgi.,ka vienkāršā tauta viņus nesaprot un neatzīst.Neviens no mums taču nav par viņiem vēlējis.Tāpēc,ka visi ir kremļa aģenti.Vai tā būs labi?

Atbildēt

Runas runas teksti teksti

12.08.2021. 12:01

»

Nikolajs Buivids

Es novēlu Jums izturību un neatlaidību. Ceru, ka arī Latvijas iedzīvotāji Jūs atbalstīs pret viltus politiķiem


Kad sekos reāla pretošanās Levita esesiešiem - Kariņam un vibņa MK noteikuiem, kas neatbist LR Satversmei, poicijai, prouratūrau un tiesnešiem, kurus negatavojas obigāti vakciēt?

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...