Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Eh, kā gribas dučem būt...

Dainis Namejs Lemešonoks, īpaši PIETIEK
04.07.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KGB

10.07.2022. 15:00

»

Nameiķis

"Nekādai lielai grēku nožēlošanai, it sevišķi demonstratīvās formās, es pamatu neredzu, bet tas nenozīmē, ka es lepojos ar to, ko esmu izdarījis," - tā "Delfi TV ar Jāni Domburu" saka publicists Dainis Lemešonoks, kurš kopš astoņdesmito gadu vidus darbojās žurnālistikā. Izvērstā intervijā viņš atzīst...


Ha, izskatās, ka putina KGB aktivizē visus savus vecos aģentus, lai baltu pataisītu par melnu, kā savā mongoļu moskovijā. Pat namejs sarosījies, samaļot vienā putrā i čangaļus, i augstskolas, i teātri, i okupantus.
Interesanti, tikai aiz savas komunistiskās pārliecības vai arī tiek apmaksāts no kremļa puses?
Lūk par šo SAB vajadzētu sākt interesēties, nevis par Kairišu.

Atbildēt

Tieši tā!

08.07.2022. 18:23

»

vice

Latviešu valoda eksistē pateicoties latviešiem


Bet, protams! Nez vai ir redzēta nacija, kura nevēlas pētīt savu vēsturi!

Atbildēt

Gandrīz čangalis

08.07.2022. 18:20

»

Keis

Cangalvaloda ir latviesu valodas veesturiskai dialekts. Vina vienkaarsi var buut materiaals latviesu valodai jaunu vaardu veidosanai zinaatnes un kultuuras attistiibas procesaa


Nu nevajag taču muldēt, tu dauni. Latviešu valodu izveidoja varini(čangalu/ Dienvidlatgales prieksteči) un obri (tagad maleniesi). Obri jau toreiz ča0ngaļis sauca par labu leišiem. Jau toreiz čangali čakarēja latviešu valodu, to piesarņojot ar citām valodam). Nevajag mācīties krievu skola.

Atbildēt

te nu esam

07.07.2022. 10:59

teātros vieni šarikovi...buls aizbraucis uz VĀCIJU, pinas ar saviem padibenēm, kuri ,protams , puķina bars un pret ukraiņiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tik pat tupi kr č mediji vēl nopblicē!!!!!!!!!!!!!!!!!! tad skaidrojiet,kas ir kas, ka vartu rūmju pabira kriminālais puķins zils un to visu bardaku finansē!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CIK STUABAM JĀBŪT, LAI NESAPRASTU KO DARA KRIEVIJA??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? č buli ir tik stulbi.......................

Atbildēt

Nu

06.07.2022. 14:15

»

vice

Latviešu valoda eksistē pateicoties latviešiem


Nē, valoda eksistē pateicoties vāciešiem. Pēc tam jaunlatviešiem un Krievijas impērijas atbalstam, kas nebija vērsts uz asimilāciju vai "integrāciju". Gluži otrādi. Prūšu valodas (vienas no 3 baltu valodu grupā), piemēram, vairs nav. Nez, kāpēc? Varbūt tāpēc, ka nav vairs pašu prūšu. Jautājums - kuru no vēstures kuriem vajadzētu padziļināt? Uz Lāčplēša un Kurbada piedzīvojumiem balstīto?

Atbildēt

vice

06.07.2022. 13:34

Noteiktā brīdī tiek aktivizēti KGB "prusaki". Līdzīgi, kā Ukrainā.

Atbildēt

Nu

06.07.2022. 11:11

»

latviešu valoda

viena no vissenākajām...vēsturisks retums, brīnums,ka eksistē, norāda, ka TAUTA ĻOTI GUDRA


Senums un gudrība ne vienmēr ir sinonīmi. Latviešu valoda eksistē pateicoties vācu baroniem, kas baurus (zemniekus, no "bauer", nevis no "baurot" kā iedomājas aizvainotie latvju nacionālisti) kas baurus neintegrēja un vācu valodu viņiem nemācija, paši gan brīvi runājot latviski. Izglītotie latvieši gan, pārsvarā, asimilējās. Par kaut kādu latviešu apzināšanos par tautu var sākt runāt pēc 1817. un 1819.gada attiecīgi Kurzemē un Vidzemē. Latgalē vispār 1861.

Atbildēt

latviešu valoda

06.07.2022. 10:04

viena no vissenākajām...vēsturisks retums, brīnums,ka eksistē, norāda, ka TAUTA ĻOTI GUDRA

Atbildēt

varbūt gribi čangaļvalodā

06.07.2022. 10:02

»

Keis

Latviesu valodas rasanaas 19 gs ir saiatiita ar Krievijas augstskolaas maaciijusos latvijas studentu - jaunlatviesu aktivitaateem. Arii taalaak latviesu valodas attiistiiba ir saistiita ar krievu valodu, jo PSRS laikaa zinaatne un kultuura attistiijaas uz krievu valodas baazes. Ar tulkojumu paliidziibu...


viņi k\ā bagati un strdaģi attšitis savu valodu un visu tulkos uz to....................DEBIĻU VALSTS. TAJĀ DIENĀ,KAD UZŅĒMĒJI UN IT ZĒNI NELIETOS LATVIEŠU VALODU...lai noturētu valodu, kas jāatbalsta??????????????????????????????uzņēmēji un IT....tukšās mucas neko nevar finansēt.

Atbildēt

Keis

06.07.2022. 08:03

Latviesu valodas rasanaas 19 gs ir saiatiita ar Krievijas augstskolaas maaciijusos latvijas studentu - jaunlatviesu aktivitaateem. Arii taalaak latviesu valodas attiistiiba ir saistiita ar krievu valodu, jo PSRS laikaa zinaatne un kultuura attistiijaas uz krievu valodas baazes. Ar tulkojumu paliidziibu notika mazo tautu valodu attiistiiba. Attistoties zinaatnei un kultuurai, palielinaajaas tehniskaas un dailliteratuuras daudzums,kas netika tulkota un mazo tautu valodas atpalika savaa attiistiibaa. Sobriid akuuti truukst tehniskaas literatuuras latviesu valodaa. Piemeeram, lai saremonteetu automasiinu, ir jaaizmanto tehniskaa literatuura svesvalodaas, jo latviski nekas nav iztulkots. Un tad rodas jautaajums, vai veersanaas pret krievu valodu, nav veersanaas arii pret latviesu valodu?

Atbildēt

Nu

06.07.2022. 04:30

»

pag

Neko nesapratu no tevis rakstītā: Ko Kairišs uzrakstīja nepareizi


Visu. Kā kinošņiki padomju laikā, bez ziepēm, līda nomenklatūras dibenā, tā arī tagad. Nekas nav mainījies. Šitam jefiņam uzrakstīja priekšā, viņš publicēja "savu" viedokli. Nav viņam nekāda sava viedokļa. Ja būtu, nekādas balvas ASV viņam nedotu.

Atbildēt

bet Lemešonok

05.07.2022. 22:00

nemuldi:Viss ko raksta Kairišs ir patiesība. Cita lieta, ka tev un kolaborantiem tā nepatīk.

Atbildēt

Gunārs

05.07.2022. 21:58

»

Atis Priedītis

Zanīte...


Tiem kas tagad to info nezina, bet tādu nav nemaz tik daudz....Visi citi zina, kas bija Imka un Raimonds okupācijas laikā un ar ko sadarbojās, un kam skrēja ziņot..

Atbildēt

Nu

05.07.2022. 17:48

Kairišam biezpiens ar šakāļa urīnu galvā jau ir diezgan sen. Melānijas hronikas ko vien ir vērtas - sajaukt vienā putrā administratīvo izsūtīšanu ar GULAG, ieliekot GULAG (kam ar to nav nekāda sakara) režīmu izsūtīto ikdienas dzīvē, uztaisīt vienmēr un visur steberējošu Melāniju bez locītavām, ieliekot vēl pa vidu vulgāru cara laika joku, par kuru mūsdienās nogalina pilnīgi legāli (ja maņikjurša, ja pedikjurša. poņatno - piši bļadji). Kā tas dzīvnieks ir izvilcis līdz mūsdienām - tas ir nepieļaujami. Viņam steidzami jāmirst no Covid komplikācijām nosmokot (var izmantot spilvenu).

Atbildēt

TYT

05.07.2022. 17:23

Interesanti, ka Lemešenoks lasa tik zema līmeņa propagandas izdevumus, kā IR. Acīmredzot cilvēkam ir gana daudz brīva laika, lai nopietnu avotu vietā izvēlētos Vienotības stabuli. Un vēl analizēt Kairiša eklektisko politisko ķīseli, kas jau gadiem ilgi ir iepriekšparedzami haotisks un kategorisks. Nu un?

Atbildēt

Atis Priedītis

05.07.2022. 17:22

Zanīte

Imka ir retais inteliģences pārstāvis, kas saglabājis veselo saprātu, kas NAV nožēlojams komformists un nebaidās paust SAVU viedokli. Lai kāds tas arī būtu. Visu cieņu šim talantam.

Tikai pēc gadu desmitiem tauta par ImKu un R.Paulu uzzinās patiesu informāciju un tā būs šokējoša.

Atbildēt

NRA Dainis

05.07.2022. 16:20

Autors lieku reizi, nepārprotami parāda, kurā pusē atrodas. Un tā NAV Latvijas valstiskuma puse!

Atbildēt

MK

05.07.2022. 14:21

Ļoti nevēlos, bet izmainīt neko vairs nevar, ļoti nevēlos, ka manai Latvijai tiek ierādīta vieta pasaules sadaļā tieši tāda, kā Latvijas prezidentam Levitam NATO samita kopējā bildē - pašā pēdējā rindā un kreisajā stūrī.

Atbildēt

Nameiķis

05.07.2022. 12:15

"Nekādai lielai grēku nožēlošanai, it sevišķi demonstratīvās formās, es pamatu neredzu, bet tas nenozīmē, ka es lepojos ar to, ko esmu izdarījis," - tā "Delfi TV ar Jāni Domburu" saka publicists Dainis Lemešonoks, kurš kopš astoņdesmito gadu vidus darbojās žurnālistikā. Izvērstā intervijā viņš atzīst, ka bijis LPSR Valsts drošības komisijas (VDK) aģents ar segvārdu "Namejs" un stāsta, ka sadarbība ar čeku sākusies jau studiju gados, vairākus gadus pirms viņš oficiāli noformēts aģenta statusā. Ziņošana par kolēģiem, kursabiedriem un citiem līdzcilvēkiem pārtrūkusi tikai PSRS sabrukuma gadā. Lemešonoks uzskata, ka ar saviem ziņojumiem nevienam nopietnas problēmas neesot sagādājis, tādēļ naktīs viņš guļot mierīgi.

Atbildēt

Antrra

05.07.2022. 11:42

Kā nu tā var? Līdz šim taču kultūras darbinieki turējās vienotā kopsolī ar varas pārstāvjiem un viņu propagandistiem. Izolēt vajadzēja tos no "deklasētu pilsonisko samazgu "tautas"", kas iedrošinājās kritizēt jebkādus varas izpaudumus. Tos bezkaunīgos lumpeņus vajadzēja sameklēt un izolēt, lai tie neiedomājas, ka demokrātija darbosies viņu labā.

Atbildēt

Atkal

05.07.2022. 11:14

»

Vismaz

Labi, ka vismaz par kairišu kā draņķi tagad viss ir skaidrs. Es pieļauju, ka valsts var nonākt arī līdz viņa kārotajam totalitārismam, bet ilgtermiņā tas parādīs, ka cilvēka daba nemainās, ka XX gs. traģēdijas tam neko nav iemācījušas, un tāds 2. pēckara paaudzes šmurgulis kā kairišs ir gatavs atkal...


Kārtējais rašists. Bet labi maskējies. Vai tad bailēs no otras puses revanšisma, mums visu laiku vajadzētu glaudīt pa spalvai? Pie kā tas noved, Vācijas māte un VDR pioniere jau ir parādījusi.Un Latvijā jau arī 5. kolonna visu laiku ir dzīvojusi kā niere pa taukiem un vēl centusies uzspiest divvalodību.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

05.07.2022. 11:14

Un kad beidzot sāks pāriet no runām pie darbiem? Visu laiku runā, ka ir jācīnās ar naida runām un naida noziegumiem. Nez kāpēc ar naida noziegumiem pret mums saprot tikai visu, kas negatīvi izsakās per perversiem ļautiņiem. Bet te mums priekšā likts naida runas dižgabals. Un kāpēc nav kriminālprocesa pret šo naida kurinātāju? Kāpēc kad viens pavicina nepareizu karogu, viņu liek par to cietumā, bet te naida runas dižgabals ar zināmu autoru, bet šis naida kurinātājs vēl nesēž uz nārām? Vai arī vieni drīkstm, bet citi nedrīkst. Tad jau tā ir politika un šis naida runas piemērs atspoģuļo Latvijas valsts politiku- naida kurināšanu pret Krieviju un atsaldētu rusofobioju?

Atbildēt

manta

05.07.2022. 11:07

Apriet un nosodīt katru, kas paver muti.......Miera Lordi,nu paklusējiet...

Atbildēt

Lohs velobraucējs

05.07.2022. 10:47

»

UK vs LV CSN prioritāte gājēji,velosipēdisti ( neaizsargātākie)

UK pirms 5 mēnešiem ceļu satiksmē stājies likums, kur PRIEKŠROKA gājējiem un velosipēdistiem, bet Latvijā NEKAS NEMINĀS, statistika kāda ir tāda paliek, varbūt tomēr auna pierēm un taukmūļiem smadzenes sen jau taukos noslīkušas:PPP...


man patīk dzert uz elektriskā skūtera. Un arī uz velosipēda esot. Man patīk noslēpties pirms pārejas un tad uzgāzēt uz visiem 40 kmh, lai vaditājam vajadzētu bremzēt. Kādreiz, kad vajadzēja stumt veļļuku pie rokas pāri pārejai, negadijumu nebija. Tagad visa pilsēta mudž no mums, zaļās revolūcijas bezatbildigajiem bērniem.Mēs terorizējam gājējus, sakropļojam tos.Reizēm nositamies paši. Jo pohuj. Auto ir kaitigi un uzliek atbildibu.

Atbildēt

Varētu domāt

05.07.2022. 10:42

»

Vismaz

Labi, ka vismaz par kairišu kā draņķi tagad viss ir skaidrs. Es pieļauju, ka valsts var nonākt arī līdz viņa kārotajam totalitārismam, bet ilgtermiņā tas parādīs, ka cilvēka daba nemainās, ka XX gs. traģēdijas tam neko nav iemācījušas, un tāds 2. pēckara paaudzes šmurgulis kā kairišs ir gatavs atkal...


ka totalitārisma ir maz jau šobrīd. Eiropas ceļš diemžēl ir skaidrs. Ja ES nenokāps no tām sliedēm, uz kurām to uzlicis baidens, gaidāms totals posts, nabadzība un izmisums. Un vienīgais veids, kā kontrolēt saniknotās masas , būs fašismā bāzēts terors. Atliek cerēt, ka domājošie LV ļautiņi aizbēgt paspēs. Jo nevar jau cerēt, ka tauta attapsies un utilizēs Iršus ar visiem kara kurinātājiem. Šai tautai jau sen nav izpratnes par savām vitālajām interesēm un izdzīvošanas algoritmiem.

Atbildēt

Vismaz

05.07.2022. 10:22

Labi, ka vismaz par kairišu kā draņķi tagad viss ir skaidrs. Es pieļauju, ka valsts var nonākt arī līdz viņa kārotajam totalitārismam, bet ilgtermiņā tas parādīs, ka cilvēka daba nemainās, ka XX gs. traģēdijas tam neko nav iemācījušas, un tāds 2. pēckara paaudzes šmurgulis kā kairišs ir gatavs atkal veicināt procesus, kas otras puses revanšismā skars arī viņu pašu vai viņa bērnus, ja tādi šādam mērkaķim nejauši gadīsies. Un cilvēce arī turpmāk noteiktu laiku dzīvos tikai starpposmos starp kariem. Tādi kā kairišs parāda, ka izglītība var būt arī tikai process ar parakstītu kartona gabaliņu.

Atbildēt

družba starp kopienām

05.07.2022. 09:31

»

Atis Priedītis

Naida jūtu pamats ir bērnībā piedzīvotie pāri darījumi. Cilvēks tad bija ļoti neaizsargāts un uz citu cilvēku agresiju atbildēt nebija spējīgs. Bērnības rūgtās atmiņas pamazām aizmirsās un kļuva par zemapziņā paslēpta naida jūtu pirmcēloni. Šis gan ir tikai viens no skaidrojuma variantiem. Psihiski ...


Jā, Latvijā dzīvojošie krievi jau bērnībā piedzīvoja pāridarījumu - vecāki viņus dzemdēja un nolēma audzināšanai nevis dižajā Krievijā, bet svešas tautas valstī. Mīļie krievi jau bērnībā cerēja sagaidīt, ka visapkārt būs "russkij mir", bet viņi visapkārt redz latviešus un fašistus. Tāpēc mīļajos krieviņos iekšā ir tik daudz naida.

Atbildēt

kairišs taču tukša muca

05.07.2022. 09:24

»

Haralds Kalns

Vai Lemešonoks neredz paša minēto "Nafig tiesiskumu, pilsoniskās tiesības, demokrātiju"- tas jau labu laiku pilsoņiem atņemts! Un to liedz un atņem kurš, ja ne patreiz un iepriekš 30 gadus varu uzurpējusī kliķe!?? Tā kā Kairišs vienkārši visu ir nosaucis(Tēvzemi) vārdā!!! Kura no frāzēm manifesta tekstā...


viņa komunistu pabiru māksla pazemo latviešus. Teātris ļoti daudz var darīt poltikā, tauta izglītošanā...nevis seksoties , lai piesaistītu teātrim pamuļķus...viņam modē dzīve "vecenes ( sievietes/ma.kas) skrien ar vilkiem"...lasījāt to pabiru murgu. skumji, lotgola, skumji

Atbildēt

UK vs LV CSN prioritāte gājēji,velosipēdisti ( neaizsargātākie)

05.07.2022. 09:06

UK pirms 5 mēnešiem ceļu satiksmē stājies likums, kur PRIEKŠROKA gājējiem un velosipēdistiem, bet Latvijā NEKAS NEMINĀS, statistika kāda ir tāda paliek, varbūt tomēr auna pierēm un taukmūļiem smadzenes sen jau taukos noslīkušas:PPP

Absurdais likums braukt pāri zebrai ja tuvojas gājējs citur pasaulē sen tiek bargi sodīts, pie mums tik uztur bojāgājušo statistiku!!!

Atbildēt

Atis Priedītis

05.07.2022. 09:03

»

družba starp kopienām

Cilvēkiem vajag mīlestību. Latvijā latvieši mīl savu zemi, tautu, ģimeni, valodu un kultūru. Krievi dzīvo bez mīlestības un neko no iepriekš minētā nemīl. Šos krievus, cita starpā, mīl latvieši un latvieši gatavi darīt visu, lai šie nelaimīgie krievi nonāk Krievijā, jo tieši Krievijā krieviem uzplauks...


Naida jūtu pamats ir bērnībā piedzīvotie pāri darījumi. Cilvēks tad bija ļoti neaizsargāts un uz citu cilvēku agresiju atbildēt nebija spējīgs. Bērnības rūgtās atmiņas pamazām aizmirsās un kļuva par zemapziņā paslēpta naida jūtu pirmcēloni. Šis gan ir tikai viens no skaidrojuma variantiem. Psihiski pilnīgi veselā cilvēkā parasti dominē mīlestības jūtas un naida jūtas atdzīvojas tikai tad ja ārēja uzbrukuma gadījumā ir jāaizstāv sava vai sev tuvu cilvēku dzīvība.

Atbildēt

družba starp kopienām

05.07.2022. 08:38

»

viesis

Cilvēkiem vajag ienaidnieku. Bērnībā, lasot par raganu dedzināšanām viduslaikos, šausminājos, kā varēja būt skatītāju pūļi kaut kam tādam. Šodien, klausoties visus šos urrā patriotus, gan pēc Putina agresijas gan saistībā ar Covidu, ir acīmredzams, ka cilvēku daba kopš viduslaikiem nav mainījusies. ...


Cilvēkiem vajag mīlestību. Latvijā latvieši mīl savu zemi, tautu, ģimeni, valodu un kultūru. Krievi dzīvo bez mīlestības un neko no iepriekš minētā nemīl. Šos krievus, cita starpā, mīl latvieši un latvieši gatavi darīt visu, lai šie nelaimīgie krievi nonāk Krievijā, jo tieši Krievijā krieviem uzplauks mīlestība. Uz svešu tautu zemes krievi dzīvo un dzīvos BEZMĪLESTĪBĀ!

Atbildēt

Jā, bet...

05.07.2022. 08:22

Par raksta autoru gribas teikt: "Suns zin, ko ir ēdis." Un visi prokrieviskie to labi zin. Arī tie, kuri tēlo Latvijas mīlētājus. Jau tā latvieši ir nolikti zemāki par zāli, bet šis kungs jau sāk uztraukties, ka tik nesākas "raganu medības". Ne jau no raganu medībām šādi tipi baidās, bet gan no neliešu medībām!Un pelnīti baidās!

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

05.07.2022. 07:56

»

družba starp kopienām

Latvijā mīļie krievi nav tauta! No Latvijas cīņā pret Tumsu, atbilstoši Raiņa rakstītājam, dosies tikai latviešu tauta un līvu tauta


¿..tikai latviešu tauta un līvu tauta? Izklausās patētiski, bet cik vispār ir palikuši no "līvu tautas"? Kādi padsmit būs vai mazāk?

Atbildēt

precizēsim

05.07.2022. 07:55

»

ruksis

Nesapratu īsti par ko tas Dainis tik traki ārdās


Par to, ka tīrīšanai vajadzēja būt 90-tajos gados. Tagad čeka, mafija un pederastija ir trīs zvaigznes, kas vada LV.

Atbildēt

Atis Priedītis

05.07.2022. 06:28

Svēto rakstu tekstu simbolizēšana

Pamazām top Ata Priedīša (Andra Marta) grāmata, kuras saturā ietvertas pārdomas par pašiem aktuālākajiem šodienas notikumiem.

Fragments no topošās fantastikas žanra grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās". Grāmatas saturu galvenokārt veidos Gulbja zvaigznāja planētas sūtņa uz Zemes Kristapa sarunas ar Gulbja zvaigznāja planētas Zinātnieku grupas pārstāvjiem.

- Kāda tavuprāt bija iespēja novērst Svēto rakstu izpratni kā attaisnojumu kariem un cilvēku nogalināšanām.
- Pirmā iespēja bija sākt saprast, ka visi fragmenti, kuri it kā pieļauj pamatnostādnes "tev nebūs nokaut" pārkāpšanu ir jāsaprot simboliski. Viena no iespējām ir šāda - uztvert visu kā paša cilvēka labo domu ciņu ar sliktajām domām. Tātad viss notiek tikai un vienīgi cilvēka domās bez kaut kādām izpausmēm fiziskajā pasaulē. Fiziskajā pasaulē katra cilvēka dzīvībai ir jābūt svētai un neaizskaramai.
- Vai tavuprāt šāda pieeja varēja tikt īstenota?
- Tas bija tikai viens no cilvēces tālākā progresa ceļiem. Bija arī citas iespējas - izņemt no visu reliģiju Svētajiem rakstiem fragmentus, kuri attaisno cilvēku apzinātas nogalināšanas. Vēl viena iespēja bija pilnīgi jaunas reliģijas rašanās, kuras pati pirmā un galvenā doma būtu par cilvēka dzīvības neaizskaramību.
- Vai uz Zemes bija radusies situācija, kura veicinātu šādas reliģiju reformas?
- Jā, pēdējais lielais karš apliecināja, ka cita ceļa cilvēcei vienkārši nav. Kļuva skaidrs, ka atomkara uzsākšana ir tik reāla, ka ir jādara viss iespējamais lai tas nenotiktu nekad.

Atbildēt

ruksis

05.07.2022. 03:28

Nesapratu īsti par ko tas Dainis tik traki ārdās.

Atbildēt

Naktenīgā etīde

05.07.2022. 02:21

Krievijas federācijā tev rokas var izlauzt un aizvest uz policijas iecirkni par to vien, ka publiskā vietā virs galvas turi paceltu baltu tukšu lapu, kur nu vēl, ja uz tās būs kas uzrakstīts, teiksim "Nē karam". Krievija ir iebrukusi kaimiņvalstī, un katru dienu nogalina simtiem tās iedzīvotāju. Tā grib iznīcināt Ukrainas valsts pastāvēšanu. Un nepārprotami, jau daudzas reizes, Krievija ir norādījusi, ka nākamā invāzijas kārtā, pirmajā rindā ir visas bijušās Krievijas impērijā ietilpstošās valstis, tātad arī mēs. Kā mums būtu jārīkojas šādā situācijā? Neko nedarīt un izlikties, ka pie mums viss ir OK? Varbūt mums nav 5.kolonnas, kas ar nepacietību gaida savu mesiju "atbrīvotāju" krievnacistu Putinu? Tie būs pirmie kas nodos mūsu valsts neatkarību un pie iespējas šaus aizstāvjiem mugurā. Uz doto brīdi mēs faktiski jau esam kara stāvoklī, un kā tādā, mēs vairs nevaram atļauties spēlēties ar demokrātiju, turpināt audzēt un kultivēt šeit Putina nacisma fanu pulkus. Lai dārzs neaizaugtu ar sārņiem, nepārvērstos par nātru un dadžu lauku, vai nedod dievs par latvāņu lauku, tas ir jāravē. Ko arī, manuprāt, grib pateikt sabiedrībai Kairišs, ka ir jāņem rokās tas kaplis un jāsāk ravēt nezāles. Savukārt Lemešonoka kritikas dogma ir, ka sakopts dārzs, kurā nekas nedur un nedzeļ, ir nedemokrātiska nenormālība un pielīdzināms raganu dedzināšanas sārtam.

Atbildēt

patiesībā

05.07.2022. 01:09

»

družba starp kopienām

Ir jāmīl krievus un krievu okupantus! Jāpalīdz mīļajiem krieviem un krievu okupantiem nonākt atpakaļ viņu etniskajā dzimtenē Krievijā, kur viss ir krieviski, kur nav latviešu fašistu un rietumu pederastu...


muļķuzemē turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija.

Apstulbinošas un totāli masīvas lumpenpropagandas zombētāji un nozombētie ekstāzē lauž cilvēkus, ļaužu un tautu dzīves un likteņus, līdzšinējās Cilvēces Pamatvērtības - kā balagāna publika izļurkātus krēslus - un izkārna izskaloto smadzeņu(?) atliekas publiskajā telpā.

Patiesībā - no (m)alas tas viss izskatās kā vienlaikus max. nožēlojama un min. uzjautrinoša traģikomēdija, pie tam tradicionāli aumež slikti iestudēta un atbilstoši draņķīgi izspēlēta. Tāpēc (arī) šis necilvēcīgi prastais un truli nezvērīgi iznīcinošais lumpenbalagāns sen jau sācis apnikt un tas vairs nav pat smieklīgi.

Neiespējami ignorēt acīmredzamo - tas vairs nav tikai konkurējošu ideoloģisko sistēmu hibrīdkarš, un tas nebūt nav tikai ģeopolitiski lokāls konvencionāls militārais konflikts. Tā ir Normālu Cilvēku cīņa par Civilizācijas Pamatvērtībām, cīņa uz dzīvību un nāvi – ar šīs Pamatvērtības truli ignorējošiem un demonstratīvi apgānošiem, pret VISU Cilvēcisko klaji naidīgiem, Civilizācijas iznīcināšanas ideologu un reālo iznīcinātāju dārgi angažētu mentālās manipulācijas tehnologu sashēmota un lēti pērkamu masmēdītāju tiražēta lumpenpropaGANDĒJUMA totāli nozombētiem bezsmadzeņu bio/tehno/troļļiem, gaužām pavirši dresētiem dezinformatoriem, pašiznīcības provokatoriem un taml. necilvēkiem. Un šajā Pamatvērtību cīņā ir iespējams tikai viens uzvarētājs – Cilvēcība. Pretējā gadījumā – VISA un VISU absolūta iznīcība ir tikai laika jautājums. Bet laika paliek arvien mazāk, ar katru sekundi…

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...