Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tizluma mērīrājs

20.05.2019. 14:44

Golda iet ķertās un melīgās Sandras Veinbergas pēdās..Cik nožēlojamam jābūt žurnālistam, lai Tv netā ieliktu proligandas rakstu un liegtu to komentēt?Zviedrijā neesot migrantu noziegumu un viņu veiktu izvarošanu...Da fak, Veinberga..Man tur radi dzivo- ja zviedriem ir mediju bans, tad tas nenozīmē, ka mēs LV neko nezinam..Tev, Sandra Veinberga, vajadzētu noteikt tuvošanās aizliegumu datoram un internetam..Melu ģenerators!

Atbildēt

...

17.05.2019. 18:24

»

Potapovs

Kāds krievs? Vidusskolas eksāmenā man bija C. Nav nekas izcils, bet vismaz pus klasei nebija labāk. Tikai nevajag murgot, ka tā bija krievu skola. Savā dzīvē man nav bijusi nevina stunda krievu valodā. Saukt latvieti par krievu, man tas ir ļoti aizvainojoši. Ieteikums - esiet uzmanīgāks ar šādiem apgalvojumiem...


Es gan neteicu, ka tiešām uzskatu, ka jums ir kaut kāda uzskatāma atšķirībā saistība ar krieviem, es teicu, ka, piemēram, varētu uzbūvēt šādu pretuzbrukumu jūsu uzbrukumam raksta autorei, kas pēc formas būtu ekvivalents. Bet to nevajag darīt, jo tas nav loģiski, tāds uzbrukums viedoklim ir nepareizs, ja šis uzbrukums ir mērķēts uz autora personību, tautību, identitāti. Tas nekādā mērā neadresē paša raksta būtību. No argumentācijas viedokļa ir vienalga, kurš to tekstu no kādas valodas ir tulkojis un kurā valstī dzīvojot rakstījis - svarīgs ir informācijas korektums un slēdzienu loģiskums. Un ja tajā nav vēlēšanās iedziļināties, tad labāk "netērēt nevienu lieku sekundi" un nerakstīt mazvērtīgus komentārus.

Atbildēt

Potapovs

17.05.2019. 16:50

»

...

Es lietoju :S Jāatzīst, tāpēc ka esmu redzējis šo vārdu medijos un grāmatās angliski :D...


Kāds krievs? Vidusskolas eksāmenā man bija C. Nav nekas izcils, bet vismaz pus klasei nebija labāk. Tikai nevajag murgot, ka tā bija krievu skola. Savā dzīvē man nav bijusi nevina stunda krievu valodā. Saukt latvieti par krievu, man tas ir ļoti aizvainojoši. Ieteikums - esiet uzmanīgāks ar šādiem apgalvojumiem uz ielas, kāds var arī nesavaldīties.
Es zinu precīzi ko nozīmē kārklu latvieši, vienkārši izmantoju kā piemēru, un neredzu lielu atšķirību. Tad mutē skatījās un klanījās vāciešiem, tagad citiem, viens un tas pats, tikai dekorācijas citas

Un tās kļūdas man rodas tāpēc, ka ātri drukāju un nepārlasu, negribu tērēt lieki nevienu sekundi.

Atbildēt

to hm

17.05.2019. 14:55

Un cik miljonu tika nogalināts vēl pirms kara? Ja 1937.gadā netiktu iznīcināts gandrīz viss Sarkanarmijas komandējošais sastāvs,divīziju komandierus ieskaitot,arī karā kritušo būtu daudz mazāk!

Atbildēt

Jā,arī Sandra Kalniete!

17.05.2019. 14:34

Stāsta gan par Eiropas Savienību,tikai saviem vēlētājiem ir centusies iestāstīt,tāpat kā Dombrovskis,Slakteris,Šķēle &Co,cik kaitīgs ir Latvijai ES valstu progresīvais ienākuma nodoklis!

Atbildēt

...

17.05.2019. 05:52

»

Potapovs

Labi, ja jau tezaurs ziņo tad ir. Bet cik reizes jūs esat dzirdējuši, kad kāds latvietis lieto šo vārdu? Es nēesmu. Bet skatoties ziņas, intervijas par politiku angļu valodā, tur gan var šo vārdu ik pa laikam dzirdēt...


Es lietoju :S Jāatzīst, tāpēc ka esmu redzējis šo vārdu medijos un grāmatās angliski :D

Bet tas, kādā valodā cilvēks domā neko nenozīmē no loģikas un argumentācijas korektuma skatpunkta, tāpēc jūsu uzbrukums ir lēts un nepārliecinošs.

Tikpat labi es varētu ignorēt jūsu argumentu nevis iepriekšējās rindkopas argumentācijas dēļ, bet gan jo jūs esat krievs, kuram nav nekādas darīšanas gar vietējo politiku. Pierādījums - lietotājvārds, "neesmu" nevis "nēesmu", "tulkots" nevis "tūlkots", "tā kā" nevis "tākā". Šis gājiens ir līdzvērtīgs tam kā jūs apsaukājat citus par "kārklu latviešiem" (starp citu, šis ir nepareizs termina lietojums, jo vēsturiski par kārklu vāciešiem sauca latviešus, kuri centās uzvesties kā vācieši. Tie, kas uzvedas kā angļi būtu kārklu angļi. Jūs drīzāk pats varat tikt saukts par kārklu latvieti, lai gan arī ne gluži, jo jūs jau pārāk labi iederaties latviešu sabiedrībā un jo latvieši nav augstāks sociāls slānis un iebrucēji, kādi bija vācieši Latvijas vēsturē).

Atbildēt

Potapovs

16.05.2019. 17:12

»

...

http://www.tezaurs.lv/#/sv/narat%C4%ABvs/1


Labi, ja jau tezaurs ziņo tad ir. Bet cik reizes jūs esat dzirdējuši, kad kāds latvietis lieto šo vārdu? Es nēesmu. Bet skatoties ziņas, intervijas par politiku angļu valodā, tur gan var šo vārdu ik pa laikam dzirdēt.
Tāpēc man rodas viedoklis, ka šis ir tūlkots no angļu valodas vai arī autors nedomā latviski, bet drīzāk angliski.
Un pseidonīms arī tāds izcili latvisks, tādu noteikti izdomā īsts latvietis kas ikdienā arī domā latviski nevis angliski vai pa pusei, tākā kārklu latvieši.

BOOM! BOOM! BOOM!

Atbildēt

Zeze

16.05.2019. 13:14

Fanija savā samudžinātajā nararīvā apgalvo, ka atkal visā vainīgi tikai krievi un Krievija.

Atbildēt

Potapovs

14.05.2019. 07:13

Naratīvi? Kas tas par vārdu? Latviešu valodā nav tāda vārda. Kas nepietika latviešu vārdu krājuma lai pārtulkot šo vārdu? Viss teksts arī tulkots? Darba devēji izcilības centrs?

Atbildēt

hm

14.05.2019. 06:19

Manuprāt, daudzi nemaz nezina, kas tas ir "Nemirstīgais pulks". Tajā dodas karā kritušo tuvinieki, kur plakātu vietā nes radinieku ģīmetnes. Tā kā tikai PSRS karā zaudēja ap 27 miljonu cilvēku, pasākums jau iegūst nozīmi visā Eiropā.

Atbildēt

Atbrivotajs

13.05.2019. 22:11

Okupacijas atbalstitju puli nevar but 100 000, lohi tam tic ,bet tas ir desmit divizijas . vai uz ta zemes plekisa var sapulceties vairak par 10 000 individiem. Ja tas butu ta ,tad latviesi nedrikstetu sabiedriskajas vietas muldet sava valoda . Visriebigakais ir tas letini tam tic. Un drosibas dienesti par to kluse ,lai gan zina precizus skaitlus un uzvardusPunkts

Atbildēt

Teds

13.05.2019. 17:50

Okupācija nav izbeigta, okupanti katrs otrais pretimnācējs, bet e.Levīta kliķe murgo par tiesisku valsti.

Atbildēt

lauķis

13.05.2019. 17:20

»

ha-ha lpp

Uz ES kā parasti lien ar krievvalodības,kolaboracionisma mērā apsēstas ērces,kuras jau ir pasūkušas ES asinīs un Latvijas asinīs arī okupācijas laikā un jau ir uz sprāgšanas robežas,bet vēl pasūks un izplatīs


Uz ES lien vislielākie deģenerāti,neatkarīgi no partiju piederības,un ES tieši tādi vajadzīgi.
Jā, ar valodu tam nu nekāda skara.

Atbildēt

Fans

13.05.2019. 15:56

Fanija, škic atpakaļ pagultē!

Atbildēt

Fanija sev prātu sapisusi?

13.05.2019. 15:35

Par kādu darbu Eiroparlamentā var saukt parazītu izklaides, piekrītot cionistu ES politikai? Visu to parazītu banku kontus uzlauzt un iztīrīt būtu goda leta!

Atbildēt

ha-ha lpp

13.05.2019. 15:29

Uz ES kā parasti lien ar krievvalodības,kolaboracionisma mērā apsēstas ērces,kuras jau ir pasūkušas ES asinīs un Latvijas asinīs arī okupācijas laikā un jau ir uz sprāgšanas robežas,bet vēl pasūks un izplatīs.

Atbildēt

egmāru ēdājs

13.05.2019. 14:23

nu nu...

Atbildēt

Žulis

13.05.2019. 14:08

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....