Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tizluma mērīrājs

20.05.2019. 14:44

Golda iet ķertās un melīgās Sandras Veinbergas pēdās..Cik nožēlojamam jābūt žurnālistam, lai Tv netā ieliktu proligandas rakstu un liegtu to komentēt?Zviedrijā neesot migrantu noziegumu un viņu veiktu izvarošanu...Da fak, Veinberga..Man tur radi dzivo- ja zviedriem ir mediju bans, tad tas nenozīmē, ka mēs LV neko nezinam..Tev, Sandra Veinberga, vajadzētu noteikt tuvošanās aizliegumu datoram un internetam..Melu ģenerators!

Atbildēt

...

17.05.2019. 18:24

»

Potapovs

Kāds krievs? Vidusskolas eksāmenā man bija C. Nav nekas izcils, bet vismaz pus klasei nebija labāk. Tikai nevajag murgot, ka tā bija krievu skola. Savā dzīvē man nav bijusi nevina stunda krievu valodā. Saukt latvieti par krievu, man tas ir ļoti aizvainojoši. Ieteikums - esiet uzmanīgāks ar šādiem apgalvojumiem...


Es gan neteicu, ka tiešām uzskatu, ka jums ir kaut kāda uzskatāma atšķirībā saistība ar krieviem, es teicu, ka, piemēram, varētu uzbūvēt šādu pretuzbrukumu jūsu uzbrukumam raksta autorei, kas pēc formas būtu ekvivalents. Bet to nevajag darīt, jo tas nav loģiski, tāds uzbrukums viedoklim ir nepareizs, ja šis uzbrukums ir mērķēts uz autora personību, tautību, identitāti. Tas nekādā mērā neadresē paša raksta būtību. No argumentācijas viedokļa ir vienalga, kurš to tekstu no kādas valodas ir tulkojis un kurā valstī dzīvojot rakstījis - svarīgs ir informācijas korektums un slēdzienu loģiskums. Un ja tajā nav vēlēšanās iedziļināties, tad labāk "netērēt nevienu lieku sekundi" un nerakstīt mazvērtīgus komentārus.

Atbildēt

Potapovs

17.05.2019. 16:50

»

...

Es lietoju :S Jāatzīst, tāpēc ka esmu redzējis šo vārdu medijos un grāmatās angliski :D...


Kāds krievs? Vidusskolas eksāmenā man bija C. Nav nekas izcils, bet vismaz pus klasei nebija labāk. Tikai nevajag murgot, ka tā bija krievu skola. Savā dzīvē man nav bijusi nevina stunda krievu valodā. Saukt latvieti par krievu, man tas ir ļoti aizvainojoši. Ieteikums - esiet uzmanīgāks ar šādiem apgalvojumiem uz ielas, kāds var arī nesavaldīties.
Es zinu precīzi ko nozīmē kārklu latvieši, vienkārši izmantoju kā piemēru, un neredzu lielu atšķirību. Tad mutē skatījās un klanījās vāciešiem, tagad citiem, viens un tas pats, tikai dekorācijas citas

Un tās kļūdas man rodas tāpēc, ka ātri drukāju un nepārlasu, negribu tērēt lieki nevienu sekundi.

Atbildēt

to hm

17.05.2019. 14:55

Un cik miljonu tika nogalināts vēl pirms kara? Ja 1937.gadā netiktu iznīcināts gandrīz viss Sarkanarmijas komandējošais sastāvs,divīziju komandierus ieskaitot,arī karā kritušo būtu daudz mazāk!

Atbildēt

Jā,arī Sandra Kalniete!

17.05.2019. 14:34

Stāsta gan par Eiropas Savienību,tikai saviem vēlētājiem ir centusies iestāstīt,tāpat kā Dombrovskis,Slakteris,Šķēle &Co,cik kaitīgs ir Latvijai ES valstu progresīvais ienākuma nodoklis!

Atbildēt

...

17.05.2019. 05:52

»

Potapovs

Labi, ja jau tezaurs ziņo tad ir. Bet cik reizes jūs esat dzirdējuši, kad kāds latvietis lieto šo vārdu? Es nēesmu. Bet skatoties ziņas, intervijas par politiku angļu valodā, tur gan var šo vārdu ik pa laikam dzirdēt...


Es lietoju :S Jāatzīst, tāpēc ka esmu redzējis šo vārdu medijos un grāmatās angliski :D

Bet tas, kādā valodā cilvēks domā neko nenozīmē no loģikas un argumentācijas korektuma skatpunkta, tāpēc jūsu uzbrukums ir lēts un nepārliecinošs.

Tikpat labi es varētu ignorēt jūsu argumentu nevis iepriekšējās rindkopas argumentācijas dēļ, bet gan jo jūs esat krievs, kuram nav nekādas darīšanas gar vietējo politiku. Pierādījums - lietotājvārds, "neesmu" nevis "nēesmu", "tulkots" nevis "tūlkots", "tā kā" nevis "tākā". Šis gājiens ir līdzvērtīgs tam kā jūs apsaukājat citus par "kārklu latviešiem" (starp citu, šis ir nepareizs termina lietojums, jo vēsturiski par kārklu vāciešiem sauca latviešus, kuri centās uzvesties kā vācieši. Tie, kas uzvedas kā angļi būtu kārklu angļi. Jūs drīzāk pats varat tikt saukts par kārklu latvieti, lai gan arī ne gluži, jo jūs jau pārāk labi iederaties latviešu sabiedrībā un jo latvieši nav augstāks sociāls slānis un iebrucēji, kādi bija vācieši Latvijas vēsturē).

Atbildēt

Potapovs

16.05.2019. 17:12

»

...

http://www.tezaurs.lv/#/sv/narat%C4%ABvs/1


Labi, ja jau tezaurs ziņo tad ir. Bet cik reizes jūs esat dzirdējuši, kad kāds latvietis lieto šo vārdu? Es nēesmu. Bet skatoties ziņas, intervijas par politiku angļu valodā, tur gan var šo vārdu ik pa laikam dzirdēt.
Tāpēc man rodas viedoklis, ka šis ir tūlkots no angļu valodas vai arī autors nedomā latviski, bet drīzāk angliski.
Un pseidonīms arī tāds izcili latvisks, tādu noteikti izdomā īsts latvietis kas ikdienā arī domā latviski nevis angliski vai pa pusei, tākā kārklu latvieši.

BOOM! BOOM! BOOM!

Atbildēt

Zeze

16.05.2019. 13:14

Fanija savā samudžinātajā nararīvā apgalvo, ka atkal visā vainīgi tikai krievi un Krievija.

Atbildēt

Potapovs

14.05.2019. 07:13

Naratīvi? Kas tas par vārdu? Latviešu valodā nav tāda vārda. Kas nepietika latviešu vārdu krājuma lai pārtulkot šo vārdu? Viss teksts arī tulkots? Darba devēji izcilības centrs?

Atbildēt

hm

14.05.2019. 06:19

Manuprāt, daudzi nemaz nezina, kas tas ir "Nemirstīgais pulks". Tajā dodas karā kritušo tuvinieki, kur plakātu vietā nes radinieku ģīmetnes. Tā kā tikai PSRS karā zaudēja ap 27 miljonu cilvēku, pasākums jau iegūst nozīmi visā Eiropā.

Atbildēt

Atbrivotajs

13.05.2019. 22:11

Okupacijas atbalstitju puli nevar but 100 000, lohi tam tic ,bet tas ir desmit divizijas . vai uz ta zemes plekisa var sapulceties vairak par 10 000 individiem. Ja tas butu ta ,tad latviesi nedrikstetu sabiedriskajas vietas muldet sava valoda . Visriebigakais ir tas letini tam tic. Un drosibas dienesti par to kluse ,lai gan zina precizus skaitlus un uzvardusPunkts

Atbildēt

Teds

13.05.2019. 17:50

Okupācija nav izbeigta, okupanti katrs otrais pretimnācējs, bet e.Levīta kliķe murgo par tiesisku valsti.

Atbildēt

lauķis

13.05.2019. 17:20

»

ha-ha lpp

Uz ES kā parasti lien ar krievvalodības,kolaboracionisma mērā apsēstas ērces,kuras jau ir pasūkušas ES asinīs un Latvijas asinīs arī okupācijas laikā un jau ir uz sprāgšanas robežas,bet vēl pasūks un izplatīs


Uz ES lien vislielākie deģenerāti,neatkarīgi no partiju piederības,un ES tieši tādi vajadzīgi.
Jā, ar valodu tam nu nekāda skara.

Atbildēt

Fans

13.05.2019. 15:56

Fanija, škic atpakaļ pagultē!

Atbildēt

Fanija sev prātu sapisusi?

13.05.2019. 15:35

Par kādu darbu Eiroparlamentā var saukt parazītu izklaides, piekrītot cionistu ES politikai? Visu to parazītu banku kontus uzlauzt un iztīrīt būtu goda leta!

Atbildēt

ha-ha lpp

13.05.2019. 15:29

Uz ES kā parasti lien ar krievvalodības,kolaboracionisma mērā apsēstas ērces,kuras jau ir pasūkušas ES asinīs un Latvijas asinīs arī okupācijas laikā un jau ir uz sprāgšanas robežas,bet vēl pasūks un izplatīs.

Atbildēt

egmāru ēdājs

13.05.2019. 14:23

nu nu...

Atbildēt

Žulis

13.05.2019. 14:08

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...