Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

220 miljonus sagribējās

14.05.2024. 17:38

Ko šitas krievu Ivans, zagšanu organizators te stulbus padomus dod?

Atbildēt

he, he

14.05.2024. 09:27

»

redz,

Tambovas vilks tev draugs


No kuriens tev tāds okupantu žargons?

Atbildēt

redz, draugs

13.05.2024. 15:54

»

Pirātu partija

Garisons laikam nesaprot, ka pasaule mainās. Globālisti mēģina noturēt varu, bet Krievijas izraisītais karš ir lemts neveiksmei, bet pagarina globālistu agoniju. Vatņiki nevar uzvarēt brīvus cilvēkus...


Ja tu ko vairāk saprastu no tā ko raksti, tad zinātu,ka globalizācija-imperialisms-kolonizacija-kari ir viena koka augļi.....Bolseviki to sauc par internacionalizm...

Atbildēt

bet

13.05.2024. 15:52

»

Garisona diagnoze taču ir melīga? ka:

USA -pasaules ļaunuma impērija!? Izprovocējusi bezjēdzīgo slaktiņu Ukrainā


tu gribi teikt ka Putins ir ne tikai pedofils bet ari stulbs, ja paļaujas uz provokacijam? Kas tev liek domat ka Putins ir stulbs?

Atbildēt

Gustavs

13.05.2024. 15:51

»

paardomas

Par Kurnosova korumpētību dažādas domas nevar būtviņš ir korumpēts.Kalnciema ielā atrodas nato izcilības centrs no kurienes nāk rokvadošie norādījumi līķu tārpiem


Bet man ir citas domas, par visu ko te raksti. Citas domas kā Tev nevar būt tikai pie diktatoriem, kā pie jūsu Kremļa saimnieka.

Atbildēt

paardomas

13.05.2024. 15:35

»

Gustavs

Jā-par Garisona korumpētību-tur var būt dažādas domas, bet kāds tam sakars ar Kalnciema ielu


Par Kurnosova korumpētību dažādas domas nevar būtviņš ir korumpēts.Kalnciema ielā atrodas nato izcilības centrs no kurienes nāk rokvadošie norādījumi līķu tārpiem.

Atbildēt

Garisona diagnoze taču ir melīga? ka:

13.05.2024. 15:30

»

Garisoa palagā pateiktais liecina par

USA -pasaules ļaunuma impērijas izprovocētā slaktiņa Ukrainā bezjēdzīgumu


USA -pasaules ļaunuma impērija!? Izprovocējusi bezjēdzīgo slaktiņu Ukrainā!?

Atbildēt

gustiņš atkal ķēmā

13.05.2024. 14:55

»

Gustavs

Te uz reiz divi jautājumi: Kas liek domāt ka raksts pasūtīts


Kas liek domāt ka raksts pasūtīts?
________________
Tādas muļķības neviens labprātīgi neraksta.


Kas vainas izcilibas centram?
________________
Priekš zombijtroļļiem - nekādas vainas.

Atbildēt

6.palātas hronika

13.05.2024. 14:50

»

Pirātu partija

Garisons laikam nesaprot, ka pasaule mainās. Globālisti mēģina noturēt varu, bet Krievijas izraisītais karš ir lemts neveiksmei, bet pagarina globālistu agoniju. Vatņiki nevar uzvarēt brīvus cilvēkus...


Pēc šitādas muldēšanas atnāca sanitārs un ieblieza 6. palātas pacientam primātam kārtējo dubulto hlora klizmu. Tad atņēma pacientam pidžamu un atslēdza internetu 6. palātā.

Atbildēt

Pirātu partija

13.05.2024. 14:38

Garisons laikam nesaprot, ka pasaule mainās. Globālisti mēģina noturēt varu, bet Krievijas izraisītais karš ir lemts neveiksmei, bet pagarina globālistu agoniju. Vatņiki nevar uzvarēt brīvus cilvēkus.
Krievijai nav ne spēka, ne resursu uzvarēt šajā cīņā. Lielas cerības, izmantojot vatņiku pobedobesija ideoloģiju, uz Krieviju lika Ķīna. Ķīna karo ar savu vasaļu palīdzību. Drīz Ķīna izjutīs kas ir karma.
Krievija zaudēja, bet Ķīnieši nekad likmes neliek uz zaudētājiem, tāpēc atrada sev jaunus vasalus Eiropā. Tie ir Ungārija, kas ir ES valsts, un Serbija, kas tāda nav.
Drīz palīdzību Krievijai pārtrūks, Krievija bez Ķinas precēm neizdzīvos.
Krievija cerēja ātri sakaut “haholus”, bet aplauza sev radziņus. Ukraina parādīja Krievijai kā jākaro. Straķēdiju un taktiktu vēl ilgi pētīs kara vēsturnieki, bet laikam saprata visi, tā kā karoja WW2, vairs nekad nekaros.
Šī ir otrā cīņa, kura zaudē globālisti. Pirmā bija kovididiotisms, kura mērķis globālistiem bija nopelnīt, pārvaldīt nacionālas elites, tautas un padarīt visus atkarīgus no zālēm.
Krievija, Ķīna bija pirmās valstis kuras sekoja globālistu organizācijām PVO,VEF, un ieviesa viņu naratīvus.
Eiropā vēl daudz raškas un globālistu nopirktu ietekmes aģentu, tomēr izskatās, ka drīz būs galēji labais pagrieziens. Migrantus nēģerus, vatņikus padzīs, sociķus un zilos lustrēs.
Jau drīz pārmaiņas sāksies gan Ukrainā, gan Krievijā. Ukrainā, pēc zeļenabobika likvidācijas, būs tīrīšanas. Viss oligarhiskais aparāts tiks likvidēts. Krievijā arī tīrīšanas, visa bijušā prezidenta puķina kliķe tiks likvidēta. Krieviju gaida karma, par izraisīto karu.
ES pārmaiņās, tuvojamies krīzei, kura turpināsies līdz 2026.gada beigām. Lai mīkstinātu situāciju, jāpadzen NewVemjotība, savādāk polārlapsa.
ES sāks šķelties, sākumā vismaz trīs daļās. Ukraina veidos jaunu savienību, sarunas sāksies jau nākošā gadā, kurām mums vajag piebiedroties. Tā līdz 2030.gadam izveidosies viena no spēcīgākām savienībām pasaulē.
Krieviju pretēji, mocīs bads, nabadzība, pilsoņu kari. Teritorijā saruks, būs parasta agrāra, mazattīstīta valsts.
Līdzīgs liktens gaida Ķīnu. Drīz tur dabas stihijas, pēc kurām sagrābs Krievijas tālos austrumus. Sašķelsies vairākās daļās, bet pēc revolūcijas, kad komuņagu režīms tiks nomests.
P.S. Šogad vēl divi kari. Nākošais Izraēlā, žīdus pārmācīs par naudas izšmaukšanu no Latvijas. Liels bēgļu skaits. ASV žīdiem nepalīdzēs, jo prezidenta nebūs. Izraēla izies transformāciju, tādu pašu kā Ukraina.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

13.05.2024. 14:29

»

agrais bez streipa

Āķis te ir cits: vai tās kas individuālā


Ja es eju pa ielu un redzu ka turpat notiek kautiņš, un iesaistos šajā kautiņā, diez vai policijas iecirknī sevišķi ņems vērā manas žēlabas ka tikai gāju pa ielu un man uzbruka, nevis pats iesaistījos jau notiekošā trešo pušu kautiņā, turklāt informatīvā kara apstākļos. Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

gg>vv

13.05.2024. 14:03

»

vv

Vai tad Eiropa un ASV nepiedalās Ukrainas karā, vienīgi nesūta karavīrus, bet brīvprātīgie tak tur ir, arī no Latvijas, apmāca ukraiņus ASV un Eiropas instruktori. Ja tā turpinās klaji riet uz krieviem un provocēt, varbūt izdosies izaicināt lai mums ar tiek kāda bumba


Es saprotu, ka dažs no šīm lietām tik tālu kā Zeme no Mēness, tapēc reizēm labāk palasīt ko citi te raksta, kā pašām ar savām izcilībām te jaukties pa vidu.
Nevienu ne uz ko nevar izprovocēt, ja viņs pats to nevēlās.
Instruktori nav aktīvā armija. Lai krievi izvāc savu karaspēku no visiem kaimiņiem kur tos saveduši un pārtrauc tiem draudēt ar atomkaru, kā arī noteikt-kā kam dzīvot, tad tādas situācijas nebūs.

Atbildēt

Gustavs

13.05.2024. 14:00

»

raksts ir pasūtīts un apmaksāts izcilības centrā

lūk, kāds sakars


Te uz reiz divi jautājumi: Kas liek domāt ka raksts pasūtīts?
Otrs jautājums: Kas vainas izcilibas centram?

Atbildēt

raksts ir pasūtīts un apmaksāts izcilības centrā

13.05.2024. 13:57

»

Gustavs

Jā-par Garisona korumpētību-tur var būt dažādas domas, bet kāds tam sakars ar Kalnciema ielu


lūk, kāds sakars

Atbildēt

vv

13.05.2024. 13:38

Vai tad Eiropa un ASV nepiedalās Ukrainas karā, vienīgi nesūta karavīrus, bet brīvprātīgie tak tur ir, arī no Latvijas, apmāca ukraiņus ASV un Eiropas instruktori. Ja tā turpinās klaji riet uz krieviem un provocēt, varbūt izdosies izaicināt lai mums ar tiek kāda bumba.

Atbildēt

Хм

13.05.2024. 13:27

»

Tovarišč!

Vašu liniju podderživajem i odobrajem, Vse kak odin v perjod k pobede kommunizma, pod čutkim rukovodstvom prezidenta -Pedofila Putina


Тихо сам с собою брехло Anatolijs беседу ведет, сдриснув с тем, где его хорошенько макнули в пустобрехство)

Atbildēt

nu, kad krievu armijā būs iesaukti ukraiņi

13.05.2024. 13:04

būs jākaro...to nesauc par iesaistīšanos. Grētas un zagļi karos?????????? vai nav vērts...mums vieniem...

Atbildēt

Tovarišč!

13.05.2024. 12:02

»

Krievija-izdevusies valsts

Tovarišči: Visi ka viens domoi na pomosc v narodnoi voine s mirovim fasizmom. Domoi, tovarisci! Rodina-matj vas zovjot. Nebud predatelem rodinu-tvoi dolg spasat rodinu


Vašu liniju podderživajem i odobrajem, Vse kak odin v perjod k pobede kommunizma, pod čutkim rukovodstvom prezidenta -Pedofila Putina.

Atbildēt

AntiWar StopWar

13.05.2024. 12:01

Politiķi bez goda un apziņas - organizē karus un spaidu kārtā pespiež karot. Ja rakstā ir par "kādā formā" - tad lai paši politiķi arī iet un savus bērnus sūta. Vairs nav ne politiķu, ne politikas, ne diplomātijas, tikai nopostīt planētu Zemi un sarīkot kodolarmagedonu, ne velti eirivīzijā velni lēkāja.

Atbildēt

Gustavs

13.05.2024. 11:59

»

Daina

Nez vai šo izmesto korumpantu ir iekārtojuši kādā siltā krēslā pārziemot? Ja ne, tad jāpārtiek no plikas Kalnciema ielas stipendijas


Jā-par Garisona korumpētību-tur var būt dažādas domas, bet kāds tam sakars ar Kalnciema ielu?

Atbildēt

Nu lqbi

13.05.2024. 11:57

»

Gustavs

patiesībā nebija domājis, ka Garisons ir vispār spējīgs kaut ko domāt....Šis raksts liecina, ka domāt lai ar nedaudz-tomēr māk. Par rakstu: Tajā ir vairākas faktoloģiskais kļūdas...


Tas ir biedra Garisona personīgais viedoklis, kurš diemžēl ne mazākā mērā neizskaidro Kremļa muļķīgo rīcību...

Atbildēt

humors un satīra tikai nav kas satīra

13.05.2024. 11:44

»

oho, kāda skaista nākotne

Krievu tankus ar sarkanbaltsarkaniem ziedu pušķiem sagaidām


Sarkanbaltsarkanbaltos ziedu pušķus vēl var atrast tikai kur lai Krievija tos tankus ņem?Pēdējie tanki jau deg Ukrainā.Tanku dzinēju rūpnīca Harjkovā pārstāja darboties 1993.gadā.

Atbildēt

oho, kāda skaista nākotne

13.05.2024. 11:29

»

Nu

Tad atliks tikai gaidīt krievu tankus, kā tas jau bijis


Krievu tankus ar sarkanbaltsarkaniem ziedu pušķiem sagaidām!

Atbildēt

va vellos

13.05.2024. 11:29

»

Хм

Как правило, самые громкие поборники военных действий во всех конфликтах зачастую оказываются военнонепригодными и "да я бы пошел и сам, но вот врачи не пускают..." или же очень важными персонами "я бы пошел, но руководство не пускает...


Ну это само собой, коллега.
Что удивляет еще больше, так это непонимание плебса, что после первой же тактической зажигалки, без разницы - кто и зачем, эскалация пойдет такими темпами, что останется лишь время приготовить дух к тому свету согласно личной вере каждого.

Atbildēt

Daina

13.05.2024. 11:18

Nez vai šo izmesto korumpantu ir iekārtojuši kādā siltā krēslā pārziemot? Ja ne, tad jāpārtiek no plikas Kalnciema ielas stipendijas.

Atbildēt

Хм

13.05.2024. 10:46

»

Ivans

Raša-Paraša pobeda buget naša


Бесишься, бесишься, брехло)

Atbildēt

Хм

13.05.2024. 10:37

»

Krievija-izdevusies valsts

Tovarišči: Visi ka viens domoi na pomosc v narodnoi voine s mirovim fasizmom. Domoi, tovarisci! Rodina-matj vas zovjot. Nebud predatelem rodinu-tvoi dolg spasat rodinu


О, молодец, Anatolij, учишься - хоть текст сменил)
Но вяло народ реагирует, да, привык уже, что долдонишь одно и то же? Добавь креатива!
Или платят за количество, пофигу на качество?

Atbildēt

IM

13.05.2024. 10:15

»

Nu

ja jāķer, tad acīm redzot Ukrinas okupācija izpaliek


Kam Ukrainas okupācija, kam krievu atbrīvošana.
Okupācijai un atbrīvošanai protams ka joprojām vajadzīgi tanki. Bet cik tad nu pie savstarpējas iznīcināšanas klāt var būt okupācija un atbrīvošana? Tik maz ka pareizāk būtu runāt par cilvēku pašiznīcināšanos.

Atbildēt

jā, jā

13.05.2024. 09:58

»

žids

Piekrītu: Mēs visur vainīgi: Pie kariem, pie mieriem, pie Obamas, pie balstas zekes, pie Krievijs nelaimem, pie Latvijs nelaimem. utt


Un Garisons-ar žids, un Obama ar, un visi ASV prezidenti-zidi, tapat ka Krievijs vaditaji, un ar LV vada zidi..

Atbildēt

žids

13.05.2024. 09:55

»

It kā rakstā viss pareizi uzrakstīts

To apliecina balsojuma punkti 50/50 ar kremļa troļļu centību...


Piekrītu: Mēs visur vainīgi: Pie kariem, pie mieriem, pie Obamas, pie balstas zekes, pie Krievijs nelaimem, pie Latvijs nelaimem. utt...

Atbildēt

Krievija-izdevusies valsts

13.05.2024. 09:54

Tovarišči: Visi ka viens domoi na pomosc v narodnoi voine s mirovim fasizmom. Domoi, tovarisci! Rodina-matj vas zovjot. Nebud predatelem rodinu-tvoi dolg spasat rodinu.

Atbildēt

It kā rakstā viss pareizi uzrakstīts

13.05.2024. 09:52

To apliecina balsojuma punkti 50/50 ar kremļa troļļu centību.

“Līdz šim Rietumvalstis pārsvarā ir reaģējušas uz notikumiem Ukrainā bez jebkādas stratēģijas un Krievija ir diktējusi spēles noteikumus”.

Šim nevar piekrist, jo karu Ukrainā uzsāka “karu un sankciju saimnieki” - arī pasaulei uzspiestās norēķinu naudas usd saimnieki FRS. Žīdi, kas kontrolē FRS, Mossad un CIP.

Ne velti cionists levits e. ar “prezidenta rīkojumu” ar “amatu” ir VP kancelejas sastāvā.

FRS izlaidusi tik daudz naudas, ASV iedzinusi parādos un citas valstis- karš bija neizbēgams. Kad ir sadzīves un pārtikas preču pārpilnība, laiks ieguldīt letālo ieroču ražošanā, nopostot sasniegto. Tādā veidā usd iegūst vērtību.

Autors sarakstījis visu ko, kas citiem zināms.

Problēma ir Kaļiņingrada, Suvalku koridors un Baltkrievijas sociālisma augonis.

Pie Suvalku sienas karājas bise (ASV karaspēks) un šovasar tai bisei pēc Čehova jāizšauj. Publika pie kara izrādes jau pieradināta.

Atbildēt

Gustavs

13.05.2024. 09:52

patiesībā nebija domājis, ka Garisons ir vispār spējīgs kaut ko domāt....Šis raksts liecina, ka domāt lai ar nedaudz-tomēr māk. Par rakstu: Tajā ir vairākas faktoloģiskais kļūdas:
Pirmā: domā ka daudzās KRievijas tautas atbalstīs visus Kremļa iekarošanas plānus. Fakti liecina ka jau tagad daudzās nekrievu teritorijas briest nemieri sakarā ar šo karu;
Otrā:
pati krievu tauta ar vien vairāk sāk sajēgt, ka tas karš vajadzīgs tikai Kremļa valdniekiem ne tautai, un arvien vairāk ir pret to;
Trešā:
Krievija ir pietiekoši liela lai kā impērija pastāvētu ar bez Ukrainas. kapēc Kremlim vispār vajadzīga Ukraina-to saprast nav iespējams,ja blakus ir tādas valstis kā Mongolija, Afganistāna, u.c. kuras vieglāk būtu iekarot...

Atbildēt

Nu

13.05.2024. 09:46

»

IM

Kam tie tanki vajadzīgi ja ar tādām lielām grūtībām jau tagad jāķer kas tajos vēl gribētu braukt


ja jāķer, tad acīm redzot Ukrinas okupācija izpaliek..

Atbildēt

IM

13.05.2024. 09:44

»

Nu

Tad atliks tikai gaidīt krievu tankus, kā tas jau bijis


Kam tie tanki vajadzīgi ja ar tādām lielām grūtībām jau tagad jāķer kas tajos vēl gribētu braukt.

Atbildēt

IM

13.05.2024. 09:39

Jautājums kādā formā notiks iesaistīšanās?

Nav jau nemaz tik daudz to formu, jeb faktiski ir tikai viena. Rietumi nodzen skopumu, sāk masveidā ražot bruņojumu un sāk bliezt pa Krieviju tā ka tā nespēj vairs atšaudīties. Tikai jēga tam kāda? Nu nebūs krieviem vairs parasto šaujamo - viss izšauts. Atlikušas lielā vairumā tikai kodolgalviņas. Ķīna varētu iebilst pret kodolieroču pielietošanu?
Nu, pirmkārt, līdz pilnīgai konvenciālo ieroču izšaudei vēl ir jānonāk un jāpaskatās cik un kas ir sagrauts. Otrkārt, pie pilnas konvenciālo ieroču izšaušanas ko vispār vēl tāda Ķīna vai kāds cits varētu iebilst ja iet vaļā pasaules karš?

Atbildēt

Nu

13.05.2024. 09:33

ja pedofili Prezidenti un dzērajas un podstilkas parnems Eiropu, tad te beidzot bus mir, kommunizm, i ruskii mir..

Atbildēt

Хм

13.05.2024. 09:22

Как правило, самые громкие поборники военных действий во всех конфликтах зачастую оказываются военнонепригодными и "да я бы пошел и сам, но вот врачи не пускают..." или же очень важными персонами "я бы пошел, но руководство не пускает"
Наверно, просто совпадение.

Atbildēt

IM

13.05.2024. 09:14

Nu gan murgotājs un blefotājs. Savilkšot falšas sarkanās līnijas un pārņemšot iniciatīvu? Un ko tad Rietumu sabiedrība? Būs gatava upurēties Garisona sarkanajām līnijām? Rietumu sabiedrībām, atšķirībā no Krievijas sabiedrības (vismaz lielākās daļas) kas jau sen ir gatava tām līnijām ko novelk un vēl novilks Putins, tā būs pirmā dzirdēšana par tādām sarkanām līnijām un upurēšanos saistībā tām.

Atbildēt

NON

13.05.2024. 09:12

šie kara zīlētāji atgādina vecmeitās aizsēdējušās jaunavas pie kāršu licējām.

Atbildēt

Haralds Kalns

13.05.2024. 08:55

Nav vairs Eiropā Bismarka, deGolla, Čērčila, Tečeres ranga politiķu! Pateicoties nācijas apkaunojumam -komjaunietei Merkelei, mīzējam Šolcam un stāvus čurājošai izvirtulei fon der Laienai, Eiropu nekas labs negaida. Pumpuriņi briest un "puķe" var izplaukt visnegaidītākā brīdi un veidā, kā viedi skaidro profesors Solovejs, bet nu pašu aizsargnieki tak vecā drukā nerunā un neklausās un visi stobrī arī "caururbti", lai nevarētu atšaudīties!!! "Puišelim" Krievijai ir uzlaista pārāk liela vaļa un tas ālējas un "rāda mēli" kā iedomājas Nekā laba tas Eiropai nesola! P.S. Kā noprotu no JJenotības "reklāmspļetņicas", tad, tikko vepru banda iebruks Briseles kartošku laukā, tā ies villa pa gaisu, bet nu uz vietas līdz šim kaut kā nesanāk!

Atbildēt

agrais bez streipa

13.05.2024. 08:24

»

joks

Tā jau ir tikai vis lielākie pedarasti grib karot


Āķis te ir cits: vai tās kas individuālā
kārtā būs iesaistījušās, baudīs 5.pantā noteiktās garantijas?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...