Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

glino

06.12.2018. 08:37

Redz kā tevi maitas rīda Rancān.

Atbildēt

Ciniski

16.06.2018. 10:19

»

denacionalizetais

Amerikas jurista izbīdīts deportāciju likums Latvijas simtgadei


-kas bija tie, kas rakstīja esošo likumu!?

Atbildēt

denacionalizetais

15.06.2018. 09:48

Amerikas jurista izbīdīts deportāciju likums Latvijas simtgadei

Atbildēt

Tiesiski

13.06.2018. 10:04

bet netaisnīgi ir sociālo palīdzību no valsts un pašvaldības uzkraut privātpersonai, no kuras jau tā tiek plēstas desmit ādas ar NĪN u.c. nodokļiem, arī uz tiem īrniekiem, kas maksā tirgus cenas.

Atbildēt

Nesēdi tumsā

12.06.2018. 18:16

»

Otto

Namīpašniekiem nav jāuztur tie īrnieki tikai tāpēc, ka valsts, šo gadu laikā, nav bijusi spējīga šo jautājumu sakārtot...


Tad prasi no valsts, lai izmaksā šiem īrniekiem privatizācijas aizlieguma kompensāciju, ko paredzēja 1990.gada 30.oktobra Augstākās Padomes lemums, tas ir lai atbrīvo valsts tevi, vecās ķēves 7.auguma mantinieku no parazītiem (varbūt tu pats parazīts, 10 x lielāks) un būs kārtībā, bet tu uzbrūc nabagiem, zemiski lamājies, rādi bandītisku nostāju.

Atbrīvosi māju no "parazītiem"ar represijā, ar 1949.gada tipa represijām? Tādēl slavē likumprojektu? Nesanāk. būs liels karš, asaras un vēl kas krāsaināks, kā jau karā. To tu gribi?

Atbildēt

12.06.2018. 17:17

»

Ausma

Šādu likumprojektu nav iespējams koriģēt vai papildināt, izteikt priekšlikumus atsevišķiem pantiem vai samainot vārdu  "lietošana" ar vārdu "izmantošana" jo viss likumprojekts ir viens brāķis. Likumprojektā denacionalizēto māju pirmsreformas īrnieki, kas atrodas piespiedu situācijā (nav spējīgi maksāt...


Brīvlīguma gadījumā, ja īrnieku neapmierina maksa un labumi ko var vai nevar saņemt no dzīvokļa, līgumu var slēgt vai meklēt citu, bet piespiedu īrniekiem nav izvēles variantu.

Ja ir konkrēti fakti, ka īrnieki pieķēdēti pie radiatoriem un viņiem nav ļauts pamest īrēto dzīvokli, tad vajag vērsties policijā un viņus atbrīvos dažu minūšu laikā.

Atbildēt

Andrim

12.06.2018. 15:53

»

Andris

Melus nevajag kultuvēt...


Tipiska alkatīgo īrnieku domāšana. Tev īpašnieks (no savas vai citu īrnieku kabatas) ir apmaksājis vismaz 400 eur par katru kvm jau līdz šim. bet gribas vēl un vēl un vēl. Un pašam negribas maksāt faktiskās izmaksas. Lai gan par pārtiku, un visu pārējo tiek maksāta faktiskā cena. Un vēl gribās dzīvot īpašumā kuru uzbūvējis un mantojis kāds cits.

Kāpēc citās Latvijas pilsētās nav tādas problēmas bet tikai Rīgā? Kāpēc tikai Rīgā ir sliktie īpašnieki bet citur nē? Tāpēc ka Rīgā dzīvokļi ir dārgāki un te arī redzama padomju laiku īrnieku alkatība. Jo gribās sev to kas pieder kādam citam. Prasta alkatība uz padomju laiku rēķina.

Atbildēt

Otto

12.06.2018. 15:14

Namīpašniekiem nav jāuztur tie īrnieki tikai tāpēc, ka valsts, šo gadu laikā, nav bijusi spējīga šo jautājumu sakārtot.
Visus šos gadus tie īrnieki maksāja "kapeikas" par īri, mājas uzturēšanu uzgrūžot mājas īpašniekam. Tagad ir notikusi lielā traģēdija, jo vairs nevarēs īrēt 3istabu dzīvokli centrā, par īres maksu 20 EUR/mēn.? Tirgus īres cenas nespēs samaksāt? Ziniet ko, ja es nespēju samaksāt par īri, tad man ir jāmeklē lētāks dzīvoklis/vieta, kur dzīvot.
Šo "īrēšanu" es drīzāk nosauktu par parazitēšanu uz citu rēķina!!!

Atbildēt

Andris

12.06.2018. 15:06

»

Ausmai

Likumprojektā denacionalizēto māju pirmsreformas īrnieki, kas atrodas piespiedu situācijā (nav spējīgi maksāt, tik cik izīrētājs velas vai iegādāies savu dzīvokli īpašumā...


Melus nevajag kultuvēt.
No kura maisa tad tu izrāvi 1000 piespiedu īrnieku? Rīgas domē maznodrošinātie noteikti, teiksim 320 EUR. Ja 322 - jau nodrošinātais, var maksāt 5-10 EUR par kvm, pirkt par 2 EUR dzīvokli sev?
Katrs vāras savā sulā, neraugoties ka tā rūgta vai nekam nederīga vai ja prātiņ;š ir ar lielummāniju - mu es esmu ieguvis kā dāvanu īpašumu, kļuvis īpašnieks, man pieder pasaule, pārējie muļķi, vergi? Kroplā domāšana mo dabas, no nemācīšanās un alkatības, mainīt neko nevar, tur cilvēcību un sapratni nemeklēsim.

Vieni okupācijas laikā taisīja represijas aiz politiskām bailēm utt., tagad - aiz lielummānijas un alkatības - starpības nav.

Atbildēt

Ausmai

12.06.2018. 13:22

»

Ausma

Šādu likumprojektu nav iespējams koriģēt vai papildināt, izteikt priekšlikumus atsevišķiem pantiem vai samainot vārdu  "lietošana" ar vārdu "izmantošana" jo viss likumprojekts ir viens brāķis. Likumprojektā denacionalizēto māju pirmsreformas īrnieki, kas atrodas piespiedu situācijā (nav spējīgi maksāt...


Likumprojektā denacionalizēto māju pirmsreformas īrnieki, kas atrodas piespiedu situācijā (nav spējīgi maksāt, tik cik izīrētājs velas vai iegādāies savu dzīvokli īpašumā)
-----
Latvijā ir 1000 šādu īrnieku un 1999000 pārējo iedzīvotāju. Tad iznāk ka šie īrnieki ir nabadziņi kas nespēj maksāt, bet pārējie 1999000 iedzīvotāji – tie gan ir bagāti un maksātspējīgi!!!!!!!!!!!!!!!!! Maigi sakot tā nav taisnība. Faktiski šie pārējie 1999000 cieš dēļ šiem 1000 jo nav un nedarbojas normāls īres tirgus.


.. īpašnieku vai mājas līdzīpašnieku statusā, bet bez juridiskām tiesībām uz īpašumu, proti, ar maksājumu apjomu likums piespiedu īrniekiem liek radīt jaunu īpašuma vērtību.
-----
Kādā vēl līdzīpašnieku statusā? Kas tie par izdomājumiem? Šie īrnieki nesedz pat tekošos izdevumus, bet vajadzētu segt pilnā apmērā gan tekošos izdevumus gan kapitālieguldījumus. Ja mājas dzīves cikls ir 100 gadi un izmaksas jaunas ēkas būvēšanai ap 1200 eiro par kvm. Tad šiem īrniekiem par 30 gadu lietošanu vajadzētu segt 30% no ēkas nolietojuma, tātad apmērām 400 eiro par kvm. Tā būtu taisnīga zaudējumu kompensācija kas šiem īrniekiem ir jāizmaksā īpašniekiem par to ka 30 gadus ir šos dzīvokļus lietojuši. Šāda zaudējumu kompensācija nebūtu “jauna īpašuma vērtības radīšana”, bet samaksa par faktiski patērēto un nolietoto īpašumu.


Brīvlīguma gadījumā, ja īrnieku neapmierina maksa un labumi ko var vai nevar saņemt no dzīvokļa, līgumu var slēgt vai meklēt citu, bet piespiedu īrniekiem nav izvēles variantu.
----
Visi īrnieki ir vienādi. Nav pieļaujams ka dažiem ir privilēģijas. Jābūt tādam likumam, lai abām pusēm ir brīvas izvēles iespējas. Arī denacionalizēto namu īrniekiem jābūt brīvas izvēles iespējai pārcelties dzīvot citur.

Atbildēt

ip'

12.06.2018. 13:18

»

Brāķis!

Neticu, ka likumu tagadējā pretrunīgajā redakcijā iespējams izsludināt...


Padomju savienība neuzcēla tik daudz dzīvokļu lai būtu iespējams visiem kaut ko privatizēt. Ar savām pretenzijām varat vērsties pie Ļeņina vai Rubika.

Atbildēt

Brāķis!

12.06.2018. 12:39

Neticu, ka likumu tagadējā pretrunīgajā redakcijā iespējams izsludināt!
Denacionalizēto īrnieku patieso skaitu varēja apzināt 2011. gada Tautas skaitīšanas laikā, nākamā paredzēta 2021. gadā. Likuma autori - AŪ, pieskaitiet arī mani un ģimeni - kopā 4 cilv.,kuriem tika atņemta iespēja privatizēt dzīvokli un visus šos gadus samierināties ar jaunizcepto "namīpašnieku" kaprīzēm un negausību

Atbildēt

Ausma

12.06.2018. 10:25

»

archdevil

biedrība Ausma noteikti pārstāv īrniekus, kuri nemaksā, izmanto tiesības strīdēties tiesā līdz pēdējam, kad tiesa ir izlikusi, parāds par tiesāšanās laiku jau ir pārsniedzis vairākus tūkstošus, aizejot no telpām tās vēl izdemolē, lai īpašnieks būtu spiests tērēt līdzekļus...


Šādu likumprojektu nav iespējams koriģēt vai papildināt, izteikt priekšlikumus atsevišķiem pantiem vai samainot vārdu  "lietošana" ar vārdu "izmantošana" jo viss likumprojekts ir viens brāķis. Likumprojektā denacionalizēto māju pirmsreformas īrnieki, kas atrodas piespiedu situācijā (nav spējīgi maksāt, tik cik izīrētājs velas vai iegādāies savu dzīvokli īpašumā), maksājumu apjoma dēļ piespiedu kārtā tiek nostādīti dzīvokļu īpašnieku  vai mājas līdzīpašnieku statusā, bet bez juridiskām tiesībām uz  īpašumu, proti, ar maksājumu apjomu likums piespiedu īrniekiem liek radīt jaunu īpašuma vērtību.

Likumprojektā tiek sajauktas, nepamatoti apvienotas piespiedu īrnieku un brīvlīguma īrnieku  tiesības un to nodrošinājums (drīzāk - nenodrošinājums).
Brīvlīguma gadījumā, ja īrnieku neapmierina maksa un labumi ko var vai nevar saņemt no dzīvokļa, līgumu var slēgt vai meklēt citu, bet piespiedu īrniekiem nav  izvēles variantu.

Mūsuprāt, ja bankām vai citiem dzīvokļu, māju īpašniekiem ir problēma ar īrnieku izlikšanas ilgumu, ja tam ir pamats, tiesāšanās procesa samazināšana būtu risināma nevis  šeit, īres likumā, ar represīvām metodēm,  bet grozot attiecīgos Ciilprocesa likuma pantus, kas paātrinātu, saīsinātutiesas lēmuma pieņemšanu.

Nav izslēgti atsevišķi fakti ka vienā gadījumā īrnieki ļaunprātīgi izmanto savu statusu, bet tas nedod tiesības visus apvainot, apsaukāt, tāpat kā namu īpašnieki - vieni terorizē īrniekus, bet lielākā daļa izturas savstarpējā sapratnē.

Atbildēt

archdevil

12.06.2018. 08:04

biedrība Ausma noteikti pārstāv īrniekus, kuri nemaksā, izmanto tiesības strīdēties tiesā līdz pēdējam, kad tiesa ir izlikusi, parāds par tiesāšanās laiku jau ir pārsniedzis vairākus tūkstošus, aizejot no telpām tās vēl izdemolē, lai īpašnieks būtu spiests tērēt līdzekļus.
Pat psrs laikos nebija tāda haļava īrniekiem, kā tagad, jo tajos laikos īrnieks bija godprātīgs maksātājs, lai būtu tiesības uz dzīvokli un deklarēšanos, bija jānodzīvo vairāki gadi pilsētā, citādi viņš viegli varēja tikt atpakaļ uz sibīriju.
Šobrīd par 99% īrnieki ļaunprātīgi izmanto tiesības, savukārt par pienākumiem par dzirdēt negrib.

Atbildēt

Manuprāt

11.06.2018. 19:49

»

Ausmai

Turklāt EM izvairās no pasūtījuma Centrālajai statistikas pārvaldei noteikt patieso denacionalizēto māju īrnieku skaitu, kuriem joprojām ir spēkā pirmsreformas, piespiedu īres līgumi, uz zīlēšanas pamata norādot, ka šo īrnieku skaits ir tikai 1000 ģimenes...


Pirmkārt, gan jau "Ausma" nemaz nav kompetenta šādus datus vākt - Datu aizsardzības likums. Otrkāŗt, cik zināms, "Ausmai" nav tādu līdzekļu, lai izsludinātu "iesaukumu". Treškārt, šādu ziņu iegūšanu, man liekas, varētu organizēt katra pašvaldība pēc attiecīgas valsts iestādes uzdevuma, kas būtu visātrākais varianats un visvieglākais. Ceturtkārt, lai noskaidrotu šādas ziņas, EM būtu bijis jāpasūta tāds pētījums CSP un jafinansē darbs.

Ķā rakstīja "Ausm", šādu īrnieku ir ne mazāk kā īrnieku 20 000 vai skaitot ģimenes locekļus, ap 60 000 cilvēku.

EM nav tiesika zīlēt un taisīt likumu uz kafijas biezumos sameklētām ziņām.

Tātad, "Ausmai"pārmet cilvēks, kuram nav nekādas izpratnes par pocesu

Atbildēt

-āns

11.06.2018. 19:30

SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI (likvidēta 11.11.2011.)
Nauda
LVL 15.00
Klementijs Rancāns
010737-*****
13.05.2009

Atbildēt

Ausmai

11.06.2018. 18:31

Turklāt EM izvairās no pasūtījuma Centrālajai statistikas pārvaldei noteikt patieso denacionalizēto māju īrnieku skaitu, kuriem joprojām ir spēkā pirmsreformas, piespiedu īres līgumi, uz zīlēšanas pamata norādot, ka šo īrnieku skaits ir tikai 1000 ģimenes..
-------------------------------------------
Kas traucē Ausmai apzināt šo īrnieku skaitu. Laikam jau nav tādu ko apzināt.

Atbildēt

jojo

11.06.2018. 18:22

Godprātīgie īrnieki jau sen brīvprātīgi ir vienojušies ar namu īpašniekiem par jauniem īres līgumiem un noteikumiem.

Atbildēt

Cionists

11.06.2018. 16:53

Bļeģ, ko var jaukt un putrot! Likums skaidri saka - dzīvojamo telpu, nevis dzīvojamo mānu utt. Žīdi pretīgie!

Atbildēt

Atvaino

11.06.2018. 16:51

Tu runā kā nepilngadīgs vai 5.klases skolnieks. Tik vien tās saprašanas, te neko labot nevar.

Nekad, neviens neprasa "iedzīvoties" (kā tas izpaužas?) uz tava rēķina, bet tev kā garā nabadzīgam un šiem nabagiem īrniekiem būtu bijis kopā jāprasa, lai valsts vara nodibina taisnību - ļauj vieniem privatizēt dzīvokļus, bet tiem, kam dzīvokļi nav privatizējami - kompensēt (kā to izdarīja Lietuva un Igaunija -viņi var) un atbrīvot namu īpašniekus no maksātnespējīgiem īrniekiem. Bet tu uzbrūc, apvaino nabagus. Slims vai esi?

Atbildēt

Dāvana Latvujas 100 - gadei

11.06.2018. 16:19

Tieši tā, Latvijas iedzīvotāji, kuri paaudžu paaudzēs, ap 100 gadu dzīvojuši šajās mājās kā īrnieki, tagad ZZS, Māris Kučinskis ar vieglu roku likumprojektu novirzīja uz Saeimu, tātad ar nosacījumu - "jo sliktāk jo labāk", kā "DAVANU" Latvijas SIMTGADEI.

Rada apbrīnu, ka tik despotisks likumprojekts izgāja cauri visam saskaņošanas "sietam" - ministrijas, valsts sekretāri, ministru kabineta sēdē ministri un MK Juridisko pārvaldi un likumprojekts ieceļojids Saeimā.

Nu, tagad raus maisam galu vaļ\ā un virzīs izskatīšanai 1. lasījumā.

Cilvēki esiet modri, nāk vēlēšnas, uz Latvoiju 24. septembrī brauc Romas pāvests. Lūdziet Dievu, lūdziet Romas pāvestu palīdzēt Latvijas valdībai un Saeimai nākt pie prāta. Rakstiet jau tagad Romas pavestam.

http://titania.saeima.lv/livs/saeimasnotikumi.nsf/0/54F94AB24A01C466C22582A60021B900?OpenDocument&prevCat 12|Valsts%20p%C4%81rvaldes%20un%20pa%C5%A1vald%C4%ABbas%20komisija

Atbildēt

ausma

11.06.2018. 16:18

tava vēlēšanās iedzīvoties uz sveša rēķina ir saprotama, bet pretīga. ja kaut kas nepatīk, brauc uz Venecuēlu - tur ir taisni tāda valsts iekārta kādu tu meklē

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...