Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šlāpina ģēnija gars

25.11.2013. 11:15

Nav brīnums, ka Šlāpinu šī biedrība atbalsta.
Viņš reiz rakstīja pāris runas Āboltiņai, kad Jaunpups bija viņas padomnieks.
Tās runas, protams, visi atceras un citē saviesīgos vakaros un literāros diskusiju klubos sveču gaismā pie kamīnas liesmas murdoņas.
Runā, ka slavenā britu rakstniece E.L.Džeimsa esot pasūtījusi šo runu tulkojumus un vispār Šlāpina kopotos rakstus. Ar Edgara J. un Pūču Jura veltījuma ierakstiem priekšvārdā.

Atbildēt

Jaunais laiks

25.11.2013. 11:14

tuvojas Vienotības kongress - 30.novembrī.
Kongresa darba kārtībā paredzētas partijas vadības uzrunas. Iesim paklausīties un paskatīties šo teātri?

Atbildēt

Tā ir

25.11.2013. 11:09

Tā ir, ka Baiba Pirktiņa Fromane, kura tagad cītīgi aizstāv ātro kredītu firmu super iedzīvošanās procentus, reiz Tieslietu ministrijas laikos bija Jaunupa simpātija, par ko liecina to gadu dzeltenajā presē fiksētie fotoattēli. Draudzība turpinās, tagad Baiba Pirktiņa-Fromane ir vienā biedrībā " Latvijas attīstībai" kopā ar E.Jaunupu un videoklipos sēž pie E.Repšes labās rokas kā abiem šiem kungiem nekaitīga persona, kura nākotnē nekādi nekaitēs abiem kungiem ...
Baiba Fromane-Pirktiņa noorganizējusi žurnālā arī interviju ar sevi, kurā stāsta, ka iedzīvotājiem jābūt pateicīgiem, ka valstī eksistē ātro kredītu bizness.
Jā, patiesi, Baiba Fromane-Pirktiņa - par jums varēs balsot tie iedzīvotāji, kuri ir laimīgi, ka Latvijā kā jauna verdzības sistēma ir radīts atro kredītu tīkls.
Verdzības sistēma ātro kredītu tīkls ir tādēļ, ka tur eksistē neģēlīgs un neloģisks noteikums: pat , ja maksātnespējīgs klients spēj samaksāt drakoniskos kavējuma - soda procentus plus nelielu , mini daļiņu no aizdevuma pamatsummas, tad ātro kredītu firmas ir tūlīt klāt ar sms un e-pasta ziņām - lai ņem vēl , neskatoties uz to, ka cilvēks pirms minūtes bija maksātnespejīgs un parādnieks un ka viņam jāatmaksā aizdevuma summas lielākā daļa :-(
Tas liecina ka pirktiņveidīgās sev grib mūžīgus vergus....

Atbildēt

Būsim objektīvi

25.11.2013. 11:08

»

Piekrītu rakstītājam


Ja vērtējam šajā griezumā, vai Rīgas veiksmes stāsta varoņiem ir mazāka atbildība?

Atbildēt

Didzis

25.11.2013. 11:08

Šlāpins, Eva Ikstena_Strapcāne, Dace Rukšāne-Ščipčinska - KAS, VAI VIŅI NEZINA, KUR ATRODAS UN NO KĀ NĀK NAUDA??!! JEB TAS NAV SVARĪGI?

Atbildēt

Piekrītu rakstītājam

25.11.2013. 11:03

...
ReRe tiks izglābts, ja vien sabiedrība un žurnālisti nepieprasīs pretējo...

Veiksmes stāsta varonim premjeram V.Dombrovskim un ģimenei, taču arī , kā rakstīja prese, banka dod aizdevumus bez procentiem , jo viņš ir karalis :-(

Atbildēt

Galvenais secinājums nākotnei

25.11.2013. 11:02

Korupcija rada vidi un attieksmi pret visu ar ko tā saskarē.

Latvijā daudzu bēdu sakne, un šī traģēdija nav izņēmums, ir korupcija un koruptīva vide, kuras ēnā notiek normālos apstākļos nepieļaujamais.

Atbildēt

inka

25.11.2013. 11:00

Visbriesmīgākais, ka šie negodīgie un mantrausīgie civēki sabiedrības priekšā nejūtas ne mazākajā mērā vainīgi par briesmīgo traģēdiju.

Un Latvijas nelaime ir tā, ka viņi tur augšā ir sakoncentrējušies tik daudz, ka diemžēl nekas nemainīsies...


Atbildēt

dio

25.11.2013. 10:59

»

Valsts/partiju pasutijumi

Vefa sponsors ari Re&Re. Sagadisanas


Vai Prudentia ar Lācīti arī nebūtu jātiesā par Liepāju?

Atbildēt

Zaiga

25.11.2013. 10:58

Nevaru saprast, kā tā Ikstena-Strapcāne vēl var rēgoties visās tv pārraidēs un atmazgāt šo naudas mijēju un politiķu rebes zem izkārtnes "kultūra"?!

Atbildēt

Paija - paldies

25.11.2013. 10:55

Paldies L.Lapsam par EM VS Pūces atmaskošanu.

Partijas Jaunais laiks sen jau nav, tagad ir " Latvijas attīstībai" biedrība, kura drīz partaps partijā un " Vienotība"
Daudzi cilvēki, kuri bija " Jaunajā laikā" un " Vienotībā" = aizgajuši no tām , jo sapratuši partijas negodīgās spelītes, kuras turpinās tagad jaunajos veidojumos. " Ex-partiju biedru draudzīgās saites, likvidējoties un tagad veidojoties no jauna ar citiem nosaukumiem, nekur un nekad nepazudīs.


Tas, ka L.Lapsa ir atradis Pūces saikni ar ReRe= vienkārši lieliski, tas izskaidro visu, arī to, kāpēc šī firma ReRe saņem "lielisko projektu" īstenošanu realitātē un kāpēc uz šo firmu nekādā gadījumā neattiecas nekādi būvniecības noteikumi...

ReRe tiks izglābts, ja vien sabiedrība un žurnālisti nepieprasīs pretējo...

Veiksmes stāsta varonim premjeram V.Dombrovskim un ģimenei, taču arī , kā rakstīja prese, banka dod aizdevumus bez procentiem , jo viņš ir karalis :-(

Atbildēt

beidziet

25.11.2013. 10:55

»

!!!!!!!!!!!!!!

Te nu skaidrība atklājas: "Kā zināms, tieši ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska un ekonomikas ministra Arta Kampara rīkojumu 2009. gadā tika likvidēta Valsts būvinspekcija


te taču pat āmuram viss skaidrs. atbildīgās pašvaldības teritorijā nav pienācīgi veikata būvuzraudzība un izsniegtas atļaujas, jo taču tālajā 2009.gadā tur ekonomikas ministrijā kaut ko tur likvidēja, transformēja, pārveidoja. kā šādos apstākļos pildīt savas funkcijas un darba pienakumus četru gadu garumā. sēdēja nabaga atbildīgie ierēdņi savos kabinetos un četrus gadus raudāja par to neapstājoties, ka nav pietiekami cilvēku, kam uzraudzīt būvniecību Latvijas sirdī un kvalitatīvi pildīt savus darba pienākumus. un raudāja atbildīgie ierēdņi arī par to, cik grūti sagrabināt kārtējiem budžeta grozījumiem Rīgas satiksmei dotācijām, cik grūti paskaidrot rīdziniekiem, kadēļ biļetes vairs nemaksās 50 santīmus, bet 82 santīmus... un līdz ar to nepietiek naudas nabaga būvvaldei, lai algotu pietiekamu skaitu darbinieku pienācīgai visu būvniecības objektu kontrolei.

redziet, kad pēcpuses vadošajiem sāk reāli svilt, tad atrodas cilveki, laiks un kapacitāte. netraucē nekādi 2009.gada likumi, lai dažās dienās pārbaudītu visu re & re objektu dokumentāciju, bet mēneša laikā parbaudītu visus potenciāli bīstamos objektus ;)

Atbildēt

Valsts/partiju pasutijumi

25.11.2013. 10:55

Vefa sponsors ari Re&Re. Sagadisanas?

Atbildēt

Laba tema beidzot

25.11.2013. 10:51

Labs! Nu jau sak palikt "siltaks"!

Atbildēt

Jā, -

25.11.2013. 10:47

un ātro kredītu firmas, kuru aizstāve ir Baiba Pirktiņa-Fromane (arī Jaunupa kunga ex...) cēli un cītīgi balsta piem.Lindas Leen kulturālās izpausmes, lasi: Marta Ritova izdod debijas albumu "Mainiet vārdus" un singlu "Savādi" - atbalsta SMS kredīts ... un tā tālāk un tā šis tīklojums darbojas - no būvnieku, naudas mijēju pirktiem politiķiem uz kultūru.

Atbildēt

...

25.11.2013. 10:46

»

lol

Misters 20% tur ar ir


Tāpat kā Repšes Attīstības Biedrības ātro kredītu devēji....

Atbildēt

dd

25.11.2013. 10:46

Visas labdarības un ziedotājorganizācijas zem tā paša jumta. Ko nerokat zem citiem ziedot.manaipartijai? Tie paši principi. Radu, draugu, mīļāko, prostitūtu saites. Prasiet buldozeram ar ameriku, viņiem būtu jāzina.

Atbildēt

lol

25.11.2013. 10:40

Misters 20% tur ar ir!
Vai biedrība nav iesniegusi atskaiti, kur ziedojumi paliek? Ko saka knab, sab, dp, ģenprok.? Viss likuma ietvaros un neko nesaskata?
Ak, jā, streločniks aizņemts ar jutas strīķes personības izpēti, bet ģenprok. un dp pēta strelčonka personību.

Atbildēt

Ex-seržants

25.11.2013. 10:39

Man arī dažreiz izbrīnu izraisa tās divdesmitgadīgās coreles ar BMW un Porsche džipiem Rīgas ielās. Bet kas zin , varbūt tiešām veiksmīga uzņēmējdarbība.

Atbildēt

ak vai! - un RUKŠANE-ŠČIPČINSKA arī ziedotāja!

25.11.2013. 10:36

biedrība kalpojot gan kā veids, kā "ieinteresētiem uzņēmējiem civilizētā veidā" nodot finansējumu "vajadzīgajiem cilvēkiem" politiskajās aprindās, gan arī kā struktūra, ar kuras palīdzību uzturēt virkni mākslinieciski un kulturāli noskaņotu "meiteņu", kuras ar finansētājiem saista tuvākas attiecības.
-------------------------
tā ir taisnība. Jaunupa bijusī mīļēkā - Leiškalana meita arī šo savdabīgi noskaņoto meiteņu vidū:))))

Atbildēt

!!!!!!!!!!!!!!

25.11.2013. 10:32

Te nu skaidrība atklājas: "Kā zināms, tieši ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska un ekonomikas ministra Arta Kampara rīkojumu 2009. gadā tika likvidēta Valsts būvinspekcija."

Atbildēt

beidziet

25.11.2013. 10:29

»

laukis

Kurš par to šaubījās


izmeklēšana pierādīs, ka korupcija valstī vispār nepastāv. visus vainīgos drīz vien atradīs. tie būs projektētājs ar būvuzraugu. pavisam konkrēti. jūs ko. pie mums sistēmisku kļūdu nav un korupcija nepastāv. likumdevējs izdevis labākos likumus, kurus uz vietām kontrolē vislabākajā kārtībā. viss turpināsies kā līdz šim. visi ierēdņi paliks savās vietās. ne nu protams, dažam labam bargi pamās ar pirkstiņu, lai neliek zem sitiena labi ieeļļotu sistēmu. bet citādi pēc mēneša, kad norims publiskā telpā kaislības, mūsu pīļu dīķi viss turpināsies ierastā veidā un kārtībā. neticiet? piemēram, prezidenta pilij jums nodega, un kas? re&re turpina strādāt ierastā veidā un visus uzraugus, atbildīgās amtpersonas tas apmierina. sabiedrība par to klusē.

Atbildēt

WWW

25.11.2013. 10:24

Vai ir kāds spēks šajā valstī, kurš izmēzīs visus šos atklātos,pusatklātos,slēptos korumpantus? Visi šie čigliņi runā par jaunu cietumu būvniecību, lai varētu atkal iedzīvoties nodokļu maksātāju naudā!
Priekšlikums:
-izlaist no cietumiem ārā darba spējīgos ar sabiedrībai nedraudošiem pantiem sasēdinātos un sēdināt viņu vietās visus šos amerikus, pūces, kamparus, zaķus, godmaņus, u.t.j.;
-ar likumu aizvietot jēdzienu "politiskā atbildība" uz "kriminālztbildība". Un tad paskatīsimies cik vakances atbrīvosies valsts pārvaldē. Nebūs vajadzīgas ne darba grupas, ne konkursi, ne radinieki un draugi. Un pie reizes būs skaidri redzams dīkdieņu un "specialistu" daudzums iestādēs;
-izbeigt vienreiz šo mērkaķošanos ar daudzpartiju sistēmu ( 4 latvieši-5 partijas), Latvija tam ir gaužām par mazu;

Atbildēt

N.Māstrihts

25.11.2013. 10:16

Kāpēc Dombrovskis nav aizturēts kopā ar Pavļutu?Tiesībsargs Jansons saskata vainu valdībā. Es arī saskatu noziedzīga nodarījuma pazīmes saskaņā ar Krimināllikumu un Kriminālprocesa likumu par nolaidību amatā, iestājoties smagām sekām.

Atbildēt

Anna

25.11.2013. 10:13

Cik šitādu SIEVU labdarības fondu Latvijā ir? Vai KNAB tam seko līdzi?

Atbildēt

Anna

25.11.2013. 10:11

Ak, un rakstniece Dace Rukšāne arī ziedojusi 2000 latu! Ko ta ŠČipčinskis tik maz iedeva lielai lietai?

Atbildēt

25.11.2013. 10:07

Pag, rakstā ir mājieni ne tikai par politisko prostitūciju, bet arī par pavisam reālu. Tikai ļoti smalki noformulētu.
Un arī Rukšāne šajā apšaubāmajā kompānijā.

Atbildēt

laukis

25.11.2013. 10:06

Kurš par to šaubījās !?

Atbildēt

meitenes

25.11.2013. 10:05

kas tās ir par kulturālēm?

Atbildēt

DD1

25.11.2013. 10:04

»

Kamikadze

Par tām kulturāli mākslinieciskajām ļaudaviņām varēja smalkāk aprakstīt


Re kā māksla ar biznesu sadodas rociņās, un es domāju, ka te ir eksistenciālas pretrunas.

Atbildēt

fakts

25.11.2013. 10:00

Te viss katram ir saprotams un nav jākomentē.
SHĒMOŠANAS KALNGALS

Atbildēt

patenttiesības

25.11.2013. 09:57

vienkārši un ģeniāli - legalizēta kukuļdošana! Pūcem - Triju Zvaigžņu ordeni par to kā legāli apiet likumu (ņemt un tērēt kukuļus)!

Atbildēt

Viedoklis

25.11.2013. 09:36

»

Tā mēs te dzīvojam

Sistēma ir sekojoša un nepārprotama - ir būvnormatīvi un ir pašvaldības būvvaldes, kas par to ievērošanu ir atbildīgas


Ja sistēma pieļauj kļudas, tā ir viennozīmīgi sistēmas vaina. Jebkurš var kļūdīties, bet sistēmai to vajag identificēt, nepieļaut un novērst.

Atbildēt

Tā mēs te dzīvojam

25.11.2013. 09:18

Sistēma ir sekojoša un nepārprotama - ir būvnormatīvi un ir pašvaldības būvvaldes, kas par to ievērošanu ir atbildīgas.

Atbildēt

haha

25.11.2013. 09:13

Tak sksidrd, ka tīrākais lobēšanas un kukuļošanas projekts. Pūces ģimene taču visi ziedoja JL iespaidaidīgas summas. Un ja vēl figurē jaunups un ameriks tad te nav pilnīgi nekādu šaubu. Visi šitie barojas no valsts/rd pasūfijumiem vai arī ir atkarīgi no valsts lēmumiem. Kur saraksts ar šīs biedrības naudas izlietojumu?

Atbildēt

Fēlis

25.11.2013. 09:13

struktūra, ar kuras palīdzību uzturēt virkni mākslinieciski un kulturāli noskaņotu "meiteņu", kuras ar finansētājiem saista tuvākas attiecības.

Tas jau izskatās pēc sutenerisma, bet mīkstās preces tirgošana visā pasaulē ir krimināli sodāma.

Atbildēt

???

25.11.2013. 09:11

Un tas atklājas tikai tagad. Shēma ta viena, tikai dažādas amatpersonas un sievas, un citi radi. KNAB izskatās pavisam aizmidzis, ka tik acīmredzamu (pagaidām likumīgu) shēmu nevar izkost. Lai gan viens mēģinājums ir bijis, NVO vadītājus padarīt par amatpersonām, bet tas tāds pīkstiens vien sanāca. Droši vien, ka iniciatīva nāca no novēršanas daļas, bet kur ir apkarotāju operatīvās izstrādes.

Atbildēt

paija

25.11.2013. 09:01

»


Pat tad, kad ir konkreta kriminallieta oar kukuļosanu Rīgas Domē par būvatļauju izdosanu, pietiek. visus spekus velta vainīgo attaisnosanai un izpātei, kas ir bijis izmeklētajas mīļakais.Un tagad pietiek. neviena rakstā nav pieminējis,ka RD būvvalde ir viena no visarbildīgakajām gan par atļauju izsniegsanu,gan pārbaudem un attiecīgi par noziegumu. Par to,ka glabeji nevajadzīgi esot gajusi iekšā, gan nevienu dokumentu nevajadzeja Ta ka nevajag te borēt , ka tiesi par ED nekā nav . Kakoi muzik, takoi tanc , skoļko platit, takoi šanc

Atbildēt

Dars

25.11.2013. 08:54

Vai tad 54 cilvēku dzīvības būs par maz lai likvidētu šo korupcijas perēkļus ?

Atbildēt

...

25.11.2013. 08:41

Ak, Dievs, arī Andris Ameriks ir šīs NVO ziedotāju sarakstā, kas tie par milzu korupcijas tīkliem vispār.

Atbildēt

Aramess

25.11.2013. 08:32

Uz šito neliešu rokām traģēdijas upuru asinis.Viņi ir tie, kuri valstī radījuši bezatbildības, nolaidības, korupcijas gaisotni.

Atbildēt

Janka

25.11.2013. 08:31

Jā, šis izskatās nopietni.
Vienīgi "dīvaini", ka L.Lapsa nekādi nespēj "ieraudzīt" Ušakovu-Ameriku ar viņu slavenajiem 20%, bet tieši Mr. 20% pārrauga Rīgas būvvaldi!

Atbildēt

paija

25.11.2013. 08:27

Labi izdomāts kukuļošanas veids. Mazākais nekavējoties būtu jaatbrīvo no darba,ja pats neprotas

Atbildēt

krista

25.11.2013. 08:05

Jaunupa ieliktenim vajadzētu prasties...

Atbildēt

Kamikadze

25.11.2013. 07:59

Par tām kulturāli mākslinieciskajām ļaudaviņām varēja smalkāk aprakstīt!

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....