Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andrejs Bubinduss

14.04.2017. 16:18

Visa šĪ kādas un citu uzņēmumu darbību likumības pārbaužu neesamība liecina tikai par vienu- par aizbildņiem, kuri veic to, ko sauc par noziedigu bezdarbību. Tamdēl, ka tā ir bezdarbība, tās pretlikumību grūti pierādīt. Īpaši, ja aizbildņi var būt valsts sekretāres, tiesneši, prokurori un... informācijas nopludinātāji.

Atbildēt

Pedis

11.04.2017. 12:05

»

Edis

Pedi, iesaku arī tev izlasīt to ko rakstu. Sviridova, pedis, vai bērziņs man pie kājas...


Bišķu pa traku tu laid - ja pats esi nogājis pa burbuli un sūdos iestidzis, tad nevajag citus ar sūdiem apliet.

Atbildēt

protams

11.04.2017. 09:37

»

ahaha

Nu, protams, ka cilvēki kuri gadiem apgalvoja, ka nekādu kredītu konkrētās ēkas būvniecībai no Parex nav saņēmuši, tiesājās un regulāri pasūtīja dažādus murgainus rakstus ir īstais informācijas avots


Izskatās, ka Jūs gadiem sekojiet notikumiem ... ikdienas cilvēks diezvai sekos šādai informācijas plūsmai... Var redzēt, ka komentāra autors ir ar Revertu saistīts cilvēks, kas cenšas novērst uzmanību no pamatproblēmas, ka rakstā ir runa par Revertas darījumiem, kuri viennozīmīgi nav valsts interesēs... Vārdu sakot, ar Revertu saistītajiem interneta troļļiem pat nav sakarīgu komentāru. Vienīgais arguments, ka raksts ir pasūtīts :)

Atbildēt

Raimo

10.04.2017. 21:27

Vai godprātīgais pietiek.com nevarētu darīt zināmu, cik šī murgainā raksteļa autore samaksāja par tā ievietošanu pietiek.com?

Atbildēt

ahaha

10.04.2017. 18:35

»

haha

Kā tad ... Reverta iedod kredītu SIA par 10 MIO un pēc tam ofšoram pārdod 10 MIO prasījuma tiesības par 5 MIO .... Vauuu veiksmes stāsts. Kā saka, šādi piemēri jau jāsāk mācīt LU Ekonomikas fakultātes 1.kursā ... Nav brīnums, ka ārstiem, pedagogiem un policijai nepietiek naudas. Jo visur pēc šadas veiksmes...


Nu, protams, ka cilvēki kuri gadiem apgalvoja, ka nekādu kredītu konkrētās ēkas būvniecībai no Parex nav saņēmuši, tiesājās un regulāri pasūtīja dažādus murgainus rakstus ir īstais informācijas avots.

Atbildēt

haha

10.04.2017. 11:58

Ekonomikas policija jau nu būs tā, kura izmeklēs šos lietu. Augstākais uz ko EP ir spējīga, ir par naudu atvērt kādu lietu un marinēt gadiem viņu. Viss.

Atbildēt

haha

10.04.2017. 10:44

»

varis

Tak filtrējiet līdzi lasītajam. Loģiski, ka to SIA pārdeva par kapitāldaļu vērtību, nevis par ēkas vērtību, jo tam SIA velkas līdzi daudzmiljonu kredīts. Ko jūs gribējāt? Lai nopērk par 10 miljoniem uzņēmumu, kuram vēl ir jāatdod 10 miljoni par ēku, kura knapi pat to ir labākajā gadījumā vērta? Tā māja...


Kā tad ... Reverta iedod kredītu SIA par 10 MIO un pēc tam ofšoram pārdod 10 MIO prasījuma tiesības par 5 MIO .... Vauuu veiksmes stāsts. Kā saka, šādi piemēri jau jāsāk mācīt LU Ekonomikas fakultātes 1.kursā ... Nav brīnums, ka ārstiem, pedagogiem un policijai nepietiek naudas. Jo visur pēc šadas veiksmes formulas strādā mazās revertiņas.Atbildēt

varis

10.04.2017. 09:36

Tak filtrējiet līdzi lasītajam. Loģiski, ka to SIA pārdeva par kapitāldaļu vērtību, nevis par ēkas vērtību, jo tam SIA velkas līdzi daudzmiljonu kredīts. Ko jūs gribējāt? Lai nopērk par 10 miljoniem uzņēmumu, kuram vēl ir jāatdod 10 miljoni par ēku, kura knapi pat to ir labākajā gadījumā vērta? Tā māja tak ir izpuvusi pa šiem gadiem.
Un fenomenāls ir arguments, ka māju "tikai atlika nodot ekspluatācijā". Tak pat interneta vēsturē ir lasāms, ka māju treknajos gados pārtrauca būvēt būvniecības procesa vidū. Kāda vēl tur nodošana ekspluatācijā?

Atbildēt

Edis

10.04.2017. 09:35

Pedi, iesaku arī tev izlasīt to ko rakstu. Sviridova, pedis, vai bērziņs man pie kājas.
Jautājums Pedim: kādiem nolūkiem, mērķiem ir izeidotas 10! ( desmit) meitas NIF1-NIF10? Vnk.tukšai līdzekļu tērēšanai, vai ar mērķi? Un ja ar mērķi, tad ar kādu?
Painteresējies, papēti, varbūt sapratīsi cik pa šiem gadiem vieni un tie paši miļūni, martuzāni, actiņi, deglavas,graubiņas un pārējie bijušie parex darboņi,kura laikā šīs shēmas darbojās spīdoši, ir sastrādājuš sev un cik mūsu mīļotajai valstij. Un cik, tajā pašā laikā ir izpostīti kreditori, viņu īpašumi un ģimenes. 2008.g.krīzi vajadzēja un varēja pārdzīvot, ja padevīgā( nodevīgā) latvijas valdība ar nelieti godmani priekšgalæ nebūtu gājusi uz darījumu ar Skandināvu bankām, kuru vienīgais lielais konkurents bija Parex!

Atbildēt

Jānis

10.04.2017. 08:46

Atkal jau tā agrākā tiesnese Makahovska ārdās te.

Atbildēt

No coments

10.04.2017. 08:10

Atbildot uz jautājumiem par pārdošanas darījumu: Reverta visas darbības ir veikusi atbilstoši LR spēkā esošajai likumdošanai, ir saņēmusi visas nepieciešamās atļaujas darījuma veikšanai un ir sniegusi detalizētu informāciju iesaistītajām, kā arī Revertu uzraugošajām institūcijām.”
______________________________________________
Varēja uzrakstīt īsāk: Sashēmojām, apčakarējām Valsts kasi, uzraugošajām institūcijām iebildumu nav...

Bet ja nopietni, Revertai uzdod jautājumus par konkrētiem darījumiem, Statūtu pārkāpumiem, kāpēc pirkuma summai nav pieskaitīti izdevumi, viņi murgo par Sviridovu un tās statusu... Krievijas propagandai pat ir ticamāks sižets un atbilde... Ļoti zems līmenis... Bet nu jā, Latvijā var darīt visu, kas ienāk prātā, laikam tikai pārtikas un velosipēdu zadzēji tiek saukti pie atbildības

Atbildēt

aha

10.04.2017. 08:03

»

Larisa

Sviridova nerimstas - sāpīte palikusi :D


Ceru, ka arī Valsts Kasei būs radusies sāpīte sakarā ar nesaņemtiem pāris miljoniem EUR

Atbildēt

Skats no malas

10.04.2017. 08:02

»

Smilga

Tas gan ir radoshi - uzrakstiit vairaakus gan jau peec satura identiskus iesniegumus ar dazhaadiem parakstiem un tad "nopludinaat" informaaciju PIETIEK, ka ekonomikas policijaa "sanjemti vairaaki iesniegumi". Gan jau, ka iesniegumi tikpat smirdiigi, cik smirdiigi Sviridovas dariijumi


Pamuļķi rakstu izlasi... Kāds sakars Sviridovai ar Revertas darījumiem... Laiks iet pie daktera, ja visur rādas Sviridova, vai arī tev vienkārši uz viņu stāv...

Atbildēt

nu un?

10.04.2017. 06:24

...un tāpat neviens nesēdēs aiz restēm....

Atbildēt

Pedis

09.04.2017. 22:59

»

Edis

Smilga laikam radoši darbojas NIF 1- NIF 9 ! Ko dara šajās NIF māsiņās Revertas darboņi ? Vieni nohamī īpašumus, no tā sauktajām izsolēm, otri ņem un uzpucē viņu, trešie apsaimnieko, ceturtie meklē pircēju pa pakšķiem, piektie remontē un it kā sakopj lai varētu pārdot par " augstāko cenu", sestie , ...


Un kaut kāds sētas Edis savukārt gan var lemt par visiem - Sviridovu celt debesīs, bet Revertu apliet ar samazgām - laikam Edis ir tiesnesis...? Edi nedzer šovakar pārāk daudz - rīt uz darbu jāiet, spredumi jāraksta...!

Atbildēt

Z

09.04.2017. 22:31

kad beidzot apcietinās Jūrmalas zemesgrāmatas Danutu? Bez viņas ,,palīdzības'' šie darījumi nenotiek.

Atbildēt

Edis

09.04.2017. 22:02

Smilga laikam radoši darbojas NIF 1- NIF 9 ! Ko dara šajās NIF māsiņās Revertas darboņi ? Vieni nohamī īpašumus, no tā sauktajām izsolēm, otri ņem un uzpucē viņu, trešie apsaimnieko, ceturtie meklē pircēju pa pakšķiem, piektie remontē un it kā sakopj lai varētu pārdot par " augstāko cenu", sestie , vai septītie pārdod. Visi ir it kā pie "darba" par valsts naudu ar sazīmētām tāmēm, beigās pircējs to nopērk un pirms tam daļu dod pelēku. Finālā objekts " veiksmīgi" realizēts un nauda atgrieta valstij, tikai pa ceļam visi " dalībnieki" bagāti, pircējs apmierinæts, parādnieks apzagts un valsts kase arī.
Nevienam jau līdz šim par to nav bijusi interese, jo ekonomikas ministrija ir bijusi tukša vieta. To kad Larisa Sviridova ir tādā vai šitāda nevar lemt kaut kāda tur Reverta, Smilga vai vēl kāda tirgus tante, bet gan LR tiesa!

Atbildēt

Larisa

09.04.2017. 21:51

Sviridova nerimstas - sāpīte palikusi :D

Atbildēt

Smilga

09.04.2017. 21:49

Tas gan ir radoshi - uzrakstiit vairaakus gan jau peec satura identiskus iesniegumus ar dazhaadiem parakstiem un tad "nopludinaat" informaaciju PIETIEK, ka ekonomikas policijaa "sanjemti vairaaki iesniegumi". Gan jau, ka iesniegumi tikpat smirdiigi, cik smirdiigi Sviridovas dariijumi.

Atbildēt

tirliņš

09.04.2017. 21:18

Un Krājbankas nelikumības nevienu neinteresē? Tur ir daudz trakāk šiverēts

Atbildēt

brīnums gan

09.04.2017. 20:34

godmaņa un kargina cilvēki strādā revertā, vai tad var būt cits rezultāts

Atbildēt

zaza

09.04.2017. 19:17

Vāne 2

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...