Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andrejs Bubinduss

14.04.2017. 16:18

Visa šĪ kādas un citu uzņēmumu darbību likumības pārbaužu neesamība liecina tikai par vienu- par aizbildņiem, kuri veic to, ko sauc par noziedigu bezdarbību. Tamdēl, ka tā ir bezdarbība, tās pretlikumību grūti pierādīt. Īpaši, ja aizbildņi var būt valsts sekretāres, tiesneši, prokurori un... informācijas nopludinātāji.

Atbildēt

Pedis

11.04.2017. 12:05

»

Edis

Pedi, iesaku arī tev izlasīt to ko rakstu. Sviridova, pedis, vai bērziņs man pie kājas...


Bišķu pa traku tu laid - ja pats esi nogājis pa burbuli un sūdos iestidzis, tad nevajag citus ar sūdiem apliet.

Atbildēt

protams

11.04.2017. 09:37

»

ahaha

Nu, protams, ka cilvēki kuri gadiem apgalvoja, ka nekādu kredītu konkrētās ēkas būvniecībai no Parex nav saņēmuši, tiesājās un regulāri pasūtīja dažādus murgainus rakstus ir īstais informācijas avots


Izskatās, ka Jūs gadiem sekojiet notikumiem ... ikdienas cilvēks diezvai sekos šādai informācijas plūsmai... Var redzēt, ka komentāra autors ir ar Revertu saistīts cilvēks, kas cenšas novērst uzmanību no pamatproblēmas, ka rakstā ir runa par Revertas darījumiem, kuri viennozīmīgi nav valsts interesēs... Vārdu sakot, ar Revertu saistītajiem interneta troļļiem pat nav sakarīgu komentāru. Vienīgais arguments, ka raksts ir pasūtīts :)

Atbildēt

Raimo

10.04.2017. 21:27

Vai godprātīgais pietiek.com nevarētu darīt zināmu, cik šī murgainā raksteļa autore samaksāja par tā ievietošanu pietiek.com?

Atbildēt

ahaha

10.04.2017. 18:35

»

haha

Kā tad ... Reverta iedod kredītu SIA par 10 MIO un pēc tam ofšoram pārdod 10 MIO prasījuma tiesības par 5 MIO .... Vauuu veiksmes stāsts. Kā saka, šādi piemēri jau jāsāk mācīt LU Ekonomikas fakultātes 1.kursā ... Nav brīnums, ka ārstiem, pedagogiem un policijai nepietiek naudas. Jo visur pēc šadas veiksmes...


Nu, protams, ka cilvēki kuri gadiem apgalvoja, ka nekādu kredītu konkrētās ēkas būvniecībai no Parex nav saņēmuši, tiesājās un regulāri pasūtīja dažādus murgainus rakstus ir īstais informācijas avots.

Atbildēt

haha

10.04.2017. 11:58

Ekonomikas policija jau nu būs tā, kura izmeklēs šos lietu. Augstākais uz ko EP ir spējīga, ir par naudu atvērt kādu lietu un marinēt gadiem viņu. Viss.

Atbildēt

haha

10.04.2017. 10:44

»

varis

Tak filtrējiet līdzi lasītajam. Loģiski, ka to SIA pārdeva par kapitāldaļu vērtību, nevis par ēkas vērtību, jo tam SIA velkas līdzi daudzmiljonu kredīts. Ko jūs gribējāt? Lai nopērk par 10 miljoniem uzņēmumu, kuram vēl ir jāatdod 10 miljoni par ēku, kura knapi pat to ir labākajā gadījumā vērta? Tā māja...


Kā tad ... Reverta iedod kredītu SIA par 10 MIO un pēc tam ofšoram pārdod 10 MIO prasījuma tiesības par 5 MIO .... Vauuu veiksmes stāsts. Kā saka, šādi piemēri jau jāsāk mācīt LU Ekonomikas fakultātes 1.kursā ... Nav brīnums, ka ārstiem, pedagogiem un policijai nepietiek naudas. Jo visur pēc šadas veiksmes formulas strādā mazās revertiņas.Atbildēt

varis

10.04.2017. 09:36

Tak filtrējiet līdzi lasītajam. Loģiski, ka to SIA pārdeva par kapitāldaļu vērtību, nevis par ēkas vērtību, jo tam SIA velkas līdzi daudzmiljonu kredīts. Ko jūs gribējāt? Lai nopērk par 10 miljoniem uzņēmumu, kuram vēl ir jāatdod 10 miljoni par ēku, kura knapi pat to ir labākajā gadījumā vērta? Tā māja tak ir izpuvusi pa šiem gadiem.
Un fenomenāls ir arguments, ka māju "tikai atlika nodot ekspluatācijā". Tak pat interneta vēsturē ir lasāms, ka māju treknajos gados pārtrauca būvēt būvniecības procesa vidū. Kāda vēl tur nodošana ekspluatācijā?

Atbildēt

Edis

10.04.2017. 09:35

Pedi, iesaku arī tev izlasīt to ko rakstu. Sviridova, pedis, vai bērziņs man pie kājas.
Jautājums Pedim: kādiem nolūkiem, mērķiem ir izeidotas 10! ( desmit) meitas NIF1-NIF10? Vnk.tukšai līdzekļu tērēšanai, vai ar mērķi? Un ja ar mērķi, tad ar kādu?
Painteresējies, papēti, varbūt sapratīsi cik pa šiem gadiem vieni un tie paši miļūni, martuzāni, actiņi, deglavas,graubiņas un pārējie bijušie parex darboņi,kura laikā šīs shēmas darbojās spīdoši, ir sastrādājuš sev un cik mūsu mīļotajai valstij. Un cik, tajā pašā laikā ir izpostīti kreditori, viņu īpašumi un ģimenes. 2008.g.krīzi vajadzēja un varēja pārdzīvot, ja padevīgā( nodevīgā) latvijas valdība ar nelieti godmani priekšgalæ nebūtu gājusi uz darījumu ar Skandināvu bankām, kuru vienīgais lielais konkurents bija Parex!

Atbildēt

Jānis

10.04.2017. 08:46

Atkal jau tā agrākā tiesnese Makahovska ārdās te.

Atbildēt

No coments

10.04.2017. 08:10

Atbildot uz jautājumiem par pārdošanas darījumu: Reverta visas darbības ir veikusi atbilstoši LR spēkā esošajai likumdošanai, ir saņēmusi visas nepieciešamās atļaujas darījuma veikšanai un ir sniegusi detalizētu informāciju iesaistītajām, kā arī Revertu uzraugošajām institūcijām.”
______________________________________________
Varēja uzrakstīt īsāk: Sashēmojām, apčakarējām Valsts kasi, uzraugošajām institūcijām iebildumu nav...

Bet ja nopietni, Revertai uzdod jautājumus par konkrētiem darījumiem, Statūtu pārkāpumiem, kāpēc pirkuma summai nav pieskaitīti izdevumi, viņi murgo par Sviridovu un tās statusu... Krievijas propagandai pat ir ticamāks sižets un atbilde... Ļoti zems līmenis... Bet nu jā, Latvijā var darīt visu, kas ienāk prātā, laikam tikai pārtikas un velosipēdu zadzēji tiek saukti pie atbildības

Atbildēt

aha

10.04.2017. 08:03

»

Larisa

Sviridova nerimstas - sāpīte palikusi :D


Ceru, ka arī Valsts Kasei būs radusies sāpīte sakarā ar nesaņemtiem pāris miljoniem EUR

Atbildēt

Skats no malas

10.04.2017. 08:02

»

Smilga

Tas gan ir radoshi - uzrakstiit vairaakus gan jau peec satura identiskus iesniegumus ar dazhaadiem parakstiem un tad "nopludinaat" informaaciju PIETIEK, ka ekonomikas policijaa "sanjemti vairaaki iesniegumi". Gan jau, ka iesniegumi tikpat smirdiigi, cik smirdiigi Sviridovas dariijumi


Pamuļķi rakstu izlasi... Kāds sakars Sviridovai ar Revertas darījumiem... Laiks iet pie daktera, ja visur rādas Sviridova, vai arī tev vienkārši uz viņu stāv...

Atbildēt

nu un?

10.04.2017. 06:24

...un tāpat neviens nesēdēs aiz restēm....

Atbildēt

Pedis

09.04.2017. 22:59

»

Edis

Smilga laikam radoši darbojas NIF 1- NIF 9 ! Ko dara šajās NIF māsiņās Revertas darboņi ? Vieni nohamī īpašumus, no tā sauktajām izsolēm, otri ņem un uzpucē viņu, trešie apsaimnieko, ceturtie meklē pircēju pa pakšķiem, piektie remontē un it kā sakopj lai varētu pārdot par " augstāko cenu", sestie , ...


Un kaut kāds sētas Edis savukārt gan var lemt par visiem - Sviridovu celt debesīs, bet Revertu apliet ar samazgām - laikam Edis ir tiesnesis...? Edi nedzer šovakar pārāk daudz - rīt uz darbu jāiet, spredumi jāraksta...!

Atbildēt

Z

09.04.2017. 22:31

kad beidzot apcietinās Jūrmalas zemesgrāmatas Danutu? Bez viņas ,,palīdzības'' šie darījumi nenotiek.

Atbildēt

Edis

09.04.2017. 22:02

Smilga laikam radoši darbojas NIF 1- NIF 9 ! Ko dara šajās NIF māsiņās Revertas darboņi ? Vieni nohamī īpašumus, no tā sauktajām izsolēm, otri ņem un uzpucē viņu, trešie apsaimnieko, ceturtie meklē pircēju pa pakšķiem, piektie remontē un it kā sakopj lai varētu pārdot par " augstāko cenu", sestie , vai septītie pārdod. Visi ir it kā pie "darba" par valsts naudu ar sazīmētām tāmēm, beigās pircējs to nopērk un pirms tam daļu dod pelēku. Finālā objekts " veiksmīgi" realizēts un nauda atgrieta valstij, tikai pa ceļam visi " dalībnieki" bagāti, pircējs apmierinæts, parādnieks apzagts un valsts kase arī.
Nevienam jau līdz šim par to nav bijusi interese, jo ekonomikas ministrija ir bijusi tukša vieta. To kad Larisa Sviridova ir tādā vai šitāda nevar lemt kaut kāda tur Reverta, Smilga vai vēl kāda tirgus tante, bet gan LR tiesa!

Atbildēt

Larisa

09.04.2017. 21:51

Sviridova nerimstas - sāpīte palikusi :D

Atbildēt

Smilga

09.04.2017. 21:49

Tas gan ir radoshi - uzrakstiit vairaakus gan jau peec satura identiskus iesniegumus ar dazhaadiem parakstiem un tad "nopludinaat" informaaciju PIETIEK, ka ekonomikas policijaa "sanjemti vairaaki iesniegumi". Gan jau, ka iesniegumi tikpat smirdiigi, cik smirdiigi Sviridovas dariijumi.

Atbildēt

tirliņš

09.04.2017. 21:18

Un Krājbankas nelikumības nevienu neinteresē? Tur ir daudz trakāk šiverēts

Atbildēt

brīnums gan

09.04.2017. 20:34

godmaņa un kargina cilvēki strādā revertā, vai tad var būt cits rezultāts

Atbildēt

zaza

09.04.2017. 19:17

Vāne 2

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...