Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Retoriska atbilde

21.06.2015. 16:39


Noziedzinieks Meļņiks no sazaktās naudas kuru atmazgājis un nesamaksāja valsts budžetā, uzmeta savus partnerus. Protams viņš ir spējīgs apmaksāt bijušās un esošās nodevīgās amatpersonas

Atbildēt

kam pieder pietiek.com?

20.06.2015. 22:59

Portāls bloķē un dzēš sev un lembergam netīkamus komentārus un komentētājus.
Vai tas nozīmē, ka šis portāls pieder komjaunatnes atraugai? Acīmredzot.
Pat, ja pamuļķīgs papagailis kādreiz tiek pie lielas naudas, viņš tik un tā ir tikai pamuļķis un papagailis. Savukārt tas, kurš šādam pamuļķim iztop un klanās, ir vai nu muļķis, vai lēti pērkama "šļūkha".
P.S. varat nebloķēt šo nr., nav nodoma atgriezties jūsu pērkamajā m.mājā.. hasta la vista!

Atbildēt

jautajums

20.06.2015. 15:34

»

kāds

Pretīgi


Kas tev pretiigi ?

Atbildēt

20.06.2015. 15:10

»

Retorisks jautājums

Ja Meļņiks spēj samaksāt Mezsargam adekvātu samaksu par viņa darbu, tas ir normāli un tiesiski.Ne viens vien bijušais prokurors šādi veido savus ienākumus, kas ir gūti tiesiskā veidā...


Meļņiks maksā Mažsargam kā juristam, Meļņika interešu pārstāvim, parastam juristam ar augstu profesionālo sagatavotību, kā izvērtēt un atspēkot prokuratūras apsūdzības Maļņikam, kā atrast vājos punktus apsūdzībā - procesuālos un pēc būtības un atspēkot, un tas ir tiesiski.Samaksa, acīmredzot, ir adekvāra, ja jau Mezsargam ir līgums ar Meļņiku.Maz ticams, ka Meļņiks algo Mežsargu par svešu naudu.

Ja Mešsargs tiek algots no Meļņika ienākumiem, kas legāli gūti no RKB akciju ienesīguma, tad šī algošana nav pretrunā likumam un ir tiesiska.

Atbildēt

Retorisks jautājums

20.06.2015. 14:53

»

"Pats Mežsargs ceturtdien nevēlējās atbildēt uz Pietiek jautājumiem, tikmēr laikraksts Neatkarīgā Rīga Avīze ar atsauci uz Komarovu informē, ka 2013. gada oktobra beigās šis bijušais Rīgas kuģu būvētavas vadības pārstāvis no Meļņika saņēmis konkrētu brīdinājumu – ja viņš nepārstāšot interesēties par...


Ja Meļņiks spēj samaksāt Mezsargam adekvātu samaksu par viņa darbu, tas ir normāli un tiesiski.Ne viens vien bijušais prokurors šādi veido savus ienākumus, kas ir gūti tiesiskā veidā.

Retorisks jautājums: Ir kiminālproces pret Meļņiku, bet maksā par Mežsarga darbu adekvātu samaksu Rīgas kuģu būvētava. Vai tas ir normāli un tiesiski? Vismaz publiski Meļņikam RKB pieder zem 50 % akciju. Vai citu akcionāru intreses šādā veidā tiek aizskartas?

Atbildēt

20.06.2015. 07:48

"Pats Mežsargs ceturtdien nevēlējās atbildēt uz Pietiek jautājumiem, tikmēr laikraksts Neatkarīgā Rīga Avīze ar atsauci uz Komarovu informē, ka 2013. gada oktobra beigās šis bijušais Rīgas kuģu būvētavas vadības pārstāvis no Meļņika saņēmis konkrētu brīdinājumu – ja viņš nepārstāšot interesēties par naudas apriti uzņēmumos, pret viņu tikšot ierosināta krimināllieta. Savukārt no 2014. gada darbu Rīgas kuģu būvētavā uzsāka uzsācis Mežsargs."

=================================================

Ļoti dīvaina ir Pietiek nepārprotamā un nepārvaramā, ne ar ko tiesiski nepamatotā vēlme, vēršoties pie privātpersonas Mežsarga, lai Mežsargs atbild uz Pietiek jautājumiem. Muļķīgi iedomāties, ka privātpersonai Mežsargam, kas kādreiz bijis prokurors, būtu pienākums atbildēt uz Pietiek dīvainajiem jautājumiem.

Viss raksts pamatots ar dīvaino Pietiek izpratni par pašreizējiem Mežsarga pienākumiem atbildēt Pietiek uz jautājumiem. Ja Meļņiks spēj samaksāt Mezsargam adekvātu samaksu par viņa darbu, tas ir normāli un tiesiski.Ne viens vien bijušais prokurors šādi veido savus ienākumus, kas ir gūti tiesiskā veidā. Kurš gan vēl, ja ne izbijis prokurors, spēj veiksmīgi aizstāvēties pret prokuratūras apsūdzībām, kas bieži vien ir virspusējas, baltiem diegiem šūtas, patvaļīgi interpretējot pierādīšanas līdzekļus..

Pietiek vajadzētu Mezsargu noalgot pret DP vai policijas prettiesiskām rīcībām L.Lapsas nākošos provokāciju gadījumos, nevis jāapšauba Mežsarga juridiskās arhitektūras spējas.

Atbildēt

:))

19.06.2015. 16:22

Kāpēc nepiesaistīt SEV privātus prokurorus, izmeklētājus,žurnālistus, PR-istus, andrejevas, zeibotus u.t.t ja visu šīs izpriecas var apmaksāt no Sabiedrības_RKB -līdzekļiem. Ne jau no privātiem. Mazākuakcionāri var sūkāt ķepu, kamēr lācis pie medus poda:))

Atbildēt

Lapsa

19.06.2015. 11:24

Nu skatos Lato atkal ir pārdomu augsumos un zpild Knabistu pasūtījumus!!! dažreis jau gadās tā, ka rejošo suni nozūmē :")

Atbildēt

kāds

19.06.2015. 07:55

Pretīgi. :(

Atbildēt

ss

18.06.2015. 18:59

Vasja iespējams nospēra no RKB xx miļjoniņus, par to neviena kriminālprocesiņa. Pret oponentiem ekonomikas policijas uzreiz un cik vajag.
kas gan bija valdes priekšsēdētājs laikā kad notika šmuces?

Atbildēt

To Pietiek

18.06.2015. 16:48

Pajautājiet tam jaunajam ekonomikas policijas vadītājam, kā viņš ar šiem darbiniekiem rīkosies.

Atbildēt

Vasja

18.06.2015. 16:47

Nu mūsu ekonomikas policija dzīvo pēc principa - apliecību un ieroci saņēmāt, algu paši nopelniet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....