Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maria Victoria

29.12.2016. 12:07

Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1 gmail.com

Atbildēt

Teletubijs

03.08.2016. 17:12

»

Bet

Ņemot vērā dubļu liešanu uz cilvēku, ar kuru kopā ir nodzīvojusi divus gadu desmitus, viņa to var izdarīt. Kā viņa Latvijā atradīs darbu, ar viņas CV ir iepazinusies visa Latvija. Žēl sievietes, bet pati vainīga


Pirmkārt, Iesniegumu par laulības šķiršanu tiesā iesniedzis Aldis Pundurs. Otrkārt, 20 gadu kopdzīve ir tikai uz papīra, jo cik zinu, tā saucamā "sieva" bijusi ilgu laiku prombūtnē un Pundurs meitas audzinājis viens...

Atbildēt

baigi

03.08.2016. 15:21

baigi kaut kur redzēts cilvēks... Bet vispār prokuratūras darbinieku visatļautība ir neizmērojama. ja čalis nebūtu aizgājis no darba, tad savējie nosegtu visu. ir pieredze.

Atbildēt

aha

28.07.2016. 05:43

»

Ilona

Līguma par māju daļa ir nelikumīga, jo


Tad nelikumīgs ir jebkurš ķīlas līgums, jebkurš nomas vai īres līgums.

Atbildēt

RE

27.07.2016. 20:52

»

MS

lapsam par muļķi nav jāizliekas, jo viņš tāds jau ir


Pats esi muļķis, ko sēsi, to pļausi un dots devējam atdodas.
Tā ka,jo vairāk tos pērkamos prokurorus ķers ārā un izķidās medijos, jo labāk tiesiskai sabiedrībai !

Atbildēt

Ilona

27.07.2016. 14:56

Līguma par māju daļa ir nelikumīga, jo
ierobežo tiesības rīkoties ar savu privātīpašumu.

Šo tiesa var atzīt par nelikumīgu.

Atbildēt

MS

27.07.2016. 13:10

LL un PIETIEK cik maksā vairāku līdzīgu rakstu sērija par kādu cilvēku, jāpiebilst, ka nav tik populārs kā Pundurs, bet ir Jūrmalas domes amatpersona :)

Atbildēt

lapsam

27.07.2016. 07:12

»

ne=smiekli

Prokuroram arī ir jāatbild likuma priekšā, diemžēl pēdējos 20 gadus prokurori ir uztaisīti par aizsargājāmo kastu, ir pēdējais laiks to mainīt


Lapsa beidziet melst niekus! Likuma priekšā jāatbild visiem, tikai šajā gadījumā nekāda likuma pārkāpuma nav. Privāts līgums, kurš pie tam ir nozagts, un te nelikumīgi publicēts, bet tajā līgumā nav itnekā nelikumīga. Jūsu vēlme visādiem veidiem nomelnot Punduru visiem ir acīm redzama.

Atbildēt

ne=smiekli

26.07.2016. 23:27

»

smiekliņš

Jo vairāk lapsa bļaustas, ka tur kas nelikumīgs un prettiesisks, jo lielāku kompensāciju būs jamaksā cietušajam. Rīt lapsa publicēs kārtējo sacerējumu par prokurora bestrādes ienākumiem, bet jūs tik komentējat. Viss ļambasts beigās būs pa lapsas naudu, jo nekā nelikumīga tur nav...


Prokuroram arī ir jāatbild likuma priekšā, diemžēl pēdējos 20 gadus prokurori ir uztaisīti par aizsargājāmo kastu, ir pēdējais laiks to mainīt.
Jo vairāk sabiedrībā kļūs zināmi šādi "prokuroru pārkāpumu" gadījumi, jo vairāk runāsim par tiesisku valsti...

Atbildēt

smiekliņš

26.07.2016. 23:01

Jo vairāk lapsa bļaustas, ka tur kas nelikumīgs un prettiesisks, jo lielāku kompensāciju būs jamaksā cietušajam. Rīt lapsa publicēs kārtējo sacerējumu par prokurora bestrādes ienākumiem, bet jūs tik komentējat. Viss ļambasts beigās būs pa lapsas naudu, jo nekā nelikumīga tur nav:)

Atbildēt

Hm

26.07.2016. 22:59

Spriežot pēc rakstā minētā, naudu viņš aizņēmās, t.i. noformēja kredītu, visdrīzāk uz ilgāku termiņu, ja runa ir par hipotekāro kredītu 79000 pie gada algas 30000 nemaz tik daudz nav. Jautājums- ja patreizēja dzīvesbiedre pretendētu uz šo nekustamo īpašumu vai viņa pieteiktos segt arī kredītsaistības? Vai raksta autori gadījumā nav sajaukuši medni kokā ar zīli rokā?

Atbildēt

Bet

26.07.2016. 22:14

»

nu

Izskatās, ka Pundurs lasījis PIETIEK rakstus par uzņēmēju Jūrmalā un vienkārši nevēlējās, lai viņa pagaidām vēl sieva ielaužas jaunajā mājā un paziņo, ka te dzīvos


Ņemot vērā dubļu liešanu uz cilvēku, ar kuru kopā ir nodzīvojusi divus gadu desmitus, viņa to var izdarīt. Kā viņa Latvijā atradīs darbu, ar viņas CV ir iepazinusies visa Latvija. Žēl sievietes, bet pati vainīga.

Atbildēt

nekādu problēmu

26.07.2016. 19:26

»

jurists

Tiesa varētu atzīt Pundura līguma daļu ar


Dāma dara ar māju ko grib, bet pēc tam atdod 79tk eiro.

Atbildēt

jurists

26.07.2016. 19:20

Tiesa varētu atzīt Pundura līguma daļu ar
dāmu par nelikumīgu (ierobežotas dāmas tiesības
rīkoties ar īpašumu)
un tad dāma māju pārdotu un naudu ieliktu
fondā Novije Vasjuki
un Pundurs nepierādītu,
ka dāma rīkojusies pret viņa interesēm.

Atbildēt

lol2

26.07.2016. 18:48

»

lol

Kauguri nav Jūrmala


Protams, gandrīz Latgale.

Atbildēt

lol

26.07.2016. 18:47

Kauguri nav Jūrmala

Atbildēt

nu

26.07.2016. 18:29

Izskatās, ka Pundurs lasījis PIETIEK rakstus par uzņēmēju Jūrmalā un vienkārši nevēlējās, lai viņa pagaidām vēl sieva ielaužas jaunajā mājā un paziņo, ka te dzīvos.

Atbildēt

xx

26.07.2016. 18:07

»

yy

nav skaidrs, ko tad sieva ar meitu grib- vai grib maksāt kredītu par māju šamā vietā


Bet Tu pdomaa mazliet plashaak . Varbuut daleks .

Atbildēt

gnom

26.07.2016. 17:49

Līdz šim ticēju, ka visam iniciators ir sievišķis, kas grib iegāzt vīru šķiršanās procesā, gūt kādas priekšrocības. Tagad skaidrs, ka visu vada kādi citi spēki, kas prot, zina un var visu sakārtot un ievirzīt vajadzīgajā gultnē. Paliek atklāts jautājums - kam Pundurs pārskrēja ceļu.Ne jau sievišķis tas bja, jo ne uz ko tādu noteikti nav spējīgs.

Atbildēt

šausmas kā nolīdzina

26.07.2016. 17:25

sausmas, ka to icvleku te mēģina tīri ar zemi nolīdzināt. Pēc tādu sieviešu izgājieniem jau tagad vairs neviens latviešu vīrietis neb ūs ar mieru oficiāli precēties (varēsim tad "sēdēt vecas meitās", ta vecmodīgi izsakoties). Viss tas stāsts izskatās pēc pasakas: dzīvoja reiz cilvēks, apprcējās, saprata, ka vairs negrib būt laulībā, bet saprata, ka tik vienkārši vis no laulības neizkļūs. Tad saticis kādu citu (vārdā, laikam, Inga). Sāk aktīvāk savu dzīvi pārkārtot. Domā par sapelnīto vai kreditēto īpašumu, bet saprot, ka viss aizies "vecās dzīves nagos". Nolemj, ka jaunajai mūzai vajadzētu mājas dokumentus ņemt uz sevi. Bet- ir jau piesardzīgs (jo, ja nu arī Ingai pēc laiciņa rodas vēlme "atdalīt vīru no mājas" un saņemt " sauso atlikumu"). Tāpēc tagad uzraksta vienošanos arī rakstiski. Kāda gan tur fikcija?
Kritizētājiem: Nebiedējiet vīriešus! Viņi tā jau ir diezgan iebiedēti, reti kurs vairs precas un normal ģimeni veido. Lieciet tak tiem cilvēkiem mieru :)

Atbildēt

nju

26.07.2016. 16:38

tikai 1/2 daļas... nu tā Inga P. darbonim radene vai kkāda jaunā brūte? :)

Atbildēt

xx

26.07.2016. 16:00

»

bet

A.Pundurs kredītu bankā ir paņēmis pēc tam, kad jau bija iesniedzis tiesā pieteikumu par laulības šķiršanu...


Ja Tu gribi uzzinaat , kaadas sievai un meitaam ir tiesiibas uz vina ienaakumiem , kurus vinsh sanems peec lauliibas shkirshanas , tad droshi tiesaajies un kasies taalaak !

Ar shito eksprokuroru ir divi varianti - vai nu nav sevishki gudrs , jeb ilgstoshi ir sajuties , ka juura liidz celjiem un nav pamaniijis , ka lietas ir mainiijushaas .

Atbildēt

:)))

26.07.2016. 15:47

»

bet

Runā, ka L.L. ir ārstējies pie A.Pundura sievas, tāpēc tik cītīgi aplej Punduru ar dubļiem


Prieks skatīties, kā Punduris ar Pillikseru troļļo komentos.

Atbildēt

?

26.07.2016. 15:27

»

Beidziet

....žēlot tagad to Punduru!!! Ja būtu dzīvojis godīga pilsoņa dzīvi, tad neviens nebūtu neko sliktu publiskojis par viņu! Katrs saņem pa nopelniem...


kas jums teica, ka tas patiesībā tā bija ? meita nekad par kriminālatbildību par apzināti nepatiesu liecību sniegšanu nav parakstījusies, prokuratūrā vai tiesā nekad nav liecinājusi. miesas bojājumi viņai nav. iemesls, kāpēc viņas ar māti tā raksta, ir zināms - grib iegūt savā īpašumā dzīvokli. tādam mērķim visi paņēmieni labi. tur jau tā lieta, ka tagad tādus lēmumus policija un tiesa var pieņemt vispār bez jebkādas pierādījumu pārbaudes.

Atbildēt

:)

26.07.2016. 15:20

»

wow

Lapsam ir apbrīnojams talants apķēzīt visus, kas viņam kādreiz ir darījuši kaut ko labu. Tāpēc viņa vienīgie draugi ir dzīvnieku patversmes iemītnieki. Kaut gan visa policija un prokuratūra bija tam pretī Pundurs paglāba lapsu un krimināllietu pret viņu izbeidza. Lapsa tagad jau trešo nedēļu kā pateicība...


Vai runa ir par to pašu safabricēto krimināllietu, kurā punduris ļāva dēpē divus gadus darīt visu, ko sirds kāro, un imitēt izmeklēšanu? Un kuru pundurim nācās izbeigt, kad bija skaidrs, ka neko dēpē pat pēc rižās pasūtījuma nav spējīgi savākt? Jā, neko sev "laba darīšana".:)))

Atbildēt

Beidziet

26.07.2016. 15:18

....žēlot tagad to Punduru!!! Ja būtu dzīvojis godīga pilsoņa dzīvi, tad neviens nebūtu neko sliktu publiskojis par viņu! Katrs saņem pa nopelniem!
Ja jau cilvēks spēja iegūt dr. grādu un strādāt prokuratūrā ar īpaši svarīgām kr.lietām, tad vajadzēja adekvāti pieņemt lēmumus attiecībā par savu sievu!
Palasot visus oficiālos dokumentus par šo cilvēku, man pretīgumu pret šo vīrieti izraisīja viņa rīcība, sperot meitai ar kāju pa vēderu. Šis gājiens pārsniedza jebkuru saprātīga cilvēka robežu! Un, ja kāds spēj tik zemiskā veidā iesist savam bērnam, tad tāds cilvēks ir spējīgs uz visu! Uz VISU!!!

Atbildēt

wow

26.07.2016. 15:16

Lapsam ir apbrīnojams talants apķēzīt visus, kas viņam kādreiz ir darījuši kaut ko labu. Tāpēc viņa vienīgie draugi ir dzīvnieku patversmes iemītnieki. Kaut gan visa policija un prokuratūra bija tam pretī Pundurs paglāba lapsu un krimināllietu pret viņu izbeidza. Lapsa tagad jau trešo nedēļu kā pateicība gāna Punduru visos masmēdekļos.

Atbildēt

Maija

26.07.2016. 14:27

God. lasītāji,

Civillikuma 1415. pants liedz nosacījumus,
kas ir pretrunā likumam, tiesībām pārdot savu īpašumu.

Izskatās, ka dāma var pārdot šo māju, naudu
pārskaitīt un neatdot Punduram.Atbildēt

vispār

26.07.2016. 14:10

79000 par mājas iegādi ir nevis milzīga, bet smieklīgi maza summa cilvēkam ar 30000 eiro gada ienākumiem.

Atbildēt

šitais labais koments

26.07.2016. 12:39

..Taču Pundura šā noķengāšanas kampaņa sen jau izgājusi ārpus vardarbības nopēluma rāmjiem, un tikai akls vai "akls" cilvēks var nepamanīt, ka Lapsas uzbrukumi Punduram ir pavisam cita motīva vadīti un nelabi dvako pēc liekulības...
Tā nu tas ir. L.L. ir pērkams zvēriņš, kurš te tagad atstrādā par Pundura noķengāšanu saņemtu naudiņu.

Atbildēt

bet

26.07.2016. 12:34

»

es

Kaut kas šeit acīmredzami nav kārtībā ar komentāriem. Dotajā brīdī 21 pluss un 3 mīnusi, bet komentāri tādi it kā būtu otrādi. Kāds laikam nosvīdušu pierīti tagad cenšas aizstāvēt savu godu...


izlasiet tiesas lēmuma motīvu daļu, tur nav nekas teikts par fizisku vardarbību. Fiziskā vardarba ir L.L. un viņa ārstes psihiatres Ludmilas fantāzijas auglis.

Atbildēt

PIETIEK

26.07.2016. 12:34

»

s

Kāpēc lai viņš vispār te kaut ko komentētu?! Es vairāk ticu, ka viņš tagad gatavo prasību tiesā


Mēs uz to ļoti ceram - sabiedrībai šāda prāva noteikti būs ļoti interesanta.

Atbildēt

s

26.07.2016. 12:29

»

es

Kaut kas šeit acīmredzami nav kārtībā ar komentāriem. Dotajā brīdī 21 pluss un 3 mīnusi, bet komentāri tādi it kā būtu otrādi. Kāds laikam nosvīdušu pierīti tagad cenšas aizstāvēt savu godu...


Ak dies', tu skaties plusiņus/mīnusiņus?! Es pat neiedomājos, ka vajag rakstam mīnusu ielikt. Domāju, ka citi, kuri Lapsas aktivitāti vērtē kritiski, arī neiedomājas par šādu mietpilsoņiem svarīgu lietu.

Par sišanu - protams, neapšaubāms nopēlums. Par to vajadzētu spriest tiesai, vai un kāds sods Punduram jāsaņem.

Taču Pundura šā noķengāšanas kampaņa sen jau izgājusi ārpus vardarbības nopēluma rāmjiem, un tikai akls vai "akls" cilvēks var nepamanīt, ka Lapsas uzbrukumi Punduram ir pavisam cita motīva vadīti un nelabi dvako pēc liekulības.

Atbildēt

asja

26.07.2016. 12:29

Precīzs ar varu apveltīto visatļautības sindroms - ko gribu, to mauju un man par to nekas nebūs...

Atbildēt

Soho

26.07.2016. 12:27

Pirmo reizi redzu izteiktu "nišas segmenta trołošanu" vienīgi pietiek auditorija nav tas pats kas delfi vai tvnet - monky, met mieru, nav pat smieklīgi! P.S. Btw, izteikti pretīgi slēptie draudi no sieviešu dauzītāja puses!

Atbildēt

es

26.07.2016. 12:19

Kaut kas šeit acīmredzami nav kārtībā ar komentāriem. Dotajā brīdī 21 pluss un 3 mīnusi, bet komentāri tādi it kā būtu otrādi. Kāds laikam nosvīdušu pierīti tagad cenšas aizstāvēt savu godu :)
Nu nav tam nekādas jēgas. Vīrietim, kurš spēj iesist sievai un pat meitai, pēc definīcijas nav nekāda goda un līdz ar to arī nav ko aizstāvēt. Un patiesībā viņš pat nav nekāds vīrietis.
Viss pārējais, par līgumiem un tamlīdzīgi, pēc pirmā sitiena kļūst par maznozīmīgiem sīkumiem, kas šāda gļēva radījuma biogrāfijā ir tikai loģiskas likumsakarības.

Atbildēt

s

26.07.2016. 11:56

»

Hello from Mars

Interesanti, no cik IP adresēm te pundurkungs vienlaikus raujas - laikam tiešām prokuroru pasaulē domā, ka galvenais ir pārsvars komentāros


Kāpēc lai viņš vispār te kaut ko komentētu?! Es vairāk ticu, ka viņš tagad gatavo prasību tiesā.

Atbildēt

Hello from Mars

26.07.2016. 11:47

Interesanti, no cik IP adresēm te pundurkungs vienlaikus raujas - laikam tiešām prokuroru pasaulē domā, ka galvenais ir pārsvars komentāros.:)

Atbildēt

pusmūža krīze? cik pundurim gadiņu? 46-48?

26.07.2016. 11:43

»

>>PIETIEK

L.L. laikam atkal no rīta nejauši savā pastkastītē būs atradis :) vai tomēr sieva nozaga un atnesa ? Vai zagtu publicēt nav kā minimums morāles pārkāpums, vai arī trakiem meža zvēriem morāle neeksistē


Piepist bijušo sievu un trīs nepaklausīgās meitas varētu šķist kārdinoši, bet karma is a bitch!
Jauna mīla, jauna māja, jauns darbs..

Тогда корнет решил жениться
И взять в приданое мильон,
Нашел в провинции невесту
И под венец помчался он.
И вот, когда от вожделенья
Уже кружилась голова,
Не то с небес, не то поближе,
Раздались горькие слова:
Видите ли, мой корнет, Очаровательный корнет,
Все дело в том, что у невесты,
Все дело в том, что у невесты,
Приданого в помине нет..

https://vimeo.com/21725678

Atbildēt

Haha

26.07.2016. 11:38

»

>>PIETIEK

L.L. laikam atkal no rīta nejauši savā pastkastītē būs atradis :) vai tomēr sieva nozaga un atnesa ? Vai zagtu publicēt nav kā minimums morāles pārkāpums, vai arī trakiem meža zvēriem morāle neeksistē


Pietiek redakcija noteikti gavilē - tas vis nav kaut kādu miljonu mahināciju atklāt, pie kā visi pieraduši. Te ir tēma, kas tautai reāli interesanta.:)))

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....