Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareiz teikts

25.07.2016. 12:48

Lapsa vienmēr grib panākt tikai divas lietas - narcistiski pašapliecināties, ieriebjot citiem (kas faktiski ir savu mazvērtības kompleksu sublimēšana), un ar savu šķietamā patiesības cīnītāja tēlu palielināt popularitāti klišejiski domājošu cilvēku vidū, kas vienlaikus viņam nes arī ievērojamus ienākumus

Atbildēt

Nu gan

24.07.2016. 09:38

Raksta virsraksts ir pareizs, jo pašā rakstā nekur nav minēts kāds masu medijs būtu vērsies pie Punduri ar jautājumiem.

Atbildēt

laikam, ka

23.07.2016. 09:56

»

bk?

kursh ir balazhanu karalis


Tas, kuram lillā violēta žakete, rozā krekls, dzeltena kaklasaite, sūdu krāsas bikses un zilas tupeles. Mēdz nēsāt lielu cepuri. Sēņu vīriņš ar mazu mazītiņu štokiņu.

Atbildēt

bk?

22.07.2016. 22:30

kursh ir balazhanu karalis?

Atbildēt

emocijas izpaust var visur, s..beni

22.07.2016. 21:29

»

s

Negribu nostāties vardarbīga vīrieša pusē, tomēr vēlos precizēt...


Nu, emocionāli nestabilas personas nedrīkst lemt par citu likteņiem. Man arī pēc 10 gadiem paliek nelabi no tās tiesneses, kura skrēja pa tiesas gaiteni kliegdama -"es viņai parādīšu! dura! dura! Redzēs.." utt. Zālē klāt nebiju, bet no viņas brēkāšanas bija skaidrs, ka taisnajai tiesnesei nebija patikusi vienas puses pārstāve - pārāk lecīga advokātu biroja pārstāve. Lietu zaudēt var arī tad, ja tev visas kārtis rokā, pietiek pateikt kaut ko, kas tiesnesei - durai uzsit asinis. Advokāte noteikti vēl šodien brīnās, kāpēc zaudēja šo prāvu.

Atbildēt

that escalated quickly

22.07.2016. 21:16

No "A.god.Lapsas kungs" un "Ar cieņu, A.P." līdz "bez Labdien!" un "atp.sies, vienreiz!"
Pietiek.com sāk palikt interesantāks. Joki un jautrība - rasnača skapis, pundura kautiņš.. vēl varētu kaut ko par baklažānu karaļa iecienītām seksa pozām vai kaut kā tā..

Atbildēt

soho

22.07.2016. 19:43

Gaidu turpinājumu par "tur nav nekā nelikumīga, bet, jūnijā parakstītu papīru, neatminos"!

Atbildēt

Wq

22.07.2016. 16:35

Lato ir malacis, ka vienīgais valstī uzdrīkstās atklāti runāt par to,ko daudzi noklusē un nemaz neatklāj. Tādu Adleru vajadzētu pašu pārbaudīt, vismaz agrāk bija tā, ja padotais darbinieks pieļāva likumpārkāpumu, par to kolektīvi atbildēja priekšnieks ar padoto. Tagad neviens negrib zaudēt amatu un atrakstās.

Atbildēt

he he

22.07.2016. 16:18

Spriežot pēc jautājumiem, Lapsa drīzumā gatavojas atklāt kāpēc tā mātīte tā satrakojās.

Atbildēt

Nu nè,

22.07.2016. 15:09

»

R

pilnīgi pietiks, ja džeks beidzot apjēgs, ka tāds būdams, nevar lemt citu likteņus un arī kā aizstāvis neder


Tie, kuri paši sevi uzskata par svètajiem, neko, pilnīgi neko nesapratīs

Atbildēt

Oliviai

22.07.2016. 14:21

Vardarbibu var psihologiski attaisnot ar otra cilveeka vardarbiibu.

Sievietes nav fiziski stipraakas,
taapeec vinas lieto psihisku vardarbiibu,
par to sanemot pretii fizisku vardarbiibu,
kas noziimee prasiibu paartraukt
savu emocionaalo vardarbiibu.

Atbildēt

?

22.07.2016. 11:59

Vai bijušajam Proletāriešu raj. Tautas tiesas tiesu izpildītājam un Kurzemes virsprokuroram Andrim Mikuļskim arī nebija kaut kāda uts kažokā, jo arī Andris Mikuļskis pagājušā gada beigās aizgāja prom no prokuratūras? Kā viņam ir tagad ar ļoti lielo parādsaistību atdošanu?

Atbildēt

!

22.07.2016. 11:53

»

Lūriķis

Graužu cepumus un gavilēju: Lapsa ar Punduri, kā ar peli. Kaut ko uzracis, tagad lēnām piebeigs. Jautājums - uz kādu rezultātu, Lato, Tu ej? Prokurors vairs nav. Bezdarbnieks. Advokātos, domājams, kādu brīdi arī neies. Gaidīs lai vētra norimst. Tā, vismaz, prātīgs cilvēks rīkotos. Ko Tu, Lato, gribi...


Žēl, ka tā notiek, jo visvairāk šobrīd gavilē ar tiesas spriedumu notiesātā noziedzniece bijusī Rīgas pils. Latgales priekšp. tiesas tiesnese Diāna Mašīna un viņas meita Līna. Kā nu ne, ja Pundurs bija godīgs darbā un atmaskoja neliešus juristus, tajā skaitā Diānu Mašinu un Andri Grūtupu, nebaidoties, ka ir juristi, kas centīsies vēlāk ieriebt. Taču grūtībās tiek atpazīti arī draugi, kas atklātāk vai klusāk palīdz.

Atbildēt

Olivia

22.07.2016. 10:23

Nekāda sievietes rīcība nevar attaisnot vīrieša fizisku vardarbību pret sievieti!
Šī situācija ir spilgts piemērs tam, cik visa "sistēma" Latvijā ir sapuvusi! Ētikas kodeksi un morālas normas ir tikai uz "papīra"!
Un man ir prieks par Lato Lapsas rīcību, ka nolēma izveidot šādu interneta vietni, un publicē informāciju par "godīgām valsts amatpersonām"! Un mani neinteresē, kādi cilvēki un ar kādām interesēm atbalsta L. Lapsu! Tautai jāzina patiesība - lai kāda tā būtu!
Un arī es neklusēšu, ja saskaršos ar dubultu morāli no valsts amatpersonu puses!

Atbildēt

AG

22.07.2016. 09:57

Sarakste ar Punduru vispār neataino nekādu izvairīšanos vai ko noziedzīgi, katrs normāls cilvēks tā atbildētu. Kārtējais lapsas bezsakars.

Atbildēt

tā ir

22.07.2016. 09:36

Atraidīta sieviete var būt briesmīga savā atriebībā. Tikai nav saprotams, kāpēc ne Ludmila, ne Aldis nedomā par bērniem, kuri cietīs visvairāk. Lapsam ir atsaldētas smadzenes, viņš nekad nesapratīs, ko nodara Ludmilas un Alda bērniem. Tuvojas rudens, bērniem būs jāapmeklē mācību iestādes. Kāpēc klusē bāriņtiesa?

Atbildēt

22.07.2016. 07:15

Lapsa, tu labāk pajautā viņa sievai kāpēc viņa pameta savu mazgadīgo meitu un ilgstoši nerūpējās par viņas uzturēšanu.

Atbildēt

students

22.07.2016. 02:20

filma Kramer vs. Kramer (1979):

Ted Kramer's wife leaves her husband, allowing for a lost bond to be rediscovered between Ted and his son, Billy. But a heated custody battle ensues over the divorced couple's son, deepening the wounds left by the separation.

Atbildēt

students

22.07.2016. 02:17


Vai nevaram piedāvāt nelielu
finansiālu palīdzību u.c. atbalstu
Punduram un
Pundurei?

Ir filma par šķiršanos Krāmere pret Krāmeru.

Atbildēt

xxx

22.07.2016. 01:22

»

s

Negribu nostāties vardarbīga vīrieša pusē, tomēr vēlos precizēt...


Ko tu lej, virsprokurori bieži interpetē (katrā atbildē savādāk) Kriminālprocesa likumu kā vajag,atrakstās ignorējot pantus, izliekas par muļķiem kad jāsāk process vai disciplinārlieta pret kādu iekšienē.Augstakā pilotāža Opincānes vadībā un Kalnmeijers lošara visus piesedz. Man ir gadījies, ka uzraugošais prokurors ignorē Kriminālprocesa likuma pantus, tad virsprokurors neraksta atbildi un jāraksta līdz pašam Kalnmeijeram un tiesai kamēr atceļ acīmredzami pretlikumīgu procesu virzītāja lēmumu (ENAP,protams), un arī tad ne vienmēr. Laikam tev nojauta par to jomu visai teorētiska. Un to visu viņi atļaujas darīt jo nav daudz tādu kā Lapsa, kuri caur tiesu atrod taisnību (ne vienmēr, protams). Parasti visi redz ka rakstīts lēmums ir nepārsūdzams un nolaiž rokas. Tāda nu mums tā prokuratūra ir.

Atbildēt

s

21.07.2016. 23:51

»

R

Manuprāt, maniakāli vājprātīga ir tiesīsargājošo iestāžu darbinieku visatļāutība un nesodāmība. Tāda savdabīga neaizskaramo kasta. Labi,ka ir tādi žurnālisti kā Lapsa, kas šo lapseņu pūzni ārda


Piemēram, maniakāli vājpratīga visatļautība un nesodāmība izpaudās Imantas pedofila meklēšanās, apsūdzēšanā un tiesāšanā. Briesmīgi! Labāk likvidēt visu policiju, prokuratūru un tiesu pavisam! Ja kāds nosit mazu bērnu par ievārījuma burciņas izēšanu, lai neviens maniakāli vājprātīgs tiesībsargājošo iestāžu darbinieks neuzdrošinās ne tuvu nākt! Iedomājušies sevi par neaizskaramajiem, kas atļaujas nakts vidū braukt uz nozieguma vietām un kaut kādus pierādījumus meklēt! Nelieši!
Labi, ka ir tādi kā Lapsas, kuri sevi sauc par žurnālistiem, kuri internetā ieliek jebko, pilnigi jebko, kas uzkurina vienkāršu cilvēku emocijas un vēlmi "ārdīt lapseņu pūzni".

Atbildēt

R

21.07.2016. 23:37

»

fakts

lapsas piekoptā CENZŪRA ir kļuvusi vienkārši maniakāli vājprātīga


Manuprāt, maniakāli vājprātīga ir tiesīsargājošo iestāžu darbinieku visatļāutība un nesodāmība. Tāda savdabīga neaizskaramo kasta. Labi,ka ir tādi žurnālisti kā Lapsa, kas šo lapseņu pūzni ārda.

Atbildēt

John Doe

21.07.2016. 23:34

»

brīvais radikālis

Uzmanīgāk brauc ar muti, cukurdupsīt


Atnac un sadod man pa muti, gniida. Turklat es neesmu gejs, bet tam nav nozimes. Nozime ir tikai tam, ka jebkursh un ikviens gejs ir par tevi paraks, jo vini ir cilveki, bet tu esi lops. Laba zina, ka pec tadiem ka tu neviens neraud.

Atbildēt

s

21.07.2016. 22:46

»

Paija

Domājams, ka nevienam neinteresētu prokurora privātā dzīve, ja vien šāda vardarbīga rakstura prokurors nelemtu par citu likteņiem un nepiemērotu likumu pantus...


Negribu nostāties vardarbīga vīrieša pusē, tomēr vēlos precizēt:
1) nav nekāda, pilnīgi nekāda pamata Punduru saukt par amorālu.
2) Tāpat nav pilnīgi nekāda pamata teikt, ka viņam ir vardarbīgas tieksmes.
Nevajag mētāties ar klišejām!
Pundura rīcībā - ciktāl var spriest no visas informācijas - izpaudās vienkārša nesavaldība emocionāli piesātinātā strīdā, kas sakņojas dabiskos agresijas instinktos.
Nedz kaut kādas tieksmes (tas ir, personības specifiskas iezīmes), nedz morāles trūkums tur neizpaudās. Vienkārša nesavaldība, ne vairāk, ne mazāk.

Ciktāl sadzīviska nesavaldība var ietekmēt prokurora darbu? Lai par to spriestu, jābūt kaut kādām zināšanām, kāds ir tā darba ietvars (es pats neesmu nekad bijis prokurors, taču nojauta par to jomu ir). Tur ir visai strikts ietvars, ko sauc par Kriminālprocesa likuma reglamentāciju. Emocijas izpaust tādā nesanāks.
Varbūt tieši tāpēc sadzīvē iznāk trači, ka emocijas darbā nākas pilnībā apspiest...

Atbildēt

Paija

21.07.2016. 22:38

Domājams, ka nevienam neinteresētu prokurora privātā dzīve, ja vien šāda vardarbīga rakstura prokurors nelemtu par citu likteņiem un nepiemērotu likumu pantus.
Neiznāks prokuroram veiksmīgs tiesas process, jo žurnālists interesējas sabiedrības interesēs ar zemtekstu: vai vardarbīgs prokurors var lemt par citiem un pieņemt lēmumus, pats būdams amorāls ar vardarbības tieksmēm pret sievieti ...kā izriet no presē aprakstītā.

Atbildēt

s

21.07.2016. 22:33

»

Lūriķis

Graužu cepumus un gavilēju: Lapsa ar Punduri, kā ar peli. Kaut ko uzracis, tagad lēnām piebeigs. Jautājums - uz kādu rezultātu, Lato, Tu ej? Prokurors vairs nav. Bezdarbnieks. Advokātos, domājams, kādu brīdi arī neies. Gaidīs lai vētra norimst. Tā, vismaz, prātīgs cilvēks rīkotos. Ko Tu, Lato, gribi...


Lapsa vienmēr grib panākt tikai divas lietas - narcistiski pašapliecināties, ieriebjot citiem (kas faktiski ir savu mazvērtības kompleksu sublimēšana), un ar savu šķietamā patiesības cīnītāja tēlu palielināt popularitāti klišejiski domājošu cilvēku vidū, kas vienlaikus viņam nes arī ievērojamus ienākumus - kā ruporam ar ietekmi.
Visticamāk, Pundura gadījumā viņš vēl cenšas individuāli atriebties (līdzīgi kā Belevičs to dara pret trauksmes cēlēju).

Punduram var novēlēt trīs lietas:
1) iemācīties savaldību un nekad vairs nepalaist rokas pret vājākiem cilvēkiem;
2) izšķirties;
3) apjēgt, ka neko mūsdienās nenoslēpsi, turklāt sabiedrība vienmēr centīsies kādu apspļaudīt, un ka vienmēr atrodas šādi Lapsas, kuri to tendenciozi uzkurina.
Pēc viņa ieskatiem, ja pietiek enerģijas, var vēl pamazām tiesāties ar Lapsu.
Nodot pa vēnām nav vajadzības. Vienkārši jāsamierinās, ka dzīvojam informācijas laikmetā. Un jāsaprot arī, ka prokurora amats uzliek papildus pienākumus, tai skaitā arī no darba brīvajā laikā.

Atbildēt

Lūriķis

21.07.2016. 21:48

Graužu cepumus un gavilēju: Lapsa ar Punduri, kā ar peli. Kaut ko uzracis, tagad lēnām piebeigs. Jautājums - uz kādu rezultātu, Lato, Tu ej? Prokurors vairs nav. Bezdarbnieks. Advokātos, domājams, kādu brīdi arī neies. Gaidīs lai vētra norimst. Tā, vismaz, prātīgs cilvēks rīkotos. Ko Tu, Lato, gribi panākt? Lai nodod pa vēnām? Džeks reāli var uzkārties. Draugi novēršas, paziņas nesveicina, kolēģi ignorē. Visiem bail, ka nepielīp.

Atbildēt

Anekdote

21.07.2016. 21:10

»

brīvais radikālis

Uzmanīgāk brauc ar muti, cukurdupsīt


Diemžēl nav tulkojama. - Вы могли бы полюбить радикала? - Ради чего?

Atbildēt

brīvais radikālis

21.07.2016. 21:01

»

John Doe

Piederiba seksualam minoritatem nav noziegums. Tikai atseviska, debila latviesu tautas dala uzskata, ka tas ir kaut kas arkartejs, kas nav savienojams ar profesiju un karjeru. Jebkursh, kurs atlaujas aizskart jebkadu minoritati tas etniskas, nacionalas, rases, seksualitates utt del, ir cuuka un nelietis...


Uzmanīgāk brauc ar muti, cukurdupsīt!
Tu esi sievietes un vīrieša sliktāko īpašību iemiesojums, un no atbildīgiem amatiem tādi ir jātur par gabalu! Ja netici, paskaties cik daudz ļauna savu seksuālo kompleksu dēļ Latvijai ir nodarījis mūsu ārlietu peredasts!

Atbildēt

Ak vai..

21.07.2016. 20:38

vai tiešām lapsam nepietiek?

Atbildēt

Nemizida

21.07.2016. 20:27

»

3 miljoni

Interesanti fakti - Modrā Adlera vadītajā nodaļā strādā prokurore ar lielām parādsaistībām - Velta Zaļūksne, prokurors-gejs- Māris Lejā, prokurore, disciplīnāri sodītā un interneta komentāru vajātāja ar DP - Viorika Jirgena, vārmāka - Aldis Pundurs, utt. Jautājums, kas tad ir Modris Adlers...


Pīlgaiļa kungs, vai šie prokurori vainīgi, ka Jūs, būdams valsts amatpersona, ņēmāt kukuļus. Drīz varēsiet aplūkot slavenā impresionista J. gleznu " Rūtainās debesis". Patīkamu atpūtu! Ceru, ka mūsu kopējais paziņa L. Jums ātri pievienosies!


Atbildēt

John Doe

21.07.2016. 19:56

Piederiba seksualam minoritatem nav noziegums. Tikai atseviska, debila latviesu tautas dala uzskata, ka tas ir kaut kas arkartejs, kas nav savienojams ar profesiju un karjeru. Jebkursh, kurs atlaujas aizskart jebkadu minoritati tas etniskas, nacionalas, rases, seksualitates utt del, ir cuuka un nelietis.

Atbildēt

John Doe

21.07.2016. 19:51

Kas tie par papiriem, kas epastos mineti, bet ko mes neesam redzejushi? Par kadam summam ir runa?

Atbildēt

3 miljoni

21.07.2016. 18:26

Interesanti fakti - Modrā Adlera vadītajā nodaļā strādā prokurore ar lielām parādsaistībām - Velta Zaļūksne, prokurors-gejs- Māris Lejā, prokurore, disciplīnāri sodītā un interneta komentāru vajātāja ar DP - Viorika Jirgena, vārmāka - Aldis Pundurs, utt. Jautājums, kas tad ir Modris Adlers ?

Atbildēt

s

21.07.2016. 18:19

»

hihi

Tipiska prokurora Pundura loģika


Izskatās, ka būs tiesāšanās. Un pareizi ir - lai tiesa noteic, kurš ko ir nodarījis, nevis Lapsas portāla komentētāji ar klišejisko domāšanu.

Protams, nekādu līdzjūtību neizraisa tāds vīrietis, kurš ir sitis sievietei. Tomēr Lapsas tendenciozā citu cilvēku privātuma izķengāšana nudien uzdzen riebumu.

Atbildēt

anonims

21.07.2016. 18:17

redzams, ka lapsa riktigs mesls

Atbildēt

s

21.07.2016. 18:12

Un vēl Lapsa melo, apgalvodams, ka ir žurnālists.

Atbildēt

s

21.07.2016. 18:09

Vispār jau te melo Lapsa. Pirmkārt, Pundura teiktais bija: "no ŠIEM masu saziņas līdzekļiem" (izcēlums mans), kur pirms tam viņš runāja par Latvijas Avīzi, bet ne par pietiek portālu. Otrkārt, pietiek portāls nu nekādi nav masu saziņas līdzeklis. Lapsa nevar to nezināt, ja tik cītīgi pētī likumus.

Atbildēt

te tas ir

21.07.2016. 17:54

Te tas ir redzams - žurnālista visatļautība un nekaunība. Fū!

Atbildēt

l

21.07.2016. 17:50

Brīnos, kā viņš ar tādu Lapsu vēl sarakstās !!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

elementāri

21.07.2016. 17:31

»

ja kungs ir tik agresīvs,

tad pat sarunāties klātienē ir bīstami.Lapsiņ,roc un pamatīgi.Khe.nez kāpēc sievai nav pretenziju pret Pietiek


Tāpēc, ka Lapsa izdzēsis visus viņas datus gan no tiesas spriedumiem, gan komentāriem!

Atbildēt

ja kungs ir tik agresīvs,

21.07.2016. 17:16

tad pat sarunāties klātienē ir bīstami.Lapsiņ,roc un pamatīgi.Khe.nez kāpēc sievai nav pretenziju pret Pietiek!

Atbildēt

Gatis

21.07.2016. 17:00

Kāds tam sakars ar „Neviens no šiem masu saziņas līdzekļiem nav pat papūlējies sazināties ar mani, lai uzzinātu manu viedokli par šajās publikācijās apgalvoto,”?

Atbildēt

Gatis

21.07.2016. 16:59

Lai nu ka, var redzēt, ka džeks ir noraustījies...

Atbildēt

NĒ,

21.07.2016. 16:59

»

Daunis Aurs

Kā to saprast? Vai šis kungs ir pederasts


ne šis kungs, cits, šī kunga bijušais kolēģis, arī prokurors.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...