Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jānis Vanags, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps
22.02.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no sidrabbirzs

08.03.2021. 10:37

Mēs dzīvojam 21. gadsimta Eiropā. Latvieši ir svabada tauta, kas dzīvo Latvijā – brīvā un neatkarīgā valstī. Viduslaiki, kad katoļu baznīca spīdzināja un dedzināja ateistus, dažādu ticību pagānus, ķecerus (kristiešus, kuri interpretē Bībeli pa savam nevis pēc Vatikāna oficiālās nostājas), seksuālās minoritātes un citus baznīcai nevēlamus cilvēkus, ir beigušies. Viduslaiki – neiecietības un kristietības šovinisma laiki – ir aizgājuši prom. Tagad ir laiks iecietībai un sapratnei. Dievu un pasauļu ir ļoti, ļoti daudz. Cilvēki šajā pasaulē ir dzimuši, lai gūtu fiziskās pasaules pieredzi. Mēs esam Dabas Mātes bērni. Dažādi Dievi ir radījuši mūsu dvēseles, tomēr tieši Dabas Māte ir radījusi mūsu fiziskos ķermeņus. Dvēselei nav dzimuma. Dvēsele pieņem tā fiziskā ķermeņa (trauka) dzimumu, kurā tā ir inkarnējusi (pārdzimusi). Fiziskais ķermenis ir tikai trauks dvēselei. Šajā inkarnācijā mēs esam piedzimuši kā cilvēki, taču nākamajās reinkarnācijās mēs varam pārdzimt kā elfi kādā paralēlajā pasaulē. Šī iemesla dēļ dzimumam nav nozīmes. Visi cilvēki ir vienoti mīlestības priekšā, mīlestība ir nepieciešama katram no mums. Mīlestība ir vienlīdzīga visā tās lielajā daudzveidībā. Bez seksa mēs nevarētu piedzimt. Sekss cilvēkiem ir nepieciešams. Seksualitāte ir dabiska ikdienas sastāvdaļa, nevajag no tās kautrēties. Nevajag seksualitātes tēmu padarīt par tabu, aizliedzot par to runāt. Mēs visi esam cilvēki, mums ir jādzīvo saticīgi. Mums ir jādzīvo harmonijā gan ar sevi, gan ar Dabas Māti, gan ar apkārtējo sabiedrību. Būsim iecietīgi un saprotoši pret LGBTI kopienas cilvēkiem. Būsim draudzīgi un pozitīvi noskaņoti pret lesbietēm, gejiem, biseksuāļiem (panseksuāļiem), transpersonām un interseksuāļiem. Katram no mums ir tiesības uz intīmo dzīvi. Katram no mums ir tiesības mīlēt to, ko mēs vēlamies. Lai mīlestības un kaisles Dievs Erots pasargā mūs no neiecietības un naida! Lai Erots dāvā mūsu sirdīm mīlestību un drosmi! Lai Erots mūs svētī! Lai slavēts Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar visu zinošās un mūžam viedās Dabas Mātes atklāsmēm, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DabasMāte #mīlestība #iecietība #sapratne #dažādība # LGBTI #cieņa #MīlestībasDievs #KaislesDievs #Erots

Atbildēt

Feiss

05.03.2021. 07:36

Par cik opijs tautai? (Ostaps)

Atbildēt

Feiss

05.03.2021. 04:42

Vanags? Un vienā laivā ar zilajiem? Un tur arī sieviete Didrihsone klāt? Vienkārši neticami!!!

Atbildēt

Debilā Latoloto Lapspisene no durkas

27.02.2021. 20:55

»

Indullis Durka

atkal appļūtījies! Pilnmēness, Durkas kundze


atkal aptaisījusi pakaļkājas pa šķidro, kā parasti?
Nomaini pamperus, debilā lapsa no durkas!

Atbildēt

Rebeka

27.02.2021. 20:41

Paldies par izcilo rakstu. Neaizmirsīsim: "Ja teici patiesību, netaisnojies pūlim".

Atbildēt

6. palātas sanitārs

27.02.2021. 13:08

»

Influenceres Durkas kundzes jaunā sabiedriskā iniciatīva

Vairāki Latvijas Dirkļu graustu rajonu iedzīvotāji apgalvo, ka iesaistīti Eiropas Zāļu aģentūras apstiprināto Covid-19 vakcīnu eksperimentos, pašiem to nezinot. Viņi domājuši, ka tiks vakcinēti pret koronavīrusu, bet patiesībā bijuši izmēģinājuma trusīši, raksta CNN...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Influenceres Durkas kundzes jaunā sabiedriskā iniciatīva

27.02.2021. 07:04

Vairāki Latvijas Dirkļu graustu rajonu iedzīvotāji apgalvo, ka iesaistīti Eiropas Zāļu aģentūras apstiprināto Covid-19 vakcīnu eksperimentos, pašiem to nezinot. Viņi domājuši, ka tiks vakcinēti pret koronavīrusu, bet patiesībā bijuši izmēģinājuma trusīši, raksta CNN.

Līdz zināmam laikam nekas nenogāja greizi, kamēr populārā influencere I. Durkas kundze to nepamanīja un faktu nenopublicēja savā Facebook kontā. Tas radījis jautājumu, vai iedzīvotāji vispār ir piemēroti šāda veida eksperimentiem un cik ētiski tas ir.

Dažas sievietes, kuru vidū pamanīta arī aktīvā influencere Durkas kundze, klīst no mājas uz māju, nēsājot nūjas, ko pārdod kā malku, kamēr citi vietējie laiku nosit, lietojot alkoholu vai zelējot tabaku.

Tad, kad baltā telts, ko vietējie tik labi atceras, ieradās Dirkļu graustu rajonā netālu no ambulances un piedāvāja vakcinēties, Durkas kundze vietējiem iedzīvotājiem stāstīja:
"Mana dzīve tik un tā kādreiz beigsies!”

Vairāki cilvēki uzskatījuši, ka telts ir ambulances paplašinājums, lai veiktu iedzīvotāju veselības pārbaudes. Daudzi domājuši, ka gadījumā, ja nepiekritīs vakcīnai tagad, vēlāk par to būs jāmaksā, citi iegājuši teltī vienkārši tāpēc, ka redzējuši, ka to dara apkārtējie.


12 cilvēki CNN pastāstīja, ka, ierodoties slimnīcā, viņiem lūgts parakstīt veidlapas, bet divi cilvēki tās parakstījuši tikai pēc otrās devas saņemšanas. Vēl kāds devis audiovizuālu piekrišanu, savukārt citam paraksta vietā palūgts īkšķa nospiedums. Piecdesmit cilvēki stāsta, ka nemaz neprot lasīt.

Zināms, ka pagastā vienīgā lasītpratēja ir Durkas kundze, kura pat sacerot dzeju par “Muļķu Zemi Pasauli”. Viņa vietējai kabeļtelevīzijas studijai paziņoja savu vārdu un atzina, ka rakstītprasmes “uzlabojot viņas gudrību”. Kļūstot vēl gudrākai, viņa pārcelšoties uz pasaules centru Mekā.

Pēc atkārtotās vakcinācijas pazīstamā influencere Durkas kundze kostatēja, ka viņai noslīdējusi dzemde un urīnpūslis, viņa šī gada 10. janvārī un vēl trīs sievietes, kuras satrauca jaunie Durkas kundzei konstatētie Covid-19 vakcīnas izraisītie simptomi, uzrakstīja vēstuli Latvijas premjerministram Valodu Karam un veselības ministram Pianista Galam, lūdzot pārtraukt eksperimentus ar vakcīnāciju. Vēstules kopija tika nosūtīta arī Pasaules Zāļu aģentūrai.

Pēc vairāk nekā mēneša atbilde joprojām nav saņemta.

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

26.02.2021. 11:15

»

Indullis Durka

atkal appļūtījies! Pilnmēness, Durkas kundze


izlaizi savu piepļūtīto nakstspodu atkal, pietiek.skapja pasīvā samazga.

Atbildēt

Influencerei Indulim Durkai noslīdējusi dzemde un urīnpūslis

26.02.2021. 04:40

»

Indullis Durka

atkal appļūtījies! Pilnmēness, Durkas kundze


Garais Covid-19 ir jāuztver nopietni un tā ārstēšanai jāpielieto nopietna zinātne," Covid-19 speciālists Duga Rumpiss teica TV 24 pārraidē “Labrīt, muļķu zeme Latvija!” , “Visiem influenceriem, kuri lieto sociālos tīklus, ir jāuzņemas atbildība un jārūpējas arī par urīnpūsli. Tāpat kā vīruss, arī dezinformācija izplatās pāri robežām, tā mutē un attīstās. Tāpēc es domāju, ka sociālo mediju platformām ir jāuzņemas atbildība un jāizmanto tām sniegtās iespējas."

Pētījumi liecinot, ka apmēram 10% no Covid-19 slimniekiem cieš no ilgstošām slimības komplikācijām. Infekcijas slimību speciālists Duga Rumpiss TV 24 pārraidei "Labrīt, muļķu zeme Latvija!" jau iepriekš atklāja, ka šiem cilvēkiem rodas problēmas ar sirdi, plaušām, muskuļiem un atmiņu. Daži arī ilgstoši zaudē garšu un smaržu. Tomēr visbiežāk esot novērotā šī "smadzeņu migla" jeb apgrūtināta koncentrēšanās spēja ar smadzeņu tūsku.

Jau 2018. gadā Induļļa Durkas uzņēmums "Kokova huja Gopņiks” samaksājis sodu pēc tam, kad izplatīti nepierādīti apgalvojumi par vienu no kompānijas produktiem -  vaginālajiem pautiem.

Uzņēmums apgalvoja, ka viņu izstrādātās “vaginālās olas” palīdz līdzsvarot hormonu līmeni, regulēt menstruālo ciklu, novērst dzemdes noslīdēšanu un kontrolēt urīnpūsli.

Savukārt pagājušajā gadā milzu ievērību guva uzņēmuma ražotā svece, kas smaržojot pēc paša Indulļa Dukas vagīnālajiem taukiem. Vēlāk influencere atklāja, ka klajā nākusi jauna svece, kas nu smaržojot pēc pašas Durkas kundzes orgasma.

Atbildēt

Skolnieciņš

25.02.2021. 14:55

»

Patiesi,

tu esi idiots. Tev tika dota iespēja aizstāvēties


No Prieka vēsts esi? Tāpēc Tu arī tik ļoti aizstāvi Elīnu Didrihsoni. E. Didrihsones kundze nāk no Prieka vēsts. Varbūt arī Tu, anonīmo trolli, esi no turienes? Dievi vien zina kas un kā...

Atbildēt

Skolnieciņš

24.02.2021. 18:56

»

Dari, ko gribi!

Bet beidz atbalstīt šo valsts iekārtu! Viņa ir naidīga latviešu tautai


Ar ko Tevi neapmierina pašreizējā Latvijas Republikas valdība? Protams, mūsu valdībai ir savi trūkumi, taču šī ir mūsu valdība, nevis svešas valsts vara. Ja mūsu valdība kritīs, tad šo iespēju izmantos Krievijas Federācija, kura ieslidinās savas zaglīgās rociņas Latvijas Republikas teritorijā. Latviešu tauta jau tā ir cietusi no ilgās rusifikācijas politikas. Trešo okupāciju mūsu tauta nepārdzīvos. Nevajag nicināt mūsu valdību. Politiķi ir tikai cilvēki, kas šad tad mēdz kļūdīties. Nevajag uz viņiem dusmoties.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

nu

24.02.2021. 18:39

R 23.02.2021. 22:37
Tā kā derētu pašam izstudēt dažādus avotus,- periodikā,vrb ne tikai Atpūtu, profesionālo literatūru, skolotājiem, ārstiem, augstskolu programmas, sabiedriskos nodibinājumus, pieņemtos likumus, bilances, valsts naudas plūsmu uttt, utjpr.

Atbildēt

Hcx

24.02.2021. 15:28

Latvijā daudzi ir pelnījusi publisku nopēršanu , kaa jauna diena taa jauni mēsli

Atbildēt

Skolnieciņš

24.02.2021. 13:23

»

Debilais!

Ārstējies ar steigu


Tu no Prieka vēsts esi? Pēc Tavas naida runas ir redzams, ka latvietība un senču tradīcijas Tev ir sveša lieta. Tādu cilvēku dēļ ka Tu latvieši nav spējuši sasniegt skandināvu dzīves līmeni. Noriet latvisko kultūru var jebkurš aprobežots cilvēks, bet kopt latviskumu un nepakļauties apspiedējiem (okupantiem) māk vien retais. Dzimtbūšanas laiki ir beigušies, kad mācītāji varēja mums diktēt noteikumus ar rīksti. Latvieši ir brīva tauta. Diemžēl daudzi no mums ir aizmirsuši mūsu sentēvu Dievus. Kristīgā konfesija ‘’Prieka vēsts’’ latviešiem nav vajadzīga, jo mūsu tautai ir savas pagāniskās tradīcijas un n-tos tūkstošus gadus sens garīgums. Latvija ir Latvju Dievu zeme…
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Jānis

24.02.2021. 12:32

»

nu jau gan

Vanags kaut kādu ķīniešu lupatu tirgotāju, bez maz, iecēla svēto kārtā


Kas tā Didrihsone tāda ir? Nav dzirdēta.

Atbildēt

Yes

24.02.2021. 09:28

Menstruējošā silikona lelle

Atbildēt

R

23.02.2021. 22:37

»

Pirmkārt

lielākā daļa jau bija kritusi Pirmajā pasaules karā, bija iznīcināta visa rūpniecība un lauksaimniecība.Tikai 20 gados pēc tā, karot būtu bijis jāiet 15,16,17 gadīgajiem. Otrkārt, baltiešu valdības labi redzēja, kas notika ar Poliju un Čehoslovākiju, kas bija daudz lielākas valstis par mums, sarkanie...


baltiešu valdības bija aizņemtas ar ballīšu rīkošanu virsnieku namā, ar ar personīgo sulaiņu , bērnu aukļu un šoferu nolīgšanu sev un savām kundzēm, ar greznas dzīves un greznu pieņemšanu rīkošanu, ar greznu villu iekārtošanu sev, ar kredītu piešķiršanu mīļākajām, ar grandiozu līdzekļu izšķērdēšanu armijai....utt. Es neko, es tik tā...paskaties fotogrāfijas! Tās nemelo! Un šo to palasi. Un salīdzini, ja spēj, kā kungi dārgās frakās un cik nabadzīgi fotogrāfijās ir redzami vienkāršie zemnieki un strādnieki. Tā grandiozā kleptokrātija valdības izpildījumā, kas ir šodien, izveidojās jau tad- 30 - tajos. Tad nevajadzēs izplatīt sirreālus romantisma apgarotus nostāstus

Atbildēt

Skolnieciņš

23.02.2021. 18:43

Spriežot pēc viņas viedokļa, Elīna Didrihsone ir fanātiska kristiete. Varbūt E. Didrihsones kundzei ir vērts kļūt par pagāni. No viņas sanāktu skaista un harizmātiska Latvju Dievu priesteriene. Pagāni ir ļoti iecietīgi ļaudis, tikai tāpēc kristiešiem izdevās iznīdēt pagānus. Kļūt par pagānu nekad nav par vēlu. Latvju Dievi priecāsies par katru no mums, kas viņiem tic. Vajag tikai atteikties no ebreju cilts Dieva Jahves pielūgšanas. Savā privātīpašumā ir jānovieto svētakmens uz kura atstāt ziedojumus Dieviem. Jānovieto arī kāda Latvju Dieva elks. Lieliska izvēle ir uzstādīt Pērkona elku. Visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs aizsargās katra ticīgā pagāna dzimtu, īpašumu un nākotni. Kļūt par pagānu ir viegli…
Ar cieņu, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #buršanās #ticība #sentēvi #iecietība #empātija #sapratne

Atbildēt

par "ietekmeli"

23.02.2021. 18:17

»

Kasiņš

+1


ja neizdevās saprast - tas bija tikai tipisks ilustratīvs piemērs, nevis pamattēma.

Atbildēt

Es

23.02.2021. 13:42

Kolosāls, inteliģents viedoklis un teicams raksts.

Atbildēt

Pasaules verdzības turpināšanai

23.02.2021. 13:29

»

sociāli atstumtais

... lai nu vanagi pieder , kam pieder , bet paņemt no tā ,, pentera ,, vajag to , ko vajag ! , t.i. : patreizējās ,, akadēmiskās pasaules ,, plānprātības tehnoloģiju , kapēc šodien pasaules valdība ( deep states ) realizē ,, pandēmiju ,, 85 valstīs/zemēs vienlaicīgi ! ... pēc ilgstošas ,, gatavošanas...


Cilvēks var paverdzināt tikai pats sevi, ļaujoties paverdzināties.

Vienmēr vēsturiski koncepciju ideologu un finanšu resursu pārvaldītājiem pa laikam rodas lielas problēmas - nesabalansētība starp finansu resursiem, banku un dabas resursu aktīviem un cilvēkkapitālu. Savulaik ASV apdrošinātāji cilvēka dzīvību ASV vērtēja 50 000 usd. No tā laika daudz sniega nokusis.

Šodien atkal šī nesabalansētība, ko nevar apturēt bez globālas ekonomikas bloķēšanas. Problēma ir liekais cilvēkkapitāls no kura atbrīvojās ar WW1, WW2, tagad ar hibrīdkaru WW3 no 2013. gada. Covid-19, karantizācija ek bloķēšana, vakcinācija, vakcinējot iedzīvotājus un brunotos spēkus NATO, ĶTR, Krievijas - notiek obligāti. Jau notiek. Tas ir vislabākais veids apturēt dzimstību un atbrīvoties no liekā cilvēkkapitāla balansa nākotnē. Tas notiek tagad hibrīdkara WW3 aktīvajā fāzē.ar banku Pasaules, Centrālo svētību. Un Davosas ek foruma aktīvu darbību šodien.

13/03/21 Singapūrā būs Davosas forums klātienē, bet 06/04/21 būs Davosas forums Tokijā ar tēmu Tehnoloģija.

Tēma - Tehnoloģija skars elektronisko naudu cilvēkkapitāla izmērīšanai un kontrolei.

2023. stāsies spēkā Bāzele 2 līgums par reālā zelta aktīvu vērtību un vietu banku bilancē.. Iespējams, ka tās būs WW3 kara beigas.

Atbildēt

Pirmkārt

23.02.2021. 12:35

»

WWW

Pesteļotājs varētu painformēt sabiedrību par to, no kā baidījās latvieši, kad 1940. gadā Latviju okupēja padomju izdzimteņi


lielākā daļa jau bija kritusi Pirmajā pasaules karā, bija iznīcināta visa rūpniecība un lauksaimniecība.Tikai 20 gados pēc tā, karot būtu bijis jāiet 15,16,17 gadīgajiem. Otrkārt, baltiešu valdības labi redzēja, kas notika ar Poliju un Čehoslovākiju, kas bija daudz lielākas valstis par mums, sarkanie apšāva no vienas puses visus poļus virsniekus, no otras puses nāca virsū vācieši, Čehoslovākija jau bija kritusi. Nevajadzētu vaimanāt par to gadu, drīzāk jālūdz Dievam, lai nekad neviens nestāvētu tādas izvēles priekšā.

Atbildēt

kaķa smiekli

23.02.2021. 12:02

Ļoti labs raksts. Ja velkam paralēles par ideopatogēniem - Kovidafēra ir viens īstens ideopatogēns, kurš pārņēmis cilvēku prātus un dzīvi.

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.02.2021. 11:43

»

AB

Izcili


par : latviešiem , tu nu nesajēdz - ne bū , ne bē !

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.02.2021. 11:41

»

Vanags savu bezvērtību

mēģina piesegt (angliski to cover hihihi) ar juceklīgu un garu penteri, pielietojot svešvārdus...


... lai nu vanagi pieder , kam pieder , bet paņemt no tā ,, pentera ,, vajag to , ko vajag ! , t.i. : patreizējās ,, akadēmiskās pasaules ,, plānprātības tehnoloģiju , kapēc šodien pasaules valdība ( deep states ) realizē ,, pandēmiju ,, 85 valstīs/zemēs vienlaicīgi ! ... pēc ilgstošas ,, gatavošanas,, vecu vecā plāna , pasaules verdzības turpināšanai !

Atbildēt

Vanags savu bezvērtību

23.02.2021. 11:11

»

AB

Izcili


mēģina piesegt (angliski to cover hihihi) ar juceklīgu un garu penteri, pielietojot svešvārdus.

Pats Vanags savu mazvērtības atspulgu ierauga twiter, facebook un citu platformu velna viedokļu juceklī. Ar Dievu un Dieva atklāsmēm, kā redzams, Vanagam par maz, jo Dievs viņu apdala, tāpēc lien velna politikā.

Pats Vanags pieder pie Vatikāna ekumēnisma. Vatikāna banka un specdienesti kopā ar Davosas ekonomikas foruma dalībniekiem raksta koncepciju Latvijas tautai, visai pasaulei.

Kā sakrīt Vanaga politiskā koncepcija ar Vatikānu? Vanaga raksts ir liekulības pilna pašreklāma.

Neba Vanags nezin pasaules varas hierarhiju? Zin, zin!

Mūsu “demokrātiski ievēlētie” politiķi ir vienīgie redzamie. Vini pilda nākošā līmeņa norādes - globālo finanšu korporokrātijas.

Savukārt finansisti, no kuriem atkarīga valsts, norādes gūst no augstāka līmeņa- kas ir neredzami klubos, ložās, forumos, specdienestos- no tiem, kuri izstrādā koncepcijas.

Pēdējā norāde bija izmaksāt pabalstus bērniem u.c. Naivi domājat, ka līdzjūtības dēļ, vai ekonomikas sildīšanai! Nē, lai uzskaitītu likvīdos, liekos, nespējīgos!

Kāpēc? Tāpēc, ka viņi tiek pieradināti pie pabalstiem nākotnē, attīstot nekonkurenci un deģenerāciju cilvēkkapitāla globālajā novērtējumā ar elektronisko naudu Davosas ekonomikas foruma koncepcijās, ko kā rupors mums piedāvā K. Švābe ar grāmatu “Covid -19 Lielais restarts”.Atbildēt

Neticu

23.02.2021. 11:11

Vanaga kungs uzstājas kā vienīgais patiesības rupors, taču grūti tam noticēt, ja pats nezināmu iemeslu dēļ svītro sievietes no kalpošanas baznīcai un draudzēm. Uzkrītoši arī tas, ka Vanags tik ļoti fano par Didrihsoni, ja ir tik bezgala daudz cilvēku, kuriem patiešām nepieciešama palīdzība un aizstāvība.
Savu nostāju pret citādajiem Vanags ir paudis - aiplīvuroti, gudrām frāzēm un piesaucot slavenības, bet zemteksts taču skaidrs.Par to, ka Dievs nešķroja cilvēkus - te ne vārda. Es to visu, Vanaga kungs, saucu vienā vārdā liekulība. Vairākos vārdos - klausieties manos vārdos, neskatieties uz maniem darbiem.

Atbildēt

Iemesli ...

23.02.2021. 10:51

https://youtu.be/fiOWfx-OhAI

Atbildēt

AB

23.02.2021. 10:07

Izcili.
Zinoši. Aktuāli.
Diemžēl, par latviešiem.

Atbildēt

Bēdīgi

23.02.2021. 09:32

»

WWW

Pesteļotājs varētu painformēt sabiedrību par to, no kā baidījās latvieši, kad 1940. gadā Latviju okupēja padomju izdzimteņi


No tā paša, no kā baidās šodien, nododot viens otru pie katras mazākās izdevības, pat vienkārši par sava veidokļa izteikšanu!

Atbildēt

Fēlis

23.02.2021. 09:15

»

Vanagam nav ko darīt?

Ka tik garu murgu palagu izperējis


Piedod, Dievs, trakajiem, jo tie nezina ko dara. Tas par tevi. Neesmu reliģiozs un reliģiju uztveru tīri filozofiski, taču noņemu cepuri Vanaga kunga priekšā par reti sakarīgu rakstu šais nenormālības uzplaukuma laikos.

Atbildēt

josifs

23.02.2021. 09:05

!937.krievijā NKVD komiteja sastāvēja no 22.cilvēkiem,21.bija ebreji,1.bija latvietis,mes labi zinām ko šis grupējums izdarīja krievijā.Vācu armijā bija 240000.ebreju,pie tam lielākā daļa virsnieku sastāvs,tapec latviesi baidījas.Vācu armijas ģeneralis Millers,kurš organīzeja ebreju saušanu.

Atbildēt

Zete

23.02.2021. 08:59

Visā piekrītu autoram. Paldies!

Atbildēt

Zinātne šodien ir globālās finanšu korporokrātijas kalpībā

23.02.2021. 08:58

»

lauķis

Vispār jums taisnība,tikai komunisms ir viena no cionisma daudzajām sejām.Otrkārt,skaldi un valdi,visi veidi labi lai šķeltu sabiedrību.Diemžēl patreiz zinātne tā pati reliģija vien ir,tev ir jātic,nevis jazin vai jāmēģina izzināt


Piem., ja zinātnieks nav reģistrēts Skopus datubāzē, viņš vnk neeksistē kā zinātnieks. Visa zinātne ar Skopus digitālo platformu tiek kontrolēta, pārvaldīta un izmantota globālās finanšu korporikrātijas interesēs. Ir arī citas platformas, kur zinātniekiem jāreģistrējas, lai viņu intelektuālie darbi tiktu atzīti starptautiski.

Globālā finanšu korporokrātija savās merkantilās un politiskās interesēs izsniedz grantus, izmantojot zinātnes potenciālu savās interesēs.

Latvijā latviski, tostarp internetā, nekādu atklātu ziņu par šīm sistēmām neatradīsit.

Angļu val, vācu utt. Tur ir.

Atbildēt

Kasiņš

23.02.2021. 08:20

»

nu jau gan

Vanags kaut kādu ķīniešu lupatu tirgotāju, bez maz, iecēla svēto kārtā


+1
Kopumā piekrītu daudz kam no tā, ko viņš uzrakstījis, bet šo visu attiecināt uz stulbu, arogantu un neglītu "ietekmeli" ir vienkārši smieklīgi...

Atbildēt

...

23.02.2021. 07:12

»

nu jau gan

Vanags kaut kādu ķīniešu lupatu tirgotāju, bez maz, iecēla svēto kārtā


Klausies manos vārds,neskaties uz maniem darbiem...
Ar dieva vārdiem uz lūpām ir darītas vislielākās nelietības.
Ticība sākas tur kur beidzas zināšanas.

Atbildēt

nu jau gan

23.02.2021. 06:39

Vanags kaut kādu ķīniešu lupatu tirgotāju, bez maz, iecēla svēto kārtā.

Atbildēt

lauķis

23.02.2021. 05:35

»

Komunisms

Ir atdzimis komunisms un tas lēnām noniecina zinātni, dabiskumu attiecībā uz cilvēku vairošanos, veselais saprāts tiek ravēts kā nezāle. Tas nebeigsies labi, bet vienu ļaunumu nomainīs vēl lielāks ļaunums, kā to rāda vēsturiskā pieredze


Vispār jums taisnība,tikai komunisms ir viena no cionisma daudzajām sejām.Otrkārt,skaldi un valdi,visi veidi labi lai šķeltu sabiedrību.Diemžēl patreiz zinātne tā pati reliģija vien ir,tev ir jātic,nevis jazin vai jāmēģina izzināt.

Atbildēt

WWW

23.02.2021. 01:59

Pesteļotājs varētu painformēt sabiedrību par to, no kā baidījās latvieši, kad 1940. gadā Latviju okupēja padomju izdzimteņi.

Atbildēt

Psihs

23.02.2021. 01:05

»

Imants

Tur iejaucās Soross. Viņš cenšas panākt, ka psihiski slimiem cilvēkiem ir tādas pašas tiesības kā garīgi veseliem - dibināt ģimeni, dziedāt, braukt ar mašīnu, vadīt valsti, iegādāties šaujamieročus, būt par skolotājiem skolās un bērnudārzos, būt par kinorežisoriem, strādāt TV un radio u.t.t...


Staļins deva pavēles, bet izpilžītāji tās uzņēma pēc savas saprašanas un pagrieza sevas nākotnes nodrošināšanai.Tāpat ar Sorosa naudu,paskaties uz izpildītājiem un ilūzijas par patiesajiem mērķiem izzudīs kā rīta rasa.

Atbildēt

Gadās

23.02.2021. 00:49

Ka starp graudiem atrodas kāds peļu sūds.
Autors ir pret sociālo taisnīgumu? Kā tad ar Kristus mācību - vieglāk ir kamielim izlīst caur adatas aci, nekā bagātam nokļūt debesu valstībā. Ja gribi tur tikt, tad izdali savu mantu nabagiem.
Tātad Kristus ir bijis sociālā taisnīguma karotājs! Pret sen iedibinātu kārtību! Līdzīgi kā Markss, ne?
Bet mūslaiku baznīcai labāk skatīties, kā izdevīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...