Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sUPERDAKTERIS

04.03.2019. 23:45

tAGAD NĀK Ģirģens iztīrīs visus bandītus no lidostas takšu mafijpurva ar specvienību OMEGA. Vāks būs Centrāltirgus cigarešvīriem- OMega viņus močīs kanālā. Visus koruptos mentus ko uzrādīs močītie tak'mafiozi Boiko un kompānija,cigaretņiki, sabāzīs īpašā mentu tuptūzī lai pārējie nenolaistu asinis

Atbildēt

:))

04.03.2019. 21:16

Klauu, morāli ētiskie advokāti, tad jau jums nebūs problēmas atklāt, kā intereses jūs pārstāvējāt rakstot sūdzību Eiropas komisjai par TEC?... :))

Atbildēt

Transnacionālā vara

03.03.2019. 14:58

»

...

Mani vairāk satrauc OIK noziedzīgā būtība un OIK atbalstītāji


Tikpat labi var satraukties par benzīntankā nopilējušu pilienu, bet pievērt acis uz to, ka visas pasaules naftas ieguve ir dažu cilvēku valdījumā.

Atbildēt

J

03.03.2019. 14:56

»

...

PSRS konstitūcija uz papīra arī izskatījās tīri labi , bet stāsts ir par būtību.Mums te stāsta ka Latvija esot tiesiska valsts,vai tā ir


Tie kas radīja PSRS, to 91 gadā transformēja pēc sava ģīmja un līdzības. Transformācijai jau vajadzēja notikt daudz agrāk, liekas 50 gadu beigās,bet tas neizdevās.

Atbildēt

atis

03.03.2019. 10:24

interesanti, kas palaida pīli, ka viņi pārstāvējuši kādu oik saņēmēju. un mūsu brašie dzeltenie sargsuņi steidza pārpublicēt.

Atbildēt

Kkk

03.03.2019. 09:51

Neviens no augšas nav tik stiprs, lai atceltu OIK dabasgāzei. Visiem čura raustās. Arī Miro.

Atbildēt

Cionistu preambula

03.03.2019. 03:53

Eiropas Komisija: Latvijā esošā atbalsta shēma elektroenerģijas obligātā iepirkuma un garantētās maksas par uzstādīto jaudu veidā atbilst ES iekšējā tirgus prasībām
24-04-2017

Atbildēt

nu nu

03.03.2019. 00:34

»

Ko jūs!

OIK sistēmu uzveidoja uz ES prasības pēc atjaunojamiem energoresursiem kā elektrība. No sistēmas prasību viedokļa viss tika formāli izdarīts pareizi un nevainojami, jo nekas netika radīts ne no politiskā subjektīvisma, ne politiskā subjektisma viedokļa. Līdz ar to nav atrodama un nevar būt atrodama ...


Latvijas vara pie atjaunojamajiem energoresursiem pieskaitīja arī tos, ka nemaz nav atjaunojamie, lai silei sanāktu brangāks ķēriens. Un iepērk to 3 x dārgāk kā tirgus cena. Un to Brisele gan neteica darīt! Un Eiropā tā nedara. Tā kā nevajag teikt, ka pildīja ES direktīvas. Bet aiz izkārtnes atjaunojamie energoresursi izveidoja pamatīgu daudzmiljonu zagšanas sili!

Atbildēt

Teds

02.03.2019. 22:34

»

Secinājums

Neviens negrib mirt


Pie reizes pavēstot, ka visa eiroparazītu būšana ir noziedzīga un mērķtiecīgi organizēta valstu apzagšanas programma, lai finansētu sev "vēlamos" un nogremdētu konkurentus saviem pietuvinātajiem. Arī atvērtas, nekontrolētas robežas ir vajadzīgas vienīgi noziedzniekiem nevis godīgiem pilsoņiem, kurus pat nezinam kurā pasaules malā mīt un kur galu dabūjis. Protams, ja neskaita parazitējošās bankas, kas zin visu par visiem un visu kontrolē un stāv pāri pār valstīs dzīvojošo interesēm.

Atbildēt

Teds

02.03.2019. 22:21

»

Ko jūs!

OIK sistēmu uzveidoja uz ES prasības pēc atjaunojamiem energoresursiem kā elektrība. No sistēmas prasību viedokļa viss tika formāli izdarīts pareizi un nevainojami, jo nekas netika radīts ne no politiskā subjektīvisma, ne politiskā subjektisma viedokļa. Līdz ar to nav atrodama un nevar būt atrodama ...


Ne viena vien europas prasība slēpj zemūdens akmeņus, lai vietvaras varētu uzvārīties uz iedzīvotāju rēķina. Virspusēji it kā viss izskatās jauki, bet patiesie mērķi ir pavisam citi, tur eiropā arī sēž tikai "cilvji" ar interesēm parazitēt uz tautas rēķina. Un ja nesagādās barošanās siles mājās palikušajiem parazītu baram, tad apdraudēs savu posteni eirovarzas midzenī.
Tik masīva vadība ir vajadzīga vienīgi noziedzīgu mērķu realizēšanai. Godīgiem darījumiem un godīgam darbam vajadzīga stabila nemainīga likumdošana un pilnīga atklātība naudas lietās, kā arī nesaudzīga kriminālatbildība par katru zudušu latu. Jā, tieši latu, jo tas parādīja patiesību par noziedzīgi vadīto ekonomisko virzienu un to vajadzētu devalvēt, bet tad atklātos patiesība, ka valdība ir nodevēji. Pirmajā piegājienā to piesēja pie euro, bet nākamais solis jau bija jevru naudas iznomāšana un nekavējoša latu iznīcināšana, lai kāds neiedomātos atgriezt tos.

Atbildēt

jaajaa

02.03.2019. 21:56

»

Ko jūs!

OIK sistēmu uzveidoja uz ES prasības pēc atjaunojamiem energoresursiem kā elektrība. No sistēmas prasību viedokļa viss tika formāli izdarīts pareizi un nevainojami, jo nekas netika radīts ne no politiskā subjektīvisma, ne politiskā subjektisma viedokļa. Līdz ar to nav atrodama un nevar būt atrodama ...


...:D...ja iziet no tāda viedokļa, ka visi mēs esam ES pilsoņi, tad ir nianses par kriminālu...bet ne jau par to ir runa...atcelt vajag tūlīt un tagad !!...un aizmirst...un tie, kas šo pasākumu finansēja, lai arī domā...:D...lielo banku īstie analītiķi lieliski zināja, ko dara...un mūžīgu Vienotību cerība bija..:)

Atbildēt

jaajaa

02.03.2019. 21:17

...katra diena OIK atbalsta saņēmējiem no savara...atpakaļ jau nemaksās...:)

Atbildēt

Ko jūs!

02.03.2019. 18:58

»

lauķis

Katrai problēmai ir vārds un uzvārds


OIK sistēmu uzveidoja uz ES prasības pēc atjaunojamiem energoresursiem kā elektrība. No sistēmas prasību viedokļa viss tika formāli izdarīts pareizi un nevainojami, jo nekas netika radīts ne no politiskā subjektīvisma, ne politiskā subjektisma viedokļa. Līdz ar to nav atrodama un nevar būt atrodama krimināla nozieguma sastāva.

Vai atkal par sarežģītu? Vienkāršāk? Sistēmas prasības pēc atjaunojamiem energoresursiem netika apliktas ar direktīvas uzspiestu metodoloģiju.

Atbildēt

lauķis

02.03.2019. 17:22

»

Jebkurā gadiījumā

OIK ir karsts kartupelis. Neviens negrib ar to saistīties, jo shēma ir stipra. Un jau realizēta. Ja to lauž, valsts maksā kompensācijas. Mazākais 3 miljardi €, kas sen jau aprēķināts un no valsts budžeta


Katrai problēmai ir vārds un uzvārds.
Ja OIK tiktu atzīta kā krimināli sodāma darbība tad partijniekiem naksies maksāt valsts budžetā,un tieši tas biedē partijniekus.

Atbildēt

Jebkurā gadiījumā

02.03.2019. 16:56

OIK ir karsts kartupelis. Neviens negrib ar to saistīties, jo shēma ir stipra. Un jau realizēta. Ja to lauž, valsts maksā kompensācijas. Mazākais 3 miljardi €, kas sen jau aprēķināts un no valsts budžeta.

Atbildēt

Secinājums

02.03.2019. 15:56

Neviens negrib mirt.
Skaidri un gaiši pateikt ka visa tā OIK sistēma ir pretlikumīga nevienam nav drosmes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft