Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

>>Jānim

22.06.2018. 16:24

»

Jānis

Zariņa kungs būs drusku uztraukumā sajaucis, OIK aprēķina pēc saražotā daudzuma nevis uzstādītās jaudas


Ouu, šķiet uzradies viens OIKists, kas pats sevi nodod! :))
OIK aprēķina pēc nodotā (nevis saražotā!) elektroenerģijas daudzuma, kurš veidojas kā starpība starp saražoto un pašpatērēto.
Savukārt OIK atļaujā elektroenerģijas daudzumu, ko komersants ir tiesīgs pārdot obligātā iepirkuma ietvaros par paaugstinātu cenu, EM nosaka pareizinot VISU uzstādīto jaudu ar darbstundu skaitu, neņemot vērā pašpatēriņam nepieciešamo jaudu, kas arī rada šo iespēju krāpties - pārdot visu saražoto zem OIK

Atbildēt

Jānis

21.06.2018. 14:58

Zariņa kungs būs drusku uztraukumā sajaucis, OIK aprēķina pēc saražotā daudzuma nevis uzstādītās jaudas.

Atbildēt

west

20.06.2018. 19:06

»

asdfgh

pie dirsas riidzinieki, pashi to urleenu ieveeleeja..... šis ir kas lielaaks


Šušaka mafija kontrolē un izzog Rīgu pateicoties tiem 2000 idiotiem (latviešiem), kas neaizgāja nobalsot!!!

Atbildēt

6.oktobrī darām tā

20.06.2018. 17:56

»

Ārprāc

Plašajā Saskaņā ir tikai divi domājoši indivīdi Zariņš un Elksniņš


Visus krievžīdus pirms Zariņa svītrojam un Ivaram liekam +.

Atbildēt

Ārprāc

20.06.2018. 16:58

Plašajā Saskaņā ir tikai divi domājoši indivīdi Zariņš un Elksniņš.

Atbildēt

Vorabjaņinovs

20.06.2018. 14:36

»

Kisa

Tas viss jau arī ir darīts Latvenergo un budžeta interesēs, no 240 milj OIK PVN ir 50,4 milj EUR, kas nonāk budžetā pluss Latvenergo peļņa. Bez OIK Latvenergo strādātu ar zaudējumiem un saņem virs 40 % no visa OIK


AS Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs 2017. gadu vērtē kā vienu no veiksmīgākajiem koncerna darbībā pēdējos gados. Ieņēmumi, kas pērn bija 925,6 miljoni eiro, gan nav būtiski mainījušies salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, savukārt pelņa no saimnieciskās darbības pieaugusi par 43,3 miljoniem eiro jeb 34 procentiem.

Atbildēt

to Jānis

20.06.2018. 13:56

»

Jānis

Nu , kā lai nebalso par SC, par Zariņu


Tiešām, ja Vienotība savu sugas brāli tik smagi uzmeta, ka pat miljonu no 290 miljonu lielā laupījuma neiedeva!

Atbildēt

Kisa

20.06.2018. 09:40

»

ko pīpē, Zariņ?

nosakot komersantam OI apjomu, aprēķina to no visas uzstādītās jaudas, neņemot vērā pašas stacijas darbībai nepieciešamo


Tas viss jau arī ir darīts Latvenergo un budžeta interesēs, no 240 milj OIK PVN ir 50,4 milj EUR, kas nonāk budžetā pluss Latvenergo peļņa. Bez OIK Latvenergo strādātu ar zaudējumiem un saņem virs 40 % no visa OIK

Atbildēt

smiekligi

20.06.2018. 08:23

zarins necinaas par tautu bet par sevi un savu vietu zem saules (par cik velesanu gads). vina partira valda riiggaa un tas ir izlaupita. pasarg dies ka vel pie varas tiktu valsti. apnicis jau vins ir...

Atbildēt

Jānis

20.06.2018. 08:00

Nu , kā lai nebalso par SC, par Zariņu ?

Atbildēt

Art

20.06.2018. 07:15

Paldies Zariņam, ka pakomentē priekš parastajiem ''siļķu ēdājiem'', kas īstenībā notiek Saeimā.
Lai viņam pietiek spēks cīņā ar astoņgalvaino pūķi!

Atbildēt

ko pīpē, Zariņ?

20.06.2018. 05:21

nosakot komersantam OI apjomu, aprēķina to no visas uzstādītās jaudas, neņemot vērā pašas stacijas darbībai nepieciešamo

No kura laika OI apjomu rēķina no uzstādītās jaudas, ja vien runa nav par Latvenrgo TEC un vēl pāris elektostacijām?

Atbildēt

To var izdarīt tikai

20.06.2018. 02:03

»

Profesors Haoss

Šo afēru jāuzliek par pienākumu izmeklēt KNABAM vai Ekonomikas policijai drīzāk, lai noskaidrotu visuas amatpersonas, kuras parakstīja šīs afēra līgumus un visas saukt pie kriminālatbildības, visus ministrus vai Valsts sekretārus, kuri atbalstīja nelikumīgusas darbības. No minētām un citā afērā iesaitītām...


profesors Kalašņikovs, vai saindētas bultas "vēl vienu nāvīti, lūdzu!" stilā, sākot ar Valsts kases izzadzējiem Zatleru un Godmani, kas ar Parex afēru izzaga pensiju fondu, daudzus pensionārus nolemjot nabadzībai un ātrām dzīves beigām.

Atbildēt

Administratîvajà apgabaltiesà

20.06.2018. 02:00

100 000€ prasîbà pret kàdu ministriju, ko tà radîja ar savu bezdarbîbu, ministrijas pàrstàvis atzinàs nodarîjumà privàtpersonai, atzîstot savu vainu. Tas bija pirms 7 gadiem. Tiesai un procesa dalîbniekiem neradàs nekàdas šaubas par ministrijas vainu cēloņsakarībās - ja ministrija būtu rīkojusies, zaudējumi nebūtu cēlušies. Apgabaltiesa ministrijas atzīšanos ignorēja - tā ir tiesas faktiskā rīcība, ko nevar apstrīdēt. Prasītājs palika ar kārtējiem zaudējumiem par tiesas procesu un prasībā pret ministriju.

Ko no tā secināja privātpersona un tās pārstāvis? Ka dzīvojam bandītiskā valstī un bandīti bija tiesneši

Tā citā lietā, bij. ministrijas Valsts sekretāre Laimdota Straujuma uz iesniegumu ministrijai atbildēja - atbilde netiks sniegta. Valsts policija ignorēja šo pārkāpumu. Ko no tā secinā? Dzīvojam bandītu valstī. Kas bija bandīti? Valsts policija, kas neatzina Laimdotas Straujumas bezdarbību par prettiesisku un pati Vienotības biedre un Saeimas deputāte Laimdota Straujuma.

Ko no tā secināt? Ka dzīvojam balto apkaklīšu VARAS - 4. maija komunistu un čekistu bandītu valstī.

Atbildēt

!

19.06.2018. 23:30

varas mafija asv kolkonija visa tas krasnuma !

Atbildēt

Profesors Haoss

19.06.2018. 22:03

»

asdfgh

pie dirsas riidzinieki, pashi to urleenu ieveeleeja..... šis ir kas lielaaks


Šo afēru jāuzliek par pienākumu izmeklēt KNABAM vai Ekonomikas policijai drīzāk, lai noskaidrotu visuas amatpersonas, kuras parakstīja šīs afēra līgumus un visas saukt pie kriminālatbildības, visus ministrus vai Valsts sekretārus, kuri atbalstīja nelikumīgusas darbības. No minētām un citā afērā iesaitītām amatpersonām jāpiedzen maksājumi, bet turopmākos maksājumus no tautas no''nem līdz nullei.

Cik ilgi mēs apmaksāsim organiztās noziedzības grupējumu afēras?

Atbildēt

asdfgh

19.06.2018. 21:07

»

juris

…..bet to,kā tiek apzagti rīdzenieki un izzagta Rīga, Zariņš neredz


pie dirsas riidzinieki, pashi to urleenu ieveeleeja..... šis ir kas lielaaks.

Atbildēt

Paldies Zariņam!

19.06.2018. 20:59

Bet tur tak vairs neko nevarot darīt!!!!! Un tieši tas, ka valsts ir bezspēcīga pret šo afēru un tās organizētājiem, rada pamatotas bažas, ka tā ir politiski piesegta afēra un neviens neko netaisās labot.Vai tiešām tā viss paliks!?
Izskatās, ka tikai un vienīgi Zariņam par to sāp sirds...Gaidu premjera un prezidenta viedokli, nevis atrunāšanos.

Atbildēt

:))

19.06.2018. 20:36

Argumentēts un acīmredzams EM likumpārkāpuma pierādījums. Taču tas rīt netraucēs koalīcijai to noraidīt kā nepamatotu!... :))
Izdariet secinājumus - OIK ir politiski piesegta afēra, kura joprojām tiek turpināta!

Atbildēt

tāpēc, ka Zariņš

19.06.2018. 20:33

»

juris

…..bet to,kā tiek apzagti rīdzenieki un izzagta Rīga, Zariņš neredz


nestudēja Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātē kopā ar pašreizējo partijas biedru Nilu Ušakovu

Atbildēt

Taisnība

19.06.2018. 19:41

Kur problēma? Objekta patērētais elektroenerģijas daudzums ir dokumentēts, saņemtais OIK par saražoto arī ir zināms, atmīnusojam vienu no otra un atprasām pārmaksāto starpību. VID ar katru no mums katru gadu tā dara pie nodokļu aprēķina!

Atbildēt

Vietējais

19.06.2018. 17:51

Jautājumi EM ir uzdoti, taču jābūt ir ļoti naivam, lai cerētu, ka arī adekvātas atbildes no Ašerādena sekos. Tas vienkārši būtu kaut kas Latvijas valstī nebijis. Protam tikai citus vispirms arestēt, tad apsūdzēt, bet pēc tam ... ragi dūņās!
Te jau pat izmeklēšana nav vajadzīga, lai redzētu šī OIK apsurdumu.

Atbildēt

juris

19.06.2018. 17:45

…..bet to,kā tiek apzagti rīdzenieki un izzagta Rīga, Zariņš neredz......

Atbildēt

polis Galuščenko

19.06.2018. 17:15

»

> Jautājums Ivaram Z.

Tu esi izvēlējies nepareizo adresātu, nelaimīgais, paranojas nomocītais. Vj. Dombrovska senči ir poļi. Un tādu ir milzumdaudz Latvijā


Vjačeslavs Dombrovskis ir dzimis 1977.gadā un savus skolas gadus pavadījis Rīgas 88.vidusskolā. Šajā pat skolā vienu klasi augstāk ir mācījies arī pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts un „krievu pasaules” adepts Andrejs Mamikins. Starp citu, skolas laikā Slavu vienaudži pazina ar citu uzvārdu – Galuščenko, kuru politiķis ar laiku nomainīja, pieņemot labskanīgāko patēva uzvārdu Dombrovskis. Politiķa ģimene bija nepilsoņi, un pats Slava naturalizējās tikai pēc skolas pabeigšanas 1997.gadā.
Universitātē Slava mācījās kopā ar pašreizējo partijas biedru Nilu Ušakovu. Abi nākamie politiķi studēja Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātē. Kā atzinis pats Ušakovs, viņi ar Slavu kopš studiju gadiem bijuši ļoti labi draugi. Starp citu, abiem politiķiem ir bijuši diezgan līdzīga jaunība, viņi abi ir auguši nepilsoņu ģimenē un ir naturalizējušies nepilsoņi.

Atbildēt

> Jautājums Ivaram Z.

19.06.2018. 16:57

Tu esi izvēlējies nepareizo adresātu, nelaimīgais, paranojas nomocītais. Vj. Dombrovska senči ir poļi. Un tādu ir milzumdaudz Latvijā.

Atbildēt

Ja

19.06.2018. 16:52

ne Zariņš, kurš šo jautājumu pacēla, vēl strādādams KP (dēļ kā viņu "aizgāja"), par to neviena atbildīgā amatpersona neliktos ne zinis. Nekā personīga žurnālistus neņemtu vērā. Veiktu dažas pārbaudes, un viss. Par I.Zariņa nenogurstošo cīņu , to pamatojot ar aprēķiniem, viņam liels paldies.

Atbildēt

Jānis

19.06.2018. 16:42

Malacis Ivar! Veselību, veselību un vēlreiz veselību

Atbildēt

Jautājums Ivaram Z.

19.06.2018. 16:34

Kāpēc Нил Валерьевич par premjeru izraudzījies žīdeli Slaviku, bet par prezidentu vispār nav vērts runāt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...