Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Eņģeļi pār Latviju?

Andris Upenieks
23.12.2019.
Komentāri (76)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aigars

30.12.2019. 23:42

»

Čupakabra

Nekustamajiem īpašumiem? Lūdzu adresi studijā! Ja ne, tad vienkārši nemuldi! Un par līdzekļu izlietojumu ziedot.lv atskaitās regulāri,pat uz e-pastu atsūta info,ja būsi ar viņiem sadarbojies,resp.noziedojis


labdarība ir tāds pats bizness kā tirdzniecība, kas labākas atskaites uzraksta, tas vairāk nopelna. Snowflake organizācija negribēja rakstīt atskaites, un ilgi čakarēties tāpēc ātri visus appisa un pazuda, bet malači, pat "Prāta Vētru" piesaistīja

Atbildēt

Čupakabra

27.12.2019. 23:55

»

vvv

Lūdzu, kāds var iemest linku uz ziedot.lv gada pārskatu? Būtībā, visu viņu darbu ir iespējams veikt ar vienas datorprogrammas palīdzību, līdzīgi, kā crowdsourcing programmās, kur vienā pusē reģistrējas lūdzēji un tad ziedotāji ziedo jau konkrētiem cilvēkiem, nevis administrētāju algām, komandējumiem...


Nekustamajiem īpašumiem? Lūdzu adresi studijā! Ja ne, tad vienkārši nemuldi! Un par līdzekļu izlietojumu ziedot.lv atskaitās regulāri,pat uz e-pastu atsūta info,ja būsi ar viņiem sadarbojies,resp.noziedojis.

Atbildēt

ieteikums

27.12.2019. 18:28

»

viss taču vienkārši

Taisi augšā datorprogrammu un ar tās palīdzību savāc kādu pusotru miljonu eiro gadā, ko nodot tiem, kam tas nepieciešams. Visi būs tev pateicīgi...


Kas tie par abstraktajiem "paredzetajiem mērķiem " ? Mani šis teikums nepārliecina nemaz.Sākot jaunu akcoju katru gadu ,vajadzētu vispirms tautai sniegt ciparisku atskaiti :cik ,kam,par ko tērēts iepriekšējā gadā .

Atbildēt

viss taču vienkārši

27.12.2019. 10:34

»

vvv

Lūdzu, kāds var iemest linku uz ziedot.lv gada pārskatu? Būtībā, visu viņu darbu ir iespējams veikt ar vienas datorprogrammas palīdzību, līdzīgi, kā crowdsourcing programmās, kur vienā pusē reģistrējas lūdzēji un tad ziedotāji ziedo jau konkrētiem cilvēkiem, nevis administrētāju algām, komandējumiem...


Taisi augšā datorprogrammu un ar tās palīdzību savāc kādu pusotru miljonu eiro gadā, ko nodot tiem, kam tas nepieciešams. Visi būs tev pateicīgi.
Bet ja par ziedot.lv tad
"Ziedot.lv no ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk tam paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem."

Atbildēt

vvv

27.12.2019. 00:14

Lūdzu, kāds var iemest linku uz ziedot.lv gada pārskatu? Būtībā, visu viņu darbu ir iespējams veikt ar vienas datorprogrammas palīdzību, līdzīgi, kā crowdsourcing programmās, kur vienā pusē reģistrējas lūdzēji un tad ziedotāji ziedo jau konkrētiem cilvēkiem, nevis administrētāju algām, komandējumiem un nekustamajiem īpašumiem, tikai Dimantai tas nav vajadzīgs nu itin nemaz!

Atbildēt

tauta

26.12.2019. 23:57

Nauda ir savākta liela ,tagad jāprasa stingra reāla atskaite pat vismaz pagājušo gadu un paredzeto iztērējumu šogad .Citādi aizies puķēm,transportiem,mistiskām lietām un tiks izzagta ,tautas valodā runājot.Kamēr to reāli neredzam ,tad ar to ari viss beidzas.Un tauta pārstās naudu dot ,neeredzot adresatu.

Atbildēt

Vitalijss

26.12.2019. 23:04

Eņģeļi pār Latviju gadījumā nauda tika vākta ārstam ne jau bērnam. Neviens ārsts vēl nav izraisījis 50% atlaidi procedūrai vai operācijai. Prasa pilnu summu. Bērniem jau to naudu nevajag un viņi to naudu neredz. Naudu redz medicīnas nozarē strādājošie, kuri bez sirdsapziņas pārmetumiem paņem pilnu summu par sniegtajiem pakalpojumiem.

Atbildēt

nauda pār visu

26.12.2019. 19:09

Korupcija un oligarhi pār LATVIJU.

Atbildēt

Mans viedoklis

26.12.2019. 18:32

Tās organizācijas kas vāc ziedojumu naudu nedrīkst sev to piesavināties telpu pirkšanai, nomai, algām , transportam. Ja tas tā notiek, tad tas jau ir bizness nevis labdarība. Labdaris visu veic par brīvu, tie ir patiesie ziedotāji, kuri ne kapeiku no saziedotā neizlieto savtīgos nolūkos! Ziedot. lv par ziedotāju naudu uzdzīvo, pērk īpašumus, maksā dāsnas algas un lemj kam dot naudiņu . Tā vairs nav labdarība, tas ir biznesa projekts ko īsteno alkatīgi cilvēki savai labklājībai, tā ir divkošu morāle.
Īsta labdarība ir kad valsts rūpējas par saviem cilvēkiem tā, lai nevienam nav jālūdz palīdzība medicīnai un pārtikai! To naudu ko ieskaita labdarības organizācijām vajadzētu 100% atdot bērnu slimnīcām un aprūpes centriem , tas būtu taisnīgi.

Atbildēt

kur

26.12.2019. 16:18

Ar atrakstīšanos, ka ''daudziem'' palīdz ,tas laikam būtu par maz teikts, zinot .cik nelietderīgi summas mūsu valstī 'bieži vien tiek tērētas, arī labdarības akcijās. Kur var iepazīties ar saziedoto summu izlietojumu ?

Atbildēt

nesaprotu

26.12.2019. 16:13

Manuprāt,katrai akcijai būtu pienākums par saziedoto summu tēriņiem atskaitīties. Pastāstīt tautai par to ,kas ir saņēmis šo naudu,kuri cilvēki personīgi un par ko, konnkrēti. Pagājušajā gadā tika saziedots psiholodiem vai ? Bet kam konkrēti tika tērēti līdzekļi,kādām vajadzībām un personām ,nav zināms. Citādi tas viss abstrakti un teatrāli arī paliek .Labi un pacilāti ir līdz mirklim kamēr mākslinieki dzied un žurnālisti ar asarām acīs runā. Cik slimnīcas šogad un kādas summas saņems un kam tērēs ?

Atbildēt

Man nepatīk

26.12.2019. 01:48

Par šo akciju neņemos spriest, taču zinu, ka daudziem palīdz un paldies līdzcilvēkiem, bet vienu gan nespēju saprast, ka tieši tai vietā, kur meklējam eņģeļus notiek visīstākā naudas kāšana - "mākslinieki" dodas uz baznīcām - biļetes Paradīzes kasē!!! Labi sanāk! Laikā, kad visi ziedo, palīdz, dāvina utt. vissvētākajā vietā jāpērk biļete. Kāpēc'? Kāpēc viņi reizi gadā neziedo savus koncertus Ziemassvētku labdarībai un izmanto Baznīcu naudas pelnīšanai.
Priecīgus Ziemassvētkus!

Atbildēt

Gluži pretējs piemērs

25.12.2019. 19:54

Gaumīgā, sirsnīgā un neuzbāzīgā akcija "Nāc līdzās".

Atbildēt

Zogot.lv

25.12.2019. 16:22

Zini upeniek, izveido tu tadu lielu uznemumu ka ziedot.lv un tad te dzejo savus rakstełus! Visi tikai gudri pļurkstēt gatavi, bet kad jāsavāc, jāsadala nauda, viss jāsaskaita, jàmaksā visādi izdevumi transportam, telpām, algas, un vēl jāsameklē, kuram tiešām tā nauda vahadzīga

Atbildēt

Olga

25.12.2019. 12:45

Šīs meitenes ir gatavs uz visu tevis dēļ. Ienāc un reģistrējies pilnīgi bez maksas ---> http://getbadgirl.com

Atbildēt

bordelis

25.12.2019. 00:23

»

kode

Šādu karikatūru pat izdomāt grūti


Ja būtu tikai āksti vien, kaut gan bordānam jau sen patīk sē'det zem jebkura kunga galda un uzlasīt drupačas.

Atbildēt

Vienkārši muļķis

24.12.2019. 23:12

Nevaru saprast , kāpēc mūsu valstij nav gribas sakārtot savu valsti?

Atbildēt

Patiesībā

24.12.2019. 19:28

»

juris

Valsts pienākums un sūtība, ja vien tā ir valsts, ir izvairīties no šāda valsti apkaunojoša pasākuma. Ja 100 perdukti to nesaprot, tad dzīvojam nekurienē


valsts vairs neeksistē, pēdējais stūrakmens tika izņemts, kad latu piesēja pie euro. Euro ieviešana bija vien tehnisks jautājums un suverenitāte tika pilnībā zaudēta.
Cilvēki nejūt un neredz, ja ļaunums pielavās pakāpeniski un paslēpts krāšņos trikos.

Atbildēt

Nedošu ne plika graša

24.12.2019. 19:13

Jo intensīvāk vāc ziedojumus jo korumpētāka valsts, jo korumpētāka valsts, jo lielāks tajā migrantu īpatsvars.
Nevienā eiropas valstī nav 37% naidīgas kaimiņvalsts pilsoņi par pilsoņiem uztaisīti.
Vācija sāka vaidēt dēļ 6%, kas nebūt nav tiem uzbrukušie krievu okupanti.

Atbildēt

Ar inepacietību gaidu laiku,

24.12.2019. 17:15

kad visi ieraudzīs Bordāna patieso dabu.

Atbildēt

Pieņem, ka esi debils, neuznet lūpu

24.12.2019. 17:13

»

Sen

Tas, ka esi važas pie kājām, piekrītu. Tikai to epitetu (debils) man te tramīgi rakstīt: ja nu atkal uzmetīsi lūpu, ka tik vien tevi pagodinu


un mācies! Sproed patstāvīgi! Zināšanas tev atvērs pasauli.

Atbildēt

Nejūti atšķirību?

24.12.2019. 16:13

»

interesanti

Vācijā ziedojumus vāc jaunāka mersedesa iegādei


Vācijā vāc ziedojumus bērnu ārstēšanai?

Atbildēt

Sen

24.12.2019. 16:01

»

Būtu priecīgs,

ja globālā korporokrātija tādus kā tu iznīcinātu ātrāk, jo debilie ir kā važas pie kājām tautas radošiem spēkiem


Tas, ka esi važas pie kājām, piekrītu. Tikai to epitetu (debils) man te tramīgi rakstīt: ja nu atkal uzmetīsi lūpu, ka tik vien tevi pagodinu?!

Atbildēt

J. Bordāna teātris

24.12.2019. 15:59

no Kluba 21 laikiem, kuru izveidoja cionisti, meklējot noderīgus idiotus kolonijas Latvija politikā, plūc laurus un ovācijas, imitējot cīņu ar Lembergu (neaiztiekot Šleseru un Šķēli, jo viņiem nav ietekme ostās, caur kurām virzīsies globālās korporokrātijas preces bez muitas zem ASV un NATO karogiem) globālās korporokrātijas paspārnē.

Atbildēt

ne sen bet

24.12.2019. 15:56

»

Sen

kā apdauzījies


pa dzimšanu.

Atbildēt

Būtu priecīgs,

24.12.2019. 15:53

»

Sen

kā apdauzījies


ja globālā korporokrātija tādus kā tu iznīcinātu ātrāk, jo debilie ir kā važas pie kājām tautas radošiem spēkiem.

Atbildēt

Konservatīvais

24.12.2019. 15:31

Katoļu kungi ubagiem pasviež.
Luterāņi, dzimtcilvēku pēcteči filozofē, kāpēc nedot, negribas ar sazagto dalīties.

Atbildēt

hei varturi pār Latviju, vašumaķ!

24.12.2019. 15:27

Vai nevarat sagrābstīt pusļimončiku šim cēlajam mērķim no mūsu nodokļos nomaksātā, lai profesionāliem ubagotājiem atņemtu ubagošanas svētku sajūtu? Ja nevarat, huļi mums par varturiem esat uzmetušies?

Atbildēt

Noņem sev zobakmeni, lai vari sakošļāt un sagremot

24.12.2019. 14:33

»

Parakstos

Zem katra vārdaVēstures valdnieki. Pat “karaoke valstij” jābalstās uz tautu. Konspiroloģijas sistēmas ir pārvaldības veids - kas noņem pretrunas globālajā kapitālismā. Globālajai finansu korporokrātijai vajag pārnacionālas un slēptas struktūras, ilgtspējīgas struktūras, lai pārvarētu valstu likumdošanu savu finansu pakalpojumu (lasi : finanšu ieroču) un preču brīvai kustībai.

Nesen atzīmēja Romas kluba piecdesmitgadi. FRS Romas kluba uzdevums ir izstrādāt intelektuālu globālu pamatojumu faktiski četrām lietām:1. straujai planētas iedzīvotāju skaita samazināšanai,

2. pasaules ekonomikas deindustrializācijai,

3. valstu suverenitātes mazināšanai,

4. pasaules valdības izveidošanai.


Šos jautājumus jāpatur vērā, redzot, kādus mērķus grib sasniegt ASV valdība, kura faktiski ir FRS marinete ar Romas klubu kā intelektuālo centru.

Atbildēt

manupraat

24.12.2019. 12:45

Kaadreiz tos senajos laikos bija taadi jeedzieni, kaa cie'na, takts, respekts, kauna sajuuta, gaumes sajuuta… Tagad tas viss ir pasludinaats par nevajadziigiem kompleksiem un atmests. Un tad nu 'sie bezkompleksu reklaamas speciaalisti darbojas peec saviem ieskatiem un bezkompleksu sabiedriibas kreejums vi'niem uzgavilee. Urraaa! Skatieties, 'siem kropliem jau ir saziedoti tik un tik tuuksto'si! Kur's veel grib buut paar e'n'geli, lai atver maku! Un viss tas ir tik saprotami, pie'nemami un ikdieni's'ki pasaulee, kur valda nauda un nav trauceejo'so kompleksu.

Atbildēt

Autors

24.12.2019. 11:31

»

Autoram

Gluži tāpat kā vari paturēt pie sevis savu privāto vēlmi ziedot, tik pat labi vari paturēt pie sevis savu viedokli par citu vēlmēm priecāties, ka kopīgi ir iespējams kādam palīdzēt. Drīzāk nožēlojami ir tas, kas jauc politisku lēmumu mazināt dažādu morālu izdzimteņu ietekmi uz politiskiem procesiem ...


Atšķirībā no Jums autoram ir vārds un uzvārds. Autoram nav nekādas nepieciešamības nopūlēties ar savu nāves grēku uzskaiti, atņemot maizi apvienotajiem un pazemotajiem, kuri apveltīti ar apbrīnojamu talantu – izlasīt to, ko autors nemaz nav rakstījis.

Atbildēt

nu un?

24.12.2019. 10:16

»

no coments

https://twitter.com/Ikars/status/1207634579034714112


Būtu piešķirts, vāktu ziedojumus kam citam un kāds trollis atkal brēktu, ka valdība noraidījusi!

Atbildēt

kode

24.12.2019. 09:37

Šādu karikatūru pat izdomāt grūti.
Nožēlojamie āktsi!

Atbildēt

lauķis

24.12.2019. 06:49

»

Jānis

Bet ja kāds ministrs kaut ko grib darīt, dara, rīkojas - tūlīt apmētā ar dubļiem, piesien birkas


Mēģināšu atbildēt.
Visi ministri ir darījuši un dara.Dara savas labklājības labā un dara Latvijas iznīcībai,daži sekmīgāk,daži nesekmīgāk.

Atbildēt

juris

24.12.2019. 00:52

Valsts pienākums un sūtība, ja vien tā ir valsts, ir izvairīties no šāda valsti apkaunojoša pasākuma. Ja 100 perdukti to nesaprot, tad dzīvojam nekurienē....

Atbildēt

Zelta vārdi

23.12.2019. 23:04

»

Nejūti atšķirību?

Viena lieta ir ziedot, kad valsts ir izpildījusi savus konstitucionālos pienākumus, otra, kad iedzīvotāji aizpilda robus, kurus jāpilda valstij...


"Viena lieta ir ziedot, kad valsts ir izpildījusi savus konstitucionālos pienākumus, otra, kad iedzīvotāji aizpilda robus, kurus jāpilda valstij."

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...