Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Epohālā publikācija

Arturs Priedītis
05.06.2017.
Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.P.

09.06.2017. 14:46

Loģisks jautājums: vai morāli sevi cienošs pontifiks būtu ticies ar publiski atmaskotu laulības pārkāpēju? Otrs loģisks jautājums: vai sevi cienoša pontifika padomnieki būtu pieļāvuši pāvesta tikšanos ar laulības pārkāpēju? Trešais loģiskais jautājums: vai sevi cienošs un savu baznīcu, kristietību cienošs pontifiks būtu atklāti nosodījis laulības pārkāpēju - valsts prezidentu?

Atbildēt

Ute ŽULIS

07.06.2017. 11:46

»

lauķis

Visas reliģijas , tāpat kā partijas domātas sabiedrības šķelšanai.Bībelei nav vairāk kā 300 gadu , ja uzmanīgi lasīosiet , sapratīsiet


Mēsls no latviešu staļļa arī reliģijā orientējās labāk par visiem. Kāds reti riebīgs latviešu smerdelis te pietaisa komentārus.Kad tos mēslus likvidēs?

Atbildēt

lauķis

07.06.2017. 10:24

»

it kā jau

nevis Dievu piesita krustā, bet Dieva dēlu, kurš pēc tam (nezin kad) devās pie sava tēva. Un piesita viņu tāpēc, ka sludināja tādu kā sociālismu (pēc mūslaiku izpratnes...


Visas reliģijas , tāpat kā partijas domātas sabiedrības šķelšanai.Bībelei nav vairāk kā 300 gadu , ja uzmanīgi lasīosiet , sapratīsiet.

Atbildēt

it kā jau

06.06.2017. 19:02

»

Dainis

Vai tad Bībele nav žīdu pasakas par kādas grupas ciešanām...


nevis Dievu piesita krustā, bet Dieva dēlu, kurš pēc tam (nezin kad) devās pie sava tēva. Un piesita viņu tāpēc, ka sludināja tādu kā sociālismu (pēc mūslaiku izpratnes).
Par reliģijām - reizēm tās cenšas noturēt cilvēkus pie kārtības, morāles normām, bet reizēm izmanto nelietīgi Dieva vārdu gan kariem, gan netaisnību attaisnošanai.

Atbildēt

Skolotāja

06.06.2017. 18:47

»

Priedītes Serde

Taisnība, garus skrebelējumus parastie portāla apmeklētāji nelasa. Arī es lasīju tikai dažas rindkopas vai tās pārskrēju...


Piedodiet, dārgais autor! Te mēs neko nevaram izlabot. Pie mums atnāk jau no dzimšanas neveseli bērni, kuriem lasīšana sagādā milzīgas grūtības. Tā ir augoša parādība, kad tagad klasē lielākā daļa nav spējīga lasīt.Saka, ka tā nav tikai latviešu nelaime. Ne tikai latviešu bērni dzimst nelabi.

Atbildēt

...

06.06.2017. 18:42

»

Neiedziļinoties detaļās

Tātad, piemēram, jo fiziski veselāki, jo nederīgāki armijai? Tak ziņoja, ka tikai 1/3 der (tas vēl no tiem kas paši grib dienēt...


Pirmkārt, armija nav nekāds veselīguma etalons.
Otrkārt, agrāk par alerģijām mazāk runāja mediji. Tāpat agrāk vairāk cilvēki mira no alerģijām, tagad medicīna viņus izglābj, un viņi sūdzas un citādi trokšņo par savu kaiti. Ja arī ir vairāk alerģiju, tad viena no vadošajām hipotezem par iemeslu ir pārmērīgas tīrības hipotēze. Cilvēks bērna gados vairs nesastopas ar alergēniem, tāpēc nepielāgojas. Bet dzīves ilgums vienalga kāpj, cilvēku skaits kāpj, tāpēc nekādas runas par fizisku degradāciju nav iespējamas.

Atbildēt

Dainis

06.06.2017. 16:21

»

...

Pamatproblēma ar šo visu ir tāda - nekādas fiziskas degradācijas nav. Špenglera Rietumu noriets nav noticis. Tieši pretēji - fiziski cilvēki kļūst arvien veselāki un mantiski bagātāki. Pasaules ekonomika šobrīd ir augstākajā punktā vēsturē, un nav indikāciju, kas norādītu uz attīstības apstāšanos - ...


Vai tad Bībele nav žīdu pasakas par kādas grupas ciešanām?

Dievs ir bijis un "nomocīts", "sists krustā", proti - ir nojautas, ka dzīvības radītāju miljonois gadu uz zemes sistēmiski nomaini kārtējās dimensijas. Janā dimensija pamazām iznīcināja iepriekšējo, apēda, pamazām iznīcināja, kā mēs dzīvnieku sugas - kaujam un ēdam. No pasakām un kino atcderos, ka iekarotāji kāva iekarotās tautas indivīdus un ēda. Vai nepareizi? Nu kaut vai nav jāapēd, bet varēja iznīcināt citādi, ko gudrs domātājs, bībeles autors izdomāja, ka Dievs - radītājs ir soists krustā. Principā tā ir taisnība, tikai metodi gan neviens neatklās, kā iznīcināja, jo tas notika, notiek milzīgi garā perioadā, kurš dzēš atmiņu pat paaudžu paaudzēs.Jau divās trīs popaaudzēs notikumus mēs pieļaujam izkropļot, bet ko teikt, ja paiet simtgiem tūkstoši paaudzes.

Tā kā, lieciet mierā židu pasaku - bībeli, kas, citkārt ir ģeniāls vārsmojums.

Visas reliģijas ir opijs tautai, kari, naids, iznīcināšana, kur cilvēks pārspēj zvēru izrīcību.

Atbildēt

Tirons Pēteris

06.06.2017. 16:10

Pie mums grēko luterāņu baznīctēvi, kuri nevar sadalīt mantu un netiek galā ar saviem populiskajiem šarlatāniem un seksa sepciālistiem Rubeņa tēva garā, kas ir īsta inde luterāņiem. Saka, ka bija VDK ziņotājs un uzdevumu izpildītājs. Tā varētu būt, jo bija pie tautas frontes, kur bija tikai stūra mājas ielikteņi. Katoļi labi zaga, kad remontēja Aglonu. Krievi arī nevarēja mierīgi sadalīt mantu. Bija milzīgs škandāls 90.g.sākumā.Tie bija vecticībnieki, kuri bija bagāti.

Atbildēt

Kipriāns

06.06.2017. 13:29

http://pareizticiba.com/?book=virspriesteris-janis-kalnins-epilogs-jeb-fakti-par-katolu-un-luteranu-ekumenismu-ka-antikristigu-ideologiju-un-perversiju-sintezi

Atbildēt

Kipriāns

06.06.2017. 13:27

Iesaku izlasīt jauno J.Kalniņa grāmatu "Epilogs", visas šīs lietas secīgi apkopotas (liekas Jumavā)

Atbildēt

kritiķim

06.06.2017. 12:45

tu tikai aizmirsi piebilst,ka "idiota pēc skata"grāmatu neesi lasījis un nelasīsi,jo autors ir vilkacis,kuru dievina "latviešu sūdi",bet "pederastam" Hermanim ir septiņi bērni,toties tev pašam nav neviena.

Atbildēt

Rozenbergs Alfrēds

06.06.2017. 12:24

Одаренная многими поэтическими талантами восточно-балтийская раса, оказывается - при проникновении потомков монголов - податливой глиной в руках нордических вождей или же еврейских или монгольских тиранов. Она поет и танцует, но также одновременно убивает и неистовствует; она предана, но при стирании расшатанных форм безудержно склонна к предательству, Пока ее не загонят в новые формы, даже если они имеют деспотический характер.

Atbildēt

Kritiķis

06.06.2017. 12:15

Tagad pederastam hermanim ir konkurenti: Режиссер Наставшев поставил в Риге спектакль с нецензурным названием. Otrs konkurents ir latviešu mēslu mentors pāters Rubenis - seksa specs, šarlatāns un idiots pēc skata, kuru dievina dzīvnieki vārdā "latvieši".Par arhibīskaps neko nevar padarīt un padzīt vilkaci Rubeni, jo latviešu sūdu bars to aizstāv.

Atbildēt

asa

06.06.2017. 11:43

Par Rietumu degradāciju pārliecinoši piērāda tas ,ka visus apvērsumus Eiropa atbalstīja Afrikā tagat Ukrainā,kad apbruņo opoziciju Sīrijā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

06.06.2017. 08:42

»

...

Pamatproblēma ar šo visu ir tāda - nekādas fiziskas degradācijas nav. Špenglera Rietumu noriets nav noticis. Tieši pretēji - fiziski cilvēki kļūst arvien veselāki un mantiski bagātāki. Pasaules ekonomika šobrīd ir augstākajā punktā vēsturē, un nav indikāciju, kas norādītu uz attīstības apstāšanos - ...


Tātad, piemēram, jo fiziski veselāki, jo nederīgāki armijai? Tak ziņoja, ka tikai 1/3 der (tas vēl no tiem kas paši grib dienēt).
Ja agrāk reti kad kautko dzirdēju par alerģijām, tad tagad daudziem tā ir, nemaz nerunājot par nopietnākām lietām.
Nezinu nezinu, kautkādi jocīgi jums tie apgalvojumi

Atbildēt

Juta

06.06.2017. 07:36

Es izlasīju zinātnieces rakstu un komentārus, kuru nebija daudz. Kāpēc pie mums komentārus raksta tikai kaut kādi pamatīgi aprobežoti cilvēki? Tur pie zinātnieces raksta bija ļoti labi komentāri. Te tikai stulbības un latviskā nenovīdība pret autoru kopā ar latvisko viszinību. Vai tas kādreiz būs pareizāk? Vai tiešām latviešu komentārus ir jāraksta tikai slimiem cilvēkiem ar galvu? To es gribētu izlasīt.

Atbildēt

LV pilsonis

06.06.2017. 01:04

Bla bla bla, normālam cilvēkam tas labi zimāms un sen saprotams, vienīgi pārsteidza frāze, kas ļoti līdzinās čekista Putina atzinumam, ka PSRS sabrukums bija milzīga kļūda !!!

Atbildēt

...

05.06.2017. 23:52

Pamatproblēma ar šo visu ir tāda - nekādas fiziskas degradācijas nav. Špenglera Rietumu noriets nav noticis. Tieši pretēji - fiziski cilvēki kļūst arvien veselāki un mantiski bagātāki. Pasaules ekonomika šobrīd ir augstākajā punktā vēsturē, un nav indikāciju, kas norādītu uz attīstības apstāšanos - gluži pretēji, mašīnmācīšanās un robotizācija paver jaunus apvāršņus. Kā arī dzīves ilgums palielinās. Fiziski viss ir lieliskā kārtībā.

Par intelektuālo un kulturālo pusi neņemšos spriest, jo to ir grūtāk izmērīt. Varu tikai pateikt, ka Priedīša kunga minētie "svētie raksti" ir absurds termins. Bībele, Korāns, Tora vai Vēdas ir tikpat svēti, cik tas, ko mēs te komentāros skribelējam. Kaut kādi cilvēki kaut ko uzrakstīja. Pierādījumu saistībai ar augstākiem spēkiem nav, lai vai cik arī šie raksti nemēģinātu uz to pretendēt.

Mazāka problēma - khazin.ru noteikti nav nekāds nopietns saits. Acīmredzami prokremlisks. Tās organizācijas līderis ir Mihails Hazins - ekonomists, sasējies ar pareizticīgajiem, līdz ar to arī ar Kremli, popularizē sevi ar histēriskām prognozēm par ekonomikas sabrukumu, kaut kādām drastiskām izmaiņām pasaules kārtībā, dolāra galu utt. Un virsraksti tajā lapā ir dīvaini. Tādi ir raksturīgi alt-right tipa saitiem (infowars.com) - ļoti asi, ķer aci, bet satura apakšā īsti nav. Nu, nav, nav nopietns paskats tam saitam, kaut arī Priedīša kungam patīk saturs un ir potenciālie domubiedri.

Atbildēt

Priedītes Serde

05.06.2017. 22:13

Taisnība, garus skrebelējumus parastie portāla apmeklētāji nelasa. Arī es lasīju tikai dažas rindkopas vai tās pārskrēju.

K'ds reiz rakstīja - Artur, iedod savus rakstus, vienu vai vairākus studentam izlasīt un paprasi atstāstīt, par ko rakstā bija rakstīts, kāda ir galvenā doma un ko domāts sasniegt ar šādu rakstu.

Un saņemsi atbildi - neko nesapratu, pastāstīt neko nevaru.
Artur, pats atbildi uz jautājumiem, kurus uzdevi studentam, kā izskatīsies atbilde?

Atbildēt

Udo Ulbergs

05.06.2017. 21:53

Laikmetu raksturo ne tikai tas, kas tajā notika. Laikmetu raksturo arī tas, kas tajā nenotika. Piemēram, Rietumu civilizācijas mūsdienu laikmetu spilgti raksturo tas, ka eiropeīdi atsacījās dzemdēt bērnus. Tātad laikmetā nenotika dzimstības pieaugums. Šis bēdīgais nenotikušais process ļoti spilgti raksturo mūsdienu laikmetu. Bet ne tikai laikmetu raksturo tas, kas nenotika. Arī cilvēks vairāk domā par to, kas ar viņu varēja notikt, bet nevis tik daudz domā par to, kas ar viņu ir noticis. Laikmets ir pozitīvo un negatīvo tendenču repertuārs, izdomas un muļķību repertuārs, pagātnes un nākotnes savijums, notikušā un nenotikušā konfrontācija.

Atbildēt

jibiorio

05.06.2017. 21:17

Zariņ, mācies rakstīt īsāk. Tik garus gabalus neviens nelasa.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...