Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Epohālā publikācija

Arturs Priedītis
05.06.2017.
Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ute ŽULIS

07.06.2017. 11:46

»

lauķis

Visas reliģijas , tāpat kā partijas domātas sabiedrības šķelšanai.Bībelei nav vairāk kā 300 gadu , ja uzmanīgi lasīosiet , sapratīsiet


Mēsls no latviešu staļļa arī reliģijā orientējās labāk par visiem. Kāds reti riebīgs latviešu smerdelis te pietaisa komentārus.Kad tos mēslus likvidēs?

Atbildēt

lauķis

07.06.2017. 10:24

»

it kā jau

nevis Dievu piesita krustā, bet Dieva dēlu, kurš pēc tam (nezin kad) devās pie sava tēva. Un piesita viņu tāpēc, ka sludināja tādu kā sociālismu (pēc mūslaiku izpratnes...


Visas reliģijas , tāpat kā partijas domātas sabiedrības šķelšanai.Bībelei nav vairāk kā 300 gadu , ja uzmanīgi lasīosiet , sapratīsiet.

Atbildēt

it kā jau

06.06.2017. 19:02

»

Dainis

Vai tad Bībele nav žīdu pasakas par kādas grupas ciešanām...


nevis Dievu piesita krustā, bet Dieva dēlu, kurš pēc tam (nezin kad) devās pie sava tēva. Un piesita viņu tāpēc, ka sludināja tādu kā sociālismu (pēc mūslaiku izpratnes).
Par reliģijām - reizēm tās cenšas noturēt cilvēkus pie kārtības, morāles normām, bet reizēm izmanto nelietīgi Dieva vārdu gan kariem, gan netaisnību attaisnošanai.

Atbildēt

Skolotāja

06.06.2017. 18:47

»

Priedītes Serde

Taisnība, garus skrebelējumus parastie portāla apmeklētāji nelasa. Arī es lasīju tikai dažas rindkopas vai tās pārskrēju...


Piedodiet, dārgais autor! Te mēs neko nevaram izlabot. Pie mums atnāk jau no dzimšanas neveseli bērni, kuriem lasīšana sagādā milzīgas grūtības. Tā ir augoša parādība, kad tagad klasē lielākā daļa nav spējīga lasīt.Saka, ka tā nav tikai latviešu nelaime. Ne tikai latviešu bērni dzimst nelabi.

Atbildēt

...

06.06.2017. 18:42

»

Neiedziļinoties detaļās

Tātad, piemēram, jo fiziski veselāki, jo nederīgāki armijai? Tak ziņoja, ka tikai 1/3 der (tas vēl no tiem kas paši grib dienēt...


Pirmkārt, armija nav nekāds veselīguma etalons.
Otrkārt, agrāk par alerģijām mazāk runāja mediji. Tāpat agrāk vairāk cilvēki mira no alerģijām, tagad medicīna viņus izglābj, un viņi sūdzas un citādi trokšņo par savu kaiti. Ja arī ir vairāk alerģiju, tad viena no vadošajām hipotezem par iemeslu ir pārmērīgas tīrības hipotēze. Cilvēks bērna gados vairs nesastopas ar alergēniem, tāpēc nepielāgojas. Bet dzīves ilgums vienalga kāpj, cilvēku skaits kāpj, tāpēc nekādas runas par fizisku degradāciju nav iespējamas.

Atbildēt

Dainis

06.06.2017. 16:21

»

...

Pamatproblēma ar šo visu ir tāda - nekādas fiziskas degradācijas nav. Špenglera Rietumu noriets nav noticis. Tieši pretēji - fiziski cilvēki kļūst arvien veselāki un mantiski bagātāki. Pasaules ekonomika šobrīd ir augstākajā punktā vēsturē, un nav indikāciju, kas norādītu uz attīstības apstāšanos - ...


Vai tad Bībele nav žīdu pasakas par kādas grupas ciešanām?

Dievs ir bijis un "nomocīts", "sists krustā", proti - ir nojautas, ka dzīvības radītāju miljonois gadu uz zemes sistēmiski nomaini kārtējās dimensijas. Janā dimensija pamazām iznīcināja iepriekšējo, apēda, pamazām iznīcināja, kā mēs dzīvnieku sugas - kaujam un ēdam. No pasakām un kino atcderos, ka iekarotāji kāva iekarotās tautas indivīdus un ēda. Vai nepareizi? Nu kaut vai nav jāapēd, bet varēja iznīcināt citādi, ko gudrs domātājs, bībeles autors izdomāja, ka Dievs - radītājs ir soists krustā. Principā tā ir taisnība, tikai metodi gan neviens neatklās, kā iznīcināja, jo tas notika, notiek milzīgi garā perioadā, kurš dzēš atmiņu pat paaudžu paaudzēs.Jau divās trīs popaaudzēs notikumus mēs pieļaujam izkropļot, bet ko teikt, ja paiet simtgiem tūkstoši paaudzes.

Tā kā, lieciet mierā židu pasaku - bībeli, kas, citkārt ir ģeniāls vārsmojums.

Visas reliģijas ir opijs tautai, kari, naids, iznīcināšana, kur cilvēks pārspēj zvēru izrīcību.

Atbildēt

Tirons Pēteris

06.06.2017. 16:10

Pie mums grēko luterāņu baznīctēvi, kuri nevar sadalīt mantu un netiek galā ar saviem populiskajiem šarlatāniem un seksa sepciālistiem Rubeņa tēva garā, kas ir īsta inde luterāņiem. Saka, ka bija VDK ziņotājs un uzdevumu izpildītājs. Tā varētu būt, jo bija pie tautas frontes, kur bija tikai stūra mājas ielikteņi. Katoļi labi zaga, kad remontēja Aglonu. Krievi arī nevarēja mierīgi sadalīt mantu. Bija milzīgs škandāls 90.g.sākumā.Tie bija vecticībnieki, kuri bija bagāti.

Atbildēt

Kipriāns

06.06.2017. 13:29

http://pareizticiba.com/?book=virspriesteris-janis-kalnins-epilogs-jeb-fakti-par-katolu-un-luteranu-ekumenismu-ka-antikristigu-ideologiju-un-perversiju-sintezi

Atbildēt

Kipriāns

06.06.2017. 13:27

Iesaku izlasīt jauno J.Kalniņa grāmatu "Epilogs", visas šīs lietas secīgi apkopotas (liekas Jumavā)

Atbildēt

kritiķim

06.06.2017. 12:45

tu tikai aizmirsi piebilst,ka "idiota pēc skata"grāmatu neesi lasījis un nelasīsi,jo autors ir vilkacis,kuru dievina "latviešu sūdi",bet "pederastam" Hermanim ir septiņi bērni,toties tev pašam nav neviena.

Atbildēt

Rozenbergs Alfrēds

06.06.2017. 12:24

Одаренная многими поэтическими талантами восточно-балтийская раса, оказывается - при проникновении потомков монголов - податливой глиной в руках нордических вождей или же еврейских или монгольских тиранов. Она поет и танцует, но также одновременно убивает и неистовствует; она предана, но при стирании расшатанных форм безудержно склонна к предательству, Пока ее не загонят в новые формы, даже если они имеют деспотический характер.

Atbildēt

Kritiķis

06.06.2017. 12:15

Tagad pederastam hermanim ir konkurenti: Режиссер Наставшев поставил в Риге спектакль с нецензурным названием. Otrs konkurents ir latviešu mēslu mentors pāters Rubenis - seksa specs, šarlatāns un idiots pēc skata, kuru dievina dzīvnieki vārdā "latvieši".Par arhibīskaps neko nevar padarīt un padzīt vilkaci Rubeni, jo latviešu sūdu bars to aizstāv.

Atbildēt

asa

06.06.2017. 11:43

Par Rietumu degradāciju pārliecinoši piērāda tas ,ka visus apvērsumus Eiropa atbalstīja Afrikā tagat Ukrainā,kad apbruņo opoziciju Sīrijā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

06.06.2017. 08:42

»

...

Pamatproblēma ar šo visu ir tāda - nekādas fiziskas degradācijas nav. Špenglera Rietumu noriets nav noticis. Tieši pretēji - fiziski cilvēki kļūst arvien veselāki un mantiski bagātāki. Pasaules ekonomika šobrīd ir augstākajā punktā vēsturē, un nav indikāciju, kas norādītu uz attīstības apstāšanos - ...


Tātad, piemēram, jo fiziski veselāki, jo nederīgāki armijai? Tak ziņoja, ka tikai 1/3 der (tas vēl no tiem kas paši grib dienēt).
Ja agrāk reti kad kautko dzirdēju par alerģijām, tad tagad daudziem tā ir, nemaz nerunājot par nopietnākām lietām.
Nezinu nezinu, kautkādi jocīgi jums tie apgalvojumi

Atbildēt

Juta

06.06.2017. 07:36

Es izlasīju zinātnieces rakstu un komentārus, kuru nebija daudz. Kāpēc pie mums komentārus raksta tikai kaut kādi pamatīgi aprobežoti cilvēki? Tur pie zinātnieces raksta bija ļoti labi komentāri. Te tikai stulbības un latviskā nenovīdība pret autoru kopā ar latvisko viszinību. Vai tas kādreiz būs pareizāk? Vai tiešām latviešu komentārus ir jāraksta tikai slimiem cilvēkiem ar galvu? To es gribētu izlasīt.

Atbildēt

LV pilsonis

06.06.2017. 01:04

Bla bla bla, normālam cilvēkam tas labi zimāms un sen saprotams, vienīgi pārsteidza frāze, kas ļoti līdzinās čekista Putina atzinumam, ka PSRS sabrukums bija milzīga kļūda !!!

Atbildēt

...

05.06.2017. 23:52

Pamatproblēma ar šo visu ir tāda - nekādas fiziskas degradācijas nav. Špenglera Rietumu noriets nav noticis. Tieši pretēji - fiziski cilvēki kļūst arvien veselāki un mantiski bagātāki. Pasaules ekonomika šobrīd ir augstākajā punktā vēsturē, un nav indikāciju, kas norādītu uz attīstības apstāšanos - gluži pretēji, mašīnmācīšanās un robotizācija paver jaunus apvāršņus. Kā arī dzīves ilgums palielinās. Fiziski viss ir lieliskā kārtībā.

Par intelektuālo un kulturālo pusi neņemšos spriest, jo to ir grūtāk izmērīt. Varu tikai pateikt, ka Priedīša kunga minētie "svētie raksti" ir absurds termins. Bībele, Korāns, Tora vai Vēdas ir tikpat svēti, cik tas, ko mēs te komentāros skribelējam. Kaut kādi cilvēki kaut ko uzrakstīja. Pierādījumu saistībai ar augstākiem spēkiem nav, lai vai cik arī šie raksti nemēģinātu uz to pretendēt.

Mazāka problēma - khazin.ru noteikti nav nekāds nopietns saits. Acīmredzami prokremlisks. Tās organizācijas līderis ir Mihails Hazins - ekonomists, sasējies ar pareizticīgajiem, līdz ar to arī ar Kremli, popularizē sevi ar histēriskām prognozēm par ekonomikas sabrukumu, kaut kādām drastiskām izmaiņām pasaules kārtībā, dolāra galu utt. Un virsraksti tajā lapā ir dīvaini. Tādi ir raksturīgi alt-right tipa saitiem (infowars.com) - ļoti asi, ķer aci, bet satura apakšā īsti nav. Nu, nav, nav nopietns paskats tam saitam, kaut arī Priedīša kungam patīk saturs un ir potenciālie domubiedri.

Atbildēt

Priedītes Serde

05.06.2017. 22:13

Taisnība, garus skrebelējumus parastie portāla apmeklētāji nelasa. Arī es lasīju tikai dažas rindkopas vai tās pārskrēju.

K'ds reiz rakstīja - Artur, iedod savus rakstus, vienu vai vairākus studentam izlasīt un paprasi atstāstīt, par ko rakstā bija rakstīts, kāda ir galvenā doma un ko domāts sasniegt ar šādu rakstu.

Un saņemsi atbildi - neko nesapratu, pastāstīt neko nevaru.
Artur, pats atbildi uz jautājumiem, kurus uzdevi studentam, kā izskatīsies atbilde?

Atbildēt

Udo Ulbergs

05.06.2017. 21:53

Laikmetu raksturo ne tikai tas, kas tajā notika. Laikmetu raksturo arī tas, kas tajā nenotika. Piemēram, Rietumu civilizācijas mūsdienu laikmetu spilgti raksturo tas, ka eiropeīdi atsacījās dzemdēt bērnus. Tātad laikmetā nenotika dzimstības pieaugums. Šis bēdīgais nenotikušais process ļoti spilgti raksturo mūsdienu laikmetu. Bet ne tikai laikmetu raksturo tas, kas nenotika. Arī cilvēks vairāk domā par to, kas ar viņu varēja notikt, bet nevis tik daudz domā par to, kas ar viņu ir noticis. Laikmets ir pozitīvo un negatīvo tendenču repertuārs, izdomas un muļķību repertuārs, pagātnes un nākotnes savijums, notikušā un nenotikušā konfrontācija.

Atbildēt

jibiorio

05.06.2017. 21:17

Zariņ, mācies rakstīt īsāk. Tik garus gabalus neviens nelasa.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...