Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ērkulīgā propaganda

Arturs Priedītis
25.11.2016.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arturs Nagliņš

01.12.2016. 16:12

Mode cīnīties ar Krievijas propagandu drīz pāries tāpat kā visas iepriekšējās modes ātri pārgāja neglābjami apdauzīto radījumu šļupstēšanā. Pārgāja ģeopolitisko draudu mode. Pāries arī propagandas mode. Turklāt apdauzītie radījumi pat nepaspēs aptvert, ka viņi nemaz nebija un nevar būt propagandas objekts, jo nav nekādas uzmanības cienīgi.

Atbildēt

U.U.

01.12.2016. 11:03

Komentāri kļūst arvien bezjēdzīgāki, atspoguļojot latviešu bezjēdzības dinamiku smadzenēs. Šajā portālā vispār visus komentārus raksta viens latviešu tukšpauris ar latviski tipisku nekaunību un stulbumu.

Atbildēt

Andris

30.11.2016. 20:20

Priedīt, paskaties NTV un citu Krievijas televizijas disputu raidijumus un ja Tev galvā kaut cik ir smadzenes sapratīsi, cerams, kas ir kas.Domā.

Atbildēt

solija krievus

28.11.2016. 22:02

bet atstaja vienatne ar nabadzibu !

Atbildēt

sauja paliek tikai benzins

28.11.2016. 22:01

krievi nak un neatnak !

Atbildēt

patiesībā

27.11.2016. 19:36

»

Trollis JT

Brīdis, kad t.s. "mazais cilvēks" sev jautās - ar ko atšķiras Brisele no Maskavas... šis brīdis ir visai interesants


šis brīdis jau ir pagātne, un pat salīdzinoši sena pagātne.

Atbildēt

Trollis JT

27.11.2016. 15:53

»

oo

Vai nu Baltiju tas ASV ģenerālis gribēja baidīt, drīzāk jau tracināt Trampu


"Tas ģenerālis" grib tikai vienu - lai militāri-rūpniecisko aprindu dzīres nebeigtos. Tas ir cilvēciski un saprotami. Problēma tikai viena - cilvēkiem ir tendence noticēt pašiem saviem meliem. Un tad var gadīties, ka vienam nodreb roka, tā roka, kura ir uz sarkanās pogas... .

Atbildēt

Trollis JT

27.11.2016. 15:49

Brīdis, kad t.s. "mazais cilvēks" sev jautās - ar ko atšķiras Brisele no Maskavas... šis brīdis ir visai interesants.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.11.2016. 12:59

»

A.P.

Latviešu smirdoņām ir radies konkurents. Lietuvā tiek izplatīta informācija, ka karš starp Krieviju un NATO sāksies "Suvalksas koridorā". Līdz kādai deģenerācijas pakāpei jau ir nonākuši "baltie" cilvēki, ja viņi sacenšas par godu dzīvot tajā vietā, kur sāksies III Pasaules karš! Latviešus var saprast...


Paskatieties apollo - tur šodien kārtējā izbijuša ASV militārista murgu atreferējums par to, ka Krievija tūlīt uzbruks Baltijai. Un gandrīz 4000 komnetāru. Tiesa, jāņem vērā, ka apollo ir Iesalnieka troļļu ganības. Un Tvaicenes iemītnieku izklaides vieta.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

26.11.2016. 15:54

»

Arturs Priedītis

Kāpēc Rīgas medijos tiek uzkurināta kara histērija? Kāpēc latviešus katru dienu biedē ar Krievijas iebrukumu Latvijā? Kāpēc tas notiek? Ko latvieši var zaudēt Krievijas iebrukuma gadījumā? Ko šodien var latvieši zaudēt no tā, ko parasti tautas zaudē svešzemju karaspēka iebrukuma gadījumā? Atbilde ir...


Protams, Artur, ka latvieši nevar zaudēt neko, jo viņiem nekas nav, to visu ir pievākuši "izredzētie" un komunisti. Latvieši nevar zaudēt neko, jo viņi ierukuma gadījumā tiks noslepkavoti. Ar šo papildus komentāru Priedīša kungs atklāti pasacīja, ka gaida iemaršējam Putina bandas, kuras tiek komandētas no "Golgātes".

Atbildēt

L.G. aitkopim

26.11.2016. 15:29

»

Mazu lopu kopējs

Un kā tad izturas poļi, vācieši, lietuvieši pret mums


Ja liekas, aitkopi, tad notiekti "jāpārmet krusts".

Atbildēt

Mazu lopu kopējs

26.11.2016. 15:19

Un kā tad izturas poļi, vācieši, lietuvieši pret mums?

Ar pārākuma sajūtu. Poļiem ir iekšā liels negatīvais slāviskums. Man dažkārt liekas, ka vienīgā tauta, kas mūs tā īsti saprot, ir tie paši krievi, inteliģentā daļa. Pārējiem - pie kājas.

Atbildēt

Mazu lopu kopējs

26.11.2016. 15:18

Kāpēc pagātnes formā? Delfi, galvenie irsēji, atkal izvilkuši no kaut kurienes atvaļinātu ASV ģenerāli, kas kurina kara sentimentu. Ir tak jānīst Latviju no sirds, lai to visu laiku psiholoģiski terorizētu no iekšas.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

26.11.2016. 12:27

»

A.P.

Acīmredzot savā ģenētiski determinētajā aprobežotībā latvieši nemaz nav spējīgi aptvert savu panākumu aizvadītajos 25 gados. Minētajā laikā latvieši iemanījās zaudēt krievu tautas cieņu un apbrīnu. No visām tautām, kuras objektīvu apstākļu ietekmē var vislabāk pazīt latviešus, krievu tauta bija vienīgā...


" Labi ir zināms, kā pret latviešiem izturās lietuvieši, igauņi, poļi, vācieši, ebreji. Viņu attieksme nav salīdzināma ar krievu attieksmi."-------------Protams, ka krievi izrādīja cieņu pret latviešiem !!! Varbūt šo teikumu vajadzēja pabeigt tā: krievu tauta bija vienīgā, kura latviešu tautai patiesi apliecināja cieņu un apbrīnu, darīja to atklāti, ar komfortiem lopu vagoniem aiztransportēja uz Gulaga plašumiem, bet aktīvākos Butirkā atbrīvoja no ciešanām !!!
Un kā tad izturas poļi, vācieši, lietuvieši pret mums ? Lasot šos Priedīša vārdus uzmetas zosāda ! Kas notiktu ar latviešiem, ja viņš atrastos pie teikšanas ? Domāju, ka pat Ādolfs ar Josifu paliktu stingri “aizmugurē”. Un raksta beigās izpildījis pasākuma galveno “paketi”, Lindermani un Grantiņu “nostādījis vienā rindā”.
Genosse Priedīt: Heil Staļin !!!

Atbildēt

S.L.

26.11.2016. 12:19

»

zelma

A.P. visu laiku runā par latviešu degradāciju, bet V.Matīsa - par amerikāņu tautas debilizāciju, ievēlot Trampu :-) (raksts "Ievā"). Tad jau labi, mēs vienīgie neesam tādi aptaurēti


Lezbietēm nav pārāk jūtīgi jānervozē par lezbiežu patroneses zaudējumu. Tā ir īsto cilvēku īslaicīga uzvara. Ar rietumniekiem vienalga ir cauri uz visiem laikiem. Vienīgi ir jāzina, ka muslimi matīsiskās lezbietes izkaus drīz.

Atbildēt

zelma

26.11.2016. 12:02

A.P. visu laiku runā par latviešu degradāciju, bet V.Matīsa - par amerikāņu tautas debilizāciju, ievēlot Trampu :-) (raksts "Ievā"). Tad jau labi, mēs vienīgie neesam tādi aptaurēti :))

Atbildēt

Arturs Nagliņš

26.11.2016. 11:36

Interesanti būtu "tautu" aptaujāt par to, ka medijā līdzās ir zupa ar karu. Tā vien liekas, ka Eiropas intelektuālajiem bāreņiem tas nav nekas šausmīgs un viena daļa tādā salikumā (zula un karš) nesaskata nekā idiotiska, šizofrēniska. "Delfi" prāta bāreņi noteikti nesaskata, un viņi noteikti zina, ka no žurnālistikas viedokļa viņus neviens nenosodīs. Kretīni dimanti arī nesaprot, ka tā darīt nedrīkst.Latvijā vairs nav žurnālistikas, bet gan ir žļurnālistika. Par to ir parūpējusies arī LU lepnā fakultāte Lomonosova ielā, kur žurnālistiku pasniedz žļurnālisti.

Atbildēt

agents

26.11.2016. 10:39

Ja sis nav pasutijuma raksts , tad Arturs dzivo ,vai putinistu zombkastes kastes ietekme , vai dzivo cita realitate.

Atbildēt

hm

26.11.2016. 10:12

Manuprāt, par propagandu var nosaukt faktu interpretāciju "savā labā".
Piemēram, CV taču mēs neaprakstām trūkumus, negatīvās iezīmes, par ģimeni - vienmēr un visu tikai to labāko, tas pats par savu pilsētu, valsti ...
Propaganda ir vispārcilvēciska kategorija, kura bieži vien robežojas ar meliem, pašslavināšanu, ar neobjektivitāti. Tā piemīt visur un visās dzīves situācijās. Ne tikai politikā.
Kā atdalīt graudus no pelavām, propagandas izskaistinājumus vai apvainojumus no īstenības? Nepiecieāmi atšķirīgi vai pretēji viedokļi, pretēja propaganda.
Popagandā ļoti svarīga mēra sajāta. Kā pārāk daudz, tā rodas pretējs efekts. Noraidoša vai negatīva attieksme. Kā kādreiz Padomju Savienībā, tā šodien Latvijā un Rietumos. Atcerēsimies, pensiju samazināšanu Latvijā nosauca par konsolidāciju, pēc skolotāju darba optimizācijas un algu pielikuma izrādījās, ka daudzi sklotāji saņem algā mazāk 100 un vairāk eiro ....
Vēlēšanu rezultāti ASV, kad jau Rietumu izdevniecībās uz galdiem gulēja izdevumi ar nodrukātām Klintones ģīmetnēm, uzvarēja "neīstais", propagandas noniecinātais Tramps. Paldies propagandai, kurai izrādījās stipra līdzība ar brendiju!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

26.11.2016. 09:35

Degradācija sākās ar elites degradāciju (deklasētu intelektuāļu rašanos); tai seko inteliģences degradācija. Process noslēdzās ar „tautas” degradāciju – filistru/masu cilvēku pārpilnību; proti, dzīvnieciskiem avīžu lasītājiem (tagad jāsaka – komentāru ūdensgalvām) ar balstiesībām, visur iebalsojot savējos, jo citu "tautā" vairs nemaz nav - viena liela filistru cūku kūts.

Atbildēt

FENIKSS

26.11.2016. 01:57

Priedītis atkal visiem parādīja ka ir moskalis.

Слава Нацii!! Смерть Ворогам!!!

Atbildēt

:)

26.11.2016. 01:50

Pietiek izlasīt pirmo rindkopu, lai ar to beigtu.
Ceru, ka autors vismaz kādu rubli nopelnīja, taksta ta daudz :)

Atbildēt

jurka

25.11.2016. 21:53

Autors neko negrib zinat par krievu pasauli un ideologiem,kas to sludina.Egils vai tik nav radies pēc krievu pasaules ģīmja un līdzības.

Atbildēt

zelma

25.11.2016. 21:21

»

aina

Kapēc nav komentāru,nav ar ko pastrìdēties


Kāda jēga strīdēties par rakstiem, kur notiek latviešu zākāšana īpaši izmeklētā un "inteliģentā" veidā?

Atbildēt

Dace

25.11.2016. 21:12

sorosiešiem stupors,sakarīgs un patiess raksts,kā vienmēr.

Atbildēt

aina

25.11.2016. 21:07

Kapēc nav komentāru,nav ar ko pastrìdēties?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...