Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ērkulīgā propaganda

Arturs Priedītis
25.11.2016.
Komentāri (35)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arturs Nagliņš

01.12.2016. 16:12

Mode cīnīties ar Krievijas propagandu drīz pāries tāpat kā visas iepriekšējās modes ātri pārgāja neglābjami apdauzīto radījumu šļupstēšanā. Pārgāja ģeopolitisko draudu mode. Pāries arī propagandas mode. Turklāt apdauzītie radījumi pat nepaspēs aptvert, ka viņi nemaz nebija un nevar būt propagandas objekts, jo nav nekādas uzmanības cienīgi.

Atbildēt

U.U.

01.12.2016. 11:03

Komentāri kļūst arvien bezjēdzīgāki, atspoguļojot latviešu bezjēdzības dinamiku smadzenēs. Šajā portālā vispār visus komentārus raksta viens latviešu tukšpauris ar latviski tipisku nekaunību un stulbumu.

Atbildēt

Andris

30.11.2016. 20:20

Priedīt, paskaties NTV un citu Krievijas televizijas disputu raidijumus un ja Tev galvā kaut cik ir smadzenes sapratīsi, cerams, kas ir kas.Domā.

Atbildēt

solija krievus

28.11.2016. 22:02

bet atstaja vienatne ar nabadzibu !

Atbildēt

sauja paliek tikai benzins

28.11.2016. 22:01

krievi nak un neatnak !

Atbildēt

patiesībā

27.11.2016. 19:36

»

Trollis JT

Brīdis, kad t.s. "mazais cilvēks" sev jautās - ar ko atšķiras Brisele no Maskavas... šis brīdis ir visai interesants


šis brīdis jau ir pagātne, un pat salīdzinoši sena pagātne.

Atbildēt

Trollis JT

27.11.2016. 15:53

»

oo

Vai nu Baltiju tas ASV ģenerālis gribēja baidīt, drīzāk jau tracināt Trampu


"Tas ģenerālis" grib tikai vienu - lai militāri-rūpniecisko aprindu dzīres nebeigtos. Tas ir cilvēciski un saprotami. Problēma tikai viena - cilvēkiem ir tendence noticēt pašiem saviem meliem. Un tad var gadīties, ka vienam nodreb roka, tā roka, kura ir uz sarkanās pogas... .

Atbildēt

Trollis JT

27.11.2016. 15:49

Brīdis, kad t.s. "mazais cilvēks" sev jautās - ar ko atšķiras Brisele no Maskavas... šis brīdis ir visai interesants.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.11.2016. 12:59

»

A.P.

Latviešu smirdoņām ir radies konkurents. Lietuvā tiek izplatīta informācija, ka karš starp Krieviju un NATO sāksies "Suvalksas koridorā". Līdz kādai deģenerācijas pakāpei jau ir nonākuši "baltie" cilvēki, ja viņi sacenšas par godu dzīvot tajā vietā, kur sāksies III Pasaules karš! Latviešus var saprast...


Paskatieties apollo - tur šodien kārtējā izbijuša ASV militārista murgu atreferējums par to, ka Krievija tūlīt uzbruks Baltijai. Un gandrīz 4000 komnetāru. Tiesa, jāņem vērā, ka apollo ir Iesalnieka troļļu ganības. Un Tvaicenes iemītnieku izklaides vieta.

Atbildēt

A.P.

27.11.2016. 11:29

Latviešu smirdoņām ir radies konkurents. Lietuvā tiek izplatīta informācija, ka karš starp Krieviju un NATO sāksies "Suvalksas koridorā". Līdz kādai deģenerācijas pakāpei jau ir nonākuši "baltie" cilvēki, ja viņi sacenšas par godu dzīvot tajā vietā, kur sāksies III Pasaules karš! Latviešus var saprast. Viņiem nekā nav- ne valsts, ne ekonomikas. Lietuviešiem arī nav valsts, taču ir ekonomika, arī latviešus ekonomiski pakļaujot.Latviešiem, protams, visvairāk ir iemesls savu nevērtību izrādīt III Pasaules kara kontekstā un tautas biedēšanā ar Krieviju, lai nerunātu par nabadzību un novērstu sabiedrības uzmanību no algu palielināšanas tautas mīļi deleģētajām padibenēm parlamentā u.c.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

26.11.2016. 15:54

»

Arturs Priedītis

Kāpēc Rīgas medijos tiek uzkurināta kara histērija? Kāpēc latviešus katru dienu biedē ar Krievijas iebrukumu Latvijā? Kāpēc tas notiek? Ko latvieši var zaudēt Krievijas iebrukuma gadījumā? Ko šodien var latvieši zaudēt no tā, ko parasti tautas zaudē svešzemju karaspēka iebrukuma gadījumā? Atbilde ir...


Protams, Artur, ka latvieši nevar zaudēt neko, jo viņiem nekas nav, to visu ir pievākuši "izredzētie" un komunisti. Latvieši nevar zaudēt neko, jo viņi ierukuma gadījumā tiks noslepkavoti. Ar šo papildus komentāru Priedīša kungs atklāti pasacīja, ka gaida iemaršējam Putina bandas, kuras tiek komandētas no "Golgātes".

Atbildēt

Arturs Priedītis

26.11.2016. 15:33

Kāpēc Rīgas medijos tiek uzkurināta kara histērija? Kāpēc latviešus katru dienu biedē ar Krievijas iebrukumu Latvijā? Kāpēc tas notiek? Ko latvieši var zaudēt Krievijas iebrukuma gadījumā? Ko šodien var latvieši zaudēt no tā, ko parasti tautas zaudē svešzemju karaspēka iebrukuma gadījumā? Atbilde ir īsa – neko nevar zaudēt? Latvieši nevar zaudēt valstisko neatkarību, jo no tās laimīgi atteicās 2003.gadā. Latvieši nevar zaudēt savu politisko valdību, jo tādas nav. Latviešu politiskā valdība ir Lielā Banda – organizētās noziedzības Astoņkājis. Latvieši nevar zaudēt tiesiskumu un taisnīgumu, jo latviešiem ir milzīgas morālās problēmas šajās jomās. Latvieši ir izveidojuši kriminālu valsti – noziegumu brīvības oāzi. Latvieši nevar zaudēt savu kultūru. Kultūru neviens nav spējīgs atņemt. Latvieši nevar zaudēt savu valodu, jo arī valodu neviens nevar atņemt. Latvieši nevar zaudēt savu naudu, jo latvieši ir atsacījušies no savas naudas. Tas arī notika laimīgi. Latvieši nevar zaudēt savu ekonomiku, jo to latvieši ir cītīgi sagrāvuši. Latvieši nevar zaudēt savu finansu sistēmu, jo naudas plūsmu pārzina ārzemnieki. Bet ko tad galu galā var zaudēt latvieši? Visticamākais, latvieši var zaudēt iespēju zagt un blēdīties. Zagšana un blēdības ir masveidīgas. Krievijas iebrukums var to apturēt. Skaidrs, ka to masveidā latvieši nevēlas pieļaut. Jaunākās latviešu paaudzes noteikti negrib zaudēt iespēju cūkoties ar „mākslu”, nodoties perversijām, homoseksuālismam, lepni tēlot pederastus. Viena daļa noteikti negrib zaudēt šarlatānu, pseidozinātnieku „karjeru”.

Atbildēt

L.G. aitkopim

26.11.2016. 15:29

»

Mazu lopu kopējs

Un kā tad izturas poļi, vācieši, lietuvieši pret mums


Ja liekas, aitkopi, tad notiekti "jāpārmet krusts".

Atbildēt

Mazu lopu kopējs

26.11.2016. 15:19

Un kā tad izturas poļi, vācieši, lietuvieši pret mums?

Ar pārākuma sajūtu. Poļiem ir iekšā liels negatīvais slāviskums. Man dažkārt liekas, ka vienīgā tauta, kas mūs tā īsti saprot, ir tie paši krievi, inteliģentā daļa. Pārējiem - pie kājas.

Atbildēt

Mazu lopu kopējs

26.11.2016. 15:18

Kāpēc pagātnes formā? Delfi, galvenie irsēji, atkal izvilkuši no kaut kurienes atvaļinātu ASV ģenerāli, kas kurina kara sentimentu. Ir tak jānīst Latviju no sirds, lai to visu laiku psiholoģiski terorizētu no iekšas.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

26.11.2016. 12:27

»

A.P.

Acīmredzot savā ģenētiski determinētajā aprobežotībā latvieši nemaz nav spējīgi aptvert savu panākumu aizvadītajos 25 gados. Minētajā laikā latvieši iemanījās zaudēt krievu tautas cieņu un apbrīnu. No visām tautām, kuras objektīvu apstākļu ietekmē var vislabāk pazīt latviešus, krievu tauta bija vienīgā...


" Labi ir zināms, kā pret latviešiem izturās lietuvieši, igauņi, poļi, vācieši, ebreji. Viņu attieksme nav salīdzināma ar krievu attieksmi."-------------Protams, ka krievi izrādīja cieņu pret latviešiem !!! Varbūt šo teikumu vajadzēja pabeigt tā: krievu tauta bija vienīgā, kura latviešu tautai patiesi apliecināja cieņu un apbrīnu, darīja to atklāti, ar komfortiem lopu vagoniem aiztransportēja uz Gulaga plašumiem, bet aktīvākos Butirkā atbrīvoja no ciešanām !!!
Un kā tad izturas poļi, vācieši, lietuvieši pret mums ? Lasot šos Priedīša vārdus uzmetas zosāda ! Kas notiktu ar latviešiem, ja viņš atrastos pie teikšanas ? Domāju, ka pat Ādolfs ar Josifu paliktu stingri “aizmugurē”. Un raksta beigās izpildījis pasākuma galveno “paketi”, Lindermani un Grantiņu “nostādījis vienā rindā”.
Genosse Priedīt: Heil Staļin !!!

Atbildēt

S.L.

26.11.2016. 12:19

»

zelma

A.P. visu laiku runā par latviešu degradāciju, bet V.Matīsa - par amerikāņu tautas debilizāciju, ievēlot Trampu :-) (raksts "Ievā"). Tad jau labi, mēs vienīgie neesam tādi aptaurēti


Lezbietēm nav pārāk jūtīgi jānervozē par lezbiežu patroneses zaudējumu. Tā ir īsto cilvēku īslaicīga uzvara. Ar rietumniekiem vienalga ir cauri uz visiem laikiem. Vienīgi ir jāzina, ka muslimi matīsiskās lezbietes izkaus drīz.

Atbildēt

zelma

26.11.2016. 12:02

A.P. visu laiku runā par latviešu degradāciju, bet V.Matīsa - par amerikāņu tautas debilizāciju, ievēlot Trampu :-) (raksts "Ievā"). Tad jau labi, mēs vienīgie neesam tādi aptaurēti :))

Atbildēt

Arturs Nagliņš

26.11.2016. 11:36

Interesanti būtu "tautu" aptaujāt par to, ka medijā līdzās ir zupa ar karu. Tā vien liekas, ka Eiropas intelektuālajiem bāreņiem tas nav nekas šausmīgs un viena daļa tādā salikumā (zula un karš) nesaskata nekā idiotiska, šizofrēniska. "Delfi" prāta bāreņi noteikti nesaskata, un viņi noteikti zina, ka no žurnālistikas viedokļa viņus neviens nenosodīs. Kretīni dimanti arī nesaprot, ka tā darīt nedrīkst.Latvijā vairs nav žurnālistikas, bet gan ir žļurnālistika. Par to ir parūpējusies arī LU lepnā fakultāte Lomonosova ielā, kur žurnālistiku pasniedz žļurnālisti.

Atbildēt

A.P.

26.11.2016. 10:41

Acīmredzot savā ģenētiski determinētajā aprobežotībā latvieši nemaz nav spējīgi aptvert savu panākumu aizvadītajos 25 gados. Minētajā laikā latvieši iemanījās zaudēt krievu tautas cieņu un apbrīnu. No visām tautām, kuras objektīvu apstākļu ietekmē var vislabāk pazīt latviešus, krievu tauta bija vienīgā, kura latviešu tautai patiesi apliecināja cieņu un apbrīnu, darīja to atklāti no visas sirds bez visniecīgākajām pieglaimošanās un samākslotā politkorektuma pazīmēm. Citas tautas, kuras dzīvo līdzās, pret latviešiem vienmēr ir izturējušās savādāk. Praktiski izturējušās bez cieņas un apbrīnas, ko var pat atklāti demonstrēt, neizjūtot ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus par savu necienīgo attieksmi un netaktiskumu. Labi ir zināms, kā pret latviešiem izturās lietuvieši, igauņi, poļi, vācieši, ebreji. Viņu attieksme nav salīdzināma ar krievu attieksmi.

Atbildēt

agents

26.11.2016. 10:39

Ja sis nav pasutijuma raksts , tad Arturs dzivo ,vai putinistu zombkastes kastes ietekme , vai dzivo cita realitate.

Atbildēt

hm

26.11.2016. 10:12

Manuprāt, par propagandu var nosaukt faktu interpretāciju "savā labā".
Piemēram, CV taču mēs neaprakstām trūkumus, negatīvās iezīmes, par ģimeni - vienmēr un visu tikai to labāko, tas pats par savu pilsētu, valsti ...
Propaganda ir vispārcilvēciska kategorija, kura bieži vien robežojas ar meliem, pašslavināšanu, ar neobjektivitāti. Tā piemīt visur un visās dzīves situācijās. Ne tikai politikā.
Kā atdalīt graudus no pelavām, propagandas izskaistinājumus vai apvainojumus no īstenības? Nepiecieāmi atšķirīgi vai pretēji viedokļi, pretēja propaganda.
Popagandā ļoti svarīga mēra sajāta. Kā pārāk daudz, tā rodas pretējs efekts. Noraidoša vai negatīva attieksme. Kā kādreiz Padomju Savienībā, tā šodien Latvijā un Rietumos. Atcerēsimies, pensiju samazināšanu Latvijā nosauca par konsolidāciju, pēc skolotāju darba optimizācijas un algu pielikuma izrādījās, ka daudzi sklotāji saņem algā mazāk 100 un vairāk eiro ....
Vēlēšanu rezultāti ASV, kad jau Rietumu izdevniecībās uz galdiem gulēja izdevumi ar nodrukātām Klintones ģīmetnēm, uzvarēja "neīstais", propagandas noniecinātais Tramps. Paldies propagandai, kurai izrādījās stipra līdzība ar brendiju!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

26.11.2016. 09:35

Degradācija sākās ar elites degradāciju (deklasētu intelektuāļu rašanos); tai seko inteliģences degradācija. Process noslēdzās ar „tautas” degradāciju – filistru/masu cilvēku pārpilnību; proti, dzīvnieciskiem avīžu lasītājiem (tagad jāsaka – komentāru ūdensgalvām) ar balstiesībām, visur iebalsojot savējos, jo citu "tautā" vairs nemaz nav - viena liela filistru cūku kūts.

Atbildēt

FENIKSS

26.11.2016. 01:57

Priedītis atkal visiem parādīja ka ir moskalis.

Слава Нацii!! Смерть Ворогам!!!

Atbildēt

:)

26.11.2016. 01:50

Pietiek izlasīt pirmo rindkopu, lai ar to beigtu.
Ceru, ka autors vismaz kādu rubli nopelnīja, taksta ta daudz :)

Atbildēt

jurka

25.11.2016. 21:53

Autors neko negrib zinat par krievu pasauli un ideologiem,kas to sludina.Egils vai tik nav radies pēc krievu pasaules ģīmja un līdzības.

Atbildēt

zelma

25.11.2016. 21:21

»

aina

Kapēc nav komentāru,nav ar ko pastrìdēties


Kāda jēga strīdēties par rakstiem, kur notiek latviešu zākāšana īpaši izmeklētā un "inteliģentā" veidā?

Atbildēt

Dace

25.11.2016. 21:12

sorosiešiem stupors,sakarīgs un patiess raksts,kā vienmēr.

Atbildēt

aina

25.11.2016. 21:07

Kapēc nav komentāru,nav ar ko pastrìdēties?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...