Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tautas balss, dieva balss

28.07.2020. 13:55

Tā ir tāda nožēlojama darbības imitācija. Aalīdziniet, ko pa gadu bija izdarījis Kārlis Ulmanis un ko ir izdarījis šis Viltvārdis. Kārļa Ulmaņa laikā cilvēkiem bija darbs un bija svētki, tika būvētas skolas un dievnami. Valsts uzkrāja 9 tonnas zelta, ko Padomju okupanti gribēja piesavināties. Pie Kariņa un Levita zelts nevis tiek uzkrāts, bet ieķīlāts miļjardiem parādu dzēšanai. Šī nauda tiek nevis tautai, bet Levita maukām, kuras to vien zina kā katram atbildēt ; jūsu iesniegums ir pieņemts zināšanai. P'Nākotnē latviešiem būs tik liels kauns par Levita prezidentūras laiku, ka uz viņa portretu, ja vien tas nebūs izmests, spļaus virsū.

Atbildēt

Žīdu naudas rebes

28.07.2020. 12:16

»

Cildis

Tautieši, ja papūlēsieties uzmanīgāk ielūkoties savu valdīkļu trulajās sejās, tad ievērosiet, ka starp viņiem ir daudz tādu (vārdā es nevienu nesaukšu – jūs paši viņus atpazīsiet), kuriem muļku mājas dakteri neļautu sēsties pie trolejbusa stūres! Kādi ar viņiem vēl dialogi?! Dzīt tādus ar, pardon, sūdainu...


Protesti notiek visā Eiropā - Bulgārijā, Itālijā, Francijā, protestējot pret globalizāciju ar mērķi izveidot anonīmu, globālu pasaules pārvaldi, ko mūsu cionistu kontrolētie mediji neatspoguļo, ja tas ir aizliegts. Protesti notiek pret “pandēmiju” un “karantizāciju”, pret aizdevumiem valstīm it kā ekonomikas uzlabošanai. Briseles politikas rezultātā Eiropas valstīm aizdod proporcionāli valsts kapitāldaļu aktīviem valstu infrastruktūrās - HESi, lidostas, tilti utt., kas nu kurā valstī ir vērtīgs. Piemēram Bulgārijai 23 miljardus €, bat Grieķijai 72 miljardus €, kaut abas valstis teritorijas un iedzīvotāju skaita ziņā ir vienādas. Ar solīto “otro pandēmijas vilni” radīs apstākļus, kas ekonomikas sagraus vēl vairāk, lai valstis nespētu atdot parādus un procentmaksājumus, valstīm bankrotējot, infrastruktūrām nonākot naudas aizdevēju īpašumā caur ES teritorijā radītajām tiesām “ekonomikas jautājumos”. Īsā laikā ar piespiedu karantizāciju tautas tiesības uz pašnoteikšanos tiek un tiks “izslēgtas” ar mākslīgi radīta vīrusa C19 un piespiedu “karantizācijas”, pārkāpjot vispārējās cilvēktiesības, apstākļos.

Atbildēt

Cildis

28.07.2020. 10:45

»

Fēlis

Pakaļa svilst, tāpēc jāmetas izrādīties dažādās aktivitātēs. Sūda tukšmuldētājs. Nekad neesu uzskatījis par savu prezidentu un neuzskatīšu. Velns rāvis tos debīlos liberastus, kas šo izcēla kā , suka, "nācijas tēvu". Ja mums tādi nācijas tēvi, tad ienaidniekus nevajag. Un... es necepos sakarā ar grāmatu...


Tautieši, ja papūlēsieties uzmanīgāk ielūkoties savu valdīkļu trulajās sejās, tad ievērosiet, ka starp viņiem ir daudz tādu (vārdā es nevienu nesaukšu – jūs paši viņus atpazīsiet), kuriem muļku mājas dakteri neļautu sēsties pie trolejbusa stūres! Kādi ar viņiem vēl dialogi?! Dzīt tādus ar, pardon, sūdainu koku!

Atbildēt

vien darb grup

28.07.2020. 09:55

par miljon

Atbildēt

dialogi ir 30 gadus, bet Saakašvili Ukrainā DARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28.07.2020. 09:55

ar ko dialoģēt??????????? ar nekauņām kriminālajiem

Atbildēt

Kāds

28.07.2020. 00:46

jā, jā, es aplicien to sav interes iekš vien dialog, seminār, sauc kā grib - tas mums (nu jūs zin kas ir mums) dos daudz ko lab. Mēs ir IN, nu iekš to tautkopīb vien riktīg saliedētīb tautgribas koppasākum!

Atbildēt

okupantu apsēstā Latvija

27.07.2020. 20:30

Kā var stiprināt to kas šeit nav, ar to domājot muldēšanu par demokrātiju. Tad jau nēģeri varētu stiprināt mūžīgo sasalumu vai čukči attiecības ar krokodīliem.

Atbildēt

Andris

27.07.2020. 20:25

https://likumi.lv/ta/id/249322-oficialo-publikaciju-un-tiesiskas-informacijas-likums.Izlasiet šī likuma 16. pantu, un šī likuma pārejas noteikumu 4. punktu... Iespējams ,ka mums ir tikai p rezidents-bez p....

Atbildēt

pass

27.07.2020. 19:31

izmeklēšanas komisijām būtu jāiesaista savā darbībā Valsts kontrole, jo tā ir kompetenta iestāde ar savām funkcijām. un komisijas gala ziņojums tad nebūs kārtējais ''ķekis''

Atbildēt

Nevis

27.07.2020. 19:00

»

Es esmu tavs prezidents!

https://youtu.be/ZI4rSZHUKVQ


liberasti , bet konservatīvie iebīdīja Levitu VP amatā. Par savu neatlaidību ar 3. piegājienu to panāca tieši nacionāļi.

Atbildēt

:))

27.07.2020. 17:54

»

Es esmu tavs prezidents!

https://youtu.be/ZI4rSZHUKVQ


Naivais, neviens neraujās izrādīties - tieši otrādi, asti kājstarpē iespiedis mēģina notīties mūsu prezidents.
Opozīcijas lūdza iniciēt likuma grozījumus, kas padarītu parlamentāro izmeklēšanu efektīvu, un dotu ispēju izmklēt, kā vara ir izmantojusi covid ārkārtas situācijas piesegu, lai sarīkotu sev dzīres, jo varas koalīcija nevēlās to pielaut - pat uzsākt debates par to!
Tāpēc opozīcija vērsās pie prezidenta, lai viņš iniciētu šādu debati parlamentā.
Bet prezidents, lai neizdarītu koalīcijai nepatīkami (domājot par savu pozīciju uz nākošajām prezidenta vēlēšanām?), tā vietā paziņo, ka ir gatavs iesaistīties šajā procesā tikai tad, ja koalīcija to pieļaus (jo bez tās akcepta nekādi pasākumi Saeimā nav iespējami)
BRAVO!
Šis nav mans prezidents, šis ir varas koalīcijas prezidents! Kurš ir gatavs ēst tai no rokas, lai tiktu pabarots, nevis rūpētos par tām vērtībām, par kurām tik skaisti runā.
Bēdīgi

Atbildēt

Fēlis

27.07.2020. 16:29

Pakaļa svilst, tāpēc jāmetas izrādīties dažādās aktivitātēs. Sūda tukšmuldētājs. Nekad neesu uzskatījis par savu prezidentu un neuzskatīšu. Velns rāvis tos debīlos liberastus, kas šo izcēla kā , suka, "nācijas tēvu". Ja mums tādi nācijas tēvi, tad ienaidniekus nevajag. Un... es necepos sakarā ar grāmatu. Man jau sen bija par viņu viedoklis.

Atbildēt

super

27.07.2020. 14:51

Globālisti plaukšķina rociņas...

Atbildēt

27.07.2020. 14:19

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt prerunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”

Atbildēt

Aldim

27.07.2020. 14:17

Šitam dubultaģentam jātaisa impīčmentu. Gobzems solīja!?

Atbildēt

mustafa

27.07.2020. 14:00

Kā lai tiek vaļā no šāda kretīna!? Stulbs un korumpēts ir tas mūsu prezis

Atbildēt

Q

27.07.2020. 13:39

Nesaprotu, kādu pienesumu var dot šī Saeimas koalīcijas grīdas lupata, viņš taču ir paklausīgs koalīcijas lēmumu izpildītājs, jo cer laist muļķi vēl vienu prezidentūras termiņu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...