Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ragains

07.05.2019. 08:25

Daudziem komunistiem ir pielaides, Gobzemam nav.Sesus mēnešus pētījuši, nu īsteni ākstu!

Atbildēt

Mirdza

05.05.2019. 10:52

Slims cilvēks, kurš, ieciklējies uz premjera krēslu, tam nominēts, nespēja sastādīt valdību. Skaidri pierādīja tautai, ka nevar, jo nav ne jaudas, ne zināšanu. Toties tagad garos tekstos apsūdz savus līdzpilsoņus.
Dot viņam pielaidi valsts noslēpumam būtu pilnīgs neprāts.
Un velti viņš cer, ka tauta nostāsies viņa pusē. Tauta neies aiz nīkuļiem un muldoņām. Jācer, ka pēc šīm vēlēšanām tauta beidzot sāks domāt, nevis tikai klausīties tukšas runas.

Atbildēt

andris a

04.05.2019. 15:22

(xmas)
gaurs. sulmeisters iesaka
gaurs. sulmeisters
vakar 19:28no Twitter
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
#АндрейТюняев#Путин#Пенсии#Религия#Вера

YOUTUBE.COM


Atbildēt

hehehe

03.05.2019. 12:39

vakarā iešņauc, no rīta uzēd to, kas salipis degunā un atkal per

Atbildēt

Viedais

02.05.2019. 20:24

Kāds atkal izmanto manu niku, tiesa ar mazo v, tomēr atkristos no šī personāža komenta. Neko īpaši nezinu par Gobzemu (izņemot publikācijas, kas neko priekš manis nenozīmē), taču šeit viņš skaidri parāda, ka LR ir spēki, kas stāv pāri tautai, tās ievēlēto priekšstāvju veidolā. Varbūt tiešām līdzekļu taupīšanas labad vērts atcelt vēlēšanas un ļaut ASV vai NATO klerkiem nozīmēt mums vadību. Kālab spēlēt demokrātiju? Sarkasms (precizējums tiem n-tiem %, kam ar humoru pašvaki)

Atbildēt

Bijušais zemessargs

02.05.2019. 18:08

Tas viltīgais gobzems ir nodevējs un pretīgs pašlabuma meklētājs. Tādiem nodevīgiem, pļāpīgiem tipiem nekad nedrīkst dot pielaidi.

Atbildēt

Nu

02.05.2019. 13:47

»

Ronis

Interneta mediji uzbrūk tikai divu iemeslu dēļ: a) vai nu tie pilni ar Vienotības, Nacionāļu, Paristu un liberastu troļļiem, un b) vai arī tie ir latviešu visverdziskākā daļa. Latviešiem verdzisko dvēseli neizsist: viņus Dombrovskis, Vilks, Kalniete un Co. aplies ar sūdiem un padarīs nabagus, bet viņi...


Gobzema persona tautu (vai tos, kas aiz tās stāv) kaitina ne mazāk kā SAB (ar to domājot, ka SAB ir kaitinājuma avots, nevis nokaitinātais, grūti izteikties latviski gramatiski pareizi), tā ka nekur tā tauta nenostāsies, nebūs tāda rīkojuma.

Atbildēt

Ronis

02.05.2019. 00:46

»

arī vajāta

Ja vairāki interneta mediji uzbrūk vienam cilvēkam, tad tas kaut ko liecina par šiem medijiem. Viņi tāpat var kolektīvi (kā komjauniešu sapulcē) uzbrukt jebkuram, kas nedzied vienu dziesmu ar šiem. Ir jau pieredzēts. Varbūt man vajadzētu aprunāties ar Gobzemu, advokāts taču


Interneta mediji uzbrūk tikai divu iemeslu dēļ: a) vai nu tie pilni ar Vienotības, Nacionāļu, Paristu un liberastu troļļiem, un b) vai arī tie ir latviešu visverdziskākā daļa. Latviešiem verdzisko dvēseli neizsist: viņus Dombrovskis, Vilks, Kalniete un Co. aplies ar sūdiem un padarīs nabagus, bet viņi vēl ies un par tiem nobalsos. Milzīgais nepamatotais naids pret Gobzemu pierāda pedējo: latvieši ir vergi, kas nespēj kritiski domāt

Atbildēt

Es

01.05.2019. 17:44

»

to lauķis

Bez krievu pederastiem un krievmīļiem


Es zinu tikai vienu pederastu kurš sevi pasludināja, oficiāli, par geju- bet viņš ir latvietis...

Atbildēt

nekādas cieņas

01.05.2019. 16:18

tajā superīgajā sižetā bija redzams, ka partgenose Linda Ozola jura brīvajā sēdvietā kā kinoteātrī jau bija paguvusi ielikt savu somiņu:)

Atbildēt

Niknais

01.05.2019. 00:30

»

hmm

Saeimas deputātiem atgriežoties no garā pusdienu pārtraukuma 2019. gada valsts budžeta izskatīšanas sēdē, trešdien atklājās, ka no plenārsēžu zāles ir pazudusi kartona figūra Jura Juraša (JKP) formā...


Runā, ka kartona Jurašu Rinkijs aizņēmās, vēlāk manīts iesprûdis mazmājiņas durvīs ar nolaistām biksēm, izmisīgi zvanot operas biedram

Atbildēt

Aldiņ

01.05.2019. 00:20

Uzēd puņķi!

Atbildēt

to GEO

30.04.2019. 20:31

»

GEO

Labi. Tālāk -Petraviča arī pielaidi nedabūs.Lai necer.Ja tas notiks,tad arī Šoigu dabūs atļauju


Ja Zatleram un Kozlovskim bija, kāpēc Šoigu ar Rogozinu nevarētu saņemt pielaides?

Atbildēt

partijas liste

30.04.2019. 18:59

Ja būtu vienmandāta apgabals,vai šo kungu ievēlētu?

Atbildēt

kriptētais šifrs

30.04.2019. 18:59

Kāds liekulīgs naivums.Zaga,un nepadalījās,iespējams.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

30.04.2019. 16:57

»

Landlady Lata

Cienu PIETIEK, taču šoreiz gribu teikt: ir zemiski atkārtot šo stulbo fotogrāfiju vēlreiz un vēlreiz. Nu, saniezējās cilvēkam deguns, nu, kāds paparazzi šo mirkli uzķēra. Labi, paskatījāmies, un - pietiks, vai ne, mīļais portāliņ PIETIEK


Izrādaas, ka Rīgas lapsām garršo kaki!
jauns.lv, nra.lv, 08.2018.

Arvien biežāk Rīgā var sastapt lapsas. Kā pareizi rīkoties, tiekoties ar šiem četrkājaiņiem? Lapsām klāt labāk neiet un vienkārši iet garām, bet, ja dzīvnieks traucē, to var aizdzīt – lēni tuvoties tai un radīt troksni.

Lapsas pilsētā neienāk no meža – tās šeit dzīvo, jo pilsētās mēdz būt šiem zvēriem piemēroti apstākļi, lai veidotu alu, radītu un audzinātu pēcnācējus. Izsalkuma apmierināšanai lapsa var noķert kādu grauzēju vai citu sīkāku dzīvnieku, turklāt arī atkritumu tvertnēs var atrast ēdamo.

Lapsas mīt tur, kur tām ir piemēroti dzīves apstākļi, šiem dzīvniekiem nepastāv stingri noteiktas robežas, kur ir viņu apdzīvotā vide, bet kur – cilvēku teritorija. Pilsētas kapi, parki, atkritumu tvertnes un dažādas pažobeles lapsas pilnībā apmierina. Tāpat ir zināmi gadījumi, kad lapsas ierīkojušas midzeņus zem siltumtrasēm, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmos vai pat iekštelpās, pagrabos.

Visbiežāk, dzimušas kā "rīdzinieces", lapsas tādas arī paliek līdz dzīves beigām – ēdiena pietiek, ir diezgan kokiem un krūmiem apaugušu teritoriju. Kopumā lapsu populācija Rīgā nekļūst ne lielāka, ne mazāka. Jau sen ir zināms termins "urbanizētas lapsas", attiecībā uz pilsētām tas nav nekas neparasts.

Tikai pasakās lapsas pārtiek vienīgi no zaķiem. Patiesībā tās ir visēdājas, kaut arī šo plēsoņu uzturā priekšroka ir gaļai, lapsas ir arī maitēdājas. Brīvā dabā lapsas medī putnus, grauzējus, mēdz izpostīt ligzdas, bet lapsas "pilsētnieces" labprāt izēdīs kaķiem nolikto barību un ne tikai – tām garšo arī paši kaķi. Veselīgu runci lapsa nespēj pieveikt, taču ar slimu, vecu kaķi vai mazu kaķēnu šai plēsoņai nav problēmu izrēķināties.

Ja lapsa droši tuvojas cilvēkam, rodas pamatotas bažas, ka kaut kas nav kārtībā – jārēķinās, ka šis dzīvnieks nereti slimo ar trakumsērgu. Tāpat arī, ja lapsa sakodusi kaķi vai citu mājdzīvnieku, būtu jāpārbauda, vai tas pēc lapsas uzbrukumiem nav saslimis ar trakumsērgu. Tāpēc nevajag mēģināt noķert vai piejaucēt lapsu, jo šis dzīvnieks var sāpīgi iekost, kā arī mēdz slimot ar trakumsērgu, ar ko var inficēt arī cilvēkus.

Atbildēt

to PILSONIS

30.04.2019. 15:44

»

Pilsonis

Latvijā neviens nesaņem pielaidi, kamēr ASV vēstniecības ierēdņi nav pieņemuši attiecīgu lēmumu...


Būtu jauki, tad visādi zatleri, kozlovski, pabriki, dombrovski, bordāni, juraši un līdzīgi mūdži nevarētu graut mūsu valsti. Diemžēl par pielaidēm lem tie, no kuriem Maizītis īrē dzīvokli.

Atbildēt

Pilsonis

30.04.2019. 10:18

Latvijā neviens nesaņem pielaidi, kamēr ASV vēstniecības ierēdņi nav pieņemuši attiecīgu lēmumu.
Tie paši ierēdņi pie kuriem, saskaņā ar wikileaks nopludinātajiem dokumentiem, maizītis skŗēja atskaitīties būdams vēl ģenerālprokurora amatā.
Tāpēc tādiem pārbaudītiem kadriem kā kariņš, pielaidi dod bez pārbaudēm.

Atbildēt

kazi

30.04.2019. 09:05

kas tam ir apakšā, to mēs nezinām, kāpēc studijā tika ielaists viens no pērkamajiem jkp figurantiem Rancāns.

Atbildēt

pilsonis

30.04.2019. 08:36

»

GEO

Ja manas valsts iestādes pēc visa tā,ko Gobzems sarunājis un sastrādājis,iedotu viņam šo pielaidi,tad tas būtu vel trakāk,kā braukt pa Čaka ielas asfaltu.Pareizi darījāt


Ja Kariņam pēc visām viņa manipulācijām ar PSRS būvēto kinoteātri Pionieris un OIK ieviešanas ir pielaide, tad pielaide valsts noslēpumam ir jādod arī pašam Putinam.

Atbildēt

smieklīgi

30.04.2019. 08:10

JKP tik sola un sloa dašai nokārtot. Supar Lato nokomentēja. JKP traktorists teica, ka pazīstot pasaules politiku un kompromisus.

Atbildēt

Gg

30.04.2019. 06:08

Kpv Sabruks tas skaidrs, muzigi ietedni uzvarees , jo Paris gadi atpakal rakstiju kaut kads tresajaa pasaules kars vai revolucija so pilu diki izdzenaas, savadak nekas jo ieredbni butibaa balso pasi par sevi , vinu tacs daudz un veel tie kas Barojas apkart

Atbildēt

30.04.2019. 05:38

»

:)

kas ir tas noslēpums, no kā, atšķirībā no citiem, nav ATKĀPIES?:)) no kā tieši


Kā muldēja pirms vēlēšanām tā turpina muldēt arī tagad...

Atbildēt

kabinets

30.04.2019. 01:31

»

bruno

Diemžēl latvieši joprojām ir kalpi un vergi


Viņš (A.G.) ir izvēlējies kļūt par deģenerātu. Šādai izvēlei nepieciešams ārkārtīgi stingrs raksturs. Cienīsim viņa izvēli!

Atbildēt

:)))))

29.04.2019. 23:53

»

hmm

Saeimas deputātiem atgriežoties no garā pusdienu pārtraukuma 2019. gada valsts budžeta izskatīšanas sēdē, trešdien atklājās, ka no plenārsēžu zāles ir pazudusi kartona figūra Jura Juraša (JKP) formā...


Guntars Mucenieks: Un deputāts Gobzems arī traks. Noslēpt kartona juri! Viņš grib, lai Juta aiziet ar sirdi tieši Saeimas zēlē? Tāds satraukums nebija manīts no Jutas pat budžeta pieņemšanas brīdī. Bet kad kartona juris bija izgājis ar Aldi uzpīpēt, tā bija sajūta, ka Ušakova draudi par eiropas līmeņa nepatikšanām, ja viņu atcels, būs tikai maza bērna šļupsti.
Un to prieku, kad kartonu atrada! Ar kādu cēlu nesienu iznesa cauri zālei! Un ar cēlu klusuma brīdi apstājās pret tribīni! Uh! Ķīnas armijas parāde ne tuvu nav tik patriotiska kā partijas biedrs iznesa cauri galvenajai zālei kartona kolēģi.

Atbildēt

29.04.2019. 23:06

Politiskā diagnoze: sašņaucies atslēdznieka delīrijs

Atbildēt

doing business

29.04.2019. 22:17

»

hmm

Saeimas deputātiem atgriežoties no garā pusdienu pārtraukuma 2019. gada valsts budžeta izskatīšanas sēdē, trešdien atklājās, ka no plenārsēžu zāles ir pazudusi kartona figūra Jura Juraša (JKP) formā...


preses klubā bojārs informē, ka tagad esot bioloģiskais lauksaimnieks. Stāsta raidījumā par Mozu. Mēs esot naivi. Sandis Riekstiņš stāsta, ka esot "kreizi".

Atbildēt

arī vajāta

29.04.2019. 22:09

»

Landlady Lata

Cienu PIETIEK, taču šoreiz gribu teikt: ir zemiski atkārtot šo stulbo fotogrāfiju vēlreiz un vēlreiz. Nu, saniezējās cilvēkam deguns, nu, kāds paparazzi šo mirkli uzķēra. Labi, paskatījāmies, un - pietiks, vai ne, mīļais portāliņ PIETIEK


Ja vairāki interneta mediji uzbrūk vienam cilvēkam, tad tas kaut ko liecina par šiem medijiem. Viņi tāpat var kolektīvi (kā komjauniešu sapulcē) uzbrukt jebkuram, kas nedzied vienu dziesmu ar šiem. Ir jau pieredzēts. Varbūt man vajadzētu aprunāties ar Gobzemu, advokāts taču.

Atbildēt

GEO

29.04.2019. 22:04

Ja manas valsts iestādes pēc visa tā,ko Gobzems sarunājis un sastrādājis,iedotu viņam šo pielaidi,tad tas būtu vel trakāk,kā braukt pa Čaka ielas asfaltu.Pareizi darījāt.

Atbildēt

hmm

29.04.2019. 22:04

Saeimas deputātiem atgriežoties no garā pusdienu pārtraukuma 2019. gada valsts budžeta izskatīšanas sēdē, trešdien atklājās, ka no plenārsēžu zāles ir pazudusi kartona figūra Jura Juraša (JKP) formā.

JKP frakcijas priekšsēdētāja Juta Strīķe no Saeimas tribīnes aicināja vaininiekus atdot “kartona Jurašu” atpakaļ. Viņa draudēja citādi vērsties Valsts policijā. Strīķe piebilda, ka šī kartona figūra ir likumīgi iegādāta un JKP rīcībā ir arī pirkuma čeks.

Kā novēroja LNT Ziņas, dažās minūtes “kartona Jurašs” tomēr atradās. Kartona figūra tika uzieta Saeimas sēžu zāles viesu sektorā. “Kartona Jurašu” atpakaļ zāles deputātu sektorā nogādāja JKP frakcijas deputāts Sandis Riekstiņš.

Šobrīs Preses klubā sēž tas pats Sandis Riektiņš un vāuļo. Sēž arī tāds frukts, kā Ādažu domes deputāts, bijušais Rīgas mērs Gundars Bojārs:(

Atbildēt

smieklīgi

29.04.2019. 21:29

»

Vo

Viņš ir izpildījis to, ka, atšķirībā no citiem nav atkāpies no šiem solījumiem tā saukto kompromisu vārdā. Ja viņš to būtu darījis, tagad sēdētu valdības ložā pie siles, tāpat kā visi citi purni Kaimiņu ieskaitot, kas tagad dejo pēc Vienotības stabules


Solīja, ka sargās noliktavu un neviens vairs neko neaiznesīs, bet saņēmis bļodu, tikai noskatās, kā noliktavu iznes tukšu, bet pats tikai pa laikam ierejas.

Atbildēt

jaajaa

29.04.2019. 21:19

...a varbūt labāk bez tās pielaides...sanāks kā Jurašam...kāds var pamēģināt ietupināt par noslēpuma neizpaušanau...:)

Atbildēt

Vo

29.04.2019. 21:17

»

interesanti

Ko tad no priekšvēlēšanu kampaņā solītā Gobzems ir izpildījis


Viņš ir izpildījis to, ka, atšķirībā no citiem nav atkāpies no šiem solījumiem tā saukto kompromisu vārdā. Ja viņš to būtu darījis, tagad sēdētu valdības ložā pie siles, tāpat kā visi citi purni Kaimiņu ieskaitot, kas tagad dejo pēc Vienotības stabules.

Atbildēt

oi,

29.04.2019. 21:01

paskatīeties, ko Kārtības rullī Rancāns no JKP nesa:))) Nenožēlosiet.

Atbildēt

Landlady Lata

29.04.2019. 20:09

Cienu PIETIEK, taču šoreiz gribu teikt: ir zemiski atkārtot šo stulbo fotogrāfiju vēlreiz un vēlreiz. Nu, saniezējās cilvēkam deguns, nu, kāds paparazzi šo mirkli uzķēra. Labi, paskatījāmies, un - pietiks, vai ne, mīļais portāliņ PIETIEK?

Atbildēt

to Jozis

29.04.2019. 20:08

»

Jozis

Tieši tā tas arī ir


Nav nekāda Maizīša & Co? Ir sīka skrūvīte Latviju kontrolējošā Krievijas organizētās noziedzības un FSB mehānismā.

Atbildēt

tautas spēks

29.04.2019. 19:33

Jā,Gobzema kungs,tautas spēks tikai pieņemas un pieņemas spēkā saprotot,ka jums nedēļā ir piecas piektdienas.Tā ,maigi izsakoties.

Atbildēt

Jokohama

29.04.2019. 19:33

Paldies Aldim ka cīnās,cerams sanāks ar kas,lai nebūtu jąpielieto savādākas metodes.

Atbildēt

protams, ka pareizi

29.04.2019. 18:50

»

pareizi

Gobzems taču teica, ka Kaimiņam Meroni kko piedāvājis. Nu ja. Neprot turēt noslēpumus, ka neizpļāpā vēl ko trakāku par blēžiem un noziedzniekiem un viņu prostitūtām


Kad bija draugos ar Kaimiņu, tad plēsa sev kreklu apgalvojot, ka viņu nekaunīgi apmelo un tas esot politiskais pasūtījums, bet kad sagāja ragos, tad pats sāka dziedāt, cik Kaimiņš slikts un kā shēmojis netīrās naudas.

Atbildēt

!!

29.04.2019. 18:44

tikai, kura tauta vai tā, kura sauca ALELUJA vai arī tā, kura auroja - SIT VIŅU KRUSTĀ!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....