Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ragains

07.05.2019. 08:25

Daudziem komunistiem ir pielaides, Gobzemam nav.Sesus mēnešus pētījuši, nu īsteni ākstu!

Atbildēt

Mirdza

05.05.2019. 10:52

Slims cilvēks, kurš, ieciklējies uz premjera krēslu, tam nominēts, nespēja sastādīt valdību. Skaidri pierādīja tautai, ka nevar, jo nav ne jaudas, ne zināšanu. Toties tagad garos tekstos apsūdz savus līdzpilsoņus.
Dot viņam pielaidi valsts noslēpumam būtu pilnīgs neprāts.
Un velti viņš cer, ka tauta nostāsies viņa pusē. Tauta neies aiz nīkuļiem un muldoņām. Jācer, ka pēc šīm vēlēšanām tauta beidzot sāks domāt, nevis tikai klausīties tukšas runas.

Atbildēt

andris a

04.05.2019. 15:22

(xmas)
gaurs. sulmeisters iesaka
gaurs. sulmeisters
vakar 19:28no Twitter
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
#АндрейТюняев#Путин#Пенсии#Религия#Вера

YOUTUBE.COM


Atbildēt

hehehe

03.05.2019. 12:39

vakarā iešņauc, no rīta uzēd to, kas salipis degunā un atkal per

Atbildēt

Viedais

02.05.2019. 20:24

Kāds atkal izmanto manu niku, tiesa ar mazo v, tomēr atkristos no šī personāža komenta. Neko īpaši nezinu par Gobzemu (izņemot publikācijas, kas neko priekš manis nenozīmē), taču šeit viņš skaidri parāda, ka LR ir spēki, kas stāv pāri tautai, tās ievēlēto priekšstāvju veidolā. Varbūt tiešām līdzekļu taupīšanas labad vērts atcelt vēlēšanas un ļaut ASV vai NATO klerkiem nozīmēt mums vadību. Kālab spēlēt demokrātiju? Sarkasms (precizējums tiem n-tiem %, kam ar humoru pašvaki)

Atbildēt

Bijušais zemessargs

02.05.2019. 18:08

Tas viltīgais gobzems ir nodevējs un pretīgs pašlabuma meklētājs. Tādiem nodevīgiem, pļāpīgiem tipiem nekad nedrīkst dot pielaidi.

Atbildēt

Nu

02.05.2019. 13:47

»

Ronis

Interneta mediji uzbrūk tikai divu iemeslu dēļ: a) vai nu tie pilni ar Vienotības, Nacionāļu, Paristu un liberastu troļļiem, un b) vai arī tie ir latviešu visverdziskākā daļa. Latviešiem verdzisko dvēseli neizsist: viņus Dombrovskis, Vilks, Kalniete un Co. aplies ar sūdiem un padarīs nabagus, bet viņi...


Gobzema persona tautu (vai tos, kas aiz tās stāv) kaitina ne mazāk kā SAB (ar to domājot, ka SAB ir kaitinājuma avots, nevis nokaitinātais, grūti izteikties latviski gramatiski pareizi), tā ka nekur tā tauta nenostāsies, nebūs tāda rīkojuma.

Atbildēt

Ronis

02.05.2019. 00:46

»

arī vajāta

Ja vairāki interneta mediji uzbrūk vienam cilvēkam, tad tas kaut ko liecina par šiem medijiem. Viņi tāpat var kolektīvi (kā komjauniešu sapulcē) uzbrukt jebkuram, kas nedzied vienu dziesmu ar šiem. Ir jau pieredzēts. Varbūt man vajadzētu aprunāties ar Gobzemu, advokāts taču


Interneta mediji uzbrūk tikai divu iemeslu dēļ: a) vai nu tie pilni ar Vienotības, Nacionāļu, Paristu un liberastu troļļiem, un b) vai arī tie ir latviešu visverdziskākā daļa. Latviešiem verdzisko dvēseli neizsist: viņus Dombrovskis, Vilks, Kalniete un Co. aplies ar sūdiem un padarīs nabagus, bet viņi vēl ies un par tiem nobalsos. Milzīgais nepamatotais naids pret Gobzemu pierāda pedējo: latvieši ir vergi, kas nespēj kritiski domāt

Atbildēt

Es

01.05.2019. 17:44

»

to lauķis

Bez krievu pederastiem un krievmīļiem


Es zinu tikai vienu pederastu kurš sevi pasludināja, oficiāli, par geju- bet viņš ir latvietis...

Atbildēt

nekādas cieņas

01.05.2019. 16:18

tajā superīgajā sižetā bija redzams, ka partgenose Linda Ozola jura brīvajā sēdvietā kā kinoteātrī jau bija paguvusi ielikt savu somiņu:)

Atbildēt

Niknais

01.05.2019. 00:30

»

hmm

Saeimas deputātiem atgriežoties no garā pusdienu pārtraukuma 2019. gada valsts budžeta izskatīšanas sēdē, trešdien atklājās, ka no plenārsēžu zāles ir pazudusi kartona figūra Jura Juraša (JKP) formā...


Runā, ka kartona Jurašu Rinkijs aizņēmās, vēlāk manīts iesprûdis mazmājiņas durvīs ar nolaistām biksēm, izmisīgi zvanot operas biedram

Atbildēt

Aldiņ

01.05.2019. 00:20

Uzēd puņķi!

Atbildēt

to GEO

30.04.2019. 20:31

»

GEO

Labi. Tālāk -Petraviča arī pielaidi nedabūs.Lai necer.Ja tas notiks,tad arī Šoigu dabūs atļauju


Ja Zatleram un Kozlovskim bija, kāpēc Šoigu ar Rogozinu nevarētu saņemt pielaides?

Atbildēt

partijas liste

30.04.2019. 18:59

Ja būtu vienmandāta apgabals,vai šo kungu ievēlētu?

Atbildēt

kriptētais šifrs

30.04.2019. 18:59

Kāds liekulīgs naivums.Zaga,un nepadalījās,iespējams.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

30.04.2019. 16:57

»

Landlady Lata

Cienu PIETIEK, taču šoreiz gribu teikt: ir zemiski atkārtot šo stulbo fotogrāfiju vēlreiz un vēlreiz. Nu, saniezējās cilvēkam deguns, nu, kāds paparazzi šo mirkli uzķēra. Labi, paskatījāmies, un - pietiks, vai ne, mīļais portāliņ PIETIEK


Izrādaas, ka Rīgas lapsām garršo kaki!
jauns.lv, nra.lv, 08.2018.

Arvien biežāk Rīgā var sastapt lapsas. Kā pareizi rīkoties, tiekoties ar šiem četrkājaiņiem? Lapsām klāt labāk neiet un vienkārši iet garām, bet, ja dzīvnieks traucē, to var aizdzīt – lēni tuvoties tai un radīt troksni.

Lapsas pilsētā neienāk no meža – tās šeit dzīvo, jo pilsētās mēdz būt šiem zvēriem piemēroti apstākļi, lai veidotu alu, radītu un audzinātu pēcnācējus. Izsalkuma apmierināšanai lapsa var noķert kādu grauzēju vai citu sīkāku dzīvnieku, turklāt arī atkritumu tvertnēs var atrast ēdamo.

Lapsas mīt tur, kur tām ir piemēroti dzīves apstākļi, šiem dzīvniekiem nepastāv stingri noteiktas robežas, kur ir viņu apdzīvotā vide, bet kur – cilvēku teritorija. Pilsētas kapi, parki, atkritumu tvertnes un dažādas pažobeles lapsas pilnībā apmierina. Tāpat ir zināmi gadījumi, kad lapsas ierīkojušas midzeņus zem siltumtrasēm, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmos vai pat iekštelpās, pagrabos.

Visbiežāk, dzimušas kā "rīdzinieces", lapsas tādas arī paliek līdz dzīves beigām – ēdiena pietiek, ir diezgan kokiem un krūmiem apaugušu teritoriju. Kopumā lapsu populācija Rīgā nekļūst ne lielāka, ne mazāka. Jau sen ir zināms termins "urbanizētas lapsas", attiecībā uz pilsētām tas nav nekas neparasts.

Tikai pasakās lapsas pārtiek vienīgi no zaķiem. Patiesībā tās ir visēdājas, kaut arī šo plēsoņu uzturā priekšroka ir gaļai, lapsas ir arī maitēdājas. Brīvā dabā lapsas medī putnus, grauzējus, mēdz izpostīt ligzdas, bet lapsas "pilsētnieces" labprāt izēdīs kaķiem nolikto barību un ne tikai – tām garšo arī paši kaķi. Veselīgu runci lapsa nespēj pieveikt, taču ar slimu, vecu kaķi vai mazu kaķēnu šai plēsoņai nav problēmu izrēķināties.

Ja lapsa droši tuvojas cilvēkam, rodas pamatotas bažas, ka kaut kas nav kārtībā – jārēķinās, ka šis dzīvnieks nereti slimo ar trakumsērgu. Tāpat arī, ja lapsa sakodusi kaķi vai citu mājdzīvnieku, būtu jāpārbauda, vai tas pēc lapsas uzbrukumiem nav saslimis ar trakumsērgu. Tāpēc nevajag mēģināt noķert vai piejaucēt lapsu, jo šis dzīvnieks var sāpīgi iekost, kā arī mēdz slimot ar trakumsērgu, ar ko var inficēt arī cilvēkus.

Atbildēt

to PILSONIS

30.04.2019. 15:44

»

Pilsonis

Latvijā neviens nesaņem pielaidi, kamēr ASV vēstniecības ierēdņi nav pieņemuši attiecīgu lēmumu...


Būtu jauki, tad visādi zatleri, kozlovski, pabriki, dombrovski, bordāni, juraši un līdzīgi mūdži nevarētu graut mūsu valsti. Diemžēl par pielaidēm lem tie, no kuriem Maizītis īrē dzīvokli.

Atbildēt

Pilsonis

30.04.2019. 10:18

Latvijā neviens nesaņem pielaidi, kamēr ASV vēstniecības ierēdņi nav pieņemuši attiecīgu lēmumu.
Tie paši ierēdņi pie kuriem, saskaņā ar wikileaks nopludinātajiem dokumentiem, maizītis skŗēja atskaitīties būdams vēl ģenerālprokurora amatā.
Tāpēc tādiem pārbaudītiem kadriem kā kariņš, pielaidi dod bez pārbaudēm.

Atbildēt

kazi

30.04.2019. 09:05

kas tam ir apakšā, to mēs nezinām, kāpēc studijā tika ielaists viens no pērkamajiem jkp figurantiem Rancāns.

Atbildēt

pilsonis

30.04.2019. 08:36

»

GEO

Ja manas valsts iestādes pēc visa tā,ko Gobzems sarunājis un sastrādājis,iedotu viņam šo pielaidi,tad tas būtu vel trakāk,kā braukt pa Čaka ielas asfaltu.Pareizi darījāt


Ja Kariņam pēc visām viņa manipulācijām ar PSRS būvēto kinoteātri Pionieris un OIK ieviešanas ir pielaide, tad pielaide valsts noslēpumam ir jādod arī pašam Putinam.

Atbildēt

smieklīgi

30.04.2019. 08:10

JKP tik sola un sloa dašai nokārtot. Supar Lato nokomentēja. JKP traktorists teica, ka pazīstot pasaules politiku un kompromisus.

Atbildēt

Gg

30.04.2019. 06:08

Kpv Sabruks tas skaidrs, muzigi ietedni uzvarees , jo Paris gadi atpakal rakstiju kaut kads tresajaa pasaules kars vai revolucija so pilu diki izdzenaas, savadak nekas jo ieredbni butibaa balso pasi par sevi , vinu tacs daudz un veel tie kas Barojas apkart

Atbildēt

30.04.2019. 05:38

»

:)

kas ir tas noslēpums, no kā, atšķirībā no citiem, nav ATKĀPIES?:)) no kā tieši


Kā muldēja pirms vēlēšanām tā turpina muldēt arī tagad...

Atbildēt

kabinets

30.04.2019. 01:31

»

bruno

Diemžēl latvieši joprojām ir kalpi un vergi


Viņš (A.G.) ir izvēlējies kļūt par deģenerātu. Šādai izvēlei nepieciešams ārkārtīgi stingrs raksturs. Cienīsim viņa izvēli!

Atbildēt

:)))))

29.04.2019. 23:53

»

hmm

Saeimas deputātiem atgriežoties no garā pusdienu pārtraukuma 2019. gada valsts budžeta izskatīšanas sēdē, trešdien atklājās, ka no plenārsēžu zāles ir pazudusi kartona figūra Jura Juraša (JKP) formā...


Guntars Mucenieks: Un deputāts Gobzems arī traks. Noslēpt kartona juri! Viņš grib, lai Juta aiziet ar sirdi tieši Saeimas zēlē? Tāds satraukums nebija manīts no Jutas pat budžeta pieņemšanas brīdī. Bet kad kartona juris bija izgājis ar Aldi uzpīpēt, tā bija sajūta, ka Ušakova draudi par eiropas līmeņa nepatikšanām, ja viņu atcels, būs tikai maza bērna šļupsti.
Un to prieku, kad kartonu atrada! Ar kādu cēlu nesienu iznesa cauri zālei! Un ar cēlu klusuma brīdi apstājās pret tribīni! Uh! Ķīnas armijas parāde ne tuvu nav tik patriotiska kā partijas biedrs iznesa cauri galvenajai zālei kartona kolēģi.

Atbildēt

29.04.2019. 23:06

Politiskā diagnoze: sašņaucies atslēdznieka delīrijs

Atbildēt

doing business

29.04.2019. 22:17

»

hmm

Saeimas deputātiem atgriežoties no garā pusdienu pārtraukuma 2019. gada valsts budžeta izskatīšanas sēdē, trešdien atklājās, ka no plenārsēžu zāles ir pazudusi kartona figūra Jura Juraša (JKP) formā...


preses klubā bojārs informē, ka tagad esot bioloģiskais lauksaimnieks. Stāsta raidījumā par Mozu. Mēs esot naivi. Sandis Riekstiņš stāsta, ka esot "kreizi".

Atbildēt

arī vajāta

29.04.2019. 22:09

»

Landlady Lata

Cienu PIETIEK, taču šoreiz gribu teikt: ir zemiski atkārtot šo stulbo fotogrāfiju vēlreiz un vēlreiz. Nu, saniezējās cilvēkam deguns, nu, kāds paparazzi šo mirkli uzķēra. Labi, paskatījāmies, un - pietiks, vai ne, mīļais portāliņ PIETIEK


Ja vairāki interneta mediji uzbrūk vienam cilvēkam, tad tas kaut ko liecina par šiem medijiem. Viņi tāpat var kolektīvi (kā komjauniešu sapulcē) uzbrukt jebkuram, kas nedzied vienu dziesmu ar šiem. Ir jau pieredzēts. Varbūt man vajadzētu aprunāties ar Gobzemu, advokāts taču.

Atbildēt

GEO

29.04.2019. 22:04

Ja manas valsts iestādes pēc visa tā,ko Gobzems sarunājis un sastrādājis,iedotu viņam šo pielaidi,tad tas būtu vel trakāk,kā braukt pa Čaka ielas asfaltu.Pareizi darījāt.

Atbildēt

hmm

29.04.2019. 22:04

Saeimas deputātiem atgriežoties no garā pusdienu pārtraukuma 2019. gada valsts budžeta izskatīšanas sēdē, trešdien atklājās, ka no plenārsēžu zāles ir pazudusi kartona figūra Jura Juraša (JKP) formā.

JKP frakcijas priekšsēdētāja Juta Strīķe no Saeimas tribīnes aicināja vaininiekus atdot “kartona Jurašu” atpakaļ. Viņa draudēja citādi vērsties Valsts policijā. Strīķe piebilda, ka šī kartona figūra ir likumīgi iegādāta un JKP rīcībā ir arī pirkuma čeks.

Kā novēroja LNT Ziņas, dažās minūtes “kartona Jurašs” tomēr atradās. Kartona figūra tika uzieta Saeimas sēžu zāles viesu sektorā. “Kartona Jurašu” atpakaļ zāles deputātu sektorā nogādāja JKP frakcijas deputāts Sandis Riekstiņš.

Šobrīs Preses klubā sēž tas pats Sandis Riektiņš un vāuļo. Sēž arī tāds frukts, kā Ādažu domes deputāts, bijušais Rīgas mērs Gundars Bojārs:(

Atbildēt

smieklīgi

29.04.2019. 21:29

»

Vo

Viņš ir izpildījis to, ka, atšķirībā no citiem nav atkāpies no šiem solījumiem tā saukto kompromisu vārdā. Ja viņš to būtu darījis, tagad sēdētu valdības ložā pie siles, tāpat kā visi citi purni Kaimiņu ieskaitot, kas tagad dejo pēc Vienotības stabules


Solīja, ka sargās noliktavu un neviens vairs neko neaiznesīs, bet saņēmis bļodu, tikai noskatās, kā noliktavu iznes tukšu, bet pats tikai pa laikam ierejas.

Atbildēt

jaajaa

29.04.2019. 21:19

...a varbūt labāk bez tās pielaides...sanāks kā Jurašam...kāds var pamēģināt ietupināt par noslēpuma neizpaušanau...:)

Atbildēt

Vo

29.04.2019. 21:17

»

interesanti

Ko tad no priekšvēlēšanu kampaņā solītā Gobzems ir izpildījis


Viņš ir izpildījis to, ka, atšķirībā no citiem nav atkāpies no šiem solījumiem tā saukto kompromisu vārdā. Ja viņš to būtu darījis, tagad sēdētu valdības ložā pie siles, tāpat kā visi citi purni Kaimiņu ieskaitot, kas tagad dejo pēc Vienotības stabules.

Atbildēt

oi,

29.04.2019. 21:01

paskatīeties, ko Kārtības rullī Rancāns no JKP nesa:))) Nenožēlosiet.

Atbildēt

Landlady Lata

29.04.2019. 20:09

Cienu PIETIEK, taču šoreiz gribu teikt: ir zemiski atkārtot šo stulbo fotogrāfiju vēlreiz un vēlreiz. Nu, saniezējās cilvēkam deguns, nu, kāds paparazzi šo mirkli uzķēra. Labi, paskatījāmies, un - pietiks, vai ne, mīļais portāliņ PIETIEK?

Atbildēt

to Jozis

29.04.2019. 20:08

»

Jozis

Tieši tā tas arī ir


Nav nekāda Maizīša & Co? Ir sīka skrūvīte Latviju kontrolējošā Krievijas organizētās noziedzības un FSB mehānismā.

Atbildēt

tautas spēks

29.04.2019. 19:33

Jā,Gobzema kungs,tautas spēks tikai pieņemas un pieņemas spēkā saprotot,ka jums nedēļā ir piecas piektdienas.Tā ,maigi izsakoties.

Atbildēt

Jokohama

29.04.2019. 19:33

Paldies Aldim ka cīnās,cerams sanāks ar kas,lai nebūtu jąpielieto savādākas metodes.

Atbildēt

protams, ka pareizi

29.04.2019. 18:50

»

pareizi

Gobzems taču teica, ka Kaimiņam Meroni kko piedāvājis. Nu ja. Neprot turēt noslēpumus, ka neizpļāpā vēl ko trakāku par blēžiem un noziedzniekiem un viņu prostitūtām


Kad bija draugos ar Kaimiņu, tad plēsa sev kreklu apgalvojot, ka viņu nekaunīgi apmelo un tas esot politiskais pasūtījums, bet kad sagāja ragos, tad pats sāka dziedāt, cik Kaimiņš slikts un kā shēmojis netīrās naudas.

Atbildēt

!!

29.04.2019. 18:44

tikai, kura tauta vai tā, kura sauca ALELUJA vai arī tā, kura auroja - SIT VIŅU KRUSTĀ!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jaunā konservatīvā partija šūpo valdību

FotoParasti politikas vērotājiem vasara ir diezgan garlaicīgs laika posms, jo Saeimas deputātiem ir garās brīvdienas un arī citi politiķi un vadoši ierēdņi izbauda atvaļinājumu. Tomēr šī vasara ir atšķirīga – to nosaka ne tikai izveidojusies krīze Rīgas domē, bet arī skandāli un skaļās emocijas valdībā.
Lasīt visu...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...